Bitdefender vs Trend Micro Antivirus: انتخاب بهترین ها در سال 2020

Bitdefender بهترین نرم افزار آنتی ویروس در خارج از کشور است که از کیفیت حفاظت از آن و خدمات به مشتری تقدیر می کند. محصولات سایبری Trend Micro مانند Trend Micro Antivirus + گزینه های مناسب و مقرون به صرفه هستند. برای کمک به شما در تصمیم گیری کدام یک از خریدها ، ما می خواهیم آنها را در این مقایسه Bitdefender در مقابل Trend Micro آزمایش کنیم..


با این حال ، ما نمی توانیم همه چیز را در این مقایسه Bitdefender در مقابل Trend Micro Antivirus + مقایسه کنیم ، بنابراین حتماً بررسی شخصی Bitdefender و بررسی Trend Micro Antivirus را بررسی کرده ایم. 

Setting a Fight: Trend Micro Antivirus + vs Bitdefender

Trend Micro و Bitdefender نزدیک به 50 سال با هم درگیر تهدیدهای سایبری شده اند ، اما ما نمی خواهیم اجازه دهیم هیچ یک از شرکتها روی استیل خود استراحت کنند. این مقایسه سر به سر ، هر دو آنتی ویروس را در 5 دور آزمایش قرار می دهد.

ما قبل از اینکه به برنامه های قیمت گذاری ، دوستی کاربر ، کیفیت حفاظت و خدمات به مشتریان از هر دو شرکت بپردازیم ، با ویژگی هایی شروع خواهیم کرد. برای کمک به شما در تصمیم گیری ، ما به برنده هر دسته از امتیازات (یا یک امتیاز به هر یک اگر قرعه کشی شود) می دهیم.. 

ما توضیح خواهیم داد که چرا در یک دور سریع بعد از هر بخش ، و همچنین در پایان نهایی. برنده کلی اولین کسی خواهد بود که موفق به کسب سه یا بیشتر امتیاز می شود. اگر احساس می کنید ما ناعادلانه بوده ایم (یا خیلی سخاوتمندانه!) ، از بخش مخالفت با نظرات خود نترسید.

1

امکانات

شرکتهای نرم افزاری آنتی ویروس به جای تسلیم شدن در معرض تهدیدهای در حال وقوع جرم در فضای مجازی ، باید سازگار شوند. ویژگی های جدید نتیجه طبیعی است و محافظت بیشتری را به مشتریان می کند.

برای دیدن اینکه Bitdefender یا Trend Micro محافظتی است که شما به آن نیاز دارید ، می خواهیم ویژگی هایی را که هر دو شرکت ارائه می دهند بررسی کنیم.

Bitdefender

مانند بیشتر ارائه دهندگان آنتی ویروس ، Bitdefender هیچ ویژگی ای را در انتهای لیست محصولات خود ارائه نمی دهد. اگر به دنبال یافتن آنتی ویروس بیش از “فقط” هستید ، برنامه های محصول Bitdefender برای شما طراحی شده است. این مجموعه ویژگی های گسترده ای دارد اما برای همه آنها باید هزینه بیشتری بپردازید.

ویژگی های Bitdefender

تمرکز اصلی Bitdefender محافظت در برابر بدافزار است. غیر از کلمات کلیدی ، محافظت از آنتی ویروس عمومی Bitdefender استثنایی است ، با ویژگی های اضافی طراحی شده برای پاسخ به تهدیدهای غیر معمول تر.

برای محافظت از شما ، یک اسکنر آسیب پذیری سیستم شما را برای نرم افزار ناامن جستجو می کند تا خطر حمله سایبری را کاهش دهد. یک فایروال نیز برای محافظت از سیستم شما گنجانده شده است ، اگرچه در بسته اصلی آنتی ویروس Bitdefender Plus موجود نیست.

برای کمک به ایمن ماندن در وب ، Bitdefender شامل Safepay ، مرورگر وب قفل شده آن است. Safepay برای دسترسی به سایتهای حساس (مانند بانکداری آنلاین) با صفحه کلید مجازی گنجانده شده برای محافظت در برابر ابزارهای keylogging ، منطقه ای جداگانه را در اختیار شما قرار می دهد..

