Avast vs AVG: نبرد برای بهترین آنتی ویروس رایگان 2020

اگر قصد دارید از دستگاههای خود در اینترنت در سال 2019 و بعد از آن استفاده کنید ، سرمایه گذاری روی آنتی ویروس با کیفیت ضروری است. Avast و AVG دو بزرگترین گزینه در بازار آنتی ویروس ها هستند و این نرم افزارها در میلیون ها رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه در سراسر جهان نصب شده اند.. 

ما در گردهمایی بهترین نرم افزار آنتی ویروس رایگان رایگان ، درباره هر دو آنتی ویروس صحبت کرده ایم. هر دو محصول متعلق به یک شرکت هستند و با آن اداره می شود و Avast در سال 2016 AVG قبلاً مستقل را خریداری کرده است. 

برای دیدن نحوه عملکرد این خواهران و برادران آنتی ویروس ، ما می خواهیم آنها را در این مقایسه Avast در مقابل Avast در مقابل AVG آزمایش کنیم. اگر می خواهید به طور جداگانه به هر آنتی ویروس نگاهی بیندازید ، می توانید قبل از شروع مطالعه ، به بررسی Avast Pro و بررسی آنتی ویروس AVG بپردازید..

راه اندازی یک مبارزه: Avast در مقابل AVG

خوانندگان منظم Cloudward.net این قالب را می شناسند ، اما اگر تازه وارد هستید ، نحوه نحوه نزدیک شدن به بررسی مقایسه ما آورده شده است. مقایسه های ما به پنج دور تقسیم می شود ، شامل ویژگی ها ، قیمت گذاری ، کاربرپردازی ، محافظت از آنتی ویروس ها و خدمات به مشتری.

ما از هر دور فردی به برنده امتیاز خواهیم داد ، توضیح می دهیم که چرا پس از اتمام هر دور آنتی ویروس را انتخاب کردیم. اولین آنتی ویروس که به سه امتیاز یا بیشتر می رسد برنده خواهد شد. ما شما را در تصمیم گیری ما در نتیجه نهایی ما نیز طی خواهیم کرد.

ما از ترکیبی از آزمایشات خودمان و گزارشات آزمایشگاههای امنیتی مستقل برای راهنمایی تصمیم گیری استفاده می کنیم. اگر می خواهید مخالف باشید یا افکار خود را برای اشتراک گذاری دارید ، لطفاً در پایان این بررسی نظر خود را برای ما رها کنید.

1

امکانات

در مواجهه با تهدیداتی که صنعت رو به رشد در فضای مجازی رو به رشد قرار می دهد ، برای شرکت های امنیتی به سادگی غیر ممکن است از افزودن ویژگی های جدید برای ایجاد نرم افزار آنتی ویروس ممتاز که ارزش پرداخت آن را دارد اجتناب کنند.. 

با توجه به این نکته ، و شروع کردن کارها ، ما می خواهیم ویژگی هایی را که Avast و AVG به مشتریان ارائه می دهند را اجرا کنیم.

آواز

Avast مملو از ویژگی های آن است ، هم در برنامه رایگان خود بلکه برای مشتریان پریمیوم. این گزینه پیشنهادی ما برای کاربران Android است ، همانطور که قبلاً در بهترین آنتی ویروس ما برای مقاله Android پیشنهاد کرده ایم.

ویژگی های Avast

Avast محور محافظت از آنتی ویروس های خود است و حتی برنامه رایگان آن تهدیدهایی مانند باج افزار را مسدود می کند. با این حال ، برای افزودن به امنیت عمومی شبکه ، Avast یک ابزار اسکن شبکه را برای جستجوی آسیب پذیری ها و توصیه راه حل ها ارائه می دهد.

مشتریان Avast Premium برای مسدود کردن فیشینگ ، و همچنین یک ابزار Sandbox به شما امکان محافظت از وب DNS را می دهند و همچنین می توانید یک نرم افزار جدید Sandbox (که به طور بالقوه خطرناک است) را امتحان کنید و فایل های ناشناخته را برای عفونت تست کنید..

