کسپرسکی در مقابل Avast: آنتی ویروس در سال 2020 با امنیت حق بیمه دیدار می کند

اگر بهترین محافظت از نرم افزار آنتی ویروس را می خواهید ، باید روی آن سرمایه گذاری کنید. اگرچه Avast یکی از بهترین گزینه های نرم افزاری ضد ویروس رایگان است ، اما مجموعه ای از ویژگی های قوی برای پرداخت مشتری با Avast Premium Security (قبلاً Avast Pro) را در اختیار مشتریان قرار می دهد. آنتی ویروس کسپرسکی مشابه است ، با قیمت مناسب و رابط کاربری دوستانه برای مشتریان جدید.


ما می خواهیم به شما کمک کنیم در این مقایسه کسپرسکی در مقابل Avast از سر به سر تصمیم بگیرید. قبل از شروع کار ، نگاهی به بررسی شخصی آنتی ویروس Kaspersky و بررسی Avast Pro برای بررسی بهتر در مورد جوانب مثبت و منفی هر دو نرم افزار آنتی ویروس بیندازید..

راه اندازی یک مبارزه: Avast vs Kaspersky

برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح ، ما قصد داریم کاسپرسکی و آوست را در یک نبرد پنج دور به آزمایش بگذاریم.

ما با ارزیابی ویژگی ها و قیمت گذاری ها قبل از ارزیابی دوستی کاربر ، کیفیت محافظت و خدمات کلی مشتری ارائه می دهیم. ما یک برگ برنده را انتخاب می کنیم و برای هر دور با یک تصمیم سریع تصمیم خود را برای هر دور امتیاز خواهیم گرفت.

1

امکانات

با تهدید حملات باج افزار ، باید روی نرم افزار آنتی ویروس با ویژگی هایی که قابلیت محافظت از شما را دارد سرمایه گذاری کنید.

ما می خواهیم به ویژگیهای موجود در هر دو کسپرسکی و Avast بپردازیم تا به شما در تصمیم گیری بهترین ارزش برای پول کمک کنیم.

کسپرسکی

آنتی ویروس کسپرسکی اولین محصول ضد ویروس است که کسپرسکی به مشتریان ارائه می دهد. فقط ویندوز است و با توجه به محافظت از آنتی ویروس های ضروری طراحی شده است.

کسپرسکی-ویژگی ها

در کنار محافظت از آنتی ویروس های معمولی ، آنتی ویروس کسپرسکی در برابر تهدیدهای جدیدتر مانند رمز نگاری محافظت می کند ، جایی که رایانه شخصی شما به یک ژنراتور رمزنگاری مانند بیت کوین تبدیل می شود.

Kaspersky Internet Security ، اولین برنامه برای ارائه محافظت از مک و موبایل ، همان محافظت از آنتی ویروس ، اما با چند مورد اضافی را در اختیار شما قرار می دهد. امنیت اینترنت همچنین برای جلوگیری از نظارت بر وب کم و همچنین محافظت در برابر تلاش های فیشینگ ، از محافظت از حریم خصوصی اضافی برخوردار است.

پول ایمن کسپرسکی نیز برای کمک به محافظت از آنلاین شما در نظر گرفته شده است. این یک مرورگر جدا شده است که یک محیط وب امن برای بانکداری آنلاین یا خرید فراهم می کند. از آن در برابر keyloggers و ضبط تصویر محافظت می کند.

می توانید Money Safe را با Kaspersky Secure Connection ، یک سرویس شبکه خصوصی مجازی محدود با امنیت اینترنت و Total Security ، ترکیب کنید تا در مقابل برخی از خطرات WiFi عمومی محافظت کنید..

این در حالی است که روزانه حدود 200 مگابایت در روز می باشد ، با همان محافظت از VPN که Bitdefender با محصول خود شامل می شود مطابقت دارد (به بررسی Bitdefender ما ، و همچنین مقایسه Bitdefender در مقابل کسپرسکی ما مراجعه کنید).. 

شما همان محافظت VPN را با کسپرسکی دریافت نخواهید کرد که با یک ارائه دهنده VPN کاملاً کارآمد به دست بیاورید. بهترین ارائه دهنده VPN شامل داده های نامحدود خواهد بود ، بنابراین توصیه می کنیم به جای آن ، کسپرسکی را با ارائه دهنده ای مانند ExpressVPN ترکیب کنید (به بررسی ExpressVPN ما مراجعه کنید).