Bitdefender همچنین سرویس VPN محدود خود را برای سخت تر کردن Safepay در حالی که شما در حال حرکت هستید نیز شامل می شود. Bitdefender به جای اینکه به شما اجازه می دهد خطرات WiFi عمومی را نادیده بگیرید ، به شما داده ای 200 مگابایت داده می دهد تا بتوانید اتصال خود را هنگام WiFi رمزگذاری کنید..

اگرچه کمک هزینه داده با بهترین VPN رایگان هماهنگ است ، اما بهتر از هیچ چیز نیست. اگر به حفاظت بیشتری نیاز دارید ، ترکیب Bitdefender با یک حق بیمه VPN مانند ExpressVPN را در نظر بگیرید (به بررسی ExpressVPN ما مراجعه کنید).

Bitdefender شامل محافظت از میکروفون و وب کم و همچنین افزونه های فیلتر کردن وب برای مسدود کردن وب سایت های مشکوک است. یک مدیر اصلی رمز عبور نیز وجود دارد ، اما جایگزینی برای مدیر مانند Sticky Password نیست (به بررسی رمز عبور مهم ما مراجعه کنید).

برای خاموش کردن موارد ، ضد ردیابی و ضد سرقت و همچنین محافظت از دستگاه های تلفن همراه خود را شامل می شود. شاید نیاز به پرداخت مبلغ کمی بیشتر داشته باشید ، اما Bitdefender تلاش دارد تا تمام ویژگی هایی را که ممکن است از محصول امنیتی درجه یک انتظار داشته باشد در اختیار مشتریان قرار دهد..

آنتی ویروس Trend Micro+

اگر Bitdefender را به عنوان وعده غذایی بزرگ بوفه تصور می کنید ، Trend Micro Antivirus + یک میان وعده است ، اما آنتی ویروس + تنها یک محصول امنیتی در زرادخانه بزرگ تر Trend Micro است..

ویژگی های Trend-Micro

با این حال ، آنتی ویروس + پایه محافظت از آن است. این آنتی ویروس فقط ویندوز دارای محافظت از باج افزار و چیزی است که Trend Micro آن را “یادگیری پیشرفته هوش مصنوعی” می نامد تا رفتار تهدیدات احتمالی را پیش بینی و پاسخ دهد. 

آنتی ویروس + همچنین با یک اسکنر ایمیل و Pay Guard ، ابزاری برای قفل کردن مرورگر وب موجود شما همراه است. این یک جایگزین BitDefender SafePay نیست ، اما ممکن است با غیرفعال کردن هرگونه برنامه ریسکی خطرناک قبل از خرید یا بانک آنلاین ، امنیت شما را تقویت کند.

برای دیدن ویژگی های اضافی ، باید یکی از دیگر محصولات آنتی ویروس Trend Micro را جستجو کنید. Trend Micro Internet Security ویژگی های امنیت والدین و امنیت رسانه های اجتماعی را اضافه می کند. همچنین با ابزارهای تحلیل و بهینه سازی سیستم همراه است.

در صدر ، Trend Micro Maximum Security ویژگی های سایر محصولات Trend Micro را با موارد اضافی مانند مدیر رمز عبور و محافظت از موبایل ترکیب می کند. مانند Bitdefender ، مدیر رمز عبور Trend Micro خوب است ، اما نمی تواند شمعی را برای گزینه های دیگری مانند Dashlane نگه دارد (نگاهی به بررسی Dashlane ما ببینید).

وقتی به لیست ویژگی های Trend Micro نگاه می کنیم ، هیچ شک خاصی وجود ندارد که از آن شکایت کنیم. گوشت به اندازه کافی برای استخوان ها وجود دارد تا ارزش این محصولات را به آنها بدهد ، اما اگر به دنبال یک مجموعه امنیتی گسترده تر هستید ، ناامید خواهید شد.

دور یک افکار

Trend Micro برخی از افزودنی ها را شامل می شود ، اما همانطور که در بسته آنتی ویروس + مشاهده می کنیم ، تمرکز اصلی آن محافظت است. در مقابل ، Bitdefender ویژگیهای بیشتری را ارائه می دهد ، با ویژگی هایی که برای محافظت در برابر تهدیدات غیر معمول ، آن را به یک مجموعه امنیتی بسیار مفیدتر تبدیل کرده است..

