بهترین مدیر رمز عبور رایگان برای سال 2020: محافظان نگهدار بار

وقتی صحبت از امنیت آنلاین می شود ، ابزارهای کمی مهمتر از یک مدیر رمز عبور وجود دارد. علاوه بر اینکه مدیران رمز ورود با استفاده از گذرواژه‌های طولانی و تصادفی ایجاد شده ، تجربه مرور شما را ایمنتر کرده و تجربه مرور را نیز آسانتر می کنند. با استفاده از خودکار ، فیلتر و پشتیبانی از ورودی های سفارشی ، مدیران رمز عبور یک فروشگاه یک مرحله ای برای اطلاعات شخصی شما هستند. 

در این راهنمای بهترین مدیر رمز عبور رایگان ، ما به شما کمک می کنیم تا رمزهای خود را در مرورگر خود ذخیره کنید. ما پنج انتخاب از بهترین راهنمای مدیر رمز عبور خود داریم که ورود به سیستم شما را با بهترین رمزگذاری تضمین می کند و برخی از ویژگی های اضافی را در این فرآیند ارائه می دهد. 

اگر می خواهید از هوپلا رد شوید ، برای اشتراک با LastPass ثبت نام کنید. اگرچه این یک مدیر رمزعبور کامل نیست ، LastPass بیش از هر ابزار دیگری با نسخه رایگان خود ارائه می دهد. گفته می شود ، گزینه های ارزشمندی از جمله Bitwarden وجود دارد که می توانید در زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهترین مدیر رمز عبور رایگان 2020

  1. LastPass
  2. بیتواردن
  3. KeePass
  4. NordPass
  5. RememBear

1. LastPass

به همین دلیل LastPass به عنوان بهترین مدیر رمز عبور رایگان رتبه بندی می شود: همگام سازی چند دستگاهی. همانطور که با ابزارهای بی شماری دیگر ، از جمله Dashlane ، 1Password و Sticky Password مشاهده کردیم ، همگام سازی چند دستگاهی ویژگی اصلی است که برای رده های حق بیمه محفوظ است. با این حال ، با LastPass ، آن را به صورت رایگان دریافت می کنید. 

lastpass-slider1

اگرچه تنها مدیر رمز عبور رایگان با همگام سازی چند دستگاه نیست – ما در یک لحظه در مورد دیگران صحبت خواهیم کرد – LastPass بهترین است. این یک محصول تجاری است ، با ویژگی ها و قابلیت استفاده شما از هر ابزار پرداختی انتظار می رود. این شامل تکمیل خودکار ، یک چالش امنیتی و یک رابط جالب مرورگر است. همچنین از یک ژنراتور رمز عبور مناسب برخوردار است.

lastpass-review-autofill

LastPass وقتی صحبت از امنیت است نیز صدا است. اگرچه این ابزار در سال 2015 دچار هک شد ، مدل دانش صفر از LastPass از داده های کاربران محافظت می کند. مهاجمان با پایگاه داده های رمزگذاری شده ساخته شدند ، اما به دلیل اینكه LastPass رمز اصلی استاد شما را ذخیره نمی كند – كلیدی كه برای رمزگشایی داده ها استفاده می شود – هكرها چیزی بیش از تعداد زیادی تیزهوشی در اختیار نداشتند.. 

به عنوان یک مدیر محبوب و رایگان رمز عبور ، LastPass هدف برخی از جنجال های مربوط به هک سال 2015 بوده است. با این حال ، از آزمایش ما ، LastPass می تواند به محض اطمینان از امنیت داده های خود با هر مدیر رمز عبور دیگری پا به انگشتان پا بگذارد.

در حال به روزرسانی به LastPass Premium

اگرچه برنامه رایگان LastPass عالی است ، اما برخی از ویژگی های آن را در مقایسه با گزینه پرداخت شده از دست نمی دهید. اشتراک 3 دلاری در هر ماه ، پشتیبانی فنی اولویتی و اشتراک گذاری یک به چند را به شما می دهد. این برنامه رایگان به اشتراک گذاری یک به یک محدود می شود ، به این معنی که شما فقط می توانید یک رمز عبور را با یک کاربر دیگر به اشتراک بگذارید. 

