1Password vs LastPass: One Manager Manager برای سال 2020

LastPass به راحتی یکی از محبوب ترین مدیران رمز عبور در خارج از کشور است و به دلایل خوبی نیز وجود دارد. با داشتن یک برنامه رایگان سخاوتمندانه ، بسیاری از ویژگی ها و رابط کاربری قابل دسترسی ، این مدیر رمز عبور برای بسیاری از کاربران است. این بدان معنا نیست که بهترین مدیر رمز عبور است. 


1Password به LastPass مبلغی بیش از یک روش برای پول خود می دهد. در این مقایسه LastPass vs 1Password ، ما قصد داریم این دو را به حلقه پرتاب کنیم تا ببینیم کدام یک در بالای صفحه قرار می گیرد. طی یک دور از دور ، رقبای ما هنگام ارزیابی ویژگی ها ، امنیت ، قیمت گذاری و موارد دیگر ، ضربات تجاری را انجام می دهند. 

اگر می خواهید جزئیات بیشتر در مورد هر ابزار ، بررسی LastPass و 1Password را بخوانید. اگر می خواهید از هوپلا رد شوید ، 1Password گزینه بهتری است ، اگرچه دلایلی برای در نظر گرفتن LastPass وجود دارد ، به خصوص اگر بودجه دارید. 

راه اندازی یک مبارزه: 1Password vs LastPass

در اینجا نحوه پایین آمدن آن آمده است: ما نه دور داریم که هر کدام یک امتیاز دارند. در طول هر دور ، ما LastPass و 1Password را با یکدیگر مقایسه و تضاد می کنیم تا ببینیم که ابزار مناسب برای آن دور کدام است. در پایان ، ما یک امتیاز را اعطا می کنیم. پس از مقایسه کلی ، ما نکاتی را برای اعلام برنده اعلام خواهیم کرد. 

با این حال ، همانطور که با همه مقایسه های خود انجام می دهیم ، می خواهیم یک یادداشت بر حذر داشته باشیم. ما هنگام انتخاب برندگان موضع قطعی خواهیم گرفت – این کاری است که ما اینجا باید انجام دهیم – اما بخش های خاصی دارای اتاق wiggle هستند. به عنوان مثال ، برنده در دور “سهولت استفاده” تا حد زیادی بر اساس ترجیح شخصی است. 

ما مقدمه مقایسه ما را فقط به این دلیل که LastPass و 1Password دو ابزار عالی برای مدیریت رمز عبور هستند. شما می توانید به هر راهی بروید و تجربه خوبی داشته باشید. به گفته این ، در مقایسه با سر به سر ، یکی از گزینه های بهتر است.

1

امنیت

LastPass و 1Password از نظر امنیتی به طور مساوی با یکدیگر مطابقت دارند ، هم ارائه رمزگذاری عالی و هم یک مدل دانش صفر. گفته می شود ، دلایلی وجود دارد که باید از 1Password vs LastPass استفاده کنید. این یک رویکرد منحصر به فرد تر به امنیت است که می تواند در صورت نقض از ورود به سیستم شما محافظت کند. 

1Password از یک مدل امنیتی دو کلید مخفی استفاده می کند ، به این معنی که دو کلید رمزگذاری برای باز کردن رمزهای عبور شما لازم است. یکی از آنها رمزعبور اصلی شماست که 1Password هرگز آن را مشاهده یا ذخیره نمی کند. مورد دیگر یک کلید دستگاه است که هنگام اضافه کردن دستگاه جدید به حساب خود ، بر اساس مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری تولید می شود. 

