امن ترین مرورگر وب 2020: ایمن ماندن آنلاین

اینترنت پر از خطرات است و مجرمان سایبری سعی در یافتن آسیب پذیری ها و نقاط ضعف در دفاع رایانه دارند. از آنجا که همه ما هر روز از طریق مرورگرهای وب به اینترنت دسترسی پیدا می کنیم ، آنها راه های مناسبی برای حمله هستند. مرورگرهای وب می توانند برای ایمن نگه داشتن شما چندین قدم بردارند و امروز ما بررسی خواهیم کرد که کدام مرورگر وب ایمن ترین است.


با این حال ، ابتدا لازم است دقیقاً منظور ما از امنیت مرورگر را روشن کنیم ، و اینکه توسعه دهندگان چه کاری می توانند انجام دهند تا مطمئن شوند مرورگر آنها تا حد امکان ایمن است.

توجه به این نکته مهم است که امنیت و حریم خصوصی یکسان نیستند و در واقع این دو مفهوم معمولاً با یکدیگر اختلاف دارند. به این دلیل است که بهبود امنیت اغلب به معنای جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد کاربران است. اگر بیش از امنیت خود نگران امنیت شخصی هستید ، حتما راهنمای مرور ناشناس ما را بخوانید.

اگر ترجیح می دهید مستقیم به بهترین مرورگر این لیست بروید ، می توانید پیش بروید و پفین را بارگیری کنید. 

همانطور که در بررسی خود به آن پرداختیم ، مرورگر پفین به دلیل روش غیرمعمول اجرای وب سایت ها بر روی سرورهای خود ، قبل از انتقال آنها به کاربران ، از امنیت بسیار خوبی برخوردار است. بیایید یک قدم عقب برداریم ، و دقیقاً به معنای امنیت مرورگر چیست.

چه چیزی امن ترین مرورگر وب را ایجاد می کند

از آنجا که محیط آنلاین به طور مداوم در حال تحول است ، به روزرسانی ها و تکه ها مهمترین وجه امنیتی امنیت مرورگر هستند. هنگامی که حفره های امنیتی بوجود می آیند ، توسعه دهندگان باید هر چه سریع تر آنها را ببندند تا از مزیت هکرها جلوگیری کنند. 

Google Chrome نمونه ای عالی از مرورگر ایمن است که به روزرسانی های مکرر امنیتی را دریافت می کند ، و عموماً در کمتر از یک روز نقاط ضعف را برطرف می کند.

به همین دلیل ، شما به طور کلی می خواهید به روزرسانی های مرورگر خود به صورت خودکار بارگیری و نصب شود. این تضمین می کند که حتی بیشتر مراقب کاربر باشید ، نه اینکه به آنها تکیه کنید تا بخاطر داشته باشید که به روزرسانی های جدید را بطور منظم بررسی کنید ، محافظت می شود. بدون داشتن ویژگی های امنیتی مانند به روزرسانی های اتوماتیک ، پشت سر گذاشتن آن آسان است و حتی اگر به آن توجه زیادی داشته باشید ، آسیب پذیر می شوید.

تفاوت بین HTTP و HTTPS نیز برای درک بسیار مهم است. هنگام اتصال به یک وب سایت از طریق HTTPS ، ترافیک شما رمزگذاری می شود و این کار را برای هر کسی که قادر به رهگیری آن در مسیر باشد بی فایده است. برعکس ، برای اتصالات منظم HTTP ، که شما را به تزریق بدافزار ، سرقت هویت و موارد دیگر باز می کند ، صادق است ، اگر کسی گوش کند.

بنابراین مرورگرها باید در سایت هایی که از HTTPS استفاده نمی کنند ، به وضوح کاربران را آگاه سازند. Tenta یک مثال عالی است ، زیرا هشدار ارائه شده واضح و قابل مشاهده است ، به جای هشدارهای آسان از دست رفته Mozilla Firefox یا Microsoft Edge.

هشدار Tenta-HTTPS

راه دیگری که مرورگر وب شما می تواند از شما محافظت کند ، استفاده از پایگاه داده های مرور ایمن است. اینها لیست هایی از وب سایتهایی است که به عنوان بدافزارها ، برنامه های فیشینگ یا سایر عناصر مخرب شناخته می شوند.

