ExpressVPN vs Astrill: Two Pretey Pretenders در سال 2020 روبرو می شوند

ExpressVPN در دیدارهای سر به سر ما بسیار پیروز بوده است و دلایل خوبی برای آن وجود دارد. اگر بررسی ExpressVPN ما را بخوانید ، خواهید دید که این یک تجربه کاربرپسند را ارائه می دهد که انتخاب و استفاده از آن برای هر کس آسان است اما هنوز بسته های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. این VPN مورد علاقه ما است و خود را شایسته آن مقام نشان داده است.

از طرف دیگر ، استریل به طور کلی به سمت کسانی است که می خواهند یک VPN با حداکثر عملکرد داشته باشند. از نظر قیمت و سهولت استفاده ، هرچند می توانید در بررسی آستریل ما بخوانید. 

در این مقاله ، ما قصد داریم با آنها مطابقت داشته باشیم تا ببینیم کدام یک از این ها به طور کلی بهتر است ، اگرچه ما به افراد خاص نیز توجه جدی می کنیم ،.

راه اندازی یک مبارزه: ExpressVPN vs Astrill

مانند هر رقابت ، باید قوانینی وضع شود تا رقبا بتوانند یکدیگر را در یک زمینه سطح درگیر کنند. ما برخی از بخش هایی را که در بهترین مقاله VPN ما وجود دارد ترکیب کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر نقطه تقریباً با همان وزن همراه است. تعداد دورها از نه به پنج سال طول کشید.

پنج دور که مورد بررسی قرار خواهیم گرفت ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت است. در هر دور ، ما یک بررسی کلی از آنچه ما به دنبال آن هستیم ، به عملکرد هر ارائه دهنده در آن زمینه شیرجه می دهیم ، نتیجه می گیریم و امتیاز را اختصاص می دهیم.

1

امکانات

وقتی صحبت از ویژگی های VPN می شود ، مواردی ضروری و برخی دیگر که بیشتر یک گیلاس در بالا هستند وجود دارد. مواردی که برای VPN های خوب الزامی می دانیم ، سوئیچ kill و امکان اتصال خودکار است.

این دو ویژگی برای امنیت بسیار مهم هستند و هر VPN بدون آنها امنیت کمتری خواهد داشت. گذشته از این ویژگی ها ، ویژگی هایی از قبیل تونل سازی اسپلیت و شبکه های قابل اعتماد به خوبی دیده می شوند ، و کنترل زیادی را در رابطه با نحوه و زمان اتصال VPN به کاربران ارائه می دهند..

سرانجام ، بسیاری از VPN تنظیماتی را ارائه می دهند که نشت DNS را مسدود می کند و به شما امکان می دهد از بین چندین پروتکل انتخاب کنید. ما در بخش “امنیت و حفظ حریم خصوصی” با جزئیات بیشتری به آنها خواهیم پرداخت.

ExpressVPN

ExpressVPN از نظر ویژگی های اقتصادی غنی است و در این دسته از رقابت سخت است ، اما همانطور که در دیدار با ExpressVPN مقابل CyberGhost دیدیم ، می توان پادشاه حاکم را به چالش کشید. ExpressVPN عمق ویژگی های خود را پشت یک رابط کاربری ساده پنهان می کند.

این دستگاه برای بسیاری از دستگاه ها به مشتری ارائه می دهد. همه سیستم عامل های اصلی تحت پوشش ، از جمله ویندوز ، macOS ، iOS و اندروید و همچنین برنامه هایی برای مواردی مانند پلی استیشن ها و جعبه های Roku پوشش داده شده اند و محافظت از کلیه دستگاه های خانه شما را آسان می کند.. 

expressvpn-review-test-test سرعت

هنگامی که سرویس گیرنده دسکتاپ صحبت می شود ، تنظیمات برای راه اندازی مشتری به طور خودکار هنگام شروع و اتصال کامپیوتر بدون ورودی کاربر وجود دارد. همچنین یک سوئیچ kill وجود دارد ، همچنین یک گزینه آسان برای استفاده از تونل تقسیم وجود دارد که به شما امکان می دهد کدام برنامه ها را از اتصال VPN استفاده کنید و کدام یک از اتصالات محافظت نشده استفاده می کند. 

