بهترین نرم افزار آنتی ویروس 2020

به راهنمای Cloudward.net به بهترین نرم افزار آنتی ویروس خوش آمدید. ما قصد داریم شما را از طریق کرم زراعی که در طی بررسی آنتی ویروس های خود پیدا کرده ایم ، پیاده کنیم و همچنین در مورد آنچه آنتی ویروس برای محافظت از شما و احتیاط هایی که می توانید در خارج از یک اسکن عادی انجام دهید ، به شما اطلاع خواهیم داد..


ما برنامه های ضد ویروس را در طی پنج دور مقایسه خواهیم کرد: ویژگی ها ، قیمت گذاری ، کاربرپردازی ، محافظت و پشتیبانی. سه برنامه برای هر یک رتبه بندی می شود و در پایان ، ما یک برنده کلی اعلام خواهیم کرد.

قبل از شروع دور ، ما قصد داریم تعریف کنیم که آنتی ویروس برای سال 2020 چیست ، بیش از انواع اصلی بدافزارها بروید و چگونه تشخیص دهید که آیا در دستگاه شما وجود دارد ، و جوانب مثبت و منفی آن را وزن کنید برنامه های آنتی ویروس رایگان.

بیشتر در مورد:

 • امن ترین نرم افزار آنتی ویروس 2020
 • بهترین نرم افزار آنتی ویروس رایگان برای سال 2020
 • بهترین آنتی ویروس برای Android 2020

Contents

تعریف آنتی ویروس در سال 2020

بیشتر افرادی که وقت خود را در رایانه گذرانده اند می توانند تعریف اساسی از آنتی ویروس ارائه دهند. به عبارت ساده ، از رایانه شما در برابر ویروس محافظت می کند. اگرچه هنوز صحیح است ، آنتی ویروس ها همانطور که امروزه می شناسیم بهتر است ضد ویروس توصیف شوند.

Malware یک اصطلاح چتر برای نرم افزارهای مخرب است. ویروس ها در این لیست قرار دارند ، اما

 برنامه ها در طول سال ها رشد کرده اند تا مجموعه متنوعی از تهدیدها را در خود جای دهند ، همه این موارد در دسک تاپ شما زندگی نمی کنند.

بسیاری از برنامه های آنتی ویروس اکنون به عنوان مجموعه های امنیتی فوق العاده ، از جمله محافظت از چندین دستگاه ، سیستم عامل و دستگاه های تلفن همراه ارائه می شوند. اقدامات امنیتی افزایش یافته مانند حفاظت از سرقت هویت و رمزگذاری پرونده نیز امری عادی است.

رابط امنیتی پاندا

آنتی ویروس ها مانند گذشته واکنش پذیر نیستند. آنها قبل از این که بتوانند دستگاه شما را آلوده کنند به دنبال بدافزار نیستند. یک روش معمولی که انجام می شود ، استفاده از نظارت بر رفتار و یادگیری ماشینی است.

بهترین آنتی ویروس ها می توانند تهدیدهای شناخته شده را با یادگیری رفتار بدافزارهایی که قبلاً با آن روبرو شده اند و استفاده از آن در نرم افزارهای جدید شناخته نشده اند ، شناسایی کنند. این امر به آنها امکان می دهد تا بدافزارهای جدید را از دستگاه شما شناسایی و حذف کنند ، حتی اگر پایگاه داده نرم افزارهای مخرب شناخته شده آن را شامل نشود.

این یادگیری در مرورگر شما گسترش می یابد ، جایی که یک گنج نرم افزار مخرب در انتظار بارگیری شماست. مرورگرها از امنیت داخلی بخصوص Google Chrome بهتر شده اند ، اما یک آنتی ویروس اختصاصی می تواند حملات را از بین ببرد که ممکن است آنها را تشخیص ندهند.

قبل از رفتن به لیست ما ، اجازه دهید بدافزار متداولی را که ممکن است با آن روبرو شوید تعریف کنیم و چگونه بفهمید قبلاً آلوده شده اید.

انواع و حملات بدافزار

ویروس-بدافزار

اشکال بدافزار زیادی وجود دارد و ما نمی توانیم هرکدام را در اینجا پوشش دهیم. برنامه نویسان حیله گر هر روز در حال نوشتن نرم افزارهای مخرب برای سوء استفاده های جدید هستند. هنوز آرکیپ های گسترده ای وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

نرم افزارهای تبلیغاتی

یکی از رایج ترین انواع نرم افزارهای مخرب ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ساخته شده است تا زیر رادار کسانی که به دنبال آن نیستند ، اجرا شود. در بیشتر موارد موتور جستجوی شما تغییر می کند ، تبلیغات بیشتری در وب سایت هایی که بازدید می کنید ظاهر می شود و در برخی موارد تبلیغات روی دسک تاپ شما وجود دارد.

معمولاً به عنوان نرم افزاری رایگان از نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم تبلیغاتی می شوید. بسیاری از کاربران بدون اینکه فکر دیگری را انجام دهند از طریق نصب کننده ها کلیک می کنند و نحوه ورود آن به این صورت است. اطمینان حاصل کنید که با نصب کننده ها هوشیار هستید و هر جعبه ای را که می خواهد نرم افزار اضافی را نصب کند علامت آن را بردارید.

نکته جالب این است که این مسئله غیرقانونی یا همیشه بدخواه نیست. در بسیاری موارد ، کاربر به مرورگر “ایمن” می پردازد كه برای هر كس كه نرم افزار را بنویسد ، دلار تبلیغ می كند. حتی اگر حذف نرم افزار دشوار باشد ، سعی نمی شود چیزی از شما سرقت کند. مهمترین نکته برای محافظت از خود در برابر این نوع بدافزارها توجه به نصاب ها است.

رباتها و بطری ها

رباتها مخرب هستند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که به رایانه شما نفوذ کند و به هکر امکان می دهد از راه دور اقداماتی را روی دستگاه شما انجام دهد. رباتها می توانند خود را مانند کرمها جایگزین کرده و در دستگاههای دیگر مانند ویروسها گسترش دهند.

این مانند ماتریکس نیست ، جایی که هکر اعلان فرمان را می کشد و برای شما پیام ارسال می کند. اگر رایانه شما دارای یک بات باشد ، احتمالاً بخشی از دستگاههای برده دار و غلاف است که بیشتر برای حملات DDoS استفاده می شوند..

همه رباتها در یک botnet به دستگاههای میزبان فراخوانی می کنند تا یکباره یک عمل را انجام دهند ، معمولاً برای سرور یک وب سرور و از بین بردن یک سایت. آنچه در مورد بات نت ها ترسناک است این است که شما ممکن است جزء یکی از آنها باشید بدون این که هیچ نشانه قابل توجهی داشته باشید ، به خصوص اگر از یک سرویس مالافید مانند Hola VPN استفاده کرده اید.

Keylogger

keyloggers های توضیحی ، اما نامطبوع ، بدافزار ، کلیه کلیدهای ساخته شده در دستگاه میزبان را ذخیره می کنند. اکثر آنتی ویروس ها می توانند keylogger ها را تشخیص دهند زیرا آنها یک پروسه فعالانه در حال اجرا هستند ، اما روش های دیگری نیز برای محافظت از خود وجود دارد.

می توانید هنگام وارد کردن داده های حساس از یک صفحه کلید روی صفحه استفاده کنید ، اما توصیه می کنیم از بهترین لیست مدیر رمز عبور ما از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید. نه تنها صفحه کلید خود را لمس نخواهید کرد بلکه در هنگام ورود به وب سایت در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد.

باج افزار

Ransomware داده های دستگاه های شما را رمزگذاری می کند و تا زمان پرداخت باج ، آن را گروگان نگه می دارد. اسناد ، رسانه ها و موارد دیگر مورد بررسی قرار می گیرند تا زمانی که پول دریافت کنید تا بتوانید آن را پس بگیرید.

بر خلاف سایر بدافزارها ، می دانید که آیا این دستگاه شما است. مهاجم با دستورالعمل نحوه ارسال و باز کردن قفل اطلاعات خود را به شما اطلاع می دهد. معمولاً باید با استفاده از cryptocurrency مبلغی پرداخت کنید تا مهاجم ناشناس بماند.

