بهترین نرم افزار رمزگذاری سال 2020: Boxcryptor ، NordLocker و موارد دیگر

هنگامی که صحبت از محافظت از داده های شما در برابر جرایم سایبری می شود ، ضرب و شتم نرم افزار رمزگذاری دشوار است. اگرچه شما باید از یک آنتی ویروس امن ، یک مدیر رمز عبور و یک VPN استفاده کنید ، بهترین راه برای محافظت از پرونده های خود رمزگذاری مستقیم آنها است. در این راهنما ، ما قصد داریم بهترین نرم افزار رمزگذاری را تجزیه کنیم تا بتوانید داده های خود را ایمن نگه دارید. 

ما شش گزینه داریم که برخی از آنها رایگان و برخی دیگر که پرداخت می شوند. صرف نظر از این ، هر کدام از ویژگی های خاص ، قابلیت استفاده یا امنیت ، ویژگی های منحصر به فرد خود را به جدول می کشند. ما مختصراً درباره هر یک از نرم افزارها توضیح خواهیم داد ، بنابراین اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، حتما بررسی اختصاصی ما را بخوانید. 

اگر می خواهید از هوپلا پرش کنید ، پس از آن با Boxcryptor یک حساب کاربری ثبت کنید. اگرچه برای تهیه هر آنچه را که Boxcryptor در اختیار شما قرار می دهد ، باید یک برنامه حق بیمه بپردازید ، اما قیمت آن به خوبی ارزش آن را دارد. از قابلیت استفاده گرفته تا ویژگی ها تا امنیت ، Boxcryptor همه چیز درست می شود ، بنابراین اگر می خواهید یک نرم افزار سریع داشته باشید ، این یکی برای شماست. 

بهترین نرم افزار رمزگذاری

  1. Boxcryptor
  2. رمزنگاری
  3. NordLocker
  4. AxCrypt
  5. BitLocker
  6. VeraCrypt

1. Boxcryptor

در بازاری مملو از نرم افزار رمزگذاری متن باز ، Boxcryptor رویکرد تجاری تری به خود می گیرد. اگرچه برای آجیل های فناوری انعطاف پذیر نیست ، اما Boxcryptor آن را با یک سیستم بسته و متراکم از ویژگی که در هر شرایطی کار می کند ، می کند. قیمت مناسب نیز با یک برنامه رایگان سخاوتمندانه و نرخ پایین برای مشاغل مناسب است. 

boxcryptor-slider1

آنچه برجسته ترین آن است ، قابلیت دسترسی Boxcryptor است. آنچه را که معمولاً یک قطعه فنی نرم افزار است ، می گیرد و آن را قابل دسترسی می کند. هنگامی که برنامه را نصب می کنید ، بلافاصله پوشه های ذخیره سازی ابر نصب شده روی سیستم شما را پیدا می کنند و آنها را به عنوان مکان اضافه می کنید. از آنجا ، فقط مسئله کشیدن پرونده ها و پوشه ها به مکان صحیح است. آنها به صورت خودکار رمزگذاری می شوند. 

boxcryptor-link-link

اشتراک گذاری نسیمی است که Boxcryptor از بیش از 30 سرویس ذخیره سازی ابری پشتیبانی می کند ، اما می توانید مستقیماً پرونده های رمزگذاری شده را نیز به اشتراک بگذارید. البته کاربر نهایی برای دسترسی به داده های رمزگذاری شده به یک حساب Boxcryptor نیاز دارد. با این حال ، انجام این کار کاملاً رایگان است. از آنجا که Boxcryptor از یک برنامه رایگان محدود پشتیبانی می کند ، به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی به صورت مشکلی مشکلی نیست. 

Boxcryptor تمام مواردی را که باید با قیمت مناسب ، امنیت عالی و پشتیبانی فوق العاده از سکوی جعبه ، جعبه های مختلفی را مشاهده می کنید ، نشان می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بررسی کامل Boxcryptor ما را بخوانید یا برنامه رایگان را برای چرخش بکشید تا ببینید چگونه دوست دارید.

