Bitdefender vs ESET NOD32: A Brawl 2020

در نبرد برای تبدیل شدن به بهترین نرم افزار آنتی ویروس ، برندسازی و شهرت تقریباً به اندازه عملکرد اهمیت دارد. به همین دلیل است که آنتی ویروس Bitdefender ، با اعتبار بسیار بالای کیفیت ، یکی از مورد علاقه های ما است. حتی این نام اعتماد به نفس در توانایی خود ایجاد می کند ، چیزی که ESET NOD32 فاقد آن است.


هرچند یک اسم همه چیز نیست ، بنابراین می خواهیم آنچه را که مهم است بررسی کنیم. ما آنتی ویروس Bitdefender و ESET NOD32 را در یک نبرد 5 دور آزمایش خواهیم کرد تا مشخص شود که کدام آنتی ویروس بهتر است. قیمت گذاری بزرگترین تفاوت بین این دو است ، اما هر دور را برای تصویر واضح تر بررسی کنید.

این مقایسه آنتی ویروس Bitdefender در مقابل ESET NOD32 ، همه چیز را پوشش نمی دهد. اگر می خواهید نگاه دقیق ای به هر دو مورد داشته باشید ، به بررسی آنتی ویروس Bitdefender جداگانه و بررسی ESET NOD32 ما بپردازید.

راه اندازی یک مبارزه: آنتی ویروس Bitdefender در مقابل ESET NOD32

این عادلانه است که بگوییم آنتی ویروس Bitdefender یکی از بهترین های تجارت است. این یکی از مطمئن ترین گزینه های نرم افزار ضد ویروس در بازار است. هنگامی که به ESET NOD32 نگاه می کنیم ، پیچیده تر است ، بعداً توضیح خواهیم داد.

تفاوت بین این دو موردی است که ما به آنها اهمیت می دهیم ، بنابراین می خواهیم آنتی ویروس های Bitdefender و ESET NOD32 را در ویژگی ها ، قیمت گذاری ، محافظت و موارد دیگر آزمایش کنیم. ما همچنین خواهیم دید که کاربر پسند آنها و کیفیت پشتیبانی مشتری آنها چقدر دوستانه است. 

ما در پایان هر دور یک برنده اعلام خواهیم کرد و به آن ارائه دهنده امتیاز می دهیم. سپس ، استدلال خود را توضیح خواهیم داد. برنده کلی مشت خواهد بود برای کسب سه یا بیشتر از امتیاز.

1

امکانات

شما یک نرم افزار آنتی ویروس را با نام هوشمندانه خریداری نمی کنید. شما آن را برای آنچه ارائه می دهد خریداری می کنید. به همین دلیل مهم است که به ویژگیهای ارائه شده توجه کنید تا مطمئن شوید که بهترین درآمد خود را کسب می کنید.

بیایید ویژگی های آنتی ویروس Bitdefender و ESET NOD32 را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

آنتی ویروس Bitdefender

مگر اینکه آمادگی هزینه کردن را داشته باشید ، آنتی ویروس Bitdefender شما را در راه ویژگیها به شما پیشنهاد نمی دهد. این به این معنا نیست که برنامه های اساسی آن بد است ، اما شما از یکی از بسته های گران قیمت تر از این نتیجه خواهید گرفت.

ویژگی های Bitdefender

بهترین بسته برای اکثر افراد Bitdefender Total Security است که چندین دستگاه از جمله موبایل و macOS را در بر می گیرد. هنگامی که به دنبال بهترین آنتی ویروس برای Android بودیم ، آنتی ویروس Kaspersky را خواند (بررسی آنتی ویروس Kaspersky را بخوانید) ، بنابراین گزینه خوبی برای کاربران تلفن همراه است.

آنتی ویروس Bitdefender بیشتر به کاربران Windows متمایل است. اگر به دنبال پکیج ارزانتر امنیت اینترنت هستید ، می توانید از حداکثر سه دستگاه ویندوز محافظت کنید. محافظت از موبایل و macOS به یک اشتراک Total Security احتیاج دارد.

