بهترین ابزار پشتیبان برای یخچال آمازون در سال 2020

مزایای Amazon Glacier برای تهیه نسخه پشتیبان از داده ها ممکن است در هنگام دلاری دلار و سنت بیشتر فاقد فکر باشد ، اما اگر نمی دانید بعد از تغذیه رقم کارت اعتباری خود آمازون چه کاری باید انجام دهید. سوال این است که چگونه می توان داده ها را از دستگاه خود به Glacier Vault بدست آورد و خوشبختانه شما ، جواب را گرفتیم.


برخلاف تصور رایج ، این موضوع فریاد زدن در صفحه رایانه شما نیست. مشکل اینجاست که Amazon Glacier یک مخزن داده است ، اما فاقد وسیله ای برای داده های ترافیک است. به یک سیستم حمل و نقل نیاز دارد و در این مقاله ، ما می خواهیم بهترین ها را تحت پوشش قرار دهیم ، به رهبری آنچه ممکن است پیشرفته ترین کشتی گیر داده از همه آنها باشد ، CloudBerry Backup.

Amazon-Glacier-Vault

یخچال آمازون چیست؟?

راه حل ذخیره سازی سرد آمازون یکی از ارزان ترین خدمات زیرساخت ابری است و ما آن را در بررسی یخچال های آمازون به تفصیل شرح داده ایم. یخچال های فریزر با نرخ نیم درصد در هر گیگابایت یا کمتر ، تقریباً 20 درصد هزینه آمازون S3 ، Google Cloud و سایر نامهای بزرگ را در بهترین راهنمای IaaS در ابر ما دارند.

.

ایالات متحده آمریکا (اوهایو):$ 0.004
ایالات متحده وسترن (اورگان):$ 0.004
ایالات متحده غربی (N. کالیفرنیا):$ 0.005
آسیا اقیانوس آرام (سئول):$ 0.005
آسیا و اقیانوسیه (سیدنی):$ 0.005
اتحادیه اروپا (فرانکفورت):$ 0.0045
اتحادیه اروپا (ایرلند):$ 0.004

مسئله آمازون یخچال و فریزر این است که آن را به یک هدف باریک خدمت می کند: بایگانی. برای تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها مناسب است ، اما برای طراحی برنامه یا پردازش هایی که نیاز به دسترسی منظم به پرونده های ذخیره شده دارند ، کار نمی کند. دلیل این است که ، با وجود فضای ارزان قیمت آن ، هزینه های استفاده نه تنها گران هستند ، بلکه سرعت بازیابی داده ها بسیار دردناک هستند ، مگر اینکه بخواهید هزینه بازیابی سریع را بپردازید.

نرخ بازیابی یخچال آمازون برای هر گیگابایت: زمان بازیابی:
استاندارد:0.01 دلار برای هر گیگابایت و 0.05 دلار در هر 1000 درخواست3-5 ساعت
فله:در هر درخواست $ 0.0025 و برای هر درخواست 0.025 $5-12 ساعت
تسریع شده:در هر درخواست 0.03 دلار و در هر درخواست 0.01 دلار1-5 دقیقه

این یک مشکل بزرگ برای مشاغل یا حتی مصرف کنندگان خانه نیست که به دنبال یک راه حل پشتیبان مطمئن تر از ، از جمله ، Memopal یا Degoo ، دو سرویس حشره دار هستند که غالباً متوقف می شوند و رویکردهای مشکوک برای پشتیبانی مشتری دارند که سوالات بیشتری نسبت به پاسخ ها به شما ارائه می دهند..

نه تنها آمازون از پشتیبانی عالی برخوردار است بلکه به لطف یک شبکه جهانی مرکز داده که 18 منطقه جغرافیایی در سراسر جهان را در بر می گیرد ، یخچال و فریزر برای سرعت بارگذاری و یکپارچگی اطلاعات قابل اعتماد است..

آمازون-وب-خدمات-مراکز داده

در حال آمدن ، ما گزینه های بهترین ابزارهای پشتیبان گیری برای Amazon Glacier را ترسیم می کنیم. متاسفانه ، انتخاب های باریک هستند. گذشته از CloudBerry ، تنها نامهای قابل توجه Duplicati و Arq هستند. ما پیشنهاد می کنیم با آزمایش 15 روزه CloudBerry Backup شروع کنیم ، اما به دلایلی که به زودی روشن خواهد شد مغرضانه هستیم.

