Bitdefender vs AVG: Paid vs Free در سال 2020

مگر اینکه رایانه شخصی شما کاملاً از دنیای خارج جدا شده باشد ، همیشه با خطر حمله سایبری روبرو خواهید شد. این می تواند یک پرونده سرکش است که شما بارگیری کرده اید ، یک پیوست ایمیل عجیب و غریب که باز کرده اید یا یک USB آلوده که به آن وصل شده اید. چگونگی مهم نیست ، این کاری است که شما برای آماده سازی خود در برابر آسیب احتمالی.


به همین دلیل ما از نرم افزارهای ضد ویروس مانند AVG و Bitdefender برای دفاع از ما برخوردار هستیم. این نبرد Bitdefender در مقابل AVG به اندازه دیوید در مقابل گلیات نیست همانطور که Goliath در مقابل Goliath است. آنها هر دو آنتی ویروس مشهور ، قابل احترام و دارای ارزش هستند ، به همین دلیل می خواهیم آنها را از سر به سر بزنیم تا ببینیم کدام یک لقب بهترین نرم افزار آنتی ویروس را دارد.

قبل از شروع مقایسه این دو ، باید نگاهی دقیق تر به بررسی آنتی ویروس Bitdefender و بررسی AVG ما بیندازید. این درک بهتری از تفاوت ها ، نقاط ضعف و قوت هر دو به شما می دهد تا به شما در تصمیم گیری نهایی کمک کند.

راه اندازی یک مبارزه: Bitdefender vs AVG

وقتی دو بازیکن بزرگ مانند Bitdefender و AVG را با هم مقایسه می کنیم ، مهم است که تا جای ممکن زمین را پوشش دهیم. ما این دو را در پنج دور آزمایش خواهیم کرد ، ابتدا ویژگی های محصول را قبل از مقایسه برنامه های قیمت ، دوستی کاربر ، محافظت از آنتی ویروس و پشتیبانی از مشتری قبل از ارائه حکم نهایی ما بررسی خواهیم کرد..

برای آسانتر کردن امور برای شما ، یک برنده انتخاب می کنیم و برای هر دور یک امتیاز کسب می کنیم. اولین آنتی ویروس برای به دست آوردن سه امتیاز برنده خواهد شد. ما پس از هر بخش ، یک جمع بندی سریع ارائه خواهیم داد تا توضیح دهیم که چرا تصمیم خود را گرفته ایم.

1

امکانات

نرم افزار آنتی ویروس فقط سدی در برابر ویروس ها نیست. این شما را از هرگونه تهدید سایبری ، از فیشینگ گرفته تا باج افزار محافظت می کند. از نظر تئوری هرچه ارائه دهنده آنتی ویروس از ویژگی های بیشتری برخوردار باشد ، این دفاع ها بهتر می شوند.

ما می خواهیم به ویژگی هایی که Bitdefender و AVG باید ارائه دهند نگاهی بیندازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ایمن ماندن در وب ، راهنمای حریم خصوصی آنلاین ما را بخوانید.

آنتی ویروس Bitdefender

یک دلیل وجود دارد که Bitdefender دوباره در بالای لیست توصیه های ما ، دوباره و زمان قرار می گیرد. تعداد ویژگی هایی که ارائه می دهد ، آن را به یکی از امن ترین نرم افزار آنتی ویروس موجود در بازار امروز تبدیل کرده است ، اما آنها در سراسر محصولات آن گسترش یافته اند.

برخی از ویژگی ها ، مانند “دفاع پیشرفته از تهدید” Bitdefender و “محافظت کامل از داده ها در زمان واقعی” ، در تمام برنامه های Bitdefender استاندارد است. این بخشی از محافظت کلی از Bitdefender است ، اما این چیزی جز آنتی ویروس نیست.

ویژگی های Bitdefender

برای شروع ، کاربران Bitdefender به عنوان استاندارد از فیلتر کردن وب و ضد ردیابی وب استفاده می کنند. یک اسکنر آسیب پذیری WiFi وجود دارد ، همراه با یک اسکنر نرم افزار ناامن برای بررسی هرگونه حفره امنیتی احتمالی.