1password-review-watchtower

LastPass به دور از دسترس نیست ، فقط کلید AES-256 را برای محافظت ارائه می دهد (توضیحات رمزگذاری را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید). با این وجود ، این کلید واحد مسیری طولانی را طی می کند. باز هم ، LastPass رمز عبور اصلی شما را نمی بیند یا ذخیره نمی کند ، به این معنی که حتی اگر اطلاعات حساب شما به سرقت رفته باشد ، مهاجم کلید لازم را برای رمزگشایی طاق رمزگذاری شده شما نخواهد داشت. 

lastpass-بررسی-امنیتی-چالش

ما این کار را در سال 2015 مشاهده کردیم که LastPass دچار نقص داده شد. مهاجم با پایگاه داده رمزهای عبور خود را خاموش کرد ، اما به دلیل رمزگذاری همه آنها ، آنها قادر به به خطر انداختن اطلاعات حساب کاربری نبودند. به این دلیل است که LastPass هنگام ایجاد حساب کاربری ، رمز عبور اصلی شما را نمی داند. 

بازیابی حساب

همانطور که گفته شد ، 1Password و LastPass از یک مدل دانش صفر استفاده می کنند ، به این معنی که رمز عبور اصلی شما هرگز در جایی روی سرورهای آنها ذخیره نمی شود. در نتیجه ، این بدان معناست که شما نمی توانید رمز عبور اصلی خود را در صورت فراموش کردن دوباره تنظیم کنید. بدون گذرواژه اصلی خود ، LastPass و 1Password وسیله ای برای اثبات این نیستند که شما کسی هستید که می گویید شما هستید. 

این برای امنیت بسیار عالی است ، اگرچه رمز ورود استاد خود را فراموش کنید خوشبختانه ، 1Password فرم کوچکی از بازیابی حساب را ارائه می دهد. اگرچه آنقدر روان نیست که سیستم بازیابی حساب Keeper – بررسی Keeper ما را برای آن بیشتر بخوانید – این چیزی است که LastPass ارائه می دهد. 

هنگامی که برای یک حساب 1Password ثبت نام می کنید ، از شما خواسته می شود یک کیت اضطراری را بارگیری کنید. این برگه دارای دومین کلید مخفی ، آدرس ایمیل شما و یک شکاف برای شما برای ارسال رمز عبور اصلی است. توصیه می شود که این مقاله را خالی کنید و آن را در جایی امن ، مانند صندوق امانات ذخیره کنید. 

1password-review-اورژانس-کیت

علاوه بر این ، برگه کیت اورژانس شامل یک کد QR است که می توانید با تأیید برنامه های 1Password ، به طور خودکار اعتبار خود را تأیید کنید. این یک روش عالی برای انجام بازیابی حساب است ، اما این اطمینان را دارد که مجموعه اورژانس خود را در مکانی امن ذخیره کنید. 

احراز هویت دو عاملی

هر دو رقبای ما از گزینه های تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی می کنند ، درحالیکه LastPass در واقع ابزاری را به عنوان بهترین راهنمای برنامه 2FA ما ارائه می دهد (بیشتر در مورد “ویژگی های” دور). LastPass یک قدم فراتر می گذارد ، اگرچه پشتیبانی از سخت افزار 2FA و احراز هویت چند عاملی متنی یا MFA را ارائه می دهد. 

ما در مورد “برنامه های کسب و کار” در زیر صحبت خواهیم کرد ، اما به طور خلاصه ، MFA LastPass از تحلیل متنی برای تأیید ورود به سیستم استفاده می کند ، به همان روشی که OneLogin (بررسی OneLogin ما را بخوانید). این ویژگی برای کاربران خاص در دسترس نیست ، اما برای اکثر افراد ، این مشکلی نیست. 

1Password نرم افزار 2FA را از طریق کدهای مبتنی بر زمان یا نوعی برنامه تأیید اعتبار ارائه می دهد. LastPass با پشتیبانی از کلیدهای U2F مانند YubiKey از همین اشکال 2FA پشتیبانی می کند. 1Password همچنین اخیراً پشتیبانی از سخت افزار 2FA را حذف کرده است. 

