بهترین برنامه های افزودنی رازداری برای Chrome در سال 2020

حریم خصوصی آنلاین موضوعی است که به عنوان شرکت های بزرگ فناوری پیشرفته و دولت های ملی در سراسر جهان توجه بیشتری را به خود جلب می کند و اطلاعات و اطلاعات بیشتری را در مورد مصرف کنندگان و شهروندان خود جمع آوری و ذخیره می کند (برای اطلاعات بیشتر ستون های “دولت ابر” را بخوانید).. 


برای کمک به محافظت از شما در برابر این همه ، ما لیستی از بهترین برنامه های افزودنی رازداری را برای Chrome جمع آوری کرده ایم که به شما در محافظت از فعالیت های آنلاین شما از چشم کنجکاو کمک می کند.

این افزونه های حریم خصوصی گوگل نه تنها شما را از گول زدن در امان نگه می دارند ، بلکه می توانند با از بین بردن تبلیغات مزاحم و محافظت از شما در برابر بدافزار و فیشینگ ، مرور مرور شما را به طور قابل توجهی بهبود بخشند ، همچنین به شما کمک می کنند..

همه برنامه های افزودنی زیر مستقیماً از فروشگاه وب Chrome کشیده می شوند ، بنابراین نباید در نصب آنها مشکلی داشته باشید. اگرچه مرورگر به طور کلی دارای برخی از موارد حفظ حریم خصوصی است ، اما این پسوندهای حریم خصوصی Chrome باید شما را ایمن نگه دارند.

بهترین برنامه های افزودنی Chrome برای حفظ حریم خصوصی چیست?

 1. غزل
 2. نشانگر حریم خصوصی
 3. LastPass
 4. تلگرام
 5. هات اسپات شیلد
 6. مبدا uBlock
 7. ملزومات حفظ حریم خصوصی DuckDuckGo
 8. HTTPS در همه جا
 9. Unshorten.link
 10. بررسی رمز عبور Google
 11. کلیک&تمیز
 12. ScriptSafe
 13. دکمه وحشت

برنامه های افزودنی حریم خصوصی در Chrome وظایف متنوعی را انجام می دهد و اغلب با کارهایی که روی امنیت متمرکز هستند ، همپوشانی قابل توجهی دارند ، که ما در مقاله خود در مورد بهترین برنامه های افزودنی امنیتی مرورگر قرار داده ایم. اگرچه این لیست یک رتبه بندی را ارائه می دهد ، ماهیت متفاوت این پسوندها بدان معنی است که این یک مقایسه دقیق سیب به سیب نیست.

اگرچه این لیست روی Google Chrome متمرکز است (بررسی Google Chrome ما را بخوانید) ، همه عکسهای ما نیز با مرورگرهای مختلف مبتنی بر Chromium مانند Brave (خواندن بررسی Brave ما) ، Opera (خواندن بررسی Opera ما) و Vivaldi سازگار است. بررسی Vivaldi ما). اگر به حریم خصوصی توجه دارید ، مرورگر پروژه Tor (مطالعه تور ما را بخوانید) نیز موردی است که باید در نظر بگیرید)

1. غسل

Ghostery یکی از بهترین برنامه های رایگان Google Chrome برای حفظ حریم خصوصی و به دلایل خوبی است. وظیفه اصلی Ghostery مسدود کردن تبلیغات و ردیاب های مختلفی است که هنگام مرور اینترنت ، اطلاعات مربوط به شما را جمع می کنند. بسته به میزان سخت بودن آن ، می توانید پسوند Chrome را با چهار سطح مختلف مسدود کردن تنظیم کنید.

Ghostery-Block-Options

اگرچه Ghostery تمام عملکردهای اصلی خود را به صورت رایگان ارائه می دهد ، اما می توانید با هزینه 2 دلار در هر ماه در برنامه Pro نیز عضو شوید. این به شما امکان دسترسی به پشتیبانی اولویت ، مضامین رابط و آمار دقیق را می دهد. این گفته می شود ، طرح پرداخت شده هیچ گونه حمایت اضافی را ارائه نمی دهد.

