بهترین میزبانی وب برای مشاغل کوچک

یكی از بهترین راه های رشد كسب و كارهای کوچک شما با وب سایت است. این یک شر ضروری است ، که متأسفانه اغلب با سردرگمی همراه است. برای اینکه سایت خود را آنلاین کنید ، به یک ارائه دهنده میزبانی وب احتیاج دارید ، و مطمئناً هیچ کمبودی از ارائه دهندگان برای هدف قرار دادن مشاغل کوچک وجود ندارد.

میزبانی وب فرایندی است که سایت شما در اینترنت زندگی می کند. سرورها ، رایانه هایی که برای ذخیره سازی شبکه ای ساخته شده اند ، بلند کردن سنگین را انجام می دهند ، تمام داده های وب سایت شما را جمع آوری کرده و آن را به هر کسی که می خواهد دسترسی پیدا کند ، ارسال می کند..  

در اینجا در Cloudwards.net ، ما بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب را امتحان كردیم تا ببینیم كه كسب و كار كوچك برای شما بهترین است. با این حال ، قبل از اینکه بتوانیم مشخص کنیم کدام ارائه دهندگان این کاهش را کاهش داده اند ، باید معیارهایی را تعیین کنیم.

چه چیزی میزبانی وب را برای کسب و کارهای کوچک بهتر می کند?

برنامه های میزبانی مشاغل کوچک ارتباط بسیاری با سایر اشکال میزبانی دارد. تا آنجا که خدمات واقعی می رود ، یک اتصال سریع و قابل اعتماد تقریباً در هر چیز دیگر برنده می شود. با این حال ، مواردی وجود دارد که برنامه ها را برای مشاغل کوچک کامل می کند.

البته هزینه اولین نگرانی است. در حالی که کسب و کار شما از زمین خارج شده است ، آخرین چیزی که شما نیاز دارید یک لایحه میزبانی وب بالا است. برنامه های ارزان قیمت با کمترین بازده در تنظیمات سطح بالا ، بیشترین مسافت را در دنیای میزبانی وب طی می کنند. هر ارائه دهنده ای که مورد بررسی قرار دهیم گزینه های گران قیمت تری دارد ، اما همه برنامه های بودجه را نیز ارائه می دهند (اگر مدیریت پول برای شما یک اولویت است ، حتما مقاله ما را در مورد بهترین نرم افزار حسابداری بخوانید).

بعد ، ما به موارد اضافی که با برنامه شما همراه باشد نگاه کردیم. این شامل هر چیزی از گواهی SSL به یک نام دامنه است. اگرچه مهم است که خودتان را با این موارد آشنا کنید ، رفتن به چندین مکان مختلف برای به دست آوردن هر یک زمان از دست رفته بیش از حد است. برای مثال DreamHost ، مهاجرت رایگان ، یک گواهینامه SSL و یک دامنه با هر ثبت نام را فراهم می کند.

در راستای این تفکر ، ما نیز به حمایت نگاه کردیم. سؤالاتی به وجود خواهد آمد ، به خصوص اگر این اولین وب سایت شما باشد ، بنابراین یک کادر پشتیبانی آگاه که ارتباط با آنها آسان است مهم است. به عنوان مثال ، SiteGround یکی از بهترین تیمهایی را که ما دیده ایم ، دارد و هر یک از کارمندان سریع پاسخ می دهند و مشتاق کمک کردن هستند.

در آخر ، ما نحوه ساخت وب سایت خود را در نظر گرفتیم. معمولاً بودجه محدود و عدم تجربه طراحی وب سایت وجود دارد ، بنابراین یک راه ساده برای ایجاد یک سایت زیبا مهم است. BlueHost با استفاده از سازنده وب سایت آسان و نصب یک وردپرس با یک کلیک به این بازار می رود.

