بهترین محافظت از سرقت هویت رایگان برای سال 2020

حفاظت از سرقت هویت یک تجارت بزرگ است – فقط به بهترین راهنمای محافظت از سرقت هویت ما نگاهی بیندازید – اما با وجود این ، مراحل بسیاری وجود دارد که می توانید به صورت رایگان انجام دهید. اگرچه خدمات حفاظت از سرقت هویت رایگان شما را به عنوان یک برنامه پرداختی نمی برد ، اما گزینه های موجود است. 

در این راهنما برای بهترین محافظت در برابر سرقت هویت رایگان ، ما قصد داریم پنج گزینه را انتخاب کنیم که هویت شما را بدون خطر به وجود آوردن سایر جنبه های امنیت آنلاین ایمن نگه می دارد. از این گذشته ، اعتماد به یک شرکت با شماره تأمین اجتماعی و اطلاعات حساب بانکی شما برای خدمات رایگان نباید به آسانی گرفته شود. 

گزینه های زیر به صورت رایگان از شما محافظت می کنند ، اما غالباً با تبلیغات به روز می شوند و یا سایر ضوابط مربوط به سرویس را ارائه می دهند. این گفته ، برای ایمن ماندن مجبور نیستید یک سکه بپردازید. در ادامه بخوانید تا بهترین گزینه های محافظت در برابر هویت رایگان ما و همچنین برخی گزینه ها برای مقابله با مشکل خود را پیدا کنید.

انتخاب بهترین محافظت در برابر سرقت هویت رایگان

انتخاب محافظت در برابر سرقت هویت رایگان مانند تلاش برای عبور از میادین است. هر خدمتی که ادعا می شود در هنگام درخواست اطلاعات حساس مانند شماره تأمین اجتماعی شما آزاد است ، مشکوک است. ما از هر خدمتی که چندین بار با آن روبرو شده ایم سوال کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که هیچگونه فعالیت خنده دار با داده های شما وجود ندارد. 

به گفته این ، اگر نگران امنیت اطلاعات خود هستید ، بهتر است با یک سرویس پولی بروید. همانطور که در بررسی IdentityForce ما مشاهده می کنید ، پرداخت مزایای خاص ، از جمله پوشش بیشتر ، منابع یادگیری بهتر و نظارت قوی تر ، مزایای خاص خود را به همراه می آورد. اگر تسهیلات نقدی در دست داشته باشید ، هرچند راه هایی برای محافظت رایگان وجود دارد. 

متأسفانه ، به آسانی پیدا کردن سرویس رایگان و همراهی با آن نیست. همانطور که به زودی خواهیم دید ، بیشتر گزینه ها باید شامل ستاره باشند. آنها از نظر فنی رایگان هستند ، اما ممکن است حمایت کاملی از شما ارائه ندهند یا ممکن است شما را مجبور به اشتراک مشترک دیگری کند. 

در حین جست و جو ، ما همچنین مجبور شدیم این سؤال را داشته باشیم که حفاظت از سرقت هویت چیست. این یک دوره گسترده است و وقتی به دنبال خدمات رایگان هستیم ، باید خلاق شویم. به منظور استفاده از این راهنمای ، ما لزوماً ارائه دهنده هایی پیدا نکردیم که از خدمات کاملی محافظت کنند. پس از همه چیز درخواست خدمات رایگان بسیار است. 

در عوض ، ما به دنبال خدماتی بودیم که بتوانند حداقل بخشی از محافظت در برابر سرقت هویت ، مانند نظارت بر اعتبار یا ترمیم هویت را ارائه دهند. تعداد معدودی وجود دارد که تمام پایه ها را پوشش می دهد ، اما بیشتر آنها اینگونه نیستند. اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید و حاضر نیستید برای حمایت خود را پرداخت کنید ، حتماً نظر گارد هویت ما را بخوانید.

بهترین محافظت در مقابل سرقت هویت رایگان: AAA ProtectMyID Essential

ProtectMyID AAA یک سرویس محافظت از سرقت هویت پرداخت شده است ، هیچ راهی در اطراف آن وجود ندارد. گرچه به اندازه LifeLock گران نیست (بررسی LifeLock ما را بیشتر بخوانید) ، ProtectMyID حداقل 11 دلار در ماه برای پوشش کامل هزینه می کند. گفته می شود ، اگر شما عضو AAA هستید ، می توانید به طور رایگان با برنامه “اساسی” به طور رایگان از حمایت های اساسی استفاده کنید.

