نکات ایمنی آیفون: دستگاه خود را در سال 2020 ایمن نگه دارید

اپل مدت ها است که از امنیت سیستم عامل در حال اجرای محصولات خود حمایت می کند. اپل با تمجید از دستگاه های iOS برای نرم افزار و سخت افزار یکپارچه روایتی را ایجاد کرد که کاربران معتقدند. به همان اندازه وسوسه انگیز است که به امنیت iPhone شما در خارج از جعبه اعتماد کنید ، لازم است اقدامات دیگری برای اطمینان از امنیت داده های خود انجام دهید.


اگرچه قفل قفل کردن iPhone شما وجود دارد. هرچه اقدامات بیشتری برای محافظت از آن در برابر تهدیدهای امنیتی انجام دهید ، تجربه شما با استفاده از آن سخت تر خواهد شد. تصمیم شما در مورد میزان حراستهایی که شما مایل به اجرای آن هستید ، تصمیم گیری می شود. ما می خواهیم راهکارهایی را برای تشدید امنیت در آیفون خود ارائه دهیم که شامل پیشگیری از تهدید و بازیابی اطلاعات است.

ایمن سازی آیفون شما به زمان نیاز دارد ، اما این اقدامات ساده باعث می شود احساس بهتری در پیش بگیرید.

VPN برای آیفون

تلفن های هوشمند همه جا با شما می روند. این بدان معناست که شما احتمالاً بیشترین پخش جریانی ، گشت و گذار و خرید در دستگاه تلفن همراه خود را انجام می دهید. اگر می خواهید در حین انجام کارها از حریم شخصی خود محافظت کنید ، یک شبکه خصوصی مجازی برای آیفون ضروری است.

با شرکت هایی که فعالیت آنلاین شما را دنبال می کنند تا تبلیغات خود را با سلیقه شما بهتر انجام دهند ، حریم خصوصی شما شک دارد. یک VPN می تواند با رمزگذاری ترافیک اینترنت شما و پوشاندن آدرس IP از چشم مهربان ، به شما کمک کند.

درک VPN سخت تر از راه اندازی است. این موضوعی است که ما در اینجا در Cloudward.net به آن علاقه مند هستیم و منابع زیادی برای کسانی که می خواهند در این زمینه عمیق تر باشند وجود دارد – فقط به بهترین راهنمای VPN ما نگاه کنید. برای اطلاعات در مورد اینکه یک VPN چیست و چگونه کار می کند ، ما را در مورد مقاله VPN برای سرعت بخشیدن به ما بخوانید.

چند گزینه عالی VPN برای آیفون وجود دارد – شما می توانید پنج مورد برتر در بهترین خدمات VPN ما برای iPhone را ببینید – اما ExpressVPN مورد علاقه ماست. اگر بررسی ExpressVPN ما را خوانده اید ، جای تعجب ندارد. ما فقط آن را برای آیفون بهترین ارزیابی نکردیم ، بلکه بهترین در بررسی های VPN ما است.

ExpressVPN-Speed-Test

گرچه گران است خوشبختانه گزینه های ارزان تری وجود دارد. دسترسی به اینترنت خصوصی و VyprVPN هردو باعث شده اند که در آیفون برای ما آراسته شوند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها در بررسی PIA و بررسی VyprVPN کسب کنید. می توانید ببینید که چگونه VyprVPN در مقایسه VyprVPN و ExpressVPN ما در برابر ارائه دهنده برتر ما همگام است.

ExpressVPN می تواند از دسک تاپ شما نیز محافظت کند. اگر تصمیم دارید آیفون خود را به VPN مجهز کنید ، در نظر بگیرید MacBook یا iMac خود را نیز قفل کنید. برای پیشنهادات و اطلاعات بیشتر در مورد مزایای آن ، پست ما را در مورد بهترین VPN برای مک بخوانید. ما نیز در ابتدا ExpressVPN را رتبه بندی کردیم.

مدیران رمز عبور برای آیفون

حریم خصوصی آیفون

پس از دریافت یک مدیر رمز عبور ، آرزو می کنید که زودتر یکی از آنها را بارگیری کرده باشید. نه تنها لایه دیگری از امنیت را فراهم می کند ، بلکه باعث تسریع در پیمایش وب نیز می شود. نیازی به یادآوری رمزهای عبور برای تمام اعتبارنامه ورود به سیستم نیست. در عوض ، مدیر آن اطلاعات را ذخیره می کند و به طور خودکار آنها را پر می کند.

روش کار کردنش سادست. هنگامی که وب سایتی که قبلاً از آنها بازدید کرده اید ، مانند Amazon.com ، اعتبار ورود به سیستم را درخواست می کند ، مدیر رمز عبور یک فوریت برای شما ارسال می کند تا زمینه های مورد نیاز را برای شما جمع کند. به جای اینکه ایمیل و رمز عبور خود را از صفحه کلید تایپ کنید ، فقط کافیست چند ضربه بزنید تا با یک مدیر رمز عبور وارد شوید.

