Bitdefender vs McAfee Antivirus: Greenhorn در سال 2020 با جانباز مبارزه می کند

تعداد زیادی نرم افزار آنتی ویروس رایگان خوب وجود دارد ، اما بهترین کسانی که می پردازند بهترین محافظت ، ویژگی ها و پشتیبانی هستند. یافتن نرم افزار آنتی ویروس مناسب می تواند مشکل باشد ، به ویژه با نام های بزرگ مانند Bitdefender و McAfee Antivirus ، سلطه بر بازار.


برای کمک به شما در یافتن محافظت مناسب ، ما در حال آزمایش Bitdefender و McAfee هستیم تا ببینند که بهترین نرم افزار آنتی ویروس این دو کدام است. ما طرفداران بزرگی از Bitdefender در اینجا در Cloudward.net هستیم ، اما مک آفی 30 سال است که در بازی ضد ویروس قرار دارد ، بنابراین باید این شهرت را حفظ کند. لازم است که بخوانید تا ببینید که آیا این برنامه عملکرد خوبی دارد یا Bitdefender.

ارزش آن را دارد که به بررسی Bitdefender ما و بررسی آنتی ویروس McAfee ، قبل یا بعد از خواندن این مقایسه آنتی ویروس Bitdefender در مقابل McAfee ، نگاهی بیندازید ، تا ایده ای واضح تر از جوانب مثبت و منفی هر دو نرم افزار ارائه دهید..

Setting Up a Fight: Bitdefender در مقابل آنتی ویروس McAfee

برای اینکه هر دو به مک آفی و بیتدفندر شلیک عادلانه ای داده شود ، ما در هر 5 مرحله در هر دو تست هستیم. ما قبل از ارزیابی نحوه استفاده از هر دو کاربر ، شروع خواهیم کرد به ویژگی ها و قیمت گذاری ها ، و مقایسه خود را با نگاهی به کیفیت حفاظت و پشتیبانی مشتری پایان می دهیم.

ما با اعلام یک برنده ، هر بخش را گرد هم می آوریم که یک امتیاز کسب می کند. اولین یا سه امتیاز یا بیشتر برنده کلی اعلام خواهد شد. در بخش افکار نهایی ، ما توضیح خواهیم داد که چرا ما نیز به نتیجه رسیده ایم.

اگر با هر چیزی که ذکر کردیم موافق نیستید ، در پایان مقاله نظر دهید تا بحث شروع شود.

1

امکانات

دفاع از تجهیزات شما در برابر جرایم سایبری یک کار تمام وقت برای توسعه دهندگان آنتی ویروس است. اگر آنها در ویژگی های جدیدتر و بهتر محافظت نمی کنند ، شما بهترین ارزش را برای پول خود دریافت نمی کنید.

بیایید ببینیم Bitdefender و McAfee با چه ویژگی هایی که هر دو شرکت ارائه می دهند مقایسه می کنند.

Bitdefender

ساختار محصول Bitdefender در نگاه اول ممکن است کمی عجیب (یا زائد) باشد ، اما کمی عمیق تر بهم بزنید و خواهید دید که این ویژگی از بیشتر ویژگی های بیشتری برخوردار است. 

محافظت از تجهیزات شما با “محافظت از باج افزار چند لایه” به صورت استاندارد انجام می شود ، و از ویژگی های دیگری مانند خرد کردن پرونده ، ضد فیشینگ و محافظت از ردیابی حریم خصوصی برای شیرین کردن معامله ارائه می شود.

ویژگی های Bitdefender

همچنین برای محافظت از شما به ابزارهای تحلیل شبکه ، فایروال شبکه ، مسدود کردن وب کم و میکروفون و برنامه افزودنی مرورگر اضافی دسترسی دارید.

Bitdefender اوضاع را به شما کمک می کند تا با Safepay ، مرورگر ایزوله شده با یک صفحه کلید مجازی در اینترنت ایمن باشید و به شما امکان دسترسی ایمن به خصوصی ترین وب سایت های خود را ، مانند پروفایل های بانکی یا رسانه های اجتماعی بپردازید..

