Avast VPN vs ExpressVPN: SecureLine چگونه در سال 2020 اندازه گیری می شود؟

امروز ، ما به دنبال دو شرکت ارائه دهنده VPN هستیم که هر دو نام خانوادگی قابل بحث هستند ، حداقل در دنیای امنیت سایبر ، اما به دلایل بسیار متفاوت. ExpressVPN یکی از – اگر نه بهترین – VPN در بازار امروز است. دارای تنوع ویژگی های ، سرعت بسیار عالی و امنیت عالی است که می توانید در بررسی ExpressVPN ما بخوانید. 

از طرف دیگر Avast سهم گسترده ای از نرم افزارهای ضد بدافزار را در اختیار دارد. می توانید در مورد بررسی این نرم افزار ضد بدافزار در بررسی Avast Pro ما بخوانید ، اما امروز ما در حال بررسی تلاش Avast در یک VPN با SecureLine VPN هستیم. 

در بررسی Avast SecureLine VPN ما ، ما از عملکرد کلی آن بسیار تحت تأثیر قرار نگرفتیم ، اما دریافتیم که بسیار کاربر پسند است و سرعت بسیار خوبی دارد. ما تصمیم گرفتیم جالب باشد که این دو غول را در یک مسابقه Avast SecureLine VPN در مقابل ExpressVPN در مقابل یکدیگر قرار دهیم..

راه اندازی یک مبارزه: Avast VPN در مقابل ExpressVPN

برای داشتن یک رقابت منصفانه ، باید قوانینی وجود داشته باشد. ما برای این VPN ها یک دور مقابل را برای حضور در این رقابتها ایجاد کرده ایم. این دورها شامل مواردی مانند سرعت ، امنیت ، دوستی کاربر و عملکرد جریان است. 

هر یک از این دسته ها به همان اندازه وزن می شوند زیرا هر یک جنبه ای اساسی دارند که افراد هنگام انتخاب یک VPN به دنبال آن هستند. در هر دور ، نگاه می کنیم که ارائه دهندگان با یکدیگر چگونه مقایسه می کنند ، سپس یک برنده انتخاب می کنیم. به برنده هر دور یک امتیاز تعلق می گیرد و یک نفر با کسب بیشترین امتیاز در پایان قهرمان اعلام می شود.

1

سرعت

ما برای مقایسه آنها ، هر VPN را در همان پنج نقطه در سراسر جهان آزمایش کردیم. ما همچنین اندازه گیری اولیه از سرعت اینترنت خود را بدون هیچ VPN انجام دادیم تا ببینیم چه مقدار از دست دادن عملکرد هر VPN باعث شده است.

Speed ​​VPN Speed

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (انگلیس)13194.3012.24
آلمان49191.789.74
روسیه11439.396.03
برزیل22841.301.12
ایالات متحده.8575.042.62
کره جنوبی47218.943.07

Speed ​​ExpressVPN

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده9161.8310.22
موقعیت مکانی هوشمند – کانزاس سیتی44105.497.94
تورنتو3590.577.89
آمستردام145103.124.48
سنگاپور24485.472.98
ژاپن163100.824.84

ExpressVPN و Avast SecureLine VPN به طرز چشمگیری عملکرد خوبی داشته اند و هرکدام در بعضی از مناطق با زمان پینگ و سرعت بارگیری ، ضربات معاملاتی را تجربه می کنند. ما دیدیم ExpressVPN در سه زمان پینگ ، Avast SecureLine را شکست داد ، در حالی که Avast VPN در دو مکان جلوتر بود.

در مورد سرعت بارگیری ، Avast SecureLine VPN قادر به پهنای باند بیشتر در سه از پنج مکان بود ، که با توجه به اینکه ExpressVPN در گذشته به طرز خارق العاده ای عملکرد خوبی داشته است ، بسیار شگفت آور بود ، همانطور که در سریعترین دوره گردآوری VPN ما مشاهده می کنید.. 

گفته می شود ، ExpressVPN با سرعت بارگذاری در هر مکان ، Avast را ضرب و شتم می کند. نکته جالب اینجاست که تجربه واقعی استفاده از ExpressVPN بسیار پاسخگوتر است. 

Avast SecureLine VPN اغلب می تواند دو یا سه ثانیه طول بکشد تا صفحات شروع به بارگیری کنند ، اما پس از آن ، به نظر می رسد که از سرعت آن استفاده خوبی کرده است. از طرف دیگر ، ExpressVPN بدون توجه به اینکه از کدام سرور استفاده کنیم خیلی سریع بارگیری می شود. 