برنامه های Ghostery

Ghostery همچنین دارای یک ویژگی “ضد ردیابی پیشرفته” است ، که یک الگوریتم جداگانه ای است که ردیاب هایی را که نمی توانند مسدود شوند را شناسایی می کند و به حذف هرگونه اطلاعات شخصی یا شخصی می پردازد. همچنین “مسدود کردن آگهی پیشرفته” نیز وجود دارد که با حذف تبلیغات تصویری از وب سایتهایی که بازدید می کنید ، مانند یک مسدود کننده تبلیغات استاندارد عمل می کند.

سرانجام ، تنظیم “مسدود کردن هوشمند” با استفاده از ردیاب های خاصی که برای کار وب سایت ها لازم هستند و از نظر ایمنی شناخته شده اند ، تجربه مرور شما را بهینه می کند.. 

Ghostery-Privacy

یک امتیاز خوب خوب برای استفاده از Ghostery برنامه “پاداش” است. این الگوریتمی است که به شما پیشنهادات و تخفیف هایی در مورد محصولات و خدمات مورد علاقه شما ارائه می دهد. در سطح ، این به نظر می رسد گنگ است ، اما همه آن به صورت محلی در دستگاه شما انجام می شود و هیچ یک از داده های استفاده شده برای ” پیشنهادات همیشه به سرورهای Ghostery ارسال می شود.

Ghostery-Simple-View

نماد پسوند در نوار ابزار هم نمای ساده و هم یک نمای مفصل را در اختیار شما قرار می دهد. اینها به شما امکان می دهند به تنظیمات ذکر شده در بالا ، و همچنین به آنچه ردیاب و درخواست در حال حاضر در وب سایتی که بازدید می کنید مسدود می شود.

Ghostery-Detective-View

2. نشانگر حریم خصوصی

مانند Ghostery ، Privacy Badger در مسدود کردن انواع ردیابی که فعالیت مرور شما را نظارت می کند یا اطلاعات شخصی شما را نظارت می کند ، تخصص دارد. در حالی که اکثر نرم افزارهای ضد ردیابی این کار را با مشورت لیست های فیلترها انجام می دهند – به معنی لیست ردیاب های شناخته شده – Privacy Badger رویکرد متفاوتی را اتخاذ می کند.

حریم خصوصی

وقتی برای اولین بار از استفاده از Privacy Badger استفاده می کنید ، خیلی کار نمی کنید. دلیل این امر این است که پسوند از مرور شما یاد می گیرد و هنگامی که همان ردیاب را در سه وب سایت مختلف تشخیص داد ، شروع به مسدود کردن آن می کند. 

این مزیت عدم اتکا به لیست های فیلتر شده است ، و همچنین منجر به مصرف کمتر منابع می شود زیرا برنامه افزودنی نیازی به انجام همان مرجع متقابل ندارد.

تنظیمات PrivacyBadger

علاوه بر این ، می توانید منعقد کننده حریم خصوصی را تنظیم کنید تا WebRTC را از هدر دادن آدرس IP خود منع کند و همچنین وقتی در یک وب سایتی هستید که به نظر نمی رسد شما را ردیابی کند ، به شما بگوید که خوب است بدانید. در دیدار بین Privacy Badger مقابل Ghostery ، Ghostery برنده شد ، اما Privacy Badger هنوز گزینه خوبی است. 

علاوه بر این ، Privacy Badger توسط بنیاد الکترونیکی مرز (Frontier Foundation) توسعه و نگهداری می شود ، بنابراین شما در دستان خوبی هستید.

3. LastPass

اگر می خواهید تجربه مرور خود و همچنین امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین خود را بهبود بخشید ، یک مدیر اختصاصی رمز عبور کاملاً ضروری است. 

اگرچه Dashlane (خواندن بررسی Dashlane ما) انتخاب ما برای بهترین مدیر رمز عبور بود ، اما به برنامه دسک تاپ خود وابسته است ، در حالی که LastPass کاملاً در مرورگر شما کار می کند ، اگر فقط به دنبال برنامه های مرورگر هستید.

LastPass

علاوه بر این ، LastPass دارای بهترین برنامه رایگان برای هر مدیر رمز عبوری است که ما آزمایش شده ایم و همچنین شامل برخی از ویژگی های اضافی است که بیشتر به سمت حریم شخصی محقق شده اند. هدف اصلی برنامه افزودنی ، پیگیری حسابهای کاربری و کلمه عبورهای مرتبط با آن است ، اما ما این موضوع را بیشتر در رده “امنیت” چیزها قرار می دهیم تا به صورت خصوصی..

