بهترین مدیر رمز عبور برای خانواده های 2020

با تهدید مداوم و جدی در برابر جرائم سایبری ، محافظت از خود – بسیار کمتر از خانواده – دشوار است. یکی از آسانترین اقداماتی که می توانید برای کمک به امنیت آنلاین خود انجام دهید ، استفاده از یک مدیر رمز عبور است. این ابزارها نه تنها حساب های آنلاین شما را ایمن تر می کنند بلکه تجربه مرور را نیز آسان تر می کنند. 


با بیرون کشیدن از بهترین راهنمای مدیران رمز عبور ، ما پنج گزینه را گرد هم آوردیم تا شما را با بهترین مدیر رمز عبور برای خانواده ها معرفی کنیم. ما در مورد هرکدام کمی صحبت خواهیم کرد و چرا این یک گزینه عالی برای خانواده ها است و به طور کلی یک انتخاب عالی است. با این حال ، اگر کسی علاقه شما را جلب کند ، حتما بررسی مربوط به آن را بخوانید. 

اگر فقط یک جواب مستقیم می خواهید ، 1Password بهترین مدیر رمز عبور برای خانواده ها است. گزینه های عالی در قالب Keeper ، RoboForm ، Bitwarden و LastPass وجود دارد ، اما ضرب و شتم لیست ویژگی های 1Password برای خانواده ها دشوار است. اگر مطمئن نیستید ، 1Password یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهد ، بدون نیاز به کارت اعتباری. 

قبل از انتخاب کردن ، بگذارید کمی در مورد چگونگی انتخاب خودمان صحبت کنیم ، و همچنین آنچه را که راه حل های ذخیره سازی رمز عبور مناسب برای خانواده ها مناسب می کند صحبت کنیم.

بهترین مدیر رمز عبور برای خانواده ها

 1. 1 کلمه
 2. بیتواردن
 3. نگهدار
 4. LastPass
 5. RoboForm

1. 1 کلمه

1Password به دلیل مقیاس پذیری و انعطاف پذیری آن ، به عنوان بهترین مدیر رمز عبور برای خانواده ها شناخته شده است. برنامه خانواده پایه هنگامی که سالانه با پرداخت صورتحساب صورت می گیرد ، با حمایت از پنج عضو خانواده ، 4.99 دلار در ماه هزینه می کند. با این حال ، بر خلاف برنامه های مشابه با خدمات ، مانند LastPass ، می توانید کاربران بیشتری را به حساب خود اضافه کنید. 

1password-starter-کیت

اعضای خانواده اضافی برای هر کاربر 1 دلار هزینه دارند و به شما امکان می دهند برنامه خود را برای پوشش دادن هرچه بیشتر افراد مورد نیاز خود گسترش دهید. علاوه بر این ، 1Password پنج اشتراک مهمان را با اشتراک شما ارائه می دهد. 

برای اینکه بتوانید ورود به سیستم را با آنها به اشتراک بگذارید ، می توانید این حسابهای میهمان را به کاربران دیگر هدیه دهید. از این طریق ، گیرنده می تواند بدون پرداخت هزینه اشتراک 1Password خود ، ورود به سیستم را دریافت و از آن استفاده کند.

اگرچه 1Password ارزانترین مدیر رمز عبور خانواده نیست ، با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهد ، از قیمت آن خیلی گران نیست. می توانید اطلاعات کارت اعتباری ، برچسب ها و طاق های نامحدود را تهیه کنید که هرکدام دارای رمزهای عبور مخصوص به خود هستند. مدیر حساب کاربری می تواند همه این طاق ها را به طور همزمان مدیریت کند و انتخاب کند که اعضای خانواده به چه چیزی دسترسی دارند. 

1password-review-vaults

برنامه خانواده با تمام ویژگی های اشتراک استاندارد 1Password نیز موجود است. این شامل برنامه هایی برای Windows ، macOS ، iOS ، Android ، Linux و سیستم عامل Chrome و همچنین برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome ، Firefox و Brave می شود (بررسی Brave ما را بخوانید). 

هر یک از اعضای خانواده همچنین 1 گیگابایت ذخیره سازی اسناد رمزگذاری شده و یک سال بازیابی مورد برای ورودی های حذف شده دریافت می کند. 