به دلیل ماهیت عقب و جلو سرعتهایی که در تست دیدیم ، این تفاوت در دنیای واقعی عامل تعیین کننده است و در این دور ExpressVPN برنده می شود.

دور: نقطه سرعت برای ExpressVPN

لوگوی Avast SecureLine VPN
ExpressVPN آرم

2

جریان

هنگامی که نوبت به انکار کاربران VPN می رسد: تست جریان خود را در غیرقابل بازدید ترین سایت در آنجا شروع کردیم: iPlayer BBC ExpressVPN توانست محاصره بی بی سی را به راحتی از بین ببرد ، همانطور که Avast SecureLine VPN وقتی از سرور اختصاصی جریان UK استفاده کردیم.

Avast-SecureLineVPN-Streaming-BBCIplayer

اگرچه ExpressVPN سرور اختصاصی برای پخش ندارد ، اما به نظر می رسید همه سرورهای آن فقط بدون هیچ گونه تغییر خاصی در این کار انجام می دهند.. 

SecureLine VPN سرویس دهنده های جریان اختصاصی ندارد و به محتوای iPlayer BBC دسترسی پیدا می کند ، اما اگر فکر می کنید می توانید از Avast SecureLine VPN برای Netflix استفاده کنید ، ممکن است نیاز به تجدید نظر در این زمینه داشته باشید. هنگام تلاش برای دسترسی به آن از سرور جریان ایالات متحده ، توسط Netflix به ما پیام خطایی داده شد.

این امر باعث می شود که این دور پیروزی واضح و روشن برای ExpressVPN بدست آید ، زیرا می تواند به هر سایتی که سعی می کردیم برویم ، حتی بدون سرورهای اختصاصی جریان. این تقریباً برای هیچ کس شگفت آور نیست زیرا ExpressVPN امتیاز بهترین شماره VPN ما را برای پخش مقاله مدتی به دست آورده است.

دور: نقطه جریان برای ExpressVPN

لوگوی Avast SecureLine VPN
ExpressVPN آرم

3

امنیت و حریم خصوصی

Avast SecureLine VPN وقتی پروتکل ها و رمزنگاری می شوند ، هیچ انتخابی به کاربران ارائه نمی دهند. در عوض ، کاربران Windows را به پروتکل رمزگذاری AES-256 و پروتکل OpenVPN قفل می کند. اگر مقاله امنیتی VPN ما را بررسی کنید ، خواهید دید که این ترکیب درجه یک است و در هنگام آنلاین امنیت و صدا شما را حفظ خواهد کرد. 

کاربران اپل که می خواهند از VPN Avast استفاده کنند ، در پروتکل IKEv2 قفل خواهند شد ، که استفاده می شود زیرا به دلیل عملکرد خوب بیشتر با سیستم عامل های اپل بیشتر از OpenVPN است. همچنین عملکرد و پایداری قابل اطمینان تری را ارائه می دهد و در عین حال محافظت جامد را در اختیار کاربران قرار می دهد. 

ExpressVPN همچنین استاندارد طلایی OpenVPN با AES-256 و همچنین چندین گزینه پروتکل دیگر مانند L2TP و PPTP را به کاربران ارائه می دهد ، که ما در واقع کسی را به استفاده از آن توصیه نمی کنیم ، اما خوب است که این گزینه را داشته باشید. پسوند ExpressVPN برای مرورگرها همچنین چند لایه امنیتی اضافی مانند جلوگیری از جغرافیایی HTML5 را اضافه می کند.

expressvpn- بررسی-پروتکل-گزینه ها

جایی که همه چیز برای Avast SecureLine VPN جدا می شود وقتی مربوط به حریم شخصی کاربران است. Avast یک خط مشی رازداری پیچیده دارد ، که اعتراف می کند Avast VPN گزارش های خود را حفظ می کند. 

نه تنها این ، بلکه حفر تاریخچه شرکت نشان می دهد که از ورود Avast VPN توسط نیروی انتظامی برای مطابقت آدرس ایمیل با IP برای یافتن شخصی استفاده شده است. 

 

سیاست حفظ حریم خصوصی ExpressVPN بسیار مختصر و شفاف تر است ، و ExpressVPN هرگز اطلاعات را به مقامات دولتی تحویل نداده است زیرا آدرس IP ندارد یا هر چیزی که در واقع می تواند در تحقیقات کمک کند. این امر بیشتر با این واقعیت تقویت می شود که این جزیره جزایر ویرجین بریتانیا است که دارای قوانین استثنایی در مورد حریم خصوصی است.