دور: ویژگی های آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
Trend Micro آنتی ویروس + آرم

2

قیمت

وقتی به برنامه های آنتی ویروس ارائه شده توسط اکثر شرکت ها نگاه می کنید ، ممکن است در تخفیف ها ، پوشش دستگاه و طول مدت پوشش آن دچار مشکل نشوید و نام چند مورد را بگیرید.. 

اگر می خواهید بدانید که محصولات Bitdefender یا Trend Micro مقرون به صرفه هستند یا ارزش سرمایه گذاری را دارند ، ما در اینجا هستیم تا با این مقایسه برنامه های قیمت هر شرکت کمک کنیم.

Bitdefender

Bitdefender یک ارائه دهنده آنتی ویروس با قیمت مناسب برای مشتریان جدید است که تخفیف های زیادی در آن ارائه می شود. تخفیف ها متفاوت است ، اما Bitdefender به طور کلی تخفیف های مشتری جدید با بیش از 50 درصد تخفیف از قیمت خرده فروشی معمول ارائه می دهد.

Bitdefender چهار محصول جداگانه برای مشتریان دارد که با توجه به طول پوشش و تعداد دستگاه های مورد نیاز برای محافظت متفاوت است. 

Bitdefender Antivirus Plus ارزان ترین محصول است و بخش عمده ای از حفاظت از Bitdefender را به صورت استاندارد ارائه می دهد ، اگرچه فاقد برخی از ویژگی های حق بیمه اضافی مانند فایروال شبکه است. فقط با ویندوز با پوشش یک تا 10 دستگاه موجود است.

اولین بسته ای که شامل بیشتر ویژگی های Bitdefender (البته همه آنها نیست) ، امنیت اینترنت Bitdefender است. این همچنین برای کاربران ویندوز محدود است ، اما فقط باید 5 دلار اضافی در ماه برای شما در مقایسه با نرخ تبلیغاتی Bitdefender برای آنتی ویروس پلاس هزینه کند..

این برنامه با محافظت از حریم خصوصی برای وب کم و میکروفون ، امنیت فایروال ، کنترل والدین و رمزگذاری پرونده های شما همراه است. مانند آنتی ویروس پلاس ، می توانید با برنامه هایی برای یک ، سه ، پنج و 10 دستگاه از خود محافظت کنید. 

اگر به دنبال محافظت از مک و موبایل هستید ، به Bitdefender Total Security احتیاج دارید. در زمان انتشار ، نرخ تخفیف برای Total Security دقیقاً برابر با Internet Security است ، اما در غیر این صورت تنها 10 دلار بین آنها وجود دارد. این همراه با محافظت از تلفن همراه است که آن را در بهترین آنتی ویروس ما برای فهرست کوتاه اندرویدی ذکر کرده است.

کاربران مک نیز خوب عمل می کنند ، زیرا Bitdefender یکی از سه آنتی ویروس است که در بهترین آنتی ویروس برای لیست کوتاه مک نیز توصیه می کنیم. با پوشش پنج یا 10 دستگاه ، تمام ویژگی هایی را که قبلاً گفته شد ، به همراه محافظت در برابر سرقت.

اگر شما نیاز به محافظت از بیش از 10 دستگاه دارید ، به بسته خانواده Bitdefender ، با 15 دستگاه موجود در قیمت ، نیاز خواهید داشت. قیمت تخفیف یک سرقت است و مشتریان جدید حدود 60 دلار از قیمت استاندارد حدود 120 دلار می گیرند.

بیشتر مشتریان ، اگر به دنبال حفاظت از چند دستگاه هستند ، در برنامه های Total Security یا Family Pack بهترین ارزش پول را پیدا می کنند. هر دو ویژگی های Bitdefender را در اختیار شما قرار می دهند ، در حالی که از مک و محافظت از موبایل نیز استفاده می کنند.

آنتی ویروس Trend Micro+

ساختار قیمت گذاری Trend Micro طوری طراحی شده است که مقرون به صرفه باشد. Trend Micro Antivirus + ارزان ترین است ، اما برنامه های گران قیمت نیز قیمت چندانی ندارند.

ما قبلاً محدودیت هایی را در ویژگی ها قرار داده ایم ، اما آنتی ویروس + به روش دیگری محدود است: پوشش. با قیمتی در حدود 40 دلار ، از یک رایانه شخصی ویندوز محافظت می کنید.

