بهترین نمایندگی فروش میزبان 2020: قطع کردن این حاشیه ها

میزبانی نمایندگی فروش به شما امکان می دهد تا در زمینه فروش فضا در اینترنت مشاغل ایجاد کنید. شما می توانید هر مشتری را که دارید در حالی که میزبان وب با هر سخت افزار یا نرم افزاری در انتهای فناوری سر و کار دارد ، قیمت ، فروش و نگهداری کنید. اساساً ، شما فضای سرور را با هزینه عمده فروشی اجاره می دهید و آن را برای سود می فروشید. مطمئناً می تواند یک تجارت سودآور نیز باشد.

میلیارد و وب سایت های مختلف در سال 2016 تقریباً در طول سال 2017 دو برابر شده اند و تعداد آنها تا دقیقه ادامه می یابد. میزبان نمایندگی فروش به شما امکان می دهد قطعه پای مورد نظر خود را بدست آورید و از وب سایت هایی که هر ثانیه به طور زنده پخش می شوند برخوردار شوید. با این حال ، شما نمی توانید فقط بهترین میزبانی وب را برای مشاغل کوچک بگیرید و آن را برای یک فروشنده بکار بگیرید. فروش میزبانی وب به برخی از ویژگی های خاص نیاز دارد ، بنابراین قبل از انجام هر انتخاب باید برخی از معیارها را تنظیم کرد.

چه چیزی میزبانی وب را برای فروشندگان بهتر می کند?

مانند هر تلاش تجاری ، فروش میزبانی وب به منابع کمی احتیاج دارد. این امر از نظر قدرت سرور و ویژگی های اضافی صادق است ، که هر دو مورد باید درجه یک باشند تا فروشندگان در نظر بگیرند.

ما ابتدا به موارد اضافی که میزبان در آن گنجانده شده بود نگاه کردیم. این می تواند چیزی باشد از صورتحساب WHMCS گرفته تا ادغام cPanel ، به این معنی که شما فقط باید برای همه چیزهایی که نیاز دارید به یک مکان بروید. InMotion به ویژه در این زمینه با محافظت Corero DDoS ، حذف بدافزار Patchman و نرم افزار صدور صورتحساب WHMCS عملکرد خوبی داشت..

بعد ، ما به زمان و ثبات نگاه کردیم. ضمانت به روز رسانی 99.9 درصد یک شرط ضروری است ، با ویژگی هایی از قبیل حافظه SSD و سرورهای HTTP / 2 در رده های قابل توجهی قرار دارند. A2 هم سرعت بالایی دارد و هم به روز می شود ، و هم در صورت بروز تضمین بازپرداخت پول در صورت افت کمتر از آستانه 99.9 درصد.

با این حال ، حتی با ضمانت ، کارها به اشتباه می روند. در صورت دستیابی به این امر ، یک کادر پشتیبانی خوب ضروری است. شما در بسیاری موارد به عنوان واسطه عمل خواهید کرد ، و با سؤال از مشتریان خود با میزبان وب تماس بگیرید. داشتن یک جریان به موقع بین دو جهان به شما امکان می دهد تا بیشتر بر کسب کسب و کار جدید تمرکز کنید.

آخر اینکه ، ما به هزینه نگاه کردیم. اگرچه این منطقه ای است که ما همیشه در نظر می گیریم ، با میزبانی نمایندگی فروش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. منظور از فروش مجدد ، ایجاد سود است ، بنابراین هر میزبان وب در این لیست قیمت های بسیار کمی برای انجام این کار دارد ، در حالی که برخی از اتاق های wiggle برای رشد.

نمایندگان فروش باید از WordPress کاملاً قدرتمندی برخوردار باشند ، زیرا این سیستم عامل بسیار قدرتمند و بسیاری از مشتریانی است که سایتهای آنها روی آن ساخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر حتماً از راهنماهای WordPress ما دیدن کنید. 

  • راهنمای مبتدی برای استفاده از WordPress
  • راهنمای واسطه استفاده از وردپرس
  • راهنمای پیشرفته استفاده از وردپرس

1. بهترین میزبان وب نمایندگی فروش: HostGator

HostGator برخی از جامع ترین برنامه های فروش را که دیده ایم ارائه می دهد. برنامه ها شامل ویژگی های بسیار خوبی برای مدیریت مشتریان ، ارائه خدمات جدید و حتی پشتیبانی از مشتری است ، همه با برچسب قیمت نسبتاً کم (که این یکی از دلایلی است که این کار را در راهنمای ارزان میزبانی وب ما انجام داده است).

