Dashlane vs LastPass: Battle of بهترین مدیران رمز عبور سال 2020

Dashlane و LastPass دو نفر از مدیران دارای رتبه برتر رمز عبور هستند ، هر دو در بهترین راهنمای مدیران رمز عبور ما جایگاهی کسب می کنند. اگرچه آنها مانند هر قطعه نرم افزاری دارای جوانب مثبت و منفی هستند ، Dashlane و LastPass کف رقابت را از بین می برند ، ویژگی های منحصر به فردی ، قابلیت استفاده عالی و قیمت رقابتی را ارائه می دهند. 


در این مقایسه Dashlane vs LastPass ، ما یک آزمایش را انجام می دهیم ، دو مدیر رمز عبور را در بالای میدان خود در مقابل یکدیگر قرار می دهیم تا ببینیم کدام یک در بالا قرار دارد. ما قبل از اعلام برنده خود ، در مورد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، امنیت ، پشتیبانی ، سهولت استفاده و موارد دیگر صحبت خواهیم کرد. 

صادقانه بگویم ، شما می توانید با هر یک از مدیرهای رمز عبور بروید و بسیار خوب باشید. Dashlane و LastPass تقریباً از هر نظر جلوتر هستند و افراد تازه وارد مانند RememBear را شکست می دهند (بررسی RememBear ما را بخوانید). با این وجود اختلافاتی بین آنها وجود دارد که ممکن است انتخابی بهتر را برای شما رقم بزند. 

قبل از شروع به کار ، به یاد داشته باشید که ما به طور مستقیم با LastPass و Dashlane مقایسه می کنیم. اگر می خواهید ببینید که چگونه آنها در مقابل بقیه بازار عمل می کنند ، یا فقط می خواهید نگاهی عمیق تر به دست آورید ، حتماً بررسی داشلین ما و بررسی LastPass را بخوانید.

Setting Up a Fight: Dashlane مقابل LastPass

LastPass و Dashlane قصد دارند این برنامه را طی چند دور انجام دهند و تمام مناطق اصلی را که معمولاً در بررسیهای خود ارزیابی می کنیم ، پوشش می دهد. ما آنها را در هر منطقه با تیتراژ قضاوت خواهیم کرد و به پیروزی هر دور امتیاز می دهیم. خدمتی که در پایان با کسب امتیاز بیشتری به دست می آید برنده کلی ما خواهد بود. 

هر چند جایی برای عقاید شخصی وجود دارد. LastPass و Dashlane ، هر دو مدیر رمز عبور عالی هستند ، که می توانند با سهولت ، کلمات عبور را در دستگاههای شما همگام سازی کنند. اگرچه ما در اعلام برنده یک روش قطعی خواهیم گرفت ، بسته به بودجه ، ویژگی های مورد نیاز یا سایر عوامل ممکن است برای شما بهتر باشد.. 

با این حال ، نگران نباشید ، ما در این مسابقه Dashlane – LastPass قصد داریم هر زاویه ای را بپوشانیم. از امنیت گرفته تا تجربه تلفن همراه تا پشتیبانی ، ما دو رقیب خود را کاملاً آزمایش کرده ایم تا بدانید بهترین گزینه کدام است. 

1

امنیت

امنیت مهمترین جنبه مدیریت سرور است و هر دو Dashlane و LastPass در بررسی های مربوطه امتیازات بالایی کسب کردند. هردو هشدارهای امنیتی و گزینه های تأیید اعتبار دو عاملی را ارائه می دهند ، که بسیار عالی هستند. 

با Dashlane ، از یک مدل دانش صفر و رمزگذاری AES-256 استفاده می کند. احراز هویت با استفاده از هش رمز عبور اصلی شما ، که با استفاده از Argon2d ایجاد می شود ، انجام می شود. 

