ExpressVPN vs IPVanish: معلم در سال 2020 دانش آموز می شود

در Cloudward ، ما این واقعیت را دوست نداریم که ExpressVPN را دوست داریم. اگر به بررسی ExpressVPN ما نگاه کنید ، می بینید که ما از سرعت ، امنیت ، عملکرد جریان و ویژگی های آن تمجید می کنیم. ExpressVPN تقریباً همه چیزهایی را که دوست دارید در مورد یک VPN خوب انجام دهید ، کار خوبی دارد. 

IPVanish با کمی گذشته مشکل ساز رقیب بزرگی در بازار VPN است. در بررسی IPVanish ، ما به سرعت های جامد آن پرداختیم ، اما همچنین به تاریخچه سوال برانگیز آن حفر می شویم که شامل ورود کاربر و انتقال اطلاعات به اجرای قانون در ایالات متحده است.. 

ما می خواهیم یک مسابقه ExpressVPN vs IPVanish را داشته باشیم تا ببینیم آیا IPVanish می تواند گذشته خود را پشت سر بگذارد و با یک VPN از بالاترین سطح مانند ExpressVPN رقابت کند؟.

راه اندازی یک مبارزه: ExpressVPN vs IPVanish

برای اینکه اطمینان حاصل شود که مطابقت ExpressVPN vs IPVanish ما مناسب نیست و از ساختاری برخوردار است که به راحتی قابل انجام است ، ما در 9 دور به شکلی تقسیم شده ایم. در هر دور ، ما بر روی یک عامل واحد از عملکرد VPN تمرکز می کنیم. 

ما به نحوه عملکرد هر دو VPN در هر دسته نگاه می کنیم و آنها را بطور مستقیم مقایسه می کنیم. در پایان هر دور ، انتخاب می کنیم که VPN در آن زمینه خاص بهتر عمل کرد. VPN که بیشترین دور را کسب می کند ، در این مسابقه ExpressVPN vs IPVanish برنده می شود و بهتر از دو گزینه VPN اعلام می شود.

1

سرعت

IPVanish مطمئناً با سرعت بسیار چشمگیر در ایالات متحده در حال چرخش است ، جایی که ما آزمایش خود را انجام دادیم. ما پینگ کاملاً سنگینی را دیدیم و بیشتر پهنای باند ما هنوز دست نخورده است ، حتی IPVanish حتی ExpressVPN را نیز در اینجا ضرب و شتم می کند..

Speed ​​IPVanish

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده4289.54344.35
ایالات متحده.4219.93193.39
بریتانیا1006.8728.71
هنگ کنگ39276.7162.09
سوئیس11094.91116.22

با این حال ، این تنها مکانی بود که IPVanish توانست در صدر ظاهر شود. در هر مکان دیگری که آزمایش کردیم ، ExpressVPN سرعت بارگیری و بارگذاری بالاتر و همچنین زمان پینگ کمتری داشت. این مسئله برای ما جای تعجب ندارد ، زیرا ما عملکرد قبلی ExpressVPN را در گذشته مشاهده کرده ایم و در سریعترین مقاله VPN های ما جایگاه برتر را کسب کرده است.

Speed ​​ExpressVPN

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده4289.54344.35
ایالات متحده.24189.73243.47
بریتانیا95183.12276.97
هنگ کنگ217147.83158.56
سوئیس109180.65143.99

عملکرد IPVanish با بدترین سرور در انگلستان بسیار مناسب بود. اگرچه حتی با استفاده از سرور انگلستان ، با وجود سرعت ضعیف ، توانستیم مرور وب استاندارد را به خوبی انجام دهیم. فیلم های YouTube حتی به صورت 1080p به طور پیش فرض قرار گرفتند ، و همه چیز احساس عادی و بدون افزایش چشمگیر بار بارگیری می شود.

ExpressVPN از این نظر خیلی خوب است ، و بدون شک این دسته را برنده می شود. در حالی که IPVanish دارای سرورهای قابل سرویس دهی است و می تواند بیشتر وظایف را انجام دهد ، ExpressVPN زمان زیادی را برای گفتن اینکه آیا شما حتی وصل هستید ، غیرممکن می کند.. 

به نظر می رسد بارگیری ها و به روزرسانی های ExpressVPN به همان سرعت و بدون VPN انجام می شود ، و اتصال آسان ExpressVPN بسیار آسان است بدون اینکه حتی آن را بدانید.

