ExpressVPN vs PIA: Two VPN Speed ​​Square در سال 2020 خاموش است

ExpressVPN مدتی است که در صدر رتبه بندی VPN ما قرار دارد و بارها و بارها ثابت شده است که جایگاه خود را در آنجا کسب کرده است. اگر به بررسی ExpressVPN ما نگاهی بیندازید ، خواهید دید که تقریباً هیچ چیزی راجع به آن دوست نداریم. استفاده از آن بسیار سریع ، آسان و قابل استفاده است. 


دسترسی به اینترنت خصوصی یا PIA اغلب در رده بندی های ما بسیار بالا است و یک مارک مشهور مانند ExpressVPN است ، اما همیشه دارای کاستی هایی بوده است. در بررسی PIA VPN ، دیدیم که وقتی صحبت از عملکرد جریان و مکان های سرور می شود ، کمی کمبود داشت. 

به تازگی ، PIA برخی از نرم افزارهای خود را ارتقا داده و تونل سازی اسپلیت را نیز به عنوان یکی از مزایای امضای ExpressVPN نسبت به بیشتر رقبا معرفی کرده است. با این تغییر ، PIA شروع به تجاوز در قلمرو ExpressVPN کرده است ، بنابراین ما فکر کردیم که مناسب است یک سرپوش ExpressVPN vs PIA داشته باشیم تا ببینیم آیا ExpressVPN می تواند از تاج تونل تقسیم شده دفاع کند؟. 

راه اندازی یک مبارزه: PIA vs ExpressVPN

برای اطمینان از مقایسه منصفانه ExpressVPN در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی ، باید برخی از قوانین اساسی را تعیین کنیم. ما مقایسه خود را به 9 دور شکسته ایم. در هر دور ، ما یک جنبه عملکرد VPN مانند سرعت یا امنیت را بررسی می کنیم. 

ما عملکرد هر VPN را در آن دسته بررسی می کنیم ، سپس تصمیم می گیریم کدام یک در این زمینه خاص بهتر است. هر دور که VPN برنده شود یک امتیاز کسب می کند و VPN با بیشترین امتیاز در پایان مسابقه ما برنده می شود.

1

سرعت

اگر به سریعترین مقاله VPN ما مراجعه کنید ، می بینید که ExpressVPN و PIA دو سریعترین VPN موجود در مدتی هستند. با این حال ، هر دو امروز نسبت به حالت عادی اختلاف کمی داشتند. این ممکن است به دلیل افزایش ترافیک در مواجهه با رویدادهای جاری باشد ، اما صرف نظر از دلیل ، به نظر می رسد که هر دو سرویس VPN را تا حدی تحت تأثیر قرار می دهد..

سرعت پیا

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده6289.38344.82
ایالات متحده.5124.49298.08
بریتانیا86142.84271.20
هنگ کنگ22592.97234.88
اسرائيل152111.63317.28
سوئیس1053.22283.10

هر دو VPN فقط نیمی از پهنای باند ما را هنگامی که در سرورهای محلی ایالات متحده قرار داشتیم بازمی گردانند و سرورهای دورتر نیز خیلی بهتر نمی توانند. PIA نسبت به ExpressVPN در بارگذاری سریع در برد ، یک مزیت قوی دارد ، در حالی که ExpressVPN سرعت بارگیری کمی بهتر در هر مکان به جز اسرائیل دارد. 

Speed ​​ExpressVPN

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده6289.38344.82
ایالات متحده.11140.19141.38
بریتانیا79202.28189.46
هنگ کنگ21897.65184.06
اسرائيل14257.0025.56
سوئیس104130.41169.85

ExpressVPN همچنین در هر مکان به جز یک مکان ، بارهای پینگ پائینی را تصدیق کرده است. زمان پینگ و سرعت بارگیری هر دو تأثیر بسیار بیشتری روی تجربه متوسط ​​کاربر نسبت به سرعت بارگذاری دارند که با گذشت حداقل از زمان مشخص ، عمدتا عملکرد بارگذاری پرونده های بزرگ را بهبود می بخشد. 

عملکرد بدترین سرور VPN نیز یکی از عوامل تعیین کننده در این دور است. موقعیت مکانی ممتاز ExpressVPN ، اسرائیل ، هنوز هم عملکرد مطلوبی داشت و سریع و پاسخگو احساس می کرد. ExpressVPN دارای پهنای باند بیش از 50 مگابیت در ثانیه است ، که این برای پخش جریان HD بیش از اندازه کافی است.