ویژگی های بیشتری برای بهبود ایمنی آنلاین شما ارائه شده است ، از جمله مرورگر قفل شده به نام Bitdefender Safepay. 

این کار در یک محیط جداگانه انجام می شود تا از نظارت بر استفاده شما در وب جلوگیری شود ، که برای بانکداری آنلاین یا جلسات خرید مناسب است. این همراه با یک صفحه کلید مجازی است تا جلوی ضبط کلمات کلیدی یا گذرواژه یا داده های حساس را بگیرد.

با یک قدم جلوتر ، Bitdefender سرویس VPN را نیز ارائه می دهد ، اگرچه به زودی به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN به زودی نمی توانید جوایزی را بدست آورید.. 

شما در هر روز 200 مگابایت مهار می شوید و آن را در همان لیگ ارائه دهنده VPN رایگان قرار می دهید. اگر محافظت از VPN برای شما مهم باشد ، ارائه دهنده اختصاصی مانند NordVPN بهتر خواهد بود (به بررسی NordVPN ما مراجعه کنید).

Bitdefender همچنین یک مدیر رمز عبور را ارائه می دهد. این کار با Safepay خوب کار می کند و به شما امکان دسترسی ایمن به رمزهای عبور و داده های بانکی ایمن را می دهد. در صورت تمایل می توانید از Chrome یا Firefox نیز استفاده کنید. این کمی اساسی است و در همان سطح Dashlane نیست ، همانطور که بررسی Dashlane ما نشان خواهد داد.

می توانید با محافظت از وب کم و میکروفون (برای متوقف کردن چشم و گوش گوش) ، فایروال شبکه ، رمزگذاری پرونده ها و محافظت در برابر سرقت از خود محافظت کنید. با این حال برخی از این ویژگی ها فقط در باارزش ترین برنامه های Bitdefender در دسترس هستند.

AVG

Bitdefender ممکن است یکی از موارد مورد علاقه ما باشد ، اما AVG عقب نیست. این یکی از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس رایگان موجود است ، اما ویژگی های برتر آن نیز خیلی بد نیستند.

ویژگی های AVG

AVG محافظت اساسی در برابر بدافزارهای متداول با محافظت از باج افزار و همچنین چند مورد اضافی مانند حفاظت از پیوست ایمیل را ترکیب می کند. همچنین می توانید از مرورگر امن AVG استفاده کنید ، که به صورت رایگان گنجانده شده است.

این یک نسخه جدید از مرورگر ایمن Avast Secure است ، با توجه به اینکه Avast اکنون مالک AVG است تعجب آور نیست. این مستقر در اطراف Chromium ، کد اساسی Google+ است ، اما شامل افزودنیهای مختلف حریم خصوصی ، مانند مسدود کننده تبلیغات و مدیر اصلی رمز عبور است (بررسی Chromium ما و بررسی Google Chrome را بخوانید).

کاربران پریمیوم با داشتن فایروال ، محافظت از وب کم و یک ابزار جامع برای خرد کردن پرونده امنیت بیشتری را کسب می کنند. همچنین برای جلوگیری از حملات فیشینگ ، از محافظت در برابر هرزنامه برای صندوق ورودی ایمیل خود ، و حفاظت از DNS به دست می آورید.

همچنین می توانید با بسته پیشرفته تر AVG Ultimate ، ضد سرقت را نیز اضافه کنید. به عنوان یک مورد اضافی ، می توانید اشتراک AVP Secure VPN اضافی را نیز از آن خود کنید. این یک نسخه مجددا از Avast SecureLine VPN است ، بنابراین به بررسی کامل Avast SecureLine VPN ما نگاهی بیندازید.

دور یک افکار

AVG یک آنتی ویروس رایگان چشمگیر است ، اما تنها انتخاب مناسبی از ویژگی های حق بیمه را ارائه می دهد. برخی مانند AVG Secure VPN با اشتراک آنتی ویروس شما به هیچ وجه همراه نیستند و نیاز به اشتراک اضافی دارند. 

