بهترین پسوند مدیر رمز عبور سال 2020

مدیر رمز عبور یکی از ابزارهای مفید برای بهبود تجربه مرور شما است. این امر نه تنها امنیت شما را با تشویق رمزهای عبور طولانی تر ، پیچیده تر – و در نتیجه قوی تر – افزایش می دهد ، بلکه باعث می شود دردسرهای یادآوری حسابهای بی شماری که در تمام وب سایتهای مکرر دارید ، برای شما ذخیره می کند..

با این حال ، آنها در بهترین حالت ممکن هستند که بتوانید از آنها به طور مستقیم در مرورگر خود استفاده کنید. این امر راحتی بسیاری را به ارمغان می آورد ، اگرچه به قیمت رابط کاربری: اگر از شما درخواست شود ، بهترین برنامه های افزودنی مدیر رمز عبور بطور خودکار اطلاعات کارت اعتباری و اعتبار ورود به سیستم را پر می کنند ، تا زمانی که رمز ورود اصلی شما تأیید شود.

اگرچه ثروت از ویژگی های Dashlane آن را به بهترین مدیر رمزعبور تبدیل می کند ، اما اکثر این ویژگی ها در پسوند مرورگر موجود نیستند و به جای آن به برنامه دسک تاپ احتیاج دارند. بنابراین ، بر اساس عملکرد برنامه افزودنی مرورگر به تنهایی ، LastPass به دلیل برنامه عالی عالی و رابط مرورگر عالی ، جایی که تمام ویژگی ها در آن قرار دارد ، مقام اول را می گیرد..

انتخاب بهترین برنامه افزودنی مدیر رمز عبور

در هنگام انتخاب بهترین برنامه افزودنی مرورگر برای مدیریت گذرواژها ، از جمله ویژگی های واردات گذرواژه ، تکمیل خودکار ، قابلیت استفاده و در آخر قیمت گذاری ، ویژگی های مختلف زیادی باید در نظر داشته باشید. علاوه بر این ، برخی از مدیران گذرواژه بخش هایی از ویژگی های خود را به برنامه های اختصاصی دسک تاپ منتقل می کنند ، اما برای این لیست ما به طور کامل روی برنامه های افزودنی مرورگر متمرکز خواهیم شد..

وارد کردن رمز عبور

به جای اینکه از شما بخواهید به صورت دستی تمام حساب ها و رمزهای عبور خود را وارد کنید ، یک مدیر کلمه عبور خوب باید یک فرایند وارداتی جامد و با کاربرد آسان داشته باشد که تمام رمزهای عبور شما را در مرورگر ذخیره می کند و آنها را به برنامه افزودنی اضافه می کند.. 

این اغلب ممکن است در صورت استفاده از مرورگرهای مبتنی بر Chromium ، مانند Vivaldi (بررسی Vivaldi ما را بخواند) مشکل ایجاد کند ، زیرا برنامه های افزودنی Chrome معمولاً قادر به وارد کردن منبع دیگری به غیر از Chrome نیست (Google Chrome ما را بخوانید مرور). برخی از برنامه های افزودنی که ما انتخاب کردیم ، در مورد Safari نیز کار خواهد کرد ، اگرچه مسافت پیموده شده شما متفاوت است.

تکمیل خودکار

تکمیل خودکار یکی دیگر از ویژگیهای مهم مدیران رمز عبور است. از این گذشته ، اگر برنامه افزودنی نتواند نام کاربری و رمزعبور خود را به طور دقیق پر کند ، خیلی مفید نخواهد بود. بنابراین ، یک مدیر گذرواژه باید بتواند به راحتی این واقعیت را پیدا کند که در صفحه ای که بازدید می کنید فرم ورود به سیستم وجود دارد و نام کاربری و رمزعبور خود را در قسمت های صحیح یکپارچه وارد کنید.

قابلیت استفاده

مانند همه نرم افزارها ، قابلیت استفاده یکی دیگر از عوامل مهم است. کنترل پنل برای برنامه افزودنی باید یک رابط کاربری واضح داشته باشد که به راحتی حرکت کند ، همچنین ترجیحا به شما امکان دسترسی به همه ویژگی های برنامه را بدون نیاز به تغییر روی یک برنامه دسک تاپ را می دهد..

