Dashlane VS 1Password: چه کسی در این نبرد سال 2020 پیروز خواهد شد؟

وقتی می توان رمزهای عبور خود را مدیریت کرد ، خیلی بهتر از Dashlane و 1Password نیست. هر دو مدیر گذرواژه در میان بزرگترین گزینه های موجود در آنجا قرار دارند ، متناسب با همگام سازی چند دستگاهی ، امنیت عالی و پشتیبانی از رمزهای عبور ، کارتهای اعتباری و موارد دیگر. اگر به دنبال یک مدیر رمز عبور هستید ، یا به شما کمک می کند. 

ما در اینجا هستیم تا هر مدیر رمز عبور را زیر میکروسکوپ پرتاب کنیم. در این مقایسه Dashlane vs 1Password ، ما می خواهیم جزئیاتی را که این سرویسهای عالی را از هم جدا می کند ، بررسی کنیم. از ویژگی های امنیتی گرفته تا قیمت گذاری ، ما می خواهیم وارد تند تند شویم ، بنابراین می دانید مدیر رمز عبور بهتر برای شما کدام است. 

راستش ، شما می توانید با Dashlane vs 1Password بروید و خوب باشید ، اگرچه اختلافاتی بین آنها وجود دارد ، که ما در طول این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت. ما همچنین توصیه می کنیم که بررسی داشلین و بررسی 1Password خود را بخوانید تا در مورد نحوه عملکرد آنها درمقابل بقیه بازار مدیر رمز عبور اطلاعاتی بهتر کسب کنید..

Setting a Fight: Dashlane vs 1Password

1Password و Dashlane دو مدیر برتر رمز عبور هستند که ما از آنها استفاده کرده ایم. صادقانه بگویم ، شما می توانید کورکورانه یکی را انتخاب کنید و تجربه خوبی خواهید داشت. هدف از این مقایسه Dashlane در مقابل 1Password نیست که یکی را به عنوان گزینه کاملاً بهتر اعلام کنیم ، بلکه باید وارد جزئیات شود تا ببیند کدام ابزار در بالا قرار دارد. 

دو رقیب ما این کار را در طی یک دور دور انجام می دهند که هر یک از آنها امتیاز دارند. در طی این راهنمای Dashlane vs 1Password ، هر یک را به حلقه می اندازیم و امنیت ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، ویژگی ها و موارد دیگر را با یکدیگر مقایسه می کنیم. هر کدام از خدمات با امتیاز بیشتری در پایان برنده ما شوند. 

همانطور که گفته شد ، ما در اینجا قصد داریم وارد علفهای هرز بویژه در مورد امنیت شویم. اگرچه Dashlane و 1Password در صدر بازی مدیریت رمز عبور قرار دارند ، اما بین این دو سرویس تفاوت های اساسی وجود دارد. با استفاده از این راهنمای Dashlane vs 1Password ، باید بتوانید تصمیمی آگاهانه در مورد بهترین گزینه برای خود بگیرید.

1

امنیت

در مورد امنیت ، اختلافات زیادی با Dashlane و 1Password وجود دارد. برای پاسخ کوتاه ، هر دو امنیت عالی دارند ، با یک مدل دانش صفر و رمزگذاری بالاترین خط AES-256. اگر می خواهید از جزئیات فنی پرش کنید ، بدانید که مهم نیست که با کدام یک محافظت کنید. 

رمزگذاری و احراز هویت

با این حال ، ما در اینجا موها را تقسیم می کنیم ، بنابراین اجازه دهید از بالا شروع کنیم. هر دو سرویس منطق رمزنگاری هستند. 

Dashlane از AES-256 برای اطمینان از محتوای طاق شما استفاده می کند. کلید این رمزگذار با استفاده از رمز ورود اصلی شما ، که Dashlane هرگز نمی بیند ایجاد می شود. در عوض ، Dashlane برای تأیید اعتبار خود هنگام ورود به سیستم از hash Argon2d به همراه نمک 32 بایت استفاده می کند (توضیحات رمزگذاری را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن فرآیند بخوانید).

