بهترین تخفیف ها در فضای ذخیره سازی ابری: چگونه می توان برای کمتر درآمد کسب کرد

آیا به دنبال ذخیره سازی ابری ارزان هستید؟ شما خوش شانس هستید رقابت در بازار ذخیره سازی ابری شدید است و به دلیل این که کالایی کالایی است ، ارزش بسیار زیادی برای محصول جالب وجود دارد.


به جای پرداخت 10 دلار در ماه برای 1 ترابایت ذخیره سازی با Dropbox ، اگر می دانید به کجا نگاه کنید می توانید دو برابر این مبلغ را 2 دلار کمتر بدست آورید. یا اگر فقط به 500 گیگابایت نیاز دارید ، دیگر نیازی به پرداخت هزینه ذخیره سازی مورد استفاده شما نیست.

در زیر ، ما برای یافتن بهترین معاملات ذخیره سازی ابری امروز از کتابخانه بررسی فضای ذخیره سازی ابر ما بیرون کشیده ایم. بیش از گزینه های ارزان قیمت Dropbox ، هر راه حل ذخیره سازی ابری که ما انتخاب کردیم ، یک تجربه کاربری قوی را در نوع خود ارائه می دهد و آنها را به گزینه های مناسبی تبدیل می کند تا ظرفیت ذخیره شما را بدون کوچک کردن حساب بانکی خود گسترش دهند..  

اگر واقعاً به دنبال ذخیره هستید ، فراموش نکنید که برای انتخاب بهترین برنامه های ذخیره سازی ابری ، گزینه های ما را نیز بررسی کنید.

بهترین تخفیف ها در Cloud Storage 2020

آنچه بهترین گزینه را برای خرید و فروش ابر ایجاد می کند?

در انتخاب خود ، دقیقاً با خط انتهایی شروع نکردیم. حقیقت این است که بسیاری از گزینه های ارزان قیمت وجود دارد که با برچسب قیمت آنها جذب می شوند اما وقتی کیفیتشان ارائه نمی شود.

مثال خوب ذخیره سازی ابر MEGA است. در حالی که می توانید 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری را به صورت رایگان با MEGA بدست آورید ، خود این سرویس پر از اشکالات ، کاربردی دشوار و بیش از کمی کندتر هنگام سرعت همگام سازی است ، همانطور که می توانید در بررسی کامل MEGA ما بخوانید..

با توجه به کیفیت ، ما با تمرکز بر روی راه حل هایی که به خوبی طراحی شده اند و شایسته ذکر آنها در بهترین گردهمایی ذخیره سازی ابر هستیم ، شروع کردیم. فقط در این صورت هزینه خدمات را در مقایسه با میزان ذخیره دریافتی در نظر گرفتیم.

علاوه بر قیمت ، ما مقداری وزن نیز به تنوع بخشیدیم ، زیرا برخی از سرویس های ذخیره سازی ابری نقاط مختلف مختلفی را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر مانند Dropbox شما را وادار می کنند که از 1TB به صورت رایگان بروید و چیزی فراتر از این پیشنهاد نکنید.

گفت: بیایید به معاملات خوب برسیم.

بهترین معامله در ذخیره سازی ابر: Sync.com

Sync.com به عنوان یک انتخاب آسان برای بهترین معاملات در فضای ذخیره سازی ابری ، از ما دور شد. این برنامه 2TB شما را فقط 8 دلار در ماه بازپرداخت می کند. این دلیل بزرگی است که ما نیز آن را به عنوان یکی از بهترین عکس های ذخیره سازی ابری برای عکس ها توصیه می کنیم ، که تمایل به فضای زیادی دارند.

در حالی که این کار سختی است که انجام شود ، Sync.com همچنین یک برنامه 500 گیگابایتی ارزان تر برای کسانی که به آن فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج ندارند ، دارد. هرچند که توافق چندان مطلوبی نیست ، قیمت آن فقط کمی بیشتر از 4 دلار در هر ماه می رسد.

نکته منفی Sync.com این است که این سرویس در واقع گزینه های ماهانه به ماه را ارائه نمی دهد: شما باید یک سال قبل از آن پرداخت کنید. با این حال ، اگر هر سرویس ذخیره سازی ابری می تواند تعهد را توجیه کند ، احتمالاً این یکی است.