2. رمزنگاری

Cryptomator یکی از بسیاری از چنگال های TrueCrypt است که در بین بهترین گزینه های TrueCrypt ما قرار دارد. Cryptomator گرچه فاقد ویژگی در مقایسه با Boxcryptor است ، اما قابلیت استفاده عالی و امنیت جامد را در اختیار شما قرار می دهد. اگر به دنبال یک ابزار رمزگذاری رایگان هستید ، Cryptomator برای شما مناسب است. 

پوشه cryptomator-review-encryted

بر خلاف Boxcryptor ، Cryptomator کاملاً رایگان است. در صورت انتخاب می توانید برای استفاده از نرم افزار اهدا کنید ، اما نیازی نیست. با توجه به کاربرد آسان Crytomator ، واقعیت رایگان بودن آن تکان دهنده است. به گفته این ، فقدان برچسب قیمت با چند مورد احتیاط همراه است ، یعنی در مورد ویژگی ها. 

Cryptomator به دلیل عدم ادغام با خدمات شخص ثالث بهترین نرم افزار رمزگذاری نیست. شما می توانید پرونده های خود را با هر سرویس ابری ذخیره کنید ، اما به جای تولید یک طاق رمزگذاری شده ، Cryptomator یک سلسله مراتب پوشه ایجاد می کند. این می تواند کشیدن پرونده ها به پوشه مناسب کمی clunky باشد. 

با وجود این واقعیت که احساس می کند یک نرم افزار پرداخت شده است ، Cryptomator رایگان است. رمزگذاری کامل دیسک را از دست می دهید ، اما هرچه رمزگذاری پرونده رایگان انجام شود ، Cryptomator ضرب و شتم دشوار است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بررسی کامل Cryptomator ما را بخوانید ، یا خودتان آن را بارگیری کرده و به آن عکس دهید.

3. NordLocker

NordLocker جدیدترین شرکت Tefincom ، شرکت غول فناوری در پشت NordVPN و NordPass است. اگرچه NordLocker به اندازه همتای مجازی شبکه خصوصی خود از نظر ویژگی غنی نیست ، اما هنوز هم یک ابزار معقول رمزگذاری فایل است. 

nordlocker-review-windows

این لیست ما را به دلیل سهولت در استفاده از آن قرار می دهد. NordLocker دارای یک رابط ویندوز اکسپلورر-esque است که پرونده ها و پوشه های رمزگذاری شده شما را نشان می دهد. برخلاف Cryptomator ، از شما خواسته می شود قفل هایی ایجاد کنید که به صورت یک فایل واحد در رایانه شما ذخیره می شوند. اگرچه آنها مانند یک فایل واحد به شکل رمزگذاری شده به نظر می رسند ، اما قفل شما می تواند سلسله مراتب پوشه ای کامل داشته باشد.

nordlocker-review-ایجاد-قفل

داده های ایمن برای پشتیبانی از اندازه نامحدود و پشتیبانی از اندازه برای NordLocker مشکلی ندارند. با این حال ، برای به دست آوردن این حمایت بی حد و حصر ، باید پولی زیبا بپردازید. گرچه NordLocker یکی از گران ترین قطعات نرم افزار رمزنگاری موجود است ، اما تقریباً 10 دلار در ماه است.. 

برنامه رایگان بیشتر شبیه به یک آزمایش است ، با NordLocker داده های شما را فقط به 5 گیگابایت محدود می کند. با این وجود ، این نرم افزار بالاتر از رقبای خود با رابط بصری بصری ایستاده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می توانید بررسی NordLocker ما را بخوانید یا برنامه رایگان را بارگیری کنید تا ببینید که چگونه آن را دوست دارید.