دور: نقطه سرعت برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم IPVanish

2

جریان

در حالی که برخی سرویس های VPN سرورهای جریان اختصاصی دارند – مانند Windscrib ، که می توانید در مورد بهترین VPN ما در مورد مقاله Hulu بخوانید – ExpressVPN و IPVanish هر دو این مسئله را کنار می گذارند و در عوض به نظر می رسد که سعی دارند از جریان در سرورهای مختلف پشتیبانی کنند. این برای راحتی بسیار عالی است اما می تواند برخی از نتایج ضربه یا ناخوشایند را به همراه آورد.

با IPVanish توانستیم بدون مشکل به Netflix برسیم ، اما هر سرویس پخش دیگری که سعی کردیم ما را مسدود کرد. 

ما در تنظیمات گزینه ای را برای “تقسیم” ترافیک VPN خود مشاهده کردیم ، که ادعا می کند می تواند سنسورهای ترافیک شبکه را که با هدف شناسایی و مسدود کردن استفاده از VPN هستند دور بزنید. با این حال ، حتی با این وجود ، ما نتوانستیم Hulu ، Amazon Prime Video یا iPlayer BBC کار کنیم.

خطای IPVanish-Proxy-Error

از طرف دیگر ExpressVPN در هر سایت استریم بدون هیچ تغییری در تنظیمات کار می کند. هولو ، نتفلیکس و آمازون با فیلم هایی که به سرعت بارگذاری می شوند و تیز به نظر می رسند بی عیب و نقص کار کردند. به همین دلیل ExpressVPN در تعدادی از بهترین لیستهای پخش VPN ما ارائه شده است ، از جمله بهترین VPN ما برای Netflix و بهترین VPN برای آمازون.

دور: نقطه جریان برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم IPVanish

3

امنیت و حریم خصوصی

با شروع امنیت ExpressVPN ، گزینه های مختلفی وجود دارد اما فقط یکی از آنها مهم است. پروتکل پیشنهادی OpenVPN است ، اما انتخاب L2TP و PPTP نیز وجود دارد. 

با این حال ، ExpressVPN هردوی اینها را “امنیت ضعیف” عنوان کرده است و ما موافق هستیم. به طور کلی ، ما از همه می خواهیم که پروتکل را بر روی OpenVPN UDP تنظیم کنند ، اما می توانید در مورد سایر گزینه ها در تجزیه پروتکل VPN ما بخوانید. 

expressvpn- بررسی-پروتکل-گزینه ها

IPVanish پروتکل های حتی بیشتری را نسبت به ExpressVPN نه تنها OpenVPN ، PPTP و L2TP بلکه IKEv2 و SSTP ارائه می دهد. مجدداً ، اگرچه گزینه های بسیار خوبی است ، OpenVPN هنگام تهیه پروتکل انتخاب بستر در نظر گرفته می شود ، و این همان چیزی است که ما پیشنهاد می کنیم بیشتر افراد برای بیشتر استفاده ها انتخاب کنند. 

هر دو ExpressVPN و IPVanish از رمزگذاری AES-256 استفاده می کنند ، که در هنگام جفت شدن با OpenVPN ، استاندارد طلایی را برای امنیت VPN تشکیل می دهد. هیچکدام از ارائه دهندگان VPN در طول آزمایش ما ما را در معرض نشت DNS یا IP قرار نمی دهند و به نظر می رسد امنیت کلی هر دو VPN تا حد زیادی خراب است..

اگرچه هر دو VPN با امنیت مقایسه می شوند ، حریم خصوصی موضوع دیگری است. ExpressVPN سابقه محکمی در احترام به حریم شخصی کاربران دارد و در گذشته هیچ اطلاعاتی از کاربران ارائه نکرده است. 

خط مشی رازداری آن به وضوح مشخص می کند که اطلاعات چیست و تحت نظارت قرار نمی گیرد. علاوه بر این ، ExpressVPN در جزایر ویرجین انگلیس مستقر است ، که برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان را دارند. داده هایی که ExpressVPN جمع آوری می کند ناشناس است و برای نگهداری شبکه استفاده می شود. 

IPVanish ، از طرف دیگر ، سیاست حفظ حریم خصوصی خود را در سال 2018 رد کرد. یک پست Reddit که اکنون حذف شده است ، داستان ارسال IPVanish را برای انتقال اطلاعات مشتری پس از دریافت احضاریه ، شکسته است. این ثابت کرد که IPVanish علی رغم اینکه سیاست حفظ حریم خصوصی گفته است در حقیقت سیاهههای مربوط را نگه می دارد.

