Bitdefender vs Norton Antivirus: Smashing Viruses در سال 2020

ما طرفداران بزرگ Bitdefender در اینجا در Cloudwards.net هستیم. این رتبه اول وقتی که به جستجوی بهترین نرم افزار آنتی ویروس در بازار پرداختیم. Bitdefender به تازگی در مقایسه با آنتی ویروس های Bitdefender و کسپرسکی ، نام آنتی ویروس بزرگی از خود نشان داده است. در این مقاله ، ما آن را با Norton Antivirus ، یکی از قدیمی ترین نمونه های آنتی ویروس در اطراف مقایسه می کنیم..


انتظار داریم هر دو عملکرد خوبی داشته باشند ، اما خواهیم دید که چگونه آنتی ویروس نورتون در پنج دوره با Bitdefender با Bitdefender مقایسه می کند. ما می خواهیم ویژگی های غول های آنتی ویروس ، بسته های قیمت گذاری ، دوستی کاربر ، حمایت و پشتیبانی مشتری را قبل از اعلام برنده خود مقایسه کنیم..

قبل از مطالعه این مقایسه با آنتی ویروس Bitdefender در مقابل Norton ، نگاهی به بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما و بررسی آنتی ویروس Norton ما بیندازید تا تصویر کاملی از هر نرم افزار دریافت کنید.

Setting a Fight: Bitdefender در مقابل آنتی ویروس نورتون

Bitdefender بهترین آنتی ویروس ما است ، در حالی که نورتون ایمن ترین لیست نرم افزار آنتی ویروس ما است. با هردو در امان خواهید بود ، اما این مقایسه برای کمک به شما در تصمیم گیری برای خودتان طراحی شده است. اجازه دهید ابتدا قوانین قضایی را اجرا کنیم.

همانطور که گفته شد ، ما در حال بررسی 5 دسته هستیم ، از ویژگی های گرفته تا پشتیبانی مشتری. هر دور یک برنده می شود و اول تا سه امتیاز یک مقایسه را به دست می آورد. 

پیشنهاد می کنیم بخش ها را به صورت کامل بخوانید تا دیدگاه کاملی از مواضع خود داشته باشید. در بعضی موارد ، بهترین انتخاب برای شما به شرایط شما بستگی دارد.

1

امکانات

پس از انتشار نورتون آنتی ویروس و Bitdefender ، صنعت آنتی ویروس تغییر کرده است. چالش توسعه دهندگان نرم افزار آنتی ویروس این است که از بازی جلو بروید ، با ویژگی ها و روش های جدیدی برای ابتلا و پیشگیری از بدافزارها و سایر جرایم سایبری. 

بیایید نگاهی بیاندازیم که ویژگی های آنتی ویروس Bitdefender و Norton به مشتریان خود چه ویژگی هایی را ارائه می دهد.

Bitdefender

شما نمی خواهید بدون پرداخت هزینه های گران قیمت ترین بسته آن ، از Bitdefender بدست آورید. خوشبختانه ، یک کارآزمایی 30 روزه باید زمان کافی را در اختیار شما قرار دهد تا مشخص شود کدام پکیج برای شما مناسب است.

ویژگی های Bitdefender

با Bitdefender Total Security بیشترین محافظت را خواهید داشت. این یک ارائه همه در یک ، با پوشش برای چندین دستگاه است. Bitdefender از بهترین آنتی ویروس های ما برای لیست اندروید رتبه بالایی دارد ، اما از دستگاه های iOS و macOS نیز به خوبی محافظت می کند.

همه ما با خطرات WiFi عمومی آشنا نیستیم ، به همین دلیل Bitdefender یک سرویس شبکه خصوصی مجازی محدود با محدودیت روزانه 200 مگابایت ارائه می دهد. این یک راه حل برتر نیست ، بنابراین اگر یک VPN چیزی است که شما از آن استفاده می کنید ، به جای آن به ExpressVPN نگاه کنید (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید).

اگر نگران مرور ایمن هستید ، Bitdefender Safepay یک صندوق امن برای بازدیدهای وب حساس شما ، مانند بانکداری آنلاین یا خرید شما فراهم می کند. هر وقت به صفحاتی بازدید می کنید که Bitdefender معتقد است در صورت استفاده نکردن از Safepay ، شما را در معرض خطر قرار می دهد ، به شما اطلاع داده می شود. 

