بهترین محافظت از سرقت هویت سال 2020: ایمن ماندن آنلاین

سرقت هویت مفهومی جدید نیست ، اما اکنون بیش از هر زمان دیگری برجسته است. با اطلاعات بسیار زیادی که در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود – به یاد انقلاب خرید آنلاین – اطلاعات شخصی بیشتری در گذشته مانند گذشته در ابر ذخیره می شود. اگرچه اینترنت خطرات جدیدی را برای سرقت هویت به ارمغان آورده است ، اما راه های جدیدی نیز برای محافظت در برابر آن به ارمغان آورده است. 

در این راهنما برای بهترین محافظت در برابر سرقت هویت ، ما می خواهیم سرویس هایی را که شما را از کلاهبرداری ، کلاهبرداری و هرگونه ناخوشایند کیفری دیگر در امان نگه می دارد ، برجسته کنیم. در طول راه ، ما همچنین در مورد چگونگی محافظت از سرقت هویت شما را ایمن ، چگونگی ارتباط با جرایم سایبری و آنچه می توانید به تنهایی انجام دهید صحبت خواهیم کرد تا خطر خود را کاهش دهید. 

همانطور که به زودی مشاهده خواهید کرد ، ما IdentityForce را بالاتر از هر سرویس دیگری ارزیابی می کنیم. اگرچه ارزانترین گزینه نیست ، اما به راحتی بهترین گزینه است. علاوه بر سرویس نظارت کامل ، IdentityForce منابع یادگیری گسترده ای را ارائه می دهد. همچنین یک آزمایش رایگان دو هفته ای دارد ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که از آن عکس بگیرید.

بهترین محافظت از سرقت هویت

انتخاب بهترین نوع محافظت در برابر سرقت هویت ، بسیار دشوار است ، زیرا سرویس “ایده آل” برای شما ذهنی است و به نیازهای شما بستگی دارد. به همین دلیل ، ما راهنمای خود را به پنج بخش تقسیم می کنیم – ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، محافظت و پشتیبانی – هر کدام سه توصیه را ارائه می دهند ، و به دنبال آن برخی اطلاعات عمومی در مورد سرقت و محافظت از هویت. 

گفته می شود ، اگر به دنبال بهترین محافظت در برابر سرقت هویت هستید ، IdentityForce ارزشمند است. تقریباً در کنار همیشگی است ، و در طی این مدت به یک سرویس محافظت از سرقت هویت قوی و کامل تبدیل شده است.

ویژگی ها: بهترین ابزار سرقت هویت

انتخاب بهترین نوع محافظت در برابر سرقت هویت ، بسیار دشوار است ، زیرا سرویس “ایده آل” برای شما ذهنی است و به نیازهای شما بستگی دارد. به همین دلیل ، ما راهنمای خود را به پنج بخش تقسیم می کنیم – ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، محافظت و پشتیبانی – هر کدام سه توصیه را ارائه می دهند ، و به دنبال آن برخی اطلاعات عمومی در مورد سرقت و محافظت از هویت. 

گفته می شود ، اگر به دنبال بهترین محافظت در برابر سرقت هویت هستید ، IdentityForce ارزشمند است. تقریباً در کنار همیشگی است ، و در طی این مدت به یک سرویس محافظت از سرقت هویت قوی و کامل تبدیل شده است.

IdentityForce

IdentityForce فراتر از نظارت است که دارای ویژگیهای محافظتی اجتماعی و مرورگر است. علاوه بر نظارت بر شماره تأمین اجتماعی و اطلاعات حساب بانکی ، IdentityForce همچنین می تواند حسابهای فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب ، Google+ و Instagram خود را برای هرگونه فعالیت تقلبی مورد توجه قرار دهد.. 

identforce-slider5

IdentityForce همچنین محافظت از فیشینگ و Keylogging را در مرورگر شما فراهم می کند. اگرچه در سطح آنتی ویروس کامل مانند Bitdefender نیست (بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما را بخوانید) ، بهتر است این ابزارها را داشته باشید تا نه. 

محافظت از فیشینگ شما را از ایمیل های مخرب محافظت می کند ، در حالی که نرم افزار ضد keylogging تضمین خواهد کرد آنچه شما می نویسید برای مهاجمی ارسال نمی شود. 