با این حال ، ضعیف ترین پیوند PIA سوئیس بود. در اینجا ما فقط 3 مگابیت بر ثانیه را دیدیم که گشت و گذار در اینترنت را با درد کند انجام می داد ، و جریان با وضوح بسیار پایین فقط امکان پذیر بود. ExpressVPN اکثر مکانها را هم در سرعت بارگیری و هم در زمان پینگ برنده شد ، و همچنین در کل وقتی احساس پاسخگویی و بارگیری می شود احساس به مراتب بهتر می کنید..

دور: نقطه سرعت برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

2

جریان

در حالی که برخی از سرویسهای VPN سرورهای تخصصی جریان را ارائه می دهند ، اما ExpressVPN یا PIA تصمیم نمی گیرند که این مسیر را طی کنند (بررسی ویندوز نویسی ما را برای نمونه ای از VPN با سرورهای اختصاصی جریان بررسی کنید.)

با وجود عدم وجود سرورهای اختصاصی ، ExpressVPN در هنگام پخش جریان کار فوق العاده ای انجام می دهد. در حقیقت ، این تعداد از بهترین نقاط در تعدادی از بهترین لیست های پخش ما ، مانند بهترین VPN ما برای Hulu و بهترین VPN برای مقالات Netflix کسب کرده است.. 

Netflix ، Amazon Prime Video ، Hulu و حتی iPlayer بی بی سی همه هنگام اتصال به ExpressVPN بی عیب و نقص کار می کنند. اختلاف در بارگیری کمی یا حتی تفاوت قابل توجهی وجود ندارد ، و فیلم ها تقریباً همیشه با کیفیت کامل HD به نظر می رسند خوب و تیز به نظر می رسند.

از طرف دیگر ، PIA هنگام مقایسه ، با هم مقایسه می کند. در طول آزمایش ، Netflix را به کار گرفتیم ، اما بارگذاری یک فیلم ، حدود 30 تا 45 ثانیه ، زمان بسیار طولانی طول کشید. گذشته از این ، Hulu ، Amazon Prime Video و iPlayer بی بی سی همه ما را مسدود کردند. این بدان معناست که ExpressVPN برنده واضح در این دوره است. 

دور: نقطه جریان برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

3

امنیت و حریم خصوصی

هر دو ExpressVPN و PIA ابتدایی ترین ویژگی های امنیتی را که انتظار داریم هر VPN داشته باشد ، مانند یک سوئیچ kill و به نوعی برای اتصال خودکار دارند. سوئیچ کشتن ExpressVPN ساده تر از PIA است یا خاموش یا روشن است. اگر VPN قطع شود ، به طور خودکار تمام ترافیک اینترنت را مسدود می کند ، دقیقاً همان کاری است که یک سوئیچ kill باید انجام دهد. 

سوئیچ kill PIA از طرف دیگر سه گزینه دارد. می توان آن را خاموش ، خودکار یا همیشه تنظیم کرد. در حالت “خودکار” ، هنگامی که VPN روشن است ، فقط در خارج از ترافیک مسدود می شود ، و با “همیشه” ، اگر VPN خاموش باشد ، تمام ترافیک را مسدود می کند.. 

تنظیم “همیشه” تنها موردی است که تضمین می کند اگر VPN به طور غیر منتظره قطع شود ، ترافیک شما متوقف می شود ، اما هنگامی که VPN را به صورت غیرفعال کنید ، این ترافیک متوقف می شود. این باعث می شود سوئیچ کشتن ExpressVPN به لبه ای جزئی در قابلیت استفاده و امنیت باشد.

در مورد قابلیت اتصال خودکار ، هر دو VPN فقط یک کادر اصلی دارند که به شما امکان می دهد به VPN بگویید که در زمان راه اندازی به جدیدترین مکان وصل شود. ما همچنین از نشت هر VPN تست کردیم و دریافتیم که هر دو قادرند آدرس IP و نمایش داده شدگان DNS را ایمن و خصوصی نگه دارند.. 