هدف از جستجوی ایمن پایگاه داده ها ، جلوگیری از دسترسی کاربران به این سایت ها و قرار گرفتن در معرض حمله است. چندین پایگاه داده مانند این وجود دارد ، مانند سیستم مرور ایمن Google یا SmartScreen Microsoft.

مسدود کننده های پاپ آپ مرورگر

از آنجا که پنجره های بازشو و تبلیغات برخی از بردارهای متداول برای ارائه بدافزار هستند ، مرورگرهایی که این موارد را مسدود می کنند ، عموماً ایمن تر هستند. در حالی که تقریباً همه مرورگرهای مدرن دارای یک مسدود کننده بازشو هستند ، آنها اغلب به همان اندازه مناسب نیستند. 

بنابراین ، بارگیری یکی از بهترین بلاک های پاپ آپ ایده خوبی است تا از حداکثر محافظت از آن اطمینان حاصل کنید.

Chrome-PopUp-Blocker

اگرچه کمتر رایج است ، مسدود کننده های تبلیغاتی بومی در مرورگرهایی مانند Tenta و Vivaldi گنجانده شده اند ، و این ویژگی های امنیتی معمولاً به راحتی با استفاده از برنامه های افزودنی شخص ثالث یا افزودنی هایی برای مرورگرهایی پیدا می شوند که دارای مسدود کننده تبلیغاتی نیستند..

Tenta-Ad-Blocker

مکانیزم تحویل متداول دیگر برای نرم افزارهای مخرب یا جاسوسی JavaScript است ، بنابراین مرورگرهایی مانند Google Chrome یا Vivaldi که به کاربران امکان می دهد اسکریپت ها را بطور بومی در وب سایت های خاص مسدود کنند ، امتیاز بیشتری را برای آن دریافت می کنند..

از آنجا که امروزه بیشتر مرورگرها به دلیل سهولت در استفاده ، اطلاعات ورود و گذرواژهای شما را ذخیره می کنند ، استفاده از رمز عبور نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. در حالت ایده آل ، رمزهای عبور ذخیره شده شما باید به طور خودکار از طریق اعتبار سیستم یا حساب کاربری محافظت شوند ، مطمئن شوید که حتی اگر کسی دسترسی فیزیکی به دستگاه شما داشته باشد ، ایمن هستند.. 

شما هنوز هم باید یکی از بهترین مدیران رمز عبور ما را بارگیری کنید ، حتی اگر از یک مرورگر استفاده می کنید که دارای ویژگی های امنیتی برای محافظت از رمزهای عبور خود است.

Vivaldi-Password-Protection

سرانجام ، فرایندی که با عنوان sandboxing شناخته می شود روشی دیگر است که مرورگرهای وب می توانند از شما و رایانه شما محافظت کنند. با جدا کردن هر برگه و برنامه وب در فرآیند خاص خود (یا “sandbox”) با امتیازات محدود ، مرورگرها می توانند اطمینان حاصل کنند که وب سایت ها نمی توانند به راحتی سایتهای دیگری که بازدید می کنید یا خود دستگاه را دستکاری کنید.. 

گوگل اولین کسی بود که این مورد را در سال 2008 معرفی کرد ، اما از آن زمان به یک ویژگی استاندارد تبدیل شده است.

مدیر وظیفه-Chrome

با در نظر گرفتن این پوشش ، وقت آن رسیده است که از فهرست پنج مرورگر امن اینترنت ما ، و همچنین برخی از ذکرهای محترم که فقط به سختی آن را در این لیست قرار ندادیم ، بیابیم..

امن ترین مرورگر وب: پفین

پفین از رویکردی رادیکال و بسیار مؤثر برای امنیت مرورگر استفاده می کند. به جای اینکه کد وب سایت را روی دستگاه محلی خود اجرا کنید ، Puffin قبل از نشان دادن آینه وب سایت ، همه چیز را به سمت سرور کنترل می کند.. 

این بدان معناست که هر بدافزار موجود در وب سایت به جای دستگاه خود روی سرورهای Puffin بارگذاری شده است و آلوده کردن دستگاه شما به این روش غیرممکن است.

Puffin-اتصال مجدد به سرور

این رویکرد هوشمندانه بیشتر معیارهای فوق را بی ربط می کند ، زیرا دیگر نیازی به ویژگی های امنیتی مانند پایگاه داده های مرور ایمن ، جعبه ماسهبازی یا مسدود کردن اسکریپت در هنگام اجرای کد وب سایت حتی در دستگاه شما وجود ندارد. به همین دلیل ، به راحتی امن ترین مرورگر اینترنت در اطراف است.