در کنار هم ، LastPass در مورد امنیت بسیار زیادی را ارائه می دهد و حتی بیشتر برای مشترکین مشاغل پیش می رود. با این حال ، ساختار امنیتی اصلی 1Password از نظر فنی ، ایمن تر است ، حتی اگر هر دو رقبا بتوانند کلمات عبور قوی خود را در عمل محافظت کنند. به همین دلیل ، ما در این دوره به 1Password برنده می شویم. 

دور: نقطه امنیتی برای 1Password

آرم 1Password
آرم LastPass

2

قیمت گذاری

صحبت از LastPass و 1Password در مورد قیمت گذاری زیادی دارد. LastPass بهترین سرور رمز عبور رایگان در اطراف است ، در حالی که 1Password در بالای لیست در مدیر رمز عبور ما برای خانواده ها قرار دارد. هر دو وقت خود را برای درخشش در دورهای آینده خواهند داشت. برای این مورد ، ما روی قیمت گذاری های فردی تمرکز می کنیم. 

دو رقبای ما از نظر قیمت به طور مساوی با یکدیگر همخوانی دارند و اشتراک های شخصی را با قیمت تقریبی 3 دلار در هر ماه ارائه می دهند. با 1Password ، این قیمت طیف کاملی از ویژگی ها و 1 گیگابایت ذخیره فایل رمزگذاری شده را به شما می دهد. دیدن اسناد بسیار خوب است ، اما بدون امکان خرید بیشتر ، فقط برای حساس ترین اسناد بهتر است. 

LastPass با به اشتراک گذاشتن رمزعبور یک به یک و برنامه LastPass برای برنامه ها ، بر اساس برنامه رایگان خود قرار دارد. ویژگی دوم بسیار خوب است که به شما امکان می دهد از برنامه مرورگر LastPass به صورت خودکار در برنامه های محلی استفاده کنید. تعداد بسیار کمی از مدیران رمز عبور این ویژگی را ارائه می دهند – بررسی RoboForm ما را به عنوان مثال بخوانید – بنابراین خوشحال است که LastPass آن را در دسترس قرار می دهد. 

مهم نیست که کدام گزینه را انتخاب کنید ، 30 روز فرصت دارید قبل از اینکه فکر کنید این سرویس را امتحان کنید. برای 1Password ، این آزمایش 30 روزه حق بیمه است ، بدون نیاز به کارت اعتباری. LastPass همچنین یک ماه از ویژگی های پرداخت شده خود را ارائه می دهد ، اما پس از پایان دوره آزمایشی ، به یک حساب کاربری رایگان رونق خواهید گرفت. 

با این حال ، هیچ یک سیاست بازپرداخت ارائه نمی دهد. این خیلی صدمه نمی بیند ، با توجه به اینکه برنامه LastPass برنامه رایگان خود را دارد که به عقب برگردد. با استفاده از 1Password ، پس از دوره آزمایشی رایگان ، همچنان به حساب خود دسترسی خواهید داشت ، اما “یخ زده” خواهد شد. این بدان معناست که شما نمی توانید ورودی ها را اضافه ، ویرایش یا حذف کنید ، و تکمیل خودکار غیرفعال است. 

اگرچه آنها از نظر هزینه برابر هستند ، ما می خواهیم پیروزی را به LastPass بدهیم. این سیستم دارای سیال بیشتری برای انجام آزمایشات رایگان است ، در حالی که 1Password چیز زیادی برای بازگشت ندارد. با این حال ، می تواند در هر دور به این مرحله برود.

دور: نقطه قیمت گذاری برای LastPass

آرم 1Password
آرم LastPass

3

برنامه های خانوادگی

LastPass و 1Password هر دو برنامه خانواده بسیار خوبی را ارائه می دهند که می تواند از چندین کاربر با قیمت پایین ماهانه محافظت کند. 1Password 5 دلار برای برنامه خانواده خود درخواست می کند ، پنج حساب کاربری و پنج حساب مهمان را برای اشتراک محدود رمز عبور ارائه می دهد. با این حال ، شما به پنج کاربر محدود نمی شوید. شما می توانید هرکدام 1 دلار اعضای دیگر را به حساب خود اضافه کنید. 