کمی بیشتر برای ورود به سیستم با Dashlane وجود دارد که طی یک دقیقه به آن خواهیم رسید. 1Password یک فرآیند مشابه دارد ، با استفاده از AES-256 برای رمزگذاری و هشی از رمز اصلی استاد شما برای تأیید اعتبار. از یک الگوریتم hashing کمی بیشتر و عملکرد مشتق کلید – PBKDF2-HMAC-SHA256 استفاده می کند – اما در 100000 دور ، هنوز هم بسیار ایمن است. 

بیشتر مدیران رمز عبور در آنجا متوقف می شوند ، اما Dashlane و 1Password یک قدم جلوتر می روند. Dashlane برای تأیید اعتبار دستگاههای جدید ، از یک کلید دستگاه استفاده می کند ، که برای دسترسی به طاق شما لازم است. این کلید بر اساس مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه شما و 38 کاراکتر تصادفی تولید شده با عملکرد OpenSSL RAND_byte است.

1Password همچنین از مشتق کلید دو راز استفاده می کند. هر وقت برنامه را بارگیری کنید ، 1Password یک کلید مخفی 128 بیتی تولید می کند که بر اساس ، ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری مبتنی بر آن است. کلید دستگاه ، گذرواژه اصلی شما و یک نمک تصادفی برای تأیید اعتبار حساب شما با هم استفاده می شوند.

احراز هویت دو عاملی

هر دو رقبای ما دارای گزینه های مختلفی برای 2FA هستند ، از جمله پشتیبانی از بهترین برنامه های 2FA ما. با شروع Dashlane ، عامل دوم شما می تواند یک کد QR یا یک کلید شش رقمی باشد. کدهای QR از طریق برنامه هایی مانند LastPass Authenticator و Google Authenticator پشتیبانی می شوند. کد مبتنی بر زمان است و هر 30 ثانیه تغییر می کند. 

در صورت عدم دسترسی به عامل دوم خود ، Dashlane گزینه های ریکاوری چند گزینه ای دارد. اولین شماره تلفن پشتیبان است که به شما امکان می دهد با یک دستگاه جدید احراز هویت کنید و 2FA را غیرفعال کنید. علاوه بر این ، در صورت نیاز به دسترسی به حساب خود می توانید کدهای استاتیک را مشخص کنید که از 2FA دور خواهند زد. Dashlane مانند گذرواژه اصلی شما ، این کدها را ذخیره نمی کند. 

1Password از طریق برنامه هایی مانند Authy و Microsoft Authenticator پشتیبانی مشابهی دارد ، هرچند وقتی صحبت از تجارت بیشتر می شود. مشترکین سازمانی به ادغام Duo دسترسی دارند که تأیید هویت چند عاملی در سراسر تجارت را فراهم می کند. متأسفانه ، 1Password اگر عامل دوم خود را از دست ندهید ، گاوصندوق بسیاری از کار را ندارد. 

این دو به طور مساوی با یکدیگر مطابقت دارند و 1Password گزینه های بیشتری برای تجارت و Dashlane برای افراد بیشتری ارائه می دهد. علاوه بر نرم افزار 2FA ، Dashlane و 1Password از کلیدهای سخت افزاری U2F مانند YubiKey پشتیبانی می کنند.

ابزارهای منبع باز

شایان ذکر است که 1Password کاملاً بر روی نرم افزار منبع باز ساخته شده است. با وجود اینکه یک مدیر رمزعبور تجاری است ، 1Password مشکلی برای گذاشتن کد منبع خود به توده ها ندارد. اگرچه Dashlane از برخی از نرم افزارهای منبع باز استفاده می کند ، اما قالب پرونده آن را در دسترس همگان قرار نمی دهد. 

نرم افزار منبع باز به سادگی دارای تعداد بیشتری چشم بر روی آن است که معمولاً منجر به کد منبع بهتر می شود و برای ممیزی های امنیتی مفید است. خارج از امنیت ، رویکرد باز 1Password به این معنی است که طاق رمزگذاری شده شما هرگز منسوخ نخواهد شد. هر کسی می تواند از کد منبع برای خواندن قالب پرونده 1Password استفاده کند. 