قیمت

سرانجام ، قیمت گذاری نقش بزرگی را بازی می کند ، همانطور که تقریباً با هر چیز دیگری همراه است. بیشتر مدیران رمز عبور دارای یک برنامه رایگان در دسترس هستند ، اما تعداد ویژگی های رایگان شما به آنها دسترسی خواهید داشت بسته به ارائه دهنده خدمات متفاوت خواهد بود. بنابراین ، ما در نظر خواهیم گرفت که هر طرح رایگان چقدر خوب است ، اما اگر بخواهید به جای آن یک اشتراک پولی یا نسخه حق بیمه را انتخاب کنید ، چقدر فاحش برای شما می گیرند..

بهترین برنامه های افزودنی مدیر رمز عبور

  1. LastPass
  2. داشلان
  3. 1 کلمه
  4. نگهدار
  5. RoboForm

از آنجا که لیست ما از بهترین مدیران رمز عبور در حال حاضر براساس ویژگی ها ، کارایی و قیمت گذاری برتر ، ارائه دهنده های برتر را در رده های مختلف قرار می دهد ، به طور کلی ، این لیست به طور کامل روی افزونه های مرور هر ارائه دهنده ، بویژه افزودنیهای Firefox و افزونه های Chrome آنها متمرکز خواهد شد.. 

همه انتخاب های ما برای Chrome و Firefox در دسترس است ، و افزودنیهای Chrome با Chromium (خواندن بررسی Chromium ما) و مرورگرهای اصلی مبتنی بر Chromium مانند Vivaldi ، Opera و Brave کار می کنند..

1. LastPass

LastPass یک انتخاب عالی برای پیگیری حساب ها و رمزهای عبور شماست و در صدر لیست ما از بهترین مدیران رمز عبور رایگان قرار دارد. اگرچه کاملاً نتوانسته ایم از Dashlane در رده بندی کلی ما همگام باشد ، اما این واقعیت که تمام کارهای خود را بطور صحیح در پسوند مرورگر انجام می دهد ، همانطور که در مقدمه ذکر کردیم ، این نکته را به شما می دهد..

اگر از Chrome ، Firefox یا Opera استفاده می کنید (بررسی Opera ما را بخوانید) ، LastPass می تواند تمام گذرواژاتی را که قبلاً در مرورگر خود ذخیره کرده اید به طور خودکار وارد کند. متأسفانه ، این امر در مورد سایر مرورگرهای مبتنی بر Chromium مانند Vivaldi و Brave صادق نیست (بررسی Brave ما را بخوانید).

واردات LastPass

وقتی خود برنامه افزودنی را باز می کنید ، طاق خود را ارائه می دهید. اینجاست که تمام گذرواژه‌های شما به عنوان «مواردی» که می توانید در پوشه ها سازماندهی کنید ، ذخیره می شوند. همچنین می توانید یک یادداشت به هر رمزعبور اضافه کنید (به عنوان مثال ، به شما کمک می کند تا به خاطر بیاورید که چه چیزی را جستجو می کنید) و همچنین غیرفعال کردن تکمیل خودکار ، ورود به سیستم خودکار را فعال کرده و اعلان رمز عبور اصلی را برای امنیت بیشتر روشن کنید.

تنظیمات LastPass-Password-Settings

با استفاده از LastPass در Chrome

خود طاق تمیز و آسان برای استفاده است و اگرچه اگر تعداد زیادی رمز ورود وارد کنید ، می توان تنظیمات آن را کمی دردناک کرد ، به محض اینکه همه چیز را سامان داده و در پوشه ها قرار دادید ، پیگیری آن بسیار آسان است. از.

LastPass-Vault

علاوه بر ذخیره گذرواژه‌های شما ، از LastPass نیز می توانید برای ذخیره کردن یادداشت ها و تشکیل محتوا از جمله آدرس ، کارت پرداخت و حساب های بانکی استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید پیوست پرونده را نیز به این موارد اضافه کنید. 

LastPass-موارد دیگر

عملکرد تکمیل خودکار در پسوند LastPass گنجانده شده است ، و از آزمایش ما ، به نظر می رسد در شناسایی زمینه های فرم و پر کردن آنها با اطلاعات صحیح کاملاً خوب عمل می کند.