Safepay را با Bitdefender VPN ترکیب کنید و حتی در شبکه های Wi-Fi باز نیز ایمن خواهید ماند. یک نزول جزئی 200MB در هر روز داده است ، محدودیتی که ممکن است در برخی از بهترین سرویس های رایگان VPN بجای یک محصول برتر مشاهده کنید. بهتر است در عوض ، Bitdefender را با خدمتی مانند ExpressVPN ترکیب کنید (به بررسی ExpressVPN ما مراجعه کنید).

ویژگی های حفظ حریم خصوصی با یک مدیر گذرواژه قابلیت استفاده از Safepay را گسترش می دهد ، اگرچه شما قادر به استفاده از آن با سایر مرورگرها نیستید. این یک پیشنهاد محدود است و با مدیر کلمه عبور کامل مانند Dashlane رقابت نمی کند ، همانطور که در بررسی Dashlane ما مشاهده خواهید کرد.

ابزارهای رمزگذاری فایل ، و همچنین اسکنر آسیب پذیری ، سعی در محافظت بیشتر دارند. همچنین ابزارهای ضد سرقت و بهینه سازی سرعت در گران ترین برنامه های Bitdefender موجود است.

آنتی ویروس مک آفی

تمرکز مک آفی به نام اصلی ترین مجموعه امنیتی آن ، “Total Protection” است. این برنامه با استفاده از “تجزیه و تحلیل تهدیدات مبتنی بر ابر” مک آفی برای محافظت از بدافزارها و هرزنامه ها ، از جدیدترین تهدیدات استفاده می کند.

ویژگی های مک آفی

با این حال ، مانند Bitdefender ، یک نشانه واضح وجود دارد که مک آفی در تلاش است تا همه جانبه و دارای ویژگی های خارج از بدافزار خود باشد. استاندارد در تمام بسته های مک آفی ابزارهای امنیتی شبکه از جمله فایروال شبکه و مدیر هستند.

همچنین خرد کردن پرونده ، پسوند مرورگر و یک اسکنر آسیب پذیری برای کمک به شما در جلب روش های بهتر امنیت سایبری وجود دارد..

پشتیبانی موبایل و مک به صورت استاندارد ، با وسایل ضد سرقت و از راه دور و ابزار پاک کردن دستگاه های تلفن همراه شما در دسترس است. مک آفی همچنین شامل ابزاری برای کمک به شما در انجام فوری دوربین از راه دور برای گرفتن سارقان است ، گرچه این محدود به اندروید است.

با این حال ، ویژگی های حق بیمه در محصولات McAfee وجود دارد. برای قفل کردن دستگاه ها برای کاربران وب کوچکتر ، باید کمی هزینه اضافی برای مسدود کننده ضد اسپم ایمیل و همچنین کنترل والدین پرداخت کنید. 

مشترکان مک آفی در بسته های امنیت اینترنتی ، Total Security و LiveSafe مشترکاً رایگان در True Key ، ابزار مدیریت رمز عبور مک آفی دریافت می کنند. این بهتر از مدیر رمزعبور Bitdefender است ، و رابط کاربری دارد که کاربران LastPass آن را آشنا می بینند (به بررسی LastPass ما مراجعه کنید).

دور یک افکار

مک آفی با ارائه مجموعه گسترده ای از ویژگی های طراحی شده برای تبدیل کردن آن به مجموعه امنیتی اصلی مورد نیاز ، بازار را دنبال می کند. با این حال ، Bitdefender با پیشنهادات خود مطابقت دارد و بیشتر به عنوان استاندارد ارائه می دهد.

دور: ویژگی های آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم حفاظت از کل McAfee

2

قیمت

اگر مقرون به صرفه بودن برای شما مهم است – و این برای ما نیز مهم است – پس قبل از متعهد شدن به یک برنامه یک ، دو یا سه ساله باید آنتی ویروس خود را در نظر بگیرید.. 

