Avira vs Avast: بهترین نرم افزار آنتی ویروس در سال 2020 کدام است؟

Avast بهترین لیست کوتاه نرم افزار آنتی ویروس رایگان در صدر ما قرار دارد ، اما برنامه های حق بیمه خاص خود را برای کسانی که نیاز به کمی اضافی دارند ، دارد.


Avira در انتهای بازار قرار دارد و یکی از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس را برای رایانه های شخصی ، مک و دستگاه های تلفن همراه در اختیار مشترکان قرار می دهد..

اگر می خواهید تصمیم بگیرید که کدام نرم افزار آنتی ویروس را روی آن سرمایه گذاری کنید ، این بررسی مقایسه Avira در مقابل Avast به شما کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر دو ارائه دهنده ، به بررسی جداگانه Avira و بررسی Avast نگاهی بیندازید.

راه اندازی یک مبارزه: Avira vs Avast

برای کمک به شما در مرتب کردن مزایای Avira و Avast ، قصد داریم آنها را در طی پنج دور آزمایش کنیم. اگر در مورد قالب مطمئن نیستید بایگانی آنتی ویروس ما با برخی از بررسی های مقایسه قبلی ما پر شده است.

پنج دور ما ویژگی های ، قیمت گذاری ، کاربرپسندی ، محافظت و کیفیت خدمات به مشتری را پوشش می دهد. ما برای هر دور یک برنده اعلام خواهیم کرد ، به Avira یا Avast یک امتیاز را اعطا می کنیم و توضیح می دهیم چرا در یک ضبط در زیر.

برنده کلی اولین ارائه دهنده ای است که موفق به کسب سه یا بیشتر امتیاز می شود. ما با استفاده از ترکیبی از حقایق ، آزمایش های مستقل و قضاوت خودمان برای تصمیم گیری ، در افکار نهایی خود خواهیم بود. ما نظرات شما را دوست داریم ، بنابراین با استدلال خود در بخش نظرات موافق یا مخالف باشید.

1

امکانات

محافظت از آنتی ویروس کمی شبیه به بازی whack-a-mole است. وقتی یک تهدید شکست می خورد ، دیگری در جای دیگر ظاهر می شود. انواع جدیدی از بدافزارهای خطرناک یا تهدیدات سایبری نیاز دارند که نرم افزار آنتی ویروس ویژگی های جدیدی را اضافه کند تا در کل بهترین محافظت را ارائه دهد. در این دور اول ، ما در مورد ویژگی هایی که Avira و Avast به مصرف کنندگان ارائه می دهند صحبت خواهیم کرد.

آویرا

در بررسی قبلی Avira ، ما برای کیفیت از ویژگی های ارائه شده ، به 100٪ نمره عالی به ارائه دهنده اعطا کردیم. Avira به هیچ وجه ساده لوحانه نیست ، و محصولات امنیتی متنوعی را در بین چندین برنامه اشتراک ، هم رایگان و هم پرداخت می کند.

Avira-ویژگی ها

Avira تاکید زیادی روی محصول برتر خود یعنی Avira Prime دارد. این طرح به مشترکان امکان دسترسی کامل به مجموعه کاملی از محصولات پریمیوم Avira را می دهد. این محصول با Avira Antivirus Pro ، محافظت کننده اصلی آنتی ویروس Avira همراه است. ما در گذشته در بررسی مقایسه Avira و Bitdefender در مورد این حمایت مطلوب صحبت کرده ایم.

مشترکین Avira همچنین به یک ابزار تمیز کننده به نام System Speedup Pro دسترسی پیدا می کنند که فایلهای موقتی را حذف کرده و کامپیوتر شما را سرعت می بخشد ، همچنین یک اسکنر نرم افزاری برای به روزرسانی برنامه های قدیمی و در معرض خطر شما نصب کرده اید. همچنین از نیمی از 100 زمینه در زمینه های مختلف از جمله عملکرد و حفظ حریم خصوصی ، می توانید امتیازاتی را با راهنمایی هایی در مورد نحوه بهبود.

