نحوه انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب

شما آماده ساخت اولین وب سایت خود هستید. فهمیدید که با چه سکویی می خواهید – یا اگر از ابتدا رمزگذاری می کنید – و اکنون باید جایی را برای میزبانی شاهکار خود پیدا کنید. که شما را به یک نکته غیر مهم می رساند: آنچه را که باید در یک شرکت میزبانی وب جستجو کنید?


هاستینگ مانند یک جاده است و وب سایت شما یک ساختمان است. ساختمان شما وجود دارد و دارای ارزش است ، اما یک جاده لازم است تا افراد بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند: شما باید قبل از اینکه افراد به آن دسترسی پیدا کنند ، وب سایت خود را روی یک سرور بگیرید..  

واقعیت این است که ، به معنای واقعی کلمه هزاران سیستم عامل میزبان وب وجود دارد و این فقط کسانی هستند که در وسط منحنی زنگ قرار دارند. بسته به نیاز شما ، آسان است که از همه گزینه های موجود در آنجا غافل شوید. در اینجا در Cloudward.net تصمیم گرفته ایم جستجو را کمی ساده تر کنیم و معیارهایی را که باید در نظر داشته باشید به شما ارائه می دهیم.

امکانات

وب سایت ها به چیزی بیش از میزبانی نیاز دارند و شرکت ها به دنبال ارائه ویژگی های بیشتری برای اضافه کردن خدمات اصلی خود هستند. بسیاری از آنها در حال تبدیل شدن به یک فروشگاه یک مرحله برای ساختن یک وب سایت هستند.

قبل از میزبانی وب سایت ، باید دامنه خود را ثبت کنید. همانطور که می توانید در بررسی GoDaddy ما بخوانید ، این سرویس اولین کسی بود که ثبت نام دامنه و هاستینگ وب را بسته بندی کرد. به دنبال این درخواست ، بسیاری از شرکت های میزبان دیگر نیز برای سال اول دامنه به صورت رایگان به شما می دهند.

صحبت از دامنه ها ، یکی از بهترین قسمت ها در مورد اجرای یک وب سایت ، داشتن آدرس های ایمیل با نام دامنه است. همه شرکت های میزبان ایمیل ارائه نمی دهند ، و پیدا کردن یک شرکت دیگر برای میزبان ایمیل نه تنها آزار دهنده بلکه گران است.

DreamHost نمونه خوبی از یک بستر میزبانی است که آدرس های ایمیل نامحدودی را در دامنه شما فراهم می کند (برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی DreamHost ما مراجعه کنید). همه این موارد بدون پرداخت هزینه اضافی و بدون نیاز به تنظیمات مورد نیاز شما صورت می گیرد.

اگر پلتفرم تجارت الکترونیکی را اجرا می کنید ، ویژگی هایی مانند سرورهای امن SSL ضروری هستند. GreenGeeks شرکتی است که صدور گواهینامه SSL و همچنین ادغام با سبد خرید Agora ، OScommerce و Zencart را برای کمک به پرداخت وجه ارائه می دهد. برای دیدن همه موارد GreenGeeks ، بررسی GreenGeeks ما را بررسی کنید.

خارج از آن ، ویژگی ها کمی گسترش می یابد. شرکت ها انگیزه های مختلفی را برای تلاش و کسب کسب و کار شما ارائه می دهند. آنچه شما را به سمت خود می کشاند بستگی به نیازهای شما دارد. با این حال ، خوب است که به دنبال مواردی مانند ابزار حسابداری آنلاین و ادغام G Suite باشید تا بتوانید در بالای سایت خود بمانید.

سرورها و سرعت

مهمترین قسمت هر شرکت میزبانی وب سرورها هستند. سرورهای مختلفی وجود دارند که شرکت ها را تنظیم می کنند ، اما یک تقاضا باید مهم باشد: همه آنها باید سریع باشند.

در انتهای پایین ، سایت شما به طور معمول در یک سرور مشترک میزبانی می شود. این یک سرور همه جانبه است که میزبان انواع سایت های مختلف است. نکته منفی این است که آنها مطابق با سکوی سایت یا نیازهای سایت شما مطابقت ندارند.

اکثر شرکت ها سرورهای WordPress را ارائه می دهند – این امر با توجه به 19 درصد کل وب سایت ها بر روی آن پلتفرم منطقی است. A2 دارای سریعترین سرورهای WordPress در خارج از کشور است که سرعت 300 درصد سریعتر از هر رقیب پیشرو را دارد (برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی A2 ما را بررسی کنید).

به روزرسانی به سرورهای اختصاصی وردپرس ارزش اضافی دارد. Google هنگام تعیین رتبه سایت در نتایج جستجو ، صفحات صفحهای را در نظر می گیرد. شما می خواهید مطمئن شوید که سایت شما به سرعت بارگیری می شود و میزبانی اختصاصی وردپرس به آن کمک می کند.

شما می توانید بهترین میزبانی وب ما برای وردپرس را بخوانید و راهنمایی های مربوط به استفاده از CMS را برای کسب اطلاعات بیشتر بررسی کنید. 