ژنراتور گذرواژه داخلی نیز هنگام ثبت نام یک سرویس جدید یا به روزرسانی رمز عبور خود به چیزی امن تر کمک بزرگی می کند. می توانید حداکثر طول رمز عبور را تعیین کنید ، چه تعداد ، چه حروف بزرگ و نمادها را درج کنید ، و همچنین به راحتی بخواهید که رمزعبور خوانده شود یا گفتن آن آسان باشد..

ژنراتور LastPass

قیمت گذاری LastPass

از نظر قیمت گذاری ، LastPass خیلی خوب عمل می کند. برای 24 دلار در سال ، به پشتیبانی اولویت ، دسترسی اضطراری و به اشتراک گذاری رمز عبور دسترسی پیدا می کنید. ویژگی اشتراک گذاری به شما امکان می دهد مواردی مانند یادداشت ها را به اشتراک بگذارید ، اما همچنین به دیگران می توانید به حساب های شما دسترسی داشته باشید بدون اینکه واقعاً رمزعبور خود را به آنها بگویید. 

برنامه عالی عالی LastPass باعث می شود تا به راحتی بهترین پسوند مدیر رمزعبور رایگان و همچنین بهترین پسوند مدیر رمز عبور برای Chrome و Firefox ، به طور کلی باشد. اگر علاقه دارید اطلاعات بیشتری درباره انتخاب شماره یک ما کسب کنید ، حتماً بررسی LastPass ما را بخوانید.

2. داشلین

Dashlane یکی دیگر از مدیرهای عالی رمز عبور است و به طور کلی انتخاب ما برای بهترین مدیر رمز عبور بود. اما ، به دلیل اینکه بخشهای وسیعی از عملکرد آن به برنامه دسک تاپ بومی وابسته است ، به راحتی نمی توان در این رتبه بندی بهترین پسوند مدیر رمزعبور مخصوص Firefox و Chrome را به طور خاص کسب کرد.

دقیقاً مانند LastPass ، رابط اصلی Dashlane از طاق شما تشکیل شده است ، جایی که می توانید رمزهای عبور خود را اضافه و مدیریت کنید. اگرچه طاق یک رابط تمیز را ارائه می دهد که به راحتی حرکت می کند ، اگر می خواهید از ویژگی های پیشرفته تری مانند بررسی قدرت رمز عبور خود یا وارد کردن گذرواژه‌های موجود خود استفاده کنید ، باید برنامه دسک تاپ را بارگیری کنید..

Dashlane-Vault

وارد کردن گذرواژه‌های Google Chrome به Dashlane

واردات خودکار از Chrome ، Firefox و Internet Explorer کار می کند (بررسی Internet Explorer ما را بخوانید) و همچنین از دیگر مدیران رمز عبور. با این حال ، اگر از مرورگر دیگری استفاده می کنید ، قبل از وارد کردن باید رمزهای عبور خود را به عنوان پرونده CSV به صورت دستی صادر کنید.

Dashlane-Import

علاوه بر گذرواژه‌ها ، می توانید از Dashlane نیز برای ذخیره ایمن یادداشت ها و اطلاعات شخصی خود مانند نام ، آدرس ، ایمیل ، شماره تلفن و موارد دیگر استفاده کنید. علاوه بر این ، یک منطقه جداگانه برای پرداخت وجود دارد که می توانید در صورت نیاز به پرداخت هزینه ، همه کارتهای بانکی خود را برای دسترسی آسان ذخیره کنید.

Dashlane-Personal-Info

اشتراک گذاری و تولید 

همه موارد شما از جمله رمزهای عبور شما می توانند از طریق ویژگی اشتراک گذرواژه که پیوندی را برای گیرنده ارسال می کند با دیگران به اشتراک گذاشته شود.. 

اگرچه اشتراک گذاری یادداشت ها خوب است ، اما مزیت واقعی این امکان وجود دارد که اجازه دهید شخص دیگری بدون نیاز به رمز ورود به آنها وارد یکی از حساب های شما شود. مانند LastPass ، Dashlane شامل تکمیل خودکار در پسوند آن است که به خوبی کار می کند.

