8 بهترین بلاک تبلیغاتی که در سال 2020 با Chrome ، Safari ، Firefox کار می کنند

از آنجا که اینترنت به طور فزاینده ای تجاری می شود ، تبلیغات به یک واقعیت زندگی آنلاین تبدیل شده است. اعم از تبلیغات به سختی قابل توجه تا مزاحم و مزاحم پایین ، تبلیغات می توانند به سرعت هر نوع لذت شما را از یک وب سایت بیرون بیاورند. متأسفانه ، تبلیغات آنلاین برای ماندن در اینجا است ، بنابراین ما این لیست از هشت بهترین مسدودکننده تبلیغات را برای شما جمع کرده ایم تا به شما کمک کنیم خودتان را از آنها حذف کنید.

انتخاب شماره یک ما (هم به طور کلی و هم برای Android) – AdGuard – روی دسک تاپ شما اجرا می شود و تبلیغات را در همه برنامه های شما مسدود می کند. شما باید برای استفاده از آن هزینه بپردازید ، در حالی که دو مدخل بعدی در لیست ما – uBlock Origin و AdBlock – هر دو افزونه مرورگر رایگان هستند و گزینه های ما برای بهترین مسدود کننده تبلیغات برای Firefox و Google Chrome هستند..

در مرحله بعد ، R.O.B.E.R.T و Windscrib Cybersec ، Windscrib هستند که اگر در بازار VPN نیز باشید ، گزینه های عالی هستند. سرانجام ، AdLock – گزینه دیگری برای مسدود کردن تبلیغات در سراسر دستگاه – باعث به وجود آوردن عقب با مسدود کننده های تبلیغاتی داخلی برای Opera ، Firefox و Safari می شود..

لیست برترین بلاکرهای تبلیغاتی سال 2019

  1. AdGuard – بهترین مسدود کننده تبلیغات برای آندروید
  2. uBlock Origin – بهترین مسدود کننده تبلیغات برای Firefox
  3. AdBlock – بهترین مسدود کننده تبلیغات برای Chrome
  4. CyberSec از NordVPN
  5. R.O.B.E.R.T از Windscrib
  6. مرورگر Firefox
  7. AdLock
  8. مرورگر اپرا

1. AdGuard

اگر شما می خواهید برای بهبود تجربه آنلاین خود مقداری پول نقدی بخرید ، AdGuard هنگام انتخاب مسدود کننده تبلیغات بهترین شرط بندی شما را برطرف می کند. بر خلاف بسیاری از خدمات مشابه ، AdGuard یک برنامه افزودنی برای تبلیغات نیست بلکه یک برنامه دسک تاپ است.

به جای مسدود کردن تبلیغات در وب سایت هایی که بازدید می کنید ، آنها را در کل سیستم شما مسدود می کند ، خواه در مرورگر ، اسکایپ ، مشتری تورنت شما یا هر چیز دیگری باشد..

AdGuard-Main-Panel

این همه جا بودن آن را از سایر مطالب موجود در این لیست جدا می کند و یک امتیاز عالی است ، به خصوص اگر از نرم افزارهای زیادی استفاده کنید که به تبلیغات متکی هستند ، زیرا این موارد اغلب می تواند بسیار آزار دهنده تر باشد (و خلاص شدن از آن دشوارتر است) از وب سایت سنتی. تبلیغات. همچنین سفارشی سازی و تنظیم تنظیمات خود در AdGuard بسیار آسان است ، زیرا همه چیز در یک رابط مرتب و مرتب بسته بندی شده است.

مخفیکاری AdGuard

علاوه بر این ، AdGuard کاملاً زیر رادار پرواز می کند. پس از تست های گسترده ، ما قادر به بازدید از انواع وب سایت هایی هستیم که از ممنوعیت انسداد استفاده می کنند ، و هیچ یک از آنها تا به امروز خردمندتر از این نبودند که بازدید از وب سایت های آنها را بدون نیاز به مقابله با تبلیغات آنها انجام دهیم.. 