سایر باج افزارها حیله گر است. به عنوان مثال Scareware بعنوان آنتی ویروس مطرح می شود که ادعا می کند موارد بی شماری را در دستگاه شما تشخیص داده است. ویروس های صفحه قفل یک وب سایت جعلی ، معمولاً دولت مسخره یا آژانس کارت اعتباری را بارگیری می کنند و قبل از ورود به دستگاه خود تقاضای پرداخت می کنید..

مهم نیست که به چه شکلی وارد می شود ، باج را نپردازید. این شخص قبلاً برای پیچ خوردن رایانه شما از راه خارج نشده است ، بنابراین آنها احتمالاً نمی توانند پرونده ها را پس دهند. بهترین راه برای از بین بردن باج افزار این است که به یک نقطه بازیابی سیستم در ویندوز برگردید و اسکن UEFI را اجرا کنید.

همچنین می توانید کل مسئله را دور بزنید و هارد دیسک خود را فرمت کنید ، اما باید از این نسخه پشتیبان تهیه کنید. بررسی کلی از بهترین فضای ذخیره سازی ابری و بهترین ارائه دهندگان پشتیبان آنلاین را برای بررسی چگونگی انجام این کار به بهترین شکل بررسی کنید.

روتکیت

روت کیت شبیه به ربات است ، اما برخلاف بات نت ها ، علاقه بیشتری به آلوده کردن یک دستگاه واحد دارند. مجموعه ابزارهای نرم افزاری به کاربر غیرمجاز امکان دسترسی به دستگاه از راه دور را می دهد و آنها را قادر به اجرای پرونده ها و تغییر پیکربندی های سیستم می کند..

از آنجا که ریشه های آن بسیار عمیق است ، تشخیص و حذف آنها دشوار است. برای رسیدن به این سطح دسترسی زمان زیادی لازم است ، بنابراین ، بسیاری از آنتی ویروس ها به دلیل دستیابی به مجوزهای کاربر ، rootkits را شناسایی و حذف می کنند..

در صورتی که از قبل rootkit داشته باشید و با استفاده از اسکن رومیزی قابل جدا شدن نیستید ، بهترین گزینه اجرای اسکن UEFI برای خاموش کردن آن قبل از بارگیری سیستم عامل شما است..

جاسوسی

جاسوس افزار سخت است زیرا غیر قانونی یا مخرب نیست. این نرم افزاری است که برای جاسوسی از شما ، جمع آوری داده ها درباره گزینه های مرور شما ، تصمیم گیری در مورد خرید و موارد دیگر طراحی شده است. در بیشتر موارد ، این راهی برای فروش اطلاعات به بازاریابان است. نمونه اخیر ، Red Shell با بازی های رایانه ای زیادی رو به رو شد و باعث ایجاد جنجال در جامعه بازی شد.

نرم افزارهای جاسوسی مانند این به طور عمدی توسط توسعه دهندگان نرم افزار قرار داده شده است ، اما همیشه اینطور نیست. بعضی اوقات روشی برای ضبط صفحه ، ثبت اطلاعات ورود به سیستم حساس یا جاسوسی از وب کم برای دیدن Toms است.

خوشبختانه ، تشخیص و حذف آن بسیار آسان است. بسیاری از آنتی ویروس های مدرن شامل محافظت از وب کم ، و همچنین دسترسی به همه برنامه ها را ممنوع می کنند ، مگر اینکه اجازه دهید.

تروجان

Trojan-Virus

مانند اسب Trojan ، این نوع بدافزارها خود را به عنوان چیزی مفید نشان می دهند ، اما بار مخرب را درون خود نگه می دارند. یک تروجان به تنهایی نرم افزار مخرب نیست ، هرچه که درون آن باشد.

این یکی از رایج ترین روش های ارسال بدافزار به یک دستگاه است. این همچنین یکی از خطرناک ترین است زیرا از آن برای تهیه لیست های کلیدی ، باج افزار ، ریشه و سایر موارد استفاده می شود. تروجان ها از اولین مواردی هستند که آنتی ویروس ها به دنبال آن هستند.

بهترین راه برای جلوگیری از یک تروجان ، بارگیری هیچ چیز مشکوک نیست. شما باید به دنبال مواردی مانند مبدل های PDF رایگان و آنتی ویروس های جعلی باشید. در موارد مخرب بیشتر ، بارگیری ها وظیفه مضاعف را برپا می کنند ، یک تروجان و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را بر روی دستگاه خود نصب کنید.

ویروس

ویروس ها یکی از ابتدایی ترین و قوی ترین تهدیدهای رایانه ای ، مدت طولانی است که حداقل به اندازه کافی طولانی است تا بتوانیم اصطلاح “آنتی ویروس” را ترسیم کنیم. آنها به دنبال تولید مثل هرچه سریعتر هستند و به دستگاه شما و هر آنچه با آنها ارتباط دارید آلوده می شوند.

جنبه ترسناک ترین ویروس ها این است که آنها به چه سرعت می توانند گسترش یافته و باعث تخریب شوند. آنها قبلاً برای دزدیدن یا فاسد کردن حجم عظیمی از داده ها ، اغلب دستگاه شما را با خوردن منابع سیستم کند می کند..

خوشبختانه ، ویروس ها کمتر از گذشته شایع هستند ، زیرا آنتی ویروس ها پیشرفته تر شده اند. سایر بدافزارها جای خود را گرفته اند ، که مهمترین آنها باج افزارها و رباتهاست.

فیشینگ

اگرچه از نظر فنی نوعی بدافزار نیست ، فیشینگ تهدیدی جدی برای امنیت سایبر است. با کسی که بعنوان یک نهاد مشروع معرفی شده است از طریق ایمیل ، تلفن یا متن با شما تماس گرفته شده است و از شما خواسته است تا اطلاعات حساس را ارائه دهید. معمولاً بانک ، شرکت بیمه یا آژانس کارت اعتباری است.

هدف این است که کاربر را در کلیک کردن بر روی URL آلوده ، به طور معمول درگاه پرداخت مسخره ، و وارد کردن اطلاعاتی مانند نام کاربری و رمز عبور ، فریب دهید. در طی آزمایش آنتی ویروس ، دیدیم بانک ها ، پی پال و آژانس های بیمه تقلید می شوند.

صفحات وب فیشینگ دائماً تغییر می کنند ، اغلب برای یک روز یا کمتر ماندن ، جمع آوری داده ها و آفلاین شدن. خط اول دفاع احترام به پوشه هرزنامه شما و عدم ارسال اطلاعات بدون اعتبار است. اطمینان حاصل کنید که هنگام وارد کردن اطلاعات حساس ، URL ای را که در آن قرار دارید دو بار بررسی کنید.

نحوه شناسایی بدافزار

بیشتر بدافزارها به این معنی است که تا زمانی که ممکن است در دستگاه شما کشف نشده زندگی کنند. طرح های دیگری مانند Ransomware وجود دارد که حضور آنها را معلوم می کند. به غیر از اینها ، این بدان معناست که بدافزار دارید بدانید.

هنگامی که آنتی ویروس را از لیست ما بارگیری کردید و اسکن را اجرا کردید ، می دانید که آیا بد افزار در دستگاه شما وجود دارد یا خیر ، اما علائمی وجود دارد که باید قبل از آن جستجو کنید.

اولین عملکرد لاغر است. بدافزارها به سرعت از طریق منابع سیستم جویده می شوند ، اغلب به این دلیل که برنامه ها به سرعت و بدون بهینه سازی نوشته شده اند. اگر دستگاه شما در حال اجرا کندتر از حالت عادی است ، ممکن است بدافزار داشته باشید.

CPU پین شده است

در ویندوز ، می توانید از مدیر وظیفه برای دیدن کارهای فعال و استفاده از منابع استفاده کنید. به لیست بروید و ببینید آیا فرایندهای فعال وجود دارند که نامهای عجیب و غریب دارند یا به نظر نمی رسد با هر برنامه کاربردی گره خورده باشند. خوب نیست برای پایان دادن به این فرآیندها ، اگرچه شما بدافزار را از بین نمی برید و ممکن است روندی باشد که به یک برنامه قانونی وصل شده باشد.