این محیط آزمایش جدا شده به طور کلی مانع از تداخل بدافزارهای احتمالی با پرونده های رایانه شخصی و سیستم شما می شود ، در حالی که Avast با هر پرونده آلوده ای که برای شما تشخیص داده است برخورد می کند. مشتریان Avast همچنین می توانند از مرورگر امن Avast ، یک مرورگر سفارشی Avast با خصوصیات امنیتی و امنیتی اضافی استفاده کنند.

مشترکین پریمیوم با یک ابزار امنیتی محافظت از حریم خصوصی اضافی را دریافت می کنند و دسترسی به وب کم شما را محدود می کند تا هکرهای احتمالی را از مشاهده یا ضبط فید متوقف کند. Avast همچنین برای جلوگیری از رمزگذاری باج افزار رمزگذاری را برای پرونده های شما ارائه می دهد ، همچنین ابزاری برای پاک کردن ایمن برخی از پرونده ها.

محافظت از VPN با گرانترین برنامه Avast Ultimate ، به لطف Avast SecureLine VPN ، که بررسی Avast SecureLine VPN ما با جزئیات بیشتر در مورد آن صحبت می کند ، گنجانده شده است. این یک VPN درجه یک نیست ، اما اگر در یک شبکه ناامن باشید به دسترسی به وب نیاز خواهید داشت.

مشترکان Avast Ultimate نیز از گذرواژه های Avast استفاده می کنند. این مدیر رمز عبور برای استفاده های اولیه مناسب است ، اما جایگزینی 1Password نیست (به بررسی 1Password ما مراجعه کنید).

AVG

مانند Avast ، AVG یکی از بهترین آنتی ویروس های رایگان است که هم اکنون در دسترس است و میلیون ها کاربر از آن در رایانه های شخصی و Mac در سراسر جهان استفاده می کنند ، اما انتخاب خوبی از ویژگی ها را برای مشتریان “پریمیوم” ارائه می دهد..

ویژگی های AVG

AVG از آنتی ویروس های اولیه به عنوان استاندارد برخوردار است و محافظت معمول از بدافزارها با برخی از ویژگی های غیر معمول مانند اسکن پیوست ایمیل است. همچنین یک مرورگر مارک AVG وجود دارد که می توانید در طی مراحل نصب آن را نصب کنید.

مرورگر امن AVG (همانطور که مرورگر نامیده می شود) دقیقاً مشابه مرورگر امن Avast ، به لطف کراوات AVG-Avast است. از همان پایه Google Chrome استفاده می کند ، بسیاری از رابط کاربری مشابه خواهند بود ، اما با محافظت از حریم خصوصی ، مسدود کردن آگهی و یک مدیر رمز عبور که در آن ساخته شده است.

اگر در یک برنامه AVG حق بیمه مشترک هستید ، می توانید از وب کمیت خود محافظت کنید تا جلوی خرابکاری ها ، محافظت در برابر باج افزار اضافی ، یک دستگاه خرد کننده پرونده برای پاک کردن پرونده های حساس و فایروال سیستم پر شده را بگیرید. به لطف امنیت اضافی DNS ، محافظت از فیشینگ نیز وجود دارد.

با اشتراک برتر AVG Ultimate ، به برخی از محصولات اضافی مانند AVG TuneUp دسترسی خواهید یافت. این شبیه به مدل اشتراک Avast است ، که در آن محصولات مختلفی برای تهیه یک مجموعه امنیتی واحد جمع شده اند.

AVG TuneUp شبیه به Avira System Speedup Pro و Software Updater Pro است ، با ابزارهایی برای حذف پرونده های موقتی ، بهبود تنظیمات سیستم و به طور خودکار بروزرسانی نرم افزار ناامن (به بررسی Avira ما مراجعه کنید). 

AVG TuneUp را با برنامه های خود شامل نمی شود ، اما می توانید اشتراک اضافی AVG Secure VPN را نیز از آن خود کنید. مانند مرورگر امن ، Secure VPN SecureLine VPN Avast است اما برای مشتریان AVG ارائه شده است. 