علاوه بر این ، هر دو ارائه دهنده نیز مجموعه مشابهی از گزینه های پروتکل را ارائه می دهند. ExpressVPN به طور پیش فرض از OpenVPN زوج با رمزگذاری AES-256 استفاده می کند ، این همان چیزی است که در حال حاضر استاندارد طلایی برای امنیت VPN در نظر گرفته شده است. ExpressVPN همچنین به کاربران اجازه می دهد تا پروتکل را بر روی IKEv2 یا L2TP IPSec تنظیم کنند ، اما این گزینه ها تقریباً برای هر کاربردی OpenVPN پایین نیست.. 

expressvpn- بررسی-پروتکل-گزینه ها

PIA همچنین پیش فرض OpenVPN را می دهد اما در عوض از AES-128 استفاده می کند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد معنی این را در مقاله رمزگذاری ما بخوانید ، اما به طور خلاصه ، به آسانی AES-256 نیست. می توانید این گزینه پیش فرض را به AES-256 تغییر دهید ، که ما به همه کاربران PIA پیشنهاد می کنیم این کار را انجام دهند. 

علاوه بر این ، PIA همچنین چند گزینه پروتکل اضافی از جمله L2TP IPsec و PPTP دارد. با این حال ، در این حالت ، این کار باید با درخواست مدارک لازم از PIA انجام شود نه فقط تغییر تنظیمات در مشتری ، مانند ExpressVPN. 

شما می توانید شکستن پروتکل VPN ما را بخوانید تا در مورد همه این گزینه ها اطلاعات بیشتری کسب کنید اما باز هم کوتاه و شیرین آن این است که OpenVPN تنها شخصی است که ما واقعاً مردم را ترغیب به استفاده از آن می کنیم. 

اگرچه ExpressVPN و PIA کاملاً شبیه به امنیت هستند – و حتی در سیاست حفظ حریم خصوصی – چند فاکتور کوچک وجود دارد که به ExpressVPN مزیت در این دور می دهد. تنظیمات پیش فرض بهتر و دسترسی آسان تر به گزینه های پروتکل ، مزیت کمی به آن می بخشد ، اما موقعیت مکانی آن را بر روی لبه فشار می آورد و دور آن را ایمن می کند..

ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، که برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی اینترنت در جهان را دارد. در مقایسه با قوانین موجود در ایالات متحده ، جایی که دسترسی به اینترنت خصوصی است ، داده های شما در جزایر ویرجین بریتانیا بسیار محافظت می شوند. این تفاوت جزئی عامل تعیین کننده بین این دو VPN بسیار امن است. 

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

4

تورنت

ExpressVPN به طور مداوم سریعترین VPN است که ما روی کاغذ تست می کنیم ، اما ما قبلاً شاهد آن بوده ایم که در سرعت تورنت شکست خورده است ، مانند مقاله ExpressVPN در مقابل NordVPN. این گفت ، هنوز هم جزء بهترین های موجود در تورنت است. 

ما عملکرد تورنت هر VPN را با بارگیری تست 1.4 گیگابایتی تست کردیم ، این تقریباً به اندازه یک قسمت HD از یک برنامه تلویزیونی 30 دقیقه ای است. ExpressVPN تا پایان دقیقه اول به سرعت حدود 5 مگابایت در ثانیه رسید و این سرعت در حدود 7 مگابایت بر ثانیه در حدود یک دقیقه و نیم در. 

همه چیز سرعت خود را به آرامی اما به طور مداوم در حدود 10MB / s تا پایان دقیقه دو ادامه می دهد ، که در حدود جایی است که بارگیری خاموش می شود تا اینکه بعد از گذشت بیش از سه دقیقه و 35 ثانیه تمام شد..

PIA یک منحنی بسیار مشابه اما کمی آهسته تر دنبال کرد. بعد از دقیقه اول بارگیری در حدود 4 مگابایت در ثانیه و 7 دقیقه بعد از دقیقه 7 مگابایت در ثانیه وارد می شد. این سرعت در حدود 9 مگابایت بر ثانیه در حدود دو دقیقه و نیم بود و اندکی پس از آن سرعت سریع پشت سر هم در اوج سرعت بارگیری به حداکثر سرعت 13 مگابایت در ثانیه رسید.. 