علاوه بر این ، IdentityForce شامل منابع یادگیری متعدد ، از جمله نمونه نامه های اختلاف اعتباری ، واژه نامه گسترده ای از شرایط مالی و یک ماشین حساب مقایسه وام است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کسانی که در بررسی IdentityForce ما هستند کسب کنید. 

گارد هویت

هسته اصلی محافظت از هویت هوش مصنوعی “واتسون” IBM است که برای اسکن استفاده می کند. ما در مورد “محافظت” در زیر بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد ، اما شایان ذکر است که در اینجا نیز وجود دارد. این مربوط به حفاظت است ، اما واتسون از ویژگی هایی است که با سایر خدمات محافظت در برابر سرقت هویت دیده نمی شود ، و گارد هویت را بالاتر از سطح رقابت می کند.. 

علاوه بر این ، Identity Guard مجموعه ای از ابزارهای حریم خصوصی مرورگر را ارائه می دهد. اگرچه این VPN را شامل نمی شود – بهترین راهنمای VPN ما را برای آن بخوانید – برنامه افزودنی مرور ایمن می تواند مرورگر شما را ایمن نگه دارد. این تبلیغات و درخواست های فلاش را مسدود می کند ، HTTPS را در وب سایت ها و مانیتورها برای URL های فیشینگ مجبور می کند. 

هویت-نگهبان-بررسی-مرور-ایمن

علاوه بر این ، افزونه مرور ایمن داشبورد مرورگر کاملاً جدیدی را باز می کند که می توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را برای حسابهای مختلف رسانه های اجتماعی مدیریت کنید. 

همانطور که در راهنمای حفظ حریم خصوصی فیس بوک مشاهده می کنید ، مدیریت این تنظیمات به تنهایی دشوار نیست ، اما داشتن یک نقطه واحد برای آنها نباید توصیف شود. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های حفظ حریم خصوصی در بررسی گارد هویت ما کسب کنید. 

EverSafe

EverSafe در دور ویژگی های ما جایگاهی کسب می کند زیرا یک مدل منحصر به فرد در مدل سرقت هویت ارائه می دهد. EverSafe به جای ارائه پشتیبانی یگانه شخصی ، در زمینه حمایت از خانواده و سالمندان تخصص دارد. اگر به دنبال محافظت از چندین نفر هستید یا باید از طرف شخص دیگری محافظت کنید ، EverSafe برای شما مناسب است.

eversafe-slider2

اگرچه اولین عضو یک برنامه خانوادگی نیاز به پرداخت قیمت کامل دارد ، اما هر عضو اضافی 30 درصد تخفیف دریافت می کند. بنابراین طرح 14/99 $ “به علاوه” برای خانواده چهار نفره 46.47 دلار در ماه هزینه دارد. علاوه بر این ، هر حساب در یک داشبورد واحد قرار دارد ، بنابراین شما می توانید تمام خانواده خود را بدون پرش به اطراف مانیتور کنید. 

برای سالمندان ، EverSafe به شما امکان می دهد وکلا را مشخص کنید که می توانند از طرف شما به حساب شما دسترسی پیدا کنند. از آنجا که سرقت هویت غالباً سالمندانی را که ممکن است با محافظت از اینترنت ناآشنا باشند ، هدف قرار می دهد ، توانایی انتصاب طرفداران بسیار زیاد است. می توانید در مورد EverSafe ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قیمت گذاری: محافظت از سرقت هویت مناسب ترین

قیمت گذاری با هر نوع سرویس اشتراکی مهم است ، اما خصوصاً با محافظت از سرقت هویت. حقیقت این است که هرچه خدمات گرانتر باشد ، احتمال لغو آن بیشتر می شود. هدف این است که هویت شما هرگز به سرقت نرود ، بنابراین در این بخش ما به دنبال مقرون به صرفه ترین حفاظت از سرقت هویت هستیم. 

حفاظت از سرقت هویت ADT

ADT ارزان ترین سرویس حفاظت از سرقت هویتی را که ما با آنها روبرو شده ایم ارائه می دهد. با چند ردیف یا ویژگی های متفاوت سر و صدا نمی شود. یک برنامه واحد وجود دارد که هزینه 9.99 دلار در هر ماه است. این طرح شامل همه چیز است ، به این معنی که شما 1000،000 دلار در پوشش ، نظارت بر وب تاریک و وضوح کلاهبرداری ADT به دست می آورید.