یک مدیر رمز عبور که با مرورگر عادی شما ادغام می شود و Safepay نیز گنجانده شده است. این یک پیشنهاد خوب است ، اما ممکن است بخواهید برای چیزی با ویژگی های بیشتر ، مانند LastPass ، به لیست بهترین مدیر رمز عبور خود مراجعه کنید (بررسی LastPass ما را بخوانید).

همچنین با همه بسته های Bitdefender ، بجز رایگان و همچنین فایروال شبکه ، از حفاظت باج افزار استفاده می کنید. Bitdefender Total Security تقریباً ویژگیهای بسیار زیادی را ذکر می کند ، از خرد کردن پرونده های امنیتی تا محافظت از وب کم.

در کل ، Bitdefender بیشترین ویژگی را از گزینه های موجود در لیست بررسیهای آنتی ویروس ما ارائه می دهد. می توان درک کرد که کدام یک از ویژگی های یک بسته خاص در دسترس است ، اما غیر از این ، شکایت کمی در مورد ما وجود دارد.

آنتی ویروس نورتون

چهار بسته اصلی نورتون وجود دارد. مانند Bitdefender ، تمام ویژگی های اصلی در همه آنها وجود دارد ، اما تعداد کمتری ویژگی ها در کل در لیست قرار دارند. 

نورتون-مشتری-امنیت

هر بسته بندی با مجموعه کاملی از محافظت از بدافزارها همراه است ، همچنین از دفاعی در برابر باج افزار و جاسوس افزارها و همچنین فضای ذخیره سازی ابری برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده است. همچنین یک مدیر فایروال و رمز عبور شبکه دریافت می کنید.

مدیر رمز عبور نمی خواهد یک پیشنهاد تمام عیار مانند Dashlane را بخواند (بررسی Dashlane ما را بخوانید) ، اما این کار را برای کاربر معمولی انجام می دهد.

مشترکین بسته Norton 360 برای مرور ایمن به Norton Secure VPN دسترسی پیدا می کنند (بررسی NPON Secure VPN ما را بخوانید). فاقد انواع ویژگی های VPN است که در بهترین لیست کوتاه VPN ما در ویندوز مشاهده کرده اید ، اما این یک چیز عالی است. همچنین از وب کم محافظت می کنید.

اگر می خواهید ویژگی های بیشتری داشته باشید ، باید به یکی از بسته های گران قیمت تر ارتقا دهید. به عنوان مثال ، شما با ابزارهایی برای نظارت بر ترافیک وب و بارگیری برنامه ها ، ویژگی های کنترل والدین را برای کمک به محافظت از فرزندان خود به دست می آورید.

توزیع ویژگی ها در بسته های نورتون به همان اندازه که انتظار می رود وزن بیشتری داشته باشد ، اما به اندازه کافی در آنتی ویروس پلاس و 360 اشتراک استاندارد وجود دارد که مفید باشد.

دور یک افکار

شباهت های زیادی بین آنتی ویروس نورتون و Bitdefender وجود دارد. آنتی ویروس Norton افزودنیهای زیادی را برای بسته های خود ارائه می دهد ، اما بسیاری از آنها مانند محافظت از هویت VPN و LifeLock شامل برنامه های اضافی و پیچیدگی هایی هستند..

وقتی ویژگی های امنیتی به میان می آید ، آنتی ویروس نورتون اساسی تر است. بیشتر ویژگی ها ، مانند مدیر رمز عبور و محافظت از وب کم ، با Bitdefender مطابقت دارد ، که این ویژگی همچنین ویژگی های اصلی دیگری را ارائه می دهد.

Bitdefender در این دوره از رقابتها پیروز می شود ، اما آنتی ویروس نورتون به خوبی می تواند موارد امنیتی مانند حفاظت از هویت را ارائه دهد که Bitdefender این کار را نمی کند.

دور: ویژگی های آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم امنیتی نورتون

2

قیمت

ما در مورد برنامه های اشتراک برای پیشنهاد صحبت کرده ایم. هر دو ارائه دهنده آنتی ویروس بسته های اولیه ای را برای قلاب کردن کاربران خود ارائه می دهند قبل از اینکه آنها را به چیزی با ویژگی های بیشتر برسانند.

بیایید با اشتراک آنتی ویروس نورتون یا Bitdefender به آنچه در ازای دریافت پول خود می پردازیم ، بپردازیم.