دسترسی سریع به Netflix یک محصول خوب است ، اما شما بهتر است با ارائه دهنده دیگری از بهترین VPN ما در لیست کوتاه Netflix ، مانند NordVPN ، دیدن کنید (به مقاله NordVPN ما مراجعه کنید).

دور یک افکار

ترکیب ویژگی های Avast و AVG تقریباً مشابه هستند. برخی از ویژگی ها ، مانند مرورگر امن ، به اشتراک گذاشته می شوند ، اما Avast چند ویژگی اضافی را برای مشتریان پریمیوم ارائه می دهد ، مانند Avast Sandbox ، و آن را به عنوان برنده این دور اول تبدیل می کند..

دور: ویژگی های نقطه برای Avast Pro

لوگوی Avast Pro
لوگوی AVG آنتی ویروس

2

قیمت

بیشتر محصولات آنتی ویروس با حق بیمه نیاز به هزینه سالانه پیشرو دارند. اگر به مدت یک سال یا بیشتر خود را در یک محصول ضد ویروس قفل کرده اید ، می خواهید مطمئن شوید که ارزش آن را دارد. بیایید ببینیم قیمت Avast و AVG چقدر است ، بنابراین ما می توانیم درباره قیمت و قیمت آنها را قضاوت کنیم.

آواز

Avast در حال حاضر سه برنامه محصول دارد که Avast Free به عنوان یک برنامه در نوع خود است. Avast Free با محافظت Avast به عنوان استاندارد و همچنین چند مورد تعجب آور مانند مدیر اصلی رمز عبور و اسکنر شبکه همراه است.

Avast Premium Security اولین برنامه “حق بیمه” از Avast است ، اگرچه از لحاظ فنی طرحی است که به دو نیمه تقسیم می شود. Premium Security Single-device محافظت از آنتی ویروس برای یک رایانه شخصی ویندوز با 69.99 دلار در سال ، به همراه محافظت از آنتی ویروس Avast ، ایمیل و محافظت از فیشینگ ، ابزار تست Sandbox و رمزگذاری پرونده در برابر بدافزار.

اگر می خواهید از بیش از یک دستگاه محافظت کنید ، چند وسیله ای Avast Premium Security مورد نیاز است. این ویژگی ها همان ویژگی های یک دستگاه را شامل می شود ، اما آنها را به 10 دستگاه از جمله پشتیبانی از اندروید و Mac با 89.99 دلار در سال گسترش می دهد..

در صدر لیست محصولات Avast Ultimate قرار دارد. این 99،99 دلار در سال است ، با کلمات عبور Avast SecureLine VPN و Avast. با این وجود ، به اندازه کافی عجیب فقط از یک رایانه شخصی ویندوز پشتیبانی می کند ، که یک قدم عقب در مقایسه با چند دستگاه Premium Security است.

برای اکثر مشتریان ، دستگاه چند منظوره Avast Premium بهترین برنامه است ، مگر اینکه ناامید نشوید از VPN اضافی و مدیر رمز عبور Avast استفاده کنید.

AVG

برنامه قیمت AVG مشابه برنامه Avast است ، با سه طرح برای مشتریان ، از جمله AVG Free برای کاربران غیرپرداخت. همچنین یک محصول ضد ویروس AVG جداگانه برای کاربران Mac وجود دارد که بصورت رایگان و با ویژگی های کمتری ارائه می شود. بیشتر محصولات AVG محافظت از ویندوز است.

برخلاف Avast ، که فقط پوشش نامحدود دستگاه را در یک برنامه واحد ارائه می دهد ، AVG بهترین شرکت مادر خود را با ارائه پوشش برای دستگاه های نامحدود در تمام برنامه های خود ارائه می دهد.

با 79.99 دلار در سال ، اولین محصول برتر AVG ، AVG Internet Security ، ارزان نیست. این برنامه با محافظت از آنتی ویروس ، مسدود کردن وب کم ، محافظت در برابر اسپم ، محافظت از تلفن همراه برای دستگاه های Android ، فایروال شبکه و رمزگذاری پرونده های سفارشی برای مسدود کردن حملات باج افزار.