بهترین هویت-سرقت هویت-سرقت-محافظت از امر ضروری

برنامه “ضروری” مجموعه کامل محافظت نیست ، اما هنوز هم برای یک بسته رایگان مناسب است. این شامل نظارت بر اعتبار با Experian ، گزارش اعتباری پس از ثبت نام ، پشتیبانی از حل تقلب و 10،000 دلار بیمه سرقت هویت است. 

این هیچ مقایسه ای با پوشش 1000،000 دلاری ارائه شده توسط ID Watchdog نیست ، اما برای قیمت پایین رایگان ، شکایت دشوار است (بررسی مقاله Watchdog ID ما را بخوانید). خارج از آن ، طرح بی ثمر است. “ضروری” شامل محافظت از کیف پول از دست رفته است ، اما این در مورد آن است. با این وجود ، برای نظارت بر اعتبار خود و دریافت گزارش کامل ، ProtectMyID “ضروری” اگر در حال حاضر عضو AAA باشید ، گزینه بدی نیست.

دلایل دیگر ما AAA ProtectMyID ضروری را دوست داریم

اگر تصمیم دارید از محافظت در برابر سرقت هویت AAA ProtectMyID استفاده کنید ، می توانید به “لوکس” یا “پلاتین” ارتقا دهید. طرح “لوکس” مانیتورینگ اعتبار را شامل می شود که Equifax و TransUnion را شامل می شود ، و آن را با یک Experian VantageScore همراه می کند. علاوه بر این ، بیمه تا 1000،000 دلار بالا رفته و نظارت بر وب تاریک نیز درج شده است. 

با 11 دلار در هر ماه ، “لوکس” معاملات خوبی است. می توانید از حفاظت از سرقت هویت ارزانتر برخوردار شوید – برای نمونه به عنوان مثال بررسی حفاظت از سرقت هویت ADT ما را بخوانید – اما با ویژگی های ارائه شده توسط AAA. اگر از خانواده محافظت می کنید ، می توانید هرکدام به ازای هر ماه 3.95 دلار به 10 کودک اضافه کنید. 

در بالای دامنه “پلاتین” قرار دارد که تنها 5 دلار بیشتر از “لوکس” است. این تنها چند ویژگی دیگر را اضافه می کند. نظارت بر اعتبار برای ارائه هشدارهای استفاده ، رسانه های اجتماعی شما نظارت می شود و AAA برای اطلاعات شما خدمات وام پرداخت روزانه و لیست های متخلف جنسی را تماشا می کند.. 

صرف نظر از برنامه ای که شما انتخاب می کنید ، اعضای AAA Premier تخفیف “لوکس” و “پلاتین” دریافت می کنند. اگر قبلاً عضو AAA هستید ، در تلاش برای ارائه خدمات رایگان هیچ ضرری ندارید. اگر آن را دوست دارید ، یک به روزرسانی قیمت خوبی دارد.

هویت واقعی

TrueIdentity خدماتی است که توسط TransUnion ، یکی از سه دفاتر اعتباری مهم ارائه شده است. با کمال تعجب ، محافظت فقط به گزارش TransUnion شما مربوط می شود ، بنابراین اگر به دنبال نظارت بر امتیاز خود با Equifax و Experian هستید ، شانس ندارید. حتی با این وجود ، گزارش دهی TransUnion معمولاً یک سرویس پولی است (برای نمونه ای از آن ، بررسی myFICO ما را بخوانید).

بهترین هویت-سرقت هویت-سرقت-محافظت از حقیقت

اگرچه تماس با TrueIdentity یک سرویس حفاظت از سرقت هویت بسیار سخاوتمندانه است. TrueIdentity هیچ اسکن عمیقی ارائه نمی دهد. در عوض ، این تنها بر گزارش TransUnion شما متمرکز است و بر هرگونه تغییر اساسی در نمره شما نظارت می کند. به این ترتیب ، شما امتیازهای نامحدودی را در امتیاز خود ارائه می دهید. 

جنبه محافظت با قفل اعتباری تک لمسی آن به شما امکان پذیر می شود ، که به شما امکان می دهد اعتبار خود را با یک کلیک یا ضربه بزنید. البته ، این فقط برای گزارش TransUnion شما صدق می کند ، اما بهتر از هیچ چیز نیست. این سایت همچنین می گوید شما می توانید حداکثر 25000 دلار بیمه دریافت کنید ، اما با نگاهی به شرایط خدمات ، هیچ اشاره‌ای به آن نمی شود. 