چند مدیر رمز عبور برای انتخاب وجود دارد. iCloud Keychain اپل به آیفون ساخته شده است. اگرچه گزینه خوبی است ، ما فقط می توانیم آنرا برای کاربرانی که منحصرا از محصولات اپل استفاده می کنند ، توصیه کنیم.

گزینه های بهتری وجود دارد و اپل استفاده از آنها را آسان تر کرده است. این ویژگی در iOS 12 به نام AutoFill اضافه شده است که برنامه های شخص ثالث را در تنظیمات آیفون ادغام می کند. تمام آنچه شما نیاز دارید برنامه ای است که رمزهای عبور شما را ذخیره و جمع می کند.

ما بلند کردن سنگین را برای شما انجام داده ایم و بهترین مدیر رمز عبور را برای برنامه های iOS مقایسه کرده ایم. 1Password به خاطر تجربه کاربری عالی خود در رده اول این راهنمای قرار گرفت (بررسی 1Password ما را بخوانید) ، اما در کل بهترین مدیر رمز عبور نیست.

انتخاب برتر در نظر مدیر رمزعبور ما Dashlane است (بررسی Dashlane ما را بخوانید) ، اگرچه تجربه تلفن همراه 1Password آن را به چند میله برای iPhone کاهش می دهد. می توانید ببینید که چگونه این دو در قطعه Dashlane در مقابل 1Password ما مقایسه می کنند.

1Password قادر به ذخیره و همگام سازی رمزهای عبور در سیستم عاملها ، چه iOS ، macOS یا Windows OS است ، و در بهترین مدیر رمز عبور ما برای راهنمای مک رتبه دوم را دارد. تنها نکته منفی این است که هیچ برنامه ای رایگان وجود ندارد. اگر بودجه تنگی دارید ، حتما بهترین قطعه مدیر رمز عبور رایگان ما را بخوانید.

پس از نصب و راه اندازی یک مدیر گذرواژه ، آن را به عنوان برنامه ای اساسی که هرگز نیازی به آن نیازی نداشتید پیدا خواهید کرد.

تهیه نسخه پشتیبان از iPhone خود در Cloud Storage

داده های شخصی ذخیره شده در تلفن شما ، مانند عکس ها ، مخاطبین و پیام ها ، حائز اهمیت است. در معرض خطر اینکه مانند یک والدین سخنران صدا می کنید ، ایده خوبی است که نسخه ای از اطلاعات خود را تهیه کنید. خوشحال خواهید شد که اگر آیفون خود را گم کنید یا به طور تصادفی چیزی را حذف کردید. بازگرداندن برنامه ها آسان است ، اما عکس ها ، مخاطبین و پیام ها غیر قابل تعویض هستند.

سرویس پشتیبان گیری ابری ساده ترین روش برای ذخیره محتوای iPhone شما است. اپل یک سرویس پشتیبان به نام iCloud ارائه می دهد که به راحتی در تنظیمات دستگاه قرار دارد. برای یادگیری نحوه استفاده از آن ، نحوه تهیه نسخه پشتیبان از راهنمای آیفون خود را ببینید. اگر قبلاً با استفاده از iCloud از نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، چه در iPhone یا iPad این کار را کرده اید ، در اینجا نحوه بازیابی iPad از پشتیبان گیری از iCloud آورده شده است.

علیرغم استفاده از آسان آن ، iCloud در مقایسه با سایر خدمات پشتیبان کوتاه می شود. ما در گذشته از امنیت ابر اپل گزارش کرده ایم. اگر از استفاده از سرویس پشتیبانی پشتیبان اپل تردید دارید ، با شخص ثالث در نظر بگیرید. بهترین نسخه پشتیبان تهیه ابری ما برای راهنمای آیفون مکان خوبی برای شروع است.

بررسی IDrive

اگر فرصتی برای خواندن رتبه بندی های ما ندارید ، بررسی IDrive ما نشان می دهد که چرا مقام اول را کسب کرد. IDrive با توجه به راحتی ، سریع و ایمن بودن iPhone ، با iPhone کار می کند ، این دقیقاً همانگونه است که کاربران اپل آن را می خواهند.

تهیه نسخه پشتیبان از iPhone خود در رایانه

اگر از پشتیبان گیری از سرور ابر ناراحت هستید ، همیشه روش قدیمی وجود دارد: صرفه جویی در رایانه. تمام آنچه شما نیاز دارید iPhone ، کابل USB و اتصال اینترنتی برای بارگیری نرم افزار رایگان است.

کاربران MacOS و ویندوز iTunes را به عنوان گزینه انتخاب می کنند. می توانید مخاطبین ، تقویم ها ، عکس ها ، برنامه ها و موسیقی را همگام کنید. هر محتوای دیگری که می خواهید کپی کنید به یک نسخه پشتیبان از کتابچه راهنمای کاربر نیاز دارد ، که تقریباً تمام داده های موجود در دستگاه را ذخیره می کند.

تنها نکته منفی این است که شما نمی توانید به محتوای محتوای پشتیبان گیری iTunes دسترسی پیدا کنید یا مشاهده کنید. این نسخه ای است که در جایی در رایانه شما ذخیره شده است که در صورت بروز نیاز ، فقط می توانید آن را بازیابی کنید. اگر iTunes مناسب شماست و می خواهید در مورد نحوه استفاده از آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، راهنمای تهیه نسخه پشتیبان از iTunes ما را بخوانید.