دلایل دیگر ما 1Password را دوست داریم

1Password به لطف برنامه عالی خانواده ، بلکه به دلیل قابلیت استفاده فوق العاده ای که دارد ، بالای این بسته قرار دارد. برنامه از انواع ورودی بی شماری پشتیبانی می کند ، از همه چیز از رمزهای عبور تا مجوزهای نرم افزار پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، شما می توانید هر قسمت را برای یک ورودی خاص سفارشی کنید ، به شما این امکان را می دهد تا ابزار را در قسمت های مورد نیاز گسترش یا کاهش دهید. 

1password-add-enter

امنیت آن نیز درجه یک است. 1Password حتی با Dashlane رقابت می کند ، از یک مدل دو کلید مخفی استفاده می کند ، به این معنی که برای باز کردن حساب خود به رمزعبور اصلی خود و همچنین کلید دوم دیگر احتیاج دارید. این کلید دوم با استفاده از مشخصات دستگاه شما تولید می شود و در کنار محتوای طاق شما رمزگذاری می شود.

در عمل ، این بدان معناست که حتی اگر شخصی رمز ورود استاد شما را بیاموزد ، نمی تواند به حساب شما دسترسی پیدا کند. کلید دوم به عنوان نوعی تأیید هویت دو عاملی عمل می کند. عامل دوم شما فقط در پس زمینه اتفاق می افتد. 

علاوه بر این ، گزینه های تأیید اعتبار دو عاملی وجود دارد ، از جمله پشتیبانی از بهترین برنامه های 2FA در اطراف. 2FA دومین مرحله برای باز کردن قفل داده های حساس شما را اضافه می کند ، خواه یک کد مبتنی بر زمان از طریق مرورگر وب تلفن همراه یا کد QR ارسال شده به ایمیل شما. 

1Password گزینه های تأیید هویت چند عاملی OneLogin متمرکز بر مشاغل را ندارد ، اما برای استفاده شخصی ، گزینه ها عالی هستند (بررسی OneLogin ما را بخوانید). می توانید در مورد بررسی 1Password ما اطلاعات بیشتری کسب کنید یا یک آزمایشی رایگان را شروع کنید تا ببینید چگونه این سرویس را دوست دارید. 

2. Bitwarden

Bitwarden یک مدیر رمزعبور با منبع آزاد است که عمدتاً برای برنامه شخصی خود شناخته شده است. با این حال ، این یک برنامه خانوادگی بسیار ارزان نیز دارد. فقط با 1 دلار در هر ماه ، Bitwarden مدیریت گذرواژه را برای حداکثر پنج کاربر ، و همچنین موارد و مجموعه های نامحدود بین این کاربران ارائه می دهد.

bitwarden-slider1

این طرح به اندازه برنامه خانوادگی 1Password محکم نیست ، اما با یک پنجم قیمت ، شکایت کردن سخت است. علاوه بر آنچه با نسخه رایگان دریافت می کنید ، Bitwarden Families شامل گزارش های بهداشتی خرک ، 1 گیگابایت ذخیره سازی فایل رمزگذاری شده و گزینه میزبانی کلمه عبور شخصی شما نیز می باشد. مانند برنامه رایگان ، همیشه می توانید از ابر Bitwarden برای همگام سازی چند دستگاه نیز استفاده کنید.

خود میزبانی گزینه مناسبی برای خانواده ها است ، به خصوص اگر قبلاً یک سیستم ذخیره سازی متصل به شبکه داشته باشید. اگرچه به برخی از دانش بنیان شبکه و آشنایی با خط فرمان نیاز دارید ، Bitwarden میزبانی زیرنویس خود را از طریق Docker ساده می کند. با استفاده از چند پیام ساده می توانید سرور رمز عبور خود را تنظیم کنید. 

آموزش bitwarden-self-host-آموزش

با مقایسه آن با 1Password ، Bitwarden برای کسانی که فکر نمی کنند دست خود را کثیف کنند ، بهتر است. اگرچه این برنامه به طرز حیرت انگیزی آسان است ، اما کسانی که دوست دارند تنظیم کنند ، به خاطر تلاشهایشان پاداش می گیرند. Bitwarden به شما می دهد کنترل کامل نحوه ذخیره ، مدیریت و ایمن کردن رمزهای عبور خود را کنترل کنید. 

دلایل دیگری که ما از Bitwarden دوست داریم

استفاده از نرم افزار منبع باز به دلیل دشوار بودن استفاده ، و به دلایل خوبی رپ بد است (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی KeePass را بخوانید). خوشبختانه ، Bitwarden این ایده را زنده نمی کند. استفاده از برنامه های محلی برای macOS ، Windows و Linux و همچنین یک رابط وب و پسوند مرورگر ساده است ، استفاده ساده است.. 