گرانترین محصول در ترکیب AVG AVG Ultimate است که 20 دلار بیشتر از AVG Internet Security است. از نظر فنی ، این دو محصول در یک محصول هستند که ویژگی های امنیت اینترنت AVG با AVG TuneUp ، ابزار بهینه سازی سیستم 50 دلاری برای از بین بردن پرونده های ناخواسته و به روزرسانی نرم افزار منسوخ شده شما ترکیب شده اند.

چند محصول AVG به اشتراک جداگانه ای مانند AVG Secure VPN نیاز دارند. با این حساب ، AVG Secure VPN را از دست ندهید و از طریق بررسی های VPN ما ، گزینه دیگری را جستجو کنید. با این حال ، همانطور که اشاره کردیم ، برای یافتن یک جایگزین بهتر از NordVPN یا ExpressVPN به شما سخت فشار می آورد.

دور دو فکر

با یک برنامه رایگان و دو برنامه حق بیمه (و یک محصول فوق العاده رایگان برای کاربران Mac) ، ساختار قیمت گذاری AVG بسیار ساده است ، با ارائه سخاوتمندانه پوشش نامحدود دستگاه برای شیرین کردن معامله.

در مقابل ، برنامه های قیمت Avast کمی گیج کننده است. با دو طرح با نامهای مشابه و گرانترین برنامه ای که دستگاههای کمتری را در مقایسه با برنامه بلافاصله قبل از آن پوشش می دهد ، Avast واقعاً باید ایده های خود را در مورد چگونگی ساخت محصولات خود به زیر مجموعه خود جستجو کند. با توجه به این نکته ، گرچه قیمتها کاملاً مشابه هستند ، اما AVG در اینجا برنده است ، برای وضوح.

دور: قیمت آنتی ویروس AVG

لوگوی Avast Pro
لوگوی AVG آنتی ویروس

3

دوستی کاربر

ما سه عامل برنده کننده را هنگام بررسی یک آنتی ویروس برای کاربرپسندی داریم: سادگی و سرعت آن و همچنین نصب و استفاده از آن برای اکثر کاربران آسان است. ما از این عوامل استفاده خواهیم کرد تا نگاهی دقیق تر به AVG و Avast کاربرپسند داشته باشیم.

آواز

Avast دارای یک نصاب مبتدی مبتدی است که استاندارد طلا را برای نصب آنتی ویروس تعیین می کند. به ورودی کمی احتیاج دارد مگر اینکه قبل از شروع کار بخواهید نصب را شخصی سازی کنید.

پس از نصب Avast ، چند مورد از جمله اسکن سریع آنتی ویروس و چک برای نرم افزار منسوخ شده اجرا می شود. این نرم افزار قدیمی را که می یابد با تأیید شما به روز می کند.

آواست-مشتری

پس از نصب ، مشتری Avast از استفاده آن لذت می برد. با یک طرح رنگی تیره که تمرکز شما را به مهمترین پیام ها و نمادها می کند ، پیمایش ساده است. ویژگی های کمتر مهم در منوی سمت چپ پنهان است.

Avast شما را در صدها دسته قرار نمی دهد ، در عوض تنها چهار مورد ارائه می دهد. به عنوان مثال ، “حفاظت” گزینه های آنتی ویروس و حفاظت از شبکه را به همراه حالت Sandbox نمایش می دهد. Avast شامل توضیحات مفیدی است که هدف هر ویژگی در کنار آن را توضیح می دهد.

سفارشی سازی Avast ساده است. فقط از طریق منو به تنظیمات Avast دسترسی داشته باشید ، که در سمت راست بالای مشتری موجود است.

ما در گذشته عنوان کردیم که چگونه ما از تلاشهای Avast برای “فروش” محصولات از طریق مشتری خاص خود بیزاریم. متأسفانه این تغییر نکرده است زیرا کالاهایی که مشترکاً در محصولات ارزان قیمت Avast درج نشده اند در مشتری باقی می مانند. با کلیک بر روی اینها ، شما می توانید به یک صفحه پرداخت برای اشتراک گرانتر برسید.

این می تواند به خصوص برای مشتریان جدید گیج کننده باشد. اگر قصد استفاده از Avast را دارید ، پس از نصب مشتری حتماً مراقب این کار باشید.

