نحوه تهیه نسخه پشتیبان از پیام های متنی در iPhone

بیشتر افراد اهمیت پشتیبان گیری از رایانه خود را درک می کنند. اطلاعات شما با ارزش است در Cloudward.net ، تیم متخصصان ما متعهد هستند که به شما در یافتن بهترین ارائه دهنده های پشتیبان ابری برای تأمین امنیت داده های خود کمک کنند – نه تنها دسک تاپ یا لپ تاپ ، بلکه دستگاه های تلفن همراه شما..

ما روزانه به دوستان ، خانواده و همکاران خود متن می نویسیم. ما تصاویر ، دستور العمل ها ، یادداشت ها ، مهلت ها و هر چیز دیگری را که آسانتر از آن است برقراری تماس تلفنی یا تهیه پیش نویس ایمیل به اشتراک بگذاریم ، به اشتراک می گذاریم..

اگر تلفنت را گم کنید چه اتفاقی می افتد؟ از داده های شما از ابر پشتیبانی می شود؟ خیلی از افراد اهمیت پشتیبان گیری از تلفن خود را تا زمانی که خیلی دیر نشده درک نمی کنند.

به همین دلیل است که امروز به شما نشان خواهم داد که از پیام های متنی در یک آیفون ، با استفاده از iCloud یا سایر سرویس ها و برنامه ها ، بک آپ بگیرید.

آنچه شما نیاز دارید

شما باید تلفن خود را مفید داشته باشید و باید به WiFi متصل شوید – می توانید از داده های تلفن همراه خود استفاده کنید ، اما WiFi معمولاً سریعتر است.

من به شما نشان می دهم که چگونه پیام های متنی را در iPhone به iTunes تهیه کنید ، که به کابل رعد و برق به USB نیاز دارد تا بتوانید تلفن خود را به دسک تاپ یا لپ تاپ خود وصل کنید.

iTunes از پیامها و داده های دیگر خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و با MacOS همراه است. این برنامه به صورت رایگان در اختیار کاربران ویندوز نیز قرار می گیرد ، اما همه نمی خواهند از iTunes استفاده کنند. برخی از برنامه های جایگزین را که می توانید برای پشتیبان گیری از پیام های متنی خود در iPhone به صورت رایگان به شما نشان خواهم داد ، در صورتی که ترجیح می دهید از iTunes خودداری کنید.

برای تهیه نسخه پشتیبان از پیام های آیفون خود ، به یک iCloud نیاز دارید. به کاربران 5 گیگابایت فضای ذخیره رایگان iCloud داده می شود و در صورت نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر ، قیمت ها مقرون به صرفه هستند. شما می توانید در مقاله ما با مقایسه Dropbox vs iCloud یا در بررسی ویدیوی iCloud ما در زیر iCloud ، آنچه را که ما درباره iCloud فکر می کنیم ، ببینید..

نحوه تهیه نسخه پشتیبان از پیام های متنی در iPhone با استفاده از iCloud

ما با استفاده از iCloud از زمانی که برای کاربران آیفون رایگان است شروع خواهیم کرد و یکی از گزینه های مناسب تر است ، گرچه گزینه های زیادی وجود دارد که بعداً آنها را کشف خواهیم کرد.

فقط در چند مرحله ساده می توانید پیام های خود را در آیفون 5/6/7 به iCloud تهیه کنید. قبل از روشن کردن این ویژگی ، باید تلفن خود را به منبع تغذیه وصل کرده و به WiFi وصل کنید.

  1. روی “تنظیمات” ضربه بزنید
  2. به “iCloud” ضربه بزنید یا روی بنر کاربر در بالای صفحه ضربه بزنید ، سپس روی “iCloud” ضربه بزنید
  3. “پشتیبان گیری” یا “پشتیبان گیری iCloud” ضربه بزنید

تلفن شما به طور خودکار از iCloud هنگام شارژ ، به WiFi و قفل پشتیبان گیری می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این فرآیند ، نحوه تهیه نسخه پشتیبان از آیفون خود را در مقاله iCloud بررسی کنید.

نحوه تهیه نسخه پشتیبان از پیام های متنی در iPhone با استفاده از رایانه

در حالی که اپل iTunes را به کاربران ویندوز ارائه می دهد ، همه آن را دوست ندارند. هنگامی که iTunes برای اولین بار به ویندوز آمد ، بسیاری از کاربران اشکالات را تجربه کردند یا رابط کاربری یا نحوه تغییر آن را با بروزرسانی های نرم افزار دوست نداشتند.

