بهترین افزودنیهای کد برای ورزش

طرفداران ورزش غالباً هنگام مرور YouTube ، Netflix و سایر خدمات پخش ، خود را ناامید می کنند. این موارد معمولاً فقط برای محتوای دست دوم نشان داده می شود ، در حالی که ورزش های اصلی عمدتاً به ارائه دهندگان کابل اختصاص داده می شوند. با این حال ، با استفاده از Kodi ، شما اغلب می توانید ورزش را به عنوان یک رویداد زنده و یا به عنوان یک کمک هزینه از منابع تماشا کنید.


Kodi یک پخش کننده رسانه ای رایگان ، قانونی و منبع باز برای ویندوز ، لینوکس و اندروید است. در حالی که نسخه اصلی آن فقط در سازمان مداخله می شود ، می توان با افزودنی ها گسترش داد تا محتوای تقریبا نامحدودی را ارائه دهد.

افزودنیهای غیررسمی در برخی زمینه های حقوقی مشکوک قرار می گیرند ، زیرا جریان ها به طور غیرقانونی بدست می آیند. در حالی که ما برخی از آن افزودنیها را برای ورزش ورزش توصیه می کنیم ، ضروری است که شما فقط از آنها با VPN استفاده کنید.

VPN هنگام استفاده از Kodi ، آدرس IP شما را خصوصی و اتصال خواهد داشت. بهترین کار این است که خود را محفوظ نگه دارید ، بلکه همچنین قفل محتوای قفل شده منطقه را باز کنید. بسیاری از جریان های ورزشی بسته به منطقه شما کار نمی کنند و یک VPN می تواند بر این مسئله غلبه کند. برای انتخاب بهترین Kodi VPN ، از انتخاب های ما مطمئن شوید.

افزودنیهای رسمی Kodi برای ورزش

در حالی که بهترین افزودنیهای ورزشی برای Kodi از مخازن غیر رسمی است ، اما هنوز هم گزینه های رسمی در Kodi وجود دارد. بسیاری نیاز به اشتراک نوعی دارند و معمولاً فقط پس از پخش ، رویدادها را نشان می دهند ، اما گزینه هنوز وجود دارد.

ویدئو BT Sport

این افزودنی به محتوا از BT Sport ، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان باند پهن بریتانیا (و فقط انگلیس ، ما نمی ترسیم) دسترسی دارد. برای 10 پوند در ماه (تقریبا 14 دلار) ، به هر چهار کانال BT Sport که در کنار همتایان HD قرار دارند ، دسترسی پیدا می کنید..

نکته منفی این است که شما باید از BT باند پهن داشته باشید تا از برنامه در Kodi استفاده کنید. اگر بسته ای را از قبل ندارید ، پس از افزودنی معنایی ندارد. هزینه کلی در همان سطح کابل خواهد بود.

با این حال ، اگر قبلاً از BT باند پهن داشته باشید ، منطقی است. هزینه اضافی کوچک امکاناتی را برای Kodi باز می کند. تا زمانی که در انگلستان هستید و با BT برنامه ای دارید ، پس این افزودنی ضروری است.

روباه ورزشی برو

اگر در ایالات متحده هستید ، Fox Sports Go یکی از ساده ترین راه ها برای پخش مستقیم بازی های زنده به طور قانونی است. این سرویس علاوه بر اشتراک کابل ، چیزی اضافی ندارد و می توانید از آن در هر دو جعبه Kodi و دستگاه تلفن همراه خود استفاده کنید.

این یک اشتراک کابل موجود است ، بنابراین برای استفاده از آن به یکی از آنها نیاز خواهید داشت. خوشبختانه ، فاکس برنامه هایی را از تقریباً هر ارائه دهنده قابل تصور پذیرفته است ، بنابراین به احتمال زیاد شما را در آنجا پیدا خواهید کرد.

هزینه اضافی برای اشتراک کابل ممکن است برای کسانی که قبلاً یکی از آنها را ندارند ، بیش از حد باشد. اگر این کار را انجام دهید ، پس این افزونه عالی برای Kodi است که به شما امکان می دهد طیف گسترده ای از ورزش های ایالات متحده را از تلویزیون و دستگاه تلفن همراه خود تماشا کنید.

متأسفانه ، این مورد در مورد کلیه افزودنیهای رسمی صادق است. تنها تعداد معدودی هستند که جدا از کابل اشتراک مشترک دارند. به منظور دریافت رایگان محتوا یا رهایی از محدودیتهای جغرافیایی ، باید افزونه های غیر رسمی نصب کنید.