با این حال ، Dashlane فراتر از مدل امنیتی مدیر رمز عبور معمولی است. هر زمان که از یک دستگاه جدید استفاده می کنید ، Dashlane یک کلید دستگاه را بر اساس مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری خاص تولید می کند که به هیچ وجه به رمز ورود اصلی شما مرتبط نیست. این مدل چنان قوی است که یک مطالعه MIT در سال 2016 شکستن آن را تقریبا غیرممکن دانست. 

LastPass چندان منحصر به فرد نیست ، اگرچه هنوز هم اقدامات لازم را برای ایمن نگه داشتن طاق شما انجام می دهد. باز هم ، شما با AES-256 و الگوی دانش صفر محافظت می کنید. در این حالت ، LastPass از 100000 دور PBKDF2 بر روی رمز عبور اصلی شما برای ایجاد یک هش احراز هویت استفاده می کند. سپس از این هش برای ایجاد یک کلید تأیید اعتبار استفاده می شود که در برابر پایگاه داده LastPass مطابقت دارد. 

توجه به این نکته مهم است که رمزعبور اصلی شما هرگز کامپیوتر شما را ترک نمی کند. در عوض ، از یک هش برای تأیید اعتبار شما استفاده می شود ، دو لایه محافظت را فراهم می کند. متأسفانه ، این کل داستان با LastPass نیست.

The LastPass Hack

LastPass در سال 2015 دچار نقض اطلاعات شد که نتیجه آن یک بانک اطلاعاتی بزرگ از طاق های رمزگذاری شده کاربر بود که سرورهای خود را ترک کردند. اگرچه داده ها به سرقت رفته است ، اما هیچ اطلاعات واقعی به خطر نمی افتد. به دلیل مدل رمزگذاری LastPass و الگوی دانش صفر ، مهاجمین با مشتی از قبیله های غیرقابل استفاده استفاده کردند. 

اگر هر چیزی وجود دارد ، نقض شهادت مدل امنیتی است که LastPass در آن موجود است. این گفت ، این قلاب نیست. اگرچه Dashlane و LastPass از لحاظ محافظت فنی از لحاظ فنی پشتیبانی می کنند ، اما واقعیت این است که LastPass نقصی در سابقه دارد و Dashlane این کار را نمی کند ، و این پیروزی را در این دور به دست می آورد.. 

دور: نقطه امنیتی برای Dashlane

لوگوی Dashlane
آرم LastPass

2

قیمت

با توجه به اینکه LastPass در بهترین راهنمای مدیر رمز عبور رایگان ما بهترین امتیاز را کسب کرده است ، در حالی که Dashlane در تلاش برای برش دادن است ، این دور از رقابت نیست. به عبارت ساده تر ، LastPass ارزش بهتری را ارائه می دهد. اگر به دنبال مدیریت رمز عبور و محافظت از سرقت هویت هستید ، داستان دیگری وجود دارد.

با استفاده از LastPass ، نسخه رایگان بیشتر از همه پخش می شود. شما بدون هزینه کردن سکه ، سایر برنامه های همگام سازی و فضای نامحدود را ذخیره می کنید ، که سایر مدیران رمز عبور برای حفظ آن تلاش می کنند. اگر به اشتراک گذاری گذرواژه علاقه دارید ، به برنامه حق بیمه نیاز خواهید داشت. با این حال ، تنها با 3 دلار در هر ماه ، قیمت پایین است. 

LastPass همچنین دارای یک برنامه خانوادگی محکم است ، اگرچه ما بیشتر موارد 1Password را ترجیح می دهیم (بررسی 1Password ما ، و همچنین Dashlane در مقابل 1Password و 1Password vs LastPass را مطالعه کنید). شما به شش کاربر محدود هستید ، اما با توجه به قیمت این موضوع به سختی اهمیت دارد. به ازای هر 4 دلار در ماه ، شما در اصل 6 پروانه حق بیمه را خریداری می کنید ، به علاوه دسترسی به داشبورد خانوادگی و پوشه های مشترک نامحدود.

