بهترین مدیر رمز عبور 2020

مدیران گذرواژه ابزارهای اساسی هنگام محافظت از خود در برابر جرایم سایبری هستند. این برنامه های نرم افزاری ساده با ذخیره کردن log های شما در یک پایگاه داده رمزگذاری شده کار می کنند ، و سپس با استفاده از آن پایگاه داده برای همگام سازی کلمات عبور خود در دستگاه ها کار می کنید. مدیران گذرواژه در فرضیه اساسی هستند ، اما این بدان معنی نیست که بین آنها اختلافاتی وجود ندارد.

در این راهنما ، ما از تجربیات خود در بررسی بیش از 20 مدیر رمز عبور برای اعلام بهترین مدیر رمز عبور استفاده می کنیم. ما 10 انتخاب داریم که بالاتر از بقیه قرار دارند که هر کدام رمزهای عبور شما را ایمن نگه می دارند. 

کمی در مورد اینکه چرا هر گزینه را دوست داریم صحبت خواهیم کرد ، اما اگر کسی علاقه شما را جلب کند ، توصیه می کنیم بررسی کامل ما را بخوانید. علاوه بر این ، ما می خواهیم در پایان این راهنما به برخی سؤالات و نگرانی های رایج در مورد مدیران گذرواژه پاسخ دهیم. 

در زیر 10 مدیر برتر رمز عبور ما را پیدا خواهید کرد. آیا شما می خواهید به لیست کامل نگاه کنید؟ ما شما را در زیر پوشش داده ایم.

بهترین مدیران رمز عبور برای سال 2020

  1. 1 کلمه – استفاده آسان ، ایمن و ارزان
  2. داشلان – گران قیمت ، اما مملو از ویژگی های
  3. بیتواردن – یک جایگزین ارزان قیمت و منبع باز
  4. زهو خرک – ایده آل برای مشاغل کوچک
  5. نگهدار – مدیریت رمز عبور ، پیام رسانی رمزگذاری شده و موارد دیگر
  6. RoboForm – با تنظیمات به لبه پر شده است
  7. LastPass – رایگان و آسان برای استفاده
  8. رمز عبور مهم – تاریخ دار ، اما دارای ویژگی های بارگذاری شده است
  9. OneLogin – امن SSO و MFA برای شرکت ها
  10. NordPass – یک مدیر ساده و ارزان رمز عبور

1. بهترین مدیر رمز عبور: 1Password 

1password-logo

سال گذشته ، ما داشلین را به عنوان قهرمان خود تاج گذاری کردیم ، اما از آن زمان توسط 1Password حذف شده است (مقایسه اطلاعات ما در مورد Dashlane vs 1Password را بخوانید) برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید. 1Password همه چیز را برای یک قیمت منصفانه انجام می دهد ، ارائه یک مدل امنیتی منحصر به فرد رمز عبور و ویژگی هایی را برای هزینه مناسب 3 دلار در هر ماه ارائه می دهد. 

خارج از برنامه شخصی خود ، 1Password همچنین یک برنامه عالی برای خانواده ارائه می دهد ، که در بهترین مدیر رمز عبور ما برای راهنمای خانواده ها مقام اول را بدست آورد. 

به خصوص ، برنامه خانواده به دلیل سهولت استفاده استثنایی 1Password ، برجسته است. رابط کاربری و برنامه افزودنی مرورگر به طور هم زمان ، به شما امکان می دهد تا به سرعت آنچه را که لازم دارید ، رسیدگی کنید ، استفاده از گذرواژه در وب سایت یا پر کردن فرم آدرس خود.

برای مدیریت اولیه و پیشرفته گذرواژه ، خیلی بهتر از 1Password نمی شود. هنوز یک نکته ضعف دارد. اگرچه ارزان است ، 1Password برنامه رایگان ارائه نمی دهد. ما می دانیم که رمزهای عبور نامحدود را برای گزینه پرداخت شده ذخیره می کنیم ، اما یک نسخه رایگان محدود با فضای ذخیره سازی برای 50 گذرواژه یا به همین ترتیب خوب خواهد بود. 

خوشبختانه ، این آزمایش عالی 1Password جبران شده است. با آزمایش 30 روزه می توانید از 1Password به صورت رایگان استفاده کنید. این یک ضمانت 30 روزه برای پس انداز پول نیست ، به خاطر داشته باشید – 1Password فقط در شرایط خاص بازپرداخت ارائه می دهد – بلکه یک ماه کامل خدمات به صورت رایگان است. در بررسی 1Password ما می توانید در مورد آن و سایر ویژگی های 1Password اطلاعات بیشتری کسب کنید.