مهمتر از همه ، پریمیوم به طور خودکار از برنامه استفاده می شود. اگرچه LastPass برنامه محلی ندارد – این ابزار برای مرورگر شما رزرو شده است – مشترکین با پرداخت هزینه می توانند LastPass را برای برنامه ها بارگیری کنند. این ابزار به شما امکان می دهد رمزهای عبور را برای برنامه های محلی مانند شما در مرورگر خود تکمیل کنید. 

LastPass گزینه های عضویت دیگری نیز دارد ، از جمله برنامه خانواده ای که شایسته بهترین مدیر رمز عبور ما برای راهنمای خانواده ها باشد. در بررسی کامل LastPass ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن گزینه ها کسب کنید. اگر ترجیح می دهید وقت تلفنی را با آن سپری کنید ، می توانید در حساب خود ثبت نام کنید. 

2. Bitwarden

Bitwarden تنها مدیر رمز عبور است که ما آزمایش کرده ایم که به جداسازی LastPass نزدیک شده است (قطعه Bitwarden vs Lastpass ما را بخوانید). این یک مدیر رمزعبور با منبع آزاد و آزاد است که استفاده تکان دهنده ای بسیار آسان است. اگرچه فاقد برخی از راحتی مدیران رمز عبور تجاری بیشتر است ، Bitwarden سایر ابزارهای منبع باز را شرم آور می کند. 

bitwarden-slider2

Bitwarden بدون صرف هزینه ای ، گزینه های همگام سازی چند دستگاهی ، ذخیره سازی نامحدود و گزینه های تأیید اعتبار دو عاملی را ارائه می دهد. یک طرح حق بیمه نیز وجود دارد ، اگرچه همانطور که در بررسی Bitwarden ما اشاره کردیم ، بیش از هر چیز دیگری مانند یک برنامه “پشتیبانی از توسعه دهندگان” پشتیبانی می کند. 

با این حساب ، طرح حق بیمه با 10 دلار در سال ارزان است ، و افزودن پشتیبانی از مشتری در اولویت ، 1 گیگابایت ذخیره سازی پرونده ، گزینه های 2FA اضافی و گزارش سلامتی رمز عبور. 

برنامه های چند کاربره ، از جمله یک برنامه خانوادگی و تجاری وجود دارد. تصدی ، که برنامه Bitwarden با تمرکز بر مشاغل است ، ما را در فهرست بهترین مدیران رمز عبور برای مشاغل کوچک قرار داد. این گران تر از سایر مدیران رمز عبور تجاری است ، مانند Zoho Vault ، اگرچه دارای ویژگی های پیشرفته ای مانند ادغام Active Directory است. 

با کمال تعجب منبع آزاد

استفاده از بسیاری از ابزارهای منبع آزاد دشوار است (در مرحله بعدی به نمونه ای از این دست خواهیم رسید). خوشبختانه ، در مورد Bitwarden اینگونه نیست. این یک مدیر رمز عبور ایمن است ، با یک حسابرسی عمومی توسط Cure53 ، یک مدل دانش صفر و کد منبع عمومی در GitHub سازگار است. اگرچه به نظر می رسد داستان معروف سایر نرم افزارهای منبع باز ، Bitwarden مانند یک محصول تجاری احساس می کند. 

موضوع bitwarden-new

رابط تمیز است ، با Bitwarden یک رابط کاربری انعطاف پذیر با چندین تم ارائه می دهد. اگرچه به عنوان 1Password قابل تنظیم نیست ، Bitwarden نسبت به برخی دیگر از رمزهای عبور پرداخت شده احساس قدرت بیشتری می کند (برای مثال مثلاً بررسی مدیر رمز عبور Steganos ما را بخوانید). اگر در حصار هستید ، دلیلی ندارد که Bitwarden را برای درایو تست خارج کنید. 