4- AxCrypt

در ابتدا در سال 2001 منتشر شد ، AxCrypt یکی از قدیمی ترین قطعات نرم افزار رمزگذاری موجود است. این یک ابزار جامد است و دارای چندین گزینه امنیتی و خصوصی است. با این حال ، شما باید وارد سنگرها شوید تا هرچه ممکن باشد مؤثر باشد. تنظیمات پیش فرض که AxCrypt با آنها نصب می کند ، برخی از پرونده های شما را آسیب پذیر می کند. 

axcrypt-review-پوشه-مکان

این مسئله به نحوه کار با AxCrypt با زیر پوشه ها می رسد. به طور پیش فرض ، AxCrypt زیر پوشه ها را در یک پوشه رمزگذاری شده رمزگذاری نمی کند. این بدان معناست که می توانید چند پوشه را زیر یک پوشه والدین بکشید و رمزگذاری نمی شوند. خوشبختانه ، می توانید گزینه “شامل زیر پوشه ها” را فعال کنید تا از این مشکل دور شوید. 

در غیر اینصورت AxCrypt عالی است. برنامه های رایگان و حق بیمه در دسترس است ، اگرچه ما نسخه پرداخت شده را توصیه می کنیم. این گزینه بین رمزگذاری AES 128 بیتی یا 256 بیتی گزینه به شما می دهد ، در حالی که این برنامه رایگان فقط ویژگی های قبلی را دارد. هنوز هم از رمزگذاری AES استفاده می کند ، بنابراین پرونده های شما ایمن هستند. 

axcrypt-review-windows

AxCrypt در چند بخش مهم كوتاه است و آن را در لیست ما قرار می دهد. با وجود این ، این یک انتخاب مناسب در نرم افزار رمزگذاری است. این طرح رایگان ، با وجود امنیت کمتری ، سخاوتمندانه است و گزینه های اشتراک گذاری بسیار عالی است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کسانی که در بررسی AxCrypt ما هستند ، کسب کنید و یا آزمایش رایگان را بارگیری کنید تا ببینید که چگونه آن را دوست دارید.

5- BitLocker

اگر به دنبال یک نرم افزار رمزگذاری آسان برای استفاده هستید ، راحت تر از BitLocker نیست. اگر غافل باشید ، BitLocker ابزاری رمزگذاری است که با تمام نسخه های ویندوز همراه است. اگرچه در مورد رمزگذاری پرونده خیلی عالی نیست ، BitLocker توانایی رمزگذاری کل حجم را دارد. 

windows-bitlocker

به همین دلیل ، مانند سایر گزینه های موجود در این لیست ، ما به آن به عنوان نرم افزار رمزگذاری فایل اشاره نمی کنیم. اگرچه پرونده های شما به صورت فنی رمزگذاری شده اند ، BitLocker آنها را در سطح پرونده یا پوشه مدیریت نمی کند. در عوض ، این یک ابزار رمزگذاری دیسک است که می تواند از یک دیسک سخت یا یک حجم خاص در یک هارد محافظت کند. 

این گفته ، شما نباید فقط از دغدغه BitLocker استفاده کنید. از آنجا که این پرونده ها فقط رمزگذاری نمی شوند ، BitLocker مستعد حملات بوت سرد است ، هنگامی که دیسک رمزگذاری شده از رسانه قابل جدا شدن استفاده می شود. علاوه بر این ، کلیدهای BitLocker در حافظه سیستم ذخیره می شوند که آنها را در معرض حملات بیشتر قرار می دهد. 

اگرچه شما باید از این مسائل امنیتی آگاه باشید ، آنها نباید شما را از BitLocker دور کنند. از آنجا که این مرکز به صورت محلی متمرکز است ، لازم است مهاجم برای بی اعتبار کردن رمزگذاری به دستگاه شما دسترسی پیدا کند. BitLocker هنوز ابزاری عالی برای کاربران Windows Pro و Enterprise است که نیاز به رمزگذاری کامل دیسک دارند.