AVG

AVG با داشتن یک فایل نصب کننده بسیار کوچک 1MB ، سریعترین آنتی ویروس برای نصب است. حتی پرونده نصب 5MB Webroot SecureAnywhere را ضرب و شتم می کند و با زمان نصب دو دقیقه مطابقت دارد (به بررسی قبلی Webroot SecureAnywhere ما مراجعه کنید).

AVG-Installer

مانند Avast ، AVG دو گزینه نصب دارد ، با نصب سریع برای استفاده از تنظیمات پیش فرض AVG یا یک روش نصب سفارشی که در آن می توانید قبل از شروع نصب ، ویژگی های مورد نظر خود را انتخاب کنید..

پس از نصب ، AVG دارای یک مشتری مرتب و ساده است که به سادگی می توان از آن استفاده کرد و پنج بخش ویژگی های شما را از هم جدا می کند. بخش “رایانه” به شما امکان دسترسی به آنتی ویروس خود را می دهد ، در حالی که “پرداخت” شامل مرورگر ایمن و ویژگی های محافظت از حریم خصوصی شما.

AVG-Client

اگر می خواهید اسکن ضد ویروس را شروع کنید ، AVG شش گزینه از پیش تعیین شده ، از اسکن سریع هنگام رایانه شخصی شما ، برای اسکن کردن عفونت های مخرب سنگین ، ارائه می دهد. با کلیک روی نماد چرخ دنده کنار دکمه “رایانه اسکن” در صفحه اصلی ، به این موارد قابل دسترسی است.

بخش ها در AVG در یک منوی افقی از دکمه ها در صفحه اصلی مشتری تنظیم شده است. می توانید این موارد را از منوی تنظیمات سفارشی کنید ، که می توانید از منوی AVG در بالا سمت راست مشتری دسترسی داشته باشید. 

سطح شخصی سازی در AVG خوب است ، و توضیحات مفیدی در مورد ویژگی های پیچیده توضیح می دهد. شما می توانید همه چیز را ، از ظاهر مشتری AVG گرفته تا تنظیمات فردی برای هر ویژگی ، از جمله حساسیت محافظت در برابر آنتی ویروس AVG خود ، تنظیم کنید..

دور سه فکر

Avast و AVG هر دو در مورد دوستانه کاربر از بهترین استانداردهای صنعت پیروی می کنند. استفاده و نصب آسان هر دو مشتری آسان است ، اما سفارشی سازی گسترده ای ارائه می دهند ، اگرچه ما طرفداران تکنیک فروش Avast در برنامه های ارزان قیمت نیستیم. با وجود این ، هیچ برنده مشخصی بین این دو وجود ندارد و این دور را به تساوی تبدیل می کند.

دور: دوستی کاربر بدون برنده مشخص ، برای هر دو امتیاز می دهد

لوگوی Avast Pro
لوگوی AVG آنتی ویروس

4

حفاظت

اگر بخش های دیگر این بررسی مقایسه را بخوانید ، وقت آن است که تمرکز کنید ، زیرا محافظت مهمترین عنصر نرم افزار آنتی ویروس است. ویژگی ها ، قیمت گذاری و کاربر پسند بودن خوب است در نظر بگیرید ، اما اگر محافظت از زباله است ، محصول حذف شده است – دوره.

با توجه به این موضوع ، ما می خواهیم از گزارش های مستقل از سه آزمایشگاه آزمایش امنیتی غیرمجاز استفاده کنیم تا به پیشنهادات حفاظت Avast و AVG به مشتریان نگاه کنیم.

آواز

در طول تست ژوئیه-آگوست 2019 AV-Test ، Avast بسیار خوب عمل کرد ، با امتیاز 6 از 6 برای محافظت و 5.5 از 6 برای عملکرد. به ویژه ، نمره عملکرد کمی پایین تر از میانگین صنعت ثبت شده بود.

Avast-AVTest-August2019

نمره محافظت قابل قبول – اگرچه کامل نیست – در تست حفاظت از فوریه-مه 2019 با AV-Comparatives ثبت شد ، از این تعداد 746 از 752 نمونه آزمایشی که توسط Avast هنگام آزمایش مسدود شده است. 