قرار دادن آن با هم

انتخاب یک برنده در این دور دشوار است. Dashlane یک عملکرد مشتق کلیدی مدرن تر ارائه می دهد ، اما هر دو ابزار بر روی یک اصل دستگاه و تأیید اعتبار کاربر کار می کنند. از طرف دیگر ، 1Password بر اساس استانداردهای منبع باز ساخته شده است ، در حالی که Dashlane همه چیز را نزدیک به سینه نگه می دارد. 

با توجه به عملکرد مدرن ترین کلید مشتق کلید Dashlane و محافظت در برابر سرقت هویت ، می خواهیم در این دوره به آن پیروز شویم. به گفته این ، هر دو ابزار امنیت استثنایی ارائه می دهند ، بنابراین مهم نیست که کدام مدیر رمز عبور را انتخاب کنید. 

دور: نقطه امنیتی برای Dashlane

2

قیمت گذاری

Dashlane یکی از گرانترین مدیران رمز عبور در خارج از کشور است ، با برنامه Premium آن در حدود 5 دلار در هر ماه است. طرح حق بیمه اعطا شده به شما امکاناتی نظیر نظارت بر وب تیره ، ذخیره ایمن پرونده ها و یک شبکه خصوصی مجازی را می دهد. با این حال ، مورد دوم در مقایسه با بهترین انتخاب های VPN ما از ویژگی کمتری برخوردار است و باعث ایجاد مزاحمت می شود.

1Password با 3 دلار در هر ماه معقول تر است ، اما فاقد ویژگی های اضافی Dashlane است. با این حال ، برنامه پایه 1 گیگابایت ذخیره سازی اسناد رمزگذاری شده و ذخیره نامحدود برای رمزهای عبور ارائه می دهد. امکاناتی مانند حالت مسافرتی و بازیابی موارد نیز موجود است ، که ما در قسمت “ویژگیهای” در زیر خواهید دید. 

هیچ منکر وجود ارزان تر 1Password نیست ، بیشتر کارهایی را که Dashlane انجام می دهد با 2 دلار کمتر در هر ماه انجام می دهد. با این حال ، آنها هر دو در پایان گران قیمت همه چیز هستند. Keeper و RoboForm هر دو با اضافه کردن برخی از ویژگی های منحصر به فرد خود ، نرخ ماهیانه ارزانتری را ارائه می دهند (بررسی Keeper ما و بررسی RoboForm و همچنین مقایسه Dashlane vs Keeper ما را بخوانید). 

Dashlane دارای طرح حق بیمه حتی از برنامه پریمیوم خود است ، با این حال ، در قالب Premium Plus. (آنها در مورد آینده چه فکر خواهند کرد؟) بعنوان مدیر کمتر رمز عبور و خدمات محافظت از سرقت هویت بیشتر ، Premium Plus نظارت بر اعتبار و 1،000،000 دلار بیمه سرقت هویت را برای حدود 10 دلار در هر ماه اضافه می کند.. 

صرف نظر از این ، می توانید Dashlane یا 1Password را قبل از خرید امتحان کنید ، اگرچه روند هر یک متفاوت است. Dashlane علاوه بر یک برنامه رایگان ، 30 روز ضمانت برگشت پول را نیز ارائه می دهد (بیشتر در مورد یک دقیقه در مورد دوم). از طرف دیگر 1Password بازپرداخت ارائه نمی دهد اما یک آزمایش 30 روزه رایگان برای کاربران جدید در دسترس است. 

برنامه های خانوادگی

بسیاری از مدیران رمز عبور برنامه های خانوادگی را ارائه می دهند که می تواند پنج کاربر را در خود جای دهد (مثلاً بررسی LastPass ما را بخوانید). با همان قیمت حق بیمه اشتراک با Dashlane ، 1Password یک برنامه خانوادگی را برای پشتیبانی از پنج کاربر ارائه می دهد. هر کاربر ویژگی های اشتراک شخصی ، از جمله 1 گیگابایت ذخیره اسناد را دریافت می کند. قطعه 1Password vs LastPass را بخوانید.

به همین دلیل است که 1Password در بهترین راهنمای رمز عبور ما برای خانواده ها مقام اول را کسب کرد. اگرچه این برنامه از پنج کاربر شروع می شود ، می توانید برای هر کاربر 1 دلار بیشتر اضافه کنید ، به علاوه پنج پاس محدود برای مهمانان نیز به اشتراک بگذارید. 