این سرعت پشت سر هم باعث شد تا بارگیری در سه دقیقه و 35 ثانیه به پایان برسد. این عملا دقیقاً همان مقدار زمان ExpressVPN است. هر دو VPN با بارگیری تست ما بسیار خوب عمل کردند و کل قسمت را برای تماشای تنها در چند دقیقه کوتاه آماده کردند. تماس با این دور خیلی نزدیک است ، بنابراین ما این کراوات را اعلام می کنیم.

دور: تورنت هیچ برنده مشخصی نیست ، برای هر دو امتیاز می دهد

ExpressVPN آرم
آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

5

مکان سرور

در یک نقطه خاص ، ردیابی دقیق شماره سرورهای ارائه دهنده بزرگ VPN بزرگ دشوار می شود. آنچه ما با اطمینان می دانیم این است که هر دو ExpressVPN و PIA بیش از 3000 سرور کل دارند که هر دو آنها را در یک قسمت فوقانی با اندازه شبکه سرور قرار می دهد.. 

تفاوت این سرورها در کجا بسیار متفاوت است. “خصوصی در 49 مکان در سرتاسر جهان سرور دارد و فقط در 29 کشور جهان پخش می شود. در مقایسه با ExpressVPN ، سرورهایی در 151 مکان در 95 کشور جهان وجود دارد. 

اگرچه این مسئله هنوز ExpressVPN را به لحاظ اندازه شبکه در شماره یک قرار نمی دهد – بررسی HideMyAss ما را بخوانید تا در مورد آن بشنوید – این کار را خیلی بهتر از دسترسی به اینترنت خصوصی می کند.

دور: نقطه مکان سرور برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

6

اتصالات همزمان

به منظور جلوگیری از اشتراک حساب مردم با دوستان و محدود کردن فشار پهنای باند در شبکه های سرور ، تقریباً کلیه VPN ها محدودیتی را در تعداد دستگاههایی که می توانید به طور همزمان به یک حساب متصل شوید ، اعمال می کنند..

محدودیت ExpressVPN در این دستگاه 5 دستگاه متوسط ​​است. PIA به کاربران اجازه می دهد تا دو برابر داشته باشند ، حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان. بدیهی است که PIA گزینه بهتری را در اینجا ارائه می دهد و در این دور برنده می شود.

دور: نقطه اتصال همزمان برای دسترسی به اینترنت خصوصی

ExpressVPN آرم
آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

7

قیمت گذاری

همانطور که در طول این دیدار مشاهده کردیم ، ExpressVPN دارای عملکرد برتر از خط است که آن را به عنوان یک پیشرو در صنعت قرار می دهد. به طور پیش بینی ، این بدان معنی است که ExpressVPN دارای برچسب قیمت نسبتاً تند است.

ExpressVPN یکی از گرانترین VPN های موجود در بازار است. برنامه ماهانه آن به همان اندازه گران است که می آیند ، و گزینه بعدی ، که یک برنامه شش ماهه است ، بسیار مقرون به صرفه نخواهد بود. بهترین گزینه ، برنامه 15 ماهه است ، که هنوز هم تقریباً با همان هزینه هر ماه با خرید یک برنامه دسترسی ماهیانه به اینترنت خصوصی در دسترس است..

قیمت گذاری PIA در هر سطح از ExpressVPN بهتر است. برنامه شش ماهه هرکدام از قیمت های ExpressVPN را شکست می دهد و برنامه های یک ساله یا دو ساله این قیمت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. دسترسی به اینترنت خصوصی مسلماً یکی از بهترین قیمت های VPN های بالا قفسه است. 

هیچ یک از این ارائه دهندگان هیچ نوع برنامه رایگان ارائه نمی دهند ، بنابراین اگر علاقه دارید بدون هیچ هزینه ای از حریم شخصی آنلاین خود محافظت کنید ، بررسی ProtonVPN ما را بررسی کنید. به گفته این ، هر دو VPN دارای 30 روز ضمانت برگشت پول هستند ، که حداقل روشی را برای امتحان کردن خدمات بدون ریسک ارائه می دهد.

در مورد گزینه های پرداخت ، PIA و ExpressVPN هر دو کارت اعتباری و بدهی ، پی پال یا بیت کوین را می پذیرند. این برای کسانی که امنیت بیشتری دارند بسیار عالی است ، زیرا این بدان معنی است که می توانید فقط با یک آدرس ایمیل ثبت نام کنید. 