Dashlane-Share

سرانجام ، یک تولیدکننده رمز عبور وجود دارد که می توانید از طریق نماد موجود در نوار ابزار به آن دسترسی داشته باشید که می تواند یک رمز عبور قوی تولید کند و حداکثر تا 28 کاراکتر داشته باشد. تنظیمات نسل به شما این امکان را می دهد که شامل حروف ، رقم ها و نمادها و همچنین اینکه آیا می خواهید از شخصیت های مبهم دوری کنید ، به عنوان مثال ، مورد کوچک “l” یا حروف بزرگ “من” استفاده کنید.

Dashlane-Generator

پرداخت برای Dashlane

از نظر قیمت ، Dashlane به خوبی و همچنین LastPass ظاهر نمی شود. در این برنامه رایگان ، شما فقط به 50 رمز عبور محدود خواهید شد ، که ممکن است بسیار زیاد به نظر برسند اما محدودیتی است که می توانید خود را سریعاً به سرعت ضربه بزنید. شما فقط به یک دستگاه محدود می شوید ، در حالی که برنامه Pro به شما امکان می دهد تا تعداد زیادی گذرواژه را همزمان با تعداد نامحدودی از دستگاه ها همگام سازی کنید.

مانند همیشه ، اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد همه نقاط قوت و ضعف آن داشته باشید ، حتماً بررسی کامل ما را مطالعه کنید. از طرف دیگر می توانید نبرد Dashlane مقابل LastPass را بررسی کنید تا ببینید چگونه دو ارائه دهنده برتر هنگام مشاهده تصویر کامل مقایسه می کنند. 

3. 1 کلمه عبور

اگر مایل به پرداخت هزینه برای مدیر رمز عبور خود هستید ، پس 1Password گزینه خوبی با پسوند مرورگر عالی است. می توانید چند طاق را تنظیم کنید ، و رابط پسوند اصلی یک تجربه کاربری دلپذیر را فراهم می کند. 1Password حتی یک “کیت استارت” برای شما ارسال می کند تا به شما در تنظیم همه چیز کمک کند.

1Password-StarterKits

در اولین ورود به سیستم ، به شما یک کلید مخفی نیز داده می شود که می توانید برای بازیابی دسترسی به حساب کاربری خود یا ورود به سیستم از یک مرورگر یا دستگاه جدید استفاده کنید. این کلید در هر جایی ذخیره نمی شود ، بنابراین باید آن را بنویسید یا آن را به صورت PDF بارگیری کنید ، که 1Password با کمک آن می کند.

1Password-SecretKey

دسته بندی های 1Password

مانند سایر گزینه های این لیست ، 1Password به شما امکان می دهد نه تنها کلمه عبور بلکه انواع محتوای فرم را نیز در آن ذخیره کنید. آنچه که آن را از هم جدا می کند طیف فوق العاده متنوعی از دسته بندی اطلاعاتی که می توانید برای ذخیره کردن انتخاب کنید از جمله یادداشت ها ، کارت های اعتباری ، هویت و حتی مواردی مانند گذرنامه و مجوزهای درایور است. تمام این اطلاعات را می توان به طور خودکار در فرم ها پر کرد ، ثبت نام کرد و ورود به سیستم را به یک نسیم تبدیل کرد.

1Password-Import

می توانید گذرواژه های ذخیره شده خود را به طور خودکار از Chrome وارد کنید (اما نه از هیچ یک از مرورگرهای مبتنی بر Chromium یا Firefox) و همچنین از LastPass ، Dashlane و RoboForm. از هر منبع دیگر ، ابتدا باید رمزهای عبور خود را به صورت دستی صادر کرده و مستقیماً پرونده CSV را وارد کنید.

1Password-Import

تولیدکننده Watchtower و گذرواژه 1Password

ویژگی “Watchtower” می تواند به شما بگوید اگر ورود شما به تجزیه و تحلیل گذرواژه‌های شما برای نقاط ضعف یا تکراری ، و همچنین مراجعه به وب سایتهای شما با بانک اطلاعاتی از نقض اطلاعات و آسیب پذیریهای ورود به سیستم ، خطاب به شما می گوید..

1Password-Watchtower

یک ژنراتور گذرواژه داخلی وجود دارد که به شما امکان می دهد از بین سه نوع رمز عبور انتخاب کنید: تصادفی (که بیشترین امنیت را داشته باشد) ، به یاد ماندنی (متشکل از کلمات واقعی جدا شده توسط hyphens) و PIN (فقط اعداد).