بیایید با مقایسه برنامه های قیمت خود ، بیتدفندر و مک آفی را چقدر مقرون به صرفه بدانیم.

Bitdefender

Bitdefender چهار برنامه اصلی را ارائه می دهد. هزینه ها بستگی به تعداد دستگاه هایی که می خواهید از آنها محافظت کنید و همچنین طول برنامه در کل تا سه سال بستگی دارد.

مشتریان جدید قادر به استفاده از تخفیف های بزرگ در برنامه های سه وسیله ای ، حدود 50 درصد هستند. در بعضی موارد ، این تخفیف ها باعث می شود که یک طرح سه دستگاهه را راحت تر از یک برنامه تک دستگاه انجام دهید.

ویژگی های Bitdefender تقریباً به همان اندازه پخش می شوند ، اما ارزانترین برنامه ارائه شده ، آنتی ویروس Bitdefender Plus ، فاقد برخی از لوازم اضافی مانند محافظت از وب کم و میکروفون ، رمزگذاری پرونده یا کنترل والدین است. این برنامه همچنین محدود به ویندوز است ، مانند برنامه بعدی آنها ، Bitdefender Internet Security. 

این شرم آور است که بسته های ارزان قیمت آن فقط ویندوز است ، به خصوص که Bitdefender بهترین آنتی ویروس ما را برای لیست کوتاه Mac ایجاد می کند.

هم آنتی ویروس پلاس و هم امنیت اینترنت یک یا 10 دستگاه را برای یک تا سه سال پوشش می دهند. اگر نیاز به استفاده از بهترین آنتی ویروس برای Android دارید ، باید حدود 5 دلار بیشتر برای Bitdefender Total Security بپردازید.

این موارد همه آنچه را که در برنامه های دیگر مشاهده کرده اید ، علاوه بر محافظت در برابر سرقت ، دارای پوشش برای 5 یا 10 دستگاه است. 

اگر پوشش 10 دستگاه کافی نیست ، می توانید بسته خانواده Bitdefender را بیرون بیاورید. این دستگاه با 15 دستگاه همراه است و در مقایسه با اشتراک مشترک Total Security ، حدود 20 دلار در سال هزینه اضافی دارد.

آنتی ویروس مک آفی

از بین 30+ کالایی که مک آفی به فروش می رساند ، تنها پنج مورد با تولید آنتی ویروس مرتبط هستند و همه آنها به شدت در وب سایت مک آفی تبلیغ نمی شوند..

در انتهای ستون ، دور از نمای در وب سایت مک آفی پنهان شده است ، آنتی ویروس McAfee است. این برنامه فقط به یک رایانه شخصی در ویندوز محدود است و با 5 دلار تخفیف برای مشتریان جدید ، 34،99 دلار خرده فروشی را در اختیار شما قرار می دهد.

اگر به دنبال پشتیبانی موبایل و Mac هستید ، آنتی ویروس پلاس محصول بعدی است. این پوشش برای 10 دستگاه تقریباً دو برابر قیمت ارائه می دهد ، اما هنوز هم با 5 دلار تخفیف همراه است.

محصول اصلی در ترکیب McAfee ، با این حال ، Total Protection با پوشش برای یک ، پنج و 10 دستگاه است. با تشکر از تخفیف ها ، Total Protection تنها 5 دلار گرانتر از آنتی ویروس McAfee برای یک سال است.

برای پول خود ، هر آنچه را که McAfee با آنتی ویروس و آنتی ویروس پلاس ارائه می دهد دریافت می کنید ، ضمن اینکه کنترل والدین و ویژگی های ضد اسپم را نیز بدست می آورید. همچنین برای مدیر رمزعبور True Key و همچنین از سرقت شناسه ، یک مجوز پنج دستگاه دریافت می کنید.