در مقابل ، Bitdefender مجموعه ای از ویژگی های بسیار گسترده تری را در اختیار کاربران قرار می دهد ، بدون هزینه اضافی در بالای آنتی ویروس شما پرداخت کرده اید ، و این گزینه را در اینجا گزینه بهتری می کند.

دور: ویژگی های آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
لوگوی AVG آنتی ویروس

2

قیمت

قیمتی که برای حمایت خود پرداخت می کنید می تواند اندک یا بزرگ باشد. اگر به برنامه های ضد ویروس چند ساله متعهد شده اید ، باید بدانید که آیا این ارزش خوبی برای پول شما دارد یا خیر..

با این حساب ، بیایید مقایسه‌ی مقرون به صرفه بودن Bitdefender و AVG را بررسی کنیم تا ببینیم که آیا آنتی ویروس یک اشتراک حق بیمه دارد یا نه؟.

آنتی ویروس Bitdefender

اگر مشتری جدیدی هستید ، می توانید با یک برنامه Bitdefender با تخفیف زیادی در برنامه هایی با پوشش سه دستگاهی ، یک اشتراک Bitdefender بگیرید. بسته به برنامه تخفیف بین 30 تا 50 درصد متفاوت است.

Bitdefender بسته به تعداد دستگاه های مورد نیاز برای پوشش و تعداد سالهای پوشش مورد نظر ، چهار برنامه جداگانه با قیمت های مختلف دارد. Bitdefender برنامه هایی از طول یک تا سه سال ارائه می دهد.

بیشتر ویژگی ها در برنامه های اصلی Bitdefender Internet Security و Total Security متمرکز شده اند. با این حال ، یک طرح ارزان تر ، آنتی ویروس Bitdefender Plus ، محافظت اساسی تر را ارائه می دهد. فاقد برخی از ویژگی های برتر ، مانند کنترل والدین یا رمزگذاری پرونده است ، و محدود به رایانه های شخصی ویندوز است.

اولین طرحی که بیشتر لیست ویژگی های برتر Bitdefender را در بر می گیرد ، امنیت اینترنت است ، گزینه دیگری که تنها ویندوز است. سالانه 79.99 دلار بدون تخفیف است ، اما برای مشتریان جدید ، 44.99 دلار در سال برای پوشش سه دستگاه است.

ما Bitdefender را به عنوان یکی از بهترین آنتی ویروس های Mac رتبه بندی کرده ایم ، اما حداقل برای استفاده از Bitdefender در Mac به یک اشتراک Bitdefender Total Security احتیاج دارید. همچنین پشتیبانی از Android را ارائه می دهد. با تخفیف های اعمال شده ، 49.99 دلار در سال هزینه می شود که حدود 5 دلار در سال گرانتر از امنیت اینترنت است.

همچنین می توانید از برنامه ضد سرقت ، برنامه هایی با پنج یا 10 دستگاه استفاده کنید. اگر این کافی نباشد ، بسته خانواده Bitdefender (با تخفیف بسیار زیاد 59.99 دلار در سال برای سال اول) برای 15 دستگاه پوشش ارائه می دهد.

AVG

ما از ارائه دهندگان آنتی ویروس چند برنامه قیمت عجیب دیده ایم ، اما AVG در آن دسته قرار نمی گیرد. این برنامه دارای دو برنامه ممتاز است و از آنتی ویروس رایگان آن به عنوان سنگ پله استفاده می کند. 

با این حال ، هشداری برای کاربران Mac. AVG یک آنتی ویروس رایگان مک با محافظت اساسی ارائه می دهد ، اما هیچ پوشش حق بیمه ای ندارد ، به جز دسترسی به AVG TuneUp یا AVG Secure VPN. محافظت از آنتی ویروس های برتر آنها تا حد زیادی در پوشش PC برای ویندوز متمرکز است.

برخلاف Bitdefender ، دیگر نیازی به پرداخت اضافی برای پوشش دستگاههای بیشتر ندارید. بدون توجه به اشتراک خود ، پوشش نامحدود دستگاه را دریافت خواهید کرد. آنتی ویروس رایگان AVG برای محافظت از شما در برابر جدی ترین تهدیدهای سایبر عالی است ، اما اولین بسته حق بیمه AVG Internet Security است.

