بهترین کدی ساخت

Kodi یک پلتفرم مرکز رسانه ای منبع باز و آزاد است و چشم اندازی دلخواه برای شخصی سازی و جریان دارد. شما می توانید آن را با انواع مختلفی از افزودنی ها و مضامین مختلف ، مانند SportsDevil ، به عنوان مثال ، یکی از بهترین افزودنی های Kodi برای ورزش ، به اشتراک بگذارید. برای دریافت یک بسته اضافی به طور هم زمان ، به یکی از بهترین ساختهای Kodi نیاز دارید.

ساخت Kodi یک تعمیرات اساسی از سیستم عامل است. این برنامه با یک موضوع کاملا جدید شروع می شود ، متناسب با هنر و نمادهای پس زمینه است ، و با مجموعه ای از افزونه های از پیش نصب شده ، بر روی خود ساخته می شود. معمولاً این بسته نرم افزاری برخی از بهترین افزودنیهای غیررسمی از جمله برنامه های محبوب جریان مانند Covenant و Elysium را در اختیار شما قرار می دهد..

با این وجود مهم است که قبل از بارگیری هر یک از این ساخت ها ، آنچه را می گیرید در نظر بگیرید. همه آنها دارای افزودنی هایی هستند که در مناطق خاکستری قانونی قرار دارند و اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر مصادره قرار می دهند و سوابق قانونی شما را در معرض خطر نشانه گذاری قرار می دهد..

نحوه دور زدن هر دو مورد با VPN است. یک شبکه خصوصی مجازی تمام ترافیک شما را در پشت رمزنگاری سنگین قفل می کند ، بنابراین هیچ چشمی کمین نمی تواند آنچه شما انجام می دهید را بصورت آنلاین ببینید. این بهترین راه برای محافظت از خود با Kodi و بوت شدن نسبتاً ارزان است. بهترین گزینه های VPN ما را برای Kodi بررسی کنید تا انتخاب کنید که مناسب شما باشد.

با جدیدترین نسخه Kodi و یک VPN در دست ، ما بهترین ساختهای Kodi را امتحان کردیم تا ببینیم کدام یک می تواند مطابق با استانداردهای ما عمل کند. اما قبل از اینکه بتوانیم مشخص کنیم که این برش چیست ، باید معیارهایی را تعیین کنیم.

چه چیزی باعث می شود بهترین کیفیت برای Kodi ایجاد شود?

از آنجا که Kodi منبع آزاد است ، کاملاً ناخواسته در آن شناور است ، و دسته builds نیز از این قاعده مستثنا نیست. از پیوندهای مرده گرفته تا رابط های دست و پا گیر ، اصلی ترین چیزی که به دنبال آن هستیم این است که هر ساخت کار می کند.

هنگامی که یک سازه می توانست آن تست اولیه را بگذراند ، ما روی چیزهایی که پسران را از مردان جدا می کند حرکت کردیم. سهام Kodi UI طی چند به روزرسانی گذشته مسیری طولانی را طی کرده است ، بنابراین اورهال کردن آن با یک موضوع جدید خطرناک است. ما اطمینان حاصل کردیم که این کار برای UI کاری انجام داده است که از نظر ظاهری بهبود یافته یا قابلیت استفاده را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. ساختمان هایی که هر دو ، مانند SchismTV ، امتیاز Brownie دریافت کردند.

بعد ، ما به هسته اصلی ساختمان حرکت کردیم. بسته های اضافی افزودنی یکی از این تعمیرات اساسی را باعث می شود یا می شکند ، بنابراین یک ترکیب خوب بسیار مهم است. این نه تنها افزودنی های خوب ، بلکه طیف گسترده ای از آنها را نیز شامل می شود. به عنوان مثال ، تیتانیوم دارای لیست طولانی از افزودنی ها است که هرکدام دارای ردیابی پیوسته در Kodi هستند.

ما معمولاً در این لیست ها به هزینه می پردازیم ، اما خوشبختانه ، هر ساخت رایگان است. بنابراین ، در جای خود ، ما به قابلیت دسترسی نگاه کردیم. اگرچه مهمترین قطعه ساخت Kodi نیست ، مسافرت به گوشه های تاریک اینترنت مطمئناً به هیچ عنوان امتیاز دیگری اضافه نمی کند. معمولاً این واقعیت که این ساختمانها در آن پنهان شده اند ، نشانه ای از طراحی ضعیف نیز هست.

SchismTV

SchismTV در وهله اول راحت به راحتی استفاده می شود. همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، تیم کد با کاربری 17.6 UI کارهای زیادی انجام داده است و بیشتر آنها به نسخه قدیمی و غیر جذاب برنامه تبدیل شده است. در عوض ، SchismTV با یک رابط کاربری عالی و قابلیت استفاده در بوت شدن ، به جلو منتظر است.