به دلیل رویکرد چند طاق 1Password – که طی یک دقیقه به آن خواهیم رسید – خانواده شما می توانند ضمن نگه داشتن همه چیز در یک منطقه ، حساب های خود را تقسیم کنند. این مرکز اصلی همه طاقهای شما به شما امکان می دهد حساب های دیگر اعضای خانواده را نیز بازیابی کنید. 

از طرف دیگر Dashlane برنامه خانوادگی ندارد. مطمئناً ، یک برنامه تجاری وجود دارد که می توانید با تعداد معدودی از کاربران استفاده کنید ، اما هیچ چیز خاصی برای خانواده ها در نظر گرفته نشده است. این ، همراه با قیمت بالای Dashlane ، این دور را به 1Password سوق می دهد.

دور: نقطه قیمت گذاری برای 1Password

3

برنامه رایگان

اگرچه 1Password و Dashlane بهترین راهنمایی راهنمای رمز عبور رایگان ما را از دست دادند – با انتخاب گزینه هایی مانند LastPass و Bitwarden (بررسی Bitwarden ما را بخوانید) – برنده مشخصی برای این بخش وجود دارد. برای ساده تر شدن ، 1Password برنامه ای رایگان ندارد و Dashlane انجام می دهد. 

گفت: داشلان برنامه رایگان عالی ندارد. شما به 50 ورودی محدود خواهید شد و به همگام سازی چند دستگاه دسترسی ندارید. اگرچه به عنوان مدیر رمز عبور Kaspersky یا McAfee True Key محدود نیست ، اما ورودی 15 در آن قرار دارد ، Dashlane مقدار زیادی را برای کاربران رایگان ارائه نمی دهد (بررسی مدیر مدیریت گذرواژه Kaspersky و بررسی McAfee True Key ما را بخوانید). 

هنوز هم ، چیزی است گزینه های دیگر ، مانند KeePass ، فضای بیشتری را به صورت رایگان ارائه می دهد ، اما Dashlane هنوز هم از مزیت استفاده و ویژگی ها برخوردار است. قطعه KeePass vs LastPass را بخوانید.

حتی با برنامه رایگان ، Dashlane همچنان طعم عضویت در Premium را به شما منتقل می کند. می توانید بعداً با Free شروع کنید و به روزرسانی کنید یا Premium یا Premium Plus را امتحان کنید. تا زمانی که در 30 روز به Free بروید ، پول خود را پس خواهید گرفت. 

دور: نقطه برنامه رایگان برای Dashlane

4

راحتی در استفاده

1Password و Dashlane هر دو تجربه کاربری خوبی دارند ، اگرچه 1Password انعطاف پذیرتر است. علاوه بر برنامه های تلفن همراه ، 1Password دارای پسوند مرورگر ، برنامه دسک تاپ و رابط مرورگر است. به شما چگونگی دسترسی به گذرواژه‌هایتان مهم نیست ، مهم نیست که چه دستگاهی را فعال کنید. 

با این وجود متفاوت از سایر مدیران رمزعبور عمل می کند. 1Password به جای اینکه به شما یک طاق واحد برای ذخیره کل رمزهای عبور خود اختصاص می دهد ، به شما امکان می دهد تا آنجا که می خواهید تعداد زیادی خرک داشته باشید. در داخل هر طاق ، می توانید ورودی های خود را با استفاده از برچسب ها سازماندهی کنید. اگر گذرواژه‌ها را از برنامه دیگری وارد کنید ، 1Password تمام تلاش خود را برای اختصاص برچسب به ورودی های شما خواهد کرد.

1password-review-vaults

اگرچه 1Password از نظر فنی یک مدیر رمز عبور است ، اما می تواند خیلی بیشتر از ذخیره کردن ورود به سیستم باشد. این پشتیبانی گسترده ای برای سایر انواع ورودی از جمله گذرنامه ، برنامه های پاداش ، اطلاعات سرور و موارد دیگر دارد. علاوه بر این ، ورودی ها قابل تنظیم هستند و به شما امکان می دهند تا همان تعداد رشته را که می خواهید اضافه یا حذف کنید.