مانند EverSafe ، شما می توانید حداکثر پنج عضو را به یک برنامه اضافه کنید ، هرچند قیمت بر اساس تعداد کاربرانی که تغییر می دهید تغییر نمی کند. هر یک از اعضا همان 10 دلار را در هر ماه اجرا می کند ، اما با توجه به اینکه قیمت آن ارزان است ، به سختی اهمیت دارد. 

قیمت پایین جذاب است ، اما رویکرد مزخرف ADT آن را در مناطق نامطلوب سوق می دهد. تخفیف برای مدت زمان طولانی بیشتر وجود ندارد ، و یک سیاست بازپرداخت محکم وجود ندارد. شما 10 دلار در هر ماه – هر ماه – پرداخت می کنید تا زمانی که تصمیم به لغو آن بگیرید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی حفاظت از سرقت هویت ADT کسب کنید.

شناسه دیده بان

ID Watchdog دارای برخی از موارد قابلیت استفاده است ، اما این موارد را می توان به راحتی فراموش کرد زیرا قیمت آن بسیار خوب است. طرح پایه فقط 15 دلار در هر ماه است ، 1،000،000 دلار پوشش ، هشدارهای قابل تنظیم ، وضوح سرقت هویت مدیریت شده و نظارت بر وب تاریک را ارائه می دهد. همچنین یک برنامه 20 دلار در هر ماه وجود دارد که گزارش اعتبار سه جانبه را اضافه می کند. 

قیمت های جدول فوق برای برنامه های ماهانه است. با این حال ، ID Watchdog یک چرخه صدور صورت حساب سالانه نیز ارائه می دهد که مانند IdentityForce ، دو ماه خدمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. به گفته این ، در این دور یک گیره خراب شده است زیرا هیچ دوره آزمایشی وجود ندارد و سیاست بازپرداخت آن بسیار سنگین است. می توانید در مورد آن در بخش Watchdog ID ما مطالعه کنید.

IdentityForce

IdentityForce ارزانترین سرویس خارج از کشور نیست ، هرچند بسیار گرانتر از آن باشد. این قیمت مناسب تر از ADT و ID Watchdog است ، اما این ویژگی ها صرف چند دلار اضافی در ماه را توجیه می کنند. برنامه اولیه ، UltraSecure ، شامل پوشش کامل ، از جمله 1،000،000 دلار بیمه ، کمک کیف پول گمشده و نظارت بر وب تاریک می شود.. 

در این محدوده ، UltraSecure + اعتباری اکثراً یکسان است ، اگرچه شامل نظارت بر اعتبار سه گانه برای 6 دلار اضافی در هر ماه است. مهم نیست که کدام برنامه را انتخاب کنید ، می توانید ماهانه یا سالانه پرداخت کنید. 

رفتن به برنامه سالانه به این معنی است که شما دو ماه از خدمات را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد ، که هزینه 10 ماه را در 12 به بعد گسترش می دهد. علاوه بر این ، دو هفته اول رایگان است ، بنابراین می توانید بدون از دست دادن پول ، IdentityForce را امتحان کنید.

سهولت استفاده: بهترین سرویس حفاظت از سرقت هویت

درک آنچه مهم است اگر هویت شما به سرقت برود مهم است. این یک لحظه ترسناک است ، بنابراین یک رابط به راحتی قابل هضم که فرآیند ترمیم را شروع می کند بسیار مهم است. در این بخش ، ما به دنبال بهترین سرویس حفاظت از سرقت هویت هستیم که همه چیز را آسان می کند ، حتی در صورت بروز فاجعه.

گارد هویت

از صفحه اصلی گرفته تا داشبورد خود ، Identity Guard محافظت از هویت شما را ساده می کند. وب سایت به طور پاک تنظیم شده است و تقریباً تمام دکمه ها شما را به سمت صفحه پرداخت هدایت می کنند. پس از ثبت نام ، تنظیم حساب کاربری ساده است. گارد هویت قبل از پرتاب شما در داشبورد ، اطلاعات اصلی را درخواست می کند. 