اشکال دیگر بدافزارها ، مانند رباتها ، ممکن است هیچ نشانه ای از حضور در دستگاه شما را نشان ندهد. به همین دلیل ، بهتر است که اغلب اسکن کامل را با آنتی ویروس خود انجام دهید ، حتی اگر متوجه کندی سیستم یا فرآیندهای فعال عجیب و غریب نشوید.

آنتی ویروس رایگان: خوب ، بد & زشت

در حالی که راه حل های پرداخت شده تقریبا همیشه بهتر هستند ، آنتی ویروس های رایگان در بازار وجود دارد. ما فکر می کنیم شما نباید محافظت کنید فقط به این دلیل که کیف پول شما نمی تواند از یک برنامه کامل پشتیبانی کند ، اما اشکالاتی در ارائه پیشنهادات رایگان وجود دارد.

بیایید با چیزهای خوب شروع کنیم. نکته اصلی فروش آنتی ویروس های رایگان این است که ، آنها رایگان هستند. شرکت هایی مانند Avast ، Malwarebytes ، Avira و Norton برای محافظت از آنتی ویروس های رایگان استفاده کرده اند. شما یک نصاب را بارگیری می کنید و این هزینه ای است که صرف نمی شود.

رابط Malwarebytes

مانند هر چیز رایگان ، محدودیت هایی وجود دارد. آنچه می خواهید یک نسخه نرم افزاری از نرم افزار پرداخت شده و درخواست های ارتقاء یافته ثابت است. به عنوان مثال Avira Free فقط اسکن براساس تقاضا را ارائه می دهد. شرکت ها ادعا می کنند که نسخه های پولی و رایگان هم با امضاهای جدید بدافزار به روز شده اند ، اما همیشه با همان سرعت انجام نمی شوند.

تفاوت کمی است ، اما آنتی ویروس های پرداخت شده تعداد تشخیص بیشتری در مقایسه با همتایان رایگان خود دارند. با فرض اینکه هر دو برنامه با همان امضای نرم افزارهای مخرب به روز شده اند ، می توان حدس زد که این به روزرسانی ها ابتدا به کاربران پرداخت شده و دوم به صورت رایگان منتشر می شوند.

زمان برای برنامه های آنتی ویروس مهم است. بهره برداری های صفر روزه حملات صورت می گیرد که در همان روز شناخته می شود. کسانی که آنتی ویروس رایگان دارند نسبت به آنها آسیب پذیرتر هستند. محصولات پرداخت شده معمولاً از مانیتورینگ رفتارهای پیچیده تری برای ردیابی بدافزارهای صفر استفاده می کنند ، در حالی که محصولات رایگان به امضای معروف بدافزارها و روشهای تشخیص احتیاطی اعتماد دارند.

این که آیا این یک سیستم نظارت بر رفتار پیچیده تر است یا بروزرسانی سریعتر امضای بدافزارها بی اهمیت است. به طور متوسط ​​، آنتی ویروس های آزاد کمی بدتر از همتایان پرداخت شده خود عمل می کنند. این یک حاشیه کوچک است ، اما راه حل های پرداخت شده گاهی برای توجیه تلاش می کنند.

این تفاوت ها در ویژگی هایی با تمرکز بر قابلیت استفاده یا محافظت وجود دارد. در این لیست ، معمولاً می خواهید کنترل والدین ، ​​محافظت از باج افزار و گزینه های پشتیبانی را هنگام به روزرسانی دریافت کنید.

کنترل والدین Sophos Home

این ویژگی ها به راحتی از قیمت پیشی می گیرند. اسکن دستگاه شما برای بدافزار می تواند بقایای آن را پاک کند ، اما محافظت در برابر سرقت هویت ، باج افزار و حملات تلفن همراه از ویژگی هایی است که با آنتی ویروس های پرداخت شده دریافت می کنید.

به طور خلاصه ، آنتی ویروس های پرداخت شده بهتر از انواع رایگان هستند. میزان ردیابی مشابه است ، اما ویژگی های محافظت اضافی و زیرساخت های قوی تر ، این نسخه قابل ارتقا را توجیه می کند. با این وجود ، حفاظت رایگان بهتر از محافظت نیست ، بنابراین حتماً توصیه های ما را در مورد بهترین نرم افزار آنتی ویروس رایگان ، از طریق این راهنما بخوانید..

دور یک: ویژگی ها

آنتی ویروس ها بیشتر از محافظت برای رایانه شخصی شما هستند. برنامه های اساسی در دسترس است ، اما محصول اصلی از ابزار ابزار به مجموعه امنیتی برتر تبدیل شده است. در دور اول ما به ویژگیهایی خواهیم پرداخت که امنیت و تجربه شما را بدون احتراق منابع سیستم یا مشغول کردن رابط کاربری بهبود می بخشد.

شبکه های خصوصی مجازی و ابزارهای مدیریت رمز عبور جزء مواردی نیستند که در نظر می گیریم. این ابزارها به مجموعه های آنتی ویروس تبدیل شده اند ، اما عملکرد بدتری نسبت به بهترین مدیران VPN و رمز عبور ما دارند. اگر VPN یا مدیر رمز عبور موجود باشد می تواند انگشت پا را با انتخاب های برتر ما در این دسته ها قرار دهد..

درعوض ، ما در حال بررسی ویژگی هایی از قبیل دستگاه خرد کننده پرونده ، کنترل والدین و یک مرورگر ایمن هستیم. اکثر آنتی ویروس ها مرورگر فعلی شما را تضمین می کنند ، اما ما به دنبال یک برنامه اضافی هستیم که از پرداخت های آنلاین محافظت می کند ، تبلیغات را مسدود کرده و کوکی ها را پاک می کند.

در خارج از آن ، ویژگی ها خاص محصول هستند. برای مثال ، آنتی ویروس Bitdefender شامل پروفایل هایی برای تنظیم اسکن ها ، و AVG شامل یک آزمایش رایگان از نرم افزار TuneUp برای پاک کردن زباله های دستگاه شما است. ویژگی هایی مانند این کمک می کند تا آنتی ویروس های خاصی از سایرین متمایز شود و به عنوان کراوات برای محصولات با مجموعه های مشابه مورد استفاده قرار گیرد..

اینجا چیزهایی است که ما در این دوره به دنبال آن هستیم:

 • خردکننده پرونده
 • کنترل والدین
 • مرورگر ایمن
 • ویژگی های اضافی

AVG

AVG با ارائه حفاظت رایگان از بدافزارها ، محافظت از باج افزار و موارد دیگر ، خدمات رایگان سخاوتمندانه ای دارد. ویژگی مورد علاقه ما از برنامه رایگان مرورگر امن AVG ، رابط Chromium با پسوندهای از پیش نصب شده مانند مسدود کننده تبلیغات ، پاک کننده کوکی و مدیر رمز عبور است.

این مرورگر که همان مرورگر ایمن Avast است ، از سایر آنتی ویروس ها متمایز است. این یک رابط آشنا است که سرعت شما را افزایش می دهد و شما را محافظت می کند. تا زمانی که بتوانید بدون ادغام Google بروید ، مرورگر امن گزینه خوبی نیست.

Internet Security ویژگی هایی مانند فایروال ، محافظت از وب کم و رمزگذاری پرونده را اضافه می کند. رمزگذاری پرونده مفیدترین گزینه است ، و یک لایه امنیتی اضافی را در برابر باج افزار ناخوشایند فراهم می کند.

تنظیمات محافظت AVG

دلیل این که AVG در این دور مقام اول را دارد ، بسته نهایی آن است. این امنیت اینترنت و AVG TuneUp با هم ترکیب شده اند. TuneUp یک ابزار تمیز کننده عالی است که می تواند پرونده های فله ای را کاهش دهد و عملکرد سیستم درایو را کند کند و برنامه های پس زمینه را برای منابع سیستم تغییر داده تنظیم کند. وقتی TuneUp را آزمایش کردیم ، بیش از 12 گیگ درایوهای ما را پاک کرد.

AVG معیارهای ما را با کنترل والدین ، ​​یک مرورگر ایمن ، یک فایل خردکننده و ویژگی های اضافی مانند TuneUp برآورده می کند. یک سری ویژگی های دیگر نیز وجود دارد که می توانید در بررسی کامل AVG ما در مورد آنها بخوانید.