متأسفانه ، LastPass این انعطاف پذیری را ارائه نمی دهد ، اگرچه گزینه خانواده ای سخاوتمندتر و ارزانتر را برای آن ایجاد می کند. تنها با 4 دلار در هر ماه ، LastPass شش مجوز حق بیمه را برای خانواده شما ارائه می دهد. علاوه بر آنچه با برنامه Premium معمولی می گیرید ، طرح Families نیز با یک داشبورد مرکزی و پوشه های مشترک نامحدود همراه است. 

مانند دور قبلی ، این یکی به راحتی می توانست به هر دو طرف برود. LastPass ارزان تر است و از بیشتر خانواده ها محافظت می کند. گفته می شود ، هیچ انكاری وجود ندارد كه 1Password انعطاف پذیری بیشتری را برای کاربران دارای خانواده های بزرگ ارائه می دهد. علاوه بر این ، 1Password بازیابی حساب را از طریق سایر اعضای خانواده ارائه می دهد ، در حالی که LastPass چنین نمی کند. 

این یک پیروزی کوچک است ، اما با این وجود یک پیروزی است. برای این دور ، ما به 1Password امتیاز می دهیم. 

دور: نقطه برنامه های خانوادگی برای 1Password

آرم 1Password
آرم LastPass

4

برنامه رایگان

LastPass در رده اول بهترین راهنمای مدیر رمز عبور رایگان ما قرار گرفت و گزینه هایی مانند Bitwarden و KeePass از نزدیک به بعد دنبال شدند (بررسی Bitwarden ما و بررسی KeePass را بخوانید). به این دلیل است که LastPass همگام سازی چند دستگاهی و ذخیره سازی نامحدود را در برنامه رایگان خود ارائه می دهد که دیدن آن بسیار نادر است. 

از طرف دیگر 1 کلمه کلیدی یک برنامه رایگان ارائه نمی دهد ، که یک فرصت بزرگ از دست رفته است. همانطور که می توانید در مقایسه ما با Dashlane vs 1Password بخوانید ، حتی یک برنامه رایگان محدود نیز بهتر از هیچ برنامه رایگان نیست. 1Password به سادگی یک محاکمه 30 روزه را ارائه می دهد ، و اگرچه دیدن آن خوب است ، یک برنامه محدود محدود بهتر خواهد بود. 

در اینجا هیچ مسابقه ای وجود ندارد ، زیرا LastPass یک برنامه رایگان و 1Password را ارائه می دهد و از یک گذشته رد می شود. حتی با این وجود ، مهم است که تأکید کنیم که برنامه رایگان LastPass چقدر خوب است. شما می توانید تقریباً از تمام ویژگی های بیشتر مدیریت کننده های رمز عبور پرداخت شده بدون هزینه سکه استفاده کنید ، و آن را تبدیل به یک فروش آسان برای همه در حصار در مورد استفاده از ابزار مدیریت رمز عبور می کند. 

دور: نقطه برنامه رایگان برای LastPass

آرم 1Password
آرم LastPass

5

راحتی در استفاده

LastPass و 1Password فریاد زیادی از سرویس هایی مانند LogMeOnce دارند (بررسی LogMeOnce ما را بخوانید). هر دو با رابطهای ساده و ساده ای که بر دستیابی راحت به آن تمرکز دارند ، بسیار آسان است. خوشبختانه ، هیچ کس ویژگی هایی را به نفع استفاده آسان قربانی نمی کند ، برخلاف RememBear (بررسی RememBear ما را بخوانید). 