پوشش تک دستگاه روی آنتی ویروس Bitdefender Plus همان قیمت Trend Micro Antivirus + است ، اگرچه مشتریان جدید می توانند به لطف تخفیف های مشتری جدید ، همان مبلغ را برای پوشش سه دستگاه با Bitdefender بپردازند..

با نگاهی به محصولات دیگر Trend Micro ، Trend Micro Internet Security نیز فقط ویندوز است و پوشش برای سه دستگاه با 80 دلار در سال ارائه می دهد. همان قیمت Bitdefender Internet Security است اما دارای ویژگی های کمتری است.

تنها اپل برای موبایل و Mac ، Trend Micro Maximum Security است که دارای پوشش برای پنج یا 10 دستگاه است. Maximum Security همان قیمتی است که محصول برتر Bitdefender ، Total Security دارد ، اما با تخفیف های کمتری برای مشتریان جدید و ویژگی های کمتری دارد.

دور دو فکر

Trend Micro ارزان است و این یک چیز خوب است. متأسفانه ، محصولات آنتی ویروس Trend Micro با قیمت های Bitdefender برابر هستند ، اما با تخفیف های کمتری برای مشتریان جدید و ویژگی های بسیار کمتری در دسترس هستند. اگر بهترین گزاف را برای جنجال خود می خواهید ، Bitdefender برنده می شود ، دست ها را به سمت پایین بکشید.

دور: قیمت آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
Trend Micro آنتی ویروس + آرم

3

دوستی کاربر

شما نباید آنتی ویروس نصب کنید و در راه حل با ویژگی ها ، دکمه ها و تنظیمات زیبا قرار بگیرید. اگر کاربرپسند نباشد ، ارزش پرداخت آن را ندارید.

در این بخش از مقایسه ما ، تست خواهیم کرد که آیا Bitdefender و Trend Micro کاربردی آسان دارند یا از نصب گرفته تا استفاده روزانه.

Bitdefender

Bitdefender یک نصب کننده ساده دارد که باید فرض کنید شما یک اتصال سریع دارید ، در کمتر از 20 دقیقه شما را فعال و فعال کنید. نصب حدود 500 مگابایت حجم دارد ، اما پس از بارگیری ، بخش اعظم نصب بدون هیچ گونه ورودی کاربر کامل می شود.

Bitdefender-Client

همه چیز در مورد سرویس گیرنده Bitdefender به گونه ای طراحی شده است که به راحتی حرکت کند. بخش داشبورد اصلی شما به رایج ترین ویژگی ها از جمله شروع سریع اسکن آنتی ویروس دسترسی پیدا می کند.

این مورد قابل تنظیم است ، بنابراین اگر از طرفداران Bitdefender Safepay هستید ، می توانید برای دسترسی سریع این مورد را در اینجا اضافه کنید. سایر ویژگی ها از منوی جانبی قابل دسترسی هستند. به عنوان مثال تحت “محافظت” ، شما می توانید اسکنر آسیب پذیری Bitdefender و ویژگی های فایروال شبکه را ، همراه با سایر گزینه های محافظت از آنتی ویروس های خود پیدا کنید.

Bitdefender سعی می کند فعال باشد ، بنابراین وقتی اقدامات کاربر را که می تواند شما را در معرض خطر قرار دهد ، به شما هشدار می دهد ، مانند هشدار به شما برای استفاده از Safepay. می توانید پروفایل های سفارشی را برای نادیده گرفتن این ویژگی ها در مواقع ناخوشایند تنظیم کنید (به عنوان مثال ، وقتی در محل کار یا بازی هستید). طیف گسترده ای از سفارشی سازی نیز در فهرست “تنظیمات” موجود است.

Bitdefender برای اکثر کاربران گزینه بسیار خوبی است و تنها ارائه دهندگان مانند Avira چنین تجربه کاربری استثنایی را ارائه می دهند ، همانطور که بررسی Avira ما توضیح می دهد. گزینه های زیادی برای کاربران زرنگ انتخاب وجود دارد ، اما Bitdefender به وضوح طراحی شده است تا در حد امکان آسان باشد.