اگر مرورگر شما به طور پیش فرض از مرور ایمن برخوردار نیست ، می توانید AdGuard را به انجام بلند کردن سنگین انجام دهید و وب سایت های معروف به برنامه های بدافزار یا فیشینگ را مسدود کنید.

یک مجموعه کامل از محافظت از حریم خصوصی با AdGuard تحت عنوان “سرویس مخفیکاری” ارائه شده است. می توانید مخفف عبارت جستجو را به یک وب سایت پنهان کنید ، از مرورگری که از خود Google استفاده می کنید استفاده کنید و حتی پارامترهای ردیابی URL را مسدود کنید.

AdGuard-Privacy

همچنین می توانید یک تایمر برای حذف کوکی های شخص ثالث و شخص اول تنظیم کنید ، همچنین WebRTC ، اعلان ها ، وب سایت هایی که به موقعیت مکانی شما ، Flash و Java دسترسی دارند را مسدود کنید. سرانجام ، مراجعه به HTTP غیرفعال می شود و AdGuard همچنین می تواند آدرس IP و عامل کاربر شما را نقاب کند.

از نظر قیمت گذاری ، AdGuard احتمالاً نمی تواند این بانک را بشکند ، زیرا اشتراک سالانه شما 2.49 دلار در ماه می کند. یک دوره آزمایشی 14 روزه برای شما وجود دارد که آن را امتحان کنید و تصمیم بگیرید که آیا دوست دارید ، و حتی اگر هزینه پرداخت اشتراک را تمام کردید ، می توانید ظرف 60 روز از خرید خود بازپرداخت کامل دریافت کنید. مجوز سه دستگاه جداگانه را در بر می گیرد و همچنین گزینه ای برای پرداخت هزینه یک بار 59.99 دلار وجود دارد.

2. مبدا uBlock

اگر شما علاقه ای به مسدود کردن تبلیغات گسترده در سطح سیستم ندارید ، بلکه می خواهید یک تجربه مرور تمیز داشته باشید ، uBlock Origin گزینه ای برای شماست. 

برخلاف AdGuard ، uBlock فقط به عنوان یک پسوند مرورگر وجود دارد و بنابراین فقط برای تبلیغات نشان داده شده در وب سایت های واقعی از طریق مرورگر وب شما کار می کند. با این وجود ، عملکرد خوبی در این کار دارد و می تواند آن را در لیست بهترین برنامه های افزودنی امنیتی مرورگر به دست آورد.

uBlock-Main-Panel

uBlock از یک لیست فیلتر شگفت انگیز استفاده می کند و از هر مسدود کننده تبلیغاتی که ما آزمایش کردیم ، بیشترین تعداد تبلیغات و ردیاب را با حاشیه نسبتاً زیادی مشخص کرد ، حتی از گزینه های پرداخت شده در این لیست نیز فراتر رفت. همچنین می تواند ممنوعیت های تبلیغاتی را دور بزند ، به این معنی که برای بازدید از وب سایت دارای آگهی مورد علاقه خود ، مجبور نیستید به طور مرتب آن را غیرفعال کنید.

uBlock-Filter-Lists

uBlock نیز بسیار سبک وزن است و از منابع سیستم شما به مراتب کمتر از سایر برنامه های افزودنی Chrome استفاده می کند. متأسفانه ، طراحی داشبورد باعث می شود که از دهه 1990 مستقیم باشد ، اما اگر بتوانید UI صریح و زشت را نادیده بگیرید ، تعداد زیادی تنظیمات و محافظت اضافی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید..

uBlock-حریم خصوصی

از طرف حریم خصوصی موارد ، می توانید WebRTC را غیرفعال کنید ، از نشت آن در آدرس IP خود جلوگیری کنید و همچنین ارجاعات HTTP ، گزارش های CSP و درخواستهای پیش تنظیم را خاموش کنید. همچنین یک فهرست لیست فیلتر وجود دارد که کلیه فیلترهای تبلیغاتی مختلفی را که می توانید فعال کنید ، به شما امکان می دهد.

