جریان های کربنیت – نسیم ترین راه حل همگام سازی هنوز؟

Carbonite بیش از شش سال در صنعت پشتیبان جانبازان بوده است. تهیه نسخه پشتیبان از Carbonite (رتبه ویرایشگر: ، ذخیره نامحدود با قیمت 59/99 دلار در سال) اولین محصولی بود که با تهیه نسخه پشتیبان نامحدود از فایل های آنلاین ، روند پشتیبان گیری نامحدود را ارائه داد که روند محبوبیت بیشتری از همیشه پیدا کرده است. اکنون کربنیت تصمیم گرفته است که هماهنگ سازی پرونده ها را انجام دهد و در خارج از حباب پشتیبان قرار بگیرد.


رویکردهای همگام سازی پرونده در چند سال گذشته ، اگر هم شباهت نداشته باشند ، تا حد زیادی در یک جهت قرار گرفته اند.

حرکت از “پوشه جادویی”

می شود Sugarsync (رتبه ویرایشگر: ، 100 گیگابایت برای 74.99 $ / سال) یا Cubby با پوشه برای همگام سازی پوشه یا Dropbox با یک مفهوم پوشه خاص ، هماهنگ سازی پرونده آنلاین مفهومی “پوشه همگام سازی با پوشه دو” است..

کربنیت جریان در تلاش است تا متفاوت باشد و مهمتر از آن ، هدف این است که یک رویکرد آسان تر و طبیعی تر برای همگام سازی پرونده ها ، به ویژه ، همزمان سازی اسناد به طور خاص باشد. Carbonite جریان یک برنامه کاربردی در بتا است. این تیم توسط آزمایشگاه های Carbonite در حال توسعه است. اگرچه در بتا ، طراحی و کارایی چیزی کمتر از پایان و صیقلی بودن را احساس نمی کند.

آنچه در واقع جریان دارد این است ، تمام اسناد متداول را در دستگاههای شما ردیابی می کند. به جای این که مجبور شوید اسناد خود را در یک پوشه ویژه قرار دهید ، جریان فعلی با یک نسخه در یک دستگاه در دستگاه با کپی سند موجود در دستگاه دیگر مطابقت دارد. نسخه رایگان جریانها به شما امکان می دهد اسناد همگانی را که در 30 روز گذشته در آن حضور داشته اید همگام سازی کنید ، من توضیح خواهم داد که دقیقاً بعداً به چه معنی است.

شروع با جریانات

جریان های کربنیت را می توانید به طور رایگان در صفحه آزمایشگاه های کربنیت بارگیری کنید. این اولین صفحه معرفی است. این توضیح می دهد که تمام ویژگی های جریان پشتیبانی می کند. Carbonite جریان یک سبک طبیعی را در جایی که نیازی به تغییر عادات خود در هنگام صرفه جویی در پرونده ها یا اسناد نیست ، تشویق می کند ، تأکید می کند که شما همچنان بر روی اسناد به همان روشی که قبلاً کار کرده اید ادامه دهید.

شما باید پوشه هایی را انتخاب کنید که شامل اسنادی هستند که می خواهید روی آن کار کنید ، تا جریان بتواند بر روی آنها نظارت کند و همگام سازی آنها را در تمام دستگاههای دیگر که جریانهای خود را در آنها نصب کرده اید ، انجام دهد..

به بخشی توجه کنید که می گوید “ما 30 روز آخر کار شما را در همه جا به روز می کنیم” در تصویر؟ جریان تمام اسناد (و سایر قالب های فایل پشتیبانی شده) را رصد می کند و فقط اسنادی را که در 30 روز گذشته اصلاح کرده یا به آنها دسترسی پیدا کرده اید همگام سازی می کند. به جای داشتن محدودیت در فضای ذخیره سازی ، جریانها محدودیتی را بر اساس تعداد فایلها تعیین می کنند! هیچ محدودیت دیگری وجود ندارد ، می توانید به همان تعداد پرونده که می خواهید همگام سازی کنید ، به شرط آنکه در یک ماه گذشته کار شده باشد.


 اگر یک پوشه با ، مثلاً صد سند را انتخاب کنید ، اما هیچکدام در 30 روز گذشته روی آن کار نشده اید ، ممکن است در پایان هیچ فایلی در لیست جریان های خود قرار نگیرید.