2. دونده: داشلین

dashlane-logo

1Password ممکن است Dashlane را به عنوان بهترین مدیر رمز عبور برای 2020 منصرف کند ، اما این امر Dashlane را تحت تأثیر قرار نمی دهد. Dashlane مدیر رمز عبور برای کسی است که همه آن را می خواهد. اگرچه از 1Password گران تر است – و بقیه بازار ، برای این موضوع – دارای ویژگی های کافی برای توجیه قیمت است. 

از تعویض خودکار رمز عبور تا شبکه خصوصی مجازی گرفته تا محافظت در برابر سرقت هویت ، Dashlane بسیار بیشتر از یک مدیر رمز عبور است. این یک مجموعه امنیتی کامل برای محافظت از حساب های آنلاین ، حریم خصوصی و هویت شما است. Dashlane همه موارد را با یک اشتراک واحد شامل می کند ، به جز یک آنتی ویروس ایمن. 

این اشتراک ، کارت اعتباری شما را متلاشی می کند. اشتراک پایه Dashlane سالانه 60 دلار هزینه دارد ، در حالی که بسته همه جانبه – که از جمله موارد دیگر ، از سرقت هویت می افزاید – دو برابر بیشتر است. مزیت صرفه جویی در این است که Dashlane یک طرح رایگان ارائه می دهد ، اگرچه فقط به 50 رمز عبور محدود شده است. 

ویژگی های Dashlane دلیل اصلی برای پرداخت بیشتر است ، اما مدیریت رمز اصلی اصلی نیز عالی است. استفاده آسان و روان در بین چندین مرورگر ، Dashlane یکپارچه با عادات مرور شما ادغام می شود. می توانید در بررسی کامل Dashlane با تجربه ما با آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

3. بهترین مدیر رمز عبور منبع باز: Bitwarden

آرم-bitwarden

بیتواردن ، اولین و تنها مدیر رمز عبور منبع باز در این لیست ، در جمع سه گروه برتر ما قرار دارد. اگرچه گزینه های منبع باز دیگری نیز وجود دارد – بررسی KeePass ما را برای یکی بخوانید – هیچ یک از آنها در نزدیکی Bitwarden جایی ندارند. با وجود استفاده کاملاً رایگان ، Bitwarden مانند یک محصول تجاری است. 

بیایید با آنچه شما دریافت می کنیم شروع کنیم. به صورت رایگان ، Bitwarden شامل ذخیره سازی برای رمزهای نامحدود ، همگام سازی چند دستگاهی و اشتراک گذاری محدود رمز عبور است. یک برنامه پرداخت شده نیز وجود دارد که فقط 10 دلار در سال هزینه می کند و برخی از ویژگی های اضافی را نیز اضافه می کند. پرداخت کاربران به اشتراک گذاری نامحدود رمز عبور ، 1 گیگابایت ذخیره سازی فایل رمزگذاری شده ، گزینه های تأیید اعتبار دو عاملی و خدمات اولویت مشتری.

خدمات رایگان برای این دوره با ابزارهای منبع باز معمولاً همراه است ، معمولاً به این دلیل که شما راحتی محصولات موجود با آرزوهای تجاری را قربانی می کنید. این در مورد Bitwarden نیست. استفاده از آن بسیار تکان دهنده است و اگر تیم می خواست هر ماه چند دلار از آن بخواهد ، ما چشم نمی خواهیم. 

در مقایسه با یک مدیر رمز عبور پولی ، بزرگترین تفاوت این است که Bitwarden فاقد ویژگی هایی است (مقایسه Bitwarden vs LastPass ما را بخوانید تا در عمل مشاهده کنید). با این وجود ، برای مدیریت پایه رمز عبور ، گزینه Bitwarden بهترین گزینه است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی Bitwarden ما کسب کنید.

4. بهترین مدیر رمز عبور برای مشاغل کوچک: Zoho Vault

آرم zoho

Zoho Vault اولین حضور ما در دنیای گسترده مدیران رمز عبور تجارت است. اگرچه Zoho نسخه رایگان Vault را برای استفاده شخصی ارائه می دهد ، اما این ابزار کاملاً روی مشاغل متمرکز شده است. این تمرکز نیز پرداخت می شود ، زیرا Vault با کسب رتبه برتر در بهترین مدیر رمز عبور برای راهنمای کسب و کار کوچک ، رتبه خوبی کسب می کند. 

هرچند مشاغل کوچک در اینجا مورد توجه قرار گرفته اند. اکثر نرم افزارهای متمرکز بر تجارت گران قیمت هستند و فقط به لباسهای بزرگ نیاز دارند. زهو متفاوت با بازار نزدیک می شود و خدمات مختلفی را برای تهیه هر بودجه ارائه می دهد. 