Dashlane یکی از گرانترین مدیران رمز عبور در اطراف است که بیشترین ضعف آن است. یک برنامه رایگان در دسترس است ، متناسب با تکمیل خودکار و هشدارهای امنیتی ، اما شما به 50 ورودی محدود شده اید و فقط می توانید به یک طاقچه دسترسی داشته باشید. نسخه پرداخت شده ، حق بیمه ، همگام سازی چند دستگاهی ، نظارت بر وب تیره و فضای ذخیره نامحدود را اضافه می کند. 

با این حال ، پریمیوم پلاس چشمگیرترین برنامه است. تقریباً با 10 دلار در ماه ، این گرانترین مدیر رمز عبور است که تاکنون دیده ایم. گفته می شود ، پریمیوم پلاس با مدیر کل رمز عبور ، نظارت بر اعتبار و 1،000،000 دلار حفاظت از سرقت هویت همراه است. در مقایسه با بهترین نرم افزار محافظت در برابر سرقت هویت ما ، قیمت بد نیست. 

اگرچه استدلال برای Dashlane آسان است ، با توجه به ویژگی های بسیاری که در آن وجود دارد ، هیچ منفی ای وجود ندارد. LastPass بهترین برنامه رایگان را از هر مدیر رمز عبوری که دیده ایم در حالی که قیمت ماهانه را با کم هزینه نگه دارید ، ارائه می دهد. 

دور: قیمت قیمت LastPass

لوگوی Dashlane
آرم LastPass

3

تکمیل خودکار

وقتی صحبت از تکمیل خودکار می شود ، LastPass و Dashlane هر دو به طرز شگفت انگیزی در مرورگر کار می کنند. در سراسر Chrome و Firefox ، ما به ندرت به مشکلاتی رسیدیم که هردوی آنها را آزمایش کنیم ، خواه برای ورود به کارت اعتباری یا صفحه ورود به سیستم. گفته می شود ، هر ابزار در هنگام تکمیل خودکار ، نقاط قوت خود را دارد. 

Dashlane کنترل بیشتری در مرورگر ارائه می دهد. از طریق برنامه افزودنی ، می توانید اطلاعات URL ، فرم ها ، یا برای هر URL را که در آن قرار دارید ، وارد کنید یا خیر. همچنین می توانید تنظیمات مربوط به یک صفحه خاص مربوط به یک دامنه یا کل وب سایت را انتخاب کنید ، به شما امکان می دهد تا نحوه واکنش خودکار را تنظیم کنید. 

dashlane-review-autofill

LastPass انعطاف پذیری زیادی ندارد ، برای ورود به سایتهای مرتبط با آن و همچنین همه موارد قابل پر کردن نشان می دهد. اگرچه کارکرد خودکار به طور کامل کار می کند ، ما با نحوه شناسایی زمینه های LastPass به چند مورد ضرب و شتم رسیدیم. به طور خاص ، همیشه شناسایی نمی شود که قسمت ورود کارت اعتباری وجود دارد ، به این معنی که کارتهای ذخیره شده شما در برنامه افزودنی نمایش نخواهند داشت. 

lastpass-chrome- پسوند-بررسی

گفته می شود ، LastPass از مزیت خودکار محلی برخوردار است. اگر در Premium مشترک شوید ، می توانید از ابزار LastPass Autofill for Apps استفاده کنید ، که تجربه مرورگر را به دسک تاپ شما منتقل می کند. اگرچه این یک ویژگی مفید برای شماست ، Dashlane یک برنامه محلی دارد و با توجه به گزینه های موجود در پسوند مرورگر ، به اندازه کافی برای برنده شدن در این دور کافی است. 