هنگامی که پوشه ای را با پرونده های اخیراً دسترسی پیدا کرده اید ، لیست پرونده شما بلافاصله پر می شود و آنها به سرعت در سرورهای Carbonite جریان بارگذاری می شوند و پس از آن به سایر دستگاه های متصل منتقل می شوند … .. و این همان است! تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که مطمئن شوید که پوشه ها ، معمولاً اسناد خود را در آن نگه می دارید ، انتخاب شده اند و در هر پوشه ای با نسخه ها در دستگاه های دیگر همگام سازی می شوند.!

بیایید بگوییم که شما یک لپ تاپ دارید که در محل کار و خارج از خانه از آن استفاده می کنید ، یک رایانه رومیزی در خانه و یک تلفن هوشمند. این لپ تاپ می تواند یک لپ تاپ ویندوز باشد ، جایی که اسناد غیر کار را در پوشه شخصی خود نگه دارید. دسک تاپ iMac در خانه دارای پرونده هایی است که در همه پرونده ها در پوشه Document یا دسک تاپ یا هر پوشه دیگر پراکنده هستند. هنگام استفاده از جریان های کربنیت ، تمام کاری که باید انجام دهید اینست که همه پوشه هایی را که باید توسط جریانها کنترل شوند ، انتخاب کنید و هر نسخه از سند در محل خودش همگام سازی شود. می توانید در هر زمان روی لپ تاپ یا رایانه رومیزی خود کار کنید و نسخه دیگری را در رایانه دیگر داشته باشید.

بگذارید تلفن های هوشمند را فراموش نکنیم! به غیر از مشتری های Windows و Mac ، برنامه های Android و iOS برای جریانهای فعلی نیز وجود دارد. با برنامه های زیبا و اندرویدی و iOS طراحی شده ، جریانات تضمین می کند که شما هیچ وقت بدون اسناد و مدارک خود در هر زمان از زمان نیستید.

این برنامه دارای “تازه های جهانی” است (همانطور که افراد در Carbonite دوست دارند آنرا صدا کنند) فقط برنامه های دسک تاپ است. منوی تنظیمات به شما امکان می دهد تا پوشه موجود در دستگاه را برای نظارت و همگام سازی با آن انتخاب کنید. هنگامی که نسخه دیگری از سندی را که از یک رایانه دیگر همگام سازی شده باشد در اختیار دارید ، جریان ها فقط آخرین نسخه را با استفاده از یک پوشه حافظه نهان روی دستگاه بارگیری می کنید. می توانید فضای ذخیره سازی (بر خلاف سرویس های دسک تاپ) مورد استفاده برای اندازه پوشه حافظه نهان را محدود کنید.

اشتراک و همکاری

جریانهای نه تنها همکاری خصوصی با دستگاههای خود را آسان تر می کنند ، بلکه جریانها به شما امکان می دهد اسناد را با دیگران به اشتراک بگذارید تا با چندین کاربر همکاری کنید. می توانید هر پرونده را با دیگران با دسترسی “مشاهده گر” یا “همکاری” به اشتراک بگذارید و همه دعوت شده ها در صورت نصب برنامه جریان می توانند با شما روی اسناد کار کنند.. 


با کلیک بر روی دکمه گروه ، تمام پرونده هایی که با شما به اشتراک گذاشته شده اند ، لیست می کند.

Carbonite جریان در حال بتا است و ممکن است مدتی طول بکشد تا به عنوان یک محصول جداگانه یا به عنوان یک قسمت یکپارچه از نسخه پشتیبان تهیه Carbonite معرفی شود. Carbonite همچنین قصد دارد تا برنامه های پرداخت شده را معرفی کند که در آن می توانید بیش از 30 روز از اسناد اخیر را در نوک انگشتان خود نگه دارید.

شما!

بدون داشتن سربار و طراحی ساده ، جریانها می توانند یکپارچه با سبک زندگی رایانهای شما مطابقت داشته باشند ، چه از پشتیبان دیگری و چه از محصول ذخیره سازی دیگری استفاده کنید یا نه (هرچند که باید!). 

شما چی فکر میکنید؟ آیا جریانها می توانند به راه حل همگام سازی فعلی شما تبدیل شوند؟ اگر می خواهید آن را بررسی کنید از کد کوپن Carbonite ما برای سال 2015 استفاده کنید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map