3. KeePass

KeePass طرف بدتر سکه منبع باز است. اگرچه از نظر ویژگی های آن محکم است ، به خصوص برای یک مدیر رمزعبور رایگان ، KeePass از نظر قابلیت استفاده در پشت منحنی است. با این وجود ، تا زمانی که شما دست خود را کثیف نمی کنید ، عملکرد زیادی برای هیچ سکه از جمله همگام سازی چند دستگاهی ارائه می دهد. 

Keepass-slider4

برخلاف دو مدخل قبلی ما ، KeePass به تنهایی رایگان و رایگان است. شما می توانید با کمک های مالی از طریق PayPal یا انتقال سیم از تیم توسعه پشتیبانی کرده یا از طریق Flattr کمک مالی ماهانه را انجام دهید. با این وجود گزینه حق بیمه وجود ندارد. شما همه چیز را با یک برنامه رایگان دریافت می کنید. 

“همه چیز” ، در این حالت ، به معنای همه چیز است. KeePass یک مدیر رمزعبور بسیار انعطاف پذیر است و می تواند گزینه های مختلفی را در رابطه با نحوه ذخیره رمزهای عبور از نظر موقعیت مکانی و امنیتی ارائه دهد. از بسیاری جهات ، این نرم افزار مانند رمزگذاری احساس می شود و به شما امکان می دهد نحوه تأیید اعتبار ، امنیت و مدیریت ورود به سیستم را شخصی سازی کنید. 

Keepass-data-تنظیمات

گزینه های بیشتر معمولاً به معنای قابلیت استفاده بدتر است و متاسفانه این مورد با KeePass اتفاق می افتد. برنامه دسک تاپ کاری پیچیده ای است که با رابط کاربری مورخ و فراوانی از گزینه ها در دسترس است. تکنسین ها نباید کار سختی را انجام دهند ، اما افراد تازه وارد احتمالاً گزینه های KeePass را بیش از حد قاطع خواهند یافت.

4. NordPass

NordPass یک مدیر رمز عبور از غول شبکه خصوصی مجازی NordVPN است (بررسی NordVPN ما را بخوانید). اگرچه گزینه پرداخت شده جایی است که NordPass به خود اختصاص می یابد ، نسخه رایگان خیلی بد نیست. این شامل تمام ویژگی های اصلی خدمات ، از جمله به طور خودکار و خودکار ، اما فقط برای یک دستگاه واحد است. 

nordpass-slider1

همگام سازی چند دستگاهی و اشتراک گذرواژه با نسخه رایگان در دسترس نیست و اگرچه این ناامیدکننده است ، اما NordPass هنوز هم یکی از بهترین مدیران رمز عبور رایگان در اطراف است. تقریباً به راحتی مانند NordLocker در سهولت استفاده ساخته شده است. رابط کاربری ساده مانند برنامه مرورگر ساده است و به دلیل پشتیبانی گسترده از واردات NordPass ، راه اندازی یک نسیم است.. 

nordpass-review-import

علاوه بر رمزهای عبور ، NordPass از یادداشت ها و ذخیره سازی کارت های اعتباری پشتیبانی می کند ، اما هیچ چیز دیگری. دمپر همگام سازی چند وسیله ای است. اگر می خواهید به دستگاه های خود وارد دستگاه شوید ، ارتقا به Premium ضروری است. 

خوشبختانه ، قیمت حق بیمه خیلی بالا نیست. اگر طولانی ترین مدت خرید را انجام دهید ، NordPass کمتر از 3 دلار در هر ماه هزینه دارد ، ارائه همگام سازی با حداکثر شش دستگاه و اشتراک گذرواژه. 

در مورد امنیت ، NordPass صدا است. همه چیز در پسورد کارشناسی ارشد شما قفل شده است که NordPass از آن آگاهی ندارد. در عوض ، رمزگذاری به صورت محلی با XChaCha20 اتفاق می افتد ، به این معنی که NordPass هیچ وقت رمزهای عبور شما را به صورت رمزگشایی نمی بیند. 