Avira برای کسانی که نگران خطرات وای فای عمومی هستند ، یک راه حل شبکه خصوصی مجازی را برای مشتریانی به نام Phantom VPN ارائه می دهد. این برای کاربران Avira Prime نامحدود است ، و آن را جلوتر از سرویس تحت پوشش VPN ارائه شده با Bitdefender (به بررسی Bitdefender ما مراجعه کنید).

Avira Phantom VPN با کیفیت بهترین ارائه دهندگان VPN در بازار مانند ExpressVPN مطابقت ندارد ، اما خوب است که این گزینه را در دسترس داشته باشید. Avira همچنین یک مدیر رمز عبور برای مشتریان فراهم می کند تا به شما در یادگیری نحوه تنظیم رمزعبور قوی برای حساب های خود کمک کند.

اگر نگران حریم شخصی خود نگران نیستید ، Avira Privacy Pal از طریق تنظیمات مختلف رایانه شخصی و مرورگر خود برای بهینه سازی نحوه استفاده از داده های شما کار می کند. همراه با سایر ویژگی ها ، دسترسی به مکان را غیرفعال می کند و کوکی های حریم خصوصی را حذف می کند.

محافظت از تلفن همراه نیز برای کاربرانی که دارای دستگاه های Android و iOS هستند ارائه می شود. این وب سایت های خطرناک ، تماس گیرنده های جعلی و مشکوک را مسدود می کند و به شما امکان می دهد در صورت سرقت دستگاهتان را ردیابی کنید.

بسیاری از ویژگی ها با دسترسی کامل به مشترکان خاص – یا به صورت رایگان با محدودیت های محدود – به شما امکان می دهند تا محصولات Avira را که دوست دارید اول آزمایش کنید..

آواز

ما مدت هاست که طرفداران Avast به خاطر ویژگی هایی که مشاهده خواهید کرد ، خصوصاً در برنامه رایگان Avast. همچنین گزینه ای است که ما در بهترین آنتی ویروس برای لیست کوتاه اندرویدی برای کاربران Android به شما توصیه کرده ایم.

ویژگی های Avast

برنامه رایگان Avast به شکلی خاص و دارای ویژگی های ضد ویروس گسترده ای است که بزرگترین تهدیدات از جمله باج افزار را مسدود می کند. اگر نگران سایر دستگاه های موجود در شبکه خود باشید ، اسکنر شبکه داخلی هر خطری را بررسی می کند تا احتمال حمله سایبری را کاهش دهد.

اگر می خواهید پرداخت کنید ، Avast Premium تمام ویژگی های فوق را به دست می آورد و محافظت DNS را برای کاهش تلاش های فیشینگ اضافه می کند. همچنین یک ابزار آزمایشی به نام Avast Sandbox وجود دارد که می توانید برای تست ایمن نرم افزارهای ناشناخته استفاده کنید.

Avast Sandbox به جای اینکه کامپیوتر شما را در معرض خطر قرار دهد ، به شما امکان می دهد تا نرم افزار جدید را آزمایش کنید یا پرونده های مشکوک را در یک حالت آزمایش جداگانه باز کنید و از تعامل آن با سایر رایانه های شخصی خود جلوگیری کنید. اگر Avast مشکلی را تشخیص دهد ، می توانید با خیال راحت آن را بدون خطر عفونت از بین ببرید.

Avast Premium همچنین شامل ویژگی های محافظت از حریم خصوصی ، از جمله ابزاری برای مسدود کردن وب کم است تا جلوی چشمه جیب اسنوکرها را بدون اجازه شما نگیرد. کاربران Avast همچنین می توانند از امنیت رمزگذاری فایلهای شما استفاده کنند و همچنین از ابزار حذف “خرد کردن” برای پاک کردن کامل پرونده های حساس که می خواهید حذف شوند.

اگر به دنبال حفاظت از VPN و یک مدیر رمز عبور و همچنین یک ابزار تمیز کردن پرونده برای حذف پرونده های ناخواسته هستید ، باید در بالای لیست محصولات Avast به Avast Ultimate نگاه کنید. Avast SecureLine VPN خوب است ، اما یکی از محصولات بهتر VPN نیست ، همانطور که بررسی AvP SecureLine VPN ما توضیح می دهد.