واضح است که آنتی ویروس Bitdefender کاربر عمومی را هدف قرار می دهد. Bitdefender Safepay یک مرورگر محافظت شده را برای خرید ، بانکداری آنلاین و وب سایتهای دیگر فراهم می کند تا داده های شما به خطر بیفتد.

به شما هشدار می دهد که به Safepay در وب سایتهای حساس بروید. می توانید آن را با سرویس شبکه مجازی مجازی Bitdefender ، که شامل کمک هزینه روزانه 200 مگابایت برای محافظت از شما در برابر خطرات وای فای عمومی است ، در هنگام خارج شدن ، ترکیب کنید..

در امتداد خطوط مشابه ، مدیر رمز عبور Bitdefender است. این ویژگی به نور است ، اما رمزهای عبور و اطلاعات بانکی شما را ایمن نگه می دارد. این یک Dashlane نیست (بررسی Dashlane ما را بخوانید) ، اما کافی است. این استاندارد با تمام بسته های آنتی ویروس Bitdefender ارائه می شود.

همچنین یک ابزار مسدود کننده تبلیغ ، ردیاب مرورگر وب و فایروال وجود دارد. شما همچنین از آنتی ویروس Bitdefender با استفاده از “دفاع تهدید پیشرفته” برای جلوگیری از تهدیدهای جدید ، در برابر باج افزار محافظت می کنید..

با حفاظت از وب کم و خرد کردن پرونده ، آنتی ویروس Bitdefender سعی در پوشش دادن هر امکاناتی دارد و آن را به یکی از بهترین نمونه های محافظت از آنتی ویروس در بازار تبدیل می کند..

ESET NOD32

ESET NOD32 نام فقط یکی از سه بسته آنتی ویروس است که توسط ESET مستقر در اسلواکی ارائه شده است. این ارزان ترین قیمت است ، و مانند Bitdefender Internet Security ، فقط برای رایانه های شخصی ویندوز در دسترس است.

ویژگی های ESET

ESET NOD32 را “اساسی” می نامد ، و این یک ارزیابی منصفانه است. از همه برش ها انتظار نداشته باشید. این همراه با محافظت اولیه ضد بدافزار و ضد جاسوس افزار ESET است. خودشه.

موارد اضافی را که آنتی ویروس Bitdefender شامل ، مانند فایروال یا مرورگر ایمن است ، به طور استاندارد با ESET NOD32 دریافت نمی کنید. در عوض ، آنها نیاز به اشتراک امنیت اینترنت پرهزینه تر دارند.

گرانترین بسته ، ESET Smart Security Premium ، شامل یک مدیر رمز عبور و فروشگاه فایل رمزگذاری شده است. این ویژگی های ممتازی است که Bitdefender به طور استاندارد ارائه می دهد ، که ناامید کننده است.

با ESET Smart Security Premium یا Internet Security می توانید از Windows ، macOS و Android محافظت کنید. این تقریباً مطابق با آنتی ویروس Bitdefender است ، اما درمورد پشتیبانی آیفون هیچ اشاره ای نشده است. به همین دلیل بهترین آنتی ویروس ما برای لیست کوتاه آیفون نمی شود.

هیچ محافظ VPN با ESET وجود ندارد. VPN Bitdefender عالی نیست ، اما خوب است که به عنوان اضافی ارائه شود. اگر یک VPN برای شما مهم است ، از طریق بررسی VPN ما به دنبال گزینه دیگری مانند ExpressVPN باشید (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید).

به طور کلی ، در بسته های اشتراک ESET ویژگی های زیادی وجود دارد ، اما بسیاری از آنها به Smart Security Premium یا Internet Security نیاز دارند. ESET NOD32 فقط محافظت اساسی را ارائه می دهد.

دور یک افکار

ESET NOD32 و Bitdefender Internet Security بسته های اساسی هستند ، اما آنتی ویروس Bitdefender بسیاری از ویژگی ها ، مانند فایروال و مدیر رمز عبور را به عنوان استاندارد ارائه می دهد. ESET هزینه های اضافی را برای این هزینه ها به همراه دارد ، و ESET NOD32 را به عنوان یک ابزار اصلی محافظت در نظر می گیرد.

به طور کلی ، با مجموعه گسترده تر و کامل تر از ویژگی های آن ، آنتی ویروس Bitdefender در این دوره از مسابقات پیروز می شود.