آنتی ویروس Trend Micro+

Trend Micro یک پرونده نصب کوچکتر از Bitdefender (حدود 250 مگابایت) دارد و با وجود چند مرحله اضافی ، نصب آن بیش از چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد..

بعد از راه اندازی مجدد ، آماده می شوید. ما قبلاً در بررسی خود ذکر کردیم که Trend Micro با سایر آنتی ویروس ها خوب بازی نمی کند ، و این هنوز هم صادق است. به شما هشدار می دهد قبل از نصب ، رقبای خود را حذف کنید.

Trend-Micro-Client

مشتری Trend Micro مدرن ، جذاب و محور هدف اصلی خود است: اسکن و محافظت از بدافزار. با باز کردن مشتری ، یک دکمه بزرگ “اسکن” گرد خواهید دید. با جستجوی آن گزینه هایی برای اسکن سریع یا اسکن های عمیق تر فراهم می شود.

در قسمت بالا ، شما لیستی از چهار دسته دارید که به شما امکان دسترسی به ویژگی ها و تنظیمات مخفی Trend Micro را می دهد. به عنوان مثال “حریم خصوصی” شما را به ویژگیهای حریم خصوصی مانند Pay Guard هدایت می کند ، و گزینه هایی برای تنظیم در کنار هر ویژگی وجود دارد.

اگر با هر چیزی اشتباه گرفته اید ، هر تنظیمات و ویژگی ها توضیحی مختصر دارند. همچنین می توانید با کلیک بر روی نماد علامت سوال در گوشه سمت راست بالای صفحه مشتری ، به کمک و پشتیبانی Trend Micro دسترسی پیدا کنید..

با کلیک بر روی نماد چرخ دنده درست در کنار دکمه “اسکن” ، قسمت تنظیمات اصلی از صفحه اصلی قابل دسترسی است. Trend Micro گزینه های بسیاری برای پیکربندی دارد ، بیشتر با توضیحات خود توضیحی و نمادهای کمک اضافی.

مشتری Trend Micro تمیز و ساده است و آن را در همان دسته سایر گزینه های کاربر پسند مانند AVG قرار می دهد (به بررسی AVG ما مراجعه کنید).

دور سه فکر

Bitdefender و Trend Micro هر دو دارای مشتریانی هستند که کاربر پسند هستند ، اما Bitdefender دارای سفارشی سازی بیشتر برای کاربران و طراحی کمی واضح تر است ، و آن را به گزینه ای بهتر از این دو تبدیل می کند.

دور: نقطه دوستانه کاربر برای آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
Trend Micro آنتی ویروس + آرم

4

حفاظت

وقتی به دنبال پرداخت آنتی ویروس هستید ، به دنبال چیزی نیستید که فقط 70 یا 80 درصد مؤثر باشد. شما می خواهید بهترین محافظت در دسترس باشد ، یا ارزش سرمایه گذاری را ندارد.

ما می خواهیم از گزارشات سه بنگاه امنیتی مستقل استفاده کنیم تا ببینیم Bitdefender و Trend Micro هر دو عملکرد خوبی در تست های ضد ویروس خود در دنیای واقعی دارند.

Bitdefender

Bitdefender کمی در آزمون های مه-ژوئن 2019 در AV-Test فرو رفت ، اما در جدیدترین آزمایش ژوئیه-آگوست 2019 دوباره به بالای صفحه بازگشت. با برخورداری از 100 درصد اثربخشی در ماه های ژوئیه و آگوست ، Bitdefender 6 از 6 به طور کلی برای کیفیت حفاظت از آن ، و همچنین برای عملکرد سیستم.

Bitdefender-AVTest-August2019

نمرات آزمون حفاظت از فوریه-مه 2019 AV-Comparatives به همان اندازه چشمگیر بود. Bitdefender 751 را از 752 نمونه بدافزار مسدود کرد: موفقیت 99.9 درصدی در کل. همچنین در یک تست عملکرد کلی عملکرد خوبی داشته است ، با این که AV-Comparatives به Bitdefender جایزه “Advanced +” خود را در هر دو دسته اعطا می کند..

با این جایزه ، Bitdefender با نامهای بزرگ دیگری مانند Kaspersky نشسته است (به بررسی کسپرسکی ما ، و همچنین مقایسه Bitdefender در مقابل کسپرسکی ما مراجعه کنید).