با 79.99 دلار در سال ، پوشش AVG رایگان خود را با محافظت از مرورگر ، امنیت وب کم ، فایروال شبکه ، محافظت در برابر اسپم و دسترسی رایگان به برنامه آنتی ویروس اندرویدی AVG AVG در اختیار شما قرار می دهید. رمزگذاری پوشه نیز برای محافظت از حساس ترین پرونده های شما و تقویت دفاعی باج افزار شما وجود دارد.

AVG Ultimate دومین و گرانترین بسته AVG است. 20 دلار در سال بیش از AVG Internet Security است ، اما از لحاظ فنی دو بسته در یک بسته بندی شده قرار دارند. 

در کنار ویژگی هایی که از AVG Internet Security انتظار دارید ، به طور رایگان به AVG TuneUp – 49.99 دلار AVG در سال ابزار بهینه سازی حق بیمه نیز دسترسی پیدا خواهید کرد. این بهینه سازی رایانه شخصی شما ، حذف پرونده ها و بروزرسانی نرم افزار خواهد بود.

AVG TuneUp تقریباً شبیه به سیستم Speedup Pro Avira است ، که به عنوان بخشی از Avira Prime ، حق بیمه ترین اشتراک آن درج شده است (به بررسی Avira ما مراجعه کنید).

تنها نکته منفی این است که برخی دیگر از موارد اضافی امنیتی مانند Secure VPN به اشتراک خود نیاز دارند. با توجه به اینکه ارائه دهندگان آنتی ویروس به طور کلی بهترین پوشش VPN را ارائه نمی دهند ، به ExpressVPN یا گزینه دیگری از بررسیهای VPN ما نگاهی بیندازید.

دور دو فکر

دیدن برنامه های ساده از AVG ، فقط با دو برنامه حق بیمه و پوشش نامحدود دستگاه ، طراوت آور است. برنامه های Bitdefender ، در مقایسه ، کمی گیج کننده تر است ، و اگر دستگاه های بیشتری برای پوشش دارید ، مجبور خواهید بود هزینه بیشتری بپردازید..

این گفته است ، بدون برنامه آنتی ویروس ممتاز AVG برای مک و بدون بسته های تخفیف ، تهیه اشتراک Bitdefender بویژه در سال اول ارزان تر است..

دور: قیمت آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
لوگوی AVG آنتی ویروس

3

دوستی کاربر

نرم افزار آنتی ویروس باید سریع ، ساده و آسان نصب و استفاده شود. ما در این مرحله بررسی خواهیم کرد که Bitdefender و AVG کاربر پسند هستند یا خیر ، با شروع کار قبل از بررسی عمیق در هر دو سرویس گیرنده آنتی ویروس شروع می کنیم.

آنتی ویروس Bitdefender

اگر اتصال اینترنتی سریع دارید ، می توانید Bitdefender را در حدود 10 دقیقه به صورت رایگان و بارگیری ، نصب و نصب کنید. پرونده نصب بزرگ است (حدود 500 مگابایت) ، اما به محض شروع نصب ، نیازی به تعامل زیادی ندارید.

این سریعترین نصب کننده ای که ما دیده ایم نیست. Webroot با اندازه نصب 5MB خود بسیار سریعتر نصب می شود (به بررسی Webroot SecureAnywhere ما مراجعه کنید).

Bitdefender-Client

مشتری اصلی Bitdefender در قسمت داشبورد قرار دارد و اقدامات مشترکی برای اسکن رایانه شخصی یا دسترسی به ویژگی های حق بیمه مانند Safepay دارد. برای دسترسی راحت تر می توانید داشبورد را با ویژگی های مورد علاقه خود تنظیم کنید.

Bitdefender دوست دارد مفید باشد – هنگامی که Bitdefender فکر می کند شما نیاز به انجام کاری دارید ، مانند نوبت دادن به Safepay هنگام ورود به خرید خرید ، به نوار وظیفه هشدار دهید. اگر ثابت شود تحریک کننده است ، می توانید این موارد را در قسمت تنظیمات غیرفعال کنید. 