دور: نقطه تکمیل خودکار برای Dashlane

لوگوی Dashlane
آرم LastPass

4

برنامه های تجاری

LastPass و Dashlane برنامه های كسب و كار كامل ارائه می دهند – به همین دلیل هر دو بهترین مدیر رمز عبور ما را برای لیست كسب و كارهای كوچك ساخته اند – با وجود آنكه به اندازه OneLogin و Zoho Vault مستحكم نیستند (بررسی OneLogin ما و بررسی Zoho Vault را بخوانید). گفته می شود ، LastPass گزینه های بیشتری نسبت به Dashlane ارائه می دهد. 

با شروع دوم ، Dashlane یک برنامه تجاری واحد ارائه می دهد ، که هر سال در صورت صورتحساب 4 دلار برای هر کاربر در نظر گرفته می شود. این مانند برنامه Premium است ، هر چند که با چند مورد اضافی همراه است ، از جمله مدیر حساب برای بیش از 50 کاربر و یک کنسول سرپرست برای کاربر و مدیریت خط مشی امنیتی. 

LastPass وقتی صحبت از برنامه های تجاری می شود ، جزئی تر است. دو برنامه اصلی وجود دارد: تیم ها و سازمانی. اولی برای پنج تا 50 کاربر با 4 دلار در هر کاربر در هر ماه است ، در حالی که مورد بعدی برای هر تیم با بیش از پنج کاربر است. این برنامه همچنین شامل ادغام دایرکتوری و قابلیت های ورود به سیستم است.

lastpass-بررسی-قیمت گذاری تجاری

دو برنامه آخر تأیید هویت چند عاملی ، یا به عنوان خدمات خاص خود یا همراه با Enterprise ، اضافه می کنند. LastPass گران تر است ، با اینکه ساعت Enterprise در هر کاربر 2 دلار بیشتر از Dashlane است. گفته می شود ، این برنامه با SSO و MFA سازگار است که Dashlane فاقد آن است و به LastPass برنده این دور می شود. 

دور: نقطه برنامه های کسب و کار برای LastPass

لوگوی Dashlane
آرم LastPass

5

برنامه های تلفن همراه

مدیران گذرواژه عمدتا تجربه مرورگر را به استثنای برخی ابزارها کشف کرده اند (بررسی Passwork ما را برای مثال بخوانید). اما دستگاه های تلفن همراه کمی مشکل هستند. خوشبختانه ، به عنوان دو بزرگترین و بهترین مدیر رمز عبور در اطراف ، Dashlane و LastPass برنامه های ساده و کارآمد را برای Android و iOS ارائه می دهند. 

برنامه تلفن همراه LastPass تقریباً شبیه به برنامه مرورگر است ، به همین دلیل در بهترین مدیر رمز عبور ما برای راهنمای iOS جایگاهی کسب کرد. تکمیل خودکار با شگفت انگیز کار می کند ، با پشتیبانی LastPass تأیید هویت بیومتریک در Android و iOS. گفته می شود ، برخی از ویژگی های موجود در برنامه تلفن همراه وجود ندارد.

LastPass-iOS

شما نمی توانید ورودی های خود را همانطور که می توانید با Dashlane ترتیب دهید. فراتر از آن ، Dashlane همچنین از ورودی های خاص تلفن همراه مانند مخاطبین پشتیبانی می کند. همه ویژگی های استاندارد نیز به خوبی کار می کنند ، با استفاده از Dashlane به طور خودکار از آخرین نسخه Android و iOS پشتیبانی می کند ، همچنین نسخه کامل داشبورد امنیتی آن را نشان می دهد. 

Dashlane-iOS

مهم نیست کدامیک از مدیران رمز عبور را انتخاب کنید ، دسترسی به رمزهای عبور در دستگاه های تلفن همراه شما مشکلی ندارد. گفته می شود ، Dashlane یک برنامه موبایل قوی تر ارائه می دهد ، متناسب با داشبورد هویت عالی ، گزینه های سازمان و تکمیل خودکار. به همین دلیل ، در پایان بخش موبایل همه چیز برنده می شود. 