1password-review-add-enter

Dashlane آنقدر انعطاف پذیر نیست ، که نتیجه آن تجربه ای ساده تر است. انواع مختلف ورودی شما در فهرست سمت چپ قرار دارد و هیچ نوع پشتیبانی برای انواع ورودی سفارشی وجود ندارد. می توانید رمزهای عبور خود را در دسته بندی هایی ترتیب دهید که توسط Dashlane ارائه شده است ، اما خارج از آن زیاد نیست.

dashlane-review-application

صادقانه بگویم ، هر دو ابزار بسیار آسان برای استفاده است. گفته می شود ، دو طرف آن سکه وجود دارد. Dashlane گزینه های زیادی ندارد. با این حال ، آنچه فاقد قابلیت است ، باعث دستیابی به آن می شود. این طرح سنتی تر دارد و تمام اطلاعاتی را که اکثر کاربران به آن نیاز دارند ، ارائه می دهد. 

dashlane-review-edit-enter

با این حال ، 1Password با توجه به دسترسی به برنامه کاربردی ، قدرتمندتر است ، برجسته تر. این دور Dashlane vs 1Password می تواند به هر صورت پیش برود. این گفته ، Dashlane رویکرد ساده تری دارد ، بنابراین ما قصد داریم در این دوره به پیروزی اعطا کنیم.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای Dashlane

5

پسوند مرورگر

Dashlane و 1Password هر دو افزونه مرورگر را ارائه می دهند ، که هدف آن به منظور تکمیل خودکار و دسترسی سریع به رمزهای عبور شماست. به گفته این ، 1Password افزونه ای را ارائه می دهد که مستقل از هر برنامه دیگری عمل می کند. برنامه افزودنی 1Password X به شما امکان می دهد از هر مرورگر Chrome ، Firefox و سایر مرورگرها به سیستم خود دسترسی پیدا کنید. 

1Password از iOS ، Android ، macOS و Windows پشتیبانی می کند. با این حال ، با 1Password X ، از لینوکس و ChromeOS نیز پشتیبانی می کند. اعطا شده ، Dashlane یک رابط مرورگر دارد که می توانید با استفاده از برنامه افزودنی از آن استفاده کنید. با وجود 1Password ، برای مشاهده ، ویرایش و حذف نوشته های خود فقط به برنامه افزودنی نیاز دارید. 

هر دو ابزار دارای پسوندهای مرورگر جامد هستند ، اما قابلیت انعطاف پذیری 1Password با نسخه مستقل آن ، این مرحله را به جلو می برد.

دور: نقطه فرمت مرورگر برای 1Password

6

امکانات

بخشی از دلایل Dashlane و 1Password از ویژگی های آنها بسیار بالا است. با شروع Dashlane ، آن را فراتر از مدیریت رمز عبور ساده با نسخه شش ، اضافه کردن یک VPN ، حفاظت از سرقت هویت و نظارت بر وب تاریک. اصول اولیه نیز شامل مواردی چون ذخیره و اشتراک گذاری نامحدود و همچنین همگام سازی چند دستگاه است. 

اگرچه ویژگی های محافظت در برابر سرقت هویت ، رک و پوست کنده ، بسیار خوب است ، Dashlane ابزارهای زیادی برای مدیریت کلمه عبور شما دارد. مانند بسیاری دیگر از مدیران گذرواژه ، یک داشبورد هویت را شامل می شود. در آنجا ، می توانید کلمات عبور ضعیف ، به خطر بیافتد و استفاده مجدد را مشاهده کنید. فراتر از آن ، Dashlane همچنین از این فضا برای اطلاع رسانی به شما در مورد نقض داده های اخیر استفاده می کند. 

dashlane-review-password-health

با این حال ، منحصر به فرد ترین ویژگی Dashlane تعویض خودکار رمز عبور است. در رابطه با تولیدکننده رمزعبور عالی Dashlane ، می توانید از این ابزار برای به روزرسانی خودکار گذرواژه‌ها در حسابهای خود استفاده کنید. Dashlane از طیف گسترده ای از سایتها از جمله Reddit و Citrix پشتیبانی می کند. 