همچنین می توانید این موارد را با پروفایل های سفارشی که در زیر تنظیمات ذکر شده است ، بیصدا کنید. این گزینه ها تنظیمات Bitdefender را تحت شرایط خاصی تغییر می دهد ، مانند زمانی که به یک شبکه WiFi باز وصل می شوید یا اگر بازی PC بازی می کنید.

AVG

ما قبلاً از نصب کننده کوچک Webroot یاد کرده ایم ، اما برخلاف Bitdefender ، AVG قادر است آن را به چالش بکشد. این دارای نصاب با اندازه کمتر از 1 مگابایت است و نصب آن حدود دو دقیقه طول می کشد.

AVG-Installer

شما دو گزینه دارید: فقط می توانید “نصب” را کلیک کنید و اجازه دهید AVG کارها را مدیریت کند ، یا می توانید نصب AVG خود را سفارشی سازی کنید ، پیکربندی کنید که چه ویژگی هایی را می خواهید قبل از نصب آن فعال کنید.

مشتری اصلی AVG تمیز ، مرتب و فوق العاده ساده است. شما از ویژگی ها یا دکمه ها بارگیری نمی کنید. ویژگی های شما در پنج دسته ، از “رایانه” برای محافظت عمومی شما گرفته تا “پرداخت” برای محافظت در برابر ضد هرزنامه ، ارائه شده است.

AVG-Client

با کلیک بر روی یک بخش ، “سپرها” را به وجود می آورید که می توانید با کلیک بر روی نماد تنظیمات در بالا سمت راست ، آنها را تنظیم کنید. برجسته ترین گزینه برای کاربران در صفحه اصلی مشتری “اسکن رایانه” است که اسکن جامع رایانه شخصی شما را برای بدافزار آغاز می کند..

اگر ترجیح می دهید ، با کلیک بر روی دکمه تنظیمات در کنار نماد “رایانه اسکن” ، اسکن خود را با شش گزینه از پیش تعیین شده تنظیم کنید. می توانید اسکن های سریع ، اسکن های سطح بوت یا اسکن های مخصوص دستگاه های جداشده یا پوشه های فردی را انجام دهید.

قسمت تنظیمات به شما امکان می دهد نصب خود را به صورت دلخواه دیگر تنظیم کنید. هر تنظیم شامل توضیحی است که توضیح می دهد که چه کاری انجام می شود تا به شما در سهولت در حرکت در قسمت تنظیمات کمک کند.

دور سه فکر

این یک تماس سخت برای برقراری ارتباط است ، زیرا AVG و Bitdefender هر دو بهترین رابط های نرم افزار آنتی ویروس را که دیده ایم دارند. AVG با وجود گزینه های ساده تر و سفارشی سازی واضح تر در قسمت تنظیمات و نصب بسیار سریعتر ، برد را از بین می برد..

دور: نقطه دوستانه کاربر برای آنتی ویروس AVG

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
لوگوی AVG آنتی ویروس

4

حفاظت

محافظت مهمترین بخش مقایسه ما است. ممکن است نرم افزار آنتی ویروس عالی به نظر برسد ، اما اگر شما را از تهدیدات خطرناک محافظت نمی کند ، ارزش نصب ندارد.

ما از گزارش های عمیق از سه آزمایشگاه امنیتی مستقل استفاده خواهیم کرد تا کیفیت محافظت از Bitdefender و AVG را بررسی کنیم.

آنتی ویروس Bitdefender

تست جهانی May-ژوئن 2019 AV-TEST از آخرین آزمایش خود با اندکی محافظت از عملکرد Bitdefender نشان داد ، با 5.5 از 6.5 امتیاز محافظت. اگرچه هیچ تهدیدی در ماه مه از دست نرفت ، ژوئن شاهد افت 98.8٪ بود.

Bitdefender-AVTest-June19

افت عملکرد نیز وجود داشت (با نگاهی به نمرات درصدی) ، اما Bitdefender در کل 6 از 6 امتیاز را حفظ کرد. AV Comparatives در آزمونهای محافظت از فوریه – مه 2019 نمرات بسیار بالایی را ثبت کرد ، با 751 مورد از 752 خطرات شناسایی شده و 99.9 درصد موفقیت در کل.