حداقل می توانید Sync.com را امتحان کنید قبل از پرداخت با ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان و 5 گیگابایتی. Sync.com همچنین یکی از بهترین برنامه های ارجاع در فضای ذخیره سازی ابری را دارد ، با 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی اضافی برای همه افرادی که متقاعد شوید که ثبت نام کنید ، اختصاص داده شده است ، و هیچ فایده ای در مورد تعداد مراجعه به آنها وجود ندارد..

دلایل دیگری که Sync.com را دوست داریم

اگر هم امن ترین نیست ، Sync.com به عنوان یکی از امن ترین گزینه های ذخیره سازی ابری در خارج از کشور قرار دارد. تا حدودی ، این به خاطر این واقعیت است که رمزنگاری نهایی را برای طرف مشتری ، فراهم می کند ، به این معنی که فقط شما یا کسانی که برای به اشتراک گذاشتن محتوا انتخاب می کنید ، می توانید پرونده های شما را رمزگشایی کنید ما آن را به عنوان گزینه انتخاب بهترین فضای ذخیره سازی ابر صفر دانش قرار دادیم.

Sync.com Dropbox Alternative

همچنین ، همانطور که می توانید در بررسی Sync.com ما بخوانید ، این سرویس دارای چندین ویژگی عالی برای اشتراک فایل است که به شما کمک می کند اسناد ، تصاویر و فیلم های خود را از دست ناخواسته دور نگه دارید. این موارد شامل موارد معقول منطقی است که بسیاری از راه حل های دیگر ذخیره سازی ابری ، مانند پیوندهای محافظت شده با گذرواژه ، تاریخ های انقضاء لینک و محدودیت های بارگیری را نادیده می گیرند..

در اصل ، این مانند فورت ناکس ذخیره سازی ابر است ، اما ارزان تر است. همچنین دارای یک برنامه عالی 5 گیگابایتی رایگان است.

pCloud

pCloud در واقع همان 8 دلار ، 2TB ذخیره سازی Cloud با Sync.com را ارائه می دهد. تعجب آور نیست ، با توجه به اینکه Sync.com احتمالاً نزدیکترین رقیب آن است ، همانطور که می توانید در مورد مقایسه Sync.com در مقابل pCloud مطالعه کنید.

دلیل اینکه ما pCloud را پایین تر قرار می دهیم این است که شما باید برای رمزگذاری دانش صفر هزینه بیشتری بپردازید. از طریق یک افزونه به نام pCloud Crypto در دسترس است ، حداقل برای شما $ 3.99 در ماه هزینه خواهد داشت.

اگرچه خبر خوب این است که برخلاف Sync.com ، اگر با پرداخت یک سال از قبل با شما موافق نباشید ، می توانید ماه به ماه با pCloud بروید. هزینه برنامه 2TB pCloud ، در این حالت ، به 9.99 دلار در هر ماه افزایش می یابد.

pCloud همچنین دارای یک برنامه 500 گیگابایتی است که اگر ماهانه به ماه بروید ، یا اگر پیش از این سال را 50 دلار بپردازید ، هر ماه 4.99 دلار در ماه است. البته یک برنامه رایگان نیز وجود دارد که 10 گیگابایت فضای ذخیره رایگان به شما می دهد.

اگر واقعاً در pCloud به عنوان بهترین راه حل ذخیره سازی ابر برای شما فروخته شده اید ، این سرویس حتی برنامه هایی را برای طول عمر ارائه می دهد. شما می توانید آن 2TB را به طور نامحدود با 350 دلار قفل کنید ، که حدود 2.5 سال از پرداخت های معمول pCloud را شامل می شود.  

دلایل دیگری که ما pCloud را دوست داریم

به دلیل Sync.com کاملاً قفل نیست ، pCloud قادر به انجام کارهایی است که رقیب آن نمی تواند باشد. این شامل پیش نمایش پرونده های ذخیره شده از رابط مرورگر pCloud و حتی پخش موسیقی و فیلم است. ما آن را به عنوان انتخاب برتر ذخیره سازی ابر برای موسیقی رتبه بندی می کنیم.

بررسی pCloud

تجربه عمومی کاربر با pCloud ، در واقع ، به لطف یک رابط کاربری گرافیکی آنلاین ، بسیار عالی است. اگر می خواهید قبل از ثبت نام اطلاعات بیشتری کسب کنید ، اصول اولیه در بررسی pCoud را به تفصیل توضیح می دهیم. یک برنامه رایگان 5 گیگابایتی نیز وجود دارد که می توانید برای آزمایش آن استفاده کنید. 