ExpressVPN همچنین به کاربران اجازه می دهد از چندین پروتکل انتخاب کنند ، که ما در بخش “امنیت و حفظ حریم خصوصی” بیشتر به آنها خواهیم پرداخت. سرانجام ، این امکان را به کاربران می دهد تا به سرورهای DNS خود دسترسی پیدا کنند ، این ویژگی خوبی است که ما به زودی با جزئیات بیشتری نیز به آن خواهیم پرداخت..

آستریل

اگرچه آستریل به اندازه دستگاههای ExpressVPN را پوشش نمی دهد ، اما این کار قابل احترامی را انجام می دهد. این سرویس دهنده برای Android ، iOS ، macOS ، Windows ، Linux و روترها ارائه می دهد. گفته می شود ، اگرچه ممکن است برای دستگاههایی مانند PlayStations و دستگاه های جریان ، مشتری را ارائه ندهد ، اما به کاربران امکان ارائه راه حل برای محافظت از آن دستگاه ها را با ویژگی اشتراک گذاری VPN خود ارائه می دهد..

اشتراک گذاری VPN به Astrill اجازه می دهد تا به تمام دستگاه های موجود در شبکه شما از اتصال VPN امن رایانه شما استفاده کند. موارد جانبی در آن وجود دارد ، و به خوبی برنامه های اختصاصی در آن دستگاه ها نیست ، اما به کاربران روش خوبی برای حفظ امنیت تمام دستگاه های خود ارائه می دهد.

به اشتراک گذاری Astrill-VPN

Astrill همچنین یک ویژگی تونل زنی اسپلیت قوی را به کاربران می دهد که به شما امکان می دهد کدام برنامه ها را با استفاده از اتصال VPN و وب سایتهای خاص فیلتر کنید. به علاوه ، Astrill سطح قابل توجهی از سفارشی سازی را در سوئیچ kill ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد برنامه های خاصی را اجرا کنید اما در صورت از دست دادن اتصال VPN دیگران را به قتل می رسانید.

مانند ExpressVPN ، آستریل پروتکل هایی را به کاربران می دهد ، اما همچنین به شما امکان می دهد از چندین گزینه رمزگذاری استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید از سرورهای DNS Astrill استفاده کنید یا DNS شخصی خود را تنظیم کنید. 

دور یک افکار

Astrill به اندازه دستگاههای ExpressVPN به مشتریان اختصاصی ارائه نمی دهد ، اما این امکان را برای کاربران فراهم می کند که چگونه از آن دستگاه ها محافظت کنند. اگرچه ExpressVPN از این نظر استریل را شکست داده است ، اما تقریباً همه چیز به نفع آستریل است.

این ویژگی ها همان ویژگی های ExpressVPN ، مانند تونل سازی اسپلیت و سرورهای خصوصی DNS است ، اما کنترل بیشتری در مورد نحوه پیکربندی به کاربر می دهد. نه تنها به کاربران اجازه می دهد تا برای تونل سازی اسپلیت آن از طریق برنامه فیلتر کنند ، بلکه به آنها امکان می دهد تا ارتباط خود را با چه وب سایتی که می خواهند فیلتر کنند..

علاوه بر این ، سرورهای DNS اختصاصی خود را ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد DNS مورد نظر خود را برای استفاده تنظیم کنند. به طور کلی ، این برنامه سفارشی سازی بیشتری را در مورد نحوه اجرای VPN ارائه می دهد و در اولین دور از ExpressVPN به اوج خود می رسد. 

دور: ویژگی های Point for Astrill

ExpressVPN آرم
آرم استریل

2

قیمت

هیچ کس نمی خواهد برای هر چیزی هزینه اضافه کند و این شامل VPN نیز می شود. به همین دلیل قیمت هر VPN را پوشش می دهیم. در این بخش ، ما همچنین بررسی می کنیم که در صورت وجود هر VPN چه نوع آزمایشی رایگان ارائه می دهد ، همچنین دوره بازپرداخت آنها و کدام روش پرداخت آنها را می پذیرد..