دور: ویژگی های آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم ESET NOD32

2

قیمت

با برنامه ها و بسته های زیادی که باید انتخاب کنید ، نمی توان فهمید که یک ارائه دهنده آنتی ویروس ارزش پول دارد یا خیر. 

ما می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چگونه برنامه های قیمت گذاری آنتی ویروس Bitdefender به ESET ارائه می شود تا ببیند بهترین ارزش چیست.

آنتی ویروس Bitdefender

آنتی ویروس Bitdefender چهار محصول اصلی را ارائه می دهد ، اما قیمت گذاری آن پیچیده است. این شرکت شما را برای پوشش دادن در هر دستگاه شارژ می کند ، به این معنی که اساسی ترین بسته آنتی ویروس پلاس ، می تواند در هزینه از 39.99 دلار در سال برای یک دستگاه تا 79.99 دلار در سال برای 10 متغیر باشد..

اگر حداکثر سه دستگاه را پوشش دهید ، 50٪ تخفیف دریافت خواهید کرد. آنتی ویروس پلاس با 30 دلار تخفیف همراه است ، که هزینه سالانه آن به 29.99 دلار کاهش می یابد – 10 دلار ارزانتر از پوشش آنتی ویروس Bitdefender برای یک دستگاه. این یک بسته فقط ویندوز است.

شایان ذکر است که این تخفیف ها فقط برای مشتریان جدید است. مشتریان موجود می توانند با پرداخت پیش پرداخت برای اشتراکهای طولانی تر ، در هزینه خود صرفه جویی کنند.

Bitdefender Internet Security یک محافظت وسط شرکت است و از 59.99 دلار در سال برای یک دستگاه تا 89.99 دلار در سال برای 10 دلار متغیر است. این بسته دیگری با ویندوز است اما پوشش شما با محافظت از وب کم ، فایروال و WiFi همراه است. اسکنر.

بسته حق بیمه Bitdefender Total Security بهترین پوشش مورد نیاز ماکرو و موبایل است و این بهترین آنتی ویروس ما برای مک است. حداقل پوشش برای حداکثر پنج دستگاه با نرخ تخفیف 39.98 دلار در سال یا 89.99 دلار در سال استاندارد است. 

علاوه بر سایر ویژگی های امنیت اینترنت با محافظت در برابر سرقت همراه است. هیچ تخفیفی برای پوشش ده دستگاهی وجود ندارد که هزینه آن 99.99 دلار در سال است.

یک خانواده برنامه نیز وجود دارد که شما آن را حدس زده اید. با محافظت شما با Total Security مطابقت دارد ، اما این امکان را برای شما فراهم می کند تا حداکثر 15 دستگاه با قیمت تخفیف 54.99 دلار در سال یا نرخ استاندارد 119.99 دلار در سال. 

در برنامه های قیمت گذاری Bitdefender آنتی ویروس چیزی برای همه وجود دارد. خانواده های بزرگ با برنامه خانواده محافظت می شوند ، در حالی که کسانی که به دنبال حمایت در بودجه هستند می توانند به جای آنتی ویروس پلاس و امنیت اینترنت را جستجو کنند.. 

محافظت از چند دستگاه به بهترین وجه با یک اشتراک Total Security ارائه می شود و تخفیف های چشمگیر در تمام برنامه ها برای مشتریان جدید در دسترس است.

ESET NOD32

ESET هفت بسته برای کاربران خانگی ارائه می دهد. ESET NOD32 ارزانترین بسته اصلی برای کاربران ویندوز است و محافظت در برابر بدافزارها و جاسوسی ها را به همراه دارد.

همانند آنتی ویروس Bitdefender ، قیمت گذاری با تعداد دستگاه هایی که می خواهید پوشش دهید متفاوت است. یک دستگاه در هر سال 39.99 دلار هزینه دارد ، با افزایش 10 دلار در هر دستگاه اضافی ، حداکثر 5 دستگاه در سال حداکثر 79.99 دلار در سال.