افزودنیهای غیررسمی Kodi برای ورزش

اگر کابل ندارید ، به افزونه‌های غیررسمی نیاز خواهید داشت. این اضافات ، که به طور رسمی توسط Kodi پشتیبانی نمی شوند ، قلمرو گسترده ای از امکانات جریان را باز می کنند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، این دزدی دریایی است و بنابراین غیرقانونی است ، بنابراین قبل از عزیمت به دریای آزاد حتماً خود را با یک VPN محافظت کنید..

ورزشDevil

برای پخش مستقیم ورزش ، خیلی بهتر از SportsDevil نیست. این افزودنی با استقبال از مخزن Kodil (http://kodil.co/repo/) همراه است اما می تواند در چند مورد دیگر نیز پیدا شود. این افزونه هیچ محتوا را بایگانی نمی کند ، بنابراین برای کسانی که می خواهند بازی را بصورت زنده بگیرند مناسب است.

بهترین بخش SportsDevil میزان موجود است: تقریباً در مورد هر رویداد ورزشی قابل تصور جریان دارد ، بسیاری از آنها در 1080p. همچنین جریانهای ثابت به شبکه NFL و ESPN وجود دارد.

بسیاری از رویدادها دارای چندین جریان از منابع مختلف خواهند بود. تقریباً همیشه دو یا یک لینک مرده وجود خواهد داشت ، بنابراین گزینه ها قطعاً مورد استقبال قرار می گیرند. اگر خوش شانس باشید ، یک جریان 720p برای موبایل نیز پیدا خواهید کرد.

تنها مسئله SportDevil سازماندهی است. به جای لیست کردن بازی هایی با جریان های موجود ، SportsDevil فقط منابع را لیست می کند. این بدان معناست که برای یافتن یک بازی باید از طریق منابع خزیده شوید و سپس امیدوار باشید که یک جریان در دسترس باشد.

در ابتدا ، این یک دردسر بزرگ است. جریان از وب سایت های مشکوک در عمق اینترنت است. با این حال ، بعد از مدتی یاد خواهید گرفت که کدام منابع بهترین کار را دارند و این افزودنی را بسیار مفیدتر می کند.

پروژه D

اگر ابتلا به بازی های زنده مهم نیست ، پروژه D انتخاب خوبی است. این بازی عالی از بازی های قدیمی تر از NFL ، NHL ، NCAA ، WWE و موارد دیگر ارائه می دهد. این افزودنی با تصاویر پس زمینه و محتوای منظم سازمان یافته کاملاً احساس می شود.

پروژه D در صورت عدم موفقیت در سازمان ، پروژه D رونق می گیرد. منابع ذکر شده فقط بازی ها نیستند: وقتی بازی را انتخاب کنید ، پروژه D به طور خودکار منابع را برای آن اسکراب می کند. متأسفانه ، این ضعف پروژه D نیز هست. بازی ها هفته ها بعد از پخش هوا اضافه می شوند ، بدون پخش زنده موجود است.

پروژه D در مخزن شخصی خود قرار دارد (http://repo.projectdaddon.com/) که یک امتیاز عالی است. با سایر افزودنیهای دیگر ، ممکن است خودتان را از حالت عادی در حال پرش به دوباره انتخاب کنید. تا زمانی که توسعه دهندگان کنترل repo را داشته باشند ، از این افزونه به صورت زنده استفاده می شود. 

بنو

ققنوس یکی از اصلی ترین موارد برای تماشای ورزش بود. با این حال ، بعد از چند بار پیاده سازی و آفلاین شدن ، آینده ققنوس مورد سوال است. Bennu یک چنگال ققنوس است و مانند رنگ اصلی آن دارای محتوا است.

مانند پروژه D ، Bennu به طور عمده جریانهای بازیهای قبلی را پخش می کند. با این حال ، در اکثر موارد ، این افزونه بسیار سریعتر به نظر می رسد. بین این و پروژه D ، هرچه سریع تر جریانی پیدا خواهید کرد.

بنو بسیار بیشتر از یک جریان ورزشی است ، هرچند که دارای تعداد زیادی برنامه تلویزیونی و فیلم برای پخش است. این در سطح میثاق یا Elysium نیست ، اما این کار را به اندازه کافی انجام می دهد.