بارگیری های bitwarden

امنیت Bitwarden نیز از درجه یک است. از یک مدل دانش صفر استفاده می کند – به معنای اینکه Bitwarden رمز عبور اصلی شما را نمی بیند – به همراه رمزگذاری AES-256. علاوه بر این ، Bitwarden به دنبال Cure53 برای ممیزی خدمات خود بود. در اکتبر سال 2018 ، این شرکت امنیت سایبری آلمانی برخی از آسیب پذیری های کوچک را یافت ، اما خاطر نشان کرد که نتایج “بسیار مثبت” بوده اند.

به عنوان 1Password نسبت به ورودی ها انعطاف پذیر نیست ، اما Bitwarden می تواند یادداشت ، گذرواژه و اطلاعات کارت اعتباری را در خود نگه دارد. اگرچه در برخی مناطق فاقد آن است ، اما شکایت کردن با توجه به قیمت ارزان قیمت بوردواردن دشوار است. همراه با رابط کاربری اول و امنیت عالی آن ، هیچ دلیلی وجود ندارد که از آن عکس بگیرید. 

می توانید در بررسی Bitwarden ما اطلاعات بیشتری کسب کنید یا برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید تا ببینید که چگونه آن را دوست دارید. 

3. نگهدار

Keeper یک مدیر رمز عبور بسیار بهتر از گذشته است ، با یک رابط به روز شده ، لیست گسترده ای از ویژگی ها و برنامه عالی خانواده. با قیمت 4.99 دلار در هر ماه ، پنج طاق خصوصی ، مجموعاً 10 گیگابایت ذخیره سازی فایل رمزگذاری شده ، به اشتراک گذاری نامحدود رمز عبور و ذخیره نامحدود پسورد را در اختیار شما قرار می دهد (قطعه Dashlane vs Keeper را بخوانید تا ببینید که چگونه آن را با یک سرویس گرانتر مقایسه می کنید)

Keeper-slider1

خلاصه اینکه ، تقریباً شبیه به 1Password است. Keeper با افزودنیهای خود به خودش وارد می شود. اگرچه آنها یک سکه زیبا را اجرا می کنند ، Keeper دارای طیف وسیعی از خدمات اضافی است که می توانید با اشتراک خود آنها را به صورت گروهی تنظیم کنید. این موارد شامل نظارت بر وب تاریک ، فضای ذخیره بیشتر برای ابر رمزگذاری شده و KeeperChat می باشد. 

KeeperChat به عنوان اشتراک خانوادگی گران است (شما می توانید هر دو را با قیمت 9.99 دلار در هر ماه خریداری کنید). گفته می شود ، این به عنوان یک افزودنی کامل برای مدیریت رمز عبور Keeper کار می کند. KeeperChat یک برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده برای پایان دادن به برنامه است ، که امکان جمع آوری پیام ، گالری های رسانه های خصوصی و موارد دیگر را ارائه می دهد. با استفاده از آن ، همه افراد خانواده شما می توانند در یک کانال امن ارتباط برقرار کنند. 

گفته می شود ، اضافه کردن همه این موارد خوب است ، به همین دلیل نگهدار در رده سوم قرار دارد. با این وجود ، اگر تغییر در لوازم یدکی داشته باشید ، Keeper یکی از بهترین مدیران رمز عبور در اطراف است. این ویژگی ها بسیار عالی هستند ، امنیت صحیح است و قابلیت استفاده بهترین و بهترین رقیب است. 

دلایلی دیگر که ما از آنها محافظت می کنیم

Keeper قبلاً علی رغم نمای بیرونی جذاب ، دارای یک برنامه وب با کاربرد دشوار بود. خوشبختانه ، تیم توسعه همه مشکلات قابل استفاده را که با نسخه قبلی خود تجربه کرده ایم ، حل کرده است. اکنون Keeper با استفاده از ویژگیهای اصلی خود دست نخورده است: سوابق سفارشی. 

