بهترین میزبانی وب با cPanel 2020

قابلیت استفاده یکی از ویژگی های مهم در بین بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب است. مهمتر از همه ، رابط کاربری آسان و ضروری است که به شما امکان می دهد سایت خود را به سرعت و بدون هیاهو زیاد مدیریت کنید. بسیاری از میزبان وب سعی کرده اند کنترل پنلی را طراحی کنند که از نظر قدرت و قابلیت استفاده بسیار بالا باشد ، اما تعداد کمی از آنها می توانند به cPanel نزدیک شوند..


cPanel یا به طور ساده کنترل پنل ، یک رابط جلویی است که برای سرورهای لینوکس ساخته شده است. این کار در سال 1997 آغاز شد و توسط نوجوان آن زمان نیک کوستون توسعه یافت. پنج سال یا بیشتر طول کشید تا بتوانید این کار را انجام دهید ، اما از آن زمان تاکنون ، رابط کاربری go-to برای میزبانهای گسترده وب مانند HostGator و GoDaddy بوده.

با این حال ، به سادگی نصب رابط کاربری و تماس با آن در روز کاملاً واضح نیست. cPanel توسط میزبان وب قابل افزایش است ، به این معنی که برخی از اجرای بهتر از سایرین است.

چرا cPanel?

اما قبل از غواصی در هاست ، قطعاً تعریفی در دست است. cPanel اغلب به عنوان کوتاه کردن ساده “صفحه کنترل” اشتباه گرفته می شود و در حالی که واقعیت دارد ، اصطلاح cPanel به یک محصول واقعی اشاره دارد. این یک کنترل پنل است اما به عنوان یکی از بهترین کنترل پنل هاستینگ در وب متمایز است.

دلیل آن بسیار خوب است زیرا استفاده از آن آسان است: cPanel یک طرح تمیز و مبتنی بر نماد را برای کنترل سایت شما ارائه می دهد. این یک قطب همه در یک است که قدرت شگفت انگیزی را بدون تازگی در تازگی ها ارائه می دهد.

رابط یادآور سیستم عامل های مبتنی بر آیکون است و آن را به یک تجربه کاملاً بصری تبدیل می کند. حتی افراد بدون سرنخ در مورد میزبانی وب می توانند به راحتی راه خود را پیدا کنند ، با استفاده از دسته ها و نمادهای قابل جمع شدن به عنوان نقشه راه برای یافتن آنچه نیاز دارند.

حتی با سهولت استفاده ، cPanel یکی از رابط های قدرتمند در اطراف است. به عنوان مثال ، کاربران وردپرس اغلب می توانند اکثر جنبه های سایت خود را بدون ورود به باطن WP مدیریت کنند. این یک رابط اکتشافی است که انواع گزینه ای را ارائه می دهد ، فریادی دور از صفحه کنترل دقیق مانند آن از DreamHost (دیدن DreamHost ما را بخوانید).

به عبارت ساده ، cPanel بهترین راه برای مدیریت سایت شماست. این سیستم عامل بر روی لینوکس کار می کند ، به این معنی که بیشتر سرورها می توانند آن را اجرا کنند ، قدرت فراوانی را ارائه می دهند و کل مجموعه را در یک رابط کاربری آسان پیچیده می کنند..

همچنین با وردپرس شریک بسیار خوبی است. می توانید ببینید که چگونه cPanel و WordPress در راهنماهای WordPress ما ادغام می شوند. 

 • راهنمای مبتدی برای استفاده از WordPress
 • راهنمای واسطه استفاده از وردپرس
 • راهنمای پیشرفته استفاده از وردپرس

1. بهترین میزبانی وب با cPanel: HostGator

HostGator اختصاصی cPanel را در اختیار دارد ، واسط آن را با هم آشنا می کند و آن را تعمیر می کند. در حالی که این آخرین طراحی مجدد cPanel در این لیست نیست ، مطمئناً بهترین است ، طراحی بسیار عالی را انجام داده و حتی بهتر می کند.

ظاهراً تقریباً شبیه به cPanel دیگر است. شما هنوز دسته هایی ساخته شده در بالای یکدیگر دارید که نمادهای مختلف برای هر گزینه متفاوت وجود دارد. تا آنجا که ویژگی ها پیش می روند ، همان cPanel است که با هر هاست دیگر می توانید دریافت کنید.