آنها همچنین Bitdefender را در آزمونهای عملکرد خود در آوریل 2019 بسیار ارزیابی کردند و جایزه Advanced + Comparatives Bitdefender AV Comparatives – بالاترین جایزه – هم از نظر عملکرد و هم از حفاظت برخوردار شدند. این موضوع را در همان لیگ Kaspersky قرار داده است (نگاهی به مقایسه Bitdefender مقابل کاسپرسکی و بررسی ضد ویروس Kaspersky ما).

MRG-Effitas به آزمون کامل طیف کامل Q1 2019 در Q1 2019 امتیاز برتر خود را داد. این میزان موفقیت 100 درصدی از نمونه آزمایشی 339 بود و جایزه “معتبر” MRG-Effitas سطح 1 را دریافت کرد ، در کنار سایر ارائه دهندگان مانند F-Secure (به بررسی آنتی ویروس F-Secure ما مراجعه کنید)..

AVG

AVG در آزمون عملکرد ماه مه-ژوئن 2019 نمرات مشابه ، گرچه کامل را کسب نکرد. این امتیاز 5.5 از 6 ، با نرخ محافظت 100 درصدی کامل در ماه مه ، اما در ماه ژوئن به 97 درصد کاهش یافته است. نمرات عملکرد در 6 از 6 بهتر بود.

AVG-AVTest-June19

آزمون AV-Comparatives ‘فوریه-مه 2019 میزان موفقیت 99.2٪ را برای AVG مطابق با مک آفی نشان داد (به بررسی کل حفاظت ما در مک آفی مراجعه کنید). از 752 نمونه بدافزار ، 746 مورد شناسایی شد که شش مورد از دست رفته است.

از نظر فنی ، MRG-Effitas AVG را در آزمایش Q1 2019 خود آزمایش نکرد. با این حال ، آنها تست Avast را انجام دادند. AVG یک شرکت تابعه از بزرگتر Avast است و همانطور که Avast خود را در سال 2018 تأیید کردند ، AVG اکنون از همان موتور اصلی برای آزمایش آنتی ویروس به عنوان Avast استفاده می کند..

با این حساب ، نگاهی به نمره Avast از آزمون تمام طیف MRG-Effitas نشان داد 99.71 درصد درصد موفقیت ، با 0.29 درصد از دست رفته است. نه نمره كاملي كه Bitdefender به آن دست يافت ، اما هنوز كسب جايزه “معتبر” در سطح 1 كافي است.

دور چهار اندیشه

همانطور که انتظار دارید از دو بهترین ارائه دهنده آنتی ویروس باشید ، نمرات محافظتی برای AVG و Bitdefender تقریباً مناسب هستند. Bitdefender نمرات کمی بهتر دارد ، اما برای نتیجه گیری کافی نیست. اختلافات بین این دو بسیار اندک بود و باعث شد این دور یک تساوی کسب کند.

دور: حفاظت از برنده مشخص نیست ، برای هر دو امتیاز دارد

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
لوگوی AVG آنتی ویروس

5

پشتیبانی

اگر با نرم افزار آنتی ویروس خود با مشکل روبرو هستید ، ممکن است نیاز به پشتیبانی مشتری داشته باشید. در این دور نهایی ، ما می خواهیم با پشتیبانی مشتری که Bitdefender و AVG ارائه می دهند را مقایسه کنیم.

آنتی ویروس Bitdefender

Bitdefender یک شرکت جهانی با روش های مختلف پشتیبانی در دسترس مشتریان است. اگر می خواهید پشتیبانی از طریق تلفن از مشتری پشتیبانی کنید ، برای مثال 16 خط تلفن منطقه ای برای انتخاب شما وجود دارد.

Bitdefender-Site-پشتیبانی

اگر ترجیح می دهید در رایانه شخصی خود با این مسئله سر و کار داشته باشید ، می توانید از طریق چت زنده با آژانس های پشتیبانی Bitdefender صحبت کرده یا بلیط پشتیبانی را از طریق ایمیل ارسال کنید ، با پشتیبانی 24/7 در دسترس. 