نگهبان-بررسی-امنیت-ممیزی

به طور پیش فرض ، Keeper از اطلاعات کارت اعتباری ، کلمه عبور و آدرس پشتیبانی می کند. با این حال ، مانند 1Password ، Keeper از قسمتهای سفارشی پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد ورودی را به هر چیزی که دوست دارید تبدیل کنید. پس از اتمام ، می توانید مدخل های خود را رنگ بندی کنید ، آنها را بر اساس نام یا تاریخ سازماندهی کنید ، یک میانبر ایجاد کنید و طرح آنها را تغییر دهید. 

دروازه بان نشان می دهد که ساده بودن در هنگام مدیریت رمز عبور مهم است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد رابط Keeper و سایر ویژگی های آن در بررسی Keeper کسب کنید. اگر ترجیح می دهید خودتان به آن عکس بگیرید ، Keeper یک آزمایش رایگان 30 روزه را ارائه می دهد. 

4. LastPass

LastPass رتبه اول بهترین راهنمای مدیر رمز عبور رایگان ما را در پشت برنامه شخصی بدون هزینه عالی خود قرار می دهد. اگرچه LastPass بیشتر به خاطر برنامه رایگان شناخته شده است ، اما یک برنامه خانوادگی کامل نیز ارائه می دهد. با 4 دلار در ماه ، LastPass Families از شش کاربر محافظت می کند ، با تمام ویژگی های اشتراک استاندارد. 

lastpass-slider1

ویژگی های حق بیمه – مانند اشتراک گذاری یک به یک ، دسترسی اضطراری و تأیید هویت چند عاملی – برای هر کاربر در حساب شما موجود است. با این حال ، برنامه خانواده ها دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است. 

داشبورد خانواده مرکزی وجود دارد که می توانید کاربران را اضافه کنید ، حذف کنید و مدیریت کنید ، همچنین پوشه های اشتراکی نامحدودی وجود دارد که به شما امکان می دهد ورود به راحتی را به اعضای خانواده خود منتقل کنید. 

علاوه بر این ، LastPass برای استفاده ساده مرده است. این برنامه کاملاً در مرورگر شما مستقر است و به شما امکان می دهد بدون توجه به دستگاهی که در آن هستید ، به داده های طاق خود دسترسی پیدا کنید. در آنجا می توانید مدخل های خود را مدیریت کنید ، LastPass Authenticator را تنظیم کرده و چالش امنیتی LastPass را انجام دهید ، جایی که رمزهای عبور شما براساس میزان امنیت آنها در مقابل بقیه جامعه به ثمر می رسد.. 

lastpass-بررسی-امنیتی-چالش

با این حال ، LastPass با این دلیل در رده چهارم قرار دارد. این تخلف در سال 2015 رخ داد ، هنگامی که هکرها پایگاه داده های داده های کاربران را به سرقت بردند. مهاجمان با هیچ اطلاعات مفیدی نتیجه نگرفتند – تمام داده های طاق رمزگذاری شده بودند – اما این رویداد هنوز نگران کننده است. خوشبختانه ، پنج سال پس از نقض ، در نتیجه یک حساب کاربری واحد به خطر نیفتد. 

اگرچه ترسناک است ، نقض تاسف بار LastPass به معنای امنیت کمتری نسبت به گزینه های دیگر در لیست ما نیست. مانند سایر انتخاب های ما ، LastPass از یک مدل دانش صفر و رمزگذاری AES-256 استفاده می کند که شکستن آن تقریباً غیرممکن است. اگر هر چیزی باشد ، این نقض نشان می دهد که مدل امنیتی LastPass در واقع چقدر امن است. 

دلایل دیگر ما LastPass را دوست داریم

برنامه رایگان LastPass فراتر از تعداد زیادی است (قطعه KeePass vs LastPass ما را بخوانید) ، اما اشتراک مشترک با مزایای آن چند مزیت دارد. یکی از ویژگی های اعطای شده با پرداخت LastPass برای برنامه های کاربردی است. این ابزار محلی به شما امکان می دهد تا به طور کامل از مرورگر عالی LastPass استفاده کرده و از آن در برنامه های محلی استفاده کنید. دیگر کپی و چسباندن گذرواژه‌ها از مرورگر شما بیشتر نیست. 

حتی اگر پرداخت می کنید ، برنامه رایگان LastPass مزایایی دارد. از آنجا که هر کسی می تواند برای یک حساب کاربری ثبت نام کند ، می توانید به راحتی رمزهای عبور را با کاربران خارج از خانواده خود به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید مثلاً رمز عبور Netflix خود را با شخصی به اشتراک بگذارید ، تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد یک حساب LastPass رایگان است.. 