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای ExpressVPN

لوگوی Avast SecureLine VPN
ExpressVPN آرم

4

تورنت

بخش قبلی با موضوع تورنت نزدیک است. هر دو ExpressVPN و Avast Secure VPN اجازه تورنت در سیستم عامل های خود را می دهند. در حقیقت ، Avast SecureLine VPN حتی تا آنجا پیش می رود که سرورهای اختصاصی P2P را ارائه دهد ، که ExpressVPN نمی کند. 

سرورهای Avast-SecureLineVPN-Client-

دقیقاً مثل اینکه با جریان صحبت کردیم ، اما سرورهای اختصاصی برای چیزی همیشه به معنای عملکرد بهتر یا امنیت برتر نیستند. هر دو ExpressVPN و Avast SecureLine VPN اتصال شما را در هنگام تورنت امن و خصوصی نگه می دارند ، و هر دو ضمن سرعت بارگیری سرعت محکم را ارائه می دهند.

با این حال ، آنچه مهم است این است که ExpressVPN اساساً نتوانسته است اطلاعاتی را درباره شما به مقامات ارائه دهد (به ویژه اگر با بیت کوین بپردازید ، که ما به زودی در مورد آنها بحث خواهیم کرد) ، در حالی که Avast VPN گزارشهای IP را نگه می دارد و آنها را به مقامات واگذار می کند..

بنابراین ، اگر از این سوال پرسیدید که Avast VPN برای تورنت مناسب است ، پاسخ کوتاه نه. برخلاف این عدم حفظ حریم خصوصی Avast VPN ، ExpressVPN همچنین مزیت تونل سازی اسپلیت را دارد ، به شما این امکان را می دهد تا برنامه هایی را انتخاب کنید که از اتصال VPN استفاده می کنند و کدام یک از اینترنت معمولی استفاده می کنند.. 

expressvpn- بررسی-تنظیمات

این بدان معناست که می توانید با اتصال VPN ایمن چیزی را torrent کنید و در عین حال سایر فایلهای با حساسیت را بارگیری کنید یا فقط وب را در یک اتصال پر سرعت و محافظت نشده مرور کنید.. 

دور: نقطه تورنت برای ExpressVPN

لوگوی Avast SecureLine VPN
ExpressVPN آرم

5

مکان سرور

Avast SecureLine VPN دارای 55 سرور در 34 کشور مختلف است. گسترش کلی سرورها قابل احترام است ، به طوری که برخی از مکانهای سخت که به سختی می یابند مانند نیوزیلند و برزیل مورد توجه بسیار مورد نیاز قرار می گیرند ، اما بیشتر کشورها فقط یک سرور واحد دارند. این می تواند باعث ایجاد پهنای باند شود و می تواند در ساعات اوج استفاده باعث کندتر عملکرد شود. 

در مقابل ، ExpressVPN بیش از 2000 سرور در 94 کشور جهان دارد. این یکی از بزرگترین تعداد سرورها در بازار امروز است و به شبکه ExpressVPN زیرساختهای لازم را برای رسیدگی به بارهای پهنای باند پهن در طول ساعت می دهد..

expressvpn-review-server-مکان

تنها VPN که این تعداد مکان را ضرب و شتم می کند HideMyAss است که می توانید در بررسی HideMyAss ما در مورد آن بخوانید. این امکان دسترسی مجازی را به 290 مکان سرور در 190 کشور جهان ارائه می دهد. نکته جالب در این مورد این است که HideMyAss در واقع متعلق به Avast است و این باعث تعجب می شود که چرا تعداد سرورهای SecureLine VPN بسیار ضعیف به نظر می رسد. 

دور: نقطه مکان سرور برای ExpressVPN

لوگوی Avast SecureLine VPN
ExpressVPN آرم

6

اتصالات همزمان

ما با نگاهی به اتصالات همزمان با ExpressVPN شروع خواهیم کرد ، زیرا این امر باعث آسانتر شدن امور می شود. ExpressVPN در اصل یک طرح واحد با چندین بازه زمانی ارائه می دهد ، که ما در بخش بعدی با جزئیات بیشتری در مورد آنها صحبت خواهیم کرد ، اما همه این گزینه ها امکان اتصال پنج اتصال همزمان را دارند.

Avast SecureLine VPN چندان ساده نیست. این برنامه دارای برنامه های مختلفی در بازه های زمانی مختلف است که اکثر این برنامه ها فقط یک دستگاه واحد را پوشش می دهند. با این حال ، یک برنامه چند دستگاهه Avast وجود دارد که به کاربران امکان محافظت از حداکثر پنج دستگاه را می دهد. 