هویت-نگهبان-بررسی-داشبورد

هنگامی که در داشبورد هستید ، می توانید هشدارهای جدید خود را مشاهده کنید ، ببینید کدام شناسه در حال نظارت است و اینکه آیا هر یک از اطلاعات شما در وب تاریک ظاهر شده است را بررسی کنید. همچنین یک برگه “مدیریت ریسک” وجود دارد ، که می توانید نمره ریسک خود را مشاهده کنید. Identity Guard این نمره را بر اساس یک سری سؤالاتی تولید می کند که شما بعد از فرود برای اولین بار در داشبورد به آنها پاسخ می دهید. 

سؤالات مربوط به عادات شما است ، مانند اینکه فروشگاهی را که خریداری می کنید و در کدام صنعت کار می کنید. با استفاده از آن اطلاعات ، گارد هویت نه تنها قادر به ارائه نمره خطر نیست بلکه می تواند واتسون را نیز بر روی عادات خود آموزش دهد. به همین دلیل ، گارد هویت می تواند هرگونه رفتار غیر طبیعی را هویت کند. 

EverSafe

جای تعجب ندارد که استفاده EverSafe آسان است ، زیرا این یک سرویس محافظت از سرقت هویت است که روی سالمندان متمرکز شده است. EverSafe فرایند را بارگیری می کند ، به این معنی که هنگام ثبت نام اطلاعات خود را وارد می کنید. این باعث می شود تا هنگام ورود به داشبورد حساب ، از قبل محافظت شوید. 

eversafe-review-add-Account

EverSafe در مورد داشبورد برعکس Identity Guard و IdentityForce است. رابط کاربر پاک است و فقط اطلاعات اساسی درباره آنچه مورد بررسی قرار می گیرد ارائه می دهد. خارج از هشدارهای خود ، می توانید تنظیمات اعلان خود را تغییر داده و حسابهایی را که EverSafe در گزارش اعتباری شما پیدا کرده است تأیید یا رد کنید..

اگرچه EverSafe قابلیت محافظت از هویت گارد و IdentityForce را ارائه نمی دهد ، رویکرد بدون مزخرف آن برای برخی از کاربران جذاب خواهد بود. 

IdentityForce

IdentityForce هنگام انتخاب یک طرح برخی از مسائل را دارد. ترکیب بندی به اندازه کافی ساده است ، اما گزینه های بسیار زیادی در وب سایت اصلی وجود دارد ، که باعث می شود صفحه ی پرداخت را گیج کننده کنید. 

گفته می شود ، پس از ثبت نام در یک حساب کاربری ، IdentityForce یک رویا است. پس از اتمام بررسی ، از شما خواسته می شود تمام اطلاعات شخصی خود را وارد کنید تا IdentityForce بتواند بلافاصله از شما محافظت کند. 

هویت-بررسی-داشبورد

در داشبورد ، شما به سرعت می توانید ببینید که عناصر IdentityForce در حال اسکن است و هشدارهایی که ممکن است داشته باشید چیست. همچنین یک برگه “منابع” وجود دارد که می توانید واژه نامه و حسابگرها را برای اجاره خودکار ، وام و کارت های اعتباری پیدا کنید.

درخشش IdentityForce در توانایی آن در تقسیم اطلاعات است. داشبورد کاربر پسند و مفید است ، به شما امکان می دهد تا به سرعت اطلاعات مربوط را مشاهده کنید در حالی که گنجینه ای از منابع یادگیری را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

محافظت: بهترین پوشش سرقت هویت

سه سرویس بعدی بهترین پوشش سرقت هویت را ارائه می دهند. این بدان معنی است که آنها ترکیبی از بیمه خوب ، منابع یادگیری فراوان و یک سیستم نظارت پیشرفته را برای محافظت از شما ارائه می دهند. 

IdentityForce

ما در بررسی خود به IdentityForce امتیاز 98 درصد دادیم ، این بالاترین امتیاز محافظتی است که ما به یک سرویس حفاظت از سرقت هویت داده ایم. پوشش اولیه صحیح است ، با شناسایی IdentityForce شماره تأمین اجتماعی ، اطلاعات حساب بانکی و حسابهای رسانه های اجتماعی شما. با این حال ، دامنه نظارت از آن بسیار زیاد است. 