با LastPass شروع می شود ، کاملاً در مرورگر شما مستقر است ، این یک چیز خوب است. بر خلاف Dashlane ، که یک برنامه محلی ارائه می دهد ، می توانید از LastPass در هر دستگاهی که از Chrome ، Firefox ، Microsoft Edge و موارد دیگر پشتیبانی می کند استفاده کنید. این از طریق برنامه افزودنی مرورگر نیست ، LastPass ابزار کامل را در مرورگر شما ارائه می دهد. 

lastpass-review-طاق

رابط مرورگر بسیار عالی است. در آن ، شما می توانید نوشته های خود را یا در یک لیست یا قالب کاشی مانند سازماندهی کنید. LastPass بطور خودکار تصاویر را برای اکثر وب سایت ها می کشد و می توانید ورودی های خود را در پوشه ها سازماندهی کنید. علاوه بر این ، ابزارهایی برای مرتب سازی و فیلتر کردن نوشته های شما وجود دارد ، که باعث می شود آنرا آسان کنید. 

LastPass در انواع ورودی نیز کمرنگ نیست. این استانداردها با یادداشتهای پشتیبان LastPass ، گذرواژه‌ها ، آدرسها و کارتهای اعتباری در نظر گرفته شده است. با این وجود ، می توانید اطلاعات بیمه درمانی ، کلیدهای SSH ، ورود به سیستم سرور و بانک اطلاعاتی ، مجوزهای نرم افزار و موارد دیگر را نیز ذخیره کنید. LastPass همچنین از قالب های سفارشی پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد موارد مورد نظر خود را ایجاد کنید. 

lastpass-review-categories

اگرچه LastPass چشمگیر است ، 1Password به روشهای بیشتری از یک راهکار برای پول خود را اجرا می کند. یک برنامه محلی در دسترس است ، اما لازم نیست از آن استفاده کنید. با استفاده از 1Password X ، می توانید 1Password را منحصراً از طریق پسوند مرورگر استفاده کنید. اگر می خواهید از آن استفاده کنید یک رابط کامل مرورگر نیز وجود دارد. 

کیت 1password-review-starter

فراتر از آن ، 1Password از یک سیستم چند خرک استفاده می کند و به شما امکان می دهد رمزهای عبور خود را به هر روشی که می خواهید تقسیم کنید. سیستم پوشه ای مانند گذشته با LastPass وجود ندارد ، اما با امکان تقسیم ورودی ها به طاق های جداگانه ، این موضوع به سختی اهمیت ندارد. اگر می خواهید ورودی های خود را سازماندهی کنید ، 1Password همچنین دارای سیستم برچسب زدن در طاق ها است. 

کمبود انواع ورودی نیز وجود ندارد. مانند LastPass ، چندین ورودی از پیش تعیین شده نیز وجود دارد ، اما می توانید موارد دلخواه خود را با زمینه های دلخواه ایجاد کنید. اگرچه این تقریباً شبیه به سیستم LastPass است ، 1Password یک راه حل ظریف تر دارد ، و می تواند زمینه ها را در فرم ورودی استاندارد به شما نشان دهد نه یک جدول Excel-esque.

1password-review-add-enter

مانند هر دور قبلی ، این یکی دشوار است ، زیرا هر دو رقبا تجربیات بسیار خوبی را با عملکرد فراوان ارائه می دهند. گفته می شود ، 1Password در مناطقی خاص که فاقد LastPass است ، دارای سطح لهستانی است. 

اگرچه LastPass بسیار جالب است که باید در عملکرد روزانه خود به آن توجه کنید ، اما برخی از حوزه های UI وجود دارد که چند سال از زمان آن گذشته است. این یک تفاوت کوچک است ، اما کافی است که 1Password را برای این دور به جلو بکشید. 

دور: سهولت استفاده از نقطه برای 1Password

آرم 1Password
آرم LastPass

6

امکانات

LastPass و 1Password دارای ویژگی های موجود هستند ، اگرچه آنها به سطح Dashlane نمی رسند (بررسی Dashlane ما را بخوانید). 1Password بهتر است برای کسانی که در پرداخت سهم راحت هستند ، منطقی است ، زیرا برنامه ای رایگان وجود ندارد. گفته می شود ، LastPass موارد بسیار کمی را ارائه می دهد. 

