بهترین مدیر رمز عبور برای کسب و کار کوچک 2020

اگرچه تأمین امنیت شغل شما غالباً می تواند یک کار دلهره آور باشد ، اما اجرای چند ابزار ساده تر از یک مدیر رمز عبور وجود دارد. برخلاف بسیاری از ابزارهای امنیتی آنلاین ، مدیران گذرواژه کمک می کنند تا حساب های شما را در حین استفاده راحت تر حفظ کنند. در این راهنمای بهترین مدیر رمز عبور برای مشاغل کوچک ، ما می خواهیم پنج نفر برتر خود را به شما نشان دهیم. 


ما پنج گزینه از بهترین راهنمای مدیر رمز عبور خود بیرون کشیدیم که همه آنها می توانند به ایمن کردن گذرواژه‌ها در کسب و کار شما کمک کنند. ما درباره هر یک از آنها و اینکه چرا این یک گزینه عالی برای مشاغل است ، مختصراً توضیح خواهیم داد ، اما اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری را بخواهید ، بررسی مربوطه را بخوانید. 

اگر جواب کوتاه می خواهید ، 1Password بهترین گزینه است ، و از نزدیک Dashlane و Zoho Vault دنبال می کنید. اگرچه گران است ، 1Password ویژگی های بسیاری از جمله برنامه خانواده رایگان را برای هر یک از کارمندان شما ارائه می دهد (آنها دوست دارند خانواده باشند).

انتخاب بهترین مدیر رمز عبور برای مشاغل کوچک

انتخاب مدیر گذرواژه برای یک تجارت کوچک بیشتر از انتخاب یک طرح چند کاربره از قفسه است. اگرچه تیمهایی با تعداد 10 نفر یا کمتر با برنامه های چند کاربره غیر تجاری می توانند به موفقیت بسیار کمی برسند ، اما یک مدیر اختصاصی گذرواژه کسب و کار در اختیار شما قرار می دهد. به طور خاص ، مدیران رمز عبور تجارت مقیاس پذیر هستند. 

هنگام تهیه لیست خود ، ما به دنبال مدیران رمز عبور بودیم که بتوانند مطابق با مشاغل شما مقیاس شوند. این به صورت مدیریت کاربر ، به اشتراک گذاری گروه و ادغام با خدماتی مانند Duo و Active Directory به وجود می آید. اگرچه ممکن است این ویژگی ها برای تیم های کوچک ربطی نداشته باشد ، اما با رشد تعداد کاربر به سرعت مهم می شوند. 

علاوه بر این ، ما به امنیت نگاه کردیم. یک مدل دانش صفر ، رمزگذاری بالای خط و اشتراک گذرواژه ایمن ضروری است. فراتر از آن ، ما به دنبال خدماتی بودیم که تأیید هویت چند عاملی متنی را ارائه دهند ، که در صورت از بین رفتن یک کارمند رمز اصلی استاد خود ، یک لایه امنیتی اضافی را فراهم می کند..

بهترین مدیران رمز عبور برای کسب و کار کوچک 2020

 1. 1 کلمه
 2. داشلان
 3. زهو خرک
 4. بیتواردن
 5. LastPass
 6. ذکر محترم: OneLogin

1. 1 کلمه

1Password هر آنچه را که یک شرکت می تواند بخواهد ارائه می دهد ، با وسعت ویژگی ها ، پردازنده ساده و یک رابط کاربری آسان. به دلیل وقف بودن به برنامه های چند کاربره ، این مقام اول در بهترین مدیر رمز عبور ما برای خانواده ها رتبه اول را کسب کرده است ، و این منجر به پایان کار در کارها می شود. 

1password-add-enter

دو طرح تجاری وجود دارد: تیم ها و تجارت. برنامه Teams برای لباسهای کوچک بهتر است و ویژگیهای مشابه برنامه شخصی مانند اتاقهای نامحدود مشترک و احراز هویت دو عاملی را ارائه می دهد. این ویژگی همچنین دارای ویژگی های خاص تجاری است ، از جمله ادغام Duo و یک پنل مدیریت. 

برای تیم هایی که مثلاً کمتر از 20 هستند ، این طرح خوب کار می کند. با این حال ، برنامه کسب و کار جایی است که 1Password می درخشد. 