ExpressVPN 

ExpressVPN یکی از ارائه دهنده های گران قیمت در بازار است ، همانطور که در دیدار VyprVPN vs ExpressVPN ما مشاهده می کنید. قیمت ماهانه آن بسیار شیب دار است اما لزوماً برای آنچه بدست می آورید گران نیست.

ثبت نام برای طولانی ترین مدت زمان ، 15 ماه ، 50٪ تخفیف در مقایسه با ماهانه به شما می دهد ، در حالی که مدت شش ماهه چند دلار تخفیف می دهد. ExpressVPN 30 روز ضمانت بازگشت پول دارد ، اما این برنامه یا طرح آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. 

این گزینه های بسیاری از پرداخت ، از جمله کارت های اعتباری ، پی پال و بیت کوین را می پذیرد. مورد دوم گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند ناشناس بودن آنلاین خود را به حداکثر برسانند ، زیرا رمزنگاری ارز به طور مؤثر هیچ کاغذی را دنبال نمی کند. ExpressVPN همچنین نزدیک به دهها روش پرداخت دیگر از جمله Sofort ، Mint و UnionPay را می پذیرد ، که چیزی بیشتر از IPVanish است (قطعه ExpressVPN ما در مقابل IPVanish را بخوانید).

برای قیمت ، ExpressVPN با پهنای باند نامحدود پنج اتصال به شما می دهد ، و راهی برای افزایش این شماره بدون تنظیم حساب دوم ارائه نمی دهد. 

آستریل

با کمال تعجب ، Astrill حتی قیمت های بالاتری نسبت به ExpressVPN دارد. برنامه یک ماهه یکی از پرهزینه ترین ها در بازار است و مانند ExpressVPN ، ثبت نام برای طولانی ترین مدت ، یعنی 12 ماه در این حالت ، افت 50 درصدی قیمت را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین یک برنامه شش ماهه وجود دارد که تخفیف جزئی نسبت به نرخ ماهانه ارائه می دهد. 

Astrill همچنین چندین افزودنی و به روز رسانی دیگر ، از جمله یک برنامه VIP را ارائه می دهد که ظاهراً سرعت بیشتری را فراهم می کند و اولین اتصال شما را در اولویت های سرورهای VPN قرار می دهد. این تقریباً دو برابر هزینه برنامه ماهانه است.

گزینه ای برای دریافت یک آدرس IP خصوصی نیز وجود دارد ، و می توانید یک روتر از پیش تنظیم شده خریداری کنید تا به راحتی از تمام دستگاه های منزل خود محافظت کنید. برخلاف ExpressVPN ، Astrill اتصالات شما را محدود نمی کند و علاوه بر اینکه به شما امکان می دهد از هر دستگاه دلخواه استفاده کنید ، پهنای باند نامحدودی به شما می دهد.

این کارآزمایی یک هفته ای رایگان را به کاربران ارائه می دهد ، خوب است که قبل از پرداخت خدمات ، احساس رضایت از خدمات دریافت کنند ، اما به اندازه ارائه یک برنامه VPN رایگان سخاوتمندانه نیست. محاکمه رایگان تنها فرصتی است که می توانید ذهن خود را جلب کنید. تمام فروش نهایی است.

Astrill اشکال عمده پرداخت از جمله کارت اعتباری ، پی پال و بیت کوین را در بر می گیرد. مانند ExpressVPN ، روشهایی مانند UnionPay و Alipay را نیز می پذیرد.

دور دو فکر

اگرچه Astrill یک دوره آزمایشی یک هفته رایگان را ارائه می دهد ، بهتر است یک ضمانت برگشت پول مانند سیاست 30 روزه ExpressVPN را ببینید. هر دو ارائه دهنده بیت کوین را می پذیرند ، که برای آگاهی از امنیت عالی است.