می توانید ببینید Bennu هم Colossus و Kodil است (http://kdil.co/repo/) ، با این حال ما در نصب از سابق مشکل داشتیم. نصب از Kodil به راحتی انجام شد ، اما اگر مشکل دارید با هر دو آزمایش کنید. لینک رسمی Colossus مرده است ، اما اگر قبلاً زیپ را بارگیری کرده اید ، باید آن را پیدا کنید.

نصب یک Kodi Repo

افزودنیهای رسمی از مخزن Kodi تهیه شده است که در هر بار بارگیری قرار دارد. برای به دست آوردن Project D ، SportsDevil یا Benu ، باید مخزن مناسب را نصب کنید. مخازن را می توان به طور مستقیم از طریق Kodi یا از طریق پرونده. zip نصب کرد. در صورت خاموش بودن مخزن آفلاین ، قابلیت اطمینان دوم بیشتر است و باید مجدداً نصب مجدد کنید ، بنابراین در صورت امکان آنرا انتخاب کنید.

نصب از رایانه

برای به دست آوردن پرونده .zip مخزن ، فقط روی پیوندهای بالا کلیک کنید. شما به دایرکتوری منتقل می شوید که مستقیماً می توانید آن را بارگیری کنید.

پس از اتمام این کار ، Kodi را باز کنید و مراحل زیر را انجام دهید:

 • روی “افزودنیها” کلیک کنید
 • به “مرورگر افزودنی” بروید (نماد جعبه باز)
 • روی “نصب از zip” کلیک کنید
 • پرونده zz ذخیره شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید

بعد از چند لحظه ، یک اعلان فعال شده اضافی دریافت خواهید کرد. پس از انجام این کار ، بر روی “نصب از مخزن” در همان فهرست کلیک کرده و افزودنی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نصب از URL

اگر Kodi را بر روی یک دستگاه تلفن همراه اجرا کنید یا نمی خواهید تمام مخزن را روی دسک تاپ خود بارگیری کنید ، می توانید از طریق برنامه URL آدرس را به عنوان منبع وارد کنید. شما هنوز هم مخزن را نصب می کنید ، اما در عوض فایل zip را از وب سایت از طریق Kodi می کشید.

Kodi برای نصب مخازن از منابع ناشناس ابتدا باید راه اندازی شود. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:

 • بر روی “نماد تنظیمات” که شبیه یک راه راه است کلیک کنید
 • رفتن به “تنظیمات سیستم”
 • مکان نما خود را روی “افزودنیهای” معلق بگیرید
 • نوار لغزنده “منابع ناشناخته” را به سمت راست کلیک کنید

به صفحه اصلی Kodi برگردید و مخزن را نصب کنید:

 • روی “نماد تنظیمات” کلیک کنید
 • رفتن به “مدیر پرونده”
 • “افزودن منبع” را از ستون سمت چپ انتخاب کنید
 • کلیک “”
 • “URL” را برای مخزنی که می خواهید وارد کنید
 • اسمش را بگذار

سپس می توانید مراحل را مانند اینکه می خواهید از یک فایل فشرده ذخیره شده نصب کنید ، بردارید اما در عوض منبعی را که ایجاد کرده اید انتخاب کنید. مانند گذشته ، افزودنیهای مورد نظر را از گزینه “install from repository” نصب کنید.

نتیجه

افزودنیهای مختلف بسیاری برای پخش ورزش در Kodi وجود دارد. اگر اشتراک مشترکی دارید ، پس از افزودنیهای رسمی به دلیل قابلیت اطمینان آنها گزینه خوبی است. با این حال ، هنوز از انتخاب های غیر رسمی تعداد زیادی انتخاب وجود دارد.

حتما از VPN با منابع رسمی و غیر رسمی استفاده کنید. یک سرویس سبک وزن به دلیل تکرار اخیر بی طرفی خالص در ایالات متحده ، امنیت ، محتوای جغرافیایی مسدود شده و افزایش سرعت را فراهم می کند. بهترین VPN های ما را برای سال 2017 بررسی کنید و برای یکی از آنها ثبت نام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Kodi ، به بایگانی Kodi ما نگاه کنید. شما می توانید آموزش ، لیست و موارد دیگر از جمله نحوه تماشای NFL در Kodi و بهترین افزودنیهای غیر رسمی Kodi را پیدا کنید.

از چه افزایشی برای ورزش استفاده می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map