دور: نقطه برنامه های تلفن همراه برای Dashlane

لوگوی Dashlane
آرم LastPass

6

راحتی در استفاده

Dashlane و LastPass هر دو بسیار ساده هستند ، برخلاف LogMeOnce و Steganos (بررسی LogMeOnce ما و بررسی مدیر مدیر رمز عبور Steganos) را بخوانید. اگر فقط به سهولت استفاده نگران هستید ، می توانید هر وسیله ای را انتخاب کرده و کاملاً خوب باشید. 

گفت: Dashlane انعطاف پذیرتر است. از یک برنامه محلی برخلاف UI اختصاصی مرورگر LastPass استفاده می کند. هنگامی که برنامه را بارگیری می کنید و یک حساب کاربری ایجاد می کنید ، Dashlane از شما می خواهد رمزهای عبور را از مرورگر خود وارد کنید. با توجه به اینکه بیشتر افراد رمزهای عبور ناآگاهانه در پایگاه داده مرورگر خود ذخیره می کنند ، این یک روش سریع برای تنظیم است. 

dashlane-password-import

دور زدن Dashlane ساده است ، با دسته های طاق شما در فهرست سمت چپ و راه های زیادی برای سازماندهی مدخل های خود آورده شده است. برنامه افزودنی مرورگر ، این امر را آینه می دهد و به شما اجازه می دهد تا بدون نیاز به باز کردن برنامه محلی ، به طاق و تولیدکننده رمز عبور خود دسترسی سریع داشته باشید.

dashlane-review-edit-enter

با این حال ، UI مرورگر وجود ندارد ، جایی که LastPass می درخشد. اگرچه فاقد برنامه محلی است ، LastPass می تواند در هر مرورگری اجرا شود. از منظر قابلیت استفاده ، LastPass کمابیش مشابه Dashlane است. گزینه هایی برای سازماندهی ورودی های شما ، پشتیبانی از الگوهای ورود به سیستم سفارشی و یک منوی با کاربرد آسان در سمت چپ UI وجود دارد.

lastpass-review-categories

این واقعیت که LastPass در مرورگر شما کار می کند ، یک مزیت بزرگ است. مهم نیست که در چه رایانه ای استفاده می کنید یا مرورگر شما استفاده می کنید ، می توانید به سرعت به کلمه عبور خود دسترسی پیدا کنید ، حتی در دستگاه های عمومی. در ترکیب با طراحی فضای قبلی بیشتر LastPass ، این دوره از مسابقات را بدست می آورد. 

دور: سهولت استفاده از نقطه برای LastPass

لوگوی Dashlane
آرم LastPass

7

برنامه رایگان

هر دو رقبای ما نسخه رایگان ارائه می دهند ، هر چند LastPass مزیت آن را دارد. اگرچه LastPass تنها گزینه رایگان نیست – بررسی NordPass ما را برای مثال دیگری بخوانید – این ویژگی را دارد که تقریبا هیچ مدیر رایگان رمز عبور دیگر آن را انجام نمی دهد: همگام سازی چند دستگاهی. 

حتی اگر پرداخت نمی کنید ، می توانید ورودی های خود را در دستگاه های خود همگام سازی کنید. علاوه بر این ، LastPass به اشتراک گذاری یک به یک و فضای ذخیره نامحدود ارائه می دهد. راستش ، طرح رایگان LastPass Premium را شرمنده می کند. 3 دلار اضافی در هر ماه چند ویژگی اضافی اعطا می شود ، از جمله اشتراک گذاری یک به چند و پشتیبانی اولویتی ، اما رایگان بیشتر آنچه را که ما به دنبال آن هستیم ، شامل می شود.. 