برنامه ها از استاندارد ، تا کمتر از 1 دلار در هر کاربر ، تا Enterprise ، که بیش از 6 دلار برای هر کاربر دارد ، متغیر است. البته ویژگی ها بین این برنامه ها متفاوت است ، اما تا زمانی که شما به چیزهایی مانند ورود به سیستم تنها (SSO) و اعلان های رویداد پسورد احتیاج ندارید ، می توانید کمتر از این استفاده کنید. 

فقط به این دلیل که Zoho Vault ارزان تر از سایر مدیران رمز عبور تجاری است ، به معنای پشتیبانی کمتر آن نیست. Zoho منابع پشتیبانی عالی را ارائه می دهد ، با همه چیز از راهنماهای سوار شدن برای کاربران جدید تا نسخه های نمایشی راهنمایی شده برای کاربران جدید. این چیز خوبی است که این منابع پشتیبانی نیز در اطراف هستند ؛ Vault گزینه های بسیار پیشرفته مدیریت کاربر و خط مشی رمز عبور را دارد.

با این حال ، به دلیل این گزینه های پیشرفته ، Vault می تواند به سرعت مورد توجه کاربران شخصی قرار گیرد. ما خوشحالیم که کلیه تنظیمات مربوط به مشاغل را مشاهده می کنیم ، اگرچه ما علیه برنامه شخصی رایگان Vault توصیه می کنیم. می توانید در بررسی ما با تجربه در مورد Zault Vault اطلاعات بیشتری کسب کنید.

5- نگهدار

آرم نگهدار

علیرغم اینکه در رده پنجم قرار دارد ، Keeper خبری از مدیر رمز عبور نیست. این ابزار بسیار عالی است ، با رابط کاربری فوق العاده طراحی شده و کاربردی آسان و همچنین دارای ویژگی های منحصر به فردی است. به گفته این ، وسعت خدمات Keeper باعث می شود روند ثبت نام نسبت به گزینه های دیگر ما کمتر روان شود. 

این به دلیل افزودنیهای مختلف Keeper است. مدیر رمز عبور پایه ، Keeper ، هسته اصلی بسته امنیتی شماست ، اما می توانید آنرا با مواردی مانند KeeperChat و BreachWatch بسازید. این افزودنیها هزینه اضافی دارند و گرچه قیمت پایه Keeper به اندازه کافی کم است – در حدود 2.50 دلار در هر ماه – قیمت با تمام لوازم اضافی به سرعت اضافه می شود. 

هنوز ، دروازه بان هرگز به قیمت Dashlane نمی رسد. از افزودنیهای Keeper ، KeeperChat مورد علاقه ما است. این یک برنامه پیام رسانی رمزگذاری شده انتهایی با ویژگی های کافی است که باعث می شود پیام رسان فیس بوک مانند بازی کودک به نظر برسد. علاوه بر رمزگذاری در هنگام حمل و نقل ، KeeperChat همچنین شامل یک گالری رسانه خصوصی ، پیام های خود تخریب به موقع و جمع آوری پیام ها.

BreachWatch کمتر چشمگیر است ، به راحتی اسکن وب تاریک را برای هرگونه سوءاستفاده ای که با اطلاعات شما مطابقت داشته باشد (انتخاب ما برای محافظت از سرقت هویت بهترین کار را انجام می دهد). با این حال ، بسته کامل هزینه کمتر از 5 دلار در ماه است ، که در مقایسه با گزینه هایی مانند Dashlane ، چندان بد نیست. می توانید نحوه شروع کار را در بررسی Keeper ما بیاموزید.

6. RoboForm

roboform-logo

روی سطح ، RoboForm یک مدیر رمز عبور ویژه تأثیرگذار نیست ، با رابطی تا حدودی تاریخ دار و چیزی بیشتر از امنیت استاندارد. اما ارزان است و با بسیاری از تنظیمات متناسب است که به شما امکان می دهد تجربه مدیریت پسورد خود را سفارشی کنید. اگرچه بهترین ابزار برای همه نیست ، اما برخی آن را ضروری می دانند. 

RoboForm با شروع قیمت ، 24 دلار در سال هزینه می کند ، و آن را به یکی از ارزان ترین مدیران رمز عبور تبدیل می کند. با عضویت طولانی تر می توانید حتی بیشتر صرفه جویی کنید. RoboForm مدت زمان یک ، سه و پنج ساله را ارائه می دهد. 

علاوه بر این ، RoboForm شامل یک برنامه رایگان است که یک مشت با ذخیره نامحدود و پشتیبانی از اندروید و iOS را در اختیار شما قرار می دهد. اگرچه این کار شامل همگام سازی چند دستگاهی نیست. 