دلایل دیگری که ما از TrueIdentity دوست داریم

هیچ چیز در زندگی کاملاً رایگان نیست ، بنابراین باید به همان اندازه تعجب آور نباشیم که TrueIdentity در جایی از زنجیره درآمد دارد. در این حالت ، TransUnion از داده های شما سود می برد. سیاست حفظ حریم خصوصی می گوید: “… برای به دست آوردن عضویت رایگان ، شما باید موافقت خود را برای دریافت پیشنهادات هدفمند کنید.”

این طعن آور است ، با توجه به اینکه بخش بزرگی از حفاظت از سرقت هویت از پیشنهادهای بازاریابی امتناع می ورزد. با این وجود ، گدایان نمی توانند انتخاب کننده باشند. اگرچه TrueIdentity در حال کسب درآمد از داده های شما است ، اما در عوض می تواند از سرقت هویت محافظت کند و حداکثر 25000 دلار بیمه داشته باشد. 

اگر تصمیم دارید که علاوه بر TransUnion ، Equifax را تحت نظر داشته باشید ، نیاز به پوشش بیشتری دارید ، TrueIdentity اعتبار قفل به علاوه را نیز ارائه می دهد. این هزینه 24.95 دلار در هر ماه گران است ، اما دارای پوشش $ 1،000،000 و امکان قفل اعتبار خود در چندین دفاتر اداری.

کنجد اعتباری

اعتبار کنجد یکی از قدیمی ترین خدمات نظارت بر اعتبار رایگان در این کشور است که در سال 2010 تأسیس شده است. هرچند ، اما همچنین از سرقت هویت رایگان ارائه می دهد. عضویت رایگان بصورت غیر منتظره ای محدود کننده است و نمرات اعتباری ماهانه را از نظارت TransUnion و نظارت تک دفاتر ارائه می دهد. با این حال ، همچنین با 50،000 دلار بیمه سرقت هویت همراه است. 

بهترین و بدون هویت-سرقت-محافظت از اعتبار-کنجد

پوشش بالاتر ، در مقایسه با سایر عکسهای ما ، به عنوان یک پرچم قرمز از نظر ایستاده بود. هرچند با نگاهی به سیاست حفظ حریم خصوصی ، هیچ مشکلی پیش نمی رود. اعتبار کنجد می تواند و اطلاعات جمع آوری شده را برای ارسال به شرکای بازاریابی جمع آوری کند ، اما این مسئله را روشن می سازد که هیچ گونه اطلاعات شخصی شناسایی نشده است..

به نظر می رسد خط مشی رازداری و شرایط خدمات در مورد خدمات رایگان و پریمیوم اعمال می شود ، زیرا در این میان هیچ اشاره ای به تفاوت بین این دو نشده است. اگرچه به احتمال زیاد Sesame اعتباری در حال کسب درآمد برای فروش اطلاعات عمومی است ، اما به نظر می رسد که این برنامه رایگان بیش از هر چیز تبلیغاتی برای خدمات برتر خود است.. 

اگرچه ایده آل نیست ، ما می توانیم عقب بمانیم ، به ویژه با مبلغی که اعتبار کنجد ارائه می دهد. شما فقط به نظارت بر اعتبار محدود شده اید ، اما با پوشش 50،000 دلاری آماده ، شکایت کردن سخت است. 

دلایل دیگری که ما کنجد اعتباری را دوست داریم

اعتبار کنجد بسته های پرداخت شده خود را در سه لایه تقسیم می کند. اگر تمایل دارید که به یک برنامه حق بیمه ارتقاء دهید – که به نظر می رسد هدف از اعتبار کنجد است – با برنامه “پیشرفته” شما به نمرات اعتباری روزانه و گزارش های اعتباری ماهانه از هر سه دبیرخانه و با “حرفه ای” دسترسی پیدا می کنید. برنامه ریزی کنید همچنین 24/7 کمک در مورد حل تقلب دریافت کنید. 

با این حال ، تنها گرانترین طرح محافظت از سرقت هویت کامل را ارائه می دهد. طرح “پلاتین” با وب تاریک ، سوابق عمومی و نظارت بر تأمین اجتماعی ، هر چند با قیمت نسبتاً بالایی همراه است. 

اگرچه ما برنامه رایگان Credit Sesame را دوست داریم ، گزینه “پلاتین” پرداخت شده با هزینه 20 دلار در هر ماه بسیار گران است. اگر علاقه مند به یک بسته پولی هستید ، حتماً بررسی EverSafe ما را بخوانید.

اعتبار کارما

اعتبار کارما یکی دیگر از ابزارهای معتبر بررسی اعتبار است. این برنامه رایگان است ، به شما این امکان را می دهد که امتیازات Equifax و TransUnion را به همان اندازه که می خواهید بررسی کنید. گفته می شود ، از لحاظ فنی سرویس حفاظت از سرقت هویت نیست. 