در انتهای بالا ، Kaspersky Total Security همچنین شامل کنترل والدین ، ​​محافظت از ابر برای پرونده های شما و یک مدیر رمز عبور است.

مدیران رمز عبور شامل معمولاً نسبتاً اساسی هستند. همانطور که بررسی مدیر رمز عبور Kaspersky ما نشان می دهد ، مدیر رمز عبور Kaspersky یک استثناء است که دارای ویژگی های برتر و رابط کاربری آسان است..

آواز

Avast یکی از گسترده ترین مجموعه ویژگی هایی که در هر بسته آنتی ویروس مشاهده خواهید کرد ، با یک برنامه رایگان سخاوتمندانه ، تهدیدهای رایج مانند ویروس ها و باج افزار را مسدود می کند ، در حالی که از جمله اسکنر آسیب پذیری برای شبکه شما برای جلوگیری از تلاشهای احتمالی هک کردن.

ویژگی های Avast

Avast Premium اولین بسته پولی است که Avast در اختیار شما قرار می دهد و علاوه بر ویژگی های فوق ، شما از DNS محافظت می کنید تا جلوی حملات فیشینگ از دزدی اطلاعات خود و همچنین فایروال شبکه را بگیرید.. 

با این حال یکی از ویژگی های جالب توجه ، “ماسهبازی” است. این یک محیط کاملاً جدا شده برای تست پرونده ها بر روی رایانه شخصی شما است. اگر فکر می کنید یک پرونده یا برنامه مشکوک است ، می توانید آن را در حالت ماسهبازی اجرا کنید تا بررسی شود. در صورت شناسایی یک تهدید ، می توان آن را با خیال راحت برداشته و متوقف کرد.

Avast Premium همچنین برای محافظت در برابر هرزنامه ها برای صندوق پستی شما همراه است ، که می توانید در مشتری های ایمیل مورد علاقه خود ادغام شوید. همچنین ویژگی های محافظت از حریم خصوصی ، مانند مسدود کننده وب کم ، وجود دارد که اگر در حال حاضر نمی دانید چگونه وب کم خود را ایمن کنید ، مفید است.

محافظت از فایل ، همراه با رمزگذاری برای حساس ترین پرونده های شما ، و همچنین یک حالت جامع تر خرد کردن فایل ، درج شده است. Avast همچنین از یک نرم افزار منسوخ شده با ابزاری برای به طور خودکار بروزرسانی هرگونه شناسایی آن ، مراقبت می کند.

با پرداخت کمی هزینه اضافی ، مشتریان Avast Ultimate تمام ویژگی های فوق را به همراه محصولات اضافی Avast به دست می آورند. Cleanup Premium فضای دیسک را آزاد می کند و پرونده های ناخواسته را حذف می کند ، در حالی که Avast SecureLine به مشترکین نهایی VPN می دهد (به بررسی جداگانه Avast SecureLine VPN ما مراجعه کنید).

Avast همچنین با یک مدیر رمز عبور ، رمزهای عبور Avast همراه است. بر خلاف کسپرسکی ، این به اندازه برخی از بهترین مدیران رمز عبور در آنجا ، مانند Dashlane ، پر از ویژگی نیست (به بخش بررسی داشلین ما مراجعه کنید).

دور یک افکار

همانطور که از دو بازیکن بزرگ مانند Avast و کسپرسکی انتظار دارید ، ویژگی های بسیار زیاد است. هرچه تصمیم به پرداخت بیشتر کنید ، ویژگی های بیشتری به دست خواهید آورد. هر دو ویژگی های امنیتی و محافظ منحصر به فردی دارند که بیشترین ارزش پول را برای مشترکین در اختیار شما قرار می دهند و این دور را به یک تساوی تبدیل می کنند.