خبر خوب این است که گزینه های دیگری برای iTunes وجود دارد. خبر بد این است که آنها برای شما هزینه خواهند داشت.

برای کاربران غیر Mac ، iExplorer را توصیه می کنیم. برخلاف iTunes ، که پخش رسانه ای را ارائه می دهد ، iExplorer به عنوان یک نرم افزار مدیریت تلفن برتری دارد. این رابط مینیمالیستی دارد که شبیه iTunes است. به علاوه ، این امکان را به شما می دهد تا پیام های متنی را در قالب های متداول مانند .txt و .pdf ذخیره کنید..

CopyTrans ویژگیهای مشابه iTunes و iExplorer را برای مدیریت تلفن شما ارائه می دهد. همچنین دارای مخاطبین ، یادداشت ها و موارد دیگر می باشد. با قیمت 29.99 دلار ، گزینه ارزانتری نسبت به iExplorer نیز هست.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این ابزارها ، راهنمای ما در مورد چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از پیام های متنی را در آیفون بخوانید.

نکات ایمنی در مورد ساخته شده در iPhone

به روزرسانی نرم افزار iPhone شما بیش از معرفی ویژگی های جدید کاری ندارد. همچنین به محافظت از داده های شما کمک می کند. هربار که اپل یک آپدیت جدید را از بین می برد ، ترفندهایی را با سیستم عامل ایجاد می کند که آن را با تهدیدات فعلی سازگار می کند.

اجرای نسخه منسوخ شده در آیفون ، دستگاه را در برابر آسیب پذیری هایی که می توانند داده ها را به خطر بیاندازند ، باز می کند. اپل با درج بارگیری یک بارگیری در تنظیماتی که هربار هشدار نسخه جدید به شما هشدار می دهد ، آخرین نسخه نرم افزار را به روز می کنید..

برای بررسی اینکه چه نسخه نرم افزاری iPhone شما در حال اجرا است ، به نماد تنظیمات بروید ، همان موردی است که به نظر می رسد مانند یک چرخ دنده فلزی نقره است. بر روی “عمومی” ضربه بزنید و “به روز رسانی نرم افزار” را انتخاب کنید. یکی از دو مورد را مشاهده خواهید کرد: اینکه نرم افزار شما به روز است یا نسخه دیگری برای بارگیری وجود دارد.

نکات ایمنی آیفون

همچنین می توانید “به روزرسانی خودکار” را در آنجا فعال کنید که اگر نمی خواهید چک دستی انجام دهید نسخه های جدید نرم افزاری را برای شما بارگیری و نصب می کند..

اگر آیفون 6 یا بالاتر دارید و هنوز دکمه اصلی دارد ، احتمالاً از ویژگی Touch ID اطلاع دارید. این امکان را به شما می دهد تا بدون وارد کردن یک کد عبور عددی ، از اثر انگشت خود برای باز کردن صفحه قفل و دسترسی به آیفون استفاده کنید. نه تنها برای دور زدن صفحه قفل شما راحت است ، بلکه بسیاری از برنامه های شخص ثالث از آن برای سلامتی و تناسب اندام نیز استفاده می کنند.

هرچند از برنامه های غیر قابل اعتماد که درخواست Touch ID شما را دارند ، آگاه باشید. اپل ادعا می کند که برنامه های ارسال شده به فروشگاه App را دامپزشکی می کند ، اما برنامه های کلاهبرداری هنوز ترک های خود را از دست می دهند. گزارش هایی درباره کلاهبرداری Touch ID وجود دارد که کاربران را به سمت خرید گران قیمت با اثر انگشت خود ترغیب می کند.

پس از اقدامات فوق یک زره ضرب المثلی در اطراف آیفون شما ایجاد خواهد کرد. برای راهنمایی بیشتر در مورد چگونگی ایمن ماندن با استفاده از اینترنت ، راهنمای حریم خصوصی آنلاین ما را بررسی کنید.

افکار نهایی

در خارج از جعبه ، آیفون استانداردهای بسیاری از کاربران را برای امنیت را برآورده می کند. این دارای ویژگی های داخلی است که از داده ها محافظت می کند ، اما این بدان معنی نیست که در معرض تهدیدات غیرقابل نفوذ است. اقدامات بیشتر برای کسانی که امنیت حداکثری دارند ضروری است.

از بین تمام روش هایی که در این مقاله شرح داده شده است ، گرفتن VPN بهترین نقطه شروع برای ایمن تر کردن آیفون شما است. این امر ، همراه با یک مدیر رمزعبور و پشتیبان گیری از داده های شما به طور مرتب ، از آیفون شما در برابر آسیب محافظت می کند. با استفاده از این روشها ، شما در حال پیشگیری برای جلوگیری از نقض آیفون و اطلاعات شخصی خود هستید.

آیا نکات ایمنی در مورد آیفون وجود دارد که ما فراموش نکردیم که از بین بروند؟ چگونه آی فون خود را ایمن و ایمن نگه دارید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map