کلید لازم برای رمزگشایی پرونده های شما نیز وجود ندارد ، بنابراین اگر هکر با پایگاه داده کنار بیاید ، هیچ یک از ورودهای شما به خطر نمی افتد. 

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ساختار امنیتی NordPass و سایر ویژگی های موجود در بررسی NordPass را کسب کنید ، یا خودتان به آن عکس بگیرید. 

5. RememBear

RememBear ، یکی دیگر از مدیرهای رمز عبور تبدیل شده به VPN ، مانند NordPass ، لیست ما را گردآوری می کند (برای اطلاعات بیشتر درباره آن ، بررسی TunnelBear ما را بخوانید). به همان روش محدود است ، همگام سازی چند دستگاهی را در پشت یک پولی غیر منتظره گران قیمت پنهان می کند. گفته می شود ، RememBear فضای ذخیره نامحدودی را برای یک دستگاه واحد ارائه می دهد ، و آن را از گزینه هایی مانند McAfee True Key قرار می دهد.. 

برنامه یادآوری

قابلیت استفاده نام بازی هنگام صحبت از RememBear است. مانند NordPass ، می تواند ورود به سیستم ، یادداشت ها و اطلاعات کارت اعتباری را ذخیره کند ، که همه آنها بخش مخصوص به خود را در منوی سمت چپ قرار می دهند. دسترسی به برنامه با استفاده از چند گزینه برای مرتب کردن ورودی ها و نوار جستجو ، ساده است. 

همچنین یک سیستم دستاورد ها وجود دارد که شما را به خاطر بهره مندی از عملکردهای مختلف RememBear به شما پاداش می دهد. این موارد شامل نصب افزونه مرورگر ، اضافه کردن یک یادداشت ایمن ، افزودن کارت اعتباری و صدای جیر جیر در مورد RememBear. تکمیل هر پنج مورد از این دستاوردها به شما 6 دلار از عضویت حق بیمه بدست می آورد. 

یادآوری-دستاوردها

متأسفانه به تخفیف شما احتیاج دارید. RememBear یکی از گرانترین مدیران رمز عبور در اطراف است ، با برنامه ماهانه برنامه در هر $ 6 دلار در هر ماه. با این حال ، ارتقاء به پریمیوم دارای امتیازات خاص خود است ، از جمله همگام سازی چند دستگاهی و خدمات اولویت مشتری. همچنین می توانید با انتخاب چرخه صدور صورت حساب سالانه ، 50 درصد پس انداز کنید. 

اگرچه RememBear در مقایسه با LastPass و Bitwarden دارای مشکلات آشکاری است ، اما هنوز هم یک مدیر صالح رمز عبور رایگان است. می توانید در مورد RememBear اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید یا برای یک برنامه رایگان ثبت نام کنید تا آن را برای چرخش بفرستید.

انتخاب بهترین مدیران رمز عبور رایگان

قبل از اینکه به انتخاب خود برویم ، می خواهیم در زیر پرده نگاهی به نحوه ساخت آنها ببندیم. برای مدیریت رمز عبور رایگان ، یک ویژگی اصلی بالاتر از بقیه است: همگام سازی چند دستگاهی. ابزارهای مدیریت گذرواژه که این قابلیت را ارائه می دهند به بالای لیست شلیک شده اند (سه انتخاب اول ما نشان می دهد که). 

هرچند کمی بیشتر از این وجود دارد. برخی از مدیران رمز عبور که از نظر ظرفیت پرداخت عالی هستند ، در نسخه رایگان خود کاملاً مسطح می شوند. به عنوان مثال ، Dashlane ممکن است بهترین مدیر رمز عبور در اطراف باشد ، اما برنامه رایگان آن محدود به 50 ورودی است و با همگام سازی چند دستگاه همراه نیست. 

خارج از عملکرد ، نگرانی اصلی ما هنگام ایجاد این لیست امنیت بود. در پیشنهاد مدیران رمز عبور رایگان ، هدف ما این است که شما خواننده را مجبور کنیم مدیر رمز عبور داخلی مرورگر خود را خدشه دار کنید ، که اکثر آنها از آسیب پذیری های امنیتی پر شده اند. 