ESET Internet Security ارزانترین برنامه برای همه دستگاه های پشتیبانی شده است و حداکثر 10 مورد از آنها را پوشش می دهد. همچنین می توانید از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار باشید ، با یک فایروال ، مرورگر ایمن و ضد سرقت که به آن پرتاب شده است. یک اشتراک سالانه شما را برای هر دستگاه 49.99 دلار برای یک دستگاه حداکثر 139.99 دلار به مدت 10 تعیین می کند.. 

در هر سال 139.99 دلار در سال ، امنیت اینترنت ESET گران تر از آن است که از آن به عنوان مشترک امنیت اینترنت Bitdefender استفاده کنید ، که سالانه 89.99 دلار هزینه دارد.

رده برتر ESET Smart Security Premium در یک سال با 59.99 دلار در سال شروع می شود و برای 10 دلار در هر سال 149.99 دلار افزایش می یابد. برای پول خود ، یک مدیر رمز عبور ، اسکنر UEFI و کنترل والدین دریافت می کنید.. 

این ویژگی های اصلی Bitdefender است که ESET حق بیمه آن را می دهد. با 149.99 دلار در سال ، ESET Smart Security Premium نیز گران تر از معادل Bitdefender Total Security است که بدون تخفیف 99.99 دلار در سال هزینه می کند.

محصولات ESET دیگری نیز وجود دارد که هدف آنها سیستم عامل های خاص است. ESET Cyber ​​Security یک کلون ESET NOD32 برای macOS است که همچنین از 39.99 دلار در سال به 79.99 دلار در سال هزینه دارد. 

ESET Cyber ​​Security Pro پوشش پیشرفته پیشرفته ای را ارائه می دهد که از 49.99 دلار در سال به 139.99 دلار در سال هزینه می کند. همچنین با Mobile Security برای Android می توانید از محافظت اندروید برهنه استفاده کنید. برای هر دستگاه 14.99 دلار در سال برای هر دستگاه با 74.95 دلار در سال به مدت پنج دلار ارائه می شود.

دور دو فکر

هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد این یک پیروزی آسان برای آنتی ویروس Bitdefender است. برنامه های آنتی ویروس Bitdefender در سراسر تخته ارزان تر از برنامه ESET حتی بدون تخفیف های مشتری جدید و سخاوتمندانه آن ارزان تر است و دارای ویژگی های بسیار بیشتری به عنوان استاندارد.

دور: قیمت آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم ESET NOD32

3

دوستی کاربر

بخش مهمی از جستجوی شما برای نرم افزار ضد ویروس مناسب در نظر گرفتن اینکه آیا استفاده از آن آسان است ، به ویژه اگر طرفدار رایانه شخصی نباشید. ما می خواهیم ببینیم که چگونه آنتی ویروس Bitdefender کاربر پسند با ESET مقایسه می شود تا تصمیم بگیریم کدام یک از بهترین هاست.

آنتی ویروس Bitdefender

نصب آنتی ویروس Bitdefender بسیار دشوار نیست ، اما بارگیری و نصب آن ممکن است چند دقیقه طول بکشد. تعامل کاربر ، خوشبختانه ، حداقل نگه داشته می شود.

Bitdefender-Client

سرویس گیرنده آنتی ویروس Bitdefender برای سادگی طراحی شده است ، با رابط کاربری مدرن که روی ناحیه داشبورد اصلی و “اقدامات سریع” متمرکز شده است ، که به آسان تر کردن کارهای مشترک مانند اسکن ویروس کمک می کند. از دیگر منوی و همچنین تنظیمات شما می توانید از منوی جانبی قابل دسترسی باشید.

اگر ترجیح می دهید نرم افزار آنتی ویروس خود را روی خلبان خودکار بگذارید ، آنتی ویروس Bitdefender شما را از تهدید یا توصیه با نوتیفیکیشن های نوار وظیفه هشدار می دهد.

برای فعال کردن برخی از تنظیمات یا ویژگی ها در زمان های خاص می توانید از پروفایل های سفارشی استفاده کنید. به عنوان مثال ، یک پروفایل کاری می تواند برای افزایش حساسیت به محافظت در برابر وب و ایمیل استفاده شود ، در حالی که یک پروفایل بازی می تواند اطلاعیه های آنتی ویروس Bitdefender را خاموش کند.