متأسفانه Dashlane Free چنین نیست. اگرچه ما درک همگام سازی چند دستگاهی برای Dashlane Premium را درک می کنیم ، نسخه رایگان ورودی های شما را محدود می کند. شما فقط می توانید 50 مدخل را در طاق خود صرفه جویی کنید ، مهم نیست در چه گروهی قرار بگیرید. اگرچه حد به اندازه McAfee True Key سخت نیست ، اما هنوز یک حد است (مطالعه ما را ببینید McAfee True Key). 

در مقایسه با LastPass ، نسخه رایگان Dashlane پشته نمی ماند. با این حال ، در مقایسه با سایر ابزارهای رایگان نیز کم رنگ است. اگرچه به اندازه Dashlane نیست ، KeePass و Bitwarden هر دو فضای ذخیره نامحدودی را به صورت رایگان ارائه می دهند ، و منبع آزاد هستند که بتوانند بوت شوند (بررسی KeePass و بررسی Bitwarden ما را بخوانید ، و ببینید که چگونه Bitwarden با LastPass مقایسه می شود). 

با کمال تعجب می توان گفت که LastPass پادشاه محصول هنگامی است که می توانید رمزهای عبور خود را به صورت رایگان ایمن کنید. Dashlane تلاش بسیار خوبی انجام می دهد ، اما با محدودیت های خود و عدم همگام سازی چند دستگاهی ، توسط LastPass اجرا می شود. 

دور: نقطه برنامه رایگان برای LastPass

لوگوی Dashlane
آرم LastPass

8

امکانات

LastPass از لحاظ ویژگی های نسبتاً سبک است ، در خارج از ابزار قابل توجه LastPass for Applications. در غیر این صورت ، استاندارد است. شما یک مشکل امنیتی را ارائه داده اید ، می توانید ببینید که چگونه رمزهای عبور شما در مقابل سایر کاربران LastPass ایستاده ، پشتیبانی از ورودی های سفارشی و تکمیل خودکار.

lastpass-بررسی-امنیتی-چالش

Authenticator LastPass نیز وجود دارد. اگرچه از نظر فنی جزء LastPass نیست ، Authenticator به شما امکان می دهد تأیید هویت دو عاملی را در اکثر وب سایت ها فعال کنید ، و آن را در بهترین راهنمای برنامه 2FA ما بدست آورید. برای استفاده از Authenticator لازم نیست که از LastPass استفاده کرده یا هزینه آن را بپردازید. به صورت رایگان به عنوان یک سرویس مستقل ارائه می شود. 

Dashlane کاملاً برعکس LastPass است. Dashlane با ویژگی ها و قیمت مناسب مطابقت دارد ، فراتر از یک مدیر استاندارد رمز عبور است و چیزی شبیه به محافظت در برابر سرقت هویت ندارد. 

Dashlane Premium شامل نظارت وب تاریک ، یک مرکز بهداشت با رمز عبور و یک VPN است ، اگرچه ما توصیه می کنیم به جای آن از بین بهترین لیست های VPN ما انتخاب کنید.. 

dashlane-review-password-health

این منحصر به فرد ترین ویژگی ، تعویض خودکار رمز عبور است ، که می تواند با یک کلیک ماوس ، کلمه عبور را در سایت های پشتیبانی شده به روز کند. LastPass یک ویژگی مشابه دارد ، اگرچه ما هرگز نتوانستیم آن را به درستی انجام دهیم. 

Dashlane نمی تواند گذرواژه هایی را در هر سایت تغییر دهد ، اما لیست URL های پشتیبانی شده هنوز طولانی است ، از جمله Reddit و Citrix (بررسی ما را در Citrix ShareFile بخوانید). 

Dashlane نسبت به LastPass گرانتر است ، اما برای توجیه قیمت ، لیستی از ویژگی های آن ارائه می شود. از اعلان های نقض گرفته تا نظارت بر وب تاریک گرفته تا بیمه سرقت هویت ، Dashlane فراتر از اینکه مدیر رمز عبور باشد فراتر می رود و در این دور آن را به دست می آورد.. 