گزینه های زیر با بهترین رمزگذاری و الگوی دانش صفر عمل می کنند ، به این معنی که حتی اگر رمزهای عبور شما به سرقت رفته باشد ، هکر نمی تواند آنها را رمزگشایی کند.

همه چیز برای عملکرد و امنیت ثانویه بود ، اگرچه ما هنوز هم در هنگام سفارش لیست سهولت استفاده ، ویژگی ها و قابلیت ارتقاء را در نظر می گرفتیم. مهم نیست که کدام یک از گزینه های زیر را انتخاب کنید ، می توانید ورود خود را ایمن نگه دارید ، با برخی از این ابزارها به شما امکان می دهند همگام سازی دستگاه ها را انجام دهید.  

مدیران رمز عبور رایگان ایمن هستند? 

شما باید مراقب باشید که به هر نرم افزاری با رمزهای عبور خود اعتماد کنید ، به خصوص آنهایی که ادعا می کنند هیچ هزینه ای ندارند. همانطور که گفته می شود ، هیچ چیز واقعا آزاد نیست ، بنابراین اگر به نظر می رسد خیلی خوب است که واقعیت داشته باشد ، احتمالاً چنین است. خوشبختانه ، تعداد انگشت شماری از مدیران قابل اعتماد رمز عبور رایگان از جمله LastPass ، Bitwarden و KeePass وجود دارند.. 

اگر یک مدیر رمزعبور پیدا کردید که ادعا می کند رایگان است که در این راهنمای ذکر نشده است ، حتما از خود بپرسید که چگونه این ابزار درآمد کسب می کند. در بیشتر موارد ، مدیران رمزعبور رایگان به صورت آزمایشی ارائه می شوند و به عنوان تبلیغ برای یک برنامه با هزینه قوی تر خدمت می کنند. استثنائاتی با ابزارهایی مانند KeePass وجود دارد که کمکهای مالی را می پذیرند. 

خارج از این ، بهتر است به یک مدیر گذرواژه اعتماد کنید که دارای یک moniker “رایگان” است. اگر یک برنامه رایگان وجود دارد که گزینه ای برای اهدای یا ارتقاء آن وجود ندارد ، شرکتی که در پشت آن قرار دارد ، می تواند اطلاعات شما یا گذرواژه هایی را برای سود بفروشد. با این حال اخم نشوید. اگر به گزینه های بالا رعایت کنید ، خوب خواهید بود.

افکار نهایی

وقتی صحبت از مدیران رمز عبور رایگان می شود ، ضرب و شتم LastPass دشوار است. این مجموعه از ویژگی های عالی ، همگام سازی چند دستگاهی و مهمتر از همه رابط کاربری آسان برای استفاده را ارائه می دهد. اگر به دنبال مدیریت گذرواژه مبتنی بر مرورگر بدون صرف سکه هستید ، LastPass را پیشنهاد می کنیم. 

گفته می شود ، Bitwarden یک جایگزین عالی است ، و رمزهای عبور خود را با رمزگذاری سطح بالا ، و همه جزئیات در منبع منبع ، تضمین می کند. این نزدیکترین چیزی است که ما از لحاظ قابلیت استفاده ، ویژگی ها و امنیت از LastPass پیدا کرده ایم و آن را به یک جایگزین ارزشمند تبدیل کرده ایم. 

در زیر آن ، شما در حال فداکاری در یک منطقه یا منطقه دیگر هستید. به عنوان مثال KeePass لیستی از تنظیمات بی نظیر را ارائه می دهد ، اما از یک رابط پیچیده و تاریخ دار رنج می برد. RememBear و NordPass با مشکل مخالف روبرو هستند و یک رابط کاربری ساده ارائه می دهند اما فاقد بسیاری از ویژگی های مهم هستند. 

از مدیر رایگان رمز عبور استفاده می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me