چگونه کار از راه دور را آسان کنیم

رفت و آمد شما را می کشد. شما در جلسات خسته کننده بی پایان می نشینید. تلفنها زنگ می خورند و همکار شما امروز برای پنجمین بار میز خود را حرکت می دهد. کسی به دنبال شانه شماست. کت و شلواری که پوشیده اید ناراحت کننده است.


آیا روزهای نه تا پنج روز عالی نیست؟ خوشبختانه ، امروز ما یک مدعی داریم: کار از راه دور.

هنگام کار از راه دور ، تمام مزایایی را که قبلاً شنیده اید و تصور می کنید ، به دست می آورید – در لباس های شلوار خود کار کنید ، دیگر هیچ رفت و آمد نداشته باشید ، در هنگام صرف ناهار با خوردن غذای ارزان و سالم صرفه جویی کنید ، فقط در جلساتی شرکت کنید که کاملاً مجبور هستید ، پربارتر و البته ، وقت خود را به روشی که می بینید مناسب مدیریت کنید.

بیشتر و بیشتر افراد به کار از راه دور روی می آورند ، اما اگر کار کردن از یک چکش در سواحل از راه دور باعث بهره وری شود ، کارفرمای یا حرفه شما بی معنی است. خوشبختانه ابزارهای نرم افزاری زیادی برای آسان تر شدن انتقال وجود دارد ، تنها آنچه شما نیاز دارید WiFi یا نوعی دسترسی به اینترنت است. در این مقاله ، ما به برخی از آن ابزارهایی که کار از راه دور را آسان می کند نگاه خواهیم کرد.

تیم های کوچک و آزاد

مهمترین و مهمترین چیز ، هنگامی که شما یک تیم توزیع شده دارید ، نیاز به روشی مطمئن و مطمئن برای به اشتراک گذاری پرونده ها در بین اعضا دارید. انتقال پرونده ها با استفاده از ایمیل یا فلش درایو فقط درخواست سرقت داده ها را دارد ، زیرا می توان ایمیل ها را هک کرد و درایوهای سرقت شده را دزدگیر کرد. برای مبارزه با جرایم سایبری ، فضای ذخیره سازی ابری مفید است. یکی از محبوب ترین آنها با 800 میلیون کاربر Google Drive است.

Google Drive کاربران خانگی را هدف قرار داده و بهره وری خوبی را ارائه می دهد. برنامه های شخص ثالث (بیشتر آنها رایگان) در کتابخانه وجود دارد. برنامه شخصی Google ، Google Docs ، بهترین برنامه برای بهره وری و همکاری است و به طور طبیعی با Google Drive ادغام می شود.

با مجموعه Office Office برنامه هایی را برای پردازش کلمه ، صفحه گسترده و ارائه ارائه می دهید. به لطف سرعت همگام سازی سریع فایل ، می توانید ویرایشهایی را ارائه کرده و نظر دهید ، اما تقریباً در زمان واقعی است. همچنین گزینه ای برای برگرداندن به نسخه های قبلی و مشاهده تغییرات ایجاد شده وجود دارد.

اسناد اداری

البته ، به اشتراک گذاری آن پرونده ها ضروری است و Google ناامید نمی شود. برای دسترسی یا تنظیم یک لینک دسترسی می توانید از ایمیل استفاده کنید. چه یکی را انجام دهید و چه در دیگری ، می توانید برای هر دو مجوز تعیین کنید.

Google با استفاده از رمزگذاری 128 بیتی AES ، آن پرونده ها را ایمن می کند. بحث هایی در مورد اینکه آیا آن شکسته شده است وجود دارد ، اما حکمت متعارف می گوید برای انجام آن یک میلیارد سال به یک رایانه رایانه نیاز است ، بنابراین چنین است. احراز هویت دو عاملی (2FA) برای محافظت در برابر رمزهای عبور سرقت شده در دسترس است.

گزینه خوب برای فروشندگان آزاد این است که به عنوان یک کاربر رایگان ، 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان بدست آورید. برای کسانی که گزینه های ارزان قیمت را می خواهند ، چند برنامه پرداخت وجود دارد: 100 گیگابایت برای 2 دلار در ماه یک معامله خوب است ، پس از آن 1TB را با 9.99 دلار دریافت می کنید. اگر تمام سال را پرداخت کنید تخفیف در دسترس است. بررسی جزئیات Google Drive ما را بخوانید.

کار از راه دور برای مشاغل متوسط

اگر مشاغل را اداره می کنید و به امنیت بیشتری احتیاج دارید ، جعبه وجود دارد. این شرکت ادعا می کند بسیاری از شرکت های Fortune 500 و مشاغل کوچک به عنوان مشتری.