شما با هر برنامه ای یک حساب ResellerClub رایگان دریافت می کنید. این سرویس به شما امکان می دهد تا 70٪ هزینه ثبت نام را به مشتریان خود بفروشید 70+ gTLD و ccTLD. شما همچنین می توانید ثبت نام دامنه و نقل و انتقالات را از حساب خود ارائه دهید ، هر دو با هزینه دریافت کنید.

ابزارهای کاملاً معدودی برای نام تجاری کسب و کار شما نیز وجود دارد. HostGator cPanel منحصر به فرد طراحی شده برای استفاده مشتریان خود را شامل می شود ، به شما این امکان را می دهد تا نام تجاری خود را به آن اضافه کنید. علاوه بر این ، می توانید از آموزش ویدیویی HostGator استفاده کرده و مارک تجاری خود را نیز به آنها اضافه کنید.

مهمتر از همه ، شما کنترل کاملی بر منابع خریداری شده و نحوه تخصیص آنها دارید. در صورت عدم اتمام ، HostGator مسئولیت همه چیز را بر عهده شما می گذارد. به راحتی می توانید طی یک ماه به یک میانه راه دیگر ارتقاء دهید تا مشتری بالقوه خود را از دست ندهید.

دلایلی که ما از HostGator دوست داریم

HostGator انتخاب شماره یک ما برای بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب از نظر قابلیت اطمینان است. شما 99.9 درصد ضمانت به موقع دارید که شرکت از طریق آن به بعد پیگیری می کند. اگر سرورها از زیر این آستانه پایین بیایند ، HostGator کل ماه را به شما جبران می کند.

مشتریان شما از cPanel استفاده می کنند ، اما شما نیز چنین می کنید. طراحی مجدد HostGator از ظاهر کلاسیک میزبانی وب ، باعث شگفتی برای قابلیت استفاده می شود. کنترل پنل بسیار آسان است ، و قدرت زیادی از آن پشتیبانی می کند. شما تمام گزینه های یک cPanel معمولی را دارید ، با طراحی مجدد و مطابقت آن دشوار است.

دوست دارید چیز زیادی در مورد HostGator داشته باشید ، از سرعت عالی و بروزرسانی تا سهولت cPanel. شما می توانید بررسی HostGator ما را بخوانید تا بیشتر بدانید چرا ما این ارائه دهنده را در بین بهترین ها قرار می دهیم ، یا خودتان آن را با ضمانت 45 روزه برگرداندن پول امتحان کنید.

2. GreenGeeks

گرگینگ در پاشنه HostGator میزبان وب سازگار با محیط زیست ، GreenGeeks است. این ارائه دهنده طیف گسترده ای از ویژگی ها ، از جمله حافظه SSD ، سرورهای فعال HTTP / 2 و منابع کاملاً مقیاس پذیر را به شما ارائه می دهد..

برنامه پایه آن 10 حساب cPanel به شما می دهد که کاملاً سفید هستند ، به این معنی که می توانید نام تجاری و رنگ های خود را به رابط اضافه کنید. برنامه های گران تر دسترسی به حساب های بیشتر cPanel را فراهم می کنند و هزینه کمتری از هر دو حساب در هر حساب در هر ماه می دهند.

منابعی که خریداری می کنید کاملاً تحت کنترل شماست. GreenGeeks به شما امکان می دهد منابع خود را هرچند که بخواهید اختصاص دهید ، به این معنی که می توانید کم و بیش به یک حساب واحد بروید. داشتن کنترل کامل باعث انعطاف پذیری شما برای ارائه برنامه های مختلف به مشتریان و اطمینان از داشتن قدرت کافی در پشت وب سایت خود می شود.

برای سازماندهی کلیه مشتریان خود ، GreenGeeks شامل مجوز WHMCS رایگان با هر طرح است. این نرم افزار صورتحساب کاملاً خودکار است ، هر ماه فاکتورها را به مشتریان شما تولید و ارسال می کند و بازپرداخت پرداخت ها را مشاهده می کند.

دلایل دیگری که ما از GreenGeeks می پسندیم

GreenGeeks به دلیل ارادت خود به میزبانی وب سازگار با محیط زیست بی نظیر است. به نظر می رسد این یک کار بزرگ به نظر نرسد ، اما بازدید از یک وب سایت واحد می تواند حداکثر 300 میلی گرم انتشار کربن در ثانیه را به خود اختصاص دهد.

شما نمی توانید ماهیت میزبانی وب را تغییر دهید. با این حال ، GreenGeeks سه برابر مقدار آمپراژ مورد استفاده در اعتبارات انرژی تجدیدپذیر را خریداری می کند. شما و مشتریان شما به کاهش ردپای کربن میزبانی وب کمک کرده و زمینه های تجدید پذیر بیشتری را برای سایر خدمات ابری فراهم خواهید کرد.