علاوه بر پشتیبانی VIP ، Business همراه با گزارش های استفاده ، نقش های سفارشی ، ثبت فعالیت ، کنترل دسترسی به طاق دانه ای ، تهیه با Active Directory و موارد بسیار دیگر ارائه می دهد. 1Password حتی به هر کاربر یک حساب خانوادگی رایگان ارائه می دهد ، که به طور معمول به تنهایی 4.99 دلار هزینه دارد. 

با این حال ، ویژگی های اضافی با قیمت ارائه می شود. 1Password دارای برنامه های تجاری گران قیمت است و تیم ها در هر کاربر 4 دلار در هر ماه و کسب و کار با دو برابر. 

این هزینه به لطف لیست طولانی ویژگی ها و ادغام 1Password ، ارزش آن را دارد. این گفته است ، یک ساختار قیمت گذاری مرتب وجود ندارد ، به این معنی شما هر کاربر را بدون پرداخت به اندازه کار خود ، هزینه آن را پرداخت خواهید کرد.. 

اگر به دنبال صدها حساب هستید ، برنامه Enterprise – اولین سطح خدمات 1Password – برای شما مناسب است. در اینجا ، 1Password فرصتی برای انعطاف پذیری توانایی های خود می دهد ، یک مدیر حساب کاربری اختصاصی ، آموزش تنظیمات سفارشی و یک مهندس پردازنده را ارائه می دهد.. 

با این حال ، طرح Enterprise فقط با نقل قول ارائه می شود و با توجه به اینکه هزینه اشتراک تجاری چقدر گران است ، می توانید انتظار داشته باشید که این یک پنی زیبا باشد. 

1 کلمه در عمل

از کنار دیگر ویژگی ها ، 1Password به دلیل عملکرد روزانه خود به عنوان بهترین مدیر رمز عبور برای مشاغل کوچک شناخته شده است. این برنامه برای استفاده ساده است و به شما و کاربران شما امکان می دهد تا اتاقهای خزانه ای را که می خواهید ایجاد کنید. در داخل آن طاق ها می توانید کلمات عبوری اضافه کنید و آنها را با برچسب ها ترتیب دهید ، با کنترل گرانول بر روی افرادی که به چه چیزی دسترسی دارند. 

1password-review-vaults

اگرچه موارد زیادی برای ادعای سرورها وجود دارد ، اما کارکنان به راحتی می توانند از قدرت 1Password استفاده کنند. به عنوان مثال ، 1Password X تجربه مدیریت گذرواژه منحصر به فرد در مرورگر را فراهم می کند و به کارمندان شما امکان می دهد ورود به سیستم خود را بدون توجه به سیستم عامل مورد نظر خود ببینند.. 

تعداد انگشت شماری از ویژگی های مفید دیگر ، از جمله Watchtower ، وجود دارد که امنیت حساب ها در کسب و کار شما را نشان می دهد. می توانید در بررسی 1Password ما اطلاعات بیشتری در مورد این ویژگی ها کسب کنید یا با یک آزمایش 30 روزه رایگان به آن عکس بزنید.

2. داشلین

Dashlane در مورد مشاغل بزرگتر به اندازه 1Password قابل مقیاس نیست ، واقعیتی که در مقایسه با Dashlane vs 1Password به ضرر آن عمل کرده است. با این حال ، برای مشاغل کوچک عالی است. Dashlane با داشتن یک طرح واحد و قیمت گذاری آسان ، برای تیم های کمتر از صد کاربر مناسب است. 

dashlane-slider1

برنامه کسب و کار 4 دلار در هر ماه برای هر کاربر اجرا می شود و در هر سال شارژ می شود. این شامل تمام ویژگی های عضویت حق بیمه Dashlane ، از جمله نظارت بر وب تاریک و پشتیبانی از U2F ، اگرچه با شبکه خصوصی مجازی همراه با نسخه شخصی همراه نیست. با این وجود ، قیمت درخواست داشلان 1 دلار کمتر از هر کسی است که در شرکت شما یک طرح شخصی خریداری کرده است. 