درنهایت ، اگرچه هیچ کدام از ارائه دهندگان به اندازه مثلاً NordVPN مقرون به صرفه نیستند ، که می توانید در بررسی NordVPN ما بخوانید ، Astrill قیمت خود را به حداکثر می رساند. قیمتهای قبیله شده با افزودنیهای آن حتی بدتر شده و آن را به یکی از گرانترین VPN های موجود در بازار تبدیل می کند ، بدین معنی که این نکته به ExpressVPN می رود (ExpressVPN ما را در مقابل NordVPN مقایسه کنید).

دور: امتیاز قیمت ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم استریل

3

راحتی در استفاده

به نظر می رسد که هر VPN تصمیم دارد چگونگی ارائه یک نرم افزار بصری جذاب و آسان برای استفاده را ارائه دهد در حالی که هنوز هم از ویژگی های آن استفاده می کند. در این دور ، خواهیم دید که چگونه هریک از رقبای ما به مسئله نزدیک می شوند.

ما ارزیابی خواهیم کرد که چگونه هر مشتری به نظر می رسد و استفاده از آن چقدر آسان است. ما همچنین به طور خلاصه از هر وب سایت بازدید خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که جایی که باید در سایت باشید آسان است. ارائه دهنده ارائه دهنده تجربه بهتری در کل ، امتیاز این دوره را کسب می کند. 

ExpressVPN

ExpressVPN یک کار عالی برای متعادل کردن ویژگی ها با یک مشتری پاک و براق به نظر می رسد. هنگامی که برنامه را باز می کنید ، یک صفحه مینیمالیستی ارائه می دهید که دارای یک دکمه قدرت بزرگ در مرکز است که VPN را وصل و قطع می کند.

expressvpn-review-server-navigation

در زیر آن متنی وجود دارد که نشان می دهد آیا شما به هم متصل هستید و در زیر آن جعبه ای قرار دارد که نشان می دهد که در آنجا می خواهید به سمت تونل بزنید. لیست سرورها سازماندهی شده و به راحتی قابل مشاهده است. یک تابع جستجو برای لیست سرورها و همچنین گزینه مرتب سازی بر اساس قاره وجود دارد که مفید است. 

این بخش از مشتری تمام افرادی است که به آنها نیاز دارند و ضروری ترین قسمت های یک VPN را به روشی ساده ارائه می دهند. با کلیک کردن روی سه خط در سمت چپ بالای صفحه ، می توانید منوها را باز کنید ، که همچنین به خوبی طرح ریزی شده اند.

منوهای تنظیمات به راحتی حرکت می کنند و جمله بندی توضیحات روشنی را در مورد کارهایی که هر تنظیم انجام می دهد ارائه می دهد. در مورد سایت ، فرمت استاندارد برای وب سایت های VPN دنبال می شود. چندین دکمه قرمز وجود دارد که به شما کمک می کند تا با خرید خود شروع به کار کنید و یک حساب کاربری آسان کنید.

آستریل

وب سایت Astrill یک طرح کلی مشابه با ExpressVPN دارد. چشمگیرترین عناصر وب سایت دکمه هایی هستند که شما را برای انجام آزمایش رایگان در اختیار شما می گذارد. پس از اتمام کارآزمایی و یافتن بارگیری ها به راحتی ، می توان پیدا کرد که در صورت تنظیم یک حساب پولی ، در کجا می توانید حساب کاربری خود را تنظیم کنید.

هنگامی که مشتری روی رایانه شما تنظیم شد ، اولین چیزی که به آن توجه خواهید کرد کوچک بودن آن چقدر است. این حدود یک سوم اندازه مشتری ExpressVPN است و از یک طرح و ظاهر کم نظیر برخوردار است.

استریل-رابط

در بالا یک سوئیچ جابجایی عظیم است که حدود نیمی از پنجره کوچک را می گیرد و به شما امکان می دهد تا VPN را وصل یا قطع کنید. در زیر آن یک منوی کشویی وجود دارد که کشور انتخابی شما را نشان می دهد و به شما امکان می دهد مکان مورد نظر برای اتصال را انتخاب کنید. همچنین گرافیکی وجود دارد که سرعت اتصال VPN شما را در صفحه اول نشان می دهد.