در حالی که مرورگر کار بزرگی در زمینه هشدار به کاربران در مورد اتصالات ناامن انجام نمی دهد ، با Puffin این مسئله به جای امنیت ، به یک نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی تبدیل می شود ، زیرا تنها پیامد منفی اتصال بیش از HTTP با پفین این است که شخصی بتواند در مرور شما گوش کند.

دلایل دیگر ما دوست داریم پفین

گذشته از امنیت عالی آن ، ما همچنین از تعهد پفین به حفظ حریم خصوصی بسیار قدردانی می کنیم. رویکرد مبتنی بر ابر برای مرور ، از ردیابی محافظت می کند ، و اساساً مانند VPN عمل می کند به این معنا که وب سایت ها فقط قادر به ردیابی شما به سرورهای پفین خواهند بود. 

شما نمی توانید از آن برای دور زدن geoblocking استفاده کنید ، بنابراین ، لیست ما از بهترین ارائه دهندگان VPN را بررسی کنید ، اگر این همان چیزی است که شما نیاز دارید.

نسخه موبایل پفین نیز فوق العاده سریع است ، اما متأسفانه نمی توان چنین چیزی را برای نوع دسکتاپ گفت. همچنین برخی از ویژگی های بسیار عالی شامل مواردی مانند صرفه جویی در پرونده ها به طور مستقیم در سرویس های ابری ، مانند Dropbox و OneDrive وجود دارد که فکر می کنیم مرورگرهای دیگر نیز باید آنها را پیاده سازی کنند..

پفین-ذخیره-به-ابر

سرانجام ، پفین همچنین از رم بسیار کمی در مقایسه با سایر مرورگرها استفاده می کند و می تواند با محدود کردن مقدار داده ارسال شده به شما از هر صفحه وب ، پهنای باند قابل توجهی را برای شما ذخیره کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد همه جوانب و جوانب مرورگر ، بررسی Puffin ما را بررسی کنید.

تنا

Tenta به صراحت با امنیت و حفظ حریم شخصی ساخته شده است. این دستگاه با ویژگی های امنیتی و ابزارهای حریم خصوصی در نظر گرفته شده است تا کاربران خود را در هنگام گذر از اینترنت ایمن و ایمن نگه دارند. 

برنامه افزودنی HTTPS Everywhere به طور مستقیم در مرورگر ساخته شده است ، که همه وب سایت ها را مجبور می کند تا در صورت امکان از یک اتصال ایمن استفاده کنند. اگر هنوز هم می توانید با HTTP معمولی ارتباط برقرار کنید (به دلیل وب سایت به هیچ وجه از HTTPS پشتیبانی نمی کند) ، به شما یک اخطار واضح داده می شود که این اتفاق می افتد.

علاوه بر این ، تا زمانی که VPN داخلی داخلی را فعال کنید ، تمام داده های سابقه مرور شما با رمزگذاری AES 256 بیتی محافظت می شود ، که این در مورد فایل های محلی ذخیره شده در دستگاه Android شما نیز صادق است. برای دیدن پوشه Tenta به دسترسی ریشه ای به دستگاه نیاز دارید ، و حتی اگر این کار را انجام دهید ، تمام آنچه پیدا خواهید کرد ، دسته ای از فایلهای رمزگذاری شده و غیرقابل خواندن است.

Tenta همچنین بدون نیاز به افزونه ، هر دو تبلیغات و پاپ آپ را مسدود می کند. علاوه بر این ، تنظیمات موسوم به “مرورگر ماسک” هنگام باز بودن مرورگر ، عکسهای صفحه را مسدود می کند ، همچنین می توانید مرورگر را تنظیم کنید تا تمام زبانه های باز را در هنگام خروج ببندد. هر دوی این ویژگی های امنیتی بخش هایی از امنیت و حفظ حریم خصوصی اضافی هستند ، در صورت نیاز به دسترسی شخصی به وسیله شما برای یک لحظه کوتاه.

Tenta-Mask-Browser

با این حال ، این به طور کلی نباید مورد توجه Tenta باشد ، زیرا می توانید مرورگر را برای نیاز به پین ​​تنظیم کنید. این بدان معناست که حتی اگر کسی دستگاه شما را داشته باشد ، نمی توانند مرورگر را باز کنند. این پین نیز در سرورهای Tenta ذخیره نمی شود ، و امنیت بیشتری را در برابر نقض داده و نشت در سمت شرکت ایجاد می کند..