این یک وضعیت مشابه برای کلمات عبور تخیل Avast است. اگر به دنبال ذخیره چند رمز عبور هستید ، بیشتر از حد قابل قبول است. اگر به ویژگی های بیشتری احتیاج دارید ، می خواهید به جای یکی از بهترین مدیران رمز عبور ، مانند Dashlane (به بررسی Dashlane ما مراجعه کنید)..

دور یک افکار

این یک دور دشوار برای داوری است. Avira و Avast هر دو لیست کاملی از ویژگیهای طراحی شده برای محافظت در برابر انواع تهدیدات ارائه می دهند. شباهت های زیادی بین این ارائه دهندگان آنتی ویروس وجود دارد ، و این مسابقه قرعه کشی می شود.

دور: ویژگی های بدون برنده مشخص ، امتیاز برای هر دو

لوگوی Avira
لوگوی Avast Pro

2

قیمت گذاری

قبل از رسیدن به کارت اعتباری ، باید قیمت هر آنتی ویروس ای را که برای خرید انتخاب کرده اید با دقت در نظر بگیرید. با برنامه ها ، تخفیف ها و ویژگی های مختلفی که باید در نظر بگیرید ، باید بهترین ارزش پول خود را بدست آورید. بیایید نگاهی به قیمت هایی که باید برای اشتراک Avira یا Avast بپردازید ، بپردازیم.

آویرا

Avira یک مجموعه قیمت گذاری دارد که این روزها در بازار آنتی ویروس بسیار معمولی است. برنامه های فردی Avira با تغییرات در پوشش بر اساس طول یا تعداد دستگاه ها ارائه می شود.

از آنجا که Avira بسیاری از ویژگی های خود را به چندین “محصول” تقسیم می کند ، به جای آن به برنامه های خود به عنوان “بسته های امنیتی” یاد می کند. سه بسته نرم افزاری از این دست برای فروش وجود دارد.

این یکی از معدود ارائه دهندگان آنتی ویروس است که می تواند ماهانه به همراه برنامه های سالانه با ارزش بهتر از یک تا سه سال ، پرداخت های ماهانه را ارائه دهد. برخلاف برخی رقبای خود ، Avira نرخ تخفیف ویژه ای را برای مشتریان جدید ارائه نمی دهد.

ارزانترین برنامه ارائه شده Avira Antivirus Pro است. نزدیک به 60 دلار برای اشتراک سالانه که شامل سه دستگاه است. این موضوع بسیار مقرون به صرفه است ، به خصوص در مقایسه با برنامه های اساسی ارائه شده توسط سایر ارائه دهندگان مانند Comodo (به بررسی Comodo Internet Security Suite ما مراجعه کنید).

آنتی ویروس نرم افزار گزینه اصلی است ، همراه با محافظت از حریم خصوصی ، اسکن بارگیری و ایمیل ، محافظت از آنتی ویروس های سطح بالا و فیلتر وب برای مسدود کردن وب سایت های مشکوک. این برای کاربران Windows و Mac در دسترس است.

با این حال ، گزینه ارزش بهتر Avira Internet Security Suite است. این برنامه شامل محافظت از آنتی ویروس نرم افزار ، و همچنین دسترسی به ویژگی های توصیفی نرم افزار Updater Pro و رمز عبور Manager Pro با само 13 دلار بیشتر از آنتی ویروس نرم افزار ، با اشتراک سالانه سه دستگاه است..

در صدر لیست “بسته های” Avira Avira Prime قرار دارد. این شامل تمام ویژگی هایی است که قبلاً ذکر شد و موارد دیگر ، از جمله اسکنر شبکه ، محافظت از VPN ، ابزار تنظیم صدا و امنیت موبایل برای دارندگان دستگاه های Android یا iOS.

Avira Prime برای پنج دستگاه 99/99 دلار در سال می آید ، اما شما می توانید برای 30 دلار در سال به پوشش نامحدود دستگاه ارتقا دهید. این برای خانواده های بزرگ بسیار سخاوتمندانه است ، در حالی که برنامه های ماهانه گزینه جایگزینی مناسب را ارائه می دهند.