اگرچه LastPass ویژگی های زیادی به عنوان 1Password یا Bitwarden ارائه نمی دهد (قطعه Bitwarden vs LastPass ما را بخوانید) ، در این حالت نزدیک و با قیمت پایین است. در بررسی کامل LastPass ما می توانید در مورد LastPass و نحوه عملکرد آن در دنیای واقعی اطلاعات بیشتری کسب کنید. 

5. RoboForm

RoboForm غالباً در راهنمایی های ما ناچیز است. این یک مدیر رمز عبور بد نیست – به دور از آن ، در واقع – اما به همان شکل با 1Password ، Dashlane یا Bitwarden به علامت کاملاً ضربه نمی خورد. با این حال ، برای خانواده ها می درخشد. RoboForm با هزینه کمتر از 4 دلار در هر ماه ، برای حداکثر 5 کاربر محافظت از رمز عبور را ارائه می دهد. 

roboform-ستون-ویرایشگر

این قیمت عالی است ، با توجه به اینکه RoboForm پنج مورد از مجوزهای Everywhere خود را برای قیمت دو ارائه می دهد. اگرچه این طرح فاقد برخی از ویژگی های مدیریت مرکزی 1Password است ، اما هنوز هم می توانید به راحتی مطالب را بین کاربران در حساب خود به اشتراک بگذارید. هر یک از اعضای خانواده مزایای اشتراک همه جا ، از جمله پشتیبان گیری از ابر و همگام سازی چند دستگاهی را نیز دارد. 

 

گفته می شود ، کاملاً روشن است که RoboForm به طور خاص برای خانواده ها ساخته نشده است. فقدان مدیریت مرکزی بدان معنی است که هیچ نوع فعالیت سیاه یا اشتراک کل طاق وجود ندارد. ارسال یک ورودی یا پوشه به یک حساب کاربری ساده است ، اما دسترسی کامل به طاق امکان پذیر نیست. 

همچنین برخی موارد با قابلیت استفاده نیز وجود دارد. اگرچه استفاده از RoboForm ذاتاً مشکل نیست ، رابط کاربری در مقایسه با سایر ورودی های ما به طرز چشمگیری خراب شده است. RoboForm ورودی هایی را در یک سلسله مراتب ویندوز اکسپلورر ارائه می دهد. دور زدن کار دشوار نیست ، اما سایر مدیران رمز عبور با ورود بیشتر سازمان های ورود به سیستم را کنترل می کنند. 

ویرایشگر roboform

دلایل دیگر ما RoboForm را دوست داریم

رابط کاربری فرعی RoboForm با انعطاف پذیری باورنکردنی ساخته شده است. حتی بیشتر از Bitwarden ، می توانید RoboForm را به هر روشی که می خواهید سفارشی کنید. این شامل کلیدهای اصلی سفارشی برای توابع مختلف در حالی که برنامه به حداقل می رسد ، و همچنین تصمیم گیری در مورد نحوه دستیابی به خودکار و نحوه عملکرد نوار جستجو در برنامه ها. 

تنظیمات roboform

مطمئناً این گزینه ها ضروری نیستند ، اما برای کسانی که دوست دارند بکار ببرند ، علاوه بر این خوش آمدید. علاوه بر این ، RoboForm ارزان است. فقط با 4 دلار در ماه برای پنج حساب ، آسان می توان به مشکلات عیب یابی RoboForm پرداخت ، به ویژه با توجه به مقدار ارائه آن در راه شخصی سازی. 

در بررسی RoboForm می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تجربه ما با RoboForm کسب کنید. از طرف دیگر ، می توانید برای RoboForm Families ثبت نام کنید ، که یک سیاست بازپرداخت 30 روزه ارائه می دهد. 

انتخاب بهترین مدیر رمز عبور برای خانواده ها

هنگام انتخاب بهترین مدیر رمز عبور برای خانواده ها ، یک برنامه چند کاربره ، بدیهی است ، ضروری است. طبق تعریف ما ، یک برنامه چند کاربره ، هر اشتراکی است که دارای مزایای یک برنامه شخصی است ، اما همچنین دارای قابلیت های اشتراک گذاری ساده است. به این ترتیب ، می توانید به راحتی با سایر اعضای خانواده مدخل ها را عوض کنید. 