خوشبختانه ، کاربران رایگان هنوز به گزینه های بسیاری از RoboForm دسترسی دارند. اگر نگران همگام سازی در ابر ، تکمیل خودکار برنامه های Windows و موارد دیگر باشید ، شامل مدیریت محلی است. کاربران رایگان در اصل از RoboForm 7 بدون همگام سازی چند دستگاه استفاده می کنند ، در حالی که به کاربران پرداخت کننده امکان دسترسی به ویژگی های RoboForm 8 را دارند. 

در جدیدترین نسخه موارد خوبی وجود دارد که مهمترین آنها اشتراک گذاری رمز عبور ایمن است (می توانید کل پوشه ها را نیز به اشتراک بگذارید). در کل ، RoboForm در گزینه های سفارشی سازی متراکم است ، که از نظر برخی عالی است. برای دیگران ، هرچند ، بسیار اثبات خواهد شد. می توانید با خواندن بررسی کامل RoboForm ما ، این ابزار مناسب برای شما باشد یا نه.

7. بهترین مدیر رمز عبور رایگان: LastPass

lastpass-logo

LastPass ممکن است محبوب ترین مدیر رمز عبور با بیش از 16 میلیون مشترک از دو سال قبل محبوب ترین مدیر رمز عبور باشد. به راحتی می توان فهمید که چرا LastPass به راحتی بهترین سرور رمز عبور رایگان در اطراف است و رمزهای نامحدود و همگام سازی چند دستگاهی را بدون صرف سکه ارائه می دهد. 

این برنامه رایگان از چند روش محدود است – برای مثال ، شما فقط می توانید مدخل ها را با یک کاربر دیگر به اشتراک بگذارید – اما در بیشتر قسمت ها ، این تجربه کامل LastPass است. در نتیجه ، اشتراک حق بیمه 3 دلار در هر ماه احساس حق بیمه نمی کند. این ویژگیهایی مانند اشتراک گذاری یک به بسیاری و پشتیبانی از اولویت را اضافه می کند ، اما این ویژگی ها هزینه اضافی را توجیه نمی کنند. 

اگرچه همگام سازی چند دستگاهی ویژگی اصلی است که باعث می شود LastPass در انتهای آزاد همه چیز بسیار چشمگیر باشد ، اگر استفاده از آن دشوار باشد ، 10 مورد برتر ما نخواهد بود. به عنوان یکی از محبوب ترین مدیران گذرواژه در اطراف ، باید تعجب کنید که کاربرد LastPass آسان است ، از برنامه افزودنی مرورگر آن گرفته تا UI کامل.. 

علاوه بر این ، LastPass منحصراً در مرورگر شما مستقر است. اگرچه این بدان معناست که امکان دسترسی آفلاین امکان پذیر نیست ، این بدان معناست که می توانید کلمات عبور خود را در هر مکانی مشاهده کنید حتی اگر در رایانه ای هستید که مال شما نیست ، می توانید بدون نیاز به نصب یک برنامه ، به سیستم خود وارد شوید و به رمزهای عبور خود دسترسی پیدا کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد LastPass در عمل در بررسی LastPass ما کسب کنید. 

8- رمز عبور مهم

لوگوی چسبنده-رمز عبور

رمز عبور مهم در Cloudward.net مورد علاقه است ، و اگر به دلیل برنامه قدیمی آن نیست ، در صدر بالای لیست ما قرار می گیرد. تا زمانی که بتوانید از طرح گذشته شوید ، یک مدیر رمزعبور عالی پیدا خواهید کرد. Sticky Password دارای امنیت عالی ، بسیاری از ویژگی ها و قیمت پایین برای بوت شدن است. 

نسخه رایگان وجود دارد ، که شامل فضای ذخیره سازی نامحدود و دسترسی کامل به برنامه های افزودنی مرورگر است. علاوه بر این ، Sticky Password مشترکاً هزینه ای معادل 30 دلار در سال را ارائه می دهد ، که از دیگر ویژگی ها ، همگام سازی چند دستگاهی و پشتیبان گیری از ابر را اضافه می کند. این همه برای ابزارهای دیگر استاندارد است ، اما گذرواژه Sticky یک قدم جلوتر می رود و دسترسی به طول عمر آن به ابزار خود را با هزینه ای معادل 199 دلار ارائه می دهد.. 

اشتراک عمر به هیچ وجه محدود نیست – برخلاف گزینه “طول عمر” PureVPN – و تمام به روز رسانی های آینده را به صورت رایگان ارائه می دهد. البته به احتمال زیاد باید صبر کنید قبل از اینکه هر یک از این به روزرسانی ها رابط کاربر را در جهت مدرن حرکت دهد. طی چند سال گذشته ، Sticky Password همان برنامه Windows را حفظ کرده است که به نظر می رسد مستقیم از دوره ویستا پاره شده است.. 