آنچه که برای حفظ حریم خصوصی مفید است این است که می توانید محتوای تکمیل خودکار مانند آدرس ، کارت های پرداخت و حساب های بانکی را ذخیره کنید. این به شما امکان می دهد تا ویژگی پیش فرض تکمیل خودکار ارائه شده توسط خود Chrome را دور بزنید ، که با توجه به اعتبار Google ، تقریباً به طور قطع برای جمع آوری اطلاعات شخصی در مورد شما استفاده می شود ، مانند مکان زندگی شما ، از چه نوع بانکی استفاده می کنید و غیره..

آدرس LastPass

اگر علاقه مند به یک مجموعه کامل از ویژگی های LastPass هستید ، از جمله نگاهی عمیق تر به نحوه عملکرد آن از نظر ذخیره گذرواژه های خود ، پس از آن برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی LastPass ما بروید..

4- تلگرام

اکثر برنامه های پیام رسانی بزرگ متعلق به شرکت های بزرگ است که هنگام جمع آوری داده برای کاربران خود ، دارای مشکلات کمی هستند. 

ناگفته نماند که Facebook Messenger آشکارا خصوصی نیست ، اما حتی برنامه هایی مانند WhatsApp – که زمانی به دلیل رمزگذاری نهایی و موضع گیری عالی در مورد حریم شخصی کاربران – مورد انتقاد قرار گرفته بود – این روزها به سختی می توان اعتماد کرد ، زیرا آنها مورد علاقه خود قرار گرفته اند. توسط شرکتهایی مانند Facebook.

تلگرام

تلگرام راه حل مناسبی برای رفع این مشکل است. تمام پیام های ارسالی در داخل برنامه با رمزگذاری نهایی به پایان امن هستند. 

اگرچه این مسئله هنوز برای واتس اپ نیز صادق است ، تفاوت در این است که از زمان دستیابی آن توسط فیس بوک ، برنامه واتس اپ می تواند با سایر برنامه های فیس بوک مانند Messenger ارتباط برقرار کند و این باعث می شود تا در این شرکت باز شود تا تمام چت های ذخیره شده در دستگاه شما را جمع کند. هر وقت خواستند.

تنظیمات تلگرام

از طرف دیگر ، تلگرام از طریق این جعبه ماسهبازی به درستی از این محافظت می شود ، به این معنی که نمی تواند داده ها را بین خود و سایر برنامه های موجود در دستگاه شما بفرستد. 

علاوه بر این ، Telegram تمام ویژگی هایی را که شما از یک برنامه پیام رسانی انتظار دارید ، از جمله چت های گروهی ، اعلان ها و مخاطبین را شامل می شود. تنها چیزی که برای تنظیم آن نیاز دارید یک شماره تلفن است (برای دریافت پیامک تأیید صحت) و خوب است که بروید.

5. محافظ کانون

Hotspot Shield یک VPN رایگان Chrome است که باید هنگام مرور از شما ایمن باشد. اگرچه کامل نیست – برای یادگیری بیشتر در مورد آن ، بررسی Hotspot Shield را بخوانید – این آدرس IP شما را از هر سایت علاقمند به آن محافظت می کند. 

یک شبکه خصوصی مجازی مشابه با مرورگر Tor عملکرد دارد ، هرچند که دارای امتیازات بسیار کمتری است. به جای اتصال مستقیم به سرور وب که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید ، ابتدا یک VPN به یک سرور از راه دور متصل می شود. در آن سرور از راه دور ، آدرس IP شما جایگزین می شود و باعث می شود به صورت آنلاین ناشناس بروید. 

اگرچه Hotspot Shield یک برنامه رایگان ارائه می دهد ، اما محدودیت آن به 500 مگابایت در روز است. با این وجود یک برنامه سه ساله تخفیف حدود 100 دلار وجود دارد ، و این با 45 روز ضمانت برگشت پول همراه است ،. 

6. مبدا uBlock

از آنجا که مسدود کردن تبلیغات یکی از موثرترین راههای محافظت از خود در برابر بدافزارهاست ، uBlock Origin به طور برجسته در لیست ما با بهترین افزونه های امنیتی Google Chrome قرار گرفت. علاوه بر این ، این انتخاب شماره دو برای بهترین مسدود کننده تبلیغات بود و بهترین نرم افزار مسدود کردن آگهی است که دارای برچسب قیمت نیست.

uBlock-Main-Panel

از نظر حریم خصوصی ، uBlock Origin دارای چندین ویژگی عالی است. می توانید درخواستهای پیشوند بلوک پسوند را داشته باشید که باعث می شود مرورگر از اتصال به وب سایت ها قبل از کلیک بر روی پیوند برای بازدید از آنها جلوگیری کند. 