ارزش امنیت کمتری برای پول شما McAfee Internet Security است که دو برابر قیمت تخفیف Total Protection است و سالانه 84.99 دلار هزینه دارد. این دقیقاً در زیر Total Protection در هرم محصولات آنتی ویروس McAfee قرار دارد ، فقط با یک مجوز True Key Key و دسترسی به McAfee File Lock ، محافظت از طاق رمزگذاری شده برای پرونده های شما. 

در صدر McAfee LifeSafe قرار دارد که پوشش نامحدود دستگاه را با 104.99 دلار در سال ارائه می دهد. این محصول با تمام ویژگی های Protection Protection همراه است ، در حالی که فضای ذخیره ابر را اضافه می کند. 

دور دو فکر

مک آفی به وضوح قصد دارد مشتریان خود را به سمت برنامه های گرانقیمت خود سوق دهد ، زیرا بسیاری از بسته های ارزان قیمت را مخفی می کند. برنامه های قیمت برای McAfee و Bitdefender تا حدود زیادی مشابه هستند ، اما Bitdefender تخفیف های سخاوتمندتری را برای مشتریان جدید ارائه می دهد و Bitdefender را در اینجا برنده می کند.

دور: قیمت آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم حفاظت از کل McAfee

3

دوستی کاربر

مشتریان انتظار دارند که نرم افزار آنتی ویروس تا حد امکان آسان باشد ، مخصوصاً برای مبتدیان. به همین دلیل ما می خواهیم ببینیم که Bitdefender و McAfee از لحاظ نصب تا کاربرد عمومی چقدر دوستانه هستند.

Bitdefender

Bitdefender نصب را به یک فرآیند ساده و آسان تبدیل می کند. در عرض چند دقیقه ، نصب کامل است و نیاز به تعامل بسیار کمی با کاربر دارد. بعداً راه اندازی مجدد انجام می شود و به مشتری اصلی ارائه خواهید شد.

Bitdefender-Client

مشتری Bitdefender در حدود چند بخش اصلی قرار دارد ، اما اولین منطقه ای که مشاهده خواهید کرد داشبورد است. اینجاست که می توانید به توابع رایج مانند اسکن سریع رایانه شخصی یا فعال کردن Bitdefender Safepay دسترسی پیدا کنید و به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید. 

می توانید این منطقه را متناسب با نیازهای خود شخصی سازی کنید ، اما احتمالاً اقدامات پیش فرض مواردی است که به آنها دسترسی آسان خواهید داشت. Bitdefender دوست دارد نکات مفیدی را ارائه دهد ، مانند توصیه هایی برای جابجایی به VPN یا هشدار درباره شبکه های Wi-Fi باز..

با این حال ، می توانید این موارد را در قسمت تنظیمات ، که می توانید در فهرست سمت چپ بیابید ، بی صدا کنید. همچنین در اینجا بخش عمده گزینه های دیگر خود را که در زیر “محافظت” ، “حریم خصوصی” و “خدمات” ذکر شده است ، پیدا خواهید کرد. همه چیز به صورت واضح و مداوم ارائه شده است و راهنمایی های مفیدی در صورت لزوم ارائه می شود.

اگر شما نیاز به شخصی سازی Bitdefender دارید ، می توانید به لطف پروفایل های فردی ، که می تواند به شما کمک کند در زمان کار ، نادیده گرفتن اعلان های خود را کمک کنید ،.

بسیاری از نرم افزارهای ضد ویروس وجود ندارد که بتوانند با سادگی مشتری Bitdefender مطابقت داشته باشند (بررسی Avira ما به یکی از معدود موارد موجود اشاره دارد). با ویژگی هایی که به روشنی آورده شده است و تنظیمات به راحتی توضیح داده می شود ، مشتری می تواند حتی یک تازه کار کامپیوتر بتواند حرکت کند.

آنتی ویروس مک آفی

بارگیری McAfee یک فرایند ساده است ، اما نصب آن موضوع دیگری است. نصب آن بر روی دستگاه تست ما بسیار کند بوده است و از شروع تا پایان 20 تا 30 دقیقه طول می کشد.