آواز

مانند Avira ، Avast با سه برنامه محصول همراه است ، یک نمونه کار باریک در مقایسه با بررسی قبلی Avast. یکی از این محصولات Avast Free ، گزینه ای غیر معمول از طرف یک آنتی ویروس اما یک برنامه قوی در نوع خود است.

همانطور که از نام آن وجود دارد ، Avast Free Antivirus صرفاً با تولید آنتی ویروس Avast ، یک ابزار اسکن شبکه و یک مدیر اصلی رمز عبور برای مشتریان هزینه ای ندارد..

اولین طرحی که در واقع هزینه ای برای شما به همراه دارد ، Avast Premium Security است ، اما از نظر فنی دو طرح است. اولین مورد ، Premium Security Single-Device است که پوشش آنتی ویروس را برای مصرف کنندگان یک ویندوز برای تقریبا 70 دلار در سال به مصرف کنندگان ارائه می دهد ، که 10 دلار بیشتر از برنامه اصلی آنتی ویروس Avira Pro است..

با این حال ، بیشتر ویژگی های Avast از جمله ابزار تست sandbox ، محافظت در برابر فیشینگ و اسپم ایمیل و همچنین رمزگذاری و خرد کردن پرونده ایمن ارائه می شود..

دستگاه های اضافی نیاز به اشتراک چند دستگاهی Avast Premium Security دارند. این پوشش Avast را شامل می شود دستگاه های تلفن همراه Android و iOS را گسترش دهد. همچنین از دستگاه های مک محافظت خواهید کرد و حداکثر 10 دستگاه آن را پوشش می دهد. هزینه آن 90 دلار در سال است ، 20 دلار اضافی در مقایسه با دستگاه تک پریمیوم امنیتی.

گران ترین نقشه Avast ، Avast Ultimate است. این 100 دلار در سال است – 10 دلار بیشتر از Premium Security Multi-device – ارائه حفاظت از VPN و یک مدیر رمز عبور ، و همچنین ویژگی های تنظیم دستگاه.

با این حال ، Avast Ultimate فقط از یک رایانه شخصی ویندوز محافظت می کند. اگر شما نیاز به محافظت از چندین دستگاه دارید ، باید به جای آن برنامه کمی ارزان تر Avast Premium Security Multi-Device را دنبال کنید.

دور دو فکر

برنامه رایگان Avast چشمگیر است ، اما برنامه های پرداخت شده کمی گیج کننده است ، زیرا گران ترین برنامه با پوشش دستگاه های کمتری نسبت به برنامه بلافاصله زیر آن. 

برنامه های محصول Avira آسان تر و ارزان تر از برنامه های معادل Avast است ، و باعث می شود Avira در اینجا برنده شود.

دور: نقطه قیمت گذاری برای Avira

لوگوی Avira
لوگوی Avast Pro

3

دوستی کاربر

از نصب تا استفاده روزانه ، نرم افزار آنتی ویروس چیزی است که هر کس می تواند از آن استفاده کند. ما می خواهیم ببینیم Avira و Avast چگونه کاربرپسند هستند تا بتوانند به شما کمک کنند تصمیم بگیرید بهترین گزینه برای شما کدام است.

آویرا

پرونده نصب Avira در اندازه متوسط ​​(حدود 180 مگابایت) و تکمیل سریع کاربران است. گزینه های کاربر زیادی وجود ندارد ، بیشتر تنظیمات توسط خود نصب کننده Avira اعمال می شود.

Avira-رابط

پس از نصب ، داشبورد Avira بسته به نوع محصول شما متفاوت خواهد بود. کاربران Avira Prime یک مشتری خواهند داشت که شما را به آنتی ویروس حرفه ای و سایر محصولات موجود در برنامه اشتراک خود مرتبط کند ، مانند محصول VPN Avira.

مشتریان Avira Antivirus Pro به مشتری جداگانه Avira دسترسی ندارند ، زیرا آنها دیگر محصولات Avira را در دسترس ندارند. مشتری آنتی ویروس جداگانه است و به وضوح برای درک مشتری گذاشته شده است.

آویرا-مشتری

سرویس گیرنده آنتی ویروس دارای پنج دسته است که از منوی سمت چپ قابل دسترسی است. دسته پیش فرض “وضعیت” به روز رسانی سریع در مورد محافظت از شما می دهد. در مرکز ، دکمه “اسکن” به شما امکان می دهد سریعاً شروع به اسکن کنید.