همچنین گزینه ای برای مسدود کردن حسابرسی پیوندها وجود دارد ، که در واقع یک ویژگی “خانه تلفن” است که به شرکت مرورگر اطلاع می دهد که روی چه پیوندهایی کلیک می کنید و چه موقع. uBlock همچنین می تواند نشت آدرس IP را از طریق چارچوب WebRTC مسدود کند و در نهایت ارسال گزارش های CSP را غیرفعال کند. 

CSP یک سیستم امنیتی است که از شما در برابر رفتارهای مخرب محافظت می کند ، مانند برنامه نویسی متقاطع و تزریق کد ، که بسیار عالی است ، اما همچنین گزارش هایی از این فعالیت را برای توسعه دهندگان تولید می کند ، که بسیار عالی نیست. غیرفعال کردن گزارشهای CSP محافظتی را که از سیستم دریافت می کنید حذف نمی کند ، فقط گزارشهایی که به شرکت مسئول ارسال شده اند.

uBlock-حریم خصوصی

سرانجام ، مانند هر بلاک تبلیغاتی خوب ، uBlock Origin تعداد زیادی ردیاب را که اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می کنند و همچنین فعالیت مرور شما متوقف می شود.

uBlock-Filter-Lists

7. ضروریات حفظ حریم خصوصی DuckDuckGo

DuckDuckGo Privacy Essentials یکی دیگر از برنامه های ضد ردیابی برای Chrome است. علاوه بر محافظت از ردیابی ، افزونه همچنین ارتباطات شما را با HTTPS پیش فرض می کند هر زمان ممکن باشد و خلاصه ای از اقدامات حریم خصوصی وب سایت را در صورت عمومی ارائه می دهد.

پنل DuckDuckGo-Main-Panel

همچنین به هر وب سایتی که بازدید می کنید ، براساس اینکه HTTPS را ارائه می دهد ، تعداد تعداد ردیاب در سایت وجود دارد یا خیر یا خیر؟. 

سپس دو درجه جداگانه تولید می شود ، یکی مربوط به وب سایت قبل از برنامه افزودنی هر کاری را انجام می دهد ، و رتبه دوم نشان می دهد که DuckDuckGo چقدر حریم خصوصی شما را با مسدود کردن ردیاب افزایش داده است..

DuckDuckGo-Privacy-Grade

به طور پیش فرض ، DuckDuckGo Privacy Essentials همچنین توییت های جاسازی شده را مسدود می کند ، اما این کار را می توان در تنظیمات خاموش کرد ، در آنجا می توانید لیست سفید سایت هایی را نیز تنظیم کنید که پسوند به طور کامل نادیده گرفته می شود..

تنظیمات DuckDuckGo

8. HTTPS در همه جا

این انتخاب دیگری است که در لیست ما از پسوندهای امنیتی برتر نیز دیده می شود. HTTPS نه تنها با محافظت از شما در برابر تزریق محتوا ، امنیت آنلاین شما را بهبود می بخشد ، بلکه میزان قابل توجهی از حریم خصوصی اضافی را نیز فراهم می کند. 

دلیل این امر این است که ترافیکی که با HTTPS انجام می شود (برخلاف پروتکل HTTP استاندارد) همه رمزگذاری شده است ، که مانع از آن می شود که هر کسی ترافیک شما را در مسیر متوقف کند یا به طور دقیق تر ، باعث می شود هر آنچه را که بی فایده است انتخاب کند ، زیرا آنها نمی توانند رمزگشایی محتوا.

HttpsEverywhere

با گذشت سال ها ، تعداد بیشتری از شرکت ها HTTPS را به عنوان پیش فرض در آغوش می گیرند ، اما هنوز هم بسیاری از وب سایت ها ، به ویژه وب سایت های کوچکتر ، هنوز این تغییر را ایجاد نکرده اند.