3. AdBlock

در کنار uBlock ، AdBlock غول بزرگ دیگری در دنیای تبلیغات است. این اسم کمی گیج کننده است ، زیرا با AdBlock Pro یا AdBlock Plus که کاملاً پسوند جداگانه ای هستند و هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند ، گیج کننده است..

AdBlock-Main-Panel

AdBlock به عنوان افزونه ای برای Firefox و Google Chrome در دسترس است (و بنابراین بیشتر مرورگرهای مبتنی بر Chromium مانند Vivaldi یا Brave) و در اکثر موارد ، در هر مرورگر به همین روش کار می کنند. اگرچه به همان اندازه uBlock تبلیغات و درخواست های ردیابی را مسدود نمی کند ، اما یک رابط بسیار تمیزتر و راحت تر درک می کند.

در Chrome نیز این گزینه وجود دارد که می تواند تبلیغات را در لیست های زندگی Twitch مسدود کند ، این کاری است که اکثر مسدود کننده های تبلیغاتی قادر به انجام آن نیستند. همچنین می توانید لیست سفید کانالهای YouTube را تنظیم کنید تا اطمینان حاصل کنید که سازندگان محتوای مورد علاقه خود هنوز هم از دیدگاه های خود درآمد کسب می کنند. در همین راستا ، شما می توانید “تبلیغات قابل قبول” ، که به شما امکان می دهد برخی از تبلیغات غیر حضوری منتقل شوند ، اجازه دهید.

تنظیمات AdBlock

AdBlock همچنین برخی از محافظت های جزئی از حریم خصوصی را از طریق EasyPrivacy ارائه می دهد ، که به زبان ساده ، وب سایت ها را از کشف مکان جسمی ، چه وب سایتی از طرف شما و آدرس IP خود منع می کند. متأسفانه ، از رم کمی بیشتر از uBlock استفاده می کند ، اما اگر از Google Chrome استفاده می کنید ، احتمالاً مصرف RAM در لیست نگرانی های شما به هیچ وجه زیاد نیست.

4. CyberSec از NordVPN

CyberSec یک مسدود کننده تبلیغاتی است که همراه با NordVPN است ، و اگر می خواهید یک ویژگی کامل از ویژگی های آن جمع شده باشید ، سپس به بررسی NordVPN ما بروید. همچنین یکی از بهترین انتخاب های ما برای بهترین ارائه دهنده VPN است ، بنابراین مطمئناً اگر در بازار یک شبکه خصوصی مجازی هستید در نظر بگیرید.

تنظیمات CyberSec

NordVPN هیچ آماری در مورد چگونگی انسداد CyberSec برای شما ارائه نمی دهد ، بنابراین گرفتن نتایج تجربی در عملکرد آن دشوار است. صرفنظر از ، به نظر می رسید که مسدود کردن تبلیغات به اندازه کافی خوب انجام شده است ، همانطور که در طول آزمایش ما نتوانستیم شاهد این موضوع باشیم. CyberSec همچنین قادر به مخفی کردن خود است ، به این معنی که هنگام بازدید از وب سایت های خاص از شما خواسته نمی شود “مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید”.

NordVpn- متصل شده است

یکی از مشکلات CyberSec (که توسط R.O.B.E.R.T در قسمت بعدی ما به اشتراک گذاشته می شود) این است که برای کار کردن باید به یک سرور VPN متصل شوید. اگر ترجیح می دهید به طور مداوم به یک VPN متصل شوید ، این مشکلی نیست ، اما اکثر کاربران همچنان که می خواهند اتصال معمولی خود را ادامه دهند ، مسدود کردن تبلیغات را مسدود می کنند ، که به یک پسوند جداگانه نیاز دارد.