دور: ویژگی های بدون برنده مشخص ، امتیاز برای هر دو

آرم ضد ویروس کسپرسکی
لوگوی Avast Pro

2

قیمت گذاری

نرم افزار آنتی ویروس باید مقرون به صرفه باشد اما هزینه آن نیز باید باشد. ما قصد داریم به بررسی برنامه های قیمت گذاری پیشنهادی از طرف کسپرسکی و Avast بپردازیم تا ببینیم که هر کدام از نرم افزارها این معیارها را رعایت می کنند یا.

لطفاً توجه داشته باشید که این یک مقایسه رایگان کسپرسکی در مقابل Avast نیست؛ ما تقریباً به طور انحصاری به برنامه های پرداخت شده می پردازیم زیرا برنامه هایی که بهترین امنیت را ارائه می دهند ، و این چیزی است که درمورد آن وجود دارد.

کسپرسکی

سه برنامه قیمت کاسپرسکی ارائه شده است. هر طرح بسته به تعداد دستگاه ها و طول پوشش مورد نیاز ، قیمت گذاری های مختلفی دارد.

تفاوت قیمتی بین سه برنامه وجود ندارد که سالانه پوشش سه دستگاه را ارائه می دهند. کمترین هزینه ، آنتی ویروس کسپرسکی ، تنها حدود 15 دلار ارزانتر از گران ترین بسته Total Security است ، با 60 درصد تخفیف مشتری جدید برای هر دو مورد اعمال می شود.

آنتی ویروس کسپرسکی یک بسته ویندوز است که برنامه های آن شامل سه یا پنج دستگاه تا سه سال است. از آنجا که این برنامه فقط ویندوز است ، دامنه پوشش (سه تا پنج دستگاه) باید برای اکثر کاربران کاملاً قابل قبول باشد. 

برای اکثر کاربران ، امنیت اینترنت کسپرسکی ارزش بیشتری را ارائه می دهد. با قیمت 8 دلار اضافی – در مقایسه با برنامه ضد ویروس – مشتریان جدید امنیت اینترنت پوشش تلفن همراه و مک را برای سه یا پنج دستگاه دریافت می کنند. امنیت اینترنت از ویژگیهای بسیار بیشتری نسبت به آنتی ویروس برخوردار است ، با مرورگر جدا شده Safe Money و کنترل های حریم خصوصی مختلف.

اگر به بیش از پنج دستگاه نیاز دارید ، به جای آن باید در Kaspersky Total Security سرمایه گذاری کنید. این شامل ویژگی های ارائه شده با امنیت اینترنت است ، اما می افزاید: حفاظت از فایل ، یک مدیر رمز عبور محترم و کنترل والدین.

می توانید Total Security را به دو حساب کاربری پیوند دهید و پنج یا 10 دستگاه را تا سه سال پوشش دهید. از حسابهای کاربری می توان برای دسترسی به کنترل والدین و مدیر رمز عبور استفاده کرد و این ویژگی را برای والدین مهم کرد. 

به طور کلی ، برنامه های قیمت کسپرسکی مقرون به صرفه بوده و به طور کلی ارزش خوبی را ارائه می دهند. نرخ تخفیف 60 درصدی در کل این برنامه ها باعث می شود کسپرسکی گزینه ای مناسب برای مشتریان جدید باشد. همچنین می توانید به مدت 30 روز تمام برنامه های کسپرسکی را به صورت رایگان امتحان کنید.

آواز

سه بسته Avast در دسترس است. Avast Internet Security ، که ما به عنوان بخشی از بررسی قبلی Avast مورد بررسی قرار دادیم ، از آن زمان به بسته امنیتی Premium میان رده پیموده شده است..

در پایین آنتی ویروس Avast Free است. بدون هیچ هزینه ای ، این شامل یک اسکنر WiFi و مدیر رمز عبور در کنار محافظت معمولی از بدافزار Avast است.

برنامه بعدی Avast Premium Security به دو بخش تقسیم می شود. Premium Security Single-Security پوشش یک رایانه شخصی ویندوز را با قیمت 69.99 دلار در سال فراهم می کند. این برنامه با ماسهبازی ، محافظت در برابر هرزنامه و فیشینگ ، ویژگیهای مسدود کردن حریم خصوصی و محافظت از پرونده امن همراه است.

همچنین 10 دلار کمتر از امنیت اینترنتی بدون تخفیف Kaspersky ، اما بیش از دو برابر قیمت تخفیف.