Bitdefender

آنتی ویروس Bitdefender آنتی ویروس معیار ما برای ویژگی ها است. اگر برای AVG TuneUp نبود ، به راحتی در این دور مقام اول را می گرفت. با این حال ، باید برای ثانویه حل و فصل شود. در پاشنه AVG با پروفایل های عملکرد ، بانکداری آنلاین ایمن و Bitdefender Photon گره می خورد.

این مجموعه از ویژگیهای محافظ چشمگیر برخوردار است و همانطور که می توانید در بررسی Bitdefender ما بخوانید ، پایه کنترل والدین ، ​​یک دستگاه خردکن پرونده و یک مرورگر ایمن را برآورده می کند. شما از رمزگذاری کامل فایل و محافظت از باج افزار ، یک مانیتور تهدید شبکه ، فیلتر فیشینگ و ضد سرقت ، ابزاری برای کمک به پیدا کردن دستگاه خود در صورت گم شدن یا دزدی به شما کمک می کنید.

تنظیمات پروفایل Bitdefender-Profile

ویژگی مورد علاقه ما نمایه های عملکرد ، اختصاصی برای Bitdefender است. هنگام انجام برخی اقدامات یا برنامه های کاربردی ، می توانید پروفایل ها را به صورت خودکار شروع کنید.

Bitdefender باعث افزایش حفاظت از مناطق می شود ، اعلان ها را سرکوب می کند یا هر کار دیگری را که بر اساس کاری که انجام می دهید ، انجام می دهد. به عنوان مثال ، یک نمایه کار ممکن است ضمن سرکوب اعلان های اسکن ، باعث افزایش حفاظت از ایمیل و شبکه شود.

راه دیگر برای افزایش کارایی با Bitdefender Photon است که تنظیمات سخت افزاری و نرم افزاری شما را اسکن کرده و اسکن های مربوط به آن را بهینه می کند. شما منابع خود را ذخیره می کنید و سرعت خود را بهبود می بخشید ، بنابراین می توانید هنگام اسکن کردن Bitdefender ، از دستگاه خود استفاده کنید.

کسپرسکی

بسیاری از آنتی ویروس ها می توانند اسلات سوم را برای این دور بدست آورند. ESET ، Panda Security و Norton حریف بودند ، اما ما باید آن را برای تمرکز روی کیفیت بیش از کمیت با ویژگی های آن به کاسپرسکی واگذار کنیم..

این شامل همه چیزهایی است که ما در این دوره به دنبال آن هستیم: یک دستگاه خرد کننده پرونده ، کنترل والدین و یک مرورگر ایمن. 

سایر ویژگی های قابل توجه شامل محافظت از وب کم و پاک کننده حریم خصوصی است. این سیستم شما را برای هر گونه اطلاعات شناسایی و تمیز کردن آن پاک می کند. در حالی که پاک کننده حریم خصوصی به اندازه AVG TuneUp شما را ذخیره نمی کند ، شما را از سرقت هویت محافظت می کند. برای جلوگیری از سرقت هویت می توانید نکات ما را بخوانید تا روشهای بیشتری برای محافظت از خود را یاد بگیرید.

مسدود کننده ردیاب کسپرسکی

شما پول امن دریافت می کنید ، که یک روش مطمئن برای مقابله با معاملات آنلاین است ، اما کسپرسکی همچنین از مرورگر عادی شما محافظت می کند. مرور خصوصی ، تلاش برای جمع آوری داده ها از تجزیه و تحلیل وب به شبکه های اجتماعی را مسدود می کند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مرور خصوصی و سایر ویژگی های کسپرسکی در بررسی آنتی ویروس Kaspersky ما بخوانید.

دور دوم: قیمت گذاری

همانطور که با تمام راهنماهای ما ، ما به قیمت آن نگاه کردیم که مربوط به ارزش است. به عنوان مثال ، ما مرتباً ExpressVPN را در رده بالای آن قرار می دهیم. گران است ، اما قیمت آن را با مجموعه ای از ویژگی های قوی که می توانید در بررسی ExpressVPN ما بخوانید ، توجیه می کند.

یک سرویس فقط به دلیل ارزان بودن مناسب نیست ، بنابراین ، ما به قیمت و ویژگی های تعیین شده در رابطه با یکدیگر خواهیم پرداخت. به عنوان مثال ، F-Secure گرانتر از McAfee Total Protection است ، اما نتایج آزمایشگاه آن را بالاتر از رقیب قرمز محافظ خود قرار می دهد.

خارج از ارزش کلی ، ما در حال بررسی خط برنامه هستیم. این شامل چند دستگاه می تواند در یک برنامه باشد ، چه سیستم عاملهایی از آن پشتیبانی می کنند و غیره. Kaspersky Internet Security ، آنتی ویروس ای که نتایج آزمایشگاه عالی را ارائه می دهد ، محدود به پنج دستگاه است و این باعث می شود فروش سختی برای خانواده ها داشته باشد..

همانطور که گفته شد ، آنتی ویروس های پرداخت شده معمولاً از همتایان رایگان خود بهتر هستند. با این وجود ، شایستگی برای ارائه رایگان پیشنهادات وجود دارد. در نظر می گیریم که یک آنتی ویروس در هنگام تعیین رتبه بندی ما یک برنامه رایگان به عنوان یک عامل کوچک ارائه دهد.

آنچه در این دور به دنبال آن هستیم:

 • مقدار
 • پشتیبانی دستگاه
 • پشتیبانی از سیستم عامل
 • برنامه رایگان

آواز

Avast بهترین آنتی ویروس با ارزش محور است. قیمت رایگان سخاوتمندانه متمایز است و کمترین هزینه Avast Pro تقریبا نیمی از قیمت سایر آنتی ویروس ها است. اگرچه ویژگی ها سبک هستند ، همانطور که می توانید در بررسی Avast Pro ما بخوانید ، می تواند نتایج آزمایشگاه را از هم جدا کند.

در مقایسه با بسته های امنیتی مانند Bitdefender ، ویژگی های آن کم است ، اما با هزینه ای کمتر از نیمی از هزینه ، شما هنوز هم مقدار زیادی را دریافت می کنید. Avast شامل مرورگر امن آن است که همان مرورگر امن AVG است. دارای پسوندهایی مانند مسدود کننده تبلیغات ، پاک کننده کوکی ها و موارد دیگر است ، اما فاقد ادغام گوگل است.

ویژگی مورد علاقه ما در Avast Free و Pro Inspector Wi-Fi است. تمام دستگاه های متصل به شبکه شما را اسکن می کند و در مورد آسیب پذیری ها به شما هشدار می دهد. این امر به ویژه برای کشف WiFi عمومی مفید است ، اما می تواند برای شناسایی مشکلات در شبکه خانگی شما نیز استفاده شود.

تنها مشکلی که در مورد Avast وجود دارد این است که نمی توان سیستم عامل ها را با هم مخلوط کرد. حتی برنامه های چند دستگاهی محدود به رایانه شخصی هستند. ارائه های مک ، اندروید و iOS رایگان یا ارزان هستند ، اما درد برنامه های ویندوز را کاهش می دهد.

با وجود ارزش Avast Pro ، بسیاری از ویژگی های دیگر برای ضمانت ارتقاء وجود دارد. به عنوان مثال ، Avast Ultimate به اندازه قیمت های ارزان قیمت هیچ ارزش افزوده ای ندارد بلکه همراه با Avast SecureLine ، یک VPN شگفت آور خوب برای یک محصول همراه است. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن می توانید بررسی Avast SecureLine ما را بخوانید.

محافظت کامل مک آفی

McAfee به دلیل عملکرد ضعیف در دسک تاپ به دلیل محدودیت پاپ آپ ، در بررسی McAfee Total Protection ما نمره “مناسبی” کسب کرد ، اما گزینه کمتری برای تعداد بالا دستگاه با قیمت پایین وجود ندارد.

با هزینه کمتر از 50 دلار در سال ، می توانید حداکثر 10 دستگاه را با مجموعه حق بیمه مک آفی محافظت کنید. این برنامه از Windows ، macOS ، Android و iOS پشتیبانی می کند و می توانید همه آنها را در UI همگام سازی کنید. آنتی ویروس برای خانواده ای که باید از چندین ماشین محافظت کرده و آنها را در یک منطقه واحد مدیریت کند ، بهترین گزینه است.