چه چیزی بهترین ابزار پشتیبان گیری را برای یخچال آمازون ایجاد می کند?

بیشتر ابزارهای پشتیبان آنلاین ، سرورهای مخصوص به خود را دارند. در مورد Acronis True Image ، Backblaze ، SpiderOak و بسیاری از ورودی های دیگر که در بهترین راهنمای پشتیبان آنلاین ما رتبه بندی می شوند صادق است. در حالی که استفاده از آن خدمات آسان است ، همچنین باعث می شود آنها با خدمات IaaS مانند Amazon Glacier ناسازگار باشند. این گزینه ها را برای گزینه های محدودتر و شبکه های سرور کم مصرف ، ضعیف تأمین می کند.

برای تهیه نسخه پشتیبان از یک ارائه دهنده IaaS cloud مانند Glacier ، به یک ارائه دهنده “انتخاب ابر-خود-ابر” با قابلیت تهیه نسخه پشتیبان نیاز خواهید داشت. تعداد زیادی از آنها وجود ندارد ، اما آنها اولین چیزی هستند که ما در انتخاب انتخاب های خود به دنبال آنها بودیم.

پس از آن ، ما به دنبال ویژگی های.

یک شمول مهم رمزگذاری اختصاصی و انتهایی است. برای ثبت ، Glacier فایلهای ذخیره شده در حالت استراحت را روی سرورهای خود با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی بصورت پیش فرض رمزگذاری می کند. تفاوت در این است که کلیدهای رمزگذاری شما را مدیریت می کند. مشتری پشتیبان با رمزگذاری خصوصی به این معنی است که هیچ کس ، حتی جف بزوس نیز نمی تواند پرونده های شما را رمزگشایی کند.

جف-بزوس-آمازون

ما همچنین به دنبال مشتریانی بودیم که به شما امکان می دهند نسخه بندی فایل را تنظیم کنید. نسخه سازی به معنای ویرایش پرونده ها ، نسخه هایی از قبل از حفظ آنها ویرایش می شود. این به شما امکان می دهد پرونده ها را در صورت ویرایش های تصادفی به عقب برگردانید. در صورت خراب شدن فایل ها نیز مفید است ، زیرا می توانید به پاک کردن نسخه ها برگردید.

بعلاوه ، نسخه نویسی راهی برای فرار از حمله باج افزار بدون پرداخت هزینه برای نسخه های رمزگذاری نشده پرونده های شما است. چند ارائه دهنده پشتیبان از الگوریتم های تشخیص ransomware پیشرفته تر برای پیشگیری ، مانند Acronis True Image (بررسی واقعی تصویر ما را بخوانید) ، اما ، از ورودی های این لیست ، فقط CloudBerry Backup همین کار را می کند..

Ransomware-Graphic

تهیه نسخه پشتیبان از سطح بلاک و تهیه نسخه پشتیبان چند رشته ای دو ویژگی دیگر است که در نظر داشته ایم ، هر دو در جهت سرعت بخشیدن به فرآیند های پشتیبان استفاده می کنند. فشرده سازی یکی دیگر است ، اگرچه هدف آن سرعت نیست. این مقدار فضای شما را در انتهای زمان کاهش می دهد و این باعث صرفه جویی در هزینه می شود.

ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که از یک ارائه دهنده پشتیبان به دیگری متفاوت است. ما علاوه بر هزینه صحبت کردن ، مواردی را که در زیر آمده است ، پوشش خواهیم داد.

بهترین نسخه پشتیبان تهیه برای Amazon Glacier: CloudBerry Backup

ما از طرفداران Arq و Duplicati در خارج خواهیم شنید ، اما با هر اندازه معقول و منطقی ، CloudBerry Backup تاکنون بهترین سرویس تهیه پشتیبان برای Amazon Glacier است. این به استثنای این است که Duplicati رایگان است ، اما.

CloudBerry-Backup-Plans-Slider1
© Cloudward.net

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2
© Cloudward.net

CloudBerry-Backup-Mode-Slider3
© Cloudward.net

CloudBerry-Backup-Source-Slider4
© Cloudward.net

CloudBerry-Backup-Schedule-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

آنچه CloudBerry Backup را بهتر از Arq و Duplicati بهتر می کند این است که از خدمات ابری بیشتری پشتیبانی می کند ، دارای رابط کاربری جذاب تر ، تجربه کاربر روان تر و از همه مهم تر بسیاری از ویژگی های دیگر برای ایمن نگه داشتن پرونده ها و پشتیبان گیری شما هموار است.