یک تن سفارشی سازی وجود دارد که می توانید با آن نیز انجام دهید. معمولاً ساخت فقط با یک موضوع واحد همراه است ، اما SchismTV با هفت مورد همراه است. در حالی که هر ساخت و ساز هنوز همان زیبایی شناسی کلی را به همراه دارد ، می توانید به راحتی طرح UI را تغییر دهید.

این ساختمان در اطراف رابط Netflix بنا شده است ، که اغلب به آن Kodiflix گفته می شود. این سهولت استفاده را تصویب می کند ، اما بازده محتوا را پمپاژ می کند. لیست دقیق افزونه ها بسته به آنچه در حال حاضر زندگی می کنند تغییر می کند ، اما افزودنیهای گذشته شامل Exodus ، Phoenix و DandyTV است.

جیهاوک

Jayhawk به ظاهر تمیز مانند SchismTV ورزش نمی کند ، اما هنوز هم با افزودنی های رسیده رسیده است. این رابط کاربری شبیه به Kodi 16 است ، با قلم های به روز شده ، تصاویر پس زمینه و نمادها به ارمغان می آورد تا برخی از استعدادهای جدید را به ارمغان بیاورید.

گوشت ساخته شده در افزودنیها است. دسته بندی هایی برای فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، تلویزیون زنده ، ورزش ، بچه ها و بسته به نوع ساخت ، فیلم های بزرگسالان وجود دارد. باز هم ، لیست هر از گاهی تغییر می کند ، اما افزودنیهای برتر مانند Goodfellas ، Sports Devil و Phoenix چهره خود را در یک نقطه یا نقطه دیگر نشان داده اند.

جیهاوک همچنین اخیراً Jawhawk Hybird را منتشر کرد ، نسخه ای از نوار ساختاری است که روانتر عمل می کند. برخی از افزودنیهای طاقچه را از دست می دهید ، اما برای یک تجربه صاف تر ، یک کش پاک کننده خود را بدست آورید.

خارج از آن ، سه نسخه از Jayhawk وجود دارد که در هر بار بارگیری قرار می گیرد. شما یک نسخه بزرگسال ، غیر بزرگسال و پنهان را دریافت می کنید. کسی که به نام “X-17” ساخته شده است ، بنابراین اگر محتوای اضافی را نمی خواهید ، به این امر توجه کنید.

جرقه

جرقه همه چیزهایی را که باید به نام خود داشته باشید به شما می گوید. این یک ساخت فوق العاده سریع است ، به منظور ساده سازی تجربه Kodi و اجرای دستگاه های کم مصرف مانند Amazon Firestick (اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه این کار را انجام دهید ، راهنمای جانبداری Kodi ما را بخوانید). با وجود اندازه کوچک 160 مگابایت ، این ساخت و ساز با بسته های افزودنی بسته بندی شده است.

مانند SchismTV ، UI از سهام Kodi build کاملاً تغییر کرده است. نه ، مانند Netflix به نظر نمی رسد ، اما در عوض تصاویر پس زمینه و ریز عکسها را به نفع قرار دادن دسته ساده و نمادها خالی می کند.

تیتانیوم

اگر مینیمالیسم چیز شما نیست ، ممکن است تیتانیوم برای شما باشد. UI با نمادها و تصاویر پس زمینه کمی بیشتر پخش شده است ، اما ساخت آن هنوز به اندازه کافی سبک است که بتواند روی سخت افزار مشخصات پایین کار کند..

UI هنوز شبیه کد Kodi 16 است و آن را با چند امتیاز در لیست پایین می آورد. مطمئناً با استفاده از شستشوی تصویر و فوق داده نسبت به نمای ظاهری بهبود می یابد ، اما هنوز ظاهر Kodi 17 را نمی گذرد.

با این حال ، تجارت به خوبی ارزش آن را دارد. تیتانیوم تقریباً در مورد هر دستگاه با یک استخر سخاوتمندانه از افزودنیهای قابل حمل ، راحت و روان کار می کند. چند مورد در حال حاضر شامل Maverick TV ، cCloud و Goodfellas است و با افزایش محبوبیت ، برنامه های جدید اضافه می شوند.

Mispit Mod

اگر یک سال پیش از ساخت مورد علاقه ما خواسته باشید ، Misfit Mod به راحتی در صدر لیست خواهد بود. اضافات جدید مطمئناً باعث می شود درآمد مالی برای سرمایه خود درآمد داشته باشد ، اما هنوز هم به اندازه کافی دوست دارید که در مورد Misfit دوست داشته باشید تا به جای پنج.

مانند دو مدخل قبلی ، ساخت Misfit بر اجرای یکنواخت متمرکز شده است. بنظر می رسد که نصب 500mb کمی بزرگ است ، اما ساخت آن در حین آزمایش بسیار کم و بدون سکسکه ارائه داده است. حتی یک نسخه Lite برای سخت افزار فوق العاده کم مشخصات وجود دارد.