IdentityForce سوابق دادگاه ، خدمات وام روزپرداخت ، لیست های مجرمان جنسی و پایگاه داده USPS Change of آدرس را برای هر یک از اطلاعات شما تماشا می کند. علاوه بر این ، می توانید شناسه پزشکی خود را در داشبورد مشاهده کنید تا اطمینان حاصل کنید که تنها شخصی هستید که از بیمه درمانی خود استفاده می کنید. 

ماشین حساب هویت-بررسی-حسابگر

منابع حتی با آن حمایت ، بیشترین ویژگی را دارند. IdentityForce منبعی برای همه چیز فراهم می کند ، از حل اختلافات اتومبیل گرفته تا امتناع از ارسال نامه های ناخواسته. علاوه بر این ، تمام این منابع در یک نقطه واحد قرار دارند. 

در حالی که سایر سرویسهای محافظت در برابر سرقت هویت منتظرند ببینند که آیا اتفاقی خواهد افتاد ، IdentityForce ابزارهای تبلیغاتی فراهم می کند ، بنابراین در وهله اول احتمال کمتری وجود دارد.

گارد هویت

همانطور که گفته شد ، هویت گارد توسط هوش مصنوعی واتسون IBM تأمین می شود. اگرچه ممکن است به نظر می رسد مزخرف بازاریابی است ، اما واتسون بسیار چشمگیر است. این دارو در زمینه های مختلفی از جمله داروها ، جایی که برای تعیین راه های درمان سرطان استفاده می شود ، مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این ، واتسون فقط نظارت نمی کند. در حال یادگیری است. 

برخلاف سایر ابزارها ، واتسون می تواند بر رفتار شما نظارت داشته باشد و از آن پروفایل برای شناسایی فعالیت های کلاهبرداری استفاده کند. به عنوان یک هوش مصنوعی ، بر اساس اطلاعاتی که شما وارد می کنید یاد می گیرد ، بنابراین اطلاعاتی را که ممکن است در سرویس های دیگر به وجود بیاید ، می گیرد.. 

علاوه بر واتسون ، Identity Guard همچنین یک مدیر پرونده اختصاصی برای حساب شما ارائه می دهد و در صورت بروز هرگونه نقض اطلاعات مربوطه ، به شما اطلاع می دهد.. 

به جای کار با هواپیما ، هویت گارد رویکردی چند لایه ارائه می دهد که احتمال سرقت هویت شما را بسیار کاهش می دهد. همچنین می توانید با توجه به نمره مدیریت ریسک خود ، چقدر خوب از شما محافظت می شود آسان باشد. 

شناسه دیده بان

در بررسی ما ، ID Watchdog برای حفاظت از آن نمره تقریباً عالی کسب کرد. اگرچه داشبورد برای به روزرسانی مدتی طول می کشد ، می توانید بعد از یک یا دو ساعت به سرعت مشاهده کنید که چه اطلاعاتی در حال اسکن است و هرگونه هشدار. 

علاوه بر مجموعه نظارت استاندارد ، ID Watchdog حسابهای رسانه های اجتماعی شما را نیز بررسی می کند ، اما بیش از این ، فعالیت خاصی را تماشا می کند. 

تنظیمات id-watchdog-review-social-media

حساب های رسانه های اجتماعی شما در 14 دسته ، از الکل و مواد مخدر گرفته تا نژادپرستی اسکن می شود. می توانید شدت را برای هر یک از این دسته ها نیز تعیین کنید. به عنوان مثال ، اگر مثلاً یک متصدی بارجو هستید و در مورد الکل زیاد صحبت می کنید ، می توانید به ID Watchdog بگویید که وقتی محتوای مربوط به الکل در رسانه های اجتماعی شما ارسال می شود ، به شما هشدار ندهند..

مانند Watch Identity ، ID Watchdog تمام نظارت خود را با یک گزارش مواجهه تلفیق می کند. گزارش قرار گرفتن در معرض بیشتر مربوط به رسانه های اجتماعی است و به شما این امکان را می دهد که آیا اطلاعاتی را که به اشتراک می گذارید وجود دارد که می تواند شما را در معرض خطر قرار دهد یا خیر. این به اندازه نمره مدیریت ریسک گارد هویت فراگیر نیست ، اما هنوز هم خوب است.