ویژگی های یادداشت شامل رمزگذاری خصوصی ، پایان به انتها با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی ، رمزگذاری در هنگام ترانزیت با استفاده از پروتکل TLS و سیاست های حفظ قابل تنظیم است..

این ویژگی ها در صورت نقض داده ها ، حملات شخصی در وسط ، حملات باج افزار و سایر جرایم سایبری به شما در حفظ پرونده های شما کمک می کند. CloudBerry Backup حتی دارای محافظت از باج افزار است که از آلودگی های مخرب احتمالاً اسکن می کند و در صورت یافتن هرگونه مشکوک ، نسخه های پشتیبان پاک را تهیه می کند..

برای اطلاعات بیشتر مقاله ما را در مورد بهترین پشتیبان آنلاین برای محافظت از باج افزار ، مطالعه کنید.

سایر ویژگی های یادداشت شامل تهیه نسخه پشتیبان مداوم و تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده است. اگرچه تهیه نسخه پشتیبان مداوم توصیه می شود ، برای تهیه پشتیبان های بزرگتر ، ممکن است شما بهتر فرایندهای شبانه را اجرا کنید.

CloudBerry-Backup-Schedule-Slider5

همچنین CloudBerry Backup دارای قابلیت پشتیبان گیری در سطح بلوک است. با فعال کردن این امر ، هر زمان که یک پرونده تغییر یابد ، کل پرونده مجدداً به سرور داده نمی شود. فقط قسمتهای تغییر یافته پرونده جایگزین می شوند ، در وقت و صرفه جویی در منابع صرفه جویی می شوند.

CloudBerry Backup می تواند از نسخه پشتیبان تهیه کند. پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر به جای تهیه نسخه پشتیبان از پوشه ها و پرونده های خاص ، از همه چیز عکس می گیرد و باعث می شود بازیابی جامع تری شود. بهترین بررسی پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر را بخوانید تا بدانید که CloudBerry در برابر رقابت چه رتبه ای دارد.

دلایل دیگری که از CloudBerry پشتیبان تهیه می کنیم

علاوه بر Amazon Glacier ، CloudBerry Backup با بیش از 50 ارائه دهنده ابر مختلف جفت می شود. این شامل گزینه های IaaS مانند Amazon S3 ، Google Cloud ، Microsoft Azure ، Backblaze ، Rackspace و Wasabi است. این برنامه همچنین از ارائه دهندگان ذخیره سازی رایانه ابری سنتی مانند OneDrive ، Google Drive و Amazon Drive بهره می برد.

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2

چندین مجوز CloudBerry Backup در دسترس است که هر کدام از آنها دائمی هستند. نسخه های دسک تاپ برای ویندوز (49.99 دلار) ، macOS (29.99 دلار) و لینوکس (29.99 دلار) در دسترس هستند. هر نسخه دارای نسخه رایگان است ، اما سایر نسخه های پشتیبان ، فشرده سازی یا رمزگذاری مبتنی بر تصویر همراه نیستند..

نسخه رایگان به 200 گیگابایت پشتیبان محدود است ، در حالی که نسخه های پرداخت شده برای 5TB مناسب هستند. اگر به چیز بیشتری احتیاج دارید ، مجبور خواهید شد CloudBerry Backup Ultimate بسیار گرانتر را با قیمت 299.99 دلار خریداری کنید. این نسخه می تواند از ویندوز سرور ، SQL سرور و Exchange Server پشتیبان تهیه کند ، بنابراین برای تهیه نسخه پشتیبان تجاری ، حداقل قابل استفاده است.

با یک آزمایش رایگان 15 روزه رفتار کنید تا ببینید CloudBerry Backup همدم Amazon Glacier است که به دنبال آن هستید. همچنین 10 گیگابایت فضای ذخیره رایگان آمازون یخچال و فریزر دریافت می کنید ، بنابراین باید این سرعت کافی باشد تا بتوانید آن را با سرعت زیاد کنید.