یک برنامه بومی به نام Box Notes وجود دارد که از بهترین برنامه های یادداشت برداری ما است. برای جبران کمبود برنامه های همکاری بومی ، Box با Google Docs و Office Online ادغام می شود. می توانید با برنامه های شخص ثالث دیگری که در کتابخانه آمده اند ادغام شوید. مقولات شامل همکاری ، مدیریت پروژه ، مدیریت محتوا و امنیت است.

مدیریت تیم های بزرگ ، از راه دور – یا بسیاری از تیم ها – با جعبه آسان است. وقتی کاربر جدیدی را به حساب خود اضافه می کنید می توانید مجوزهای مختلفی تنظیم کنید. می توانید انتخاب کنید که کاربران پوشه به آنها دسترسی داشته باشند. و می توانید در حین انجام این کار هفت سطح متفاوت از مجوزها را تعیین کنید. اگر لازم است ده‌ها کارمند را به یکباره دعوت کنید ، می توانید دعوت فله را انجام دهید. وقتی این کار را کردید ، می توانید آنها را به یک گروه اختصاص دهید تا از تنظیم مجوزهای یک به یک جلوگیری کنید.

باکس وقتی امنیت می شود ، عالی عمل می کند. از محتوای شما توسط رمزگذاری AES 256 بیتی ، بصورت ترانزیتی و سرور محافظت می کند. حتی کلید شما (که برای رمزگشایی پرونده های خود استفاده می کنید) با همان سطح رمزگذاری AES رمزنگاری می شود.

سرعت همگام سازی پرونده با سایر خدمات قابل مقایسه است. اشتراک پرونده ها ساده است. شما بر روی دکمه “اشتراک” کلیک می کنید و می توانید پیوند ایجاد کنید یا دعوت نامه را از طریق ایمیل بفرستید. با استفاده از این پیوندها ، Box امکان استفاده از محافظت از رمز عبور و تعیین تاریخ انقضا را به شما می دهد.

از آنجا که بیشتر به مشاغل توجه می شود ، گرانتر است ؛ باکس برای حداقل سه کاربر ، یک برنامه شروع کننده 100 گیگابایتی را در اختیار شما قرار می دهد و برای هر کاربر 5 دلار در ماه است. برنامه های تجاری و تجاری به علاوه برنامه های ذخیره ای نامحدود را به ترتیب با 15 دلار و 25 دلار در اختیار شما قرار می دهد. یک برنامه انفرادی رایگان و یک آزمایش 15 روزه برای برنامه های تجاری وجود دارد که می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بررسی جعبه ما را بخوانید.

کار از راه دور برای مشاغل بزرگ

شرکتهایی که مایلند از راه دور بروند با بهترین انتخاب EFFS ما ، Egnyte Connect بهتر به بازار عرضه می شوند. این برنامه دارای برنامه های بومی و همچنین Google Docs و Office Online می باشد. اگر می خواهید از نسخه دسک تاپ دفتر استفاده کنید – Office 365 – یکپارچه سازی نیز وجود دارد.

هنگام آپلودهای اولیه کمی آهسته است اما برای اهداف همکاری سرعت همگام سازی با پرونده های آپلود شده از اهمیت بیشتری برخوردار است. Egnyte واقعاً در آنجا می درخشد زیرا از همگام سازی سطح بلاک استفاده می کند که فقط بخش هایی از پرونده را تغییر داده است و کل پرونده را بارگذاری نمی کند.

Egnyte آنچه در هنگام اشتراک با اعضای از راه دور نیاز دارید ، در اختیار دارد. شما می توانید پرونده ها یا پوشه ها را به راحتی به اشتراک بگذارید و چهار نوع دسترسی به آنها بدهید – مالک ، کامل ، ویرایشگر و بیننده. پیوندهای شما می توانند از رمز عبور ، تاریخ انقضا محافظت کنند و حتی در استفاده از این لینک حتی یک اعلان دریافت خواهید کرد. شما حتی می توانید تنظیم کنید که کاربران می توانند فایل ها را بارگیری کنند یا فقط پیش نمایش می دهند.

شما لازم نیست که درمورد پرونده های شغلی خود نگران باشید ، آنها با رمزگذاری AES-256 محافظت می شوند ، می توانید حداقل طول و قدرت رمزهای عبور را تعیین کنید ، 2FA برای کمک به شما در صورت خراب شدن رمزعبور موجود است و اگر کسی دستگاه شما را سرقت کرد ، می تواند کمک کند. فقط آن را از همگام سازی برش دهید.