در نظر داشته باشید که بسیاری از برنامه های افزودنی – مانند مسدود کننده تبلیغات ، سوئیت های حریم خصوصی یا شبکه های خصوصی مجازی – این ویژگی را نیز ارائه می دهند ، بنابراین اگر قبلاً از چیزی مانند NordVPN استفاده کرده اید (بررسی NordVPN ما را بخوانید) یا ملزومات حفظ حریم خصوصی DuckDuckGo ، سپس HTTPS را در همه جا نصب کنید. زائد می شود.

9. Unshorten.link

پیوندهای کوتاه شده یکی از متداول ترین روش های مجرمان سایبری برای فریب کاربران ناظم به وب سایت خود است. اگرچه پیوندهای کوتاه شده معمولاً خوب هستند ، مشکل اینجاست که هیچ راهی برای گفتن شما قبل از کلیک بر روی آن وجود ندارد. 

حتی کسانی که هنگام مرور آنلاین احتیاط می کنند می توانند در یکی از این تله ها قرار گیرند و ناگهان خود را در دامنه ای پیدا کنند که با ردیاب ها و یا حتی بدتر از بدافزارها همراه باشد..

UnshortenLink

Unshorten.link یک برنامه عالی برای حل این مشکل است. هر وقت بر روی پیوند کوتاه شده کلیک می کنید ، به صفحه ای هدایت می شوید که به شما اطلاع می دهد سایتی که می خواهید دسترسی داشته باشید ایمن است یا خیر ، در این مرحله می توانید برای خود تصمیم بگیرید که آیا می خواهید ادامه دهید یا خیر..

اگرچه این برنامه رایگان است ، اما نسخه Pro نیز با قیمت 7 دلار در سال وجود دارد. این امکان دسترسی به دو ویژگی اضافی و سابقه تفصیلی از آنچه را فیلتر کرده اید فراهم می کند.

تنظیمات UnshortenLink

در ابتدا ، نسخه Pro به شما امکان می دهد تصاویر پیش نمایش را فعال کنید ، که تصویری از وب سایت مورد نظر را قبل از ورود به وب سایت نمایش می دهد. شما همچنین به فیلتر غیرفعال دسترسی خواهید داشت ، که در صورت عدم اطمینان از این لینک ، از صفحه فیلتر عبور می کند.

10. بررسی گذرواژه Google

بررسی رمز عبور یکی دیگر از برنامه های بسیار ساده است که یک کار واحد را انجام می دهد: محافظت از شما در برابر نشت داده ها. اگرچه ما در مورد افزودنی توسعه یافته توسط Google تردید داشتیم (زیرا برای یافتن شرکتی که کمتر به حریم شخصی کاربران اختصاص داده شده است ، تحت فشار قرار خواهید گرفت) ، بررسی رمز عبور به اندازه کافی بی گناه است.

رمز ورود

هر زمان که به یک وب سایت وارد شوید ، برنامه افزودنی آن را در برابر لیستی از نقض داده های شناخته شده که در آن نام کاربری یا رمز عبور به خطر افتاده است ، بررسی می کند. اگر وب سایت مورد نظر در این لیست نشان داده شود ، برنامه افزودنی به شما هشدار می دهد و شما را ترغیب می کند که رمز عبور خود را تغییر دهید تا اطمینان حاصل کنید که هنوز حساب شما ایمن است.

11. کلیک کنید&تمیز

یک پسوند ساده که دقیقاً همان چیزی را که می گوید ، کلیک کنید&Clean راهی سریع و آسان برای پاک کردن تمام داده های مرور شما فراهم می کند. در اصل ، این افزونه دکمه ای با عنوان “مرورگر نزدیک را” با نام شما فراهم می کند که بسته به تنظیمات شما ، Chrome را خاموش می کند ، تاریخچه مرور شما را پاک می کند ، حافظه نهان خود را خالی می کند ، پایگاه داده های نمایه شده را حذف می کند و موارد دیگر.

کلیک کنید و تنظیمات

شما حتی می توانید آن را تنظیم کنید تا کلمه عبور های ذخیره شده خود را پاک کنید ، سابقه بارگیری خود را پاک کنید و داده های فرم ذخیره شده خود را حذف کنید. همه اینها باعث می شود که رایانه شما از فعالیت مرور خود پاک شود و در مقایسه با انجام همه این موارد به طور قابل توجهی وقت صرفه جویی کند.. 

اگر حذف همه این اطلاعات به یکباره کمی بیش از حد به نظر می رسد ، کلیک کنید&Clean همچنین حاوی دکمه های جداگانه پاک کردن برای هر گزینه است که بسته به نیازهای فعلی خود می توانید انتخاب و انتخاب کنید.