GreenGeeks بر تعداد کمی از برنامه ها تمرکز دارد ، اما توجه کامل را به هرکدام از آنها نشان می دهد. برنامه ها کاملاً با مشخصات بارگیری می شوند و از انرژی تجدید پذیر پشتیبانی می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی GreenGeeks ما را بخوانید ، یا خودتان آن را با 30 روز ضمانت بازگشت پول امتحان کنید.

3. میزبانی A2

A2 ، دقیقاً مانند HostGator ، میزبان وب است که تقریباً همه چیز را انجام می دهد. برنامه فروشندگان جزء بهترین های این دسته هستند ، مجهز به ادغام cPanel ، ذخیره سازی SSD و تعداد زیادی حساب کاربری پشتیبانی شده.

در حالی که بیشتر برنامه های فروشندگان با نوعی نرم افزار صدور صورتحساب همراه هستند ، A2 به شما دو گزینه متفاوت می دهد. حساب های نقره ای و بالاتر انتخابی بین WHMCS یا Blesta برای مدیریت حساب ها دارند. WHMCS با یک جامعه بزرگ برای حل مشکلات بسیار محبوب است و Blesta کاملاً منبع باز است و به شما امکان می دهد تا متناسب با نیاز خود آن را تنظیم کنید..

شما همچنین می توانید گزینه بین سرور ویندوز یا لینوکس را انتخاب کنید. بسته انتخابی که می خواهید ارائه دهید ، سیستم عامل شما امکانات جدیدی را برای نرم افزار ایجاد می کند. لینوکس بر روی cPanel و PHP ساخته شده است در حالی که ویندوز از هسته های Plesk و .NET استفاده می کند.

هر طرح از منابع مناسبی نیز برخوردار است. A2 با پشتیبانی حداکثر 40 حساب شروع می شود و از همان جا رشد می کند. اگرچه ممکن است فضای ذخیره کافی برای پر کردن همه آن حساب ها در ابتدا وجود نداشته باشد ، با پیشرفت کسب و کار شما به راحتی می توانید برنامه خود را ارتقا دهید.

دلایل دیگری که میزبان A2 را دوست داریم

A2 از سریعترین میزبانهای وب است که ما آزمایش کرده ایم. سرعت های پایه توسط ذخیره سازی SSD با داشتن چندین مرکز داده در سراسر جهان برای ارائه مطالب کمک می شود. همچنین سرور “توربو” را ارائه می دهد که سرعت آن تا 20 برابر سریعتر از حالت عادی است.

پشتیبانی در A2 نیز عالی است. شما مجموعه دیگری از چت زنده ، ایمیل و پشتیبانی تلفن را با اضافه کردن یک پایگاه دانش غنی دارید. علاوه بر این ، راهنمایی های کمی برای شروع کار وجود دارد که می توانید مشتریان خود را برای سوالات اساسی راهنمایی کنید.

A2 دارای 15 سال سابقه سازگاری و کیفیت در فضای میزبانی وب است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، از بررسی A2 Hosting ما دیدن کنید یا خود را با هر زمان ضمانت برگشت پول ثبت نام کنید.

4- InMotion

InMotion دارای طیف گسترده ای از برنامه ها است ، اما همه آنها با رفتار برابر روبرو نمی شوند. برخی از متاسفان در حالی که دیگران شکوفا می شوند ، اما ، خوشبختانه ، برنامه های فروشندگان در دسته دوم جای می گیرند. شما انتخابی بین شش تنظیم مختلف دارید که شامل ویژگی های صورتحساب تا تهیه نسخه پشتیبان می باشد.

نکته اصلی فروش InMotion شفافیت آن است. این یک محصول با برچسب سفید است ، به این معنی که از منابع آن با نام خود در جلو استفاده می کنید. InMotion در پس زمینه کار خواهد کرد ، بنابراین هیچ گونه سردرگمی با شغل و اعتبار شما وجود ندارد.

پایان منبع کاملاً چشمگیر است. همه سرورهای نمایندگی فروش با حافظه SSD و محافظت از داده RAID-6 مناسب هستند (برای اطلاعات بیشتر ، مقاله ما را در مورد RAID مطالعه کنید). این کار سرعت انتقال سریع داده ها را به شما می دهد و در عین حال افزونگی را حفظ می کند.

در خارج از منابع ، فروشندگان کالا چند مورد اضافی دریافت می کنند. با eNom یک حساب کاربری رایگان دریافت خواهید کرد تا بتوانید نام دامنه و ثبت SSL را به مشتریان و نرم افزار صورتحساب WHMCS ارائه دهید. این کار به صورت خودکار فاکتور را ارسال می کند ، وجهی را (با مالیات) جمع می کند و کلیه مشتریان فعلی خود را پیگیری می کند.