درایو آمازون

آمازون درایو به دلیل اینكه 13 برنامه مختلف ذخیره سازی را ارائه می دهد ، لیست ما را تهیه می كند. این بدان معناست که شما مجبور نیستید بیشتر از آنچه نیاز دارید ذخیره کنید ، به شما این امکان را بدهید که برای سایر موارد دیگر ، مانند یک VPN خوب ، پس انداز کنید..

برای مقایسه مستقیم با Sync.com و pCloud ، یک طرح آمازون درایو 2 ترابایت در سال 120 دلار برای شما هزینه خواهد داشت ، بنابراین حدود 2 دلار بیشتر در ماه از هر یک از این خدمات. با این حال ، بر خلاف آنها ، آمازون همچنین یک طرح 1 ترابایت ارائه می دهد ، که فقط 60 دلار در سال است.

با شیرین کردن این معامله ، مشترکان آمازون نخست از فضای ذخیره نامحدود عکس می گیرند که احتمالاً برای برخی از کاربران به طور توجیهی آمازون درایو را به بهترین معامله برای آنها تبدیل می کند.

در حالی که دلار معقول است ، Amazon Drive تقریباً به اندازه Sync.com یا pCloud امن نیست. به این دلیل است که پرونده ها در سرورهای آمازون رمزگذاری نمی شوند. به همین دلیل ، اگر تصمیم به استفاده از درایو آمازون دارید ، ما قطعاً توصیه می کنیم آن را با یک سرویس رمزنگاری پرونده مانند Boxcryptor جفت کنید..

دلایل دیگری که ما از Drive Drive دوست داریم

اگرچه عدم رمزگذاری مکث ایجاد می کند ، عادلانه است که بگوییم که Amazon Drive در سالهای اخیر به طرز چشمگیری بهبود یافته است ، که ما در بررسی کامل آمازون درایو صحبت می کنیم.

بررسی Cloud Drive آمازون

یکی از تغییرات مورد علاقه ما این است که اکنون Amazon Drive از همگام سازی سطح بلاک پشتیبانی می کند ، به این معنی که فقط بخش های تغییر یافته پرونده ها هنگام ایجاد ویرایش مجدداً کپی می شوند ، به جای کپی کردن مجدد کل پرونده. همگام سازی سطح بلاک سرعت روند همگام سازی را سرعت می بخشد ، اما در حال حاضر فقط توسط چند سرویس ذخیره سازی ابری از جمله Dropbox و Egnyte استفاده می شود (بررسی Egnyte ما را بخوانید).  

یک درایو

OneDrive تنها سرویس ذخیره سازی ابری است که ما می توانیم فکر کنیم که در واقع یک برنامه خانوادگی و خدمات خوب آن ارائه می دهد. فقط با 9.99 دلار در ماه ، شما پنج برنامه ذخیره سازی 1 ترابایت دریافت می کنید. از این گذشته ، به نسخه دسک تاپ مایکروسافت آفیس ، آفیس 365 نیز دسترسی پیدا می کنید.

با استفاده از تنها برنامه OneDrive ، برنامه 1TB باعث می شود به Office 365 نیز دسترسی داشته باشید و تنها هزینه 6.99 دلار در هر ماه است. در حالی که این یک معامله به اندازه Sync.com نیست ، ارزان تر از دو رقبای بزرگ ، Dropbox و Google Drive است. اگر دوست دارید در مورد جبهه مشاوره بیشتری داشته باشید ، یک مقاله Dropbox vs Google Drive vs OneDrive داریم.  

روند نزولی OneDrive همانند آمازون است: رمزگذاری سمت سرور وجود ندارد ، مگر اینکه شما یک کاربر تجاری باشید (بررسی OneDrive for Business ما را بخوانید). با این حال ، اگر می خواهید حریم خصوصی خود را به دست خود بگیرید ، با Boxcryptor سازگار است.

دلایل دیگر ما OneDrive را دوست داریم

OneDrive به راحتی یکی از ابزارهای برتر ذخیره سازی ابری است که امروزه هنگام بهره وری به بازار عرضه می شود. این به لطف ادغام آن با Office Online و برخی از ویژگیهای مفید اشتراک گذاری فایل است که امکان همکاری آنلاین را فراهم می کند. ما همچنین طرفداران Microsoft OneNote هستیم که یکی از بهترین ابزارهای یادداشت برداری آنلاین است.

همانطور که در بررسی OneDrive ما ذکر شد ، سرویس ذخیره سازی ابری مایکروسافت قادر به کپی کردن سطح بلوک محدود است و این ویژگی را در انواع پرونده های Microsoft Office اعمال می کند. این بدان معناست که اگر از Office استفاده می کنید ، برای همگام سازی پرونده عالی است.  