ترکیبی از سادگی و ریز مدیریت در پیشنهاد مشتری آنتی ویروس Bitdefender وجود دارد. بسیاری از آنتی ویروس های ضد ویروس وجود ندارد که به آسانی به عنوان آنتی ویروس Bitdefender استفاده کنند ، اما بررسی Avira ما یکی از معدود موارد مطابق با آن را برجسته می کند.

ESET NOD32

ESET ، مانند آنتی ویروس Bitdefender ، سریع بارگیری و نصب دارد. چند بار طول خواهد کشید تا فایلهای نصب را با استفاده از نصاب بارگیری کنید ، اما همه چیز به وضوح دارای برچسب است.

اگرچه نصب به مراحل بیشتری نیاز دارد. شما نیاز به ثبت نام برای مجوز دارید ، و همچنین تنظیمات خاصی را مستقیماً فعال یا غیرفعال کنید ، مانند تشخیص برنامه های ناخواسته بالقوه.

ESET-Client

مشتری ESET بعد از نصب آن مراحل بیشتری را از طریق گزینه هایی برای فعال کردن امکاناتی مانند ضد سرقت در صورتی که مجوز ESET Smart Security Premium یا مجوز امنیت اینترنت داشته باشید ، فعال می کند. هر ویژگی به زمان اضافی برای نصب نیاز دارد و روند آن را طولانی می کند.

پس از نصب همه چیز ، مشتری برای حرکت ساده است ، اما محدود است. بخش های اصلی برای اسکن رایانه شخصی شما است ، اما ویژگی های حق بیمه خود را در زیر “ابزار” پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید در قسمت “تنظیم” تغییرات دیگری ایجاد کنید.

به طور کلی ، ESET برای دوستی کاربر خیلی بد نیست. مشتری آسان برای حرکت است و توضیحات حمایتی زیادی دارد. اگرچه آنتی ویروس Bitdefender به بیشتر قسمتهای شخصی سازی شده برای شما اهمیت می دهد ، اما ESET در حین راه‌اندازی نیاز به تعامل بیشتر فوری دارد..

نکته جالب این است که پیکربندی ESET پس از نصب بسیار ساده تر از تنظیمات آنتی ویروس Bitdefender Bitdefender است ، پس از نصب هر مشتری.

دور سه فکر

پیکربندی همان چیزی است که آنتی ویروس Bitdefender را نسبت به ESET بهتر از ESET می کند. آنتی ویروس Bitdefender به یک مجموعه استاندارد از گزینه ها پیش فرض می کند و میکرو پیکربندی را برای شما آسان می کند..

آنتی ویروس Bitdefender ، به دلیل تجربه کاربری بسیار روان و واضح تر ، در این دوره از مسابقات پیروز می شود.

دور: نقطه دوستانه کاربر برای آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم ESET NOD32

4

حفاظت

به احتمال زیاد ، محافظت مهمترین دور در این مقایسه است. پس از همه نصب آنتی ویروس که نمی تواند شما را در برابر آخرین تهدیدات محافظت کند ، ایده بد است.

با استفاده از گزارشات سه آزمایشگاه آزمایش مستقل ، خواهیم دید که چگونه Bitdefender آنتی ویروس و ESET از شما محافظت می کنند.

آنتی ویروس Bitdefender

با نگاهی به نتایج آزمایش ماه مارس و آوریل 2019 ، آنتی ویروس Bitdefender تقریباً عالی برای حفاظت از بدافزار 99.3 درصد کسب کرده است. این اختلاف نسبت به نمرات قبلی AV-Test کم بود ، اما آنتی ویروس Bitdefender هنوز هم حداکثر امتیاز 6 را به دست آورد.

Bitdefender-AVTest

امتیازات عملکرد آنتی ویروس Bitdefender بهتر بود. AV-Test سرعت کندی 14 درصد را در مقایسه با میانگین 19 درصد ثبت کرد ، بنابراین ارائه دهنده 6 آزمایشگاه دیگر را از آن خود کرد.