سهولت استفاده مشکلی ندارد – دور زدن Sticky Password به اندازه کافی ساده است – اما وقتی گزینه هایی مانند 1Password و Dashlane روی میز باشند ، انتظار بیشتری داریم. با این وجود ، رمز عبور مهم برای کسانی که می توانند گذشته از حساسیت های تاریخ خود بگردند ، گزینه ای مناسب است. شما می توانید در مورد تجربه ما با آن در بررسی Sticky Password بخوانید. 

9. OneLogin

یک ورود-آرم

OneLogin به خودی خود یک مدیر رمز عبور نیست ، بلکه یک سرویس ورود به سیستم (SSO) و تأیید اعتبار چند عاملی (MFA) برای مشاغل است. OneLogin به جای وارد کردن گذرواژه‌ها و به صورت خودکار در هنگام فرود در یک وب سایت ، اطلاعات مربوط به خدمات پشتیبانی شده را مدیریت می کند و به شما امکان می دهد این اعتبار را بین کارمندان خود تقسیم کنید.. 

به نظر می رسد شبیه به مدیریت گذرواژه است ، اگرچه تعریف ما از “مدیر رمز عبور” کاملاً مناسب نیست. با این حال ، با این رویکرد متفاوت ، OneLogin قادر است طیف بیشتری از ویژگیها را به مدیرها ارائه دهد. می توانید فرآیندهای کاربر را به صورت خودکار انجام دهید ، انتخاب کنید چه کسی به چه چیزی (چه در سطح گروهی و چه کاربر) به چه چیزی دسترسی دارد و گزارش های مربوط به استفاده را مشاهده کنید. 

اگرچه OneLogin با MFA همراه است. بر خلاف تأیید هویت دو عاملی استاندارد ، MFA از عوامل مختلفی برای تعیین اینکه آیا تلاش برای ورود به سیستم قانونی است یا خیر استفاده می کند. برای OneLogin ، این به صورت تصدیق هوشیاری هوش مصنوعی و SmartFactor است. بین این دو ، OneLogin از مواردی مانند زمان روز ، آدرس IP و شبکه برای تعیین اینکه آیا یک تلاش برای ورود به سیستم واقعی است استفاده می کند؟. 

این ابزارها مبتنی بر استفاده تجاری شما از آنها و همچنین قوانین امنیتی دلخواه خود هستند ، بنابراین همیشه می توانید هوش مصنوعی را تنظیم کنید اگر مسدود یا زیاد باشد. OneLogin ممکن است برای کاربران جداگانه نباشد ، اما این یک ابزار عالی برای مشاغل است ، به خصوص برای افرادی که نیاز به مدیریت ده ها کاربر دارند. می توانید درباره نحوه شروع کار در بررسی OneLogin ما بیشتر بدانید.

10. NordPass

nordpass-logo

NordPass از Tefincom ، همان شرکتی است که در پشت NordVPN و NordLocker به تازگی منتشر شده است (بررسی NordVPN ما و بررسی NordLocker ما را بخوانید). این تنها مدیر رمزعبور تبدیل شده به VPN نیست ، که TunnelBear با مدیر رمز عبور RememBear در پشت سر دارد. با این حال ، این بهترین است. 

این یک ادعای نسبی است ، با توجه به اینکه NordPass به ارتفاعات 1Password یا Dashlane نمی رسد ، اما به خودی خود یک ابزار محکم است. این به دلیل ارزان بودن است NordPass فقط 2.49 دلار در ماه هزینه می کند که تقریباً 30 دلار در سال درآمد دارد. همچنین یک برنامه رایگان وجود دارد که شامل فضای ذخیره نامحدودی است ، اگرچه فاقد همگام سازی چند دستگاهی است. 

بزرگترین مسئله NordPass عدم ویژگی ها است. برنامه محلی از وارد کردن رمز عبور پشتیبانی می کند ، و برنامه افزودنی مرورگر می تواند یک رمزعبور قوی را با ژنراتور رمز عبور خود پیشنهاد دهد ، اما با توجه به چشم انداز مدیر گذرواژه فعلی ، این کافی نیست. 

حتی با این وجود ، NordPass برای بوت شدن ایمن و آسان است. مطمئنا گزینه های بهتری در آنجا وجود دارد ، به خصوص اگر هزینه پرداخت کنید. اگر متوجه شوید که NordPass با شما ارتباط برقرار می کند ، هیچ دلیلی برای استفاده از آن وجود ندارد. شما می توانید در مورد تجربه کامل ما با آن در بررسی NordPass ما بخوانید.