بهترین و بدون هویت-سرقت-محافظت از اعتبار-کارما

در عوض ، این یک ابزار نظارت بر اعتبار است و به تنهایی یک ابزار نظارت بر اعتبار است. این گفت ، به صورت رایگان ، این اولین قدم خوب برای محافظت از هویت شما است. اعتباری کارما گزارش های مفصلی از دو سه دفتر اصلی ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد تا در مورد تأثیرگذاری در اعتبار خود تا به امروز به روز باشید. اگر چیزی ظاهر شد ، می توانید سریعاً روند ترمیم را شروع کنید. 

برای کسانی که به دنبال حفاظت از هویت خود به صورت رایگان هستند ، اعتباری کارما یکی از موثرترین مسیرها است. اگرچه اعتبار شما را برای شما – یا وب تاریک ، برای آن موضوع نظارت نمی کند – گزارش اعتباری شما را به روشی آسان قابل هضم ارائه می دهد. علاوه بر این ، اعتبار کارما پیشنهادهایی را برای بهبود اعتبار شما ارائه می دهد. 

اگر هویت شما به سرقت رفته است ، اعتبار کارما هنوز هم می تواند کمک کند. از داشبورد خود ، می توانید نقض داده های اخیر را مشاهده کرده و محافظت از اعتبار را فعال کنید. ویژگی های اخیر اعتبار شما را با Equifax و TransUnion قفل می کند ، به این معنی که هیچ کس نمی تواند با استفاده از نام شما یک حساب باز کند.

دلایلی دیگر که ما از کارما اعتباری را دوست داریم

به عنوان یک ابزار موفقیت مالی ، اعتبار کارما فراتر از نظارت ساده اعتبار است. با استفاده از گزارش خود ، اعتبار کارما به شما امکان می دهد فرصت های وام ، وام خودرو و کارت اعتباری را مرور کنید. اگرچه تأییدیه را تضمین نمی کند ، اعتبار کارما بر اساس نمره ، استفاده از اعتبار و سابقه اعتبار شما توصیه هایی را ارائه می دهد. 

علاوه بر این ، منابع کافی برای درک منابع مالی شما در سطح عمیق تری وجود دارد. اعتباری کارما ماشین حساب های وام ، شبیه ساز نمره اعتباری و جستجوی پول اعلام نشده را ارائه می دهد. همه این ابزارها از داشبورد شما به راحتی قابل دسترسی هستند و البته به صورت رایگان ارائه می شوند. 

این گفت ، “رایگان” حد اعتبار کارما است. بر خلاف حفاظت از سرقت هویت واقعی ، اعتبار کارما هیچ مانیتورینگ و اسکن پیشرفته ای ارائه نمی دهد. شما باید تمام کارهای پا را انجام دهید ، و هیچ راه ارتقاء وجود ندارد.

این کار را خودتان با کمیسیون تجارت فدرال انجام دهید

شما همیشه می توانید از هویت خود محافظت کنید. اگرچه رویکرد DIY نیاز به تلاش و کار دارد ، اما می توان آن را انجام داد. خدمات نظارت بر اعتبار ، مانند اعتبار کارما ، اولین قدم خوب است. با این وجود اقدامات امنیتی دیگری نیز باید انجام دهید. 

اول ، اطمینان حاصل کنید که هر یک از حساب های آنلاین شما دارای رمز عبور تصادفی و منحصر به فرد است. برای ایجاد یک و بهترین مدیر رمز عبور برای ذخیره آن می توانید از ابزار تولیدکننده رمز عبور خود استفاده کنید. ارائه دهنده برتر ما Dashlane است ، که همچنین اتفاق می افتد لیست ما از بهترین مدیران رمز عبور رایگان باشد (بررسی Dashlane ما را بخوانید). 

گذرواژه‌ها معمولاً کلید سرقت هویت در عصر مدرن هستند. هنگامی که یک مهاجم یکی از رمزهای عبور شما را داشته باشد ، می توانید حساب های آنلاین و اطلاعات شخصی خود را مانند یک حلقه باز کنید. خوشبختانه ، هنگام استفاده از رمزهای عبور منحصر به فرد ، تصادفی ، احتمال وقوع آن برای هیچ کس کم نیست. 

خارج از تنظیم گذرواژه‌های قوی ، همچنین با محافظت از بدافزار می توانید از هویت خود محافظت کنید. بهترین نرم افزار آنتی ویروس ما به شما در محافظت از محلی کمک می کند ، اما تعداد زیادی ابزار رایگان نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. 99 ابزار ما را برای محافظت از راهنمای حفظ حریم خصوصی خود بخوانید تا در مورد آن اطلاعات کسب کنید.