اگرچه یک تابع جستجو برای لیست سرورها وجود دارد ، Astrill به خوبی برای مرور در ExpressVPN سازماندهی نشده است و به دلیل کوچک بودن مشتری احساس ناراحتی می کند. در بالا سمت راست ، یک منوی کشویی برای انتخاب پروتکل شما وجود دارد ، و در بالا سمت چپ یک نماد سه خطی وجود دارد که منوها را باز می کند.

منوهای تنظیمات در Astrill کاملاً ظریف نیستند همانطور که در ExpressVPN وجود دارد ، و پیدا کردن آنچه در جستجوی آنها هستید می تواند مسئله آزمایش و خطا باشد تا زمانی که همه چیز را به حافظه اختصاص دهید..

اگرچه Astrill دارای یک تن از ویژگی های قوی است ، اما این کار را با هزینه انجام می دهد. این قیمت به عنوان یک VPN برای کاربران برق که می خواهند کنترل چگونگی عملکرد و عملکرد VPN خود را کنترل کنند ، حتی اگر تجربه کاربری دلپذیرتری را ایجاد کند ، قیمت گذاری شده است..

دور سه فکر

ExpressVPN یک مشتری بسیار براق دارد که بسیار زیبا به نظر می رسد و عملکرد خوبی نیز دارد. این تعادل عالی بین ارائه یک VPN آتش و فراموش برای کسانی که به سادگی می خواهند چیزهایی را تنظیم کنند و گزینه های تنظیمات زیادی را به کاربران قدرت ارائه دهد ، ایجاد می کند..

از طرف دیگر Astrill ، یک تجربه بسیار غنی از ویژگی را ارائه می دهد که به سمت کسانی که می خواهند از VPN خود بیشترین بهره را ببرند ، شده است. رابط کوچکتر است و منوها بیشتر به هم ریخته اند. این فاقد لهستانی زیادی است که ExpressVPN دارد ، به این معنی که نکته اینجا به ExpressVPN می رود.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم استریل

4

سرعت

همانطور که با تمام بخش های موجود در مسابقات ما ، سرعت یک سنگ بنای اصلی برای هر VPN خوب است. بدون سرعت مناسب ، VPN ها احساس لاغری و بی پاسخی می کنند ، در حالی که یک VPN با سرعت مناسب باعث می شود مرور وب و جریان آسان و لذت بخش باشد.. 

برای انصاف همه چیز ، ما هر یک از VPN های مورد نظر را برای استفاده از همان پروتکل ، OpenVPN و همان رمزگذاری AES 256 بیتی تنظیم کردیم. ما همان پنج مکان را نیز آزمایش کردیم ، سپس سرعتهایی را که روی کاغذ دیدیم مقایسه کردیم. 

ExpressVPN 

ExpressVPN سازگارترین VPN است که ما هنگام رسیدن سرعت از یک مکان به مکان دیگر آزمایش کرده ایم.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده9161.8310.22
موقعیت مکانی هوشمند – کانزاس سیتی44105.497.94
تورنتو3590.577.89
آمستردام145103.124.48
سنگاپور24485.472.98
ژاپن163100.824.84

زمان پینگ از سرور به سرور دیگر افزایش یافته است ، اما این اجتناب ناپذیر است. تأخیر هرگز به اندازه کافی زیاد نبود که از مسافتی که پوشش داده می شود بد باشد. ExpressVPN اغلب برای برقراری ارتباط خود ، گاه 10 ثانیه یا بیشتر زمان می برد. 

پس از برقراری ارتباط ، خوب کار می کند. بارها و بارها وجود دارد که VPN ما فعال شده است ، و حتی ما متوجه آن نمی شویم زیرا وب سایت ها و حتی فیلم ها بدون تأخیر قابل توجه بارگیری می کنند.