Egnyte برنامه های فردی ارائه نمی دهد. کمترین هزینه آن 40 دلار در هر ماه برای پنج کاربر است ، اما 5 ترابایت ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهد. اگر به فضای بیشتر و کاربران بیشتری نیاز دارید ، برنامه Business وجود دارد. این برنامه 10 ترابایت فضای مشترک را برای حداکثر 100 کاربر برای 15 دلار در ماه (برای هر کاربر) فراهم می کند. جزئیات را در بررسی Egnyte ما بخوانید.

سایر ابزارهای کار از راه دور

وقتی لازم است از راه دور با تیم خود ارتباط برقرار کنید ، یک برنامه محبوب وجود دارد که به ذهن می آید – Slack. این در سال 2013 راه اندازی شد و از آن زمان به سرعت رشد کرد. جای تعجب ندارد ، این برنامه سرگرم کننده و آسان برای استفاده است و با بسیاری از برنامه های شخص ثالث که باعث افزایش بهره وری می شوند ادغام شده است (ما همچنین می خواهیم توجه داشته باشیم که کلیه خدمات فوق جزء بهترین ذخیره سازی ابری برای Slack است).

صاحب فضای کاری شما یک فضای کاری Slack ایجاد می کند و به همراه سرپرست ، اعضای تیم را دعوت و مدیریت می کند. سپس تیم می تواند فضای کاری Slack را به اشتراک بگذارد و از طریق آن ارتباط برقرار کند. مشابه اتاق های گفتگوی قدیمی ، همه چیز حول پیام رسانی می چرخد. کانال های مختلف بخشی از فضای کاری شما هستند و آنها وسیله اصلی ارتباطات هستند. شما می توانید کانالها را طبق بخشهای خاص ، پروژه ها یا دفاتر خاص سازماندهی کنید.

هنگامی که به طور مکرر با اعضای تیم خود ارتباط برقرار می کنید ، اطلاعات در همه جا ممکن است. Slack به شما امکان می دهد پیام ها را به راحتی جستجو کنید ، همچنین در هر زمان که کسی به هر چیز مهمی می گوید ، اعلان ها را برای شما ارسال می کنید. حتی می توانید به دنبال پرونده هایی باشید که برای همکار خود ارسال کرده اید.

اسلک واقعاً به شما اجازه نمی دهد که یک دستور کار داشته باشید: با وجود این که مدیریت تیم با تیمی از راه دور فرا می رسد ، ترللو واقعاً می درخشد. این یک روش بصری برای سازماندهی پروژه های شما و دیدن کارهایی است که شما باید با استفاده از تخته kanban در یک نگاه انجام دهید.

هر کاری که انجام دهید شامل هیئت مدیره Trello خواهد بود. تابلو لیستی از لیست ها است که اساساً تمام وظایف شما در مراحل مختلف ، از ایده ها تا تکمیل است. Trello برای نشان دادن این کارها از کارتها استفاده می کند. اگرچه کارت ها در ابتدا ساده به نظر می رسند ، می توانید نظرات ، برچسب ها ، بارگذاری پیوست ها ، تاریخ های موعد و غیره را اضافه کنید. می توانید تعداد افراد مورد نیاز خود را به هیئت مدیره خود دعوت کنید و سپس آنها را به کارت ها بکشید تا وظایف خود را به آنها اختصاص دهید..

البته ، Trello دارای یک کتابخانه ، با بسیاری از برنامه های شخص ثالث (موسوم به برق) است که می تواند گردش کار از راه دور شما را بهبود بخشد. با آنها ، شما می توانید Trello را با سرویس های مختلف ذخیره سازی ابری ، برنامه های ارتباطی ، سیستم عامل های CVS و غیره ادغام کنید. اگر چیزی را پیدا نکردید که متناسب با نیازهای شما باشد ، یک API وجود دارد که می توانید برای ساختن برنامه شخصی خود استفاده کنید.

افکار نهایی

امروز ، با اینترنت و جهانی شدن جای تعجب ندارد که گروه ها یا افراد کشورهای مختلف یا قاره های مختلف با هم کار کنند. البته شرایط جدید مجموعه مشکلات خاص خود را به همراه دارد. با این حال ، برنامه های بسیاری برای کمک به آن وجود دارد. ما به برخی از بهترین سرویس های ذخیره سازی ابری اشاره کردیم که بسیار مناسب برای همکاری و برخی از محبوب ترین برنامه های ارتباطی و سازماندهی خوب هستند.

بسیاری دیگر وجود دارد ، بنابراین آیا شما یک مورد علاقه دارید که ما از دست دادیم؟ آیا درباره بعضی از مواردی که انتخاب کرده ایم نظر دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map