دلایل دیگر ما دوست داریم این کار را خودتان انجام دهیم

متأسفانه ، حتی اگر همه اقدامات صحیح را انجام دهید ، سرقت هویت هنوز هم می تواند رخ دهد. اگرچه بعید است ، اما ممکن است. اگر در ایالات متحده هستید ، اما می توانید اقدامات لازم را برای مهار خونریزی انجام دهید. کمیسیون تجارت فدرال (FTC) وب سایتی دارد که می توانید برای گزارش سرقت هویت استفاده کنید. FTC پس از پاسخ دادن به چند سوال ، به شما کمک می کند تا یک برنامه بهبودی را جمع کنید. 

علاوه بر ارائه برنامه های بازیابی ، FTC همچنین یک صفحه توصیه برای امنیت هویت شما را در اختیار شما قرار می دهد. اگرچه این روند با خدمات محافظت در برابر سرقت هویت یکپارچه نیست ، اما FTC منابع با ارزش و رایگان را برای قربانیان سرقت هویت فراهم می کند.

محافظت از سرقت هویت چیست?

حفاظت از سرقت هویت کمی واضح است و ما مجبور شدیم اهداف این راهنما را بکشیم. اما به طور کلی ، حفاظت از سرقت هویت شامل اعتبار ، وب تاریک ، تأمین اجتماعی و نظارت بر بانک و همچنین نوعی بیمه سرقت هویت است. گفته می شود ، حفاظت از سرقت هویت می تواند تعریف گسترده تری داشته باشد. 

به طور خلاصه ، محافظت از سرقت هویت ، هر چیزی است که به شما کمک می کند از کسی که اطلاعات شخصی شما را استفاده می کند ، آگاه شوید. خدمات پرداخت و رایگان اقدامات پاسخگو هستند ، ابزارهایی را برای شناسایی و پاسخ به سرقت هویت در اختیار شما قرار می دهند. بسیاری از اقدامات پیشگیرانه ای که می توانید در مقابل سرقت هویت انجام دهید کاملاً رایگان است. 

بهترین راه برای فکر کردن در مورد سرقت هویت مانند بیمه است. این امر شما را به صورت پولی و غیره درگیر می کند ، در صورت سرقت هویت شما. این یک سیستم بی پروا نیست می توانید شانس سرقت هویت خود را کاهش دهید ، اما یک ابزار جادویی وجود ندارد که بتواند تمام عیار از شما محافظت کند. 

آیا به حفاظت از سرقت هویت نیاز دارم؟?

محافظت در برابر سرقت هویت ، در بیشتر موارد ، ارزش آن را دارد. اگرچه مراحل زیادی وجود دارد که می توانید خود به خود بردارید ، اما باید تقلب و بیمه را خریداری کرد. گزینه های رایگان وجود دارد که نگاهی اجمالی به آن می کند. با این حال ، اگر به دنبال محافظت از هویت خود هستید ، اگر بهترین شرط بندی خود را برای یک سرویس پرداخت کنید ، پرداخت می کنید. 

همانطور که گفته شد ، می توانید اعتبار ، حساب بانکی و حتی وب تاریک را به تنهایی کنترل کنید. البته آسان نیست بیمه و حل و فصل کلاهبرداری جنبه های مهم حمایت از سرقت هویت است. با این حال ، اهمیت داشتن یک مکان متمرکز برای نظارت شما قابل درک نیست. 

به طور کلی ، محافظت از سرقت هویت چیزی است که شما نیازی به آن ندارید ، اما خوشحال می شوید اگر انجام دهید در آنجا وجود دارد. توصیه می کنیم خدمتی پیدا کنید که به راحتی در بودجه شما جای بگیرد ، زیرا هدف این است که بدون اینکه هویت شما به سرقت برود ، به پرداخت خود ادامه دهید.

افکار نهایی

اگر سعی در صرفه جویی در هزینه دارید ، بهترین مسیر برای محافظت از سرقت هویت ، انجام این کار خودتان است. با این حال ، ما “ضروریات” ProtectMyID را برای اعضای AAA دوست داریم ، و اعتبار کنجد نیز بد نیست. به گفته این ، آنها به اندازه خدمات پرداختی جامع نیستند و می توانند اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر کاوی اطلاعات قرار دهند. 

چگونه از هویت خود محافظت می کنید؟ آیا شما با گزینه رایگان یا با پرداخت هزینه می روید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me