انتخاب بهترین مدیران رمز عبور

در انتخاب مدیر رمز عبور چیزهای زیادی وجود دارد که علیرغم اینکه ابزارها درک آنها نسبتاً ساده است. مهمتر از همه ، امنیت است. وقتی به آن رسیدگی شود ، هیچ ویژگی یا طراحی UI هوشمندانه نمی تواند ابزاری را ذخیره کند که نتواند ورود شما را ایمن نگه دارد. از اینجا شروع کردیم. 

هنگام داوری امنیت ، ما به دنبال دو چیز هستیم: یک مدل دانش صفر و رمزگذاری درجه یک. در بخش بعدی به قسمت قبلی خواهیم رسید. مورد دوم به شکل AES-256 آمده است. همچنین بسیار مهم است که مدیر گذرواژه هنگام استراحت و هنگام انتقال ، داده های شما را رمزگذاری کند. 

خوشبختانه ، لیست مدیران رمز عبور که از رویه های امنیتی محکم پیروی می کنند طولانی است (به شکل شکل ، این یک ابزار امنیت سایبر است). فراتر از آن ، قیمت و ویژگی ها مهم هستند. ما این دو را با هم به هم می زنیم ، زیرا اغلب بین آنها مبادله ای صورت می گیرد. به عنوان مثال ، Dashlane از سایر مدیرهای رمز عبور دارای ویژگی های بیشتری است. همچنین از هر مدیر رمز عبور دیگر گران تر است.

dashlane-review-password-health

این لیست را تنگ تر می کند ، اما رتبه بندی ما فقط وقتی سهولت استفاده را ایجاد می کند شکل می گیرد. هنگام ارزیابی یک مدیر رمز عبور ، ما یک اشتراک را خریداری می کنیم و برنامه را بارگیری می کنیم ، دقیقاً مانند هر کس دیگری. از این طریق ، می توانیم درباره نحوه عملکرد خود برنامه و همچنین روند ثبت نام ، ایده ای بدست آوریم. 

نگرانی های متفرقه دیگری نیز وجود دارد ، مانند پشتیبانی از سیستم عامل. ما به دنبال پشتیبانی Windows ، macOS ، Android ، iOS و در صورت امکان پشتیبانی لینوکس هستیم. 

مدیر رمز عبور چیست؟?

مدیر رمز عبور ابزاری است که به خوبی ، برای مدیریت رمزهای عبور خود طراحی شده است. با وجود تعداد قریب به اتفاق حساب های آنلاین که اکثر مردم حفظ می کنند ، استفاده از بهترین شیوه های امنیتی هنگام تنظیم گذرواژه دشوار است. بیشتر افراد از همان رمز عبور در حساب ها استفاده می کنند و معمولا آن رمز عبور ضعیف است. 

dashlane-review-autofill

هدف مدیر رمز عبور دو برابر است: تجربه مرور خود را آسان تر و ایمن تر کنید. با گذشت زمان قبلی ، مدیران رمز عبور می توانند هنگام فرود در سایت به طور خودکار ورودهای شما را پر کنند. این بدان معنا نیست که شما مجبور نیستید در وب سایتهای پرکاربرد خود وارد سیستم شوید و به سرعت می توانید وب سایتهای نادر استفاده کنید. 

با این حال ، امنیت هدف اصلی مدیر رمز عبور است. با ذخیره کردن ورود به سیستم ، یک مدیر گذرواژه به شما امکان می دهد از رمزهای عبور طولانی و به طور تصادفی ایجاد شده در حساب های خود استفاده کنید. 

از آنجا که نیازی به یادآوری این گذرواژه‌ها ندارید ، می توانید برای هر یک از حساب های آنلاین خود از دیگری استفاده کنید. این بدان معناست که حتی اگر یکی از حسابهای شما هک شده باشد ، سایر اعضای شما همچنان ایمن هستند.

چگونه مدیر رمز عبور کار می کند?

اگرچه مدیران رمزعبور خاص در نحوه عملکرد آنها متفاوت هستند ، اما اصل کلی یکسان است. یک مدیر گذرواژه ورود به سیستم را در یک پایگاه داده رمزگذاری شده در ابر ذخیره می کند. تنها راه رمزگشایی این بانک اطلاعاتی با رمز اصلی است که مدیر رمز عبور معمولاً هرگز آن را نمی بیند و ذخیره نمی کند. 

lastpass-review-طاق

با قفل پایگاه داده خود ، مدیر رمز عبور می تواند فرمانی را اجرا کند که به طور خودکار هر بار که زمینه درست را پیدا کند ، ورود به سیستم را پر کند. علاوه بر تکمیل خودکار ، بیشتر مدیران رمز عبور می توانند هنگام ثبت نام در یک سایت جدید ، ورود به سیستم را ثبت کنند و رمزهای ایمن تولید کنند.. 