با حرکت به AV-Comparatives ، آنتی ویروس Bitdefender 751 تهدید بالقوه را با میزان موفقیت 99.9 درصد و تنها دو قرائت کاذب مسدود کرد. با نگاهی به نمرات عملکرد ، AV-Comparatives به Bitdefender رتبه سه ستاره Advanced + در آوریل 2019 داده است ، بالاترین حد ممکن ، که آن را در همان لیگ AVG قرار می دهد (بررسی AVG ما را بخوانید).

نمرات آزمایشگاه مستقل نهایی ما ، MRG Effitas ، بی عیب و نقص بود. آنتی ویروس Bitdefender با موفقیت 100 درصدی همراه بود و همه 339 تهدید را در آزمایش QR 2019 MRG Effitas کشف کرد. به همین دلیل ، MRG Effitas بالاترین رتبه گواهی سطح 1 را به همراه آنتی ویروس مانند Trend Micro به Bitdefender Antivirus اعطا کرد ، در ضمن آنتی ویروس هایی مانند Trend Micro (به بررسی آنتی ویروس Trend Micro ما مراجعه کنید).

ESET NOD32 

AV-Test آخرین بار محصولات آنتی ویروس خانگی ESET را در نوامبر-دسامبر سال 2017 آزمایش کرد. آزمایش بدافزارهای دنیای واقعی از نمونه ای از 185 رایانه شخصی استفاده کرد که ESET در نوامبر 2017 با موفقیت 97.9 درصد در برابر میانگین صنعت 99.6 درصد به دست آورد. این یک امتیاز 5.5 از 6 برای حفاظت است.

ESET-AVTest

نمرات جدیدتر برای محافظت از آنتی ویروس های تجاری ESET بهتر نبود. AV-Test میزان موفقیت 98.6 درصد از نمونه 277 مورد ESET را در آوریل 2019 در برابر میانگین صنعت 99.6 درصد ثبت کرد.

در آزمایش محافظت در آوریل 2019 AV-Comparatives ، ESET 740 تهدید را با شش مثبت کاذب برای یک سطح محافظت کلی از 98.4 درصد مسدود کرد. AV-Comparatives در مقایسه با نمره سه ستاره Bitdefender Antivirus نمره محافظت یک ستاره به ESET اعطا کرد. با این حال ، ESET برای عملکرد بهتر به ثمر رساند ، جایی که یک امتیاز 3 ستاره Advanced + را به دست آورد. 

این امر آن را در همان دسته Antivirus Bitdefender قرار می دهد ، اما نمرات انفرادی حتی بهتر هم بود. ESET بهترین نتایج را در مورد هر آنتی ویروس آزمایش شده – 0.3 در مقابل 8.3 Bitdefender – اثبات شده که بسیار سبک تر در منابع سیستم است.

نمرات تست MRG Effitas ESET چشمگیر نبود. از 339 نمونه ، 0.29 درصد نیاز به مداخله کاربر برای جلوگیری از تهدید داشت ، در مقایسه با 100 درصد موفقیت موفقیت خودکار که آنتی ویروس Bitdefender به دست آورد.

این جزئی بود ، اما MRG Effitas هنوز هم رتبه ESET سطح 1 خود را در کنار آنتی ویروس Bitdefender.

دور چهار اندیشه

در این دور مثبت برای هر دو طرف وجود دارد که ESET عملکرد خوبی دارد اما از نظر محافظت بدتر از آنتی ویروس Bitdefender است.

به طور کلی ، مشاجره با نمرات تقریباً کامل که آنتی ویروس Bitdefender از هر سه آزمایشگاه ثبت کرد ، سخت استدلال است ، و باعث می شود Bitdefender برنده کلی شود.

دور: نقطه حفاظت از آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم ESET NOD32

5

پشتیبانی

همانطور که ESET با نمرات MRG Effitas خود ثابت کرد ، شما همیشه نمی توانید به آنتی ویروس خود اعتماد کنید تا همه کارها را برای شما انجام دهد. گاهی اوقات ، شما باید درگیر شوید و این به معنی تماس با پشتیبانی مشتری برای کمک است. 

ما در این دوره کیفیت پشتیبانی مشتری از ESET و Bitdefender آنتی ویروس را آزمایش خواهیم کرد.