OpenDrive

این لیست بدون اندکی ستایش به تنها سرویس ذخیره نامحدود ابر موجود ، OpenDrive کامل نخواهد بود. هزینه ذخیره سازی نامحدود نیز بسیار مناسب است ، فقط با قیمت 95 دلار در هر ماه یا 99 دلار در سال.

با توجه به اینکه فضای ذخیره ای بی حد و حصر را نه بیشتر از هزینه اشتراک 2TB Sync.com بدست می آورید ، منطقی است که تعجب کنیم که چرا ما به جای شماره پنج ، OpenDrive شماره یک را در این لیست قرار ندادیم.

ما در بررسی کامل OpenDrive مواردی را که با آن داریم به تفصیل توضیح می دهیم ، اما به طور خلاصه ، همگام سازی OpenDrive را با کمی حشره کشی پیدا کرده ایم ، کاربر کمی دست و پا چلفتی را تجربه می کند و پشتیبانی را کمی نازک می کند.. 

OpenDrive همچنین یک برنامه 500 گیگابایتی 5 دلار در ماه دارد ، اما اگر برای ذخیره نامحدود در آن قرار ندارید ، ما قطعاً پیشنهاد می کنیم گزینه های دیگر را امتحان کنید.

دلایل دیگری که OpenDrive را دوست داریم

OpenDrive از رمزگذاری دانش صفر پشتیبانی می کند ، و مانند pCloud هزینه اضافی ندارد. این بدان معناست که شما یک سرویس کاملاً ایمن را دریافت خواهید کرد ، اگرچه از گذرواژه تأیید هویت دو عامل یا اشتراک فایل مانند Sync.com پشتیبانی نمی کند..

بررسی OpenDrive

هر دو برنامه یادداشت برداری یکپارچه و ویژگی های مدیریت وظیفه را با OpenDrive دریافت می کنید. همچنین ، می توانید تا چهار کاربر دیگر در یک برنامه نامحدود اضافه کنید و حتی از این خدمات نیز ارزش بیشتری کسب کنید.

ذکر محترم: IDrive

تشخیص تفاوت بین فضای ذخیره سازی ابری و پشتیبان گیری آنلاین ، که می توانید در مقاله ما در مورد آن مطالعه کنید ، مهم است. با این حال ، اگر یک سرویس وجود دارد که قادر است هر دو را به خوبی انجام دهد ، این IDrive است.

بررسی IDrive

در حالی که ما IDrive را به عنوان یک سرویس پشتیبان آنلاین دسته بندی می کنیم ، یک اشتراک مشترک در واقع شما را به 2TB فضای پشتیبان و 2TB فضای ذخیره سازی ابری تبدیل می کند. این 4TB در کل است. IDrive می تواند کارهایی را انجام دهد که یک ذخیره سازی ابری سنتی می تواند انجام دهد ، از جمله آزاد کردن فضای هارد دیسک ، همگام سازی دستگاه ها و به اشتراک گذاری فایل ها.

بررسی کامل IDrive ما نگاه بهتری به این سرویس خواهد داشت ، اگرچه مایل هستید خودتان آنرا آزمایش کنید ، می توانید برای یک حساب کاربری 5 گیگابایتی ثبت نام کنید. به عنوان یک سرویس پشتیبان ، بسیار متنوع است و به شما امکان می دهد از رایانه ها و تلفن های هوشمند نامحدود محافظت کنید. به همین دلیل و ارزش آن به همین دلیل است که IDrive در بهترین راهنمای پشتیبان آنلاین ما برجسته است.

افکار نهایی

در آنجا شما آن را دارید ، ما را برای بهترین معاملات در ذخیره سازی ابر انتخاب می کنیم. اگرچه ما به طور خاص به Sync.com و pCloud به عنوان راه حلهای عالی عالی علاقه داریم ، اما ارزش این است که همیشه مسئله ای دشوار باشد. از این گذشته ، افراد مختلف نیازهای مختلفی دارند. 

ما بسیاری از لیست های خود را مبنی بر یافتن بهترین معاملات با ارزش دلار که از بهترین خدمات ذخیره سازی ابری به طور کلی گرفته شده است ، پایه گذاری کرده ایم. با این حال ، اینجا فضای زیادی برای بحث وجود دارد ، بنابراین اگر فکر نمی کنید ما در پول بودیم ، احساس رایگان کنید تا نظرات خود را به نظرات اضافه کنید..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map