ترکیب همه اینها با یکدیگر همان چیزی است که میزبانی وب را برای تجارتهای کوچک ترجیح می دهد. برخی از میزبان ها برنامه هایی را اشتباه و یا هزینه اضافی برای خدمات ، که به طور خاص در مشاغل کوچک هدف قرار می گیرند ، آگاهی کمی از دنیای میزبان وب ندارند. اگرچه پس از به دست آوردن به این معیارها ، استدلال کمی وجود دارد که این میزبان ها بهترین هستند.

میزبان

HostGator ، به طور کلی ، یکی از بهترین میزبان هایی است که در سراسر کشور اجرا می کنیم. این لیست گسترده ای از برنامه ها را در خود جای داده است ، تقریباً هر مشتری را در خود جای داده است ، و کمترین آن را مشاغل کوچک نمی دانند. برنامه های کاملاً ارزان قیمت وجود دارد ، هر یک از این نرم افزارها مملو از ویژگیهای مختلف است ، اما ما فهمیدیم که میزبانی ابرها بهترین کار برای مشاغل کوچک است.

این شکل میزبانی سایت شما را در شبکه ای از سرورها گسترش می دهد و باعث افزایش امنیت و قابلیت اطمینان می شود. HostGator ارزان ترین نرخ را برای این برنامه ها ، یک دسته کوچک موسیقی جاز ایده آل از هزینه و عملکرد برای مشاغل کوچک دارد.

استفاده از آن بسیار آسان است. HostGator از یک cPanel طراحی مجدد به عنوان رابط باطن استفاده می کند و از طراحی قبلی استفاده می کند. شما تمام توان مورد نظر خود را دارید ، اما به راحتی در پیمایش دسته ها از بین می رود.

دلایلی که ما از HostGator دوست داریم

برنامه های در انتهای خط HostGator هنوز به همان خوبی است. اغلب ، میزبان به شدت به یک جهت تکیه داده می شوند ، در هر دو طرف طیف نامتوازن می شوند. چنین چیزی در HostGator رخ نمی دهد ، هر طرح دقیقاً مناسب قیمت ، هر یک طیف وسیعی از ویژگی ها را ارائه می دهد.

همچنین می توانید برنامه خود را به روز کنید. پشتیبانی در HostGator از سطح بالایی برخوردار است و با رشد سایت شما ، از هرگونه تغییر در پیکربندی شما را راهنمایی می کند. در حالی که شما به سمت اشکال مختلف میزبانی حرکت خواهید کرد ، HostGator روند کار را ساده می کند.

یافتن دلیل برای دوست نداشتن HostGator دشوار است. این نیازهای یک شرکت کوچک را برای یک برآورده می کند ، و هنوز وسایل لازم برای اسکان در مشاغل بزرگ را دارد. اگر به دنبال یک فروشگاه متوقف هستید ، احتمالاً HostGator برای شما مناسب است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی HostGator ما را بخوانید ، یا این کار را با ضمانت 45 روزه برگرداندن پول برای خودتان امتحان کنید.  

SiteGround

SiteGround یکی از بهترین هاست های وب برای مشاغل کوچک است فقط به دلیل اینکه این وردپرس بسیار عالی است. در حقیقت ، این اولین انتخاب ما برای بهترین هاستینگ وب برای وردپرس بود. با داشتن یک مدل قیمت گذاری ساده و ارزان و ویژگی های فراوان ، SiteGround برای مشاغل کوچک نیز عالی است.

وردپرس ارزان و برنامه های مشترک ، ستاره نمایش در اینجا است. SiteGround مدل پله ای را ارائه می دهد که کاملاً عاشق آن شدیم. این یک مسیر مشخص از رشد را فراهم می کند ، و منابع بیشتری را اضافه می کند زیرا سایت (و شغلی) برای بازدید کنندگان فراهم می کند. 