این صادقانه بزرگترین قرعه کشی Misfit Mod است. چندین نسخه مختلف از ساخت وجود دارد که هر کدام برای یک هدف خاص طراحی شده اند. آرشیو ، بله ، وجود دارد ، اما همچنین به طور خاص با خیاطی از محتوا برای زنان ، افراد متعصب فیلم ترسناک و دوستداران نمایش تلویزیونی ساخته شده است. این باعث می شود تا ضمن نصب محتوا به سلیقه شما ، اندازه نصب کم شود.

نحوه نصب یک Kodi Build

نصب یک Kodi build مشابه نصب هر مخازن اضافی یا مخزن است. شما باید Kodi را به سمت URL که محل ساخت آن ذخیره شده است نشان دهید ، فایلهای مورد نیاز را بارگیری کرده و در آخر نصب کنید. در ابتدا کمی ترسناک است ، اما روند کاملاً ساده است.

منابع ناشناس را فعال کنید

اما قبل از انجام هر کاری ، باید منابع ناشناخته را فعال کنید. به طور پیش فرض ، Kodi فقط سازه ها را از مکان های رسمی نصب می کند ، اما چند مرحله کوچک باعث ایجاد سیل می شود.

 • روی “نماد تنظیمات” کلیک کنید
 • رفتن به “تنظیمات سیستم”
 • مکان نما خود را روی “افزودنیهای” معلق بگیرید
 • نوار لغزنده “منابع ناشناخته” را به سمت راست تیک بزنید

بسته به نسخه Kodi شما ، این ویژگی ممکن است قبلاً فعال شود. حتی با این وجود ، بهتر است بررسی کنید که بعداً برخی از سردردها در خط پایین دور می شوند. پس از فعال شدن ، دیگر نیازی به لمس مجدد آن نخواهید داشت.

نصب از یک فایل فشرده

گهگاه یک فایل zip را برای ساخت های آنلاین پیدا خواهید کرد. اگرچه ساده ترین یا مداوم ترین روش نصب در این زمینه نیست ، در صورت انبار کردن مخازن حاوی ساخت ، آفلاین می باشد..

پس از یافتن فایل و بارگیری آن ، Kodi را باز کنید و مراحل زیر را انجام دهید:

 • روی “افزودنیها” کلیک کنید
 • به “مرورگر افزودنی” بروید (نماد جعبه باز)
 • روی “نصب از zip” کلیک کنید
 • پرونده zz ذخیره شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید

یک اعلان فعال شده اضافی دریافت خواهید کرد و سپس می توانید ساخت آن را از داخل مخزن نصب کنید. برای انجام این کار ، از همان گزینه “install from repository” استفاده کنید.

نصب از URL

برای ساختهای خاص ، نصب از یک URL بسیار ساده تر است. بارگیریها معمولاً در ساختمانهای انفرادی در دسترس نیست زیرا آنها معمولاً در مخازن شخصی خود قرار دارند. مجبور نیستید برای بارگیری حفر کنید ، که این یک مزیت است.

برای بارگیری این روش ، باید Kodi را به سمت URL صحیح نشان دهید. Kodi را باز کنید و موارد زیر را انجام دهید:

 • روی “نماد تنظیمات” کلیک کنید
 • رفتن به “مدیر پرونده”
 • “افزودن منبع” را از ستون سمت چپ انتخاب کنید
 • کلیک “”
 • “URL” را برای مخزنی که می خواهید وارد کنید
 • اسمش را بگذار

پس از آن ، از همان مراحل نصب از یک فایل zip استفاده کنید و در راه خواهید بود.

نتیجه

در حالی که چیزی در مورد جستجوی مضامین و افزونه ها وجود دارد ، نصب یک Kodi یک راه ساده برای بدست آوردن همه چیز در یک بار است. با وجود رفتن آرس جادوگر آفلاین (یک مکان محبوب برای ساخت) گزینه های زیادی وجود دارد.

اما قبل از نصب هرگونه ساخت ، VPN مهم است. اگرچه مسائل حقوقی به نتیجه نرسیده اند ، بهتر است از خود محافظت کنید و یک VPN فقط می تواند این کار را انجام دهد. این همه ترافیک شما را رمزگذاری می کند ، بنابراین هیچ نامه حق چاپ در صندوق پستی شما وارد نمی شود ، مطمئناً برای حفظ حریم خصوصی در وب نیز آرامش خوبی دارد..

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد Kodi داشته باشید ، حتما بایگانی Kodi ما را بررسی کنید. ما همه چیز را از آموزش ها تا پنج لیست برتر ، از جمله راهنمای کامل Kodi ما برای تازه ها داریم.

کدام ساخت را نصب کردید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me