اگر می خواهید به سایر ویژگی ها دسترسی پیدا کنید ، می توانید در زبانه های دسته دیگر بچرخید. کلیک بر روی “قرنطینه” شما را به سمت پرونده های قرنطینه سوق می دهد ، در حالی که بخش “ماژول ها” به شما امکان دسترسی به فایروال سیستم Avira را می دهد..

هر بخش همراه با توضیحات است تا به شما در درک هر یک از ویژگیهای موجود کمک کند. این یک مشکل بزرگ نیست ، اگرچه ، مشتری اصلی آنتی ویروس Avira با دکمه ها یا ویژگی های غیر ضروری بارگذاری نشده است.

اگر نیاز به سفارشی کردن هر چیزی دارید ، با کلیک بر روی نماد چرخ دنده در قسمت پایین سمت چپ مشتری ، شما را به سمت تنظیمات Avira سوق می دهد. این قسمت از تنظیمات تحت هود گسترده است ، و دارای پیوندهایی به راهنماهای آنلاین و یک منطقه “توضیحات” برای تنظیمات فردی است که می تواند به شما در درک هرگونه مشکل کمک کند.

رابط Avira پاک یک آنتی ویروس بسیار قدرتمند را پنهان می کند. بخش “اسکن” اکثر کاربران را راضی می کند ، در حالی که منطقه “تنظیمات” به شما امکان می دهد از Avira خود به هر شکلی که می خواهید سفارشی کنید..

آواز

در حالی که Avira در حین نصب به ورودی کمی نیاز دارد ، Avast به خیلی کم نیاز دارد. با فشردن دکمه “نصب” فرآیند شروع می شود ، و تقریباً در مورد تمام مراحل نصب برای شما مراقبت می شود.

پس از اتمام نصب ، باید برخی از شرایط و ضوابط نهایی را تأیید کنید. سپس Avast اسکن پس از نصب رایانه شخصی شما را اجرا می کند تا بررسی کند آیا می تواند هر بدافزار را تشخیص دهد یا خیر. همچنین اسکن یک نرم افزار منسوخ شده را انجام می دهد و هرگونه شناسایی آن را به روز می کند.

آواست-مشتری

Avast یکی از ساده ترین سرویس گیرندگان آنتی ویروس برای پیمایش را دارد ، با یک طرح رنگی جذاب که باعث می شود هرگونه خواسته و تنظیمات واضح از هم متمایز شود. اگر به دسترسی به سایر ویژگی ها نیاز دارید ، می توانید این کار را از منوی سمت چپ انجام دهید.

با تنها چهار دسته ، بسیاری از ویژگی های Avast یافتن آن بسیار آسان است. برگه “protection” گزینه های اسکن آنتی ویروس ، حفاظت از شبکه شما ، جعبه ماسه ای Avast و سایر ویژگی ها را به شما ارائه می دهد. هر ویژگی توضیحی مختصر دارد که توضیح می دهد چه کاری انجام می شود.

در صورت نیاز به سفارشی سازی Avast ، می توانید با کلیک روی دکمه “menu” در بالا سمت راست به منوی “تنظیمات” دسترسی پیدا کنید..

اگر روی ویژگی ای که شامل آن نیست کلیک کنید ، Avast شما را مستقیماً به صفحه فروش می برد تا محصول را خریداری کنید. مشتری در صورت داشتن اشتراک ارزان تر Avast (یا برنامه رایگان Avast) خصوصیاتی را که در اختیار شما قرار نمی دهد پنهان نمی کند..

بررسی قبلی Avast Pro ما این نوع تبلیغات را تحت الشعاع قرار داد ، اما این بیشتر ناراحتی است و نه یک مسئله جدی. اگرچه می تواند برای مشتریان جدید مشکل ساز و گیج کننده باشد ، بنابراین این چیزی است که باید از آن مراقبت کنید.

دور سه فکر

همانطور که از این بازیکنان برتر انتظار دارید ، هر دو در مورد دوستی کاربر کاملاً برابر هستند. نصب هر دو آنتی ویروس سریع و آسان برای استفاده است ، اگرچه Avira سفارشی سازی بیشتری را برای کاربران برق ارائه می دهد. 