نسخه پشتیبان تهیه Arq

بیان این نکته که Arq Backup فاقد نقاشی CloudBerry Backup است ، یک تفسیر است. کاملاً غیرقابل توجه است. طرح رنگی به رنگ خاکستری و سفید است ، خطوط متن قطع می شوند و بسیاری از پنجره ها برای بهبود دید قابل تغییر نیستند. بعلاوه ، متن آنقدر كوچك است كه ممكن است برای ساخت آن به یك ذره بین نیاز داشته باشید.  

کشویی صفحه اصلی پشتیبان Arq

Arq AWS Slider4 سطل را انتخاب کنید

نوع ذخیره سازی Arq Cloud Type Slider5

قبلی

بعد

به عبارت دیگر ، تجربه کاربر در خط مقدم تفکر تیم Arq نیست. گفته می شود ، عملکرد بهتر است. در حالی که فقط می تواند به بخشی از ارائه دهندگان ابری که CloudBerry از آن پشتیبانی می کند متصل شود ، گزینه های آن شامل Amazon Glacier است.

این نرم افزار تعداد زیادی ویژگی مفید را در خود جای داده است. Arq قبل از ترک رایانه ، پرونده ها را رمزگذاری می کند ، بنابراین افراد در آمازون هیچ تصوری از کلیدهای رمزگذاری شما ندارند و هیچ راهی برای رمزگشایی آنها وجود ندارد. واقعیت این است که اگر رمزعبور خود را گم کنید ، به نسخه پشتیبان خود نیز از دست می دهید ، اما این همان قیمتی است که برای مأمورین مخفی که از طریق سلفی های خود سیر نمی شوند ، پرداخت می کنید..

در حالی که UI همان چیزی است که بیشتر مردم برای تهیه نسخه پشتیبان از داده ها استفاده می کنند ، Arq دارای ابزار خط فرمان منبع باز نیز هست. برای افرادی که دارای مهارت فنی هستند ، به شما اطمینان می دهد که هیچ مشاغل خنده دار در جریان نیست ، مانند رمزگذاری ابرداده یا ارسال پرونده های شما به یک پناهگاه جنگ سایبری زیرزمینی در سیبری..

سایر ویژگی های یادداشت شامل آپلودهای سطح بلوک است تا اطمینان حاصل شود که فقط قسمتهای تغییر یافته پرونده ها پس از بارگذاری اولیه بارگیری می شوند ، از طرف طرف سرویس گیرنده بارگیری می شوند ، بنابراین همین فایلها چند بار بارگذاری نمی شوند و فشرده سازی برای کاهش اندازه بارگذاری می شوند..

از آنچه مردم Arq به ما می گویند ، این نرم افزار فایل ها را با یک موضوع واحد اسکن می کند ، بارگذاری می کند و سپس از چندین موضوع برای سرعت بخشیدن به روند بارگذاری استفاده می کند. اگر اسکن فرایند بارگذاری پیشی می گیرد ، اسکن را متوقف می کنید تا صف به یک سطح قابل کنترل کاهش یابد.

نسخه پشتیبان تهیه نسخه پشتیبان از پرونده ها نگه داشته می شوند ، بنابراین می توانید در صورت تغییر ناخواسته یا فساد پرونده ، زمان معکوس کنید. با این وجود هیچ راهی برای سفارشی کردن سیاست نسخه نویسی خود مانند CloudBerry وجود ندارد. در عوض ، همه چیز حفظ می شود. این بدان معناست که از ذخیره یخچال های بیشتر استفاده خواهد شد ، اما نباید مشکل بزرگی باشد زیرا پرونده ها در سطح بلوک پردازش و فشرده می شوند.

دلایل دیگری که از نسخه پشتیبان تهیه Arq دوست داریم

گذشته از یخچال ، Arq می تواند از داده ها در Amazon S3 ، Google Cloud ، Backblaze B2 ، Wasabi ، Dropbox ، Google Drive ، OneDrive و Amazon Drive پشتیبان تهیه کند. مایکروسافت لاجورد بسیار قابل توجه است ، اما به لطف 52 مرکز داده در سراسر جهان ، که ممکن است جذاب ترین راه حل های ابری IaaS باشد ، جذاب است..