5. R.O.B.E.R.T از Windscribe

Windscrib ارائه دهنده VPN است که در صدر لیست ما از بهترین خدمات VPN رایگان است. اگر می خواهید در مورد سرویس به عنوان یک کل اطلاعات کسب کنید ، می توانید به بررسی Windscrib ما بپردازید ، اما در اینجا ما به طور انحصاری به سیستم تبلیغاتی مسدود شده داخلی همراه با سرویس بنام R.O.B.E.R.T خواهیم پرداخت..

از آنجا که ویندوزیرن هیچ آماری ارائه نمی دهد – دقیقاً مانند CyberSec NordVPN – به سختی می توان گفت که R.O.B.E.R.T دقیقاً چقدر در مسدود کردن تبلیغات موثر است ، اما به نظر می رسد در تست های ما به اندازه کافی خوب عمل کرده است. 

Windscrib-AdBlocker-Detected

متأسفانه ، این سایت قادر به پنهان کردن فعالیت خود از وب سایت هایی نیست که به دنبال آن هستند ، به این معنی که بخش خوبی از رسانه های خبری ، به عنوان مثال ، شما را از خواندن مطالب آنها منع می کنند بدون اینکه برای اولین بار غیرفعال شوند..

تنظیمات Windscrib-Blocker

علاوه بر تبلیغات ، R.O.B.E.R.T همچنین ردیابها ، عناصر رسانه های اجتماعی و نرم افزارهای مخرب را مسدود می کند. همچنین با مسدود کردن WebRTC ، نشت موقعیت مکانی و اطلاعات مربوط به منطقه زمانی ، برخی از محافظت از حریم خصوصی را فراهم می کند ، همچنین به شما امکان می دهد به طور مرتب نماینده کاربر خود را برای پنهان کردن هویت خود تازه کنید..

6. مرورگر Firefox

با مشاهده تنظیمات Firefox ، شما نمی توانید عبارت “مسدود کننده تبلیغات” را ببینید ، اما با این وجود یک مرورگر وجود دارد. فایرفاکس به جای اینکه سیستم خود را به عنوان مسدود کننده تبلیغات بنامد ، اصطلاح “حفاظت از ردیابی” را انتخاب می کند. 

اگرچه به عنوان یک مسدودکننده تبلیغاتی اختصاصی ، تعداد زیادی درخواست را مسدود نمی کند ، اما هنوز هم کار بسیار مناسبی انجام می دهد و همچنین قادر است خود را از اسکریپت های تشخیص آگهی بلاک کند.

تنظیمات Firefox-Tracking-Setting

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرورگر هستید ، بررسی Firefox ما را برای ردیابی کامل بررسی کنید.

7. AdLock

AdLock یکی دیگر از مسدود کننده های تبلیغاتی در سراسر دستگاه است که در راستای انتخاب شماره یک ما ، AdGuard است. متأسفانه ، اگرچه AdLock کار مسدود کردن تبلیغات را انجام داد ، اما درخواست های بسیار کمتری را نسبت به AdGuard کشف و مسدود کرد. 

پنل AdLock-Main

همچنین دارای مجوز یک ساله قیمت برچسب قیمت 36 دلار ، که شامل شش دستگاه جداگانه است ، بسیار گران تر است. همچنین به شما امکان پرداخت 90 دلار برای همان مجوز داده می شود ، اما این بار برای عمر.

تنظیمات AdLock

یک آزمایش دو هفته ای وجود دارد که به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که آیا خدمات را دوست دارید یا 30 روز ضمانت پس انداز پول دارید ، در صورتی که مطابق انتظارات شما عمل نکند. همچنین هیچ چیزی در زمینه محافظت از حریم خصوصی پیشرفته تر ، مانند مسدود کردن WebRTC یا محافظت از IP وجود ندارد ، دلیل دیگری که AdLock در مقایسه با رقبای خود تا کنون در لیست پایین قرار دارد ، وجود ندارد.