دلایل دیگری که میزبان InMotion را دوست داریم

InMotion بسیاری از راه کارهای دیگر را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. شما به بعضی از بهترین پشتیبانی هایی که از یک میزبان وب مشاهده کرده ایم ، دسترسی دارید. حتی با وجود تقسیم کارمندان در بخش های مختلف ، پیدا کردن پاسخ هرگز دشوار نیست. به عنوان مثال ، در آزمایش ما ، یکی از کارکنان فروش می فهمید و می تواند از موضوعات فنی نیز پشتیبانی کند.

برنامه شما با ویژگی های امنیتی نیز مطابقت دارد. محافظت و حذف بدافزار Patchman به طور مداوم سرور شما را برای هرگونه نرم افزار مخرب پاک می کند و هر چیزی را که مشکوک است ، قرنطینه می کند. علاوه بر این ، در صورتی که کسی سعی کند سرور شما را سیل کند ، محافظت از Corero DDoS را متوقف خواهد کرد (برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ما را در مورد حملات DDoS بخوانید).

InMotion تقریباً همه چیز را ارائه می دهد. نرم افزارهای اضافی هم برای خرید گنجانده شده است و هم در دسترس است ، با ویژگی های منحصر به فرد در حال حاضر آماده است. بررسی نظرات InMotion را برای افکار کامل ما بخوانید ، یا اینکه خودتان آن را با ضمانت پشتوانه سخاوتمندانه 90 روزه امتحان کنید.

5. SiteGround

SiteGround انتخاب شماره یک ما برای بهترین هاستینگ برای وردپرس است و به همین دلایل ، به همین دلایل راه خود را نیز در این لیست ایجاد می کند. SiteGround میزبان وب فوق سریع با قیمت پایین و پشتیبانی عالی از بوت شدن را ارائه می دهد.

برنامه های فروش آن کمی متفاوت از سایر میزبان ها کار می کند. شما به جای برنامه ماهانه یا سالانه ، اعتبار خریداری می کنید. هر اعتبار یک سال خدمات نمایندگی فروش را ارائه می دهد ، و شما می توانید در هر زمان معینی که می خواهید خریداری کنید. آنها هرگز منقضی نمی شوند ، به این معنی که شما می توانید هر زمان که بخواهید حساب کاربری خود را تمدید کنید.

این رویکرد به مراتب بهتر از سایرین است که بسته به برنامه شما منابع شما را در بر می گیرد. هر حساب نماینده فروش برای یک وب سایت واحد در نظر گرفته شده است ، به این معنی که شما یک طرح جامع را برای هر یک از مشتریان خود ارائه می دهید. به عنوان مثال ، شما می توانید سه سال میزبانی و خرید سه اعتبار برای یک مشتری ، و هفت اعتبار به مدت هفت سال به دیگری ارائه دهید.

در ابتدا کمی عجیب است ، اما این نوع انعطاف پذیری برای فروشندگان عالی است. به جای ایجاد یک حساب کاربری جهانی ، می توانید هر طرح را برای تنظیم کردن متناسب با آنچه مشتری در آن دریافت می کند ، تغییر دهید.

دلایلی دیگر که ما SiteGround را دوست داریم

خارج از رویکرد منحصر به فرد در فروش میزبان مجدد ، چیزهای دیگری در مورد SiteGround وجود دارد. شما این گزینه را دارید که به طور کامل حساب خود را برچسب گذاری کنید ، به این معنی که تمام مارک های SiteGround حذف شده است و می توانید جای خود را به جای آن اضافه کنید.

مشتریان شما لیست خوبی از ویژگی ها را نیز دریافت می کنند. هر سایت از پشتیبان گیری روزانه رایگان برخوردار است ، با 30 نسخه پشتیبان تهیه شده قبلی در پرونده ، و یک CDN Cloudflare رایگان برای بهبود سرعت و کاهش حملات DDoS. همه سرورها HTTP / 2 فعال هستند و با حافظه SSD نیز مناسب هستند ، بنابراین مشتریان شما آخرین فناوری را دریافت می کنند.

SiteGround به راحتی یکی از بهترین گزینه های فروش با برنامه های جامع ، یک پشتیبانی عالی فوق العاده و سرعت های جامد است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این هاست ، بررسی SiteGround ما را بخوانید ، یا خودتان آن را با 30 روز ضمانت برگشت پول امتحان کنید.

نتیجه

با داشتن یک میزبان وب درجه یک در دسترس ، می توانید به راحتی فضای فروش تجاری را در اینترنت شروع کنید. ارائه دهندگان زیادی وجود ندارند که به منظور فروش مجدد از سرورها بیزار باشند. با این حال ، حتی در میان گروه کوچک ، این 5 ارائه دهنده بهترین هستند.

با چه برنامه فروشندگی می خواهید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me