Avast-SecureLineVPN-وب سایت-قیمت

از آنجا که هر دو ارائه دهنده طرحی را با پنج اتصال ارائه می دهند ، این دور به سادگی با کراوات به پایان می رسد. اگر فردی با دستگاه های زیادی دارید که به محافظت نیاز دارد ، پیشنهاد می کنیم CyberGhost را هم در بررسی اختصاصی CyberGhost و یا مطابقت ExpressVPN در مقابل CyberGhost بررسی کنید..

دور: اتصالات همزمان هیچ برنده مشخصی نیست ، برای هر دو امتیاز می دهد

لوگوی Avast SecureLine VPN
ExpressVPN آرم

7

قیمت گذاری

ExpressVPN یکی از گزینه های مناسب هنگام تهیه VPN است. اگر برخی از مقالات دیگر مطابقت ما ، مانند ExpressVPN در مقابل IPVanish را بررسی کردید ، متوجه خواهید شد که ExpressVPN در گذشته این دور را چندین بار از دست داده است. 

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، ExpressVPN یک طرح را در سه دوره ارائه می دهد: یک ماه ، شش ماه و 15 ماه که از نظر فنی مشترک یک ساله با سه ماه رایگان انداخته شده است. طرح.

با این حال ، قیمت Avast VPN همچنین بسیاری از گزینه های تک دستگاه را شامل می شود که برای کسانی که علاقه دارند فقط از یک دستگاه محافظت کنند ، ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهند. این مسئله به ویژه برای کسانی که فقط می خواهند VPN را برای تلفن خود دریافت کنند بسیار مناسب است ، زیرا برنامه سالانه تک تلفنی با 20 دلار در سال کم می شود.. 

برخلاف ExpressVPN ، Avast VPN یک آزمایشی رایگان را ارائه می دهد که هفت روز به کاربران می دهد تا VPN را بدون ارائه اطلاعاتی در مورد آنها امتحان کنند. این کاملاً سخاوتمندانه با برنامه رایگان ProtonVPN نیست ، که می توانید در بررسی ProtonVPN ما بخوانید ، اما با این وجود یک روش عالی برای امتحان کردن VPN است. 

علاوه بر آزمایش رایگان ، در صورت انجام این کار در 30 روز پس از ثبت نام ، امکان حذف Avast VPN و بازپرداخت نیز وجود دارد ، اما این گزینه مشابه با ExpressVPN نیز موجود است. در مورد گزینه های پرداخت ، Avast فقط کارتهای اعتباری یا بدهی و PayPal را می پذیرد ، در حالی که ExpressVPN اینها را قبول می کند و همچنین بیت کوین و حدوداً ده ها نفر دیگر. 

دشوار است که بگوییم کدام یک از اینها از نظر قیمت گذاری بهتر است. Avast VPN یک آزمایش رایگان ارائه می دهد ، اما ExpressVPN بیت کوین و چندین شکل دیگر از پرداخت را می پذیرد که Avast این کار را نمی کند. Avast برنامه های زیادی ارائه می دهد که می تواند باعث صرفه جویی در مصرف کنندگان یک دستگاه شود ، اما برنامه چند دستگاهه قیمت گذاری را قابل مقایسه می کند. 

در پایان ، کدام یک از این مدل های قیمت گذاری برای شما بهتر است به فرد بستگی دارد ، به این معنی که ما این دور را می خواهیم کراوات کنیم. 

دور: قیمت گذاری هیچ برنده مشخصی نیست ، برای هر دو امتیاز دارد

لوگوی Avast SecureLine VPN
ExpressVPN آرم

8

کاربرپسندی

در نگاه اول ، هر دو VPN تجربه کاربری کاملی را ارائه می دهند. مشتری Avast VPN بسیار خالی است ، اما این امر باعث می شود پیدا کردن آنچه می خواهید آسان شود. از طرف دیگر ، ExpressVPN به خصوص در منوی تنظیمات موارد بیشتری را طی می کند. با این حال ، آن را قادر می سازد تا چیزها را به خوبی در رابط کاربری نگه دارد ، که استفاده از آن به سادگی رابط کاربری ساده تر Avast.

expressvpn-بررسی-راه اندازی

بعد از مدتی استفاده از هر نرم افزار ، یک ویژگی خاص با مشتری Avast پیدا کردیم. هر وقت سعی می کردیم آن را کلیک کنیم و بکشیم ، پنجره با ماوس حرکت نمی کند. در عوض ، لبه صفحه را لرزاند.