ما همچنین در مقایسه با وضوح پیشنهاد Avira ، تمرکز فروش سنگین در مشتری Avast نیستیم ، و Avira را به گزینه بهتر در اینجا تبدیل می کنیم.

دور: نقطه دوستانه کاربر برای Avira

لوگوی Avira
لوگوی Avast Pro

4

حفاظت

مهمترین بخش بررسی مقایسه ما نگاه ما به کیفیت کلی حفاظت است. به جای اینکه این را برای خودمان آزمایش کنیم ، از گزارشهای مستقل از سه شرکت امنیتی استفاده می کنیم: AV-Test ، AV-Comparatives و MRG Effitas. بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه محافظت از Avira و Avast در تست های دنیای واقعی مقایسه می شود.

آویرا

با شروع AV-Test ، Avira در تست محافظت در ماه مه-ژوئن 2019 ، 5.5 از 6 را برای محافظت به دست آورد. تطبیق 5.5 از 6 برای عملکرد نیز ثبت شد ، با نمرات عملکرد کمی پایین تر از میانگین صنعت. 

Avira-AVTest-June19

در طول تست حفاظت از فوریه-مه 2019 AV-Comparatives ، از اندازه 752 نمونه ، 752 نمونه توسط Avira مسدود شده است. فقط آنتی ویروس کسپرسکی قادر به مطابقت با این نمره در طول تست بود (به بررسی ضد ویروس کسپرسکی ما مراجعه کنید).

نمره عملکرد در Avira در تست عملکرد AV-Comparatives آوریل 2019 چندان هم خوب نبود. از میان 14 آنتی ویروس مورد آزمایش ، Avira شماره 13 بود که فقط Windows Defender نمره بدتری داشت. AV-Comparatives در کنار Trend Micro جایزه “Advanced” خود را برای عملکرد به Avira اهدا کرد (به آنتی ویروس Trend Micro + مراجعه کنید).

آزمایش نهایی آزمایشگاه MRG Effitas در Q2 2019 نشان داد که از تعداد نمونه 398 ، 397 توسط Avira مسدود شده است. برای این امتیاز ، MRG Effitas به Avira نمره 1 “معتبر” سطح 1 ، مطابق با F-Secure اعطا کرد (به بررسی آنتی ویروس F-Secure ما مراجعه کنید).

آواز

نمره 6 از 6 ، نمره Avast در طول تست محافظت از تست AV-جولای و آگوست 2019 اندکی بهتر از Avira بود. نمرات عملکرد با 5.5 از 6 خوب نبود.

Avast-AVTest-August2019

در طول تست حفاظت از فوریه-مه 2019 AV-Comparatives ، نمرات ثبت شده قابل قبول بود ، با Avast مسدود کردن 746 از 752 نمونه بدافزار. این شش شکست ، با کل موفقیت 99.2 درصد است. AV-Comparatives جایزه “Advanced” خود را برای محافظت به Avast اهدا کرد.

نمره عملکرد Avast در آزمون آوریل 2019 در AV-Comparatives خیلی بد نبود ، در وسط جدول نشست و جایزه بالاترین “Advanced +” را دریافت کرد.

MRG Effitas محصولات مصرفی Avast را آزمایش نمی کند ، اما در آخرین آزمایش Q2 2019 آنتی ویروس Avast Business آن را آزمایش کرد. متأسفانه برخلاف سایر آزمایشگاهها ، Avast بسیار ضعیف عمل کرد و تقریباً پنج درصد نمونه ها از دست رفته بودند. فقط مک آفی در آزمون MRG Effitas به بد عمل کرد (به بررسی کل حفاظت ما در مک آفی مراجعه کنید).

این احتمال وجود دارد که محصولات آنتی ویروس تجاری و مصرف کننده Avast دارای همان موتور اسکن شده باشند ، بنابراین نمی توان این نمره ضعیف را نادیده گرفت.