1Password-Generator

همانطور که در ابتدای این بخش به طور خلاصه اشاره کردیم ، 1Password برنامه ای رایگان ندارد و اشتراک شما فقط 36 دلار در سال یا 60 دلار در سال برای برنامه خانواده را خاموش می کند ، که به شما امکان می دهد تا حساب خود را با حداکثر پنج نفر به اشتراک بگذارید. مردم. همچنین می توانید با 12 دلار در سال افراد بیشتری را به برنامه خانواده اضافه کنید.

اگر به نحوه عملکرد فراتر از مرورگر آن علاقه دارید ، حتماً بررسی کامل 1Password ما یا مقایسه Dashlane در مقابل 1Password ما را بخوانید تا ببینید که چگونه با انتخاب برتر ما مقایسه می شود.

4- نگهدار

Keeper یکی دیگر از گزینه های عالی برای مدیریت رمزهای عبور شماست. اگرچه شما نمی توانید اطلاعات زیادی را با Keeper در اختیار داشته باشید زیرا می توانید با برخی دیگر از گزینه های انتخابی ما ، اما هنوز هم می توانید از آن برای ردیابی رمزهای عبور ، کارتهای پرداخت ، آدرس و شماره تلفنهای خود استفاده کنید ، که همه آنها می توانند مرتباً در پوشه ها قرار بگیرند و در صورت نیاز به تکمیل فرم ، بطور خودکار وارد کنید. 

علاوه بر این ، هنگامی که برای اولین بار وارد سیستم می شوید یا یک رمز عبور جدید ایجاد می کنید ، Keeper به طور خودکار آن را به طاق اضافه می کند.

Keeper-Vault

طاق خود استفاده از آن آسان است و فرایند تنظیم نیز ساده است. گذرواژه‌ها را می توان از Chrome ، Firefox ، Internet Explorer ، Microsoft Edge (بررسی Edge ما بخوانید) و Opera و همچنین از یک تن از مدیران مختلف رمز عبور وارد کرد. این گزینه های زیادی است و روند واردات Keeper را بسیار بالاتر از سایر موارد موجود در این لیست قرار می دهد.

واردکننده

گزینه های امنیتی پیشرفته دروازه بان

امنیت Keeper عالی است ، و اگر می خواهید مایل اضافی را برای ایمن نگه داشتن حساب های خود داشته باشید ، افزونه گزینه های پیشرفته ای را ارائه می دهد. می توانید تأیید هویت دو عاملی را فعال کنید ، و تنظیم خود تخریب به طور خودکار تمام داده های ذخیره شده خود را بعد از پنج بار ورود به سیستم خراب نمی کند..

Keeper-Security-Settings

این برنامه رایگان به شما امکان می دهد تعداد نامحدود رمزهایی را ذخیره کنید ، اما شما را به یک دستگاه محدود می کند. در صورت نیاز به دسترسی به دستگاه های بیشتر ، یک برنامه Pro در هر سال 29.99 دلار هزینه می کند. 

از طرف دیگر ، می توانید Keeper MaxBundle را دریافت کنید ، که سالانه 59/97 دلار هزینه دارد و همه چیز را در برنامه Pro به همراه دسترسی به Keeper Messenger (یک برنامه پیام رسانی ایمن) ، ذخیره سازی فایل ایمن و در آخر ، Keeper BreachWatch شامل می کند..

Keeper BreachWatch و حسابرسی امنیتی

BreachWatch یک ویژگی است که کلیه سایتها و ورود به سیستم را که ذخیره کرده اید ، اسکن می کند و اگر از زمان آخرین تغییر رمز عبور ، در معرض نقض اطلاعات قرار گرفته باشد ، بررسی می کند. در صورت وجود ، Keeper به شما امکان می دهد تا رمزهای مورد نظر را تغییر دهید و شما را ترغیب کند.

Keeper-Breachwatch

اگرچه BreachWatch شما را از تهدیدهای خارجی در امان نگه می دارد ، اما ویژگی ممیزی امنیتی شما را از خود محافظت می کند. به عبارت ساده ، بررسی می کند که هر یک از رمزهای عبور شما را می توان ضعیف دانست ، خواه به دلیل کوتاه بودن ، عدم وجود نمادها یا شماره ها ، یا به دلیل استفاده از رمزهای عبور تکراری برای چندین ورود به سیستم.