این میزان موفقیت کلی 99.2 در این تست فقط با AVG قابل تطابق است ، اما این کافی بود تا آزمایشگاه برای کیفیت حفاظت از جوایز “پیشرفته” Avast AV-Comparatives را اهدا کند. همچنین به بالاترین سطح “Advanced +” جایزه عالی برای عملکرد ، با نمره جدول میانی در آزمون عملکرد AV-Comparatives آوریل 2019 اعطا شد..

MRG Effitas در آخرین آزمایش محافظت Q2 2019 بر روی سطح کسب و کار Avast متمرکز شد ، اما متأسفانه این نمره بسیار ضعیف بود ، با بیش از چهار درصد از 398 نمونه از دست رفته.

نمره ضعیف برای MRG Effitas کافی بود تا اعلام کنند Avast به طور کامل تست را شکست داد. اگرچه حمایت از مشاغل با حمایت از مصرف کننده فرق می کند ، نتیجه ای نیست که نادیده گرفته شود. در خارج از Avast ، فقط مک آفی آزمایش MRG Effitas را شکست داد (به بررسی کل حفاظت McAfee ما مراجعه کنید).

AVG

مطابقت با Avast ، آخرین تست محافظت در ژوئیه-آگوست 2019 با AV-Test ، امتیاز AVG 6 از 6 برای محافظت ، با 99.5 درصد امتیاز محافظت در ماه ژوئیه و 100 درصد در ماه آگوست گزارش شده است. برای عملکرد ، AVG 5.5 از 6 دریافت کرد.

AVG-AVTest-August2019

در طی تست حفاظت AV-Comparatives در فوریه-مه 2019 ، AVG 746 نمونه بدافزارها را از 752 مورد متوقف کرد ، شش شکست و میزان موفقیت کلی 99.2 درصد. 

باز هم ، این هم نمره Avast برای این دوره مطابقت دارد. توجه داشته باشید که فناوری اشتراک گذاری AVG و Avast از این رو مهم است ، بنابراین این نمره مطابق با تعجب آور نیست.

در آزمایش بدافزار MRG Effitas Q2 2019 ، AVG به هیچ وجه آزمایش نشده است. ما قبلاً در مورد نمره Avast در بخش قبلی صحبت کرده ایم ، بنابراین این گزارش آزمایشگاهی را برای AVG رد می کنیم.

دور چهار اندیشه

Avast و AVG همان موتور اسکن آنتی ویروس را به اشتراک می گذارند ، بنابراین نمرات برابر از هر دو ارائه دهنده نباید شوک باشد. هر دو آنتی ویروس خوب عمل کردند ، اگرچه نمره بد برای محافظت از تجارت Avast در آزمایش MRG Effitas می تواند دلیلی برای نگرانی باشد. با در نظر گرفتن امتیازات مساوی ، AVG و Avast برندگان برابر این دور هستند – این یک تساوی است.

دور: حفاظت از برنده مشخص نیست ، برای هر دو امتیاز دارد

لوگوی Avast Pro
لوگوی AVG آنتی ویروس

5

پشتیبانی

آخر ، این دور نهایی روش های پشتیبانی از مشتری را هم Avast و AVG پیشنهادات به مشتریان و هم چنین کیفیت پشتیبانی را که احتمالاً دریافت خواهید کرد پوشش می دهد..

آواز

پرداخت مشتریان Avast – از جمله کسانی که از یک حق بیمه رایگان 30 روزه استفاده می کنند – تنها کسانی هستند که می توانند پشتیبانی مستقیم دریافت کنند. 

Avast-Site-پشتیبانی

روشهای پشتیبانی مستقیم شامل یک سیستم فروش بلیط و یک خط پشتیبانی حق بیمه است که بصورت 24/7 برای مشتریان در دسترس است. در سایت یک پایگاه دانش وجود دارد که دارای بخش هایی برای محصولات شخصی Avast است که موارد اساسی را پوشش می دهد ، مانند نحوه نصب محصول.