خارج از پر کردن داده ها و ارائه ذخیره سازی رمزگذاری شده ، مدیران رمز عبور نیز برای همگام سازی چند دستگاهی مفید هستند. از آنجا که پایگاه داده رمزگذاری شده شما در ابر ذخیره شده است ، تمام دستگاه های شما می توانند آن داده ها را بارگیری و از آنها استفاده کنند ، تا زمانی که رمز ورود اصلی خود را وارد کنید. 

در عمل ، این بدان معنی است که شما می توانید به همه ورودهای خود در همه دستگاههای خود دسترسی داشته باشید و قادر به ورود به آنها با بیش از یک کلیک نیستید. 

چقدر مدیران رمز عبور ایمن هستند?

از آنجا که اکثر مدیران گذرواژه در ابر مستقر هستند – بررسی مدیر رمز عبور Steganos ما را در مورد آن بخوانید که نیست – امنیت یک نگرانی اساسی است. اگرچه ما در مورد امنیت برخی از مدیران رمز عبور سؤال داریم ، همه گزینه های ذکر شده در بالا ، ورود به سیستم را ایمن نگه می دارند.

lastpass-بررسی-امنیتی-چالش

این به لطف الگوی دانش صفر است که بیشتر مدیران رمز عبور از آن استفاده می کنند. به طور خلاصه ، این مدل امنیتی اغلب توسط سرویس های مبتنی بر ابر به عنوان نوعی محافظت از ارائه دهنده استفاده می شود. ایده این است که ارائه دهنده خدمات به یک قطعه مهم اطلاعاتی که برای باز کردن قفل حساب شما نیاز است دسترسی ندارد و به همین دلیل ، نمی تواند هیچ یک از داده های شما را با قالب ساده بنویسد. 

برای مدیران گذرواژه ، این رمز عبور اصلی شماست. تقریباً در همه موارد ، فقط رمز اصلی کارشناسی ارشد خود را می شناسید ، به این معنی سرویس مورد استفاده شما نمی تواند رمزهای عبور شما را رمزگشایی کند. در نتیجه ، این بدان معناست که هکرها نمی توانند رمزهای عبور شما را رمزگشایی کنند در صورتی که سرویس مورد استفاده شما از نقض داده ها رنج ببرد. 

به عبارت ساده ، مدیر گذرواژه ابزاری برای رمزگشایی رمزهای عبور شما ندارد ، و به همین دلیل ، هر مهاجمی بالقوه به هیچ وجه نخواهد بود. همراه با رمزگذاری درجه یک ، یک مدل دانش صفر باعث می شود که هر مهاجمی بتواند ورود شما را به خطر بیاندازد. تقریباً همه مدیران معتبر رمز عبور برای استفاده بی خطر هستند و 10 نفر برتر ما مطمئناً ایمن هستند.

مدیر رمزعبور Google چقدر ایمن است? 

به هیچ وجه اسناد فنی توصیف معماری امنیتی مدیر رمز عبور Google وجود ندارد. ما به راحتی نمی دانیم که استفاده از آن در سطح فنی بی خطر است ، بنابراین به جای تلاش برای محکوم کردن آن در آن جبهه ، می خواهیم چند دلیل برای ایمن تر کردن گزینه شخص ثالث ارائه دهیم. 

نگرانی درباره مدیر رمز ورود Google به این واقعیت مربوط می شود که به حساب Google شما پیوند خورده است. اگر کسی به حساب Google شما دسترسی پیدا کند ، به همه رمزهای عبور شما دسترسی پیدا خواهد کرد. اگرچه این برای هر مدیر رمز عبور صحیح است ، اما ممکن است حساب Google شما مستعدتر باشد. 

اگر از Google Chrome استفاده می کنید ، حساب Google شما به صورت خودکار وارد Chrome می شود ، بنابراین بدون توجه به دستگاهی که در آن هستید ، می توانید نشانک ها و سابقه خود را مشاهده کنید. این همچنین بدان معنی است که گذرواژه‌ها از قبل قفل شده‌اند. اگر شخصی بتواند به مرورگر شما دسترسی پیدا کند ، می تواند به رمزهای عبور شما دسترسی پیدا کند. 

از طرف دیگر مدیران رمزعبور اغلب دارای ویژگی های زمان خودکار هستند که شما را پس از یک ساعت یا چند ساعت از حساب شما خارج می کنند. در این حالت ، یک مهاجم حتی در صورت دسترسی به مرورگر شما نمی تواند رمزهای شما را ببیند. 