نگهبان-حسابرسی

هنگام ایجاد یک ورود جدید در طاق ، یک تولیدکننده رمز عبور نیز وجود دارد ، اگرچه کمی اساسی تر از برخی گزینه های دیگر در این لیست است. می توانید طول رمز عبور را بین 8 تا 51 نویسه قرار دهید ، به علاوه تصمیم بگیرید که آیا کاراکترها ، اعداد یا نمادها را درج کنید.

نگهبان-ژنراتور

مثل همیشه ، بررسی کامل Keeper ما به شما ایده ای بهتر از آنچه انتظار دارد از این سرویس برسد ، می بخشد و قطعه Dashlane vs Keeper ما را بخوانید تا ببینید چگونه این دو با هم مقایسه می کنند.

5. RoboForm

RoboForm در جمع پنج تیم برتر ما قرار دارد. اگرچه یکی دیگر از گزینه های مناسب برای Firefox و Chrome ، بزرگترین ضعف RoboForm از نظر پسوند مرورگر آن ، عدم قابلیت وارد کردن رمز عبور است. می توانید نشانک ها را وارد کنید (که RoboForm نیز می تواند آن را ذخیره کند) اما نه رمزعبور.

Roboform-Bookmark-Import

رابط کاربری آسان است تا سر شما را بچرخانید و همه موارد ذخیره شده شما را می توانید در پوشه های جداگانه قرار دهید تا یک نمای کلی تر به شما ارائه دهد.. 

افزودن گذرواژه به RoboForm

متأسفانه روند اضافه کردن ورود به سیستم کمی دشوار است ، زیرا نمی توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید. در عوض ، باید وارد حساب کاربری خود شوید (پس از اولین ورود به سیستم ، اگر از قبل وارد سیستم شده اید) و اجازه دهید RoboForm قبل از اضافه شدن ورود به سیستم ، آن را تشخیص دهد..

Roboform-Vault

علاوه بر رمزهای عبور و نشانک ها ، می توانید از RoboForm نیز برای پیگیری یادداشت ها و هویت ها استفاده کنید. این هویت ها می توانند انواع داده ها ، از جمله آدرس استاندارد ، شماره تلفن و نامهای شما ، اما همچنین حساب های بانکی ، گذرنامه ها و کارت ها و همچنین زمینه های سفارشی را در خود جای دهند که می توانید خود را تعریف کنید.. 

تولید خودکار و رمز عبور با RoboForm

RoboForm مانند همه گزینه های ما ، هر زمان که بخواهید به آن کمک می کند فرم هایی را با تمام این داده ها پر کند.

Roboform-Identity

یک تولیدکننده رمز عبور برای کمک به شما در ایجاد رمزهای عبور قوی وجود دارد ، تنظیماتی برای حذف شخصیت های مشابه ، ساخت رمز عبور شش برابر و تعیین اینکه آیا می خواهید حروف بزرگ ، اعداد یا نمادها را در رمز عبور تولید شده خود داشته باشید.

Roboform-Generator

وقتی صحبت از قیمت گذاری و برنامه ریزی ها می شود ، نسخه رایگان RoboForm کاملاً خوب است. به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از گذرواژه‌ها و هویت‌ها را ذخیره کنید ، ورود به سیستم خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید و گذرواژه‌های خود را حسابرسی کنید.

اگر می خواهید از مدیر رمز عبور در چندین دستگاه استفاده کنید و بین آنها همگام سازی کنید ، باید RoboForm Everywhere را با هزینه 23.88 دلار در سال بدست آورید ، همچنین این امکان را به شما می دهد تا به پشتیبانی اولویت ، تأیید هویت دو عاملی ، به اشتراک گذاری ایمن پرونده ، دسترسی اضطراری و پشتیبان گیری از ابر اگر مطمئن نیستید که آیا این برای شما ارزش آن را دارد یا خیر ، به بررسی RoboForm ما مراجعه کنید تا متوجه شوید.