نصب McAfee

به نظر می رسد که در پایان مراحل نصب تا مدت زمان طولانی متوقف شده است و قبل از اتمام کار ، نیاز به راه اندازی مجدد در طول راه است. این ممکن است یک حادثه منزوی در طول آزمایش ما باشد ، اما این روش خوبی برای شروع نیست. 

وقتی کار کردید و کار کردید ، مشتری McAfee ساده است که به آن نگاه کنید ، اما پیمایش در اطراف آن می تواند کمی گیج کننده باشد.

مک آفی-مشتری

در قسمت بالا ، بخش هایی برای امنیت ، هویت ، حریم خصوصی و حوزه حساب خود را مشاهده خواهید کرد. به اندازه کافی ساده ، و برای شروع یک اسکن ویروس معمولی ، فقط به “امنیت رایانه شخصی” می روید تا کار را شروع کنید.

با این وجود ، پیدا کردن بسیاری از ویژگی ها و تنظیمات مورد نظر ، شما را برای کلیک روی نماد چرخ دنده تنظیمات در قسمت بالا سمت راست مشتری می خواهد. این بدیهی ترین مکان برای پیدا کردن بخش عمده ای از ویژگی های شما نیست ، که انتظار دارید در قسمت داشبورد اصلی “خانه”. 

برخی از عناصر مانند مدیر رمز عبور شما مستقل از مشتری اصلی هستند. باید به اینها جداگانه دسترسی پیدا کنید. 

همچنین متوجه خواهید شد که افزونه های مرورگر به طور خودکار نصب شده است ، دفعه دیگر که جستجوی Google را انجام می دهید متوجه می شوید. این همانطور که در آخرین بررسی ما متوجه شدیم ، تحریک کننده است ، اما شما با حذف برنامه های افزودنی آزاد هستید.

دور سه فکر

مک آفی به اندازه کافی ساده برای استفاده است ، اما نصب کند و ضعیف بودن مشتری باعث می شود آن را خاموش کنید. در مقابل ، Bitdefender ساده ، آسان و سریع به حرکت در اطراف و نصب می شود ، و آن را در اینجا برنده ای آسان می کند.

دور: نقطه دوستانه کاربر برای آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم حفاظت از کل McAfee

4

حفاظت

مارک های بزرگی مانند Bitdefender و McAfee به دلیل شهرتشان وجود دارند که طی سالها با ارائه محافظت از آنتی ویروس های با کیفیت ساخته شده اند.

برای اطمینان از اینکه Bitdefender و McAfee در صدر بازی خود قرار دارند ، ما در حال تجزیه و تحلیل گزارش های آزمایشگاه از سه شرکت امنیتی مستقل هستیم تا ببینیم که آنها در آزمایش در دنیای واقعی چقدر خوب عمل کرده اند.

Bitdefender

AV-TEST معمولاً برای Bitdefender امتیاز بالایی می دهد ، اما در تست های محافظت از آن در آزمون های ماه مه-ژوئن سال 2019 اندک اندکی کاهش یافته است ، که نشان می دهد 100 درصد تهدیدات در ماه مه مسدود شده بود ، اما در ژوئن فقط 98.8 درصد است. این بدان معنی است که ، به طور کلی ، امتیاز محافظت از Bitdefender به 6/5 از 6 کاهش یافته است.

Bitdefender-AVTest-June19

به همین ترتیب ، Bitdefender افت کمی در درصد نمره کلی برای عملکرد را تجربه کرد ، اما توانست 6 امتیاز خود را از 6 حفظ کند. در مقایسه با AV Comparatives ، Bitdefender با موفقیت 99.9 درصدی از موفقیت برای محافظت در امتیاز بسیار بالایی قرار داد: تنها یک خط با 751 موفقیت.