8. مرورگر اپرا

مسدود کننده تبلیغات داخلی Opera در مسدود کردن تبلیغات مناسب و معقول است ، اما دشوار است که دقیقاً مشخص کنید که چگونه در مقابل سایر گزینه های ما قرار می گیرد ، زیرا مرورگر هیچ نوع آماری در مورد تعداد تبلیغات خود برای مسدود کردن ارائه نمی دهد. اگرچه به نظر می رسید به اندازه کافی خوب باشد – در حالی که اجرا می شد تبلیغات زیادی را نمی دیدیم – Opera با نقاب کردن مسدود کننده تبلیغات خود از وب سایت ها مشکل بزرگی دارد.

Opera-Adblock-تنظیمات

تا آنجا که ما می توانیم بگوییم ، تقریباً هر وب سایتی که از آن استفاده می کند ، از روی مسدود کردن آگهی جلوگیری می کند ، با این واقعیت که تبلیغات را با Opera مسدود می کردیم ، که ما را از بسیاری از صفحات وب مختلف قفل می کرد ، برداشت. این یک مشکل بزرگ برای یک مسدود کننده تبلیغات است و دلیل اصلی این است که چرا Opera تمام راه را به پایین این لیست می برد.

Opera-AdBlocker-Detected

اپرا همچنین تبلیغات را در فیس بوک مسدود نمی کند ، به همین دلیل ما فکر می کنیم که برای نمایش تبلیغات خود به نوعی با این بستر ارتباط برقرار کرده است ، این دقیقاً ظاهر خوبی برای ویژگی مسدود کردن آگهی نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرورگر به طور کلی ، حتماً بررسی Opera ما را بخوانید.

اپرا-فیس بوک

بهترین مسدود کننده رایگان تبلیغات: مبدا uBlock

ما قبلاً در این مقاله به عمق uBlock Origin پرداخته ایم ، بنابراین ما نمی خواهیم خودمان را در اینجا تکرار کنیم. کافی است بگوییم ، uBlock یک مسدود کننده تبلیغاتی درجه یک است و این واقعیت که کاملا رایگان است فقط بستن کیک است. اگر پرداخت پول برای مسدود کردن تبلیغات کاری است که شما نمی خواهید انجام دهید ، پس گزینه uBlock بهترین گزینه شماست.

گزینه دیگری که ممکن است بخواهید از آن خارج شوید AdBlocker Ultimate است که به عنوان Firefox و افزونه Chrome ارائه می شود.

Worst Ad Blockers

خارج از عکسهای فوق ، “مسدود کننده های تبلیغاتی” حتی بیشتر وجود دارند که کمی بیشتر از کلاهبرداری هستند. این مساله ها فقط از بد بودن تبلیغات در برنامه های جمع آوری داده ها که حتی سعی نمی کنند از شما محافظت کافی کنند ، بد هستند..

برخی از این سرویس ها ، مانند AdBlock Pro و uBlock Plus ، با استفاده از نام هایی که شبیه به مسدود کننده های تبلیغاتی legal هستند ، هدف خود را مبدل به هدف می کنند ، به این امید که کاربران را به جای نرم افزار خود بارگیری کنند. دیگر ، مانند Smart Popup Blocker ، Webutation یا HD برای YouTube ، کاملاً فریبنده نیستند ، اما هنوز هم ارزش وقت و فضای دیسک شما را ندارند.

یک سرویس – AdBlock Plus – در بیشتر موارد گزینه کاملاً قابل قبولی برای مسدود کردن تبلیغات است و یک نتیجه قابل توجهی دارد: از شرکتها برای اجازه تبلیغات خود پول می گیرند. بیشتر اوقات این مورد قابل توجه نخواهد بود ، بنابراین اگر واقعاً AdBlock Plus را دوست دارید ، می توانید از آن استفاده کنید ، اما این نوع رفتار حداقل در تضاد منافع مهم است ، اگر نه کلاهبرداری مرزی.

انتخاب بهترین مسدود کننده تبلیغات

مهمترین ملاک در هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین بلاک های تبلیغاتی ، البته چقدر موثر در مسدود کردن تبلیغات است. این شامل اقدام به عنوان مسدود کننده تبلیغات YouTube ، بلکه از بین بردن سایر تبلیغات ویدیویی ، تبلیغات بنر آزار دهنده ، درخواست ردیابی و هرگونه تبلیغ دیگری است که می توانید به آن فکر کنید.