علاوه بر این ، ما از مدیران رمز عبور جستجو کردیم که یک منطقه مرکزی برای مدیریت همه کاربران در حساب شما ارائه می دهد. اگرچه ما به همان اندازه که در بهترین مدیر رمز عبور برای راهنمای مشاغل کوچک انجام دادیم ، به اندازه مدیریت کاربری عمیق نرفتیم ، اما شاهد برخی کنترل های اساسی بر مجوزها و مالکیت ورودی هاست.. 

با استفاده از برنامه چند کاربره ، ما به دنبال مدیران رمز عبور بودیم که تخفیف قابل توجهی برای خرید یک طرح چند کاربره در طی چند مجوز شخصی ارائه می دهند. در همین راستا ، ما مقیاس پذیری را برای خانواده های بزرگ نیز در نظر گرفتیم ، هرچند که در راه حل های رمز عبور متمرکز بر خانواده سخت است. 

برای قیمت ، ما برای حداقل 5 کاربر کمتر از 5 دلار شلیک کردیم. اگر گفته شود که مقداری اضافی بخرید ، ما یک ورودی داریم که فراتر از آن است. با این وجود ، اگر بودجه شما تنگ است ، مدیران رمزعبور مانند Bitwarden وجود دارند که می توانند هر ماه از کل خانواده شما محافظت کنند.. 

قابلیت استفاده و ویژگی ها

یک مدیر گذرواژه اگر خانواده شما از آن استفاده نمی کند خوب نیست. به همین دلیل ، ما روی ابزارهایی متمرکز شده ایم که قابلیت استفاده عالی دارند. به این ترتیب ، اگر تعدادی از اعضای خانواده در مورد تصویب سیستم جدید در حصار باشند ، انتقال آسان خواهد بود. در حالت ایده آل ، یک مدیر گذرواژه تجربه مرور را آسان تر می کند ، و نه مشکل تر. 

قابلیت استفاده مهم است ، اما ویژگی های آن نیز وجود دارد. مواردی مانند حالت سفر 1Password و برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده Keeper ، آنها را به بالای رده بندی شلیک کرد ، در حالی که گزینه هایی مانند RoboForm در پایین قرار دارند. گفته می شود ، ویژگی ها بیشتر در رتبه بندی این لیست نقش داشته اند ، نه اینکه مدیر یک رمز ورود امتیاز کسب کرده باشد. 

اگرچه ما ورودی هایمان را به روشی که به بهترین وجه مناسب می توانیم مرتب کنیم ، اما هر یک از پنج گزینه به خوبی به خانواده شما خدمت می کند. 1Password توصیه ما برای اکثر افراد است ، اما گزینه های دیگر ، مانند Bitwarden و RoboForm ، بسته به بودجه و ویژگی های مورد نیاز ممکن است برای شما مناسب باشد.. 

یادداشت درباره امنیت

بدیهی است که امنیت در هنگام انتخاب ابزار مدیریت رمز عبور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما هرکدام از گزینه ها را بررسی کرده ایم ، اسناد فنی را بریزیم ، با نمایندگان پشتیبانی و آزمایش داخلی خود صحبت کنیم تا امنیت داده های شما حفظ شود. شما می توانید مقایسه Dashlane vs 1Password ما را بخوانید تا نگاهی اجمالی به امنیت داشته باشیم. 

اگرچه ما برای هر یک از انتخاب های خود از امنیت و امنیت در اینجا و آنجا یاد کردیم ، لازم نیست در هنگام انتخاب خود به آن توجه زیادی کنید. پنج گزینه ما از امنیت عالی برخوردار است ، و از امنیت اطلاعات حساس شما اطمینان می یابد. 

افکار نهایی

وقتی صحبت از مدیران گذرواژه برای خانواده ها می شود ، 1Password در صدر قرار دارد. اگرچه این قیمت حدود 5 دلار در هر ماه گران است ، 1Password دارای لیست طولانی از ویژگی ها از جمله 1Password X و گذرنامه های مهمان محدود است. علاوه بر این ، با داشتن دو مدل منحصر به فرد با کلید مخفی ، یکی از امن ترین مدیران رمز عبور در خارج از کشور است. 

اگر به دنبال نجات چند استخوان هستید ، Bitwarden یک گزینه عالی است و بیشتر عملکردهای 1Password را با یک پنجم قیمت ارائه می دهد. Keeper نیز انتخاب کاملی است ، هرچند که اگر مایل به خرید اضافی برای اشتراک خود هستید ، شروع به درخشش می کند. 

از مدیر رمز عبور برای خانواده استفاده می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map