کارمندان به Dashlane به یک مدیر رمزعبور شخصی احتیاج ندارند. این برنامه شامل مدیریت فضای هوشمند است که به هر کاربر امکان می دهد ورود به سیستم شخصی و شخصی را در همان حساب ذخیره کند. این قسمت ها به مناطق مختلفی تقسیم می شوند ، بنابراین کارمندان شما می توانند در خانه و محل کار در امان بمانند. 

dashlane-review-edit-enter

Dashlane با ادغام در مشاغل کاملاً کاهش نیافته و فاقد پشتیبانی از مواردی مانند MFA در سطح شرکت است. به گفته این ، هنوز هم یک مدیر شایسته رمز عبور مشاغل ، با پشتیبانی اشتراک گذاری گروه ، یک کنسول سرپرست و یک مدیر حساب برای برنامه های بیش از 50 کاربر. 

امنیت ثبت شده Dashlane

خارج از قیمت و ویژگی ها ، Dashlane با امنیت عالی در بالای بسته ایستاده است. این ساختار در واقع به ثبت اختراع خود در ایالات متحده احتیاج دارد و هنگامی که MIT در سال 2016 از طریق آن حفر شد ، فهمید که امنیت تقریباً غیرممکن است. به این دلیل است که کاربران Dashlane یک رمز عبور اصلی به همراه مشخصات سخت افزاری را برای تأیید اعتبار حساب شما استفاده می کنند. 

Dashlane دارای دانش صفر از رمز عبور اصلی شما است ، که در اکثر مدیران رمز عبور صادق است. با این وجود ، هنگام راه اندازی یک دستگاه جدید ، آن را با استفاده از 38 نویسه تصادفی بر اساس مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری با عملکرد OpenSSL RAND_byte ایجاد می کند. این کلید دستگاه به همراه رمزعبور اصلی شما لازم است که حساب خود را باز کنید. 

اطلاعات امنیتی بیشتری وجود دارد ، که می توانید در بررسی کامل Dashlane در مورد آنها بدانید. اگر ترجیح می دهید وقت تلفنی را با آن سپری کنید ، می توانید برنامه تجارت را به صورت رایگان و بدون نیاز به کارت اعتباری امتحان کنید ، یا با کسی در Dashlane صحبت کنید که چگونه یک اشتراک می تواند به عملکرد شما کمک کند. 

3. خرک زهو

Zoho Vault ، برخلاف Dashlane و 1Password ، فقط روی مشاغل متمرکز است. اگرچه یک برنامه شخصی رایگان در دسترس است ، اما پاک کردن Vault عملیات چند کاربره را هدف قرار می دهد. این تمرکز مزایای آن را به همراه دارد – به صورت برچسب قیمت پایین و ادغام چند شخص ثالث – و برخی اشکالات ناگوار. 

zoho-vault-slider2

Vault به جای قفل نگه داشتن اسناد و پشتیبانی از لایه های مختلف ، برنامه های خود را بر اساس سیستم عامل هایی که می تواند با آنها ادغام شود ، تقسیم می کند. گران ترین برنامه ، Enterprise ، شامل ادغام کامل با Azure ، Active Directory ، Okta و موارد دیگر ، و همچنین پشتیبانی از ورود به سیستم تنها از طریق سرویس هایی مانند OneLogin (اطلاعات بیشتر درباره آن بعداً). 

ادغام zoho-طاق

در خارج از ادغام ، Zoho همچنین دارای کنترل ریز دانه ای بر روی کاربران است ، مهم نیست که برنامه ای را انتخاب کنید. سوپر ادمین ها کنترل همه کارمندان و ورودی هایی را که در حساب شما ذخیره می شود دارند. با استفاده از آن سطح کنترل ، می توانند خط مشی های رمز عبور را تنظیم کنند ، لغو کرده و دسترسی به رمزهای عبور و پوشه ها را اضافه کنند ، کاربران جدید را دعوت کرده و مالکیت رمزهای عبور را انتقال دهند. 

متأسفانه ، Zoho Vault به عنوان یک مدیر رمزعبور شرکت متمرکز ، از نظر طراحی از این طریق هدف قرار می گیرد. به اندازه Dashlane یا 1Password در دسترس نیست زیرا دارای منوها و گزینه های به ظاهر بی پایان است. اگرچه این موارد برای سرپرستان ضروری است ، اما اکثر کاربران از برنامه افزودنی مرورگر چیزی بیشتر استفاده نمی کنند. 