 • راهنمای مبتدی برای استفاده از WordPress
 • راهنمای واسطه استفاده از وردپرس
 • راهنمای پیشرفته استفاده از وردپرس

در حالی که بسیار کمتر رایج است ، برخی از شرکت ها سرور خصوصی مجازی ارائه می دهند. VPS ها ماشین های مجازی هستند که به مشتریان امکان دسترسی فوق العاده به سیستم عامل را می دهند. پیکربندی آنها ساده تر است و اغلب هزینه کمتری نسبت به سرورهای اختصاصی دارند. تنها نکته منفی این است که آنها سخت افزار فیزیکی سایر سرورها را به اشتراک می گذارند ، بنابراین عملکرد چندان خوب نیست.

البته مشخصات واقعی سرورها اهمیت دارند. من اینجا وارد آن نخواهم شد ، اما اگر با رایانه ها آشنایی دارید ، باید بدانید که به دنبال چه چیزی باشید. به عنوان یک قانون انگشت شست ، بیشتر بهتر است. همیشه درست نیست ، اما هسته های بیشتر و حافظه رم بیشتر با عملکرد بهتر سرور برابر است.

سرورهای دارای مشخصات بهتر محدودیت های پهنای باند را تحمیل می کنند. اگر قرار است سایت شما به صورت انبوه مصرف شود ، از پهنای باند کافی برای تحمل بار کار اطمینان حاصل کنید. برنامه های میزبانی ردیف پهنای باند ، پهنای باند نامحدودی را تبلیغ می کنند ، اما توجه به اینکه سخت افزار سرور خوب نیست ، یک نکته تهی است..

راحتی در استفاده

میزبانی وب می تواند برای تازه کار گیج کننده باشد ، به خصوص همه ویژگی های اضافی ارائه شده. یک شرکت میزبان فقط راهی برای سایت شما است و سایر موارد اضافی هستند. سهولت استفاده در راه اندازی و نگهداری سایت شما مهم است ، بنابراین همه گزینه ها به یک سوپ عالی تبدیل نمی شوند.

برای سایت های وردپرس نصب یک کلیک ضروری است. شرکت هایی مانند BlueHost (بررسی BlueHost) به شما امکان می دهند WordPress را با یک کلیک نصب کنید. پس از آن می توانید سایت خود را مستقیماً از طریق پنل مدیریت وردپرس ویرایش کنید.

این برای کسانی که اطلاعات زیادی در مورد رمزگذاری ندارند ، مفید است. ساختن یک سایت وردپرس و سپس بارگذاری آن در سرور FTP اولین گزینه برای غیرکارشناسی نیست. اگر این سکوی انتخابی شماست ، سردرد خود را ذخیره کنید و با یک کلیک نصب وردپرس بروید.

نامه الکترونیکی حوزه دیگری است که در آن همه چیز می تواند به سرعت گیج شود. شرکت هایی که ایمیل ارائه می دهند یک پورتال اختصاصی برای ورود به سایت و دیدن ایمیل های شما خواهند داشت. با این حال ، هیچ پشتیبانی موبایل وجود ندارد و داشتن چهار برگه برای حساب های ایمیل مختلف متفاوت است آزار دهنده است.

به دنبال شرکت هایی باشید که ایمیل خود را در سیستم عامل های دیگر ادغام کنند. این امر به شما امکان می دهد نه تنها از خدمات آشنایی مانند Outlook و Gmail استفاده کنید ، بلکه به اعلان های تلفن همراه نیز اجازه می دهید. اگر مثل من هستید و به ندرت ایمیل خود را در آخر هفته بررسی می کنید ، داشتن فشار تلفن همراه می تواند برای دریافت پاسخی که منتظر آن بودید مفید باشد.

سهولت استفاده چیزی است که شما تا زمان ثبت نام در آن واقعاً نمی دانید. با این حال ، اگر سایت شرکت میزبان یک کابوس برای حرکت باشد ، احتمالاً قابلیت استفاده از این سیستم عامل نیز خواهد بود. همین موضوع در انتهای دیگر طیف ادامه دارد.

قیمت گذاری


© epSos.de

ناگفته نماند که قیمت گذاری مهم است. با این حال ، شرکت های میزبان وب در نحوه تبلیغ قیمت (در مورد گل های واضح و روشن) کاملاً حیله گر هستند. به احتمال زیاد ، شما برنامه هایی را فقط با چند دلار در ماه دیده اید. این کاملاً نادرست نیست ، اما به طور کلی با یک تعهد چند ساله مرتبط است ، همه به جلو پرداخت می شود.

در حقیقت ، بیشتر برنامه ها از جلو پرداخت می شود. چند شرکت برای ماهانه چند دلار برنامه پرداخت ماهانه ارائه می دهند ، اما این یک نادر است.

با این حال ، تعهدات مقدماتی تنها مسائل مربوط به قیمت گذاری نیستند. رده های مختلف می توانند برای تازه واردان گیج کننده باشند ، به خصوص اگر آنها اطلاعات زیادی در مورد سرورها ندارند. به دنبال یک برنامه ماه به ماه باشید و در یکی از رده های پایین خریداری کنید. پس از آن ، آنچه سایت شما به آن نیاز دارد آشکارتر می شود و می توانید برنامه خود را هرچه بیشتر بخواهید ارتقا دهید.