طبیعتاً این موضوع کمی نگران کننده بود و فکر کردیم ممکن است در رایانه ما مشکلی پیش آمد اما هر پنجره دیگر وقتی حرکت می کردیم هنوز خوب کار می کرد. 

Avast-SecureLineVPN-Client- قطع شد

همچنین در هنگام حرکت ماوس و هنگام تغییر پنجره Avast VPN تأخیری ایجاد شد. این تاخیر باعث شد که قرار دادن پنجره جایی که ما می خواستیم از آنجا عملی شود غیرممکن است زیرا حتی وقتی ماوس را متوقف کردیم ، پنجره برای لحظه ای سفر خود را ادامه می دهد قبل از آنکه متوقف شود. 

این باعث می شود تا یک رابط کاربری دیگر کاربر پسند داشته باشد ، و عدم وجود هرگونه مسئله ای از این با ExpressVPN بدان معنی است که ما این دور را به ExpressVPN می دهیم. 

دور: نقطه کاربر پسند برای ExpressVPN

لوگوی Avast SecureLine VPN
ExpressVPN آرم

9

امکانات

چند ویژگی اساسی وجود دارد که همیشه در هر VPN به دنبال آنها هستیم و انتظار داریم آنها را ببینیم. این ویژگی های اساسی شامل نوعی توانایی اتصال خودکار و سوئیچ kill است. هر دو ویژگی تأثیر عمیقی بر امنیت سرویس دارند ، بنابراین نداشتن هیچ یک از این موارد به یک VPN آسیب قابل ملاحظه ای وارد می کند.. 

Avast-SecureLineVPN-Client-Splash

هر دو ارائه دهنده این ویژگی ها را در دسترس دارند ، اما ExpressVPN اجرای کلی بهتری را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، Avast SecureLine VPN سوئیچ kill را به طور پیش فرض خاموش کرده است ، که ما هرگز توصیه نمی کنیم ، در حالی که ExpressVPN آن را از حالت دریافت روشن کرده است. 

از آنجا که هر دو VPN مهمترین ویژگی را ارائه می دهند ، ما بررسی کردیم که چه ویژگی های اضافی دیگری برای تعیین بهتر بودن VPN در نظر گرفته شده است. همانطور که قبلاً بارها دیده ایم – مانند مقاله ExpressVPN در مقابل TunnelBear – ExpressVPN در مورد ویژگی ها بسیار سخت است..

ExpressVPN تونل زنی را تقسیم کرده است که یک ویژگی فوق العاده همه کاره است که به طرز حیرت انگیزی دشوار است ، با یک مثال برتر دیگر که در بررسی StrongVPN ما یافت می شود.. 

تونل سازی اسپلیت اجازه می دهد تا کاربران انتخاب کنند کدام برنامه ها از اتصالات محافظت شده VPN استفاده می کنند و کدام یک از اتصال سریعتر و بازتر اینترنت بی سیم استفاده می کنند. علاوه بر این ، ExpressVPN یک ویژگی تست سرعت عالی را ارائه می دهد.

expressvpn-review-test-test سرعت

علاوه بر این ، همانطور که در بخش “امنیتی” اشاره کردیم ، ExpressVPN چهار گزینه پروتکل را ارائه می دهد در حالی که Avast تنها یک مورد را ارائه می دهد. Avast همچنین فاقد تونل زنی تقسیم شده است. با انتخاب بیشتر سوئیچ های کشتار و گزینه های اتصال خودکار و همچنین تونل زنی اسپل و گزینه های امنیتی متنوع تر ، ExpressVPN در این دور محرک نیست.

دور: ویژگی های Point for ExpressVPN

لوگوی Avast SecureLine VPN
ExpressVPN آرم

10

افکار نهایی

در پایان ، ExpressVPN تقریباً در هر دور پیروز شد. ما نتوانستیم از Avast VPN برای Netflix استفاده کنیم ، در حالی که ExpressVPN مشکلی با آن نداشت. ما هنگام رابط کاربری Avast هنگام تلاش برای تغییر مکان مجدد ، با رابط کاربری Avast مشکل داشتیم و همچنین دریافتیم که Avast اطلاعات کاربر را ردیابی می کند و حتی آن را به مقامات داده است.

برنده: ExpressVPN

ExpressVPN هیچ یک از این موارد را ندارد و علاوه بر این ، ویژگیهای بسیار بیشتری نسبت به Avast SecureLine VPN دارد. تصمیم گیری واضح است: ExpressVPN در اینجا گزینه بهتری است. اگر با هر یک از این ارائه دهندگان تجربه ای داشتید ، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me