برای ایجاد سایت خود ، می توانید SiteGround را نصب کنید تا WordPress را برای شما نصب کند ، یا از سازنده وب سایت drag and drop استفاده کند. اگرچه به اندازه DreamHost خوب نیست (که بعداً به آن خواهیم رسید) هنوز یک ابزار طراحی صحیح وب سایت است که به شما امکان می دهد به سرعت چیزهایی را جمع کنید که به نظر عالی است.

SiteGround میزبان وردپرس مورد علاقه ما است و در حالی که SMB می تواند از سازنده وب سایت استفاده کند ، وردپرس انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما راهنمای ما را در مورد استفاده از CMS بخوانید. 

 • راهنمای مبتدی برای استفاده از WordPress
 • راهنمای واسطه استفاده از وردپرس
 • راهنمای پیشرفته استفاده از وردپرس

دلایلی دیگر که ما SiteGround را دوست داریم

دلایل دیگر زیادی وجود دارد که عاشق SiteGround خارج از هزینه کم هستید. به عنوان مثال پشتیبانی بهترین چیزی است که ما از میزبان وب مشاهده کرده ایم. SiteGround نمایه ای را که با آنها صحبت می کنید به شما نشان می دهد ، متناسب با رتبه بندی ها و اطلاعات پیش زمینه در مورد عضو تیم.

کمی غیر ضروری ، بله ، اما این راه خوب است برای نشان دادن پشتیبانی از چقدر اختصاص داده شده است. هر یک از سه شکل تماسی کار بسیار خوبی دارد ، با زمان پاسخ سریع و پرسنل مفید. حتی پس از آزمایش هر سه ، ما هرگز نتوانستیم تعیین کنیم که بهترین آنها کدام است.

با وجود این ، SiteGround برای عملیات های کوچکتر مناسب است. در حالی که مسیر رشد وجود دارد ، برنامه های گران قیمت تر صعود نمی کنند ، به خصوص در مقایسه با قیمت های ارزان قیمت. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی سایت SiteGround را بخوانید یا با 30 روز ضمانت برگشت پول برای خود ثبت نام کنید.

BlueHost

BlueHost همان خط HostGator و SiteGround را دنبال می کند ، اما قدرت کمتری در انتهای آن دارد. این کار برای مشاغل کوچک و وبلاگ های شخصی ، با برنامه های متعادل و مقرون به صرفه و ادغام وردپرس برای بوت شدن است (به همین دلیل شما آن را در لیست ما بهترین راه حل های میزبانی وب ارزان نیز پیدا خواهید کرد).

قرعه کشی اصلی برای تجارت کوچک قیمت است. BlueHost بسیار ارزان است ، با برنامه های مشترک فقط با چند دلار در هر ماه شروع می شود. در حالی که باید یک سال یا بیشتر به صورت پیش فرض بخرید ، هزینه هنوز هم پایین است و به مشاغل اجازه می دهد سایت خود را بدون نگرانی درمورد پرداخت هرماه خود به صورت آنلاین حفظ کنند.

جنبه طراحی سایت شما نیز پوشانده شده است. BlueHost شامل یک نصب کننده وردپرس با یک کلیک و سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن با هر طرح است. اگر چند دلار اضافی در این زمینه مستقر هستید ، BlueHost حتی سایت شما را برای شما طراحی می کند ، همچنین سئو ماهانه و مشاوره بازاریابی را ارائه می دهد.

این سرویس اضافی برای مشاغل کوچک بسیار زیاد است. گرچه بسیار پرهزینه تر از میزبانی واقعی است ، مقدار ارزش انبوه است ، به شما این امکان را می دهد تا در حالی که BlueHost روی دستیابی به آنها تمرکز دارد ، در خدمت به مشتریان خود باشید..

دلایل دیگری که ما BlueHost را دوست داریم

علیرغم اینکه چقدر BlueHost در مناطق دیگر برتری دارد ، قسمت مورد علاقه ما استفاده از آن بسیار ساده است. cPanel به روز شده ، مدیریت سایت شما را ساده می کند. BlueHost این کار را “cPanel” پیشرفته می نامد ، و اگرچه مانند یک مزخرف بازاریابی به نظر می رسد ، در واقع صحیح است.