نکته مهمی که باید با میزبانی وب احتیاط کرد این است که قیمت ها چگونه افزایش می یابند. میزبانی واقعی ممکن است فقط چند دلار در هر ماه باشد ، اما اغلب مواردی مانند گواهینامه های SSL ، دامنه ها و ویژگی های امنیتی اضافی در بالای آن اضافه می شوند.

امنیت

وب سایت شما املاک و مستغلات اولیه برای مهاجمین در اینترنت است. شرکت های میزبان با حملات بی شماری به سایت های بزرگ و کوچک سروکار دارند.

بدترین جرم در جهان میزبانی حمله DDoS خواهد بود. در اصل ، این حمله به پهنای باند پهنای باند یک سرور ، باعث خاموش شدن آن می شود (اگر دوست دارید جزئیات بیشتر در مورد این نوع حمله را بخواهید ، مقاله مربوط به ارائه دهنده VPN قابل اعتماد به نام Hola را بخوانید).

برای جلوگیری از این امر ، شرکتهایی مانند HostGator با Cloudflare ادغام می شوند. Cloudflare محافظت در برابر حملات DDoS ، و در دسترس کاربران HostGator رایگان است (برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی HostGator ما را بررسی کنید). حملات DDoS تنها نگرانی شما نیست. یک فایروال قوی ، به روزرسانی های امنیتی مداوم و بررسی بدافزارها موارد مهمی هستند که باید به دنبال آن باشید.

Arvixe نمونه خوبی از میزبانی وب با اقدامات امنیتی اضافی است. آنها دارای ابزارهای ضد DDS ، به روزرسانی های امنیتی شبانه ، فایروال ها ، تشخیص نیروی بی رحمانه ، سیستم احراز هویت دو عاملی و گواهینامه های رایگان SSL هستند (برای اطلاعات بیشتر به بررسی Arvixe ما مراجعه کنید).

با این حال ، همه این اقدامات امنیتی محافظت در برابر همه چیز نیست. در صورت بروز خطا ، به دنبال میزبانی باشید که پشتیبان تهیه کند. این تقریباً همیشه با حق بیمه بدست می آید ، اما ارزش آن را دارد.

پشتیبانی

صحبت از آن ، همه چیز درست پیش می رود. متأسفانه در دنیای میزبانی وب این موضوع نادر نیست بلکه یقین است. پشتیبانی بسیار مهم است زیرا ، برای بسیاری از سایت ها ، چند دقیقه از خرابی بسیار زیاد است.

اساساً ، شما سرنوشت سایت خود را در دست شخص دیگری قرار می دهید. اگر سرورهای آنها خراب است ، سایت شما خراب است. اگر سرورهای ایمیل آنها از کار بیفتند ، من مطمئن هستم که می توانید حدس بزنید که برای ایمیل شما چه اتفاقی می افتد.

این پایان جهان نیست و این اتفاق خواهد افتاد. نکته مهم این است که شرکت های میزبان در آنجا هستند تا نگرانی های شما را در هنگام استراحت برطرف کنند.

پشتیبانی و بلیط الکترونیکی ضروری است. با این حال ، شرکت هایی مانند InMotion برای همه کاربران پشتیبانی چت زنده ارائه می دهند. این معمولاً پشت یک paywall پنهان است ، اما با InMotion رایگان است (برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی InMotion ما را بررسی کنید).

نکته دیگری که باید به دنبال آن بود یک جامعه قوی است. میزبانی به بخش های متحرک زیادی نیاز دارد و برای حل مشکلات شما به شرکت متکی هستید و بهترین راه حل نیست. به دنبال انجمن های پشتیبانی ، کانال های YouTube و FAQs باشید تا بتوانید مشکل خود را سریعتر حل کنید.

افکار نهایی

متأسفانه ، مانند اکثر موارد ، بستر میزبانی که باید با آن بروید ، تا حد زیادی به نیازهای شما بستگی دارد. به همین دلیل ، ما هرگز نمی توانستیم به این سؤال اجتناب ناپذیر پاسخ دهیم که کدام یک برای شما مناسب است. در تمام سیستم عامل ها ، به دنبال اقدامات امنیتی مناسب و یک جامعه پشتیبانی قوی باشید. این دو جنبه بدون توجه به نیاز سایت شما ضروری است.

خارج از آن ، کمی به اینترنت نگاه کنید و ببینید کدام ارائه دهندگان از اعتبار خوبی برخوردار هستند و این شامل هر ارائه دهنده ای است که تاکنون از آنها گفته ایم. به دنبال یک سکوی طراحی شده نباشید زیرا در ماه چند دلار کمتر است. نیازها و بودجه خود را در نظر بگیرید و بستر میزبانی وب مورد نیاز خود را نشان می دهد.

امیدواریم که این راهنمای مفید را پیدا کرده باشید و دوست دارید افکار خود را در مورد انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب در نظرات زیر گوشزد کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map