Bitdefender

چهار بسته از Bitdefender موجود است ، اما اگر به دنبال پشتیبانی از چندین دستگاه هستید ، باید هزینه بیشتری را خرج کنید. خبر خوب این است که تخفیف های بزرگی برای کاربران جدید وجود دارد.

ارزان ترین بسته آنتی ویروس پلاس در حدود 30 دلار در سال است که با پشتیبانی از سه رایانه شخصی ویندوز با تخفیف همراه است. تعداد رایانه های شخصی بالاتر یا پایین تر به معنی شارژ کامل قیمت آن است. اگر فقط چند رایانه شخصی ویندوز داشته باشید غیر معمول است اما قابل قبول است.

این بسته میان رده ، امنیت اینترنتی نیز به ویندوز محدود شده است و تخفیف مشابهی با سه دستگاه دارد. همچنین می توانید از ویژگی هایی مانند اسکنر WiFi ، کنترل والدین و فایروال شبکه استفاده کنید.

کاربران تلفن همراه و macOS باید در Total Security ، گرانترین بسته Bitdefender سرمایه گذاری کنند. Bitdefender با وجود محافظت ، هنوز هم بهترین آنتی ویروس ما برای مک است. نرخ تخفیف فقط برای Total Security در اشتراک های سه دستگاه آن موجود است.

همچنین می توانید با برنامه خانواده Bitdefender که از 15 دستگاه پشتیبانی می کند ، از خانواده خود محافظت کنید. برخلاف تخفیف های دیگر ، تخفیف 54 درصدی آن برای کلیه 15 دستگاه در کلیه برنامه های سالانه اعمال می شود ، از 54.99 دلار برای یک سال به 174.99 دلار برای سه.

مشترکین و تجدید کنندگان بار اول به طور یکسان چیزی مثبت دارند که مشتاقانه منتظر دریافت یک اشتراک Bitdefender هستند. برای به دست آوردن بیشترین پشتیبانی از چندین دستگاه ، باید هزینه Total Security یا Family Plan را بپردازید ، اما آنتی ویروس پلاس و امنیت اینترنتی گزینه های بودجه خوبی هستند. 

با تخفیف های سنگین می توانید در هر بسته Bitdefender تا سه سال مشترک شوید. هر بسته را که می خواهید امتحان کنید ، باید ابتدا از دوره آزمایشی امنیت 30 روزه Bitdefender استفاده کنید.

آنتی ویروس نورتون

برای مشترکان اولیه آنتی ویروس نورتون تخفیف هایی وجود دارد ، اما به اندازه آنچه که توسط Bitdefender ارائه می شود سخاوتمندانه نیستند.

ابتدایی ترین طرح آنتی ویروس نورتون ، که آن را آنتی ویروس پلاس نیز می نامند ، سالانه حدود 60 دلار است. تخفیف 20 درصدی برای مشترکین بار اول وجود دارد که هزینه آن را حدود 50 دلار کاهش می دهد. این یک بسته بسته استخوان است.

شما فقط به یک رایانه شخصی یا Mac محدود هستید ، با محافظت از بدافزار استاندارد ، فایروال شبکه ، مدیر رمز عبور و 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری. تقریبا 60 دلار برای محافظت از یک دستگاه واحد در مقایسه با Bitdefender یا ارائه دهنده دیگر مانند Avast (از Avast Pro بخوانید) ارزش ضعیفی دارد..

دو برنامه بعدی نورتون آنتی ویروس ، 360 استاندارد و 360 لوکس ، گوشت بیشتری در استخوان هایشان دارند. با تخفیف 49.99 دلار و 59.99 دلار در سال ، بیشتر ویژگی های نورتون را که انتظار دارید ، بدست می آورید ، با محافظت از وب کم و دسترسی VPN.

مانند آنتی ویروس پلاس ، 360 استاندارد فقط از یک دستگاه محافظت می کند ، اما به شما امکان می دهد از یک دستگاه تلفن همراه نیز محافظت کنید. اگر می خواهید از چندین دستگاه محافظت کنید ، به 360 Deluxe نیاز خواهید داشت. این سیستم حداکثر پنج ، از جمله رایانه های شخصی ، مکینتاش و دستگاه های تلفن همراه را پشتیبانی می کند. همچنین فضای ذخیره ابر شما را به 50 گیگابایت افزایش می دهد.