Arq-Cloud- مقصد

هزینه Arq 5 ، جدیدترین نسخه این نرم افزار ، برای یک مجوز دائمی 49.99 دلار است. مجوز برای یک رایانه یا یک سرور مناسب است. هر دو نسخه ویندوز و macOS ارائه می شوند و یک آزمایش 30 روزه وجود دارد که توصیه می کنیم از آن استفاده کنید ، به ویژه این که همان قیمت با پرداخت یک کالای برتر در CloudBerry Backup.

دوپلیتی

Duplicati با توجه به اینکه رابط مبتنی بر مرورگر است ، از CloudBerry Backup و Arq رویکرد متفاوتی می گیرد. این بدان معنا نیست که نسخه پشتیبان شما پس از خاموش کردن Chrome یا Firefox متوقف شود ، اگرچه یک مشتری دسک تاپ نیز در پس زمینه کار می کند تا نسخه پشتیبان شما را ادامه دهد.

Duplicati اضافه کردن پشتیبان Slider1

Duplicati اضافه کردن Destination Slider2

Duplicati اضافه کردن تنظیمات یخچال Slide3

Duplicati اضافه کردن پرونده ها Slider4

رمزنگاری رمزگذاری Duplicati5

قبلی

بعد

UX Duplicati ، مانند Arq ، می تواند از یک makeover استفاده کند. در مورد Duplicati ، از آنجایی که این محصول رایگان است ، قابل درک تر است ، اما طراحی clunky می تواند عادت کند. خوشبختانه ، Duplicati منابع پشتیبانی خوبی برای کمک به شما در کنار هم دارد.

آخرین نسخه Duplicati به طور مستقیم از Amazon Glacier پشتیبانی نمی کند. این نرم افزار از Amazon S3 پشتیبانی می کند ، که می توانید از آن برای اتصال به یخچال های طبیعی استفاده کنید. Duplicati دستورالعمل هایی در مورد چگونگی انجام این کار را در صورت نیاز به کمک یاری دارد.

هنگام تنظیم نسخه پشتیبان ، می توانید بدون رمزگذاری ، رمزگذاری AES 256 بیتی یا گارد محافظت از گنو انتخاب کنید. شما باید یک عبارت را ایجاد کنید ، که فقط شما می دانید. از آنجا که Duplicati مبتنی بر مرورگر است ، می توانید رمز عبور خود را در یک مدیر رمزعبور ابری مانند LastPass یا Dashlane ذخیره کنید ، فقط در صورت فراموش کردن آن.

گزینه ای برای روشن کردن SSL وجود دارد – Duplicati یعنی TLS از آنجا که SSL از بین رفته است – که باید از آن استفاده کنید مگر اینکه بخواهید یک کوه نورد کوهستانی با صدای گربه کوه را در یک آپارتمان زیرزمین زندگی کند و پرونده های خود را به Reddit ارسال کند..

گزینه هایی برای حذف پرونده های مخفی ، سیستمی و موقت و همچنین پرونده هایی با اندازه خاص وجود دارد. کلیه پرونده ها قبل از آپلود فشرده شده اند تا فضای ذخیره سازی لازم را کاهش دهند و از نسخه پشتیبان بلوک نیز پشتیبانی می شود.

مانند Arq ، Duplicati شامل چند رشته ای به عنوان یک ویژگی نیست. این بدان معنی است که آپلودها کندتر از آنچه در نسخه CloudBerry Backup انجام می شوند اجرا می شوند. ظاهرا تیم توسعه Duplicati روی آن کار می کند ، اما بدون نقشه راه منتشر شده ، ما در آینده نزدیک روی آن حساب نمی کنیم.

پشتیبان گیری را می توان تنظیم کرد که به طور مداوم اجرا شود یا می توانید یک برنامه ایجاد کنید. برای نسخه سازی پرونده ، می توانید هیچ پرونده قبلی ، همه پرونده ها را نگه ندارید و یا یک خط نگهداشت سفارشی ایجاد کنید.

دلایلی دیگر که ما دوپلیتی را دوست داریم

Duplicati از Amazon Amazon33 ، Microsoft Azure ، Google Cloud ، Backblaze B2 ، Box ، Dropbox ، Google Drive ، Jottacloud ، Mega و OneDrive به عنوان مقصد ابری برای تهیه نسخه پشتیبان پشتیبانی می کند. Hubic نیز پشتیبانی می شود ، اما اگر این خبر را از دست ندهید ، راه حل های تلفن هوشمند و بسته های فانی را پشت سر گذاشته اید.