همچنین یک فروم مشتری با بیش از یک میلیون ارسال وجود دارد. این انجمن به زبان و محصول جدا شده است ، در آنجا می توانید سؤال کنید و از کارمندان Avast و سایر مشتریان Avast پشتیبانی کنید. برای جستجوی پاسخ می توانید از طریق پست ها جستجو کنید.

اگر مشکلی دارید که قابل حل نیست ، می توانید هزینه پشتیبانی فنی Avast Total Care را بپردازید.

این پشتیبانی حق بیمه شامل پشتیبانی مستقیم و از راه دور دسک تاپ از سوی نمایندگان Avast برای رفع مشکلات و عفونت ها می باشد. بسته به میزان تعمیرات چقدر پیچیده است ، یا این که 199 دلار در سال برای کمک نامحدود در سال می باشد ، این گزینه گران قیمت می تواند برای هر تماس 79 دلار یا 119 دلار برای شما هزینه کند..

AVG

روش های پشتیبانی AVG گسترده است ، با یک گپ زنده برای مشتریان ، یک سیستم ارسال نامه الکترونیکی برای نمایش داده های دقیق تر و سه خط پشتیبانی 24/7 تلفن مستقر در انگلستان ، استرالیا و ایالات متحده..

AVG-پشتیبانی سایت

سؤالات محدود محدود به صورت آنلاین است و سؤالات جدا از محصولات جداگانه و همراه با راهنماهای پشتیبانی برای کمک به شما در نصب (یا حذف) محصولات AVG یا تغییر برنامه شما وجود دارد. شما می توانید منابع پشتیبانی بهتر برای انجمن پیدا کنید.

این بخش بر اساس آخرین ارسال ها مرتب شده است ، اما می توانید بخش های مختلفی را در مورد موضوعات و محصولات مختلف جستجو کنید. اگر به پشتیبانی بیشتری احتیاج دارید ، (مانند Avast) ، می توانید هزینه آن را بپردازید.

199 دلار در سال برای AVG Total Care مطابق با پیشنهاد Avast است و مانند Avast ، ما توصیه می کنیم بیشتر کاربران حتی آن را در نظر نگیرند.

دور پنج افکار

با پشتیبانی 24/7 تلفنی و چت زنده در دسترس ، پشتیبانی فنی Avast و AVG مطمئناً برای مشتریانی که به کمک بیشتری نیاز دارند ، مناسب است. قیمت گران قیمت برای پشتیبانی مستقیم فنی اندکی علامت گذاری در برابر شرکت است ، اما شما ملزم به پرداخت هزینه آن نیستید. با توجه به سطح مساوی از حمایت AVG و Avast ، اینجا قرعه کشی است.

دور: پشتیبانی بدون برنده مشخص ، برای هر دو امتیاز دارد

لوگوی Avast Pro
لوگوی AVG آنتی ویروس

6

افکار نهایی

از بسیاری جهات ، AVG و Avast تقریباً همان محصول هستند و دارای ویژگیهای جدید و روشهای پشتیبانی در دسترس مشتریان هر دو محصول هستند. پس جای تعجب نیست که دریابیم که این مقایسه با گرمای مرده به پایان می رسد.

Avast براساس ویژگی هایی با چند مورد اضافی ، از جمله Sandbox شامل ، که AVG ارائه نمی دهد برنده می شود. با این حال ، این یک ساختار قیمت گذاری گیج کننده در مقایسه با برادر کودک خود ، AVG دارد. با این وجود Avast برنده این مسابقه آراست در مقابل AVG است. 

برنده: Avast
همانطور که بررسی Bitdefender ما توضیح می دهد ، Bitdefender امروز بهترین نرم افزار ضد ویروس موجود در بازار است. همچنین می توانید به بررسی قبلی مقایسه Bitdefender در مقابل Avast ، نگاهی بیندازید که Avast در برابر آن چگونه عمل می کند.

خواه طرفدار AVG یا Avast باشید ، نظرات خود را درباره هر دو محصول در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. برای بررسی و مقایسه محصولات بیشتر ، به مقاله های آنتی ویروس دیگر ما نگاهی بیندازید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me