در آزمایش ما ، هر سرور قابل اعتماد و سریع بود و عملکرد خوبی را ارائه می داد. ما هیچ وقت وب سایت نداشتیم که مدت زمان طولانی برای بارگذاری یا داشتن بافر ویدیو ، حتی با وضوح بالا ، طول بکشد. ExpressVPN به طور مرتب در صدر سریعترین لیست های VPN ما قرار می گیرد و به دلایل خوبی. 

آستریل

آستریل ارتباط خود را به سرعت برقرار می کند و آنها هیچگاه از نظر قابلیت اطمینان برای ما مسئله ای ایجاد نکردند. زمان پینگ نیز کم بود و به عنوان یک VPN برای بازی پتانسیل جامد را می داد.

به گفته این ، عملکرد از یک مکان به مکان دیگر متزلزل بود. سرورهای برزیلی و ژاپنی نسبت به بعضی از مکانهایی که به طور معمول مورد توجه بیشتری قرار می گیرند ، مانند ایالات متحده و انگلیس ، سرعت بسیار کندتری را به دست آوردند.

مکان: پینگ (ms): بارگیری (Mbps): بارگذاری (Mbps):
محافظت نشده984.4311.50
لس آنجلس ، کالیفرنیا6565.9510.30
انگلستان11373.307.70
روسیه16192.106.91
ژاپن30597.442.83
ایران50637.421.49

به طور کلی سرعت بارگیری و بارگیری پایدار جامد بود ، اما سرورهای آهسته هنگام رسیدن به سرعت قابل اعتماد ، نقاط بزرگ آستریل را از دست می دهند. با این وجود ، مرور کاملاً خوب بود ، و فقط یک نیمه دوم یا بیشتر از تأخیر در سرورهای لاغرتر قابل توجه بود. 

فیلم ها به خوبی بارگیری شدند و به محض شروع پخش ویدیو ، هیچ وقت مشکلی با بافر وجود نداشت ، حتی هنگام پخش با سرعت 1080p و 60 فریم در ثانیه. 

دور چهار اندیشه

گرچه Astrill می تواند یک اتصال محکم را به سرعت برقرار کند و زمان پینگ کم داشته باشد ، اما از سرور به سرور به اندازه ExpressVPN سازگار نیست. ExpressVPN زمان پینگ قابل مقایسه ای دارد اما در تمام مناطق خود در سرتاسر جهان سرعت و سرعت قابل اطمینان بیشتری دارد. 

علاوه بر این ، وقتی نوبت به مرور رسید ، مزیت پینگ برای Astrill قابل توجه نبود. در واقع ، بارگیری صفحات وب و فیلم ها کندتر بود. به همین دلیل ، ExpressVPN سرعت را در نظر می گیرد. 

دور: نقطه سرعت برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم استریل

5

امنیت و حریم خصوصی

سرانجام ، ما می خواهیم به دلیل اصلی بسیاری از افراد از VPN: امنیت و حفظ حریم خصوصی بپردازیم. ما با بررسی اینکه پروتکل ها و انواع رمزگذاری در دسترس هستند ، و همچنین آزمایش برای نشت DNS ، امنیت ارائه شده توسط هر VPN را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.. 

ما همچنین با استفاده از یک شانه دندانه دار روی هر سیاست حفظ حریم خصوصی فراتر خواهیم رفت تا ببینیم چه اطلاعاتی را جمع می کنند.

ExpressVPN 

ExpressVPN به کاربران اجازه می دهد تا از چند پروتکل رایج شامل OpenVPN ، L2TP و PPTP استفاده کنند. از این میان ، موردی که ما در جستجوی آن هستیم و توصیه می کنیم OpenVPN باشد زیرا یک پروتکل امن و منبع باز است که عملکردی کاملی را ارائه می دهد. 

اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل ها هستید ، از خرابی پروتکل VPN ما دیدن کنید. 

در مورد رمزگذاری ، ExpressVPN گزینه هایی را به شما نمی دهد ، بلکه کاربران را در AES-256 قفل می کند. شکستن حتی با یک ابر رایانه تقریباً غیرممکن است. ترکیبی از OpenVPN و AES 256-bit بهترین سناریو برای امنیت است. 