این و همچنین نمرات عملکرد بالا در تست آوریل 2019 ، به معنای این بود که Bitdefender جایزه Advanced + – بالاترین جایزه ای را که AV Comparatives ارائه می دهد – هم برای محافظت و هم از نظر عملکردی دریافت کرد.

از آزمایشگاه نهایی ما ، MRG-Effitas در Q1 2019 تست کامل طیف را انجام داد. Bitdefender خوب عمل کرد ، و با دریافت توصیه “معتبر” سطح 1 آنها ، با 100٪ رتبه موفقیت با 339 نمونه.

این جایزه “معتبر” سطح 1 آن را در همان لیگ با سایر بازیکنان بزرگ مانند Trend Micro Antivirus + (به Trend Micro Antivirus + نقد و بررسی ما مراجعه کنید) قرار داد..

آنتی ویروس مک آفی

مک آفی از AV-TEST نمره پایین تری نسبت به Bitdefender در آزمون ماه مه-ژوئن 2019 داشت و 5 از 6. امتیاز را کسب کرد. مه در این بازی 99.3 درصد درصد موفقیت را تجربه کرد ، در حالی که در ژوئن 97 درصد بود. هرچند نمرات عملکرد بهتر بود ، اما 6 از 6 با Bitdefender مطابقت داشت.

نصب McAfee

در تست حفاظت از دنیای واقعی AV-Comparatives از فوریه-مه 2019 ، با حجم نمونه 752 ، مک آفی کمی فقیرتر از Bitdefender بود. این 746 نمونه مسدود شد ، اما شش مورد از دست رفته ، با موفقیت کلی 99.2 درصد ، مطابقت با نمره Avast (به بررسی Avast Pro ما مراجعه کنید).

سرانجام ، در تست طیف کامل MRG-Effitas در Q1 2019 ، مک آفی نتوانست شرایط لازم را برای گواهی با همان سطح 1 جایزه Bitdefender کسب کند.. 

این 11 نرم افزار آنتی ویروس تست شده بدترین امتیاز را دارد. با استفاده از 339 نمونه استفاده شده ، 0.88 درصد به طور کامل از دست رفته ، حتی پس از 24 ساعت ، و 2.65 درصد بیشتر نیاز به تلاش دیگری در 24 ساعت داشت که باید شناسایی شود..

دور چهار اندیشه

مک آفی نام و شهرت زیادی دارد ، اما نمرات نشانگر فرصتهای از دست رفته است ، با نمونه های بدافزار آزمایش های هر آزمایشگاه را به خطر می اندازد. Bitdefender بهتر عمل کرد ، با نمرات معمولی بالا و تنها چند قطره جزئی. این یک برد آسان برای Bitdefender در اینجا است.

دور: نقطه حفاظت از آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم حفاظت از کل McAfee

5

پشتیبانی

پشتیبانی عالی از مشتری برای هر مشاغل موفق اساسی است و ارائه دهندگان آنتی ویروس هیچ تفاوتی با هم ندارند. ما در این دور نهایی به حمایتی که McAfee و Bitdefender به مشتریان ارائه می دهند ، خواهیم پرداخت.

Bitdefender

پشتیبانی مشتری از Bitdefender در چندین روش پخش شده است. اگر دوست دارید از طریق تلفن با یک مشکل صحبت کنید ، می توانید با استفاده از یکی از 16 خط پشتیبانی در سراسر جهان با این شرکت صحبت کنید.

Bitdefender-Site-پشتیبانی

همچنین می توانید با پشتیبانی بصورت 24/7 با Bitdefender از طریق چت زنده یا با استفاده از سیستم بلیط الکترونیکی تماس بگیرید. همچنین می توانید با نگاهی به پایگاه دانش و سؤالات متفاوتی که Bitdefender ارائه می دهد ، مشکلات جزئی را برطرف کنید. 