دور: ویژگی های نقطه برای Dashlane

لوگوی Dashlane
آرم LastPass

9

پشتیبانی

Dashlane بهترین پشتیبانی را که از مدیر گذرواژه مشاهده کرده ایم ، دارد ، تعجب آور است با توجه به اینکه معمولاً پشتیبانی بدون جاسوسی برای این ابزارها وجود دارد. علاوه بر یک پایگاه دانش آسان برای استفاده ، Dashlane ایمیل و پشتیبانی چت زنده ارائه می دهد. پشتیبانی ایمیل هفت روز در هفته انجام می شود ، در حالی که گپ زنده از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر ارائه می شود. EST. 

پشتیبانی بیشتر در مورد مشتریان انگلیسی زبان متمرکز است ، اگرچه Dashlane در طول روزهای هفته پشتیبانی ایمیل فرانسوی و آلمانی را ارائه می دهد. خوشبختانه ، لازم نیست که به پشتیبانی زیادی کمک کنید. این پایگاه دانش استثنایی است و با جزئیات کامل در مورد Dashlane و نحوه عملکرد آن پر شده است.

dashlane-review-دانش پایه

LastPass با منابع پشتیبانی خود همان سطح مراقبت را ارائه نمی دهد. به شما دانش بنیادی اعطا می شود که اصول اولیه برنامه را شامل می شود ، اما این روش در مورد عیب یابی منابع بسیار بسیار کمی را شامل می شود. در صورت بروز مشکل راههای تماس با LastPass وجود دارد ، اما باید چند حلقه را پرش کنید. 

lastpass-review-دانش پایه

برای تماس با LastPass باید از پایگاه دانش استفاده کنید. به جای ارائه فرم تماس با آدرس ایمیل ، دکمه “پشتیبانی تماس” در انتهای هر مقاله از پایه دانش وجود دارد. با توجه به اینکه کمی برای عیب یابی وجود دارد ، مسیری روشن تر برای تماس نیاز دارید. 

lastpass-بررسی-تماس با پشتیبانی

با این وجود ، LastPass به مشتریانی که پرداخت می کنند و نه ، پشتیبانی می کند ، بنابراین همه چیز بد نیست. صرفنظر از این ، انكاری وجود ندارد كه Dashlane منابع پشتیبانی مستحكمی تری را ارائه می دهد ، هم برای كسانی كه برای حل مسائل خودشان باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرند و هم برای آن محتوا. به همین دلیل ، داشلین برای این دور نهایی پیروز می شود. 

دور: نقطه پشتیبانی برای Dashlane

لوگوی Dashlane
آرم LastPass

10

افکار نهایی

از 9 دور ما داشلین پنج امتیاز کسب کرد در حالیکه LastPass چهار امتیاز کسب کرد. همانطور که انتظار می رفت ، هر دو در طول مسابقه گردن و گردن داشتند ، اگرچه داشلین هنوز هم به عنوان پیروز معرفی می شود. اگرچه گران است ، Dashlane لیست قوی تر از ویژگی ها و امنیت بهتری نسبت به LastPass ارائه می دهد.

برنده: Dashlane

با این وجود ، LastPass یک حریف شایسته است. با بهترین برنامه رایگان که از هر مدیر رمز عبور و قابلیت استفاده استثنایی مشاهده کرده ایم ، LastPass ابزاری عالی است. اگرچه به ارتفاعات Dashlane نمی رسد ، LastPass هنوز گزینه ای قانع کننده است ، به خصوص برای افرادی که دارای بودجه هستند. 

انتخاب به شما بستگی دارد ، هر چند. آیا شما با Dashlane یا LastPass می روید؟ به ما اطلاع دهید که چگونه شما در نظرات زیر چطور انتخاب خود را انجام داده اید ، و همچنین چگونه می خواهید آن را دوست دارید. مقایسه Dashlane vs Keeper را نیز بخوانید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map