اگر می خواهید از دستگاه های اضافی – از جمله Android ، Mac یا iOS – محافظت کنید ، باید هزینه چند دستگاهی Avast Premium Security را بپردازید. با تک دستگاه Premium Security یکسان است اما شامل پوشش حداکثر 10 دستگاه با 20 دلار اضافی در سال است.

گران ترین بسته برای مشتریان Avast ، Avast Ultimate است. هزینه آن 10 دلار اضافی در سال نسبت به چند دستگاه Premium Security است ، با تمام ویژگی های قبلی به همراه مدیر رمز عبور ، محافظت از VPN و پاکسازی پرونده به اضافه شده در.

اگر به بیش از یک دستگاه نیاز به پوشش دارید Avast Ultimate یک قدم عقب است. اگرچه گرانترین بسته آن است ، اما فقط یک رایانه شخصی را شامل می شود. این باعث می شود Avast Premium Security Multi-Device بهترین گزینه برای مشتریانی باشد که باید بیش از یک دستگاه از آن محافظت کنند.

دور دو فکر

اگرچه Avast یک بسته رایگان بسیار سخاوتمندانه ارائه می دهد ، اما بسته های پرداخت شده گیج کننده هستند. گران ترین طرح دستگاه های کمتری را نسبت به بسته زیر آن پوشش می دهد و هیچ تخفیفی برای مشتری جدید ارائه نمی شود.

در مقابل ، کسپرسکی با تخفیف های جدید مشتری بسیار سخاوتمندانه ، به ویژه در مقایسه با گزینه های تمام قیمت Avast ، برنامه های قیمت واضح تری دارد..

دور: نقطه قیمت گذاری برای ضد ویروس کسپرسکی

آرم ضد ویروس کسپرسکی
لوگوی Avast Pro

3

دوستی کاربر

شما باید مطمئن باشید که نرم افزار آنتی ویروسی که انتخاب کرده اید بسیار ساده است ، به خصوص اگر مبتدی باشید. برای کمک به شما ، ما می خواهیم ببینیم که آیا کسپرسکی و Avast کاربر پسند هستند ، از نصب تا استفاده عمومی پس از آن.

کسپرسکی

نصب اولیه کسپرسکی کوچک ، با اندازه کمتر از 3 مگابایت است. این نیاز به تعامل بین کاربران دارد ، اما بیشتر مراحل انجام شده شامل قبول شرایط و ضوابط مختلف است. 

کسپرسکی پس از نصب ، به شما امکان نمی دهد تا از میان منو های مختلف پرش کنید تا مهمترین ویژگی ها را پیدا کنید. اسکن آنتی ویروس ، Safe Money و سایر ویژگی های مهم Kaspersky همه بلافاصله از داشبورد اولیه در دسترس هستند.

کسپرسکی-مشتری

اگر می خواهید به برخی از ویژگی های اضافی دسترسی داشته باشید ، با فشار دادن “ابزارهای بیشتر” در پایین داشبورد اولیه ، شما را به لیست گسترده تری منتقل می کنند. در هر گزینه توضیحی مختصر در زیر وجود دارد تا به شما در درک برخی از ژارگونهای کسپرسکی کمک کند.

کاربران کسپرسکی می توانند تقریباً هر بخشی از محافظت خود را از منوی تنظیمات تنظیم کنند ، با کلیک روی نماد چرخ دنده سمت چپ.

اگر می خواهید حساسیت اسکن آنتی ویروس خود را شخصی سازی کنید ، برگه “اسکن” در فهرست تنظیمات به شما امکان می دهد سطح امنیتی را تغییر دهید ، که شدت اسکن آنتی ویروس کسپرسکی را تعیین می کند.

اگر ترجیح می دهید کسپرسکی را در پس زمینه اجرا کنید ، می توانید. کسپرسکی شما را از هرگونه مشکل احتمالی هشدار می دهد ، که می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه “جزئیات” در داشبورد اصلی ، آنها را بیشتر بررسی کنید..

آواز

نصب Avast ساده و سریع است. مگر اینکه بخواهید نصب را شخصی سازی کنید ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی دکمه “نصب” کلیک کنید تا مراحل شروع شود ، سپس منتظر بمانید تا روند کامل شود.. 