با این حال ، HostGator برخی از ویژگی های خاص خود را در مورد طراحی اصلی پیاده سازی می کند. به عنوان مثال ، یک نوار جستجو در بالای cPanel برای جستجوی توابع درون آن وجود دارد ، و یک نوار جداگانه در بالای صفحه برای جستجوی دانش دانش HostGator. یک تغییر کوچک ، مطمئناً ، اما به شما کمک می کند تا سریعتر به نتیجه برسید.

بزرگترین گنجاندن در cPanel ، پیوندی به بازار MOJO است. HostGator یک برگه در منوی سمت چپ دارد که به شما امکان می دهد بدون باز کردن یک برگه دیگر ، مستقیماً به بازار بروید. می توانید تم ها ، افزونه ها و موارد دیگر را در cPanel خود مرور کنید.

دلایلی که ما از HostGator دوست داریم

مطمئناً HostGator در رده بندی قابل توجهی قرار دارد ، اما این تنها منطقه ای نیست که این میزبان راه راه کسب کند. این به عنوان اولین انتخاب ما برای بهترین میزبانی وب برای مشاغل کوچک و به دلایل خوب رتبه بندی می شود. ترکیب زیاد برنامه ها بدان معنی است که این میزبان می تواند تقریباً در هر کاربر باشد.

این لیست در سراسر صفحه احساس تعادل می کند ، و در هر دو انتهای طیف قیمت گزینه هایی را ارائه می دهد. اغلب اوقات ، یک میزبان وب روی یکی از انتها متمرکز می شود ، و کل صف بندی را در آن جهت سوار می کند. در HostGator ، هر طرح نسبت به نقطه قیمتی مربوط به خود احساس تعادل می کند ، به این معنی که مطمئناً می توانید برنامه ای را پیدا کنید که برای شما مفید باشد.

HostGator یک فروشگاه متوقف است و توصیه ما برای اکثر کاربران. قابلیت استفاده بسیار عالی است ، بله ، اما همه مناطق دیگر این میزبان وب نیز وجود دارد. برای یادگیری مشخصات ، بررسی HostGator ما را بخوانید ، یا خودتان آن را با ضمانت 45 روزه پس انداز پول امتحان کنید.

2. Bluehost

Bluehost به عنوان ثانیه دوم میزبان میزبان است. Bluehost تقریباً مانند رقیب خود ، cPanel یک ویژگی منحصر به فرد را در اختیار شما قرار می دهد که بدون ایجاد سهولت در استفاده ، ویژگی های دیگری را اضافه می کند. شما هنوز هم طراحی مبتنی بر آیکون ، با چند نکته جانبی ، به خصوص برای سایت های وردپرس را دریافت می کنید.

منطقه اصلی cPanel کاملاً شبیه به HostGator است. صفحه اصلی تمام نمادهای شما را نگه می دارد ، با نوار جستجو در بالای صفحه برای پیدا کردن سریع آنچه شما نیاز دارید. در سمت چپ ، همان منو را می توان با یک لینک مستقیم به بازار MOJO یافت.

با این حال ، بزرگترین عزیمت این رابط ادغام با وردپرس است. Bluehost شامل زبانه “سایتهای من” است که به شما امکان می دهد یک مرور کلی از سایت های وردپرس خود ، منابعی که از آنها استفاده می کنید و افزونه ها و مضامین مختلف نصب شده دریافت کنید.

این باعث می شود مدیریت وردپرس یک نسیم مطلق باشد. شما می توانید بسیاری از کارکردها را که معمولاً محدود به باطن وردپرس درست در داخل cPanel شما است ، انجام دهید. اگرچه برای همه صدق نمی کند ، کاربران WordPress از میزان گزینه های ارائه شده در اینجا خوشحال می شوند.  

دلایل دیگری که ما Bluehost را دوست داریم

Bluehost در رده بندی بهترین میزبان وب برای لیست وردپرس در رتبه دوم قرار دارد ، و این عمدتاً به دلیل ادغام عمیق cPanel با CMS است. شما بدون باز کردن یک برگه دیگر ، کنترل گسترده ای روی سایت خود دارید ، از این نظر هیچ میزبان وب دیگر نمی تواند رقیب باشد.

قدرت های دیگری نیز با Bluehost وجود دارد. با گزینه هایی برای DIY و پشتیبانی مستقیم به یکی از بهترین مراکز پشتیبانی ما از یک میزبان وب مشاهده کرده ایم. علاوه بر این ، کاربران وردپرس با هر خریدی یک گواهی SSL رایگان و SiteLock Pro دریافت می کنند ، به این معنی که سایت شما کاملاً محافظت شده است.