خارج از امنیت ، برخی از کاستی های مدیر رمزعبور Google نیز وجود دارد. فقط با Chrome کار می کند ، بنابراین تکمیل خودکار محلی امکان پذیر نیست و استفاده از مرورگر متقابل از این مسئله خارج است. علاوه بر این ، می توانید کلمه عبور ، کارت های اعتباری و آدرس را در Chrome ذخیره کنید. یادداشت های ایمن و مواردی از این دست ویژگی هایی برای مدیران رمز عبور شخص ثالث است. 

آسانترین مدیر رمز عبور برای استفاده چیست؟? 

1password-review-vaults

1Password ساده ترین مدیر رمز عبور برای استفاده است. اگرچه گزینه هایی مانند LastPass و Dashlane با درآمد 1Password به درآمد خود می پردازند ، اما ما ابزاری روانتر از سرویس رتبه برتر ما آزمایش نکرده ایم. به این دلیل است که 1Password رویکرد کمی متفاوت دارد و اگرچه ممکن است خیلی به نظر نرسد ، اما دنیایی متفاوت ایجاد می کند. 

تفاوت اصلی این است که 1Password تعداد نامحدودی از طاق ها را پشتیبانی می کند. بیشتر مدیران رمز عبور ، از جمله 1Password ، نوعی سازماندهی دارند ، اما هیچکدام از آنها به شما اجازه نمی دهند تا ورودی های خود را در طاق های جداگانه سازماندهی کنید. 

این همراه با پشتیبانی از ورودی های سفارشی و پسوندهای عالی مرورگر آن ، باعث می شود 1Password ساده ترین مدیر رمز عبور استفاده شود.

امن ترین مدیر رمز عبور چیست؟?

داشلن-بررسی-هویت-داشبورد

اگرچه 1Password بیش از اندازه قادر به ایمن کردن ورود به سیستم شماست ، می خواهیم وقتی امنیت رمزهای عبور خود را حفظ کنیم ، به Dashlane گره بزنیم. همه چیز در پسورد استاد شما قفل شده است ، اما فناوری جالب بسیاری در پشت صحنه با Dashlane در حال انجام است. 

وقتی دستگاهی را به حساب خود اضافه می کنید ، Dashlane یک کلید دستگاه را تولید می کند. این به همراه رمز عبور اصلی شما برای باز کردن قفسه طاق مورد نیاز است. این کلید با استفاده از مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه شما به همراه 38 کاراکتر تصادفی تولید می شود و این ویژگی را برای دستگاه خاص مورد استفاده شما منحصر به فرد می کند. 

این مدل وجود دارد بنابراین Dashlane می تواند مشتق کلید دو راز را انجام دهد. برای باز کردن قفل حساب خود ، اکثر ابزارها یک کلید را از رمز اصلی استاد شما گرفته و از آن برای تأیید اعتبار استفاده می کنند. اما ، با Dashlane ، یک کلید از کلید دستگاه شما و رمز عبور اصلی شما گرفته شده است که ذاتاً از امنیت بیشتری برخوردار است. 

1Password یک مدل کلید دو راز نیز دارد ، اگرچه Dashlane از یک تابع مشتق کلید جدیدتر استفاده می کند. کلید شما با استفاده از Argon2d و نمک 32 بایت تولید می شود ، که در حال حاضر بهترین است.

افکار نهایی

با وجود گزینه های بسیار زیاد ، می توانید انتخاب یک ابزار مدیریت رمز عبور دشوار باشد که نه تنها ورود شما را ایمن نگه می دارد بلکه تجربه مرور شما را نیز لذت بخش تر می کند. برای ما ، سرویس برتر بدون شک 1Password است ، اگرچه رقابت سختی در قالب Bitwarden و Dashlane دارد.  

1Password با داشتن برچسب قیمت معقول و لیستی از سخاوتمندانه از ویژگیهای موجود ، متعادل ترین این سه مورد است. Bitwarden از ویژگی های کمتری برخوردار است ، اگرچه رایگان است و یا اگر هزینه ای پرداخت می کنید ، بسیار ارزان است ، در حالی که Dashlane دارای ویژگی های بیشتری است اما هزینه بالاتری نیز می خواهد. 

خوشبختانه ، شما می توانید هر سه را امتحان کنید. 1Password یک محاکمه رایگان 30 روزه را ارائه می دهد ، Bitwarden کاملاً رایگان است و Dashlane دارای یک طرح رایگان محدود به 50 مدخل است. 

آیا قبول دارید که 1Password بهترین گزینه است؟ آیا در مورد رتبه بندی های ما چیزی تغییر می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

آرم 1Password

بررسی 1Password

از 299 دلار در هر ماه شروع می شود
تمام برنامه ها

از 1Password دیدن کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me