IPVanish-Logging

یک حادثه مانند این ، یک نشان دائمی در سابقه ردیابی VPN می گذارد. اگرچه مدیرعامل فعلی ادعا می کند که این شرکت اکنون به طور متفاوتی اداره می شود ، با مدیران کاملاً متفاوت و یک تیم حقوقی جدید ، احتمالاً بهتر است که از گذشته درس بگیرید و از IPVanish اجتناب کنید اگر اصلاً محتاط هستید که از تهیه کننده VPN خود نگهداری کنید.. 

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم IPVanish

4

تورنت

ما عملکرد تورنت هر دو VPN را با استفاده از یک فایل تست 1.4 گیگابایتی تست کردیم. فایل بزرگ ویدیویی ایده خوبی را در مورد بارگیری قسمت 1080p با کیفیت 1080p از یک برنامه تلویزیونی 30 دقیقه ای ارائه می دهد.

هر دو ExpressVPN و IPVanish بسیار مشابه عمل کردند. IPVanish بعد از گذشت 30 ثانیه حداکثر 4MB / s را افزایش داد و به پایان رسید تا بیشتر وقت بارگیری را در محدوده 7MB / s تا 8MB / s بگذرانید. تعداد انفجارهای کوتاه به اندازه 12 مگابایت در ثانیه رخ داد و کل بارگیری در سه دقیقه و 10 ثانیه به پایان رسید.

ExpressVPN کمی کندتر شروع به کار کرد و حدود 45 ثانیه طول کشید تا واقعاً شروع به کار کند ، اما در همان 7 مگابایت در ثانیه به 8 مگابیت در ثانیه رسیدگی کرد. قله های مشابه نیز در حدود 12MB / وجود داشت ، و کل بارگیری در حدود سه دقیقه و 15 ثانیه به پایان رسید.

اگرچه ExpressVPN چند ثانیه بیشتر طول کشید ، شایان ذکر است که ما این آزمایش را در سرورهای محلی ایالات متحده برای هر دو VPN انجام دادیم. این تنها موقعیت سروری بود که IPVanish در دور “سرعت” به دست آورد و بهترین سرور IPVanish بود ، این بدان معنی است که ExpressVPN بسیار بیشتر از IPVanish در سایر مناطق جهان هنگام بارگیری بهتر است.. 

با این حال ، در آزمایش تورنت ما ، ExpressVPN و IPVanish هر دو به طور مشابه انجام داده و بارگیری را خیلی سریع انجام دادند ، به این معنی که این دور با کراوات به پایان می رسد.

دور: تورنت هیچ برنده مشخصی نیست ، برای هر دو امتیاز می دهد

ExpressVPN آرم
آرم IPVanish

5

مکان سرور

ExpressVPN دارای بیش از 2،000 سرور است که بسیار زیاد است ، اما برخی از سرویس های VPN مانند NordVPN آن را شکست داده اند. اما در جایی که NordVPN دارای ExpressVPN ضرب و شتم نیست ، در تعداد مکانهای سرور موجود است. ExpressVPN سرورهای خود را به خوبی با 148 مکان فریبنده در 94 کشور جهان توزیع کرده است. مقایسه مقایسه ExpressVPN و NordVPN و NordVPN در مقابل IPVanish را بخوانید.

expressvpn-review-server-مکان

ExpressVPN تنها در هنگام ورود به تعداد مکانهای موجود در شبکه سرور خود ، تنها یک مدعی دارد و HideMyAss است. اگر بررسی HideMyAss ما را بخوانید ، می بینید که دارای 290 مکان در 190 کشور است.. 

دانستن اینکه HideMyAss تنها رقیب ExpressVPN برای گزینه های موقعیت یابی سرور است ، بدان معنی است که بدون گفتن IPVanish شبکه کوچکتر ، تقریباً زیاد است. IPVanish در 60 کشور جهان بیش از 1000 سرور دارد که قابل احترام است اما برای شکستن گزینه قفسه بالا مانند ExpressVPN قابل احترام است.. 

IPVanish-Server-Map

دور: نقطه مکان سرور برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم IPVanish

6

اتصالات همزمان

اتصالات همزمان ضعیف ترین جنبه ExpressVPN است. ExpressVPN فقط حداکثر 5 اتصال همزمان را امکان پذیر می کند ، که کاملاً نرم است. 