قیمت Zoho Vault

اگرچه اشتراک Enterprise با Zoho گران است ، اما هزینه بیشتر از 6 دلار در هر کاربر در هر ماه ، مشاغل کوچک با بودجه می توانند برای هر کاربر کمتر از 1 دلار دریافت کنند. برنامه استاندارد Zoho Vault با اکثر ویژگی های خدمات ، از جمله کنترل مدیریت کاربر ، پشتیبان گیری از طاق و یکپارچه سازی G Suite ، تنها با 0.90 دلار برای هر کارمند ارائه می شود. 

برخی از ویژگی ها به طور استاندارد از دست داده است ، یعنی امکان گروه بندی کاربران و رمزعبورها ، اما برای تیم هایی که کمتر از 20 کاربر دارند ، کافی است. می توانید در مورد قیمت و ویژگی های Vault در نقد و بررسی ما Zoho Vault اطلاعات بیشتری کسب کنید یا با یک آزمایش رایگان به آن ضربه بزنید. 

4. Bitwarden

Bitwarden معمولاً به عنوان یک مدیر رمز عبور منبع باز و برای استفاده شخصی شناخته می شود (در واقع در بهترین راهنمای مدیر رمز عبور رایگان ما ، واقعاً رتبه بالایی دارد). با این حال ، توسعه دهندگان پشت Bitwarden بیشتر پول خود را از اشتراک های چند کاربره می گیرند. اگرچه به اندازه گزینه های قبلی ما از نظر ویژگی های غنی نیست ، Bitwarden بسیار انعطاف پذیر است. 

bitwarden-slider1

برای مشاغل ، یکی از ویژگیهای مهم Bitwarden خود میزبانی است. Bitwarden تمام کد منبع آن را در دسترس قرار می دهد و به شما امکان می دهد میزبان زیرساخت های آن در لینوکس ، macOS یا ویندوز باشد. این فرایند نیز به لطف پشتیبانی داکر ساده است. اگرچه به یک درک اساسی از شبکه نیاز دارید ، به یک مدیر سیستم برای میزبانی یک سرور Bitwarden نیاز ندارید. 

آموزش bitwarden-self-host-آموزش

Bitwarden دو طرح پرداخت شده را ارائه می دهد: تیم ها و شرکت های بزرگ. یک برنامه رایگان نیز وجود دارد ، و اگرچه می توانید از لحاظ فنی از آن استفاده کنید ، اما اشتراک گذرواژه برای دو کاربر محدود است. برنامه تیمها با 5 دلار در هر ماه از کاربران نامحدود ، اشتراک گذاری و مجموعه پشتیبانی می کند. قیمت پایه پنج کاربر را شامل می شود ، اما شما می توانید در هر ماه 2 دلار بیشتر اضافه کنید. 

با این حال ، تصدی برای بیشتر مشاغل مناسب تر است. این کار هر ماه 3 دلار برای هر کاربر اجرا می شود اما دارای ویژگی های اضافی زیادی است. علاوه بر گروه های کاربر و همگام سازی دایرکتوری ، Enterprise از وقایع رویداد استفاده می کند ، بنابراین می توانید تمام وقایع رمز را در حساب خود پیگیری کنید. علاوه بر این ، هر کاربر در اشتراک شما عضویت حق بیمه رایگان می دهد. 

Bitwarden ارزان و به طرز شگفت آور در دسترس است ، اگرچه بهتر است به کسانی که دانش لازم را برای استفاده از کد منبع خود دارند ، کمک کند. می توانید در بررسی Bitwarden ما بیشتر بیاموزید یا یک آزمایش رایگان از تیم ها یا شرکت را شروع کنید تا ببینید که چگونه آن را دوست دارید. 

5. LastPass

LastPass ، مانند Bitwarden ، به عنوان یک مدیر رمزعبور شخصی عالی و عالی ، دارای قدرت و توانایی است. این نرم افزار همچنین طیف وسیعی از راه حل های تجاری را دارد که همگی دارای رابط کاربری ساده-مرده و قابلیت تکمیل خودکار عالی هستند. 

lastpass-slider1

اگرچه LastPass چهار اشتراک متمرکز در مشاغل ارائه می دهد ، تنها دو مورد از آنها مربوط به مدیریت رمز عبور است: تیم ها و Enterprise. اولی برای پنج تا 50 کاربر با ویژگی های محدود است. شما تمام ویژگی های اشتراک شخصی را دریافت می کنید ، اما برای هر کاربر در هر ماه 4 دلار ، قیمت آن بالاست. 