با شروع با 1Password ، بسیاری از موارد خوب همراه با اشتراک شما وجود دارد ، اما هیچ چیزی که اساساً تجربه را تغییر نمی دهد. مانند سایر ابزارها ، 1Password شامل یک داشبورد امنیتی به نام Watchtower است که در آن می توانید کلمات عبور ضعیف ، قابل استفاده و قدیمی را مشاهده کنید. همچنین شامل بخشی برای وب سایت های بالقوه ناایمن است. 

کیت اورژانس بررسی 1 کلمه کلیدی

1Password همچنین شامل “حالت سفر” می شود که ویژگی مورد علاقه ما است. با استفاده از آن ، شما می توانید به طور خودکار داده های شخصی را در دستگاه تلفن همراه خود در حساب 1Password خود ذخیره کنید. اگر هنگام مسافرت تلفنتان را گم می کردید ، اطلاعات شخصی شما ایمن خواهد بود. خوشبختانه ، می توانید داده های حساب خود را با یک شیر آب بازیابی کنید. 

LastPass ویژگی های منحصر به فردی از خود را دارد که برجسته ترین آنها تکمیل خودکار برنامه ها است که تجربه تکمیل خودکار در مرورگر شما را منعکس می کند. ابزارهای دیگر از این قابلیت ها مانند RoboForm برخوردار هستند ، اما هیچکدام آن را به عنوان یکپارچه مانند LastPass انجام نمی دهند. به گفته این ، این فقط برای پرداخت مشترکین در دسترس است. 

lastpass-review-autofill

خوشبختانه ، LastPass Authenticator در دسترس همه مشترکین است. این ابزار یک برنامه 2FA در راستای Google Authenticator است. با استفاده از آن ، شما به راحتی می توانید جداگانه از حساب LastPass ، 2FA را در اکثر وب سایت های اصلی تنظیم کنید. مانند بسیاری از ویژگی های LastPass ، به صورت رایگان در دسترس همه است. 

تعویض رمز عبور خودکار LastPass نیز به صورت رایگان موجود است ، اگرچه نباید روی آن حساب کنید. این ابزار توانایی تغییر رمز عبور خود را در چندین وب سایت با یک کلیک را ضبط می کند. متأسفانه ، ما هرگز نتوانستیم آن را به هنگام درست کار کنیم. 

اگرچه ما ویژگی های 1Password را بیشتر دوست داریم ، LastPass با توجه به برنامه رایگان خود از این مزیت برخوردار است. قابلیت های اصلی مانند همگام سازی چند دستگاهی و امکان به اشتراک گذاری رمزهای عبور در برنامه رایگان LastPass وجود دارد و باعث می شود آن را مانند یک ابزار کاملاً کاربردی احساس کنید. 1Password زنگ ها و سوت های بیشتری دارد ، اما باعث می شود هزینه آنها را بپردازید. 

دور: ویژگی های Point for LastPass

آرم 1Password
آرم LastPass

7

برنامه های تلفن همراه

LastPass و 1Password هر دو برنامه عالی برای موبایل ارائه می دهند که شایسته یک مکان در مدیران رمز عبور برتر ما برای راهنمای iOS باشد. برای 1Password ، تجربه دسک تاپ آینه نیست ، اما این چیز بدی نیست. می توانید به سرعت در میان طوفان ها و ورودی های مختلف خود را با یک منوی پایین قابل درک درک کنید. 

1Password-iOS

به جای اینکه مانند نسخه ای از نسخه مرورگر احساس کنید ، 1Password در iOS ، Android و سیستم عامل های دیگر تلفن های هوشمند احساس می کند که از زمین به بالا ساخته شده است. به عنوان مثال ، در iOS با Apple Watch ادغام می شود و به شما امکان می دهد کدهای 2FA را تأیید کنید و به سرعت به ورودی های خاص دسترسی پیدا کنید. 