پشتیبانی: بهترین راهنمایی سرقت هویت

حمایت و محافظت از نزدیک در رابطه با حفاظت از سرقت هویت است. اگر خطایی رخ دهد ، معمولاً می توانید از پشتیبانی پشتیبانی کنید. به همین دلیل پشتیبانی شبانه روزی تلفن ، مانند نوعی عملکرد چت زنده ، ضروری است.

IdentityForce

با توجه به اینکه منابع یادگیری چقدر مستحکم هستند که IdentityForce ارائه می دهد ، باید تعجب آور باشد که پشتیبانی از آن بسیار عالی است. این دانش با پاسخ دادن به سؤالات مربوط به خدمات ، آموزش و پشتیبانی را با هم مخلوط کرده و به شما امکان می دهد درک عمیق تری از چگونگی محافظت از هویت خود بدست آورید.

شناسایی شخصیت-بررسی-پایگاه دانش

همانطور که برای هرگونه خدمات محافظت در برابر سرقت هویت صادق است ، IdentityForce در صورت بروز هرگونه مشکل ، پشتیبانی تلفنی شبانه روزی را ارائه می دهد. پاسخهای پشتیبانی می توانند به سؤالات اساسی پاسخ دهند ، اما در صورت دریافت هشدار در مورد این که به تنهایی نمی توانید حل کنید ، برای کمک به شما هستند. اگر مشکل کمتری دارید ، می توانید از طریق ایمیل نیز IdentityForce را ارسال کنید.

LifeLock

LifeLock در این راهنما هیچ گره ای دریافت نکرده است زیرا ویژگی های آن بسیار گران قیمت است و فاقد ویژگی های آن است. گفت ، این پشتیبانی عالی است. اگر غافل هستید ، نورتون صاحب LifeLock است (بررسی امنیت Norton ما را بخوانید). از آنجا که LifeLock به یک غول آنتی ویروس گره خورده است ، می تواند از سیستم پشتیبانی قدرتمندی که نورتون قبلاً در آن قرار گرفته بهره ببرد..

lifelock-review-دانش پایه

پایگاه دانش کاملاً مشخص است ، تالار گفتگو وجود دارد که می توانید سؤال کنید و تکرار پشتیبانی از طریق تلفن 24/7 در دسترس است. پشتیبانی از چندین زبان نیز موجود است. وقتی به رسانه های اجتماعی LifeLock نگاه کردیم ، به انگلیسی ، اسپانیایی و حتی ژاپنی پاسخ هایی پیدا کردیم. 

صحبت از رسانه های اجتماعی ، LifeLock از طریق توییتر و فیس بوک به سوالات پاسخ می دهد. اگرچه بیشتر سرویس های محافظت در برابر سرقت هویت دارای رسانه های اجتماعی هستند ، اما LifeLock یکی از معدود مواردی است که در واقع به ارسال های کاربر پاسخ می دهد. در مورد LifeLock ما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید.

myFICO

myFICO واقعاً سرویس حفاظت از سرقت هویت نیست. در عوض ، این یک سرویس کامل نظارت بر اعتبار است. اگرچه این امر برای محافظت ضعیف است ، اما myFICO وقتی حمایت می شود ، در لیگ خودش است. این یک ابزار آموزشی است ، و آینه های پشتیبانی از آن. myFICO منابع مختلفی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار و امور مالی ارائه می دهد. 

اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، می توانید از طریق ایمیل یا تلفنی به آن دسترسی پیدا کنید. با این حال ، ایمیل ها به دو روز کاری نیاز دارند و پشتیبانی تلفن فقط در ساعات کاری امکان پذیر است. خوشبختانه ، می توانید پاسخ ها را از طریق فروم myFICO به صورت 24/7 دریافت کنید.

myfico-review-Forums

اگرچه جایگزینی مناسب برای پشتیبانی مستقیم نیست ، اما انجمن ها بسیار فعال هستند. با مشاهده پست های اخیر ، تقریباً در تمام موضوعات پاسخ ها در عرض چند دقیقه وجود داشت. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد انجمن ها و سیستم پشتیبانی را در بررسی myFICO ما بخوانید. 

آیا حفاظت از سرقت هویت ارزش آن را دارد?