تصدی هزینه بر است ، اگرچه دارای ویژگی های کافی برای توجیه حق بیمه 2 دلاری است. متناسب با پشتیبانی SSO ، ادغام دایرکتوری و گزارش پیشرفته کاربر ، Enterprise ویژگی های لازم را برای هر مشاغل رو به رشد ارائه می دهد. این محدود به 50 کاربر نیست ، به این معنی که می توانید اشتراک خود را مطابق تجارت خود رشد دهید. 

lastpass-بررسی-قیمت گذاری تجاری

LastPass همچنین احراز هویت چند عاملی برای مشاغل ، یا به صورت خود و یا به عنوان بخشی از اشتراک Enterprise ، ارائه می دهد. اگرچه همه برنامه ها با پشتیبانی 2FA همراه هستند ، اما MFA دارای معماری تطبیقی ​​است که از آنالیز متنی برای هویت کاربران استفاده می کند. گذشته از کدهای مبتنی بر زمان استاندارد ، MFA LastPass هر بار که کاربر وارد سیستم شوید ، یک لایه امنیتی اضافی اضافه می کند. 

گفته می شود ، LastPass گران است ، و متناسب با 1Password در انتهای چیزها است ، در حالی که در راه ویژگیها کمتر ارائه می دهد (مقایسه 1Password ما در مقابل LastPass را بخوانید). با این وجود ، این یک ابزار مدیریتی رمزعبور برای مشاغل کوچک است. می توانید در بررسی LastPass ما اطلاعات بیشتری کسب کنید یا اشتراک اشتراکی را امتحان کنید تا ببینید که چگونه به آن می روید.

ذکر محترم: OneLogin

OneLogin در واقع یک مدیر رمز عبور نیست ، اما شایسته ذکر در این راهنمای است. این یک سرویس تأیید هویت چندگانه و چند عاملی است که براساس سرویس MFA که LastPass انجام داده است (این دو مربوط به هم نیستند ؛ OneLogin فقط ویژگی های بیشتری دارد). شما نباید از OneLogin به تنهایی استفاده کنید بلکه علاوه بر ابزاری مانند Zoho Vault نیز باید از آن استفاده کنید. 

به جای ذخیره رمزهای عبور و پر کردن خودکار آنها برای انواع وب سایت ها ، OneLogin با تأیید اعتبار کاربر یک بار و مدیریت اعتبار آن کاربر در چندین برنامه تجاری کار می کند. این شبیه به یک مدیر رمزعبور است ، اما به جای ورود به سیستم ، تأیید اعتبار توسط OneLogin انجام شده است. 

رابط onelogin-browser

علاوه بر این ، OneLogin MFA متنی ارائه می دهد ، که از عوامل مختلفی برای تعیین اینکه کاربر می تواند حساب خود را باز کند یا خیر استفاده می کند. تأیید هویت SmartFactor ، همانطور که OneLogin آنرا صدا می کند ، از Vigilance AI برای نظارت بر هر بار ورود به سیستم استفاده می کند. با استفاده از یادگیری ماشین ، این دو ابزار به رفتار عادی کاربران در مشاغل شما عادت می کنند. 

در صورت بروز هر چیز عجیب ، مدیر بر اساس فاکتورهایی از جمله آدرس IP سرچشمه ، زمان روز و نوع شبکه به مدیر امتیاز داده می شود. این نوع MFA برای مشاغل بزرگ با انواع ورود حساس مفید است. اگرچه این یک مدیر رمز عبور عالی به خودی خود نیست ، این یک افزودنی اساسی برای مشاغل مربوط به امنیت آنها است. 

افکار نهایی

هنگامی که نوبت به محافظت از کارمندان خود می رسد ، ضرب و شتم 1Password دشوار است. گرچه گران است ، 1Password موارد زیادی را ارائه می دهد که قیمت آن به راحتی قابل توجیه است. اگر هزینه برای شما خیلی زیاد باشد ، گزینه های دیگری در قالب Zoho Vault ، Dashlane و Bitwarden وجود دارد. آنها به همان اندازه پیشنهاد نمی دهند ، اما در مورد اینکه چقدر ارزان هستند ، شکایت کردن سخت است. 

برای شرکت خود از چه ابزار رمز عبور استفاده می کنید؟ چرا آن را انتخاب کردید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map