LastPass از یک برنامه کاربردی عالی برای موبایل نیز برخوردار است ، اگرچه مانند نسخه کاملی از تجربه مرورگر احساس می شود. با این وجود ، LastPass بطور خودکار زمینه های ورود به سیستم عامل iOS و Android را پر می کند ، همه چیز مطابق آنچه باید انجام شود. هر بار که می خواهید یک فیلد را پر کنید ، باید وارد سیستم شوید ، اما خوشبختانه ، این روند با احراز هویت بیومتریک ساده است. 

LastPass-iOS

بار دیگر ، این یک نزدیکی است. تجربه تلفن همراه برای LastPass و 1Password بدون توجه به سیستم عامل iOS یا Android بی سیم است. در بیشتر موارد ، مشخص می شود که کدام برنامه را بیشتر ترجیح می دهید. برای ما ، 1Password برنده است و یک تجربه موبایل دقیق تر را ارائه می دهد. گفت که ، LastPass در تلفن همراه نیز بسیار عالی است. 

دور: برنامه های تلفن همراه برای 1Password امتیاز دهید

آرم 1Password
آرم LastPass

8

برنامه های تجاری

LastPass و 1Password در میان ابزارهای رمز عبور برتر برای مشاغل کوچک و به دلایل خوبی قرار گرفته اند. هر دو ابزارهای جامع و بزرگی را برای مشاغل بزرگ و کوچک ارائه می دهند که فراتر از مدیریت استاندارد رمز عبور است. گفته می شود ، تفاوت های زیادی بین این دو وجود دارد ، زیرا LastPass پایداری بیشتری را برای لباس های بزرگتر ارائه می دهد. 

از آنجا شروع می شود ، LastPass دو برنامه تجاری را ارائه می دهد: تیم ها و تصدی. سابق برای کمتر از 50 کاربر توصیه می شود ، ویژگی های اصلی کسب و کار را دارند اما از ادغام فهرست قبلی ، قابلیت SSO و MFA استفاده نمی کنند. برنامه Enterprise برای مراکز بزرگتر بهتر است و سیاستهای امنیتی قابل تنظیم ، SSO و یک مدیر حساب اختصاصی را ارائه می دهد. 

lastpass-business

علاوه بر این ، LastPass به طور جداگانه MFA را ارائه می دهد ، همچنین بسته ای از MFA و خدمات Enterprise را نیز در اختیار شما قرار می دهد. برای مشاغل بزرگ ، خصوصاً با سهولت استفاده در LastPass ، این ویژگی ها بسیار عالی هستند. به گفته این ، اشتراک های تجاری هزینه بر است ، با گران ترین طرح 8 دلار برای هر کاربر در هر ماه. 

1Password گزینه های بسیاری برای مشاغل بزرگ ندارد ، مگر اینکه شما گزینه Enterprise را فقط از طریق تماس با آن انتخاب کنید. در غیر این صورت ، شما دو رده دارید: تیم و تجارت. برنامه Teams اساساً اشتراک شخصی 1Password برای هر کاربر در مشاغل شما است. حق بیمه 1 دلاری بیش از اشتراک مشترک برای ادغام Duo است.

1password-business

اشتراك كسب و كار با 8 دلار در هر کاربر در هر ماه بسيار چشمگير است. گرچه گران است ، اما دارای ویژگی های برجسته ، نمایش پشتیبانی VIP ، 5 گیگابایت ذخیره اسناد رمزگذاری شده برای هر کاربر و کنترل کاربر گرانول است. هر کاربر یک حساب 1Password Families نیز دریافت می کند ، که به تنهایی 5 دلار در هر ماه ارزش دارد. 