شما همچنین بسیاری از ویژگی ها را دریافت می کنید. McAfee شامل True Key ، نرم افزاری مناسب برای مدیریت رمز عبور است که آن را به سطح Dashlane تبدیل نمی کند (بررسی Dashlane ما را بخوانید). با این حال ، به عنوان یک نرم افزار همراه ، خوب است. شما پنج پروانه دریافت می کنید ، که به تنهایی ، سالانه 99.99 دلار هزینه می کنند.

از امکاناتی نظیر دستگاه خرد کننده پرونده و پاک کننده مرورگر نیز استقبال می شود. McAfee Total Protection یک گزینه وسط جاده است که در هیچ منطقه ای تعالی ندارد. اگر به دنبال محافظت از هرچه بیشتر دستگاه ها با کمترین قیمت هستید ، بهترین انتخاب است.

خانه سوفوس

برخلاف بسیاری از آنتی ویروس ها ، Sophos Home یک طرح قیمت گذاری ساده دارد. یک نوع رایگان و پرداختی وجود دارد ، هر دو با توجه به هزینه های بالای دستگاه ، تعداد دستگاه های بالایی دارند. این برنامه رایگان از سه دستگاه محافظت می کند و از پرداخت 10 محافظت می کند که فقط 50 دلار سرقت است.

شما در برنامه رایگان ویژگی های زیادی دریافت نمی کنید. شما آنتی ویروس اساسی را دارید که در برابر مجموعه استاندارد بدافزارها از جمله باج افزار ، کنترل والدین و مدیریت از راه دور محافظت می کند تا همه دستگاه های خود را بررسی کنید.

پریمیوم با افزایش سه برابر دستگاه و دارای ویژگی های جدید ارزش افزوده را دارد. شما از محافظت از وب کم و keylogger ، حذف نرم افزارهای مخرب پیشرفته و محافظت از بانکداری برخوردار می شوید. در 10 دستگاه ، کنترل والدین و مدیریت از راه دور حتی بیشتر می درخشد.

ما در مورد محافظت ، ما همانطور که می توانید در بررسی خانه Sophos Home ما بخوانید ، در مورد محافظت خود را داریم. با این حال ، برای قیمت ، این مقدار عالی است شما برای تقریباً نیمی از هزینه بسته های قابل مقایسه از بسیاری از دستگاه ها و ویژگی های زیادی پشتیبانی می کنید.

دور سه: کاربرپسندی

استفاده از آنتی ویروس ها بسیار آسان است. استثنائات وجود دارد ، اما به هر حال شانسی برای تهیه این لیست ندارند. ما قابلیت استفاده کلی را در نظر خواهیم گرفت ، اما بیشتر به گزینه ها و نحوه نمایش این گزینه ها اهمیت می دهیم.

هسته اصلی هر آنتی ویروس ، اسکن ، بزرگترین نگرانی است. ما به دنبال حالت های اسکن زیادی و راهی آسان برای درک آنها هستیم. اسکنهای هدفمند ضروری هستند و از امکاناتی مانند اسکن کشیدن و رها کردن ESET استقبال می شود.

ما در حال اسکن از پشت در اسکن هستیم ، حداقل از تست دستی استفاده می کنیم. ما استفاده از CPU را در حین اسکن کنترل می کنیم زیرا این یکی از معدود راهکارهای ارزیابی عملکرد خارج از گفتن آنتی ویروس “کند” است. مانند نمرات محافظت ، ما برای آزمایش عملکرد روی آزمایشگاه تکیه می دهیم ، که در مرحله بعدی به آنها خواهیم پرداخت.

اگرچه عملکرد به خارج از اسکن می رسد. به عنوان مثال ، امنیت پاندا دارای رابط کاربری جذابی است که خیلی سخت تلاش می کند تا ویژگی ها را در آن قرار دهد. مالیات آن بر روی منابع سیستم حتی دستگاه تست قدرتمند ما را نیز در حین استفاده به ارمغان آورد و پاسخی به ورودی کاربر پس از گذشت.

اینجا چیزهایی است که ما در این دوره به دنبال آن هستیم:

 • گزینه های اسکن
 • دسترسی به تنظیمات
 • عملکرد اسکن
 • عملکرد بیکار

AVG

در حالی که دورهای دیگر نزدیک هستند ، این مرحله نیست. AVG با داشتن گزینه ها و روشی ساده برای درک همه آنها ، مقام اول را به خود اختصاص می دهد. نصاب شخصی سازی را شروع می کند و به شما امکان می دهد اجزای حفاظتی را برای نصب انتخاب کنید. اگر به عنوان مثال محافظت از وب کم نگران کننده شما نیست ، می توانید آن ویژگی را حذف کنید.

ما خصوصاً تحت تأثیر حالتهای اسکن قرار گرفته ایم. شش تنظیم از پیش تنظیم شده دارید: یک جارو کشیدن اساسی ، اسکن عمیق ، اسکن هدفمند ، اسکن عملکرد ، اسکن بوت و اسکن USB. ما دوست داریم که اسکن هدفمند می تواند به پرونده های خاص انجام شود و اسکن عملکرد می تواند سرعت خود را با TuneUp تقویت کند. اسکن های بوت مفید هستند ، به خصوص ، اگر باج افزار شما را از دستگاه خود قفل می کند.

حالتهای اسکن AVG

هر اسکن و همچنین سایر اجزای دیگر تنظیمات خاص خود را دارد. شما می توانید مدت زمان پاپ آپ را مدیریت کنید ، تنظیم کنید که چگونه AVG انواع فایل را تشخیص دهد ، زمینه های اسکن سفارشی و موارد دیگر را تنظیم کنید. لازم نیست که هیچ یک از این تنظیمات را تغییر دهید ، و این همان چیزی است که AVG را بسیار قدرتمند می کند. این گزینه ها را به شما می دهد بدون هیچ گونه فشار برای تغییر آنها.

AVG معیارهای ما را با عملکرد عالی دور می زند. ما بیشترین میزان ، متوجه شده ایم که در هنگام انجام یک اسکن عمیق ، 5 درصد در استفاده از پردازنده بیش از حد غیرفعال افزایش یافته است. عملکرد Idle نیز خوب بود ، و رابط کاربری در آن از بین می رود.

Bitdefender

Bitdefender به دلیل رابط کاربری قابل تنظیم ، در این دور دوم را کسب می کند. ماژول هایی وجود دارد که می توانید برای ساختن صفحه اول UI به هر روشی که دوست دارید پیکربندی کنید. Bitdefender آنها را سریع عمل می کند و ما دوست داریم که این برنامه به شما امکان می دهد بدون هیچ فضایی هدر رفته ، تجربه را متناسب کنید.

بقیه تنظیمات شما در چهار زبانه در منوی سمت چپ قرار دارد. Bitdefender از یک طرح کاشی مشابه به صفحه اصلی استفاده می کند و می توانید بر روی هر یک از گزینه ها کلیک کنید تا یک منوی تنظیمات پیشرفته را مطرح کنید.

رابط Bitdefender

Bitdefender اگرچه به اندازه AVG عمیق نیست ، قدرت زیادی دارد که درون یک رابط بصری پیچیده شده است. هیچ مشکلی در مورد اینکه یک مکان یا ویژگی خاص در کجا قرار ندارد ، وجود دارد و اگر شما خطا کردید ، استفاده از رابط کاشی ساده است.

همچنین از پروفایل های Bitdefender Central استفاده می کنید که یک UI وب برای مدیریت دستگاه های شما ، تنظیم کنترل والدین و رسیدگی به صورتحساب شما است. جدا کردن آن بخش ها باعث می شود تا رابط مربوط به محافظت و مرورگر با سایر موارد باشد.

عملکرد خوب است اما عالی نیست. هنگام انجام کارها مانند راه اندازی وب سایت ، هنگام اجرای اسکن ، اندکی کاهش وجود دارد. با این حال ، رابط کاربری کاملاً خراب است و Bitdefender بیش از حد منابع سیستم را غفلت نمی کند.

ESET NOD32

NOD32 یک رابط فریبنده و ساده دارد. یک صفحه اصلی وجود دارد که وضعیت رایانه شما و شش زبانه در سمت چپ برای پیمایش را نشان می دهد. برخلاف رویکرد گسترده Bitdefender به زبانه کشی ، گزینه های رابط ESET شما را به سمت ویژگی های خاص مانند اسکن یا به روزرسانی ها سوق می دهد.