یکی از گران ترین برنامه ها ، Norton 360 با LifeLock Select ، محافظت در برابر سرقت هویت و حداکثر 100 گیگابایت ذخیره سازی پشتیبان ابری را به همراه تمام ویژگی هایی که با 360 لوکس دریافت خواهید کرد.

برای به دست آوردن پشتیبانی نامحدود و بالاترین سطح محافظت در برابر سرقت هویت ، باید سالی 299.99 دلار در سال برای Norton 360 با LifeLock Unlimited Plus پرداخت کنید. می توانید با Avira Prime محافظت نامحدود دستگاه را برای کمتر از نصف قیمت دریافت کنید (بررسی Avira ما را بخوانید).

قیمت های تبلیغاتی آنتی ویروس Norton خوب نیست ، اما برای به دست آوردن بهترین ارزش باید یکی از بسته های سطح بالاتر را پرداخت کنید.

دور دو فکر

اگر ارزش پول مهمترین چیز برای شماست ، Bitdefender را از طریق آنتی ویروس Norton انتخاب می کنید. هر دو شرکت باعث می شوند مبلغی را برای دستگاه های تلفن همراه و چندین دستگاه پرداخت کنید ، اما با Bitdefender به ویژگی های بیشتری دسترسی خواهید داشت. 

دور: قیمت آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم امنیتی نورتون

3

دوستی کاربر

بهترین نوع آنتی ویروس نوعی است که دستگاه شما را تحت فشار قرار نمی دهد یا کند می کند و استفاده از آن دشوار نیست. به همین دلیل ما از نزدیک می بینیم که آیا آنتی ویروس کاربر پسند است یا نه.

در این دور ، ما می خواهیم کاربر دوستی Bitdefender و Norton آنتی ویروس را برای تصمیم گیری در مورد بهترین موارد ارزیابی کنیم.

Bitdefender 

نصب Bitdefender بدون درد است ، با چند مرحله و توضیحات زیادی در مورد مسیر ارائه می شود. مشتری در توضیح بخش عمده ای از ویژگی های خود برای کاربران ، پاکیزه ، ساده و مؤثر است. داشبورد بسیاری از تنظیمات و ویژگی ها ، از اسکن سریع گرفته تا باز کردن Safepay را به عنوان “اقدامات سریع” برای دسترسی شما ارائه می دهد..

اگر مشکلی پیش آمد ، Bitdefender به شما اجازه می دهد تا با استفاده از پنجره های بازشو و هشدارهای مربوط به نوار کناری آن را به شما اطلاع دهیم. این اطلاعات در مورد آنچه شما باید انجام دهید و رفع یک کلیک ارائه می دهد.

اکثر کاربران نیازی به حرکت از داشبورد اقدامات سریع ندارند ، اما می توانید از منوی جانبی به تنظیمات و ویژگی های دیگر خود دسترسی پیدا کنید تا میکرو محافظت از Bitdefender خود را پیکربندی کنید.

در کل ، Bitdefender سادگی را برای کاربران گاه به گاه و تنظیمات پیشرفته تر برای جوانب مثبت ارائه می دهد. این یکی از بهترین سرویس های ضد ویروس است که ما دیده ایم و از نظر دوستی بسیار مناسب است.

آنتی ویروس نورتون

استفاده از نورتون کار سختی را ایجاد نمی کند. نصب و راه اندازی تقریباً با Bitdefender انجام شده است. نرم و صاف است ، انجام اکثر اقدامات برای شما ، اما شما نیاز به ثبت یک حساب کاربری دارید.

عملکرد نورتون-مشتری

یک مشتری پاکیزه ، گزینه ای را برای تغییر مکان بین برگه ها ، با زمینه هایی برای اسکن ، پیکربندی ، عملکرد و سایر ویژگی هایی مانند مدیر رمز عبور و پسوندهای ایمنی ، در اختیار کاربران قرار می دهد. برنامه های افزودنی چندان عالی نیستند – آنها کند و حجیم هستند ، اما به طور پیش فرض آنها را غیرفعال می کنند.

نکته جالب مشاهده نظارت CPU Norton Antivirus در تب “عملکرد” ​​است. از نظر تاریخی ، آنتی ویروس نورتون به عنوان یک منبع گره خورده است ، و این ویژگی به نوعی پیش می رود تا آن شهرت را برطرف کند.

در کل ، نورتون بسیار ساده است ، نصب آن ساده است و تأثیر زیادی در استفاده از سیستم شما نخواهد داشت.