اگرچه همیشه گزینه ای برای تنظیم روتر شما برای محافظت از تمام دستگاه های خود در خانه در حالی که تنها از یکی از اتصالات خود استفاده می کنید وجود دارد ، اما با این کار چند مورد وجود دارد ، به ویژه اگر اغلب از WiFi عمومی استفاده نمی کنید.. 

IPVanish به کاربران 10 ارتباط همزمان در هر حساب می دهد. این امر برای بیشتر افراد کافی است تا بدون نیاز به جدا شدن رایانه لوحی ، به منظور گرفتن لپ تاپ در VPN ، تمام دستگاه های خود را محافظت کنند. به طور طبیعی ، 10 اتصال همزمان بهتر از تنها پنج است ، بنابراین IPVanish به تازگی در اولین دیدار خود در این مسابقه IPVanish vs ExpressVPN پیروز شده است.

دور: نقطه اتصال همزمان برای IPVanish

ExpressVPN آرم
آرم IPVanish

7

قیمت گذاری

ExpressVPN و IPVanish دارای مدل های قیمت گذاری هستند که تقریباً مشابه هستند و تنها با چند تفاوت قابل توجه وجود دارد. برای مبتدیان ، هر ارائه دهنده VPN گزینه ماهانه دارد که ExpressVPN یکی از گزینه های گران قیمت در بازار است و IPVanish فقط با 1 دلار در ماه کمتر می آید..

در مرحله بعد ، IPVanish یک گزینه سه ماهه در حالی که ExpressVPN برنامه های شش ماهه ارائه می دهد. باز هم ، هنگامی که به هزینه ماهانه شکسته شد ، قیمت گذاری IPVanish به مدت سه ماه 1 دلار کمتر از آنچه شارژ ExpressVPN در هر ماه به مدت شش ماه است. 

سرانجام ، هر دو ارائه دهنده گزینه سالانه دارند. اگر برنامه یک ساله را دریافت کنید ، ExpressVPN در واقع 3 ماه دیگر به صورت رایگان به کاربران می دهد ، که این باعث می شود در مجموع 15 ماه اشتراک داشته باشید. در این بازه زمانی ، IPVanish حدود 50 سنت کمتر در ماه برای برنامه سالانه در مقایسه با ExpressVPN به دست می آید. 

اگرچه هیچ یک از ارائه دهندگان آزمایشی رایگان ارائه نمی دهند ، اما ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را در اختیار شما قرار می دهد در حالی که IPVanish فقط 7 روز ضمانت برگشت پول دارد. ExpressVPN همچنین گزینه های پرداخت بیشتری از جمله بیت کوین ، UnionPay ، Sofort و موارد دیگر را می پذیرد ، در حالی که IPVanish فقط کارت های اعتباری و پی پال را می پذیرد.. 

تماس با این دور دشوار است و قیمت گذاری بهتر به طور بالقوه بستگی به نیاز شما دارد. IPVanish قیمت کمی پایین تر در سراسر تابلو دارد ، اما ExpressVPN ضمانت برگشت پول بهتری را ارائه می دهد و گزینه های پرداخت بیشتری نیز دارد. در پایان ، ما این دور را به IPVanish تقسیم می کنیم زیرا قیمت پایین تر آن با توافقی بهتر که امکان اتصال همزمان بیشتر را فراهم می کند ، به دست می آید.. 

دور: نقطه قیمت گذاری برای IPVanish

ExpressVPN آرم
آرم IPVanish

8

کاربرپسندی

IPVanish دارای رابط کاربری آشفتگی و شلوغی است كه تقریباً تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار می دهد. یک جعبه بزرگ در وسط پنجره وجود دارد که در هنگام وصل بودن با یک نمودار از ترافیک شبکه اشغال شده است و در حالی که وصل نیستید خالی است. همچنین یک کادر زیر این وجود دارد که اطلاعات اتصال دیگر ، مانند پروتکل و زمان اتصال را نشان می دهد. 

IPVanish-Quick-Connect

IPVanish برای انتخاب مکان خود از چندین منوی کشویی در سمت راست پایین پنجره استفاده می کند. یکی از منوها کشور مورد نظر خود را انتخاب می کند ، دیگری انتخاب می کند کدام شهر و دیگری به شما امکان می دهد کدام سرور را انتخاب کنید که در شهر انتخابی خود به آن وصل شوید. زبانه هایی در سمت چپ وجود دارد که به شما امکان دسترسی به تنظیمات و همچنین یک لیست سرور بیشتر با نوار جستجو را می دهد..