تنظیمات پیشرفته پنهان است. با رفتن به “تنظیم” ، سپس “راه اندازی پیشرفته” می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. سیلاب ها با گزینه هایی برای ارسال نمونه ، تیز کردن موتور تشخیص و تنظیم محافظت از شبکه در آنجا باز می شوند.

رابط ESET NOD32

یافتن این تنظیمات دشوار نیست ، اما به اندازه کافی دفن شده اند که یک کاربر عادی آنها را پیدا نمی کند. هرکس نرم افزاری را که متناسب با نیازهای خود پیکربندی کند ، می تواند ابزارهایی را پیدا کند ، بدون اینکه تمامیت رابط را به خطر بیاندازد.

حالت های اسکن نیز محکم هستند. اسکن کامل ، اسکن رسانه قابل جابجایی ، اسکن هدفمند و اسکن UEFI وجود دارد. همچنین می توانید برای شروع یک اسکن هدفمند ، پرونده ها یا پوشه ها را به رابط بکشید و رها کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات اسکن و آنچه ESET دیگری ارائه کرده است ، بررسی ESET NOD32 ما را بخوانید.

دور چهارم: محافظت

به منظور محافظت از آنتی ویروس ها و به همین ترتیب ، این دور مهمترین از این پنج گروه است. ما آزمایش های دستی را با نتایج آزمایشگاه مقایسه خواهیم کرد تا یک بررسی کلی از اینکه چگونه آنتی ویروس شما را از جریان مداوم تهدیدات آنلاین محافظت می کند ، بدست آوریم..

ابتدا از طریق نتایج آزمایش به شناسایی و حذف نرم افزار خواهیم پرداخت. سناریوی اینجاست که یک کاربر از قبل بدافزار دارد و برای یافتن و از بین بردن آن به آنتی ویروس احتیاج دارد. در بیشتر موارد ، این بدافزار شناخته می شود که جزئی از بانک اطلاعاتی آنتی ویروس است.

بدافزار صفر نگرانی بعدی است. ما نظارت بر رفتار آنتی ویروس و اینکه چگونه بدافزار را شناسایی می کند ، بررسی خواهیم کرد ، حتی اگر امضا برای آن ایجاد نشده باشد. ما همچنین به مثبت های کاذب نگاه خواهیم کرد ، که بعضا نتیجه ناخواسته نظارت بر رفتار است.

خارج از حذف بدافزار موجود در آنجا ، ما به دنبال اقدامات امنیتی پیشگیرانه از جمله باج افزار ، وب کم و محافظت از مرورگر خواهیم بود. ما همچنین نقشه های فیشینگ را آزمایش خواهیم کرد و توانایی آنتی ویروس را در شناسایی آنها بررسی می کنیم.

آنچه در این دور به دنبال آن هستیم:

 • شناسایی و حذف بدافزار
 • محافظت از بدافزار صفر روز
 • امنیت فعال
 • عملکرد فیشینگ

Bitdefender

Bitdefender امن ترین آنتی ویروس در تست دستی ما بود. بسیاری از آزمایشگاه ها گره خورده اند ، و به عنوان یکی از گزینه های برتر در بین ارائه دهندگان آنتی ویروس رتبه بندی شده است. تجزیه و تحلیل ماه آوریل AV-Test نشان داد که 100 درصد در برابر بدافزارهای درون وحشی و صفر روزانه ، که ضربان 99.5 درصد متوسط ​​صنعت است.

همچنین یکی از تنها چهار آنتی ویروس برای به دست آوردن مجوز سطح 1 از MRG Effitas بود. تجزیه و تحلیل طیف کامل Q1 2018 18 آنتی ویروس را با تروجان ، باج افزار ، پشتیبان ، بدافزارهای مالی و موارد دیگر آزمایش کرد. گواهینامه بدان معنی است که Bitdefender 100 درصد موفق به مسدود کردن 337 نمونه در این نتایج آزمون شده است.

وب سایت Bitdefender-Blocked

مطابق با معیارهای ما ، Bitdefender میزبان اقدامات محافظتی پیشگیرانه ای است. شما برای محافظت در برابر باج افزار و Anti-Fraud ، یک محافظت از داده در زمان واقعی ، همراه با نظارت بر تهدید شبکه ، رمزگذاری پرونده برای محافظت در برابر باج افزار و Anti-Fraud دریافت می کنید ، یک سیستم فیلتر شده برای ایجاد هشدار به شما در مورد وب سایتهایی که ممکن است اطلاعات شما را بدزدند.

برای مشکلات عمیق ، مانند rootkits ، Bitdefender شامل حالت نجات است. برخلاف اسکن UEFI معمولی ، Bitdefender rootkit را شناسایی کرده و رایانه شما را دوباره در حالت Rescue Mode راه اندازی مجدد می کند. در آنجا ، می تواند بدافزار را به درستی حذف کند.

F-Secure

F-Secure در تست دستی ما خوب عمل کرد و از آزمایشگاه ها امتیازات بالایی گرفت. بررسی تنظیمات ویژگی های سازمان استاندارد آزمایش های ضد بدافزارها برای آنتی ویروس رومیزی و نمونه های مسخره ویکار همه توسط F-Secure مسدود شده است. اگرچه در ابتدا بارگیری درایو انجام نشد ، اما پرونده بلافاصله پس از آن حذف شد.

AV-Test در تجزیه و تحلیل های ماه مه و ژوئن ، 100٪ در برابر بدافزارهای وحشی و حملات صفر روزه ، بالاتر از میانگین 99.6 صنعت در آن زمان ، مؤثر دانست. AV-Comparatives آن را در طول تست های خود 100 درصد نیز مؤثر دانست که حتی Bitdefender قادر به انجام آن نبود.

وب سایت F-Secure آنتی ویروس مسدود شد

به همین ترتیب ، تجزیه و تحلیل طیف کامل MRG Effitas در Q1 2018 به آن گواهینامه سطح 1 اعطا کرد ، اگرچه این آزمایش با F-Secure Business اجرا شد.

F-Secure به دلیل عملکرد نامشخص در هنگام مثبت بودن ، مقام دوم را کسب می کند. AV-Comparatives علی رغم اینکه شاهد عملکرد عالی بود ، آن را به دو سه ستاره منتقل کرد زیرا از بین 216 نمونه مورد استفاده در ارزیابی مارس 30 مثبت کاذب را به دست آورد..

خوشبختانه ، F-Secure فقط موارد مثبت کاذب را مانند سایر آنتی ویروس ها حذف نمی کند. تا زمانی که بتوانید با ورودی کاربر سر و کار داشته باشید ، F-Secure یکی از امن ترین آنتی ویروس های موجود در بازار است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی آنتی ویروس F-Secure کسب کنید.

کسپرسکی

کسپرسکی فروش سختی برای محافظت است ، به خصوص برای خوانندگان آمریکایی ما. آزمایش دستی ما نتایج خوبی نشان داد ، اما عالی نیست ، و نگرانی های مربوط به حریم شخصی با دولت روسیه وجود دارد. همانطور که همیشه در بررسی آنتی ویروس های خود گفته ایم ، ما برای اعداد دقیق تر به آزمایشگاه ها تکیه می کنیم و هیچ نتیجه ای را که کسپرسکی بدست می آورد وجود ندارد..

AV-Test و AV-Comparatives آن را به خوبی درمان کردند. AV-Test در ارزیابی ماه آوریل ، 100 درصد انسداد بدافزارهای گسترده و صفر روز را کشف کرد ، که بهترین میانگین 99.5 درصد صنعت در آن زمان بود. AV-Comparatives عدد مشابهی را بدست آورد که کسپرسکی بین فوریه و ژوئن میانگین بلوک 99.7 درصد را ثبت کرد.

کسپرسکی صفحه وب را مسدود کرد

کسپرسکی همچنین در تحلیل کامل طیف Q1 2018 از MRG Effitas یک گواهینامه سطح 1 کسب کرد و شبیه سازی سخت بانکی MRG Effitas را پشت سر گذاشت ، آزمایشی که دو سوم آنتی ویروس ها با شکست مواجه شدند.