آزمایشگاه نهایی ما ، MRG Effitas این مضمون را برای Bitdefender ادامه داد ، با 398 نمونه از 398 نمونه مسدود شده در آزمایشات تمام طیف Q2 2019. این میزان موفقیت 100 درصدی جایزه “گواهی شده” سطح 1 Bitdefender MRG Effitas را به همراه آنتی ویروس نورتون به دست آورد (به مقایسه مقایسه آنتی ویروس های Bitdefender در مقابل Norton ما مراجعه کنید).

آنتی ویروس Trend Micro+

هیچ مشکلی درباره نتایج AV-Test Trend Micro وجود ندارد. از سال 2013 ، Trend Micro تقریباً در هر مناسبت 6 از 6 برای 6 امتیاز کسب کرده است و تنها در فوریه 2019 با افت جزئی همراه است. آزمایش آگوست-آگوست 2019 AV-Test این موضوع را تأیید می کند ، با 6 مورد دیگر از 6 ، و کامل 100 درصد. نمرات آزمون در هر دو ماه.

تست های عملکرد کمی بدتر بود ، با ثابت 5.5 از 6. این بدان معنی است که Trend Micro تأثیر بیشتری در عملکرد رایانه های شخصی نسبت به نمرات متوسط ​​صنعت دارد..

Trend-Micro-AVTest-August2019

Trend Micro در نمرات آزمون AV-Comparatives در فوریه-مه 2019 موفقیت آمیز داشت و 749 از 752 نمونه مسدود شده بود. موفقیت 99.6 درصدی موفقیت کمی بدتر از Bitdefender است ، اما خیلی زیاد نیست. 

با این حال ، AV-Comparatives 13 مثبت نگران کننده را گزارش داد ، و به عنوان یک نتیجه ، Trend Micro جایزه میانه “پیشرفته” خود را برای محافظت از آن دریافت کرد. همچنین در تست عملکرد ضعیف عمل کرد و در رده سیزدهم از 15 نرم افزار تست شده قرار گرفت.

تست های طیف کامل MRG Effitas Q2 2019 Trend Micro را در پایین قرار داده است ، تنها 94 درصد از 398 نمونه بلافاصله مسدود شده اند. حدود پنج درصد پس از امتحان 24 ساعت بعد مسدود شد ، اما بیش از یک درصد کاملاً از دست رفته بودند.

گرچه Trend Micro بهتر از سایر ارائه دهندگان بزرگ مانند Avast عمل کرده است ، اما هیچگاه نزدیک به موفقیت موفقیت صد درصدی نبود که MRG Effitas برای Bitdefender ثبت کرد (به مقاله Avast ما مراجعه کنید)..

دور چهار اندیشه

Trend Micro نمرات خوبی داشت ، اما به هیچ وجه نمی توان تعداد مثبت کاذب و عفونت های آشکار را که این آزمایشگاه ها در آزمایش خود انتخاب کرده اند ، بهانجام گذاشت. از طرف دیگر ، Bitdefender نمرات تقریبا بی نقصی در سطح تابلو داشت.

دور: نقطه حفاظت از آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
Trend Micro آنتی ویروس + آرم

5

پشتیبانی

وقتی کارها اشتباه پیش می روند ، باید به پشتیبانی مشتری باکیفیت دسترسی داشته باشید. در این بخش ما در مورد کیفیت پشتیبانی مشتری از Bitdefender و Trend Micro قضاوت خواهیم کرد.

Bitdefender

Bitdefender در سراسر جهان دفاتر مختلفی دارد و این تنوع در گزینه های پشتیبانی آن منعکس می شود. به عنوان مثال ، 16 خط تلفن مختلف در قاره های مختلف واقع شده اند.

Bitdefender-Site-پشتیبانی

همراه با پشتیبانی از تلفن ، Bitdefender همچنین پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده یا ایمیل را ارائه می دهد. یک انجمن پشتیبانی برای پرسیدن سؤال وجود دارد ، که توسط کارمندان Bitdefender و همچنین سایر مشتریان نظارت می شود.

پاسخ ها سریع هستند و انجمن فعال است ، به طور کلی مشتریان و کارمندان هر چند ساعت پاسخ می دهند. پست ها توسط محصول و همچنین با زبان جدا می شوند.