ما نمی توانیم نشت DNS را در اتصال ExpressVPN بیابیم ، که بیشتر به طبیعت ایمن پروتکل و رمزگذاری تأیید می کند. 

در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ، ExpressVPN یکی از بهترین های موجود در بازار را دارد. اگرچه تفسیر دقیق ترین یا آسان ترین تفسیری که ما دیده ایم نیست ، اما سطح خوبی از محافظت از کاربر را در اختیار شما قرار می دهد. ExpressVPN اطلاعاتی در مورد استفاده از VPN خود ، از جمله نمایش داده شد DNS ، سابقه مرور یا محتوای داده جمع نمی کند.

از این گذشته ، در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر شده است که دارای برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است و بیشتر از حفظ حریم شخصی کاربران اطمینان می دهد. 

آستریل

Astrill انواع مختلفی از پروتکل ها و رمزگذاری را در اختیار شما قرار می دهد ، از استانداردهایی مانند OpenVPN گرفته تا گزینه های دلخواه ، از جمله StealthVPN و OpenWeb. هرچند که گزینه های تخصصی خوب است ، همانطور که اشاره کردیم ، OpenVPN و AES 256 بیتی همان چیزی هستند که ما به دنبال آن هستیم ، و آستریل آنها را ارائه می دهد.

ما دریافتیم که استریل از نشت DNS و انواع دیگر نشت داده ها عاری است. 

با این حال ، وقتی سیاست حفظ حریم خصوصی به میان می آید ، استریل کم کم شروع می شود. اگرچه اطلاعات مربوط به استفاده از VPN خود را ذخیره نمی کند ، اما گزارش های کوتاه مدت را شامل می شود که شامل اطلاعات کمی است.

اطلاعات وارد شده شامل داده هایی از 20 اتصال اخیر ، از جمله کشور متصل به آن ، مدت زمان اتصال و دستگاه مورد استفاده می باشد. از این اطلاعات برای سرویس دهی به VPN استفاده می شود و اطمینان حاصل می شود که کارها به خوبی انجام شده است ، و اتصال آن به کاربر دشوار خواهد بود ، اما هنوز هم این اطلاعات است که وارد و نگه دارید ، حتی اگر فقط برای مدت کوتاهی.

دور پنج افکار

هر دو VPN در مورد پروتکل ها گزینه هایی را ارائه می دهند ، از جمله چیزی که ما استاندارد طلا را در نظر می گیریم ، که OpenVPN با رمزگذاری AES 256 بیتی زوج است. هردو ارائه دهندگان نیز در طول آزمایش ما عاری از نشت آدرس DNS و IP بودند.

به گفته این ، ExpressVPN ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی در سیاست حفظ حریم خصوصی خود بیش از آستریل ارائه می دهد. Astrill در هنگام استفاده از VPN ، مقدار قابل توجهی از داده ها را در مورد اتصالات کاربران ثبت می کند ، که دور آخر آن را از دست می دهد و نقطه را به ExpressVPN واگذار می کند..

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم استریل

6

افکار نهایی

اگرچه آستریل توانست با صدرنشینی خود را از بخش “ویژگی ها” به صدرنشینی برساند ، اما این تنها امتیاز خود بود ، با این که امتیاز نهایی با نتیجه چهار بر یک به نفع ExpressVPN استراحت کرد..

برنده: ExpressVPN

ExpressVPN ویژگیهای کاملی را ارائه می دهد ، حتی اگر آن را کاملا با تجربه کاربر قدرت که آستریل ارائه می دهد مطابقت ندارد. در طراحی کاربر پسند خود ، قیمت نسبتاً مناسب ، سرعت قابل اعتماد و حفظ حریم خصوصی عالی و امنیت بسیار عالی است.

اگر تجربه ای در زمینه ExpressVPN یا Astrill دارید ، دوست داریم در نظرات زیر نحوه مقایسه آن با ما را بشنویم. به قسمت ExpressVPN vs PIA نگاهی بیندازید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me