اقدامات محافظتی فعال نیز خوب است. کسپرسکی شامل یک حالت بانکی ایمن برای محافظت از معاملات آنلاین و رمزگذاری کامل پرونده است. در مورد حریم خصوصی رزرواسیون وجود دارد ، اما کسپرسکی همواره در نتایج آزمایشگاه در صدر قرار دارد.

دور پنجم: پشتیبانی

همه نرم افزارها به پشتیبانی نیاز دارند و این آخرین منطقه است که می خواهیم به دنبال رتبه بندی بهترین نرم افزار آنتی ویروس باشیم.

ابتدا می خواهیم گزینه های پشتیبانی مستقیم و زمان پاسخ را ارزیابی کنیم. پشتیبانی از ایمیل خوب است ، اما تلفن و گفتگوی زنده بهتر است. هر آنتی ویروس ای که هر سه مورد را ارائه دهد ، برای این دور امتیاز دریافت می کند.

بعد ، ما در حال بررسی پشتیبانی DIY هستیم. همه آنتی ویروس هایی که آزمایش کرده ایم به نوعی دارای دانش پایه هستند ، اما برخی از آنها بهتر از سایرین هستند. آموزش های ویدئویی و یک انجمن انجمن می تواند آنتی ویروس را از بین ببرد.

بعید است که شما به حمایت زیادی احتیاج داشته باشید ، اما در صورت انجام چنین کاری ، ما نمی خواهیم این توهین به آسیب وارد شود. ما آخرین بار در مورد قابلیت استفاده کلی سیستم پشتیبانی از جمله پیمایش در دانش بنیان و یافتن گزینه های پشتیبانی مستقیم در نظر داریم.

آنچه در این دور به دنبال آن هستیم:

 • گزینه های پشتیبانی مستقیم متعدد
 • آموزش تصویری
 • انجمن
 • پشتیبانی از قابلیت استفاده

Bitdefender

مانند ویژگی ها ، Bitdefender معیار پشتیبانی است. شما می توانید طیف کاملی از گزینه های ارتباط مستقیم را از جمله ایمیل ، چت زنده و تلفن و همچنین پایگاه دانش ، انجمن انجمن و بسیاری از فیلم های چگونگی به دست آورید..

این پایگاه دانش قوی است و مقالاتی را ارائه می دهد که هر محصول Bitdefender را ارائه می دهد. بعضی اوقات ، یک آموزش ویدئویی همراه ، مانند مواردی که در مقاله های نصب می شوند وجود دارد. مباحث کاملاً پراهمیت است ، اما هنوز هم برای کسانی که در تنظیم آنتی ویروس مشکل دارند ، گنجاندن خوبی است..

این انجمن ها به پنج زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، رومانیایی و اسپانیایی در دسترس هستند. انجمن انگلیسی فعال ترین است ، اما ما دوست داریم که Bitdefender برای مخاطبان بزرگتر به نمایش درآید.

این امر همچنین به شما کمک می کند تا اگر در یک کشور انگلیسی زبان زندگی نمی کنید ، از بدافزارهای محلی مطلع شوید. اگر ، برای مثال ، شما یک بلندگو انگلیسی هستید که در آلمان زندگی می کنید ، ممکن است بدافزارهایی وجود داشته باشند که در آنجا متمرکز شده باشند که این انجمن می تواند به شناسایی شما کمک کند.

پشتیبانی تلفن به چندین زبان نیز موجود است. اگر در خارج از آن مناطق قرار بگیرید ، شماره تلفن محلی برای 16 کشور و یک خط تلفن انگلیسی 24/7 وجود دارد.

ترند میکرو

Trend Micro ساده ترین استفاده از سیستم پشتیبانی را که برای آنتی ویروس دیده ایم. یک منطقه واحد برای مرور پایگاه دانش ، دریافت بارگیری ، مشاهده کتابچه راهنمای کاربر و تماشای آموزش های ویدیویی وجود دارد. تمام مسیرهای تماس مستقیم با پشتیبانی چت زنده ، تلفن و ایمیل نیز پوشش داده شده است.

پایگاه دانش توسط محصول شکسته شده است ، با سؤال متداول در بالا ، بنابراین می توانید پاسخ های متداول پیدا کنید. به جای صفحات مقاله جداگانه ، Trend Micro این بخش را با جواب هایی جمع و جور ترتیب می دهد ، و یک اسکن سریع را بسیار ساده تر می کند.

تالارهای میکرو روند

راهنماهای محصول و آموزشهای ویدئویی کمتر روی عیب یابی و بیشتر در تنظیم و استفاده از Trend Micro تمرکز می کنند. ما این تفکیک را دوست داریم زیرا می توانید در صورت بروز مشکل ، پایگاه دانش را اسکن کنید یا اگر می خواهید در مورد یک ویژگی خاص اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به راهنماها پرش کنید.

ویژگی پشتیبانی مورد علاقه ما چت زنده است. Trend Micro از فیس بوک با نماینده پشتیبانی اختصاصی به نام Vanessa استفاده می کند. او از دوشنبه تا جمعه از 2 تا 11 بعد از ظهر به سؤالات پاسخ می دهد PST و برخلاف سایر سیستم های گفتگوی زنده ، شما با یک فرد واقعی صحبت می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی Trend Micro Antivirus + را بخوانید.

مک آفی پشتیبانی خوبی دارد اما عالی نیست. به دلیل داشتن دانش بنیان قوی و ابزار عیب یابی مفید ، در لیست ما در رده سوم قرار دارد.

می توانید از طریق مکالمه مستقیم یا تلفنی با مک آفی تماس بگیرید. متأسفانه ، هیچ پشتیبانی الکترونیکی وجود ندارد. با این وجود ، دو گزینه شبانه روزی کافی است. مک آفی همچنین دارای یک دستیار مجازی ، نوعی چت زنده ، که شما را به سمت گزینه های DIY برای هر سؤالی که شما دارید ، نشان می دهد.

مک آفی-مجازی- دستیار

پایگاه دانش عالی است. در حالی که پیدا کردن مقاله مورد نظر شما می تواند یک دردسر باشد ، دستورالعمل آن مشخص است. McAfee دارای لیست طولانی از مباحث اعم از نصب نرم افزار تا رفع عیب آن است.

در صورت نیاز به عمیق تر شدن ، انجمن ها در دسترس هستند. آنها یک دسته از فن آوری هستند که در مورد امنیت صحبت می کنند و به همان اندازه فعال هستند که هر تالار فناوری پیدا می کند. بخش هایی برای پشتیبانی از محصول اصلی وجود دارد ، اما همچنین مناطقی برای گفتگو در مورد اخبار امنیتی و بدافزارهای اخیر وجود دارد.

اگر در رابط McAfee مشکل دارید ، ابزار عیب یابی به شناسایی مشکلات مربوط به نصب شما کمک می کند. این پشتیبانی کوچک دیگری است اما آنتی ویروس های دیگر آن را ندارند.

بهترین برنامه های آنتی ویروس

در مورد آنتی ویروس ها ، فضای زیادی وجود دارد. پیشنهادهای خارق العاده از Kaspersky ، Webroot ، AVG و موارد دیگر ، انجام اعلام برنده را دشوار می کند. با این وجود ، آنتی ویروس وجود دارد که بیش از سایر ارائه دهندگان دیگر ، در این راهنمای چهار دور خود قرار دارد.

از رابط کاربری آسان تا نمره عالی برای محافظت از آن ، Bitdefender بهترین نرم افزار آنتی ویروس ما است. ما به خصوص اقدامات سریع شما می توانید در UI و Bitdefender Central یک رابط مرورگر برای مدیریت همه دستگاه های خود پیکربندی کنید..

تنها موردی که Bitdefender نتوانست آنرا وارد بازار کند ، قیمت گذاری بود. این که بیتدفندر گران نیست ، بلکه ترکیب برنامه آن گیج کننده است. آنتی ویروس Bitdefender Plus و Internet Security برای یک تا 10 دستگاه موجود است ، اما هر دو فقط ویندوز هستند. به همین دلیل ، اگر می خواهید از چندین سیستم عامل محافظت کنید ، مجبور خواهید شد تا امنیت گران قیمت تر را وارد کنید.