6. VeraCrypt

VeraCrypt یکی از محبوب ترین چنگال های TrueCrypt است که پس از قطع شدن در سال 2014 بر روی منبع منبع TrueCrypt بنا شده است. اگرچه استفاده از آن دشوار است ، VeraCrypt بسیار قابل تنظیم است ، و آن را به عنوان بهترین نرم افزار رمزگذاری برای فن آوری ها تبدیل می کند..

veracrypt-review-drive-mounted

قبل از رسیدن به ویژگی ها ، لازم به ذکر است که VeraCrypt یک قطعه کاملا رایگان از نرم افزار رمزگذاری است. فاقد برخی از ویژگی های کیفیت زندگی است که در Boxcryptor و NordLocker دیده می شود ، اما به دلیل قیمت پایین رایگان ، شکایت دشوار است. در صورت تمایل می توانید به پروژه اهدا کنید ، که مستقیماً به تیم توسعه کوچک می رود. 

بر خلاف ابزارهای فوق ، VeraCrypt رمزگذاری فایل و همچنین دیسک دیسک و رمزگذاری سیستم را فراهم می کند. به گفته این ، همه چیز توسط ویندوز به عنوان حجم کار می شود. قبل از ذخیره هر پرونده در آنجا باید یک حجم ایجاد کنید و اندازه آن را مشخص کنید. مهم نیست که چه میزان داده در حجم ذخیره می شود ، به اندازه اندازه تعیین شده در هنگام تنظیم نرم افزار ظاهر می شود. 

چند ویژگی منحصر به فرد نیز وجود دارد که می توان انکار انعطاف پذیر را نیز پذیرفت. شما می توانید یک حجم را ، در صورت انتخاب ، و حتی یک سیستم عامل در یک سیستم عامل ، مخفی کنید. 

این بدان معناست که حتی اگر شخصی شخصاً شما را تهدید کند ، می توانید به جای نسخه واقعی خود ، به سیستم عامل یا حجم جعلی بوت شوید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در مرور کامل VeraCrypt ما کسب کنید. 

نرم افزار رمزگذاری چیست?

نرم افزار رمزگذاری دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: نرم افزاری که به شما امکان می دهد پرونده ها و پوشه های خود را رمزگذاری کنید. انواع مختلفی از نرم افزارهای رمزگذاری وجود دارد. رایج ترین نرم افزار رمزگذاری فایل است ، که همانطور که از نام آن پیداست ، به شما امکان رمزگذاری فایل ها و پوشه ها را می دهد. 

نکته مهم این است که رمزگذاری در چه سطحی صورت می گیرد. ویندوز یا هر سیستم عامل دیگری که استفاده می کنید ، هنوز می توانید پرونده یا پوشه رمزگذاری شده را مانند هر پرونده دیگری اداره کنید. این ابزارهای رمزگذاری برای به اشتراک گذاری داده ها عملی هستند ، زیرا برای به اشتراک گذاشتن چند پرونده نیازی به رمزگذاری کل دیسک نیست. 

اگر می خواهید فقط یک پرونده را رمزگذاری کنید ، باید از نرم افزار رمزگذاری فایل استفاده کنید. از طرف دیگر رمزگذاری درایو مانند پشتیبان گیری آنلاین است. به جای مدیریت پرونده ها و پوشه ها ، نرم افزار رمزگذاری دیسک می تواند یک هارد دیسک یا حجم کامل را تضمین کند. 

نرم افزار رمزگذاری حجم همان کاری است که شما باید برای نشستن داده ها یا داده هایی که نیازی به دسترسی مداوم به آنها ندارید ، داشته باشید. این تضمین می کند که کل درایو و سلسله مراتب آن امن باشد ، بنابراین موارد رمزگشایی داده ها مانند ساختار پوشه و نام پرونده ها قابل خواندن نیستند.