این یک سوال سخت برای پاسخ دادن است ، زیرا بسته به شرایط شما می تواند بله یا خیر باشد. بنابراین ما روشن هستیم ، یک سرویس محافظت در برابر سرقت هویت ، کاری را که نمی توانید به تنهایی انجام دهید انجام نمی دهد. در خارج از ارائه بیمه ، شما می توانید همه چیز را که یک سرویس حفاظت می تواند نظارت کند. 

گفته می شود ، انجام این کار هر روز چندین ساعت کار می کند. اگرچه بررسی اعتبار خود در اینجا و آنجا آسان است ، گشت و گذار در وب تاریک و کشیدن پایگاه داده USPS Change آدرس هر روز کار ساده ای نیست. مگر اینکه بتوانید یک هوش مصنوعی را برای انجام این کار برای خود مهار کنید ، نظارت بر هر منطقه که سرویس محافظت از سرقت هویت انجام نمی دهد امکان پذیر نیست. 

شما نیازی به محافظت در برابر سرقت هویت ندارید ، اما فکر داشتن این مسئله بد نیست. مانند خرید بیمه ، سرقت هویت یک بازی اعداد است ، بنابراین هرچه بیشتر بخواهید عرشه را به نفع خود جمع کنید ، مستعد ابتلا به سرقت هویت کمتر خواهید بود.

انواع سرقت هویت

اگرچه ما در سرتاسر این راهنما از “سرقت هویت” به عنوان یک اصطلاح گسترده استفاده کرده ایم ، انواع خاصی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. اکثر مردم حداقل با چند نوع سرقت هویت آشنا هستند ، اما اشکال مختلفی وجود دارد که شاید تاکنون آنها را نشنیده باشید. 

سرقت هویت حساب

سرقت هویت حساب رایج ترین شکل سرقت هویت است. این زمانی است که یک جنایتکار به حساب های موجود شما دسترسی پیدا می کند ، خواه آن رسانه اجتماعی ، بانک ها یا موارد دیگر. علاوه بر این ، این شکل از سرقت هویت مجرمان را باز می کند که حساب های جدیدی به نام شما باز می کنند. 

خوشبختانه ، سرقت هویت حساب آسان است ، به ویژه اگر بر اعتبار و حساب های آنلاین خود نظارت داشته باشید. اگرچه یک سرویس محافظت از سرقت هویت به تضمین شماره تأمین اجتماعی ، اطلاعات حساب بانکی و موارد دیگر کمک می کند ، اما سرقت هویت حساب معمولاً نتیجه رمزهای ضعیف است. 

برای مقابله با این مشکل ، اطمینان حاصل کنید که برای هر حساب کاربری از یک رمز عبور طولانی و به طور تصادفی تولید شده استفاده کنید. می توانید با استفاده از یکی از بهترین انتخاب های مدیر رمز عبور ما ، مانند Dashlane ، رمزهای عبور ایجاد کرده و ذخیره کنید (بررسی داشلین ما را بخوانید). 

سرقت هویت اشتغال

سرقت هویت شغلی هنگامی استفاده می شود که یک مجرم معمولاً به دلیل سابقه کیفری نتواند شغلی پیدا کند. آنها از شماره تأمین اجتماعی و اطلاعات شخصی شما برای درخواست شغلی به نام شما استفاده می کنند. اگرچه آنها چک را به نام شما جمع آوری می کنند ، شما هر سال برای پرداخت مالیات بر درآمد در این قلاب خواهید بود. 

سرقت هویت مالیاتی

سرقت هویت مالیاتی زمانی است که یک پرونده جنایی به اسم شما مالیات می دهد و هر آنچه که اظهارنامه مالیاتی داشته باشد در جدول قرار دارد. اگر مالیات خود را در ایالات متحده ثبت کرده اید و IRS آنها را رد کرده است ، ممکن است شخصی قبلاً آنها را به نام شما ثبت کرده باشد.

سرقت هویت پزشکی

سرقت هویت پزشکی زمانی است که یک مهاجم با استفاده از بیمه درمانی شما مراقبت می کند. علاوه بر اشتباه با سوابق پزشکی ، سرقت هویت پزشکی می تواند به شدت بر اعتبار شما تأثیر بگذارد. اگر صورتحساب ها بدون پرداخت وجه پرداخت شوند ، مسئولیت هزینه ها را بر عهده شما خواهد بود. بسته به نحوه استفاده مهاجم از اطلاعات شما ، ممکن است تا زمانی که در مجموعه نباشید ، از صورتحساب بی اطلاع باشید. 