همچنین می توانید از پایگاه دانشی که Bitdefender ارائه می دهد ، استفاده کنید. این همراه با راهنماهای ساده و واضح است که متداول ترین موضوعات را پوشش می دهد. راهنماها در بسیاری موارد با تصاویر و فیلم ها همراه هستند تا به شما در حل مشکلات کمک کنند.

آنتی ویروس Trend Micro+

پشتیبانی از Trend Micro Antivirus + و سایر محصولات محافظ Micro Trend از منطقه “کمک و پشتیبانی” وب سایت Trend Micro به راحتی قابل دسترسی است.

روند-میکرو-سایت-پشتیبانی

همه چیز با روشی کاملاً واضح و با پشتیبانی از محصول جدا شده است. در صورت نیاز به صحبت با شخصی ، می توانید به پایین بروید تا گزینه هایی را برای دسترسی به رسانه های اجتماعی و انواع سنتی تر پشتیبانی از جمله پشتیبانی تلفن مشاهده کنید..

پشتیبانی تلفن در بسیاری از کشورها در ساعات اداری در دسترس است ، اگرچه برخی از شماره تلفنها در همان مکان قرار دارند. به عنوان مثال ، خط حمایت از انگلیس ایرلند و بسیاری از اروپای شرقی ، اسکاندیناوی و خاورمیانه را نیز در بر می گیرد.

اگر به پشتیبانی 24 ساعته نیاز دارید ، این سرویس در ایالات متحده و کانادایی با بسته نرم افزاری “خدمات نهایی” (شامل Trend Micro Maximum Security) در دسترس است ، اما این هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت..

همچنین پشتیبانی زنده از مسنجر فیس بوک ، دوشنبه تا جمعه در دسترس است. می توانید از انجمن انجمن استفاده کنید ، اما این به سادگی لیستی از سؤالات ارسال شده توسط کاربران است ، بنابراین حرکت و جستجو را از طریق آن دشوار می کند.

دور پنج افکار

پشتیبانی خوب مشتری می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند و Trend Micro مایل اضافی را طی کرده است. اگرچه پشتیبانی 24/7 هزینه ای اضافی دارد ، اما میزان گزینه های پشتیبانی (از جمله Facebook Messenger) حل مشکلات خود را برای مشتریان آسان می کند.

با این حال ، Bitdefender را نیز نمی توان مقصر دانست ، زیرا امکان ایجاد یک انجمن بهتر و پشتیبانی 24/7 را فراهم می آورد. در کل ، قرعه کشی است.

دور: پشتیبانی بدون برنده مشخص ، برای هر دو امتیاز دارد

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
Trend Micro آنتی ویروس + آرم

6

افکار نهایی

Bitdefender همیشه یک ضد ویروس سخت برای ضرب و شتم بود. Trend Micro یک بازیگر بزرگ در بازار است ، اما در جایی که به حساب می آید ، سقوط کرد ، به خصوص با امتیازات محافظ مخلوط در تست های اخیر.

Trend Micro در برخی زمینه ها مانند قیمت گذاری ، رقابتی بود اما Bitdefender به سادگی موارد بیشتری را ارائه می داد. همین هزینه ، اما با تخفیف های بهتر برای مشتریان جدید و ویژگی های بسیار بیشتر ، باعث می شود Bitdefender در اینجا برنده آشکار باشد.

برنده: Bitdefender

این به این معنی نیست که Trend Micro گزینه بدی است. این مقرون به صرفه است و بسیار مناسب است ، به خصوص با بسیاری از گزینه های پشتیبانی مشتری ، اما آنتی ویروس + احتمالاً ارزش آن را ندارد. اگر واقعاً اشتراکی Trend Micro را می خواهید ، به جای آن Maximum Security از رده بالاتر استفاده کنید.

اگر می خواهید پول خود را عاقلانه خرج کنید ، توصیه ما Bitdefender است. اگر به دنبال چیز کمی متفاوت هستید ، برای توصیه های بیشتر ، بررسی آنتی ویروس های ما را بررسی کنید.

آیا شما از Trend Micro استفاده می کنید و با مقایسه ما مخالف هستید؟ به ما اجازه بدهید از تفکرات شما در نقطه نظرات آگاه شویم. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map