فراتر از این ، ExpressVPN حدود دهها نوع پرداخت اضافی دیگر دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، از جمله مواردی مانند Sofort ، UnionPay و Alipay. PIA به طور کلی روش های پرداخت شخص ثالث را به طور کلی می پذیرد ، اما چند شکل اضافی از رمزنگاری را که ExpressVPN از آن خارج می شود ، مانند Ethereum و Litecoin می پذیرد..

اگرچه احتمالاً ExpressVPN بهترین VPN در بازار امروز است ، اما قیمت گذاری مطمئناً نقطه ضعفی برای آن است. تقریباً هر VPN در آنجا مقرون به صرفه تر از ExpressVPN است ، اما آنچه را می پردازید دریافت می کنید. با این حال ، تمرکز این دور فقط بر قیمت گذاری است ، بنابراین دسترسی به اینترنت خصوصی این دور را به دلیل قیمت بسیار ارزان تری برنده می شود..

دور: نقطه قیمت گذاری برای دسترسی به اینترنت خصوصی

ExpressVPN آرم
آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

8

کاربرپسندی

PIA و ExpressVPN هم برخلاف برخی از نرم افزارهای بزرگتر مبتنی بر نقشه مانند NordVPN ، که دارای یک رابط کاربری کم حجم و ساده هستند ، مسیری را در اختیار شما قرار می دهند که می توانید در بررسی NordVPN ما بخوانید..

expressvpn-بررسی-راه اندازی

هر دو VPN دارای یک دکمه بزرگ هستند که تقریباً نیمی از پنجره را در خود جای می دهد که به شما امکان می دهد با کلیک کردن بر روی آن ، وصل شوید. در زیر این ، هر رابط نیز یک فیلد کوچک دارد که نشان می دهد اتصال شما در کجا ساخته خواهد شد. با کلیک کردن روی این نرم افزار ، شما به لیست سرورها منتقل می شوید. 

دسترسی به اینترنت خصوصی اگر بر روی فلش در پایین پنجره کلیک کنید ، اطلاعات کاملی بیشتر از ExpressVPN نشان می دهد. این نمای گسترده ، زمان اتصال شما ، میزان پهنای باند مورد استفاده شما و چند گزینه تنظیم را نشان می دهد.

pia-review-spread-view

با حرکت به منوی تنظیمات ، همه چیز تقریباً مشابه این دو است. بر خلاف برخی از VPN های کاربرپسند ، PIA یا ExpressVPN توضیحات زیادی در مورد تنظیمات مربوط به آنچه در هر گزینه وجود دارد توضیحات زیادی ندارند.. 

به عنوان یک جزئیات جزئی ، وب سایت ExpressVPN از نگاه کاملاً پاکتری نسبت به آن برخوردار است و به راحتی قابل جابجایی است. راه اندازی یک حساب با روشی که پنجره پرداخت ظاهر می شود ، بسیار ساده تر است و تجربه در وب سایت ExpressVPN فقط کمی ساده تر است. 

با توجه به اینکه این دوره چقدر ذهنی است و این دو نرم افزار چقدر شباهت دارند ، قضاوت کردن بسیار دشوار است. با این حال ، دسترسی به اینترنت خصوصی دارای یک حالت تاریک و یک طرح بسیار آگاهانه تر است ، بنابراین ما این دور را به PIA می دهیم ، اما فقط بسیار باریک و به دلایل تا حدودی ذهنی. 

دور: نقطه دوستانه کاربر برای دسترسی به اینترنت خصوصی

ExpressVPN آرم
آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

9

امکانات

PIA و ExpressVPN اکنون هر دو مفیدترین و در عین حال دشوارترین ویژگی برای VPN ها را در حال حاضر دارند: تونل سازی اسپلیت. ExpressVPN مدتی است که این موضوع را داشته است ، و این چیزی است که قبلاً به طور گسترده به آن نگاه کرده بودیم. 

تونل سازی اسپلیت ExpressVPN یک ویژگی آزمایش شده و واقعی است که به شما امکان می دهد لیستی از برنامه هایی را در رایانه خود ایجاد کنید که یا از استفاده از اتصال VPN معاف هستند یا در صورت موجود باید از اتصال VPN استفاده کنید..

expressvpn- بررسی-تنظیمات

دسترسی به اینترنت خصوصی فقط به تازگی تونل سازی اسپلیت را اضافه کرده است ، و این ویژگی هنوز در بتا است. این درست مانند تونل سازی اسپلیت ExpressVPN کار می کند و به شما امکان می دهد لیستی از برنامه هایی را تعریف کنید که یا از استفاده از اتصال VPN معاف هستند یا برعکس. 