محترم قابل ذکر: مدیر رمز عبور Firefox

اگر Firefox مرورگر مورد نظر شماست و به دنبال مدیر رمز اصلی رمزعبور نیستید ، مدیر داخلی رمز عبور – با نام Lockwise – مورد توجه است. اگرچه مدیر رمز عبور Firefox فاقد برخی از ویژگی های پیشرفته تر است که گزینه های اصلی ما می توانند ارائه دهند ، اما هنوز هم یک کار خوب برای ذخیره و محافظت از رمزهای عبور شما دارد.

Firefox-Locklines

می توانید کلمه عبور های موجود خود را از Chrome ، Chromium ، Internet Explorer و Microsoft Edge وارد کنید و بین همه دستگاه های خود همگام سازی کنید. هیچ ویژگی دیگری وجود ندارد ، اما Firefox Lockwise بیش از اندازه کافی است اگر آنچه شما می خواهید ایمنی باشد که می توانید رمزهای عبور خود را ایمن نگه دارید و آنها را تکمیل کنید ، بنابراین لازم نیست آنها را به خاطر بسپارید.

Firefox-Import

یک ژنراتور رمز عبور نیز وجود دارد ، اگرچه پیدا کردن آن کمی سخت است. هر وقت برای یک سرویس جدید ثبت نام کردید ، می توانید در قسمت گذرواژه راست کلیک کرده و “استفاده از یک رمز عبور ایمن تولید شده” را انتخاب کنید. 

Firefox-Password-Generator

به یاد داشته باشید که یک رمز ورود اصلی تنظیم کنید ، زیرا این کار باید به صورت دستی انجام شود ، و بدون آن ، تمام رمزهای عبور شما به سادگی برای هر کسی که دسترسی فیزیکی به دستگاه شما داشته باشد قابل دسترسی است..

قفل هوشمند Google در مقابل یک مدیر رمز عبور

اگر Chrome مرورگر وب اصلی شماست ، ممکن است شما را وسوسه کنید که به سادگی از مدیر داخلی گذرواژه گوگل – یا “Smart Lock” به نام خود استفاده کنید تا کلمه عبور Google خود را ذخیره کنید. ما توصیه می کنیم در برابر آن ، اگر به هیچ دلیل دیگری به جز اینکه واگذار کردن کلمه عبور خود را به Google – شرکتی بدنام به خاطر بی توجهی به حریم خصوصی کاربران خود – یک ایده بسیار بد است.

Google-SmartLock

اگرچه مدیر رمز عبور Chrome یک ویژگی بررسی رمز عبور را ارائه می دهد ، اما امکان ایجاد رمزهای عبور ایمن و تصادفی وجود ندارد ، و این امکان را برای ایجاد کاربر در اختیار کاربر قرار می دهد ، که در بیشتر موارد منجر به رمزهای عبور به همان اندازه قدرتمند نمی شوند. بودن.

افکار نهایی

در آنجا آن را دارید ، لیست ما از بهترین برنامه های افزودنی مدیر رمز عبور در بازار است. اگرچه Dashlane به طور کلی یک انتخاب عالی است ، اگر به طور خاص به برنامه های افزودنی مرورگر علاقه مند هستید ، LastPass گزینه بهتری است ، به ویژه با توجه به برنامه رایگان عالی آن در بالای کلیه ویژگی های موجود در مرورگر شما.

اگر از پرداخت هزینه خدمات خود راضی هستید ، پس نمی توانید با 1Password اشتباه بخورید (قطعه 1Password ما را در مقابل LastPass بخوانید) ، در حالی که Keeper و RoboForm علی رغم برخی از نقص ها ، اگر می خواهید رایگان باشند ، گزینه های خوبی هستند. مدیر رمز عبور. 

اگرچه بسیاری از گزینه های دیگر در خارج وجود دارد که کار را به خوبی انجام می دهند – مانند برنامه افزودنی مدیر رمز عبور Avast ، پسوند Zoho Vault Chrome یا برنامه افزودنی مدیر رمز عبور Webroot – آنها کاملاً این فهرست را وارد نکردند.

نظر شما در مورد لیست برنامه های افزودنی مدیر رمز عبور چیست؟ آیا مورد علاقه شما را کنار گذاشتیم؟ آیا از هیچ کدام از انتخاب های برتر ما خوشتان نمی آید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. همچنین به بهترین مدیر رمز عبور ما در مورد بخش مشاغل کوچک نیز نگاهی بیندازید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me