این راهنماها و دستورالعمل های ویدئویی برای مشتریان از طریق طریق چگونگی کار دارد. کاربران همچنین می توانند از انجمن انجمن استفاده کنند ، جایی که کاربران انگلیسی و غیر انگلیسی می توانند از طریق سایر موضوعات و کارمندان پشتیبانی از آنها سؤال کنند و از طریق موضوعات صحبت کنند..

آنتی ویروس مک آفی

مک آفی فرآیندهای مشابهی را برای پشتیبانی مشتری ارائه می دهد. خطوط پشتیبانی تلفن محلی در ده ها کشور وجود دارد ، اگرچه برخی از آنها به مراکز تماس بزرگتر (مانند افغانستان که دارای کد شماره گیری +1 برای ایالات متحده است) برمی گردند..

پشتیبانی چت زنده نیز در دسترس است ، اما اگر با مشکلات فنی روبرو هستید ، می توانید از ابزار عیب یابی موجود در وب سایت McAfee برای تلاش برای تصحیح خودکار هرگونه مشکلات فنی استفاده کنید.

در صورت عدم موفقیت ، یک پایگاه دانش متنی سنگین وجود دارد که راهنمای آنرا دنبال کنید. پیمایش در آن می تواند کمی دشوار باشد ، اما گزینه جستجو در دسترس است. اگر در حال تلاش هستید ، می توانید برای راهنمایی با AI chatbot صحبت کنید.

همچنین یک سیستم پشتیبانی چت زنده وجود دارد ، که 24/7 در دسترس است. لازم نیست مدت طولانی – فقط چند دقیقه در آزمایش های ما – برای صحبت با یک عامل پشتیبانی صبر کنید. مانند Bitdefender ، مک آفی همچنین یک انجمن اجتماع را برای کار با مشکلات دیگر کاربران و کارمندان پشتیبانی ارائه می دهد.

به عنوان آخرین راه حل ، شما همچنین می توانید مبلغ اضافی را برای McAfee TechMaster پرداخت کنید. این یک سرویس پشتیبانی از راه دور است ، که در آن کارمندان McAfee می توانند مسائل مربوط به رایانه شخصی شما را – با هزینه اضافی – نصب و حل کنند.

دور پنج افکار

همانطور که از مارک های بزرگ انتظار دارید ، Bitdefender و McAfee هر نوع خدمات پشتیبانی را که می توانید تصور کنید ارائه می دهند. با این وجود مک آفی با پشتیبانی از راه دور اضافی ، یک نرم افزار چت بات AI و نرم افزار عیب یابی برای حل مشکلات مشترک برای شما کمی فوق العاده ارائه می دهد.

دور: نقطه پشتیبانی از McAfee Total Protection

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم حفاظت از کل McAfee

6

افکار نهایی

مک آفی نام و شهرت زیادی دارد ، اما نمرات ما دیده ایم نشان می دهد که حمایت شما دریافت می کند به آن بستگی ندارد. در عوض ، Bitdefender طبق توصیه های ما عمل می کند و در تست های آزمایشگاهی به نمره های بسیار عالی می رسد.

مک آفی گزینه های پشتیبانی زیادی برای مشتریان دارد اما Bitdefender در هر دور دیگری آن را شکست داد. حتی با قیمت ، می فهمید که Bitdefender با ویژگی های بیشتر و مشتری ساده تری برای استفاده و تخفیف های بیشتر برای مشتریان جدید ، ارزش بهتری را برای پول شما ارائه می دهد.

برنده: Bitdefender

ما همچنان به Bitdefender انگشت خود را به عنوان بهترین انتخاب آنتی ویروس در اختیار شما قرار می دهیم ، اما به مقالات آنتی ویروس اضافی نگاهی بیندازید تا آن را با سایر مارک های بزرگ مانند AVG مقایسه کنید..

آیا شما از طرفداران McAfee هستید یا ترجیح می دهید از Bitdefender استفاده کنید؟ به ما اطلاع دهید کدام یک را که فکر می کنید در بخش نظرات ما در زیر بهترین است. بازم ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map