با وجود تمام این ویژگی های امنیتی عالی ، Tenta نمی تواند کاملاً با پفین رقابت کند ، زیرا در حالی که مرور می کنید ، همچنان می تواند به بدافزار آلوده شود ، به ویژه که وب سایت های مخرب را به هیچ وجه مسدود نمی کند ، و همچنین نمی توانید JavaScript را غیرفعال کنید.

دلایلی دیگر که ما تنت را دوست داریم

گذشته از امنیت عالی ، چیزهای زیادی برای دوست داشتن در مورد Tenta وجود دارد. حریم خصوصی به همان اندازه خوب است ، زیرا سیاست حفظ حریم خصوصی واضح و مختصر است ، و CloudMosa – شرکتی که Tenta را توسعه می دهد – هیچ داده شخصی را برای کاربران خود جمع نمی کند.

طراحی رابط نیز عالی است ، شامل یک رویکرد نوآورانه در مدیریت زبانه به نام “مناطق” ، که در واقع گروه های زبانه ای هستند که می توانید در تنظیمات مختلف تخصص دهید. علاوه بر این ، طاق رسانه به شما امکان می دهد انواع فایل های رسانه ای را بارگیری ، ذخیره و رمزنگاری کنید و دسترسی آسان و خصوصی به آنها را در هر زمان فراهم کنید..

مناطق تنا

اگر هنوز تصمیم دقیقی درباره مرورگر ندارید ، حتماً بررسی کامل Tenta ما را برای تفکیک کامل بررسی کنید.

ویوالدی

ویوالدی مانند بسیاری از مرورگرهای دیگر ، از Google Safe Browsing برای محافظت از کاربران در برابر وب سایت های مخرب حاوی برنامه های مخرب یا فیشینگ استفاده می کند. این یک انتخاب عالی است ، زیرا یکی از بهترین پایگاه های داده مرور در اطراف است.

فرکانس بروزرسانی نیز از درجه یک است ، زیرا مرورگر به سرعت و در صورت لزوم به روزرسانی های امنیتی را دریافت می کند ، و همچنین حدود یک بار در هفته نسخه جدید جدید را منتشر می کند.. 

به طور پیش فرض تبلیغات در آنچه طبقه بندی می شود Vivaldi به عنوان “سایت های توهین آمیز” مسدود شده است ، اگرچه مرورگر مشخص نمی کند که این چیست. اگر می خواهید تبلیغات را به طور کلی مسدود کنید ، باید یک مسدود کننده تبلیغات را از فروشگاه وب Chrome بارگیری کنید.

جاوا اسکریپت را می توان به طور کلی یا به صورت سایت مسدود کرد. علاوه بر این ، اگر به اتصال به وب سایت از طریق اتصال HTTP نا امن ، به شما هشدار واضح و قابل مشاهده ارائه می دهید ، مطمئن شوید که از آسیب پذیری آگاه هستید.

Vivaldi-JavaScript

اگرچه امنیت ویوالدی در مقایسه با اکثر مرورگرها بسیار عالی است ، با وجود ویژگیهای امنیتی ارائه شده Tenta و مرور مبتنی بر ابر Puffin بسیار عالی است ، به همین دلیل این مرورگر رتبه سوم را در لیست ما دارد.

دلایلی دیگر که ویوالدی را دوست داریم

Vivaldi یکی از بهترین انتخاب های مرورگر ما است و به دلایل خوبی است. نه تنها از سرعت بسیار بالایی برخوردار است بلکه از یک رم کم تعجب آور نیز استفاده می کند. علاوه بر این ، سطح شخصی سازی و کنترل بر نگاه و احساس مرورگر بی نظیر است.

سفارشی سازی ویوالدی

مدیریت برگه آن نیز بسیار عالی است ، زیرا به شما میزبان وسایلی برای پیگیری مرور شما می باشد. می توانید برگه های خواب ، خواب زمستانی و بیصدا کردن ، و همچنین صفحه نمایش خود را بین چندین صفحه وب تقسیم کنید ، و چند وظیفه ای نسیم ایجاد کنید. 

از آنجا که مرورگر مبتنی بر Chromium است (بررسی Chromium ما را بخوانید) ، اکثر برنامه های افزودنی Chrome که رابط کاربری را تغییر نمی دهند با Vivaldi سازگار هستند.