Avast از شما درخواست می کند که پس از نصب برخی از شرایط اولیه حریم خصوصی را تأیید کنید ، سپس یک اسکن اولیه را انجام دهید تا رایانه شخصی خود را برای هرگونه بدافزار موجود و نرم افزارهای قدیمی بررسی کنید..

آواست-مشتری

رابط Avast بسیار ساده و با پس زمینه خاکستری جذاب است که با دکمه ها و آیکون های اصلی تضاد خوبی دارد. منوی سمت چپ به شما امکان دسترسی به سایر ویژگی های Avast ، از جمله مدیر رمز عبور و Avast SecureLine VPN را می دهد.

تنظیمات و ویژگی های خوب ارائه شده است. با کلیک بر روی یک برگه ویژگی مانند “حریم خصوصی” لیستی از ویژگیهای مرتبط با شرح مختصر سه کلمه ای را در زیر هر یک از آنها نمایش می دهد.

متأسفانه ، برخی از گزینه هایی که Avast “در مشتری” شامل می شود ، محصولات جداگانه ای هستند. با کلیک بر روی آنها (به عنوان مثال “SecureLine VPN”) شما را به صفحه پرداخت می برد. این امر به ویژه در Avast Free آشکار است ، اما Avast Premium از این روش های تبلیغاتی ابلهانه مصون نیست.

ما قبلاً در بررسی Avast Pro ما ذکر کردیم که چه ناامید کننده است که این ویژگی های غیر شامل هنوز در مشتری نمایش داده می شوند ، ناامید کننده هستند ، به خصوص به دلیل اینکه می تواند کاربران جدید را گیج کند. 

اگر به مجموعه کاملی از ویژگی های Avast احتیاج دارید ، Avast Ultimate همه چیز را با یک قیمت واحد شامل می شود.

دور سه فکر

Kaspersky و Avast هم قابل استفاده هستند و هم سریع نصب می شوند. با این حال ، افزایش فروش Avast می تواند آشفتگی و گیج کننده باشد. سرویس گیرنده کسپرسکی نیز با کمی ویژگی های برجسته ، حرکت را کمی آسان تر می کند.

دور: نقطه دوستانه کاربر برای آنتی ویروس کسپرسکی

آرم ضد ویروس کسپرسکی
لوگوی Avast Pro

4

حفاظت

به احتمال زیاد ، محافظت مهمترین گروه بررسی مقایسه ما است. اگر یک یا هر دو آنتی ویروس نمی توانند از شما محافظت کنند ، باید به بررسی سایر آنتی ویروس های ما برای گزینه های دیگر بپردازید.

ما با استفاده از گزارش های مستقل از سه شرکت امنیتی ، ما در مورد سطح و کیفیت حمایت از پیشنهادات از طرف کسپرسکی و آواست داوری خواهیم کرد تا به شما در تصمیم گیری کمک کنند.

کسپرسکی

کسپرسکی در گزارش آزمون جولای-آگوست 2019 با نمرات عالی از AV-Test شروع می کند. AV-Test کاسپرسکی 6 از 6 را برای حفاظت ، با 100 درصد امتیازات محافظت در سراسر ژوئیه و آگوست اهدا کرد. نمرات عملکرد مشابه بود ، با کندتر شدن کامپیوتر کمتر از میانگین صنعت.

کسپرسکی-AVTest-August2019

عملکرد مشابهی در تست های واقعی فوریه-مه 2019 AV-Comparatives مشاهده شد. از میان 752 نمونه ، همه 752 مسدود شده بودند و هیچ گونه تأثیر مثبت کاذب را ندارند – 100 درصد موفقیت دیگر.

این ، به همراه نمرات عملکرد معقول در تست های آوریل 2019 ، به کسپرسکی جایزه Advanced + AV-Comparatives – بالاترین در دسترس – هم از نظر عملکرد و هم محافظت بدست آورد. برای عملکرد ، کسپرسکی در همان دسته ESET NOD32 قرار گرفت (به بررسی ESET NOD32 ما مراجعه کنید).