در مقایسه با رابط ExpressVPN ، کاملاً پاک است و اطلاعات بسیار کمی به شما منتقل می شود. به جای نمودار و تایمر اتصال ، فقط یک دکمه اتصال بزرگ در وسط صفحه وجود دارد.

expressvpn-review-server-navigation

این پنجره با ExpressVPN بسیار کوچکتر است و تقریباً نیمی از رابط کاربری IPVanish وارد شده است. لیست سرورها با ExpressVPN نیز قابل پیمایش است. لیست سرور استاندارد بر خلاف IPVanish دارای نوار جستجو است و مکان های سرور توسط منطقه ترتیب داده می شوند.

فراتر از سهولت در استفاده از رابط و نرم افزار ، ما همچنین با نحوه کارکرد سوئیچ kill IPVanish مشکل داشتیم. سوئیچ kill ، هنگام روشن بودن ، هر زمان که VPN وصل نشده بود ، همه ترافیک را مسدود می کند.

این بدان معناست که اگر نرم افزار در حال اجرا باشد و سوئیچ kill را روشن کنید ، اما VPN وصل نیست ، به اینترنت دسترسی نخواهید داشت. IPVanish نه تنها در صورت قطع اتصال VPN ، بلکه اگر به هر دلیلی به VPN وصل نشده باشید ، تمام ترافیک ها را مسدود می کند ، حتی اگر به دلخواه.

این نوع پیاده سازی به این معنی است که بسیاری از کاربران احتمالاً فقط یا اکثر اوقات ، kill kill را خاموش می کنند. این بهترین راه کار برای طراحی این ویژگی نیست و باعث می شود بسیاری از افراد از جنبه مهم امنیت VPN دور شوند.

دور: نقطه کاربر پسند برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم IPVanish

9

امکانات

IPVanish از نظر زنگ و سوت اضافه نشده است. این می تواند به صورت خودکار در بوتاپ راه اندازی شود و هنگام شروع کار به طور خودکار متصل شود ، اما این ویژگی های بسیار اساسی هستند که تقریباً تمام VPN ها دارند.. 

در مقابل ، ExpressVPN دارای ویژگی هایی است که هم مفید است و هم پیدا کردن آنها دشوار است. قابل توجه ترین ویژگی ExpressVPN تونل سازی اسپلیت عالی آن است. تونل سازی اسپلیت باعث می شود انتخاب کنید که برنامه های کاربردی از اتصال محافظت شده VPN استفاده می کنند و کدام برنامه ها از یک اتصال اینترنتی استاندارد استفاده می کنند. 

این بسیار عالی است برای مرور وب با اینترنت عادی خود ، در حالی که ، به عنوان مثال ، یک بارگیری همزمان با اتصال VPN خود را بارگیری کنید. گذشته از تونل سازی اسپلیت ، ExpressVPN دارای سوئیچ kill بهتر و کلیه قابلیت های اتصال خودکار است که IPVanish از آن پشتیبانی می کند.

هر دو VPN همچنین از پشتیبانی چت 24 ساعته مشتری پشتیبانی می کنند ، که برای عیب یابی و کمک در موارد اشتباهی مفید است. تونل تقسیم ExpressVPN به تنهایی برنده دور می شود ، و ویژگی ای است که با توجه به اینکه چقدر می تواند مفید باشد ، غافلگیر می شویم که بیشتر اوقات نمی بینیم..

دور: ویژگی های Point for ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم IPVanish

10

حکم

ExpressVPN با کسب امتیاز نهایی هفت بر سه ، با یک دور در یک کراوات ، به راحتی پیروزی در این دیدار IPVanish vs ExpressVPN را به دست می آورد. در حالی که IPVanish اتصالات همزمان و دور قیمت (باریک) را پشت سر گذاشت ، هنوز نمی تواند با عملکرد بهتر ، سرعت بالاتر و سابقه عالی امنیت و حفظ حریم خصوصی ExpressVPN رقابت کند.. 

برنده: ExpressVPN

اگر تجربه ای با ExpressVPN vs IPVanish داشته اید ، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. ExpressVPN vs CyberGhost و ExpressVPN در مقابل PIA را نیز بخوانید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me