ClickAndClean-MainPanel را کلیک کنید

12. ScriptSafe

علاوه بر مسدود کردن خود ردیاب ها ، غیرفعال کردن اسکریپت های مختلف که در صفحه وب اجرا می شوند ، موثرترین روش برای جلوگیری از ردیابی و سایر مشکلات مربوط به امنیت و حفظ حریم خصوصی هنگام مرور است..

تنظیمات ScriptSafe

علاوه بر این که قادر است انواع اسکریپت ها را مسدود کند ، ScriptSafe شامل یک حالت مرور امن است که سایتها را با استفاده از بدافزارها ، محافظت در برابر اثر انگشت ، “حالت ضد اجتماعی” که عناصر رسانه های اجتماعی را از صفحات وب و محافظت در برابر WebRTC جدا می کند ، مسدود می کند.. 

همچنین می توانید جعلی برای جعلی کردن منطقه زمانی ، نماینده کاربر و مراجعه کننده خود فعال کنید ، این به شما کمک می کند تا هویت خود را از وب سایت هایی که بازدید می کنید و یا از هرکسی که ممکن است در انتهای آنها گوش کند ، پنهان کنید..

تنظیمات ScriptSafe-حریم خصوصی

صفحه اصلی که از نوار ابزار شما قابل دسترسی است به شما امکان می دهد همه چیز مسدود شده در صفحه وب فعلی ، و همچنین گزینه اجازه یا انکار اسکریپت های شخصی یا همه چیزهای موجود در دامنه فعلی را به شما بدهد..

ScriptSafe-Main-Panel

13. دکمه وحشت

اگرچه انتخاب دیگر این لیست متمرکز بر محافظت از حریم شخصی شما در مقابل شخصی است که از شما جاسوسی می کند ، اما دکمه Panic به منظور محافظت از جاسوسی جسمی است. اگر تا به حال فردی را تجربه کرده اید که از بالای شانه خود نگاه می کند و چیزی را در صفحه شما می بیند ، ترجیح می دهید خصوصی بمانید ، دکمه Panic همان چیزی است که شما نیاز دارید.

PanicButton

از نظر ویژگی ها ، دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. برنامه افزودنی یک دکمه وحشت لفظی فراهم می کند که پس از فشردن ، تمام ویندوزها و زبانه های باز کنونی خود را از هرکسی که شما را تماشا می کند پنهان می کند. می توانید این مورد را در میانبر صفحه کلید قرار دهید ، همچنین “صفحه ایمن” را تنظیم کنید که به جای زبانه هایی که می خواهید پنهان شوند ، باز می شود..

گزینه های PanicButton

اگر می خواهید حفاظت بیشتری داشته باشید ، می توانید یک رمز عبور را برای بازگشایی برگه های مخفی تنظیم کنید و همچنین در هنگام فعال کردن نماد دکمه وحشت را در نوار ابزار خود مخفی کنید..

افکار نهایی

با این کار ، به انتهای لیست خود از بهترین افزونه های حفظ حریم خصوصی برای مرورگر Chrome رسیده ایم. از آنجا که عملکردهای زیادی بین انتخاب های موجود در این لیست وجود دارد (به عنوان مثال بین برنامه افزودنی Ghostery Chrome و Privacy Badger) ، عملکرد هر یک از آنها با یکدیگر همپوشانی زیادی دارد ، اما نصب هر یک از آنها کمترین استفاده را می کند.. 

درعوض ، ما توصیه می کنیم تعدادی از این برنامه های افزودنی را انتخاب کنید که به شدت با هم همپوشانی ندارند تا تعادل محکم بین حفظ حریم خصوصی و عملکرد برقرار شود. با ترکیب برخی از گزینه های انتخابی ما در اینجا با موارد موجود در لیست افزودنی امنیتی ، بهترین امنیت و حفظ حریم خصوصی را برای Chrome برای حفظ امنیت خود خواهید داشت.

نظر شما در مورد لیست ما از بهترین برنامه های افزودنی Google Chrome برای حفظ حریم خصوصی چیست؟ آیا ما یک نرم افزار حیاتی را که شما برای حفظ امنیت و خصوصی مرور خود استفاده می کنید ، ترک نکردیم یا شاید با یکی از انتخاب های ما تجربه بدی داشته باشید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map