هرچند این به روزرسانی ارزش آن را دارد. Bitdefender معیار ما را برای ویژگی های آنتی ویروس ، همراه با کنترل والدین ، ​​پروفایل هایی برای اسکن های وابسته به منابع ، یک مرورگر مطمئن و یک VPN محدود تنظیم می کند. با توجه به ویژگی های آن ، Total Security ارزش آن را دارد ، به ویژه هنگامی که می توانید با امضای یک برنامه چند ساله آن را ارزان تر از رقابت کنید.

بهترین آنتی ویروس رایگان 

ما دو انتخاب برای بهترین آنتی ویروس رایگان داریم که از همین شرکت تهیه می شود. Avast AVG را در سال 2016 با 1.3 میلیارد دلار به دست آورد. این دو محصول از زیرساختهای امنیتی Avast برخوردار هستند ، اما از نظر ویژگی ها مستقل هستند.

هر کسی که هر دو را امتحان کرده باشد ، می داند که این واقعیت کاملاً درست نیست. واسطها در طی دو سال گذشته به هم شباهت بیشتری پیدا کرده اند ، به اندازه ای که می خواهیم بگوییم تفاوت اندکی بین آنها وجود ندارد.

اگر مجبور بودیم موهای خود را تقسیم کنیم ، AVG را به عنوان بهترین آنتی ویروس رایگان انتخاب می کنیم. ما دوست داریم گزینه های سفارشی سازی هنگام نصب و تنظیمات آن به طور کلی. نقطه فروش واقعی یک آزمایش 30 روزه AVG TuneUp است که هنگام آزمایش بیش از 12 گیگابایت زباله را از دستگاه ما پاک کرد..

آرم AVG

همانطور که در بالا گفتیم ، آنتی ویروس های پرداخت شده به طور متوسط ​​نسبت به همتایان رایگان خود ایمن تر هستند. AVG و Avast در ارائه های خود سخاوتمندانه هستند ، به حدی که ارتقاء یکی از بسته های ممتاز خود به سرعت از قیمت بالاتر می رود..

اختلافات بین AVG و Avast اندک است ، بنابراین مطمئن شوید که هر دو را امتحان کنید تا احساسی را برای شما مناسب بدست آورید.

گزینه های دیگر ، مانند Bitdefender Free و Avira Free مناسب هستند ، اما همان تعداد ویژگی های AVG یا Avast را ارائه می دهند. در حالی که از نظر محافظت بهتر هستند ، نسخه های پرداخت شده Bitdefender و Avira بسیار بیشتر از نسخه های رایگان می درخشند. 

بهترین آنتی ویروس اندرویدی

راهنمای ما روی آنتی ویروس های دسک تاپ متمرکز شده است ، اما ما می خواهیم به دستگاه های تلفن همراه نیز گره بزنیم. ما Avast Mobile Security را به عنوان بهترین آنتی ویروس برای اندروید دوست داریم ، این نرم افزار رایگان است که خود را با تبلیغات غیر مزاحم پشتیبانی می کند.

با مسدود کننده تماس ، فایروال و ابزار بازیابی دستگاه فراتر از اسکن می شود که اگر تلفن شما به سرقت رفته باشد تلفن شما را ردیابی می کند و از راه دور پاک کردن آن را به شما می دهد.

اگر برنامه Avast دارید که از Android پشتیبانی می کند ، با حذف تبلیغات ، ویژگی های حق بیمه را باز کنید. یکی از ویژگی های آن قفل درون برنامه است که دستگاه شما قبل از باز کردن برنامه ها به پین ​​نیاز دارد. بدافزار قادر نخواهد بود به برنامه هایی مانند بانکداری تلفن همراه یا پی پال دسترسی داشته باشد که این امکان را دارد.

تنها اشکال این است که فقط Android است. برای کاربران iOS ، ما Bitdefender Mobile Security را توصیه می کنیم ، برنامه ای که در iOS و Android موجود است. پرداخت می شود ، اما یک بسته عالی Bitdefender آن را شامل قیمت می شود.

افکار نهایی

گزینه های بسیار خوبی برای آنتی ویروس ها وجود دارد. برخی در مناطق خاص مانند ویژگی ها یا محافظت بهتر از سایرین هستند ، اما هر یک از گزینه های ارائه شده در اینجا به خوبی به شما کمک می کند.

Bitdefender با لیست ویژگی های قدرتمند ، امتیازات عالی عالی و پشتیبانی از دستگاه های مختلف در سیستم عامل های مختلف ، از هم جداست. رابط کاربر از جمله بهترین مواردی است که ما دیده ایم ، همچنین به کمک اقدامات سریع جهت پیمایش آسان انجام می شود.

AVG به Bitdefender مبلغی را برای پول خود می دهد. با توجه به کم هزینه بودن AVG و لیست گسترده ای از ویژگی های آن ، گزینه خوبی نیز هست. حداقل رابط ما بهتر است از رابط کاربری Bitdefender استفاده کند ، اما نتایج حفاظت چندان مناسب نیست.

به طور کلی ، بسیاری از آن به ترجیح شخصی می رسد ، بنابراین حتما آنتی ویروس مورد علاقه خود را در نظرات به ما اطلاع دهید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

بهترین نرم افزار آنتی ویروس سؤالات متداول

بهترین آنتی ویروس ویندوز 10 چیست؟?

Bitdefender بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای ویندوز 10 است. با وجود ویژگی های فراوان ، رابط کاربری آسان و همچنین نتایج عالی محافظت ، این گزینه عملی برای حفظ امنیت ویندوز کامپیوتر شما است..

بهترین آنتی ویروس مک چیست؟?

Bitdefender بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای Mac است. برنامه macOS مانند همتای رایانه خود ، محافظت عالی و لیست گسترده ای از ویژگی ها را به ارمغان می آورد. با این حال ، برنامه macOS دارای رابط کاربری ساده ای است که کاملاً با سیستم عامل اپل در هم پیچیده است.

بهترین آنتی ویروس اندرویدی چیست؟?

Avast جامع ترین محافظت از بدافزارها را برای اندروید ، از جمله اسکنر ، مسدود کننده تماس ، فایروال و ابزار ضد سرقت فراهم می کند. این برنامه توسط تبلیغات پشتیبانی می شود ، اما می توانید برای حذف آنها به یک برنامه پرداخت بپردازید.

بهترین برنامه آنتی ویروس رایگان چیست؟?

AVG بهترین نرم افزار ضد ویروس رایگان است ، تا حد زیادی به لطف لیست ویژگی های آن. اگرچه دارای همان نتایج محافظت با Bitdefender نیست ، ویژگی هایی را ارائه می دهد که معمولاً فقط در برنامه های پولی نشان داده می شوند.

بهترین آنتی ویروس آیفون چیست؟?

Avira بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای آیفون است. این برنامه ضمن داشتن یک برنامه رایگان بسیار سخاوتمندانه ، از نتایج حفاظت مشابه با Bitdefender برخوردار است. بسیاری از ویژگی های آن رایگان است ، اما می توانید برای دسترسی به همه آنها به یک برنامه پرداخت شده ارتقا دهید.

آیا به نرم افزار آنتی ویروس نیاز دارم؟?

تقریباً در همه موارد ، بله ، به نرم افزار آنتی ویروس احتیاج دارید. تهدید به جرم سایبر دائماً در حال تحول است و یک آنتی ویروس اضافه کاری انجام می دهد تا از این تهدیدها دوری کند ، بنابراین مجبور نیستید که.

آیا نرم افزار آنتی ویروس خطرناک است?

تا زمانی که از یک نام معتبر استفاده می کنید ، نرم افزار آنتی ویروس به ندرت خطرناک است. مواردی رخ داده است که نرم افزار آنتی ویروس faux به جای محافظت از آن ، در واقع دستگاه شما را آلوده می کند ، بنابراین بهتر است به نرم افزارهای پیشنهادی مانند Bitdefender بپیوندید.

چرا نرم افزار آنتی ویروس بد است?

در اکثر موارد ، نرم افزار آنتی ویروس بد نیست. گفته می شود ، چند برنامه مانند نورتون و مک آفی در تاریخچه مرور شما بسیار سرزده هستند. توصیه می کنیم با یک ارائه دهنده دوستدار حفظ حریم خصوصی مانند آنتی ویروس Bitdefender بچسبید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map