Bluehost مطمئناً روی افرادی که به دنبال برنامه های ارزان قیمت هستند ، تمرکز دارد ، اما با بهره گیری از هر طرح از ویژگی های بسیار غنی تری برخوردار است. استفاده از وب آسان است که به شما امکان می دهد همه زنگ ها و سوت ها را در سایت خود داشته باشید تا سایت شما از زمین خارج شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی Bluehost ما را بخوانید یا با 30 روز ضمانت پس انداز پول برای خودتان امتحان کنید. 

3. GoDaddy

هنگامی که یک ثبت دامنه ساده ، GoDaddy به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از میزبانهای بهتر وب موجود است. این خط به لیست کاملی از خدمات ارائه شده از جمله WordPress و هاست اشتراکی گسترش یافته است. با این حال ، آنچه باعث ایجاد همه این نقشه ها می شود ، cPanel است.

ظاهر کمی متفاوت از cPanel معمولی است ، اما عملکرد یکسانی دارد. به عنوان مثال ، نمادها از طرح رنگی یکپارچه تری برخوردار هستند و در صفحه نسبت به ساخت معمول cPanel کمی بزرگتر هستند.

بر خلاف HostGator و Bluehost ، هیچ منوی سمت چپ وجود ندارد. این بدان معناست که هر نوع کنترل وردپرس یا دسترسی به بازار MOJO از بین رفته است. در حالی که این ترکیب رتبه GoDaddy را در لیست ما پایین تر می آورد ، ویژگی خاصی نیست که بشدت از دست رفته باشد ، خصوصاً برای کاربران غیر WordPress.

در عوض GoDaddy از این املاک و مستغلات در صفحه نمایش استفاده می کند تا یک مرور کلی از منابع خود و نحوه استفاده از آنها ارائه دهد. شما می توانید آمار سریع در مورد محدودیت های حافظه خود ، استفاده از CPU ، تعداد آدرس های ایمیل و موارد خیلی بیشتر را از صفحه اصلی cPanel مشاهده کنید.

دلایل دیگری که ما دوست داریم GoDaddy

اگر با وجود داشتن قدرت پشتیبان cPanel ، GoDaddy نمی توانست میزبان وب باشد. با وجود ریشه های فروتن شرکت ، بسیاری از ویژگی های شگفت آور در اینجا وجود دارد ، از جمله یکی از بهترین سازندگان وب سایت.

به عنوان سازنده Wix قدرتمند نیست (مثلاً بررسی Wix ما را بخوانید) ، اما هنوز هم بسیار خوب است. رابط کاربری کاملاً آشنا است که بیشتر سازندگان بی تجربه می توانند طراحی بسیار زیبایی را به سرعت طراحی کنند.

علاوه بر سازنده ، هر طرحی با دامنه رایگان به همراه GoDaddy که یکی از بزرگترین انتخاب های پسوند دامنه را دارد ، همراه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزبان می توانید بررسی GoDaddy ما را بخوانید ، یا خودتان آن را با 30 روز ضمانت برگشت پول امتحان کنید.

4. میزبانی A2

A2 هاستینگ نگاه صادقانه تری به cPanel ارائه می دهد ، و با طرح مورد نظر بسیار کمی مورد بحث است. منوی سمت چپ ، چه برای زبانه های اضافی و چه برای مدیریت منابع ، کاملاً برش خورده است و نگاه گسترده ای به گزینه ها نشان می دهد.

برای برخی ، این نگاه ممکن است کمی بهتر عمل کند. هنوز اطلاعات در مورد وب سایت شما در سمت راست صفحه وجود دارد ، اما بیشتر املاک و مستغلات به گزینه های مختلف اختصاص داده شده است. از بسیاری جهات ، این cPanel در خالص ترین شکل خود است و شما را قادر می سازد بدون اینکه بیش از حد زیاده روی کنید.

با این وجود ، به همین دلیل در لیست ما پایین تر است: شما باید از طریق یک مشتری اختصاصی به cPanel دسترسی داشته باشید. در Bluehost یا HostGator ، پس از ورود به سیستم ، مستقیماً در cPanel می شوید. در A2 چنین نیست که در عوض مجبور شوید وارد شوید و سپس به cPanel وارد شوید.

کمی گیج کننده است ، بله ، بلکه کمی نکته جالب است. با وجود روند کمی clunky ، A2 اجرای عالی cPanel است. این طراحی می تواند یک تن از اطلاعات را در یک فضای کوچک مدیریت کند بدون آنکه بیش از حد خسته کننده باشد و این یک واقعیت است.