دور سه فکر

آنتی ویروس نورتون و Bitdefender دو برند شناخته شده در بازار هستند. آنها خیلی طولانی است که نمی دانند که بازار هدف آنها سادگی و کارایی را انتظار دارد.

هر دو پیشنهاد می کنند ، اما Bitdefender میکروناژ ویژگی های فردی را بسیار آسان تر می کند. در این دور یک تساوی است. به اندازه کافی بین آنها کافی نیست.

دور: دوستی کاربر بدون برنده مشخص ، برای هر دو امتیاز می دهد

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم امنیتی نورتون

4

حفاظت

در صورتی که نتواند از شما محافظت کند ، نصب نرم افزار آنتی ویروس وجود ندارد. برای اینکه مطمئن شوید که از بهترین محافظت برخوردار هستید ، خواهیم دید که چگونه Bitdefender و آنتی ویروس Norton در برابر بدترین تهدیدات از سه آزمایشگاه آزمایش.

Bitdefender

در AV-Test ، Bitdefender در مارس و آوریل 2019 در تست دفاعی از بدافزار خود 99.3 درصد امتیاز کسب کرد که اندکی از امتیازات قبلی بود اما با این وجود به اندازه کافی 6 امتیاز از 6 کسب کرد..

از نظر عملکرد عملکرد خوب ، Bitdefender تنها با 14 درصد کاهش در مقایسه با میانگین 19 درصد ، عملکرد بهتری داشت. به طور کلی ، AV-Test نمره عالی دیگری به Bitdefender داد ، که مطابق انتظارات ما است. Bitdefender یک گره از منابع نیست.

نتایج مشابهی در تست AV-Comparatives وجود داشت. اگرچه بین فوریه و مه 2019 دو مثبت کاذب ثبت شد ، اما Bitdefender 751 تهدید را برای یک نرخ حمایت 99.9 درصدی مسدود کرد. AV-Comparatives همچنین به Bitdefender بالاترین امتیاز Advanced + + را برای عملکرد در آزمایش آوریل 2019 خود اعطا کرد.

آزمایشگاه سوم آزمایش Bitdefender ، MRG Effitas ، در تست Q1 2019 خود به نرم افزار آنتی ویروس رتبه ای سطح 1 اعطا کرد. در تست های طیف کامل از اندازه نمونه 339 میزان عبور 100 درصد برخوردار بود ، بدین معنی که هر تهدید را بدون مثبت کاذب گرفتار می کند.

آنتی ویروس نورتون

تست های مارس و آوریل 2019 AV-Test یکسان از 99.3 درصد محافظت در برابر تهدیدات نرم افزارهای مخرب برای آنتی ویروس نورتون را نشان داد. همچنین با نمره عملکرد Bitdefender مطابقت داشت ، اما در آزمایش کندتر عمل کرد. اگرچه نمره عملکرد کاهش یافته است ، اما محافظت از بدافزار نزدیک به کامل است.

نورتون-AVTest

از عکس فشرده سازی محافظت از AV-Comparatives از فوریه تا ماه مه 2019 نمی توان همان عکس را مشاهده کرد. این گزارش 21 مثبت کاذب قابل توجه را نشان می دهد ، اما 99.6 درصد تهدیدات را به طور خودکار مسدود می کند. مقدار مثبت کاذب منجر به رتبه برتر برای آنتی ویروس نورتون شد.

در MRG Effitas ، آنتی ویروس نورتون (دارای رتبه بندی سیمانتک) در آزمون های Q1 2019 گواهی سطح مطابقت 1 را دریافت کرد. تست های طیف کامل آن بهتر از Bitdefender بود ، با 100 درصد تهدید به طور خودکار شناسایی و مسدود شده است. در هر رده آزمایش ، آنتی ویروس نورتون 100 درصد قرار گرفت.

دور چهار اندیشه

بین این دو پاورقیوس آنتی ویروس زیاد نیست. تعداد مثبت های کاذب ضبط شده توسط AV-Comparatives برای آنتی ویروس نورتون یک نگرانی است ، اما به نظر می رسد که این یک مسئله فراتر از حد طبیعی است..

با وجود نمرات تطبیق یا کمی پایین تر در سراسر تخته برای آنتی ویروس نورتون ، این Bitdefender است که آن را به پست ارسال می کند. گفت ، این یک اصلاح بسیار نزدیک است. هرکدام از آنتی ویروس ها را انتخاب کنید ، به خوبی محافظت خواهید شد.