فراتر از قابلیت های اصلی مسدود کردن تبلیغات ، ما همچنین بررسی کردیم که چقدر محافظت اضافی توسط هر سرویس ارائه شده است. این امر عمدتاً حول محاصره ردیابهای مختلف و افزایش محافظت از حریم خصوصی است. 

برخی از بلاک های تبلیغاتی همچنین اجازه می دهند تا تبلیغات در دامنه های خود نشان داده شود که این یک تضاد عظیم منافع است و می تواند به سرعت باعث مسدود شدن بدتر از بی فایده شود..

سرانجام ، از آنجا که تبلیغات چنین مؤلفه مهمی در مشاغل آنلاین است ، بسیاری از آنها اقدامات لازم را برای شناسایی در هنگام مسدود کردن کاربران در تبلیغات خود انجام داده و متعاقباً آنها را از دسترسی به محتوا محدود می کنند. مسدود کننده تبلیغاتی که بتواند این محدودیت ها را پیدا کند ، بلافاصله بسیار جذاب تر از مواردی است که نمی توانند.

بلاک های تبلیغاتی را واقعاً کار کنید?

در اکثر موارد، بله. مسدود کننده های تبلیغاتی با اسکن اسکریپت هایی که در یک وب سایت اجرا می شوند کار می کنند و با لیستی از اسکریپت های تبلیغاتی شناخته شده ، به آنها رجوع می کنند. اگر چیزی متناسب باشد ، از بارگیری فیلمنامه جلوگیری می شود ، که منجر به نمایش نمی شود. اگرچه معمولاً نمی توان کل تبلیغات را مسدود کرد ، اما بهترین مسدود کننده های تبلیغاتی بسیار نزدیک هستند.

آیا تبلیغات مسدود غیرقانونی هستند?

مسدود کننده های تبلیغاتی کاملاً قانونی هستند ، و هرگز در هنگام مرور اینترنت ، هیچ مشکلی برای نصب و استفاده از آن پیدا نخواهید کرد. اگرچه مطمئناً می توانید پرونده ای را برای سرقت مطرح كنید (و ما یقین داریم كه برخی از وكلا در آنجا هستند كه محاكمه شده اند) تاكنون هیچ كس با عواقب قانونی برای استفاده از مسدودكننده تبلیغ مواجه نشده است.

با این حال ، اگر شما با نصب یک مسدود کننده تبلیغات و مرور اینترنت مرتکب هیچگونه جرمی نخواهید شد ، لازم به یادآوری است که هر وب سایتی که بازدید می کنید ، مبنای مدل تجاری خود را در اطراف تبلیغات قرار می دهد ، هیچ درآمدی از بازدید شما نخواهد دید. بنابراین ، اگر شما یک طرفدار بزرگ یک وب سایت خاص هستید و می خواهید قسمت خود را انجام دهید تا مطمئن شوید که این عملکرد همچنان ادامه دارد ، لیست سفید کردن آن را در نظر بگیرید.

افکار نهایی

در پایان روز ، یک تن از گزینه ها برای شما وجود دارد که از زمان مسدود کردن تبلیغات می توانید انتخاب کنید. اگر مایل به پرداخت هزینه ناچیز هستید ، با توجه به پوشش گسترده دستگاه و عملکرد عالی ، AdGuard به راحتی بهترین گزینه است. 

از طرف دیگر ، uBlock Origin و AdBlock برای مسدود کردن تبلیغات در مرورگر شما کاملاً رایگان و عالی هستند ، بنابراین اگر این جا نیازهای شماست ، ممکن است شما نیز با یکی از این گزینه ها بروید که هزینه ای برای شما ندارد..

نظر شما درباره انتخاب مسدود کننده های تبلیغاتی چیست؟ آیا با هیچ یک از آنها تجربه بد داشته اید یا انتخاب مورد علاقه شما را از دست داده ایم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me