دلایل دیگری که میزبان A2 را دوست داریم

قرعه کشی واقعی A2 Hosting گزینه های مختلفی است ، هر چند. حتی بیشتر از HostGator ، A2 دارای یک ترکیب گسترده است و این امکان را می دهد که نه تنها نوع میزبانی ، بلکه حتی سیستم عامل سرور را که در آن میزبان هستید انتخاب کنید..

همانطور که در بالا ذکر شد ، cPanel فقط لینوکس است ، به این معنی که کاربران ویندوز به عنوان وسیله کنترل در Plesk Onyx قفل خواهند شد. این کاملاً به اندازه cPanel خوب نیست ، اما هنوز هم یک طراحی تمیز و مبتنی بر آیکون دارد که تشخیص آن دشوار نیست.

مسلماً بیش از حد گزینه ها در A2 وجود دارد. با این حال ، این بدان معناست که می توانید هر برنامه را متناسب با نیازهای خود تغییر دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی A2 Hosting ما را بخوانید ، یا امروز با هر زمان ضمانت برگشت پول ثبت نام کنید.

5- GreenGeeks

GreenGeeks یک میزبان وب است که باعث می شود در مورد شروع یک وب سایت احساس خوبی داشته باشید. این شرکت سازگار با محیط زیست در یک کلاس خاص خود قرار دارد و فداکاری خود را به میزبانی سبز که معدود شرکت های دیگر حتی از آن یاد می کنند ، می کند.

خوشبختانه از cPanel نیز استفاده می کند. پیاده سازی در واقع کاملاً تاریخ دار است و نمادهای با وضوح پایین سن آن را نشان می دهند. حتی در این صورت ، شکل ظاهری استفاده از آن ساده تر است. نمادها به جای مطابقت با یک طرح رنگی جهانی ، با جسورانه تر در صفحه ایستاده اند.

در سمت چپ ، می توانید یک طرح مشابه با GoDaddy ، با اطلاعات اولیه در مورد استفاده از منابع و دامنه اصلی خود ، مشاهده کنید. بالاتر از آن ، آخرین اخبار GreenGeeks را ، از جمله هرگونه اعلامیه ، پیدا خواهید کرد و در زیر می توانید موضوع cPanel خود را انتخاب کنید.

این یک نگاه اولیه cPanel است و در مقایسه با طراحی مجدد از HostGator و Bluehost ، اندکی کوتاه می آید. با این حال ، این هنوز سادگی در بهترین حالت ممکن است ، یک رابط تمیز را برای مدیریت سایت خود در اختیار شما قرار می دهد.

دلایل دیگری که ما از GreenGeeks می پسندیم

GreenGeeks به دلیل فداکاری در میزبانی دوستدار محیط زیست ، یک میزبان وب منحصر به فرد است. شاید به نظر نرسد این صنعت تأثیر زیادی بر محیط زیست داشته باشد ، اما GreenGeeks ادعا می کند صنعت میزبانی وب از صنعت هواپیمایی در آلودگی محیط زیست تا سال 2020 پیشی خواهد گرفت..

با این حال ، شرکت نمی تواند ماهیت میزبانی وب و انرژی مصرفی خود را تغییر دهد. در عوض ، GreenGeeks متعهد شده است سه برابر مقدار برق مورد استفاده در اعتبارات انرژی باد را برای جبران تأثیرات زیست محیطی خریداری کند.

GreenGeeks یک میزبان واقعاً ویژه است و با وجود اینکه بیشتر به برنامه های کم توان توجه می کند ، همچنان به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ارزان ما در رده های بعدی قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی GreenGeeks ما را بخوانید ، یا خودتان آن را با 30 روز ضمانت برگشت پول امتحان کنید.

افکار نهایی

بدون شک cPanel باید اولین انتخاب شما برای میزبانی وب باشد. اگرچه تنها شاخص میزبان خوب نیست ، اما مطمئناً یکنواخت است ، و پیشنهاد می کنیم قبل از بررسی آن ، آن را بین لیست ویژگی های میزبان وب جستجو کنید..

این پنج میزبان تنها کسانی نیستند که cPanel را ارائه می دهند ، بلکه آنها سر و شانه های بالاتر از دیگران ، به خصوص HostGator و Bluehost ایستاده اند. کدام میزبان cPanel مورد علاقه شماست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map