آزمایشگاه نهایی ما ، MRG Effitas ، عملکرد فوق العاده دیگری برای کسپرسکی در آزمون تمام طیف Q2 2019 خود مشاهده کرد. تمام 398 نمونه مسدود شده ، به طور خودکار یا با استفاده از انسداد رفتار ، جوایز سطح 1 معتبر MRG Effitas را بدست آوردند..

آواز

اگرچه به 100 درصد نمی رسد ، امتیازات محافظت از Avast در طول تست AV-Test 2019 ژوئیه و آگوست 2019 تقریباً عالی بود ، با موفقیت 99.5 درصد در ماه جولای و 100 درصد در ماه آگوست. به طور کلی ، AV-Test 6 از 6 از 6 محافظت می کند.

با این حال نمرات عملکرد برای Avast چندان ستاره ای نبود. به طور کلی ، عملکرد Avast هنگام آزمایش چند درصد بالاتر از میانگین صنعت بود. این به معنای افت از 5.5 از 6 برای عملکرد بود.

Avast-AVTest-August2019

در تست های محافظت از AV-Comparatives از آوریل 2019 ، نمرات عالی نبودند ، اما بد هم نبودند. از 752 نمونه ، 746 مسدود شده است ، از شش نمونه بدافزارها برای موفقیت کلی در 99.2 درصد غافل هستند. 

این قسمت Avast را در وسط بسته با جایزه میانه Advanced Advanced با سایر آنتی ویروس ها ، مانند AVG قرار می دهد (به بررسی AVG ما مراجعه کنید).

نمرات عملکرد از آزمون عملکرد AV-Comparatives آوریل 2019 بهتر بود. اگرچه در مقایسه با سایر آنتی ویروس ها هنوز در وسط بسته قرار داشت ، Avast جایزه Advanced + AV-Comparatives را برای عملکرد به دست آورد.

MRG Effitas آنتی ویروس Business Avast – و نه یکی از محصولات مصرفی مانند Avast Premium – را در تست تمام طیف Q2 خود قرار داد. این تست برای Avast بسیار ضعیف پیش رفت ، و آن را در پایین شمع با McAfee قرار داد (به بررسی کل حفاظت McAfee ما مراجعه کنید).

آزمایش MRG Effitas نشان داد که تقریباً چهار درصد از 398 نمونه در طول آزمایش از دست رفته اند و تقریباً پنج درصد در طول تست های اولیه از دست رفته اند. اگرچه این برای محصول تجاری Avast بود ، با توجه به احتمال اینکه مشاغل و کالاهای مصرفی منابع مشابهی با هم دارند ، نمیتوان از امتیاز پایین تخفیف گرفت..

دور چهار اندیشه

در حالی که دورهای دیگر نزدیک بودند ، این یک مورد نیست. کسپرسکی نمرات کاملی در سطح تابلو داشت. در عوض ، Avast از دو آزمایشگاه نمرات خوبی داشت ، اما نمره ناامید کننده آن از MRG Effitas قابل چشم پوشی نیست ، و باعث می شود کسپرسکی برنده شود.

دور: نقطه حفاظت از آنتی ویروس کسپرسکی

آرم ضد ویروس کسپرسکی
لوگوی Avast Pro

5

پشتیبانی

ارائه دهندگان آنتی ویروس مانند کسپرسکی و Avast همانند سایر مشاغل دیگر ، نیاز به بهترین پشتیبانی مشتری برای رفع مشکلات احتمالی مشتری دارند.

برای این بخش نهایی ، ما می خواهیم به پشتیبانی مشتری که هر دو ارائه دهنده آنتی ویروس ارائه کرده اند ، نگاهی بیندازیم.

کسپرسکی

برای ارائه دهنده اصلی آنتی ویروس ، گزینه های پشتیبانی مشتری کسپرسکی بسیار ضعیف است. به نظر نمی رسد پشتیبانی مستقیم چیزی باشد که کسپرسکی می خواهد ارائه دهد.

می توانید برخی سؤالات پشتیبانی را از طریق رسانه های اجتماعی ارسال کنید ، اما هیچ چت زنده ای وجود ندارد ، و پشتیبانی تلفن نیز گزینه ای نیست. کسپرسکی گزینه پشتیبانی از Tickets را ارائه می دهد ، اما در قسمت پایین وب سایت پنهان است. 