همچنین یک پایه دانش برای مشتریان وجود دارد ، با راهنماهای ساده در مورد چگونگی نصب نرم افزار یا مقابله با مسائل مشترک. برخی از این راهنماها همراه با فیلم هستند ، اما در غیر این صورت مجموعه ای از دستورالعمل ها را با تصاویر پشتیبان مشاهده خواهید کرد.

همچنین یک انجمن پشتیبانی انجمن وجود دارد ، که در آن مشتریان می توانند سؤال و سؤال های پشتیبانی را بپرسند. سایر مشتریان مفید به این موارد پاسخ می دهند ، اما کارمندان Bitdefender در این انجمن نظارت دارند و خود به سؤالات پاسخ می دهند.

AVG

AVG همچنین طیف گسترده ای از روش های پشتیبانی را ارائه می دهد. می توانید با AVG از طریق چت زنده یا از طریق تلفن صحبت کنید. سه خط پشتیبانی 24/7 مستقر در ایالات متحده ، انگلیس و استرالیا وجود دارد. همچنین سیستم ارسال نامه الکترونیکی از طریق وب سایت وجود دارد.

AVG-پشتیبانی سایت

یک سؤال متداول وجود دارد که هر ویژگی محصول را به همراه برخی راهنماها برای کمک به شما در نصب یا حذف AVG یا تغییر اشتراک کمک می کند. به طور کلی ، سؤالات متداول بسیار محدود است ، و احتمالاً خودتان را برای یافتن اطلاعات اضافی در انجمن انجمن جستجو می کنید.

این انجمن کمی غیرمعمول است ، با پست هایی که براساس آخرین فعالیت مرتب شده اند. بخش های جداگانه ای برای موضوعات مختلف وجود دارد ، مانند “حفاظت AVG”. مشابه Bitdefender ، مشتریان و کارمندان به موقع پاسخ به سؤالها را می دهند.

اگر واقعاً گیر کرده اید ، می توانید از پشتیبانی حق بیمه فناوری استفاده کنید ، جایی که کارمندان AVG می توانند از اتصالات دسک تاپ از راه دور برای تنظیم موارد یا حذف هر بدافزار شناسایی شده استفاده کنند. این یک گزینه ارزان قیمت است ، در هر تماس بین 79 تا 119 دلار یا 199 دلار برای کمک نامحدود در طول یک سال هزینه.

دور پنج افکار

انتظار ارائه پشتیبانی 24/7 از ارائه دهندگان برتر سطح مانند Bitdefender و AVG را دارید. پایگاه دانش بنیان و انجمن انجمن Bitdefender به راحتی آسان تر از AVG است ، و تعداد بیشتری خط تلفن منطقه ای برای مشتریان وجود دارد. نزدیک است ، اما Bitdefender در این دوره از مسابقات پیروز می شود.

دور: نقطه پشتیبانی آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
لوگوی AVG آنتی ویروس

6

افکار نهایی

Bitdefender و AVG دو بزرگترین آنتی ویروس هستند و تفاوت زیادی بین آنها وجود ندارد. هر دو از سه آزمایشگاه مستقل از امتیازات چشمگیر محافظت برخوردار بودند و هر دو طیف گسترده ای از گزینه های پشتیبانی را برای کاربران دارند.

AVG یک رابط کاربری خوب دارد ، اما Bitdefender ویژگی های حق بیمه بیشتری را ارائه می دهد ، که به عنوان بخشی از هزینه های اشتراک آنتی ویروس شما در نظر گرفته شده است ، نه اینکه به عنوان یک افزودنی اضافی. AVG آنتی ویروس رایگان مورد علاقه ما است ، اما Bitdefender انتخاب برتر ما برای مشتریان برتر است.

برنده: آنتی ویروس Bitdefender

اگر به AVG یا Bitdefender علاقه مند نیستید ، مقالات آنتی ویروس ما باید گزینه های دیگری را برای بررسی در اختیار شما قرار دهد. نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map