سرقت هویت جنایی

سرانجام ، سرقت هویت کیفری زمانی است که شخصی از اطلاعات شما برای جرمی که انجام داده است استفاده می کند. این معمولاً از طریق شناسه های جعلی تجلی می یابد ، مثلاً وقتی شخصی می توانست مثلاً بلیط سریع بگیرد و با اطلاعات شما به افسر پلیس شناسه جعلی بدهید.. 

نحوه گزارش سرقت هویت

گزارش سرقت هویت براساس مکان زندگی شما تغییر خواهد کرد. با فرض اینکه شما در ایالات متحده زندگی می کنید ، گزارش دادن دشوار نیست. وب سایت identtheft.gov یک فرآیند ساده و سه مرحله ای را برای گزارش سرقت هویت ارائه می دهد. اگرچه این اولین قدم است که باید در مورد گزارش سرقت هویت بردارید ، آخرین مورد نیست. 

گزارش سرقت هویت

علاوه بر این ، می توانید با شماره تلفن کمیسیون تجارت فدرال در خط تلفن سرقت هویت (877-438-4338) تماس بگیرید. در آنجا ، یک عامل به آرامش اعصاب شما کمک کرده و یک برنامه بهبودی را جمع می کند. همچنین ایده خوبی است که با سه دفاتر اعتباری اصلی – Equifax ، TransUnion و Experian – تماس بگیرید تا هشدار تقلب را در پرونده اعتباری خود قرار دهید. 

پس از آن ، مسئل انتظار است و امیدواریم که خسارت خیلی شدید نباشد. بعید است اگر یک سرویس محافظت از سرقت هویت داشته باشید ، یک فرد مجرمان می تواند خیلی مشکل ایجاد کند ، اگرچه شما می توانید این اقدامات را بلافاصله پس از تشخیص سرویس مسئله ای انجام دهید.

بیمه سرقت هویت و جلوگیری از سرقت هویت

بسیاری از خدمات فوق بیمه سرقت هویت و پیشگیری را ارائه می دهند. با این حال ، مهم است که تفاوت این دو را بدانیم. در صورت سرقت هویت ، بیمه سرقت هویت شما را تحت پوشش قرار می دهد. هر پولی که گرفته شود یا هزینهای خارج از جیب برای بازگرداندن هویت شما داشته باشد ، معمولاً تحت این خط مشی پوشیده می شود. 

از طرف دیگر پیشگیری از سرقت هویت سعی دارد جلوی این اتفاق را بگیرد که در وهله اول متوقف شود. از طریق یک سری سرویس های مانیتورینگ ، جلوگیری از سرقت هویت شما را در این مکان نگه می دارد که اطلاعات شما در کجا قرار دارد و چگونه از آن استفاده می شود.

اگرچه این نظارت یکی از گزینه های فوق ما است ، اما شما می توانید در جلوگیری از سرقت هویت نیز شرکت کنید. روش های بی شماری برای محافظت از خود وجود دارد ، که برخی از آنها شامل خرد کردن هرگونه اسناد مهم ، حفظ خصوصی رسانه های اجتماعی و نصب یک برنامه آنتی ویروس است (بهترین راهنمای نرم افزار آنتی ویروس ما را بخوانید).

افکار نهایی

گزینه های محافظت در برابر سرقت هویت زیادی وجود دارد ، اگرچه برخی از محبوب ترین آنها مانند LifeLock را توصیه نمی کنیم. براساس تحقیق و تجربه ما ، دو گزینه برتر عبارتند از: Identity Guard و IdentityForce. هر دو محافظت گسترده و ویژگی های زیادی برای بوت شدن ارائه می دهند. اگرچه آنقدر ارزان نیست که می گویند ADT ، هزینه اضافی ارزش آن را دارد. 

اگر در حال خرید یک خانواده یا به نمایندگی از یک فرد ارشد هستید ، EverSafe نیز گزینه خوبی است. به همین ترتیب ، ما قیمت Watchdog ID را دوست داریم. 

با چه سرقت هویتی می خواهید؟ چرا آن را انتخاب کردید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me