انتخاب بهترین نرم افزار رمزگذاری

انتخاب بهترین نرم افزار رمزگذاری با امنیت آغاز شد. هسته باید رمزنگاری شده AES با 256 بیتی باشد ، زیرا نرم افزاری با استفاده از هر چیزی کمتر ، وقت تلف کردن ندارد. برای ما ، نگرانی مربوط به رمزگذاری محلی نیست ، بلکه بیشتر نحوه تأیید اعتبار حساب شما و نحوه همگام سازی پرونده های رمزگذاری شده شما در دستگاه ها نیست. 

بیشتر نرم افزارهای رمزگذاری ایمن هستند ، و اگر به هر یک از گزینه های بالا رعایت کنید ، خوب خواهید بود. نرم افزاری که به شما امکان می دهد از cloud استفاده کنید و پرونده ها را به اشتراک بگذارید ، خطرناکتر است ، زیرا شما به طور فعال فایل های رمزگذاری شده را از طریق اینترنت منتقل می کنید. برای این که گیرنده فایل را رمزگشایی کند ، به یک کلید احتیاج دارند که با فایل نیز انتقال می یابد. 

خارج از امنیت ، قابلیت استفاده یک نگرانی اساسی است. نرم افزار رمزگذاری فایل می تواند دلهره آور باشد ، بنابراین یک فرایند رمزگذاری ساده می تواند ضروری باشد. محافظت از داده های شما پس از همه دشوار نیست.

سرانجام قیمت را در نظر گرفتیم. ویندوز شامل ابزار رمزگذاری BitLocker رایگان است و تعداد زیادی ابزار رمزگذاری شخص ثالث نیز در دسترس است. ما مخالف پرداخت نرم افزار رمزگذاری نیستیم. با این حال ، اگر این کار را انجام دهد ، هزینه باید با ویژگی های اضافی ، ادغام عمیق تر و یک رابط کاربری بسیار قابل توجیه باشد..

نحوه رمزگذاری پرونده های خود

به طور خاص رمزگذاری فایل های شما به نرم افزار رمزگذاری فایل نیاز دارد. همانطور که در بالا گفته شد ، این نرم افزاری است که به جای کل دیسک یا درایو حجم ، پرونده ها و پوشه ها را اداره می کند. این روند کمی در بخش های مختلف نرم افزار تغییر می کند. با این حال ، در ویندوز ، معمولاً می توانید کارها را از طریق ویندوز اکسپلورر انجام دهید. 

مواردی وجود دارد که می خواهید به آنها توجه داشته باشید ، به ویژه در مورد پوشه های رمزگذاری شده. فقط به دلیل رمزگذاری یک پوشه لزوماً به این معنی نیست که پوشه های موجود در آن رمزگذاری شوند. بیشتر نرم افزارهای مدرن با مشکلات زیر پوشه ای برخورد می کنند ، اما هنگام تلاش برای تأمین امنیت پرونده های خود ، این نکته را در ذهن داشته باشید. 

رمزگذاری پرونده ممکن است یک محصول جانبی برای رمزگذاری پوشه نباشد ، بنابراین در داخل پوشه رمزگذاری شده بررسی کنید تا مطمئن شوید اطلاعات شما ایمن است. در بهترین حالت ، نرم افزاری که استفاده می کنید ، یک پرونده واحد ایجاد می کند که شامل داده هایی برای پرونده ها ، پوشه ها و ساختار پوشه شماست که می توانید با استفاده از نرم افزار سوار شوید.

افکار نهایی

گزینه های زیادی در مورد نرم افزار رمزنگاری وجود دارد ، مهم نیست که آیا می خواهید به منبع آزاد مراجعه کنید یا با Windows BitLocker بچسبید. تا زمانی که با یکی از پیشنهادات فوق ما پیش بروید ، شما مطمئن خواهید بود. با این کار ، ما Boxcryptor را بیشتر توصیه می کنیم ، نه تنها به این دلیل که استفاده از آن آسان است ، بلکه از این نظر نیز غنی است. 

فکر می کنید ، چه؟ آیا یک قطعه نرم افزاری وجود دارد که از دست دادیم؟ با چه گزینه ای می روید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me