آنتی ویروس Bitdefender

خواه دوست دارید تلفن را بردارید یا ترجیح می دهید از طریق ایمیل از طریق آن سر و کار داشته باشید ، گزینه ای از آنتی ویروس Bitdefender برای شما وجود دارد. شما با 16 خط پشتیبانی محلی در سراسر جهان در دسترس انتخاب قرار گرفته اید.

Bitdefender-Site-پشتیبانی

در صورت بروز مشکل فوری در نیمه شب ، همچنین پشتیبانی ایمیل و سیستم چت زنده در دسترس 24/7 است. همچنین می توانید در زمینه پشتیبانی انجمن ، با مناطقی برای محصولات و زبان های مختلف غیر از انگلیسی ، سؤال کنید و از سایر مشتریان و کارمندان پشتیبانی درخواست کنید..

همچنین یک پایگاه اطلاعات دقیق برای مشتریان وجود دارد ، با راهنماهای پشتیبانی و سؤالات متداول برای پاسخ به مشکلات متداول تر. این که آیا در انجمن ارسال می شود یا از طریق تلفن صحبت می کند ، پاسخ های آنتی ویروس Bitdefender Bitdefender به طور کلی سریع است.

ESET NOD32

ESET مانند آنتی ویروس Bitdefender ، مجموعه ای از گزینه های پشتیبانی از جمله چندین خط پشتیبانی تلفنی در مکانهایی مانند اروپا و نمایندگان گپ زنده ایالات متحده و همچنین ایمیل را در اختیار شما قرار می دهد..

پشتیبانی ESET-Site

نکته منفی در مقایسه با آنتی ویروس Bitdefender این است که ESET فروم ارائه نمی دهد ، اما یک پایگاه دانش وجود دارد. پیمایش ساده ترین کار نیست ، اما شامل فیلم هایی است که به شما در راهنمایی در نصب و فعال سازی محصول کمک می کند.

همچنین راهنماهایی با “راه حلهای برتر” برای مشکلات رایج و همچنین پیوندهایی به کانال YouTube با فیلم های پشتیبانی از نصب ، حذف بدافزارها و موضوعات دیگر وجود دارد. هیچ پشتیبانی شبانه روزی از ESET وجود ندارد ، اما می توانید در طول روزهای هفته بین 6 صبح و 5 بعد از ظهر با شما تماس برقرار کنید. PST یا هر زمان از طریق ایمیل.

به طور کلی ، پشتیبانی ESET خوب است ، اما پایگاه دانش کاملاً نادرست است و تنها با یک تیم پشتیبانی دوشنبه تا جمعه ، می توانید در مواقع اضطراری سطح بالایی و خشک بمانید..

دور پنج افکار

Bitdefender هر آنچه را که انتظار دارید یا می خواهید از پشتیبانی مشتری داشته باشید ، با خطوط تلفن محلی ، پشتیبانی از زبان های مختلف و تماس شبانه روزی در دسترس است. 

ESET وسیله ای دارد ، اما با وجود چنین ساعات محدود و پایگاه دانش ضعیف ، آنتی ویروس Bitdefender این بخش را می گیرد.

دور: نقطه پشتیبانی آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم ESET NOD32

6

افکار نهایی

ESET همیشه به سمت کسب و کار گرا بوده است ، اما این بدان معنی نیست که نرم افزار آنتی ویروس خانگی آن بد است. اما وقتی آن را با یک ارائه دهنده برتر مانند Bitdefender Antivirus مقایسه می کنید ، می بینید که چه چیزی را گم کرده اید.

برنده: Bitdefender

به همین دلیل است که Bitdefender این مقایسه را از دست داد. اگرچه ESET از شما محافظت می کند ، آنتی ویروس Bitdefender مقدار بیشتری برای ارائه با هزینه اشتراک بسیار پایین تر دارد. از ویژگی های بیشتری ، پشتیبانی بهتر و مشتری بهتر برخوردار خواهید شد.

اگر به دنبال جایگزینی برای Bitdefender هستید ، سایر محصولات آنتی ویروس ما می توانند الهام بخش باشند. 

آیا از آنتی ویروس ESET یا Bitdefender استفاده می کنید؟ نظرات خود را در زیر بگذارید و از خواندن متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map