دور: نقطه حفاظت از آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم امنیتی نورتون

5

پشتیبانی

اگر با تهدید بدافزار مواجه هستید که نمی توانید آن را حل کنید ، انتظار دارید که به توصیه های متخصص ارائه شده به شما بازگردید. برای این منظور ، ما در این دور حمایتی را که از Bitdefender یا آنتی ویروس Norton دریافت خواهید کرد ، آزمایش خواهیم کرد.

Bitdefender

Bitdefender هر مسیر تماسی را که دوست داریم ببینیم دارد. اگر ترجیح می دهید از طریق مشکلات خود صحبت کنید ، می توانید در 16 کشور با پشتیبانی مشتری از طریق تلفن صحبت کنید. 

همچنین چت زنده ، ایمیل ، یک فروم و یک پایگاه دانش وجود دارد که شامل راهنماهای و سؤالاتی است. این مجمع توسط نمایندگان پشتیبانی فناوری Bitdefender و مشتریان شرکت کننده فعال و کارمند است.

شما می توانید به سرعت ، اغلب در طی چند ساعت ، انتظار پاسخ را داشته باشید. پست های انجمن با محصول جدا می شوند و به زبان های مختلف در دسترس هستند. پشتیبانی Bitdefender نیز 24/7 برای مشتریان نیز در دسترس است.

آنتی ویروس نورتون

Symantec که مالک آنتی ویروس نورتون است ، پشتیبانی از طریق تلفن و گفتگوی زنده را برای مشتریان ارائه می دهد ، و مانند Bitdefender ، همچنین یک فروم پشتیبانی ، راهنماهای نحوه فیلمبرداری و یک پایه دانش را ارائه می دهد..

نورتون-سایت-پشتیبانی

دانش بنیان آنتی ویروس Norton به خوبی سازمان یافته و برای محصولات مختلف به دسته بندی تقسیم می شود. می توانید موضوعات یا سؤالات خاصی را جستجو کنید ، و اگر نتوانید آنچه را که به دنبال آن هستید می یابید ، می توانید از پایین هر صفحه به راههای دیگر کمک کنید.

مقالات به طور مفصل ، با مراحل آسان برای دنبال کردن مشکلات یا انجام اقدامات ، مانند تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های خود یا تغییر اشتراک خود ، به صورت مفصل دنبال می شوند..

تالار گفتمان ساده ترین کار برای پیمایش نیست ، اما با بایگانی طولانی از پست هایی که می توانید جستجو کنید در صورتی که پایگاه دانش چندان به شما پیشنهاد ندهد ، مجهز است. با این حساب ، تلفن 24/7 و پشتیبانی چت زنده نورتون باید اولین بندر تماس شما باشد.

دور پنج افکار

پشتیبانی مشتری از Bitdefender و آنتی ویروس Norton بسیار عالی است. هر دو گزینه های پشتیبانی زیادی ارائه می دهند.

Bitdefender وب سایت بسیار تمیز و ساده تری دارد ، و به همین دلیل ، برنده می شود. تالار گفتمان مدرن تر و جستجو آسان تر است و پایگاه دانش کاملاً واضح و روشن است.

دور: نقطه پشتیبانی آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم امنیتی نورتون

6

افکار نهایی

شباهت های زیادی بین آنتی ویروس Bitdefender و Norton وجود دارد ، اما از مقایسه ما مشخص است که Bitdefender بهترین انتخاب برای مصرف کنندگان است.

برنده: Bitdefender

این به این معنی نیست که به طور خاص با آنتی ویروس نورتون اشتباه وجود دارد. این شجره نامه طولانی در دنیای آنتی ویروس دارد و همانطور که نمرات محافظت از ما نشان می دهد ، محافظت از کیت شما کار خوبی را انجام می دهد. 

از نظر ارزش ، با این حال ، Bitdefender زنگ بیشتری برای جلب نظر شما ارائه می دهد. شما با قیمت ارزانتری از ویژگی های بیشتری برخوردار می شوید. اگر می خواهید برخی از مقایسه های دیگر ما را ببینید ، به بایگانی آنتی ویروس ما مراجعه کنید.

آیا Bitdefender را روی آنتی ویروس نورتون انتخاب می کنید یا انتخاب دیگری می کنید؟ نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map