Vivaldi-Split-Screen

ویوالدی با حفظ حریم خصوصی نیز عالی عمل می کند. فقط داده های استفاده ناشناس را جمع آوری می کند ، و سیاست حفظ حریم خصوصی به وضوح بیان می کند که این اطلاعات هرگز برای چیز دیگری غیر از تجزیه و تحلیل داخلی استفاده نمی شود ، به این معنی که هرگز با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود. ما همه اینها و موارد دیگر را در بررسی Vivaldi ما پوشش داده ایم ، بنابراین اگر قبلاً این موارد را ندارید ، بررسی کنید.

کروم

فرکانس بروزرسانی Google Chrome برای هیچ یک دوم نیست و تکه های امنیتی در طی چند ساعت یا چند روز پس از کشف Google آسیب پذیری از بین می روند. مرورگر همچنین هنگام استفاده از اتصال HTTP نا امن ، هشدار روشنی را در اختیار کاربران قرار می دهد ، و جاوا اسکریپت را می توان به طور کامل و یا برای وب سایت های خاص مسدود کرد..

گرچه پنجره های بازشو به طور خودکار مسدود شده است ، هیچ مسدود کننده تبلیغاتی در داخل وجود ندارد ، اما چندین فروشگاه رایگان در فروشگاه وب Chrome وجود دارد. با کمال تعجب ، Chrome از پایگاه داده جستجوی ایمن Google خود برای محافظت از کاربران در برابر وب سایت های مخرب استفاده می کند ، که ، همانطور که قبلاً تحت پوشش قرار داده ایم ، در این کار به خوبی عمل می کند.

در سال 2013 ، مشخص شد که کلیه کلمه عبورهای ذخیره شده در Google Chrome بدون نیاز به تأیید اعتبار ، به راحتی با متن ساده قابل دسترسی هستند ، اما این از زمانی تغییر کرده است و رمزهای عبور اکنون با استفاده از اعتبار سیستم محافظت می شوند..

محافظت از گذرواژه Chrome

اگرچه امنیت Google Chrome اساساً با Vivaldi یکسان است ، اما عدم وجود مسدود کننده تبلیغاتی داخلی برای سایت های اهانت آمیز در Chrome ، به Vivaldi حاشیه می دهد ، هر چند نه به اندازه ، زیرا شما به راحتی می توانید پسوندی را برای این منظور اضافه کنید.. 

از آنجا که این مقاله در درجه اول به امنیت متمرکز شده است ، توصیه می کنیم بررسی Google Chrome ما را بخوانید تا همه چیزهایی را که می توانید در مورد پادشاه مرورگرهای وب بدانید بیاموزید.

دلایل دیگری که ما Chrome را دوست داریم

Google Chrome تاکنون محبوب ترین مرورگر جهان است و این بدون دلیل نیست. این یک طراحی بصری و ساده است که به استاندارد صنعت تبدیل شده است.

Chrome-Google-Translate

Chrome همچنین بسیار سریع است و بیشتر مرورگرهای دیگر را تنها با چند مورد استثناء پشت سر می گذارد ، و کتابخانه بزرگ افزونه های آن بی نظیر است. همگام سازی بین دستگاه ها نسیم است و مرورگر با خدمات مختلف Google به خوبی ادغام شده است.

شجاع

Brave یک انتخاب عالی دیگر برای یک مرورگر وب ایمن است. HTTPS همه جا به طور پیش فرض فعال شده است ، و اگر هنوز هم باید برای اتصال به یک وب سایت از طریق HTTP معمولی اتفاق بیفتید ، Brave هنگام این اتفاق هشدار واضحی می دهد.

شجاع-HTTPS-همه جا

منوی سپرها امکان ردیابی آنچه را که اکنون در وب سایت مورد نظر مسدود شده است آسان می کند و همچنین به شما امکان دسترسی سریع به تنظیمات امنیتی مختلف را می دهد. 

شجاع-سپر-منو

تبلیغات و پاپ آپ هر دو به صورت پیش فرض مسدود شده اند ، همچنین می توانید مسدود کردن اسکریپت را نیز فعال کنید. مانند بسیاری دیگر از این لیست ، Brave از مرور ایمن Google استفاده می کند تا از انواع مختلف جرایم سایبری مانند بدافزار یا فیشینگ محافظت کند.