BlueHost این سهولت را در پشتیبانی به همراه دارد. به جای جدا کردن بخش های مختلف پشتیبانی ، سؤال شما را می پرسد و سپس شما را به سمت آنچه که فکر می کند بهترین است بیان می کند. این می تواند از طریق پایگاه دانش ، لیستی از آموزش ها یا فقط از طریق کارمندان به طور مستقیم انجام شود ، که هر یک از آنها به طور کامل تحقق یافته است..

BlueHost اگرچه در مقایسه با HostGator فاقد گزینه های مختلف است ، هنوز پاشنه های خود را تنگ می کند. برنامه های کمتری اما ویژگی های بیشتر باعث می شود که هر سرویس بیشتر گرد شود ، با خدماتی مانند طراحی وب سایت واقعاً درخشان است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی BlueHost ما را بخوانید ، یا آن را با 30 روز ضمانت برگرداندن پول درایو کنید.

iPage

اگر بودجه اصلی ترین نگرانی شماست ، نمی توانید خیلی ارزان تر از iPage دریافت کنید. تنها با دو دلار در هر ماه ، خدمات آن با یکسری از اعتبارهای تبلیغاتی ، یک دامنه رایگان و سازنده وب سایت مناسب ، دشوار است..

جای تعجب است که iPage چقدر شامل چنین هزینه کم است اعتبار 200 میلیون آگهی شما را برای بازاریابی در کسب و کارتان از بین می برد و ابزارهای امنیتی SiteLock وب سایت شما را از هرگونه بدافزار پاک نگه می دارند.

در حالی که یک نصب کننده وردپرس با یک کلیک گنجانده شده است ، می توانید از سازنده وب سایت استفاده کنید تا ظاهر خود را ترغیب کنید. iPage حداکثر شش صفحه را پشتیبانی می کند ، در صورت گذر از هزینه کمی ناچیز. مانند سایر سازندگان این لیست ، می توانید از یک الگوی شروع کرده و آن را به سلیقه خود تغییر دهید.

اگر تجارت شما قصد فروش آنلاین دارد ، iPage را نیز پوشش داده اید. این برنامه از رابط های اصلی پرداخت ، از جمله Zen Cart ، PrestaShop و AgoraCart پشتیبانی می کند. اگر هیچ یک از این موارد مناسب شما نیستند ، پرداخت PayPal در هر سایت ساخته می شود.

دلایل دیگری که ما iPage را دوست داریم

iPage مستقیماً وارد بازار تجارت کوچک می شود و چیزی غیر از برنامه های میزبانی مشترک ارائه نمی دهد. با این حال ، برای سفارشی سازی بیشتر سایت می توانید ویژگی هایی را در قسمت بالا اضافه کنید.

امنیت وب سایت از طریق SiteLock ، پشتیبان گیری خودکار و بهینه سازی وردپرس هرکدام فقط چند دلار اضافی در ماه است. پرداخت هزینه های اضافی بسیار ناامید کننده است ، بله ، اما فراموش نکردن از اینکه طرح پایه iPage بسیار ارزان است بسیار ساده است.

یکی از ویژگیهای خاص که توجه ما را به خود جلب کرد میزبانی برای G Suite بود. ما مجموعه Google را به عنوان انتخاب برتر ما برای بهترین هاستینگ ایمیل ایمیل انتخاب کردیم و مقابله با آن بر روی طرح iPage مسابقه ای است که در بهشت ​​انجام شده است. شما طیف وسیعی از ابزارهای تجاری را به دست می آورید ، به شما امکان می دهد اسناد را با تیم خود به اشتراک بگذارید ، کنفرانس های آنلاین برپا کنید و از رابط Gmail استفاده کنید ، همه با فضای نامحدود درایو.