اگرچه یک ویژگی عالی برای اطراف وجود دارد ، تعویض خودکار رمز عبور ابزاری جادویی نیست. برای سایت هایی که Dashlane پشتیبانی می کند ، بسیار عالی است ، گرچه تعداد زیادی سایت وجود ندارد.

dashlane-review-password-changer

1Password تجربه متمرکز تری دارد. فاقد حفاظت از سرقت هویت و نظارت بر وب تاریک است ، اگرچه هنوز هم با ذخیره نامحدود و همگام سازی چند دستگاه همراه است. 

مانند Dashlane ، داشبورد امنیتی را به شکل Watchtower 1Password مشاهده می کند. Watchtower فراتر از سایر خدمات تجزیه و تحلیل امنیتی است ، و با مراجعه به hasibeenpwned.com ، برای مشاهده اینکه آیا حساب های شما به خطر افتاده است ، به طور مرجع اشاره می کنید.. 

1password-review-watchtower

اگرچه فاقد تعویض رمز عبور است ، 1Password یک چرخش منحصر به فرد در مدل مدیر رمز عبور ارائه می دهد. اشتراک شما شامل حالت سفر است که از اطلاعات شخصی شما در حرکت محافظت می کند. با فعال کردن ، حالت سفر تمام اطلاعات شخصی را در دستگاه تلفن همراه خود در طاق شما ذخیره می کند ، و هر آنچه را که در محلی ذخیره می شود حذف می کند. 

البته ، در ابر ذخیره می شود و لحظه ای که حالت سفر را خاموش می کنید ، داده های شما با پایگاه داده cloud همگام می شوند. با این حال ، اگر تلفن شما هنگام مسافرت مصادره یا گم شود ، شخصی که آن را پیدا می کند ، نمی تواند اطلاعاتی را در دستگاه شما پیدا کند. حتی با کلیدهای لازم ، اطلاعات شخصی شما به سادگی وجود ندارد. 

اگرچه Dashlane از ویژگی های بیشتری برخوردار است ، 1Password دارای یک لیست متمرکز تر است. محافظت از سرقت VPN و سرقت هویت با Dashlane موارد دلپذیر هستند ، هرچند نسخه های بدتر سایر نرم افزارها هستند. از آنجا که 1Password روی سیستم عامل خود تمرکز دارد ، ویژگی های مناسب برای یک مدیر رمز عبور مناسب تر هستند. 

دور: ویژگی های نقطه برای 1Password

7

برنامه های تلفن همراه

Dashlane و 1Password با در اختیار داشتن جایگاه اول و دوم ، در صدر لیست بهترین مدیر رمز عبور برای iOS قرار دارند. اگرچه 1Password از بالای صفحه بیرون آمد ، اما با چنین حاشیه ای بود که یا می توانست فضا را اشغال کند. مهم نیست که در سیستم عامل Android یا iOS در یک تلفن همراه تجربه عالی داشته باشید.

با شروع با 1Password ، می توانید تمام اطلاعاتی را که می توانید با نسخه دسک تاپ ، فقط در دستگاه تلفن همراه خود مشاهده کنید. امکاناتی مانند Watchtower در دسترس هستند و همچنین پشتیبانی از چند طاقی ، تکمیل خودکار و مرورگر 1Password نیز وجود دارد. حتی اگر می خواهید از آن برای 2FA استفاده کنید ، از اعلان ها و تأیید اعتبار از طریق اپل واچ نیز پشتیبانی می کند. 

1Password-iOS

Dashlane یک اپلیکیشن موبایل مشابه قوی است و از پشتیبانی از ورود بیومتریک و 2FA پشتیبانی می کند. این شامل داشبورد هویت است ، در آنجا می توانید ویژگی های حفاظت از سرقت هویت Dashlane را بررسی کنید. در آنجا ، اعلان هایی درباره اطلاعات خود در وب تاریک ، سلامت کلی رمز عبور خود و هرگونه نقض اطلاعات اخیر ، پیدا خواهید کرد. 

Dashlane-iOS

علاوه بر این ، Dashlane دارای ویژگی های خاص تلفن همراه مانند ذخیره مخاطب است ، اگرچه همیشه می توانید مخاطبین را با استفاده از انواع ورودی سفارشی در 1Password ذخیره کنید. با این حال ، 1Password یک مزیت منحصر به فرد دارد: حالت سفر. 