هر دو گزینه با قیمت ماهانه بالا و بدون تخفیف زیاد ، گران قیمت هستند. با این حال ، با توجه به قیمت ، 1Password باعث ایجاد حس بیشتر برای مشاغل کوچک می شود. اگرچه گران است ، اما دارای ویژگی های ارزش 8 دلار در هر ماه قیمت است که برای تیم های کوچکتر عالی است. 

دور: نقطه برنامه های کسب و کار برای 1Password

آرم 1Password
آرم LastPass

9

پشتیبانی

پشتیبانی از مدیریت رمز عبور معمولاً فاقد تفکر است و متأسفانه یکی از رقبای ما با این توضیحات متناسب است. اگرچه بدتر دیده شده ایم ، سیستم پشتیبانی LastPass احساس قدمت می کند ، با توجه به اینکه برای پیدا کردن فرم تماس باید برای کمک به منابع خودیاری حفر شوید ، حتی توهین آمیز تر است. 1 کلمه مخالف است ، با برخی از بهترین پشتیبانی ما دیده می شود. 

LastPass پشتیبانی بدی ندارد ، اما مطمئناً می تواند بهتر باشد. پایگاه دانش تعداد کمی مقاله مفید دارد ، اما هیچ چیزی که بیش از حد عمق پیدا کند ، وجود ندارد و یک انجمن اجتماع برای هر گونه سؤال در سرریز وجود دارد. متأسفانه ، برای تماس با پشتیبانی ، باید از این منابع استفاده کنید. LastPass خط جداگانه ای برای سوالات ایمیل ارائه نمی دهد. 

lastpass-review-دانش پایه

1Password نه تنها پشتیبانی سریع ایمیل را ارائه می دهد ، بلکه از طریق صفحه توییتر و انجمن های انجمن نیز به شما کمک می کند. با این حال ، چشمگیرترین منابع خودیاری هستند. مقالات به طور کامل درج شده و پر از جزئیات هستند. حتی برخی از آموزش های ویدئویی و ترجمه ها برای مقالات پشتیبانی وجود دارد. 

1password-دانش پایه

اگرچه پایگاه دانش چشمگیر ترین است ، اما تالارها به احتمال زیاد برای شما مفید خواهند بود. در طول مدت زمان حضور در آن ، ما موضوعات مختلفی را برای سنجش توجه جامعه مشاهده کردیم ، و خوشحال می شویم گزارش دهیم که انجمن 1Password زنده و فعال است. بیشتر موضوعات پاسخی در طول چند دقیقه دریافت نمی کنند ، مهم نیست که یک روز یا شب باشد.

بسیاری از دورهای قبلی ما نزدیک بوده اند ، اما متأسفانه ما به یادداشتهای ضدعرفانشی پایان می دهیم. LastPass از نظر پشتیبانی قابل عبور است و در مقایسه با برخی از ابزارهای دیگر ، این تنها چیزی است که لازم است. با این حال ، در مقایسه با 1Password ، تقریباً از هر نظر کم است.  

دور: نقطه پشتیبانی برای 1Password

آرم 1Password
آرم LastPass

10

افکار نهایی

از نه دور ، 1Password با شش برد و LastPass با سه برد کنار رفت. اگرچه این نشان دهنده قطعی بودن نبرد LastPass vs 1Password است ، اما این مقایسه بسیار نزدیکتر از آنچه انتظار داشتیم باشد. LastPass هنوز گزینه de facto برای ابزارهای رایگان است. با این حال ، وقتی صحبت از پرداخت می شود ، 1Password برنده روشنی است. 

برنده: 1Password

همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، 1Password حتی اگر از برنامه رایگان رد شود ، ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد. اگرچه ما “ویژگی ها” را به LastPass دادیم ، این بی اعتنایی به پیشنهادات منحصر به فرد 1Password نیست. این گزینه برتر است. گفته می شود ، LastPass هنوز هم برای کسانی که در بودجه هستند ، گزینه ای مناسب است. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map