این واقعیت که تونل سازی PIA در بتا است ، قابل توجه است. هنگامی که ما سعی می کردیم آن را پیکربندی کنیم و برنامه هایی را به لیست معافیت اضافه کنیم ، اغلب یخ زده می شد و پنج تا 10 ثانیه قبل از بازگشت به حالت “عدم پاسخ” می رسید..

pia-review-split-tuneling

گذشته از تونل زنی اسپلیت ، ExpressVPN تنها چند مورد اضافی مانند نوار میانبرها را ارائه می دهد. پس از اتصال به VPN ، یک ردیف از نمادها ظاهر می شوند که می توانید سفارشی سازی کنید تا به محض اتصال اتصال محافظت شده بتوانید به سرعت برنامه ها یا سایت های موردعلاقه خود را راه اندازی کنید. 

در عوض ، دسترسی به اینترنت خصوصی دارای یک جفت پیشرفته‌ی امنیتی چشمگیر است. اولین مورد این است که PIA پروکسی را با حساب VPN شما ارائه می دهد. اگر مقاله VPN vs Proxy vs Tor ما را بررسی کنید ، می بینید که پروکسی ها به طور کلی بسیار کمتر از VPN هستند ، اما PIA از پروکسی به عنوان یک لایه امنیتی اضافه شده به VPN استفاده می کند ، نه به عنوان یک اقدام مستقل امنیتی. 

این به شما امکان می دهد یک اتصال اضافی در اتصال خود اضافه کنید ، امنیت را بدون اینکه تأثیر زیادی بر عملکرد داشته باشد مانند چیزی مانند VPN مضاعف ، بهبود می بخشد. دسترسی به اینترنت خصوصی همچنین آنچه را که آن را PIA Mace می نامد ، ارائه می دهد ، که در واقع یک مسدود کننده تبلیغاتی است که باعث می شود بدافزارها و ردیاب ها را نیز مسدود کنید تا به بهبود حریم شخصی آنلاین شما کمک کند. 

اگرچه این کار برای جلوگیری از سرگردانی کاربران به طور تصادفی بر روی یک وب سایت خطرناک مفید است ، اما به سادگی چیزی به اندازه آنتی ویروس تمام عیار نیست. برای مثال عالی ، بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما را بررسی کنید. 

PIA طی دو سال گذشته ویژگی های بیشتر و بیشتری را در خود جای داده است ، بنابراین تونل سازی اسپلیت مشکل ساز و پر دردسر ، کمی ناامید کننده است. پس از خاموش شدن لنگ ها ، PIA حامی پادشاه تونل زنی اسپلیت خواهد بود ، اما فعلاً ExpressVPN هنوز سلطنت عالی است.

از آنجا که مسدود کننده های تبلیغاتی و بدافزارها یک دزد هستند و یک VPN به خوبی پیکربندی شده برای بسیاری از افراد بدون پروکسی اضافه امنیتی ، امنیت کافی دارد ، ویژگی های PIA جذابیت کمتری نسبت به تونل سازی اسپلیت ExpressVPN دارند ، به این معنی که ExpressVPN این دور را می گیرد..

دور: ویژگی های Point for ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم دسترسی به اینترنت خصوصی

10

افکار نهایی

ExpressVPN با نتیجه نهایی شش بر چهار ، یک پیروزی دیگر کسب می کند. در حالی که PIA از زمان آخرین ورود به سیستم ، پیشرفتهای زیادی ایجاد کرده است و برخی از ویژگیها را اضافه کرده است ، مشکلات مربوط به تونل سازی اسپلیت هنوز هم در آزمایش ، آن را به شدت بازگرداند. 

برنده: ExpressVPN

سرعت ، سهولت استفاده و تونل زنی كاملاً كارآمد ExpressVPN برای غلبه بر PIA بیش از حد بود. اگر با هر یک از این VPN ها تجربه دارید ، ما همیشه دوست داریم که در مورد آن در نظرات زیر بشنویم. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map