اگرچه این یک ویژگی عالی به خودی خود است ، حالت سفر به طور خاص برای دستگاه های تلفن همراه قابل استفاده است ، محافظتی را برای سایر مدیران رمز عبور ارائه می دهد. می توانید به سرعت همه اطلاعات شخصی خود را از دستگاه تلفن همراه خود حذف کرده و آن را درون طاق 1Password خود ذخیره کنید. پس از مشخص شدن ساحل ، می توانید همه چیز را با شیر آب بازیابی کنید. 

برای داده های حساس در حال حرکت ، این ویژگی بسیار زیاد است. حالت سفر البته برای مسافرت بسیار عالی است اما کاربردهای دیگری نیز دارد. مثلاً بگویید که شما به کنسرت می روید یا به یک کمپینگ سفر می کنید ، که هر دو با خطر از دست دادن تلفن همراه هستند. در صورت گم شدن دستگاه تلفن همراه ، می توانید تمام اطلاعات شخصی را حذف کرده و در طاق خود ذخیره کنید ، بنابراین اطلاعات شما به خطر نمی افتد. 

دور: برنامه های تلفن همراه برای 1Password امتیاز دهید

8

برنامه های تجاری

اگرچه شرکتهای بزرگ با یک مدیر گذرواژه شغلی مانند Zoho Vault یا OneLogin بهتر پیشنهاد می کنند (بررسی OneLogin و بررسی Zoho Vault ما را بخوانید) ، Dashlane و 1Password برنامه های تجاری کوچکی در دسترس هستند. در واقع ، هر دو در راهنمای برتر رمز عبور ما برای راهنمای کسب و کار کوچک امتیاز کسب کردند. 

Dashlane یک رویکرد ساده در قیمت گذاری کسب و کار دارد. یک برنامه وجود دارد که هر کاربر در هر ماه 4 دلار هزینه دارد. با این حال فراتر از نه تا پنج است. Dashlane شامل هر چیزی به نام Spaces Smart برای هر کاربر است. این امر به آنها امکان می دهد به جای اینکه همه چیز را در یک طاق مشترک قرار دهند ، یک فضای تجاری و یک فضای شخصی داشته باشند.

حداقل تعداد کاربران وجود ندارد ، اگرچه Dashlane برای بیش از 50 مدیر اختصاصی حساب ارائه می دهد. علاوه بر تمام ویژگی های برنامه Premium ، کاربران تجاری برای دسترسی به مدیریت کنسول مدیریت و مدیریت سیاست های امنیتی و همچنین ابزارهایی برای تهیه کاربر و اشتراک گذاری گروهی. 

1Password مسائل را کمی بیشتر پیچیده می کند. به جای اینکه فقط روی مشاغل کوچکتر متمرکز شود ، چندین لایه خدمات سازمانی ارائه می دهد. برنامه تیم مستقیم ترین مقایسه با برنامه تجاری Dashlane است. با 4 دلار در هر کاربر در هر ماه ، هر کاربر 1 گیگابایت فضای ذخیره اسناد ، ادغام Duo برای MFA در سراسر تجارت و اتاق های مشترک نامحدود را دریافت می کند.

تجارت دو برابر قیمت است ، در هر کاربر 8 دلار در هر ماه ، اگرچه دارای ویژگی های کافی برای توجیه هزینه اضافی است. 

1Password Business با پشتیبانی از تهیه Active Directory ، گروه های سفارشی ، گزارش های استفاده و نقش های سفارشی ، می تواند انعطاف پذیرترین مدیر رمز عبور تجارت باشد. هر کاربر در حساب شما یک برنامه خانوادگی رایگان ، و همچنین 5 گیگابایت ذخیره اسناد دریافت می کند. 

اگرچه گران است ، 1Password Business پر از ویژگی ها است. با این حساب ، وقتی قیمت کاربران زیاد می شود ، این قیمت به راحتی قابل اغماض خواهد بود ، و این طرح برای مشاغل کوچکتر که به ویژگی های زیادی نیاز دارند مناسب است. کسانی که به دنبال صدها حساب هستند بهتر است با برنامه Enterprise متناسب باشند. 