متأسفانه ، فرکانس بروزرسانی Brave چیزی را به دلخواه خود باقی می گذارد ، زیرا مرورگر به ندرت بیشتر از هر سه هفته یک بار به روزرسانی ها را دریافت می کند ، که هنگام امنیت کمی آهسته است. این تنها چیزی است که Brave در جایگاه پنجم در این لیست قرار دارد ، نه اینکه بالاتر باشد.

دلایل دیگر ما شجاع را دوست داریم

همانطور که در بررسی ما نشان داده شده است ، با وجود این که در آخرین لیست در این لیست قرار دارد ، Brave در هر رده خوبی کسب می کند. شجاع هم سریع است و هم مقدار کم تعجب آور RAM مصرف می کند. همچنین دارای چندین ویژگی امنیتی جالب مانند بلوکه کردن محتوای رسانه های اجتماعی و تهیه نوار تب بر روی موبایل است.

شجاع-سپر-منو

مانند سایر مرورگرهای Chromium که در این مقاله پوشش داده شده اند ، Brave می تواند از اکثر برنامه های افزودنی Chrome نیز استفاده کند ، کاری که مرورگر تقریباً در همه مناطق انجام می دهد.

حریم خصوصی نیز از درجه یک برخوردار است و در حرکتی غیرمعمول ، Brave حتی بومی از Tor ، یک نرم افزار منبع آزاد آزاد که ارتباط ناشناس را قادر می سازد پشتیبانی می کند (با مرورگر Tor اشتباه نمی شود). برای اطلاعات بیشتر در مورد این مرورگر عالی و ایمن ، بررسی Brave ما را بررسی کنید.

سخنان محترم

لیستی از پنج امن ترین مرورگر همیشه محدود کننده خواهد بود. در اینجا دو مرورگر وجود دارد که به سختی این برش را انجام ندادند.

حاشیه، غیرمتمرکز

امنیت تنها بخشی از مرورگر Microsoft Edge است که شایسته ستایش نیست. سیستم SmartScreen وب سایت های مخرب را مسدود می کند و در واقع انجام این کار بهتر از مرور ایمن Google است. 

هشدار Edge-HTTPS

متأسفانه ، فرکانس بروزرسانی پایین (تقریباً یک بار در هر ماه) و یک هشدار اتصال ناامن بسیار آسان برای از دست دادن ، مرورگر Microsoft Edge را از پنج مرورگر امن ترین کشورمان خارج می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مرورگر ، بررسی Microsoft Edge ما را بخوانید.

فایرفاکس

Mozilla Firefox مرورگر دیگری است که به سختی آن را در لیست ما قرار نداده است. فرکانس بروزرسانی آن بسیار عالی است و مرورگر از Google Safe Browsing برای محافظت از کاربران خود استفاده می کند. 

Firefox-Master-Password

با وجود این ، موزیلا فایرفاکس دارای یک هشدار اتصال ناامن است که می توان به سختی متوجه آن شد ، و رمزهای عبور محلی نیز کاملاً محافظت نشده هستند مگر اینکه به صورت دستی رمزعبور اصلی را فعال کنید. برای ریشه کنی کامل تر مرورگر ، بررسی ما Mozilla Firefox را بررسی کنید.

افکار نهایی

امنیت یک انتخاب مهم در هنگام انتخاب یک مرورگر است. متأسفانه ، اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد ، زیرا مانند سایر جنبه های مرور وب مانند عملکرد یا ویژگی های آن قابل توجه نیست.. 

اگرچه فقط یک مرورگر برای محافظت از شما (به ویژه از خودتان) فقط می تواند انجام دهد ، موارد ذکر شده در اینجا به شما این امکان را می دهد که اینترنت را طی کنید و بدانید که هیچ ضعف و آسیب پذیری درخشان وجود ندارد که شما را در معرض خطر قرار دهد.

اگر به خصوص در مورد امنیت نگران هستید ، ما از صمیم قلب پفین را توصیه می کنیم ، اما هرگونه ورود دیگری به این لیست نیز انتخابی کاملاً مناسب است. دوست داریم آنچه را که درباره امنیت مرورگر خود فکر می کنید بشنویم. اگر در لیست ما نیست و فکر می کنید شایستگی حضور دارد ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

اگر می خواهید در مورد مقایسه این مرورگرها در خارج از امنیت اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به بررسی مرورگرهای ما بپردازید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map