مکانهای معدودی برای پیگیری برنامه iPage وجود دارد ، اما این بخشی از مواردی است که آن را بسیار خوب می کند. این یک کار را بسیار خوب انجام می دهد ، با چند مورد اضافی برای قرار دادن یک مشتری در حال رشد مشتری. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بررسی iPage ما را بخوانید یا آن را برای یک ماه با ضمانت 30 روزه برگرداندن پول امتحان کنید.

DreamHost

DreamHost از گزینه های قبلی در این لیست صرفاً به دلیل گران بودن بیشتر قیمت ها قرار دارد. با این حال ، اگر توانایی پرداخت سکه اضافی را دارید ، می توانید به سرعت های بالاتر ، پشتیبانی عالی و اختصاص به حریم شخصی دسترسی پیدا کنید.

در حالیکه هرکدام از این موارد دارای تبعات هستند ، هیچکدام از آنها مطابق معیارهای ما نیستند. سازنده وب سایت DreamHost چه می گوید. سازنده Remixer یکی از بهترین مواردی است که ما دیده ایم ، انعطاف پذیری در طراحی را ارائه می دهد بدون اینکه بیش از حد فنی شود.

به جای شروع با یک صفحه خالی ، DreamHost لیستی از موضوعات را به شما می دهد تا بتوانید با استفاده از رابط کشیدن و رها کردن ، سفارشی سازی بیشتری کنید. مشاغل کوچک قادر خواهند بود به سرعت یک وب سایت عالی به دنبال طراحی کنند و در صورت لزوم اقدام به ترفند آسان کنند. این انعطاف پذیری همان چیزی است که باعث می شود ریمیکسر بدرخشد.

دلایل دیگری که ما DreamHost را دوست داریم

هزینه اضافی DreamHost برای ویژگی هایی است که به طور مستقیم به مشاغل کوچک مربوط نمی شود ، اما با این وجود از آنها سود می برد. این نرم افزار برای حفظ حریم خصوصی و امنیت بسیار چشمگیر است و برای حفظ امنیت سایت و اطلاعات شما ویژگی های اضافی را ارائه می دهد.

هر طرح همراه با مجوز رایگان رمزگذاری رمزگذاری SSL ارائه می شود. این قطعه کیت تونلی را برای دسترسی به همه اطلاعات در وب سایت شما فراهم می کند. اگر اطلاعات شخصی را جمع آوری کنید ، یک گواهی SSL از رمزگذاری آن قبل از ارسال به سرور اطمینان می دهد.

برای اطلاعات شخصی شما ، DreamHost شامل حریم خصوصی دامنه با هر طرح است. هیچ میزبان دیگری که با آنها روبرو شده ایم این سرویس را به صورت رایگان ارائه نمی دهد ، و واقعیتی که DreamHost انجام می دهد بسیار زیاد است. در اصل ، هنگامی که شما یک نام دامنه را ثبت می کنید ، اطلاعات شخصی شما به آن گره خورده است. حریم خصوصی دامنه اطلاعات شخصی DreamHost را به جای شخصی که باید شخصی در پایگاه داده WHOIS جستجو کند ، برمی گرداند.

در حالی که هزینه ها زیاد است ، امنیت و حریم خصوصی اضافی ارزش آن را دارد. ترکیب کنید که با یک وب سایت سازنده عالی و سرورهای سریع و DreamHost یک انتخاب عالی است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بررسی DreamHost ما را بخوانید ، یا خودتان آن را با 30 روز ضمانت بازگشت پول امتحان کنید.

نتیجه

این گزینه های ما برای بهترین هاست وب برای یک تجارت کوچک است. این حرکت دشوار است زیرا بسیاری از میزبانان مختلف مستقیماً به بازار مشاغل کوچک پذیرایی می کنند ، اما این پنج نفر به جای اینکه فقط مانیتور “مشاغل کوچک” باشند فقط کمک می کنند.

با چه میزبانی می روید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map