این راه حل های سفارشی ، از جمله کلیه ویژگی های 1Password Business و همچنین یک مدیر حساب کاربری اختصاصی ، مهندس پردازنده و آموزش راه اندازی سفارشی ، گران قیمت هستند. با این حال ، برای مشاغل بزرگ ، این ویژگیها بی نظیر است. 

برای مشاغل کوچک ، 1Password و Dashlane پا به انگشتان پا می روند و هر دو برنامه هایی مناسب برای تیم هایی با کمتر از 100 کاربر ارائه می دهند. گفته می شود ، 1Password دارای ویژگی های بیشتری برای برنامه های کاربردی واقعی شرکت ، از جمله ادغام دایرکتوری و کنترل گرانول بر روی کاربران و اتاق های خزانه دار است. این ویژگی های اضافی برای فشار آوردن آن در این دور کافی است.

دور: نقطه برنامه های کسب و کار برای 1Password

9

پشتیبانی

Dashlane و 1Password از نظر پشتیبانی تقریباً یکسان هستند ، یعنی می گویند که هر دو عالی هستند. 1Password مسیرهای پشتیبانی را از طریق توییتر ، ایمیل و مخاطب انجمن ها ارائه می دهد. اگر بیشتر علاقه مند به حل مشکلات خود هستید ، یک پایگاه دانش نیز موجود است.

صفحه 1password-review-contact

برای Dashlane ، گزینه ها مشابه هستند. یک پایگاه اطلاعاتی و آدرس ایمیل وجود دارد ، هرچند هیچ انجمن انجمن ای وجود ندارد. در عوض ، چت زنده را در طول هفته کار از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر ارائه می دهد. EST به زبان انگلیسی و همچنین پشتیبانی فرانسوی و آلمانی از طریق ایمیل. متأسفانه ، هیچ یک از گزینه های مخاطب شبانه روز اجرا نمی شود.

dashlane-review-دانش پایه

گزینه های تماس Dashlane جامد است ، اما پایگاه دانش آن بیشترین تفاوت را دارد. مقالات بسیار عمق دارند و سیستم عامل های مختلف را با تصاویر و بخش های مختلف پوشش می دهند. اگر سوالی دارید ، احتمالاً Dashlane در پایگاه دانش خود پاسخی دارد. 

تالار گفتمان 1Password چشمگیر تر است. اگرچه جامعه در آنجا فعال است ، تکرار پشتیبانی 1Password نیز هست. در حین تست سرویس ، بدون توجه به زمان روز ، دائماً موضوعات جدید با پاسخ را مشاهده می کردیم. پایگاه دانش نیز با مباحث و آموزش های ویدئویی بسیار عالی است ، اما انجمن ها بیشترین تفاوت را دارند. 

1 بحث کلمات کلیدی

Dashlane گزینه های تماس بیشتر دارد ، حتی اگر چت زنده به ساعات کاری محدود شود. از طرف دیگر 1Password دارای یک تالار گفتگوی بسیار فعال و همان جزئیات در پایگاه دانش خود است. متأسفانه ، این دور خیلی نزدیک به تماس است ، بنابراین ما می خواهیم یک امتیاز را به هر دو اختصاص دهیم. 

دور: پشتیبانی بدون برنده مشخص ، امتیاز برای همه

10

افکار نهایی

از 9 دور ما در این مقایسه Dashlane vs 1Password ، 1Password با شش امتیاز بیرون آمد و Dashlane با چهار ، با آخرین دور ، البته با یک تساوی به پایان رسید. اگرچه نتیجه گیری قطعی در مقیاس امتیاز است ، اما بیشتر از جدول امتیاز این داستان وجود دارد.

برنده: 1Password

یادآوری این نکته مهم است که در چندین نقطه در طول مقایسه Dashlane در مقابل 1Password ، ما بر اساس اولویت (تماس با “سهولت استفاده” و “ویژگی ها”) تماس برقرار کردیم. دورهای مختلف می توانستند به هر صورت پیش بروند ، بنابراین ما می خواهیم اگر می خواهید نگاهی عمیق تر به هر یک از این ابزارها داشته باشید بررسی کامل ما را بخوانید. 

با این کار ، 1Password برنده ماست. آیا قبول دارید که باید باشد؟ چرا و چرا نه؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me