بسیاری از افراد از استفاده از iTunes خارج شده و هرگز به عقب نگاه نمی کنند. اگر شما یکی از این کاربران هستید ، لیستی از گزینه های دیگر برای iTunes ارائه می دهم. من همچنین می توانم از پشتیبان گیری پیام های متنی در iPhone با استفاده از نسخه ویندوز iTunes ، پشتیبانی کنم ، در صورتی که هرگز از آن استفاده نکرده اید یا مایل به امتحان کردن دیگری هستید.

CopyTrans

CopyTrans جایگزینی برای iTunes است و از پشتیبان گیری دستی و همچنین یک نسخه پشتیبان تهیه هوشمند با یک کلیک تهیه می کند. این می تواند به عنوان یک جایگزین iTunes عمل کند و می تواند فیلم ها ، پیام ها و موارد دیگر را پشتیبان تهیه کند ، اگرچه فقط نسخه آزمایشی رایگان است.

CopyTrans دارای برنامه های بومی برای iOS است که به شما امکان می دهد از مخاطبین ، عکس ها و موسیقی نسخه پشتیبان تهیه کنید اما این قابلیت برای پرداخت آن لازم است. بسته های CopyTrans مبلغ 29.99 دلار را به شما باز می گرداند.

iExplorer

iExplorer جایگزین دیگری است که ادعا می کند سریع تر از رقبای خود است. باز هم ، فقط نسخه آزمایشی رایگان است ، اما این برنامه دارای قابلیت بسته بندی و بسیار جلا شده است و یک رابط کاربری زرق و برق دار را برای کاربران ویندوز فراهم می کند.

این یک جایگزین عالی iTunes است و از پیام ها ، مخاطبین ، عکس ها و موارد دیگر شما نسخه پشتیبان تهیه می کند – حتی می توانید پیام های صوتی را در رایانه خود ذخیره کنید ، یک ویژگی مفید در CopyTrans در دسترس نیست. iExplorer برای یک مجوز هزینه 39.99 دلار هزینه دارد ، اما اگر قصد اجتناب از iTunes را دارید ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.
iTunes در ویندوز

می توانید iTunes را برای ویندوز 7 و بعد از آن از وب سایت اپل بارگیری کنید. iTunes را نصب کرده و با حساب Apple خود وارد شوید. تهیه نسخه پشتیبان از آیفون شما به راحتی وصل کردن کابل و جستجوی آیکون دستگاه ها در سمت چپ بالا است. اولین باری که از iTunes استفاده می کنید ، آنچه را که می خواهید با رایانه خود همگام سازی کنید ، انتخاب می کنید. هنگامی که از شما خواسته می شود به این رایانه اعتماد کنید ، “اعتماد” را ضربه بزنید.

شما از لیست موجود در صفحه سمت چپ iTunes ، چه محتوایی را می خواهید همگام سازی کنید ، انتخاب خواهید کرد.

توجه: اگر با iCloud همگام هستید ، ممکن است همگام سازی iTunes غیرفعال شود. شما باید انتخاب کنید که آیا نسخه پشتیبان تهیه خود را در ابر و یا بصورت محلی در دستگاه خود نگه دارید. بر روی “خلاصه” کلیک کنید و گزینه “پشتیبان گیری اکنون” یا “پشتیبان گیری از دستگاه را رمزگذاری کنید” را انتخاب کنید و اگر می خواهید پشتیبان گیری رمزگذاری شده رمز عبور خود را تنظیم کنید.

با کلیک روی “خلاصه” و انتخاب “بازگرداندن نسخه پشتیبان” ، می توانید یک نسخه پشتیبان را به آیفون خود بازگردانی کنید.

نتیجه

شما مشاهده کرده اید که تهیه نسخه پشتیبان از پیام های متنی در آیفون ، چه در رایانه محلی و چه در ابر ، چقدر آسان است. حتی می توانید از پشتیبان های رمزگذاری شده محلی از iPhone خود تهیه کرده و آنها را در هر یک از بهترین ارائه دهنده های ابری که تحقیق کرده ایم ، کپی کنید..

منتظر نمانید که خیلی دیر شود – یکی از برنامه هایی را که من امروز ذکر کردم انتخاب کنید و از iPhone خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر از تلفن Android استفاده می کنید یا در Android نیز خانواده و دوستان خود دارید ، به آنها بگویید که تهیه نسخه پشتیبان از پیام های متنی در Android چقدر آسان است.

آرامش ذهنی که از دانستن همه داده های تلفن خود بی خطر می توانید به راحتی به پنج یا ده دقیقه ای که برای نصب یک برنامه و اجرای آن نیاز دارد ، می پردازد. مثل همیشه ، اگر در هر مکانی در این راه گیر کرده اید یا سوالی دارید ، لطفاً در زیر اظهار نظر کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me