دور چهار اندیشه

Avast به غیر از MRG Effitas نمرات خوبی برای کیفیت حفاظت از آن داشت. با این حال ، با توجه به عملکرد بد آن ، نمی توان نادیده گرفت. در عوض ، آویرا در تمام آزمایشات خوب عمل کرد و این پیروزی این دور شد.

دور: نقطه حفاظت از Avira

لوگوی Avira
لوگوی Avast Pro

5

پشتیبانی

در بخش پایانی ما ، ما به کیفیت کلی پشتیبانی مشتری از Avira و Avast خواهیم پرداخت.

آویرا

پشتیبانی مشتری Avira کمی جالب است ، اما بسیار گسترده است. ایمیل مستقیم و پشتیبانی تلفنی محدود به مشتریان حق بیمه است و برای تأیید اشتراک خود باید قبل از دسترسی به آن وارد شوید.

Avira-Site-پشتیبانی

در وب سایت ، Avira یک پایگاه دانش دقیق با راهنماهای چگونگی راهنمایی به چندین زبان ارائه می دهد. همچنین سؤالات متداول وجود دارد که به سؤالات مربوط به موضوعات متداول پاسخ می دهد.

متأسفانه ، پیمایش از طریق پایگاه دانش کمی دشوار است ، اما اگر دچار مشکل شوید ، می توانید خود را در انجمن انجمن ارسال کنید. این نظارت توسط مشتریان و کارمندان انجام می شود که به هر یک از سؤالات شما پاسخ خواهند داد.

همچنین می توانید کانال YouTube Avira را جستجو کنید ، و فیلم ها در پاسخ به سؤالات ، کاوش موضوعاتی مانند حریم خصوصی و امنیت و ارائه نکات مفیدی برای مبتدیان.

آواز

پشتیبانی مستقیم فقط برای مشتریان پریمیوم Avast در دسترس است. با این حال ، کاربرانی که از آزمایش برتر استفاده می کنند می توانند از پشتیبانی مستقیم Avast استفاده کنند. 

Avast-Site-پشتیبانی

به غیر از این ، Avast دارای یک پایگاه دانش برای همه کاربران است ، با راهنماهای جدا شده توسط هر برنامه محصول ، موضوعات مشترک مانند نصب را شامل می شود. این راهنماها شامل دستورالعمل های آسان برای رعایت تصاویر مفید هستند.

یک انجمن پشتیبانی با 1.3 میلیون پست وجود دارد ، که تالار گفتگوی اختصاصی برای محصولات و زبان های مختلف وجود دارد. شما می توانید در انجمن برای پست های موجود جستجو کنید که به سؤالات مربوط به موضوعات گذشته نیز پاسخ می دهند.

اگر به پشتیبانی فنی گسترده ای نیاز دارید ، هزینه بالایی را برای آن پرداخت خواهید کرد. Avast بسته Total Care خود را برای پشتیبانی مستقیم با 199 دلار در سال ارائه می دهد. این هزینه اضافی بسیار گران است و بسته ای نیست که توصیه می کنیم.

دور پنج افکار

Avira انواع مختلفی از پشتیبانی را ارائه می دهد ، از جمله راهنماهای مفید و گزینه های پشتیبانی مستقیم زیادی. گزینه های Avast بسیار مشابه هستند ، اما به دلیل پشتیبانی مستقیم فنی به یک بسته الحاقی گران قیمت نیاز دارند ، پشتیبانی Avira به طور کلی بهتر است.

دور: نقطه پشتیبانی Avira

لوگوی Avira
لوگوی Avast Pro

6

افکار نهایی

اگرچه Avast و Avira هر دو تعداد قابل توجهی از ویژگی ها را ارائه می دهند ، Avira است که این بررسی مقایسه را برنده می شود. با داشتن نمرات محافظت بهتر از Avast و رابط کاربری که استفاده از آن ساده تر است ، Avira گزینه بهتری است.

برنده: آویرا

Avira یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود در بازار است. اگرچه Bitdefender انتخاب برتر ما است ، اما بعید به نظر می رسد که از اشتراک Avira ناامید شوید.

اگر به دنبال جایگزینی هستید ، می توانید برای بررسی و مقایسه بیشتر به مقالات آنتی ویروس دیگر ما مراجعه کنید. نظرات خود را در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید و از خواندن آنها متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map