کسپرسکی-سایت-پشتیبانی

در صورت نیاز به کمک ، کسپرسکی یک پایگاه دانش را با راهنماهای مفید و یک انجمن جامعه برای سؤال ارائه می دهد. پایگاه دانش به تفصیل تفکیک شده و به ترتیب بر اساس محصول و موضوعات مشترک تقسیم می شود.

این انجمن فعال است و براساس محصول و زبان جدا می شود. مشتریان و کارمندان به طور یکسان به سؤالات و موضوعات پاسخ می دهند ، اگرچه به نظر می رسد پاسخ کارمندان محدود به پاسخگویی سهام است.

آواز

ما می خواهیم بگوییم که Avast بیشتر از کسپرسکی ارائه می دهد ، اما اینگونه نیست. فقدان مشابه گزینه های پشتیبانی مستقیم برای کاربران رایگان خوب است ، اما به دلیل پرداخت هزینه اضافی برای مشتریان Avast فاقد آن است ، مگر اینکه بخواهید هزینه اضافی بپردازید.

Avast-Site-پشتیبانی

Avast دارای یک پایه دانش با راهنماهای پشتیبانی است که توسط محصولات جداگانه جدا شده اند تا کاربران بتوانند از طریق آن جستجو کنند. این موارد شامل موارد اساسی است ، مانند نحوه نصب نرم افزار.

می توانید سوالات پشتیبانی ارسال کنید ، اما روند کمی پیچیده است. قبل از ارائه فرم برای تکمیل ارسال ، باید به یک پرسشنامه پاسخ دهید.

همچنین یک انجمن پشتیبانی با بیش از 1.3 میلیون پست و تعداد مشابه اعضای آن وجود دارد. انجمن با محصول و زبان جدا می شود. می توانید موضوع را در مورد پست های قبلی جستجو کنید ، و این موضوع را به یک منبع کلی مفید تبدیل می کند.

اگر به پشتیبانی تلفنی احتیاج دارید ، انتظار می رود هزینه زیادی برای این امتیاز بپردازید. Avast Total Care پشتیبانی فنی مستقیم را ارائه می دهد. با 199 دلار در سال ، این هزینه اضافی زیادی در بالای اشتراک Avast شماست ، و این چیزی نیست که ما توصیه کنیم.

دور پنج افکار

پشتیبانی آنلاین از طرف Kaspersky و Avast خوب است ، اما روشهای پشتیبانی مستقیم از هر دو ارائه دهنده کاملاً کمبودند. Avast پشتیبانی مستقیمی را ارائه می دهد ، اما انتظار می رود حق امتیاز قابل توجهی را برای این امتیاز بپردازید ، این چیزی نیست که ما توصیه کنیم. به همان اندازه فقیر ، این یک قرعه کشی برای هر دو ارائه دهنده آنتی ویروس در هنگام پشتیبانی مشتری است.

دور: پشتیبانی بدون برنده مشخص ، برای هر دو امتیاز دارد

آرم ضد ویروس کسپرسکی
لوگوی Avast Pro

6

حکم

کسپرسکی در این بررسی مقایسه ، کف را با Avast پاک کرد. با کسب امتیازات عالی برای محافظت ، همچنین با تخفیف های سخاوتمندانه برای مشتریان جدید و یک رابط کاربری آسان و با میزان کافی برای رضایت مبتدیان و کاربران قدرت ، کارآیی خوبی داشت..

برنده: کسپرسکی

با این وجود Avast گزینه وحشتناکی نیست. این هنوز هم یکی از بهترین آنتی ویروس های رایگان در بازار است ، و اگرچه امتیازات محافظت از آن بسیار ناچیز بود ، اما از نظر کاسپرسکی دارای ویژگی هایی است. قیمت گذاری خیلی بد نیست ، اما فاقد آن نوع تخفیف هایی است که کسپرسکی را به گزینه ای چشم نواز تبدیل می کند.

البته ، کسپرسکی بهترین آنتی ویروس موجود در آنجا نیست. اگر به دنبال چیز دیگری هستید ، به مقایسه سایر مقالات آنتی ویروس های دیگر برای مقایسه و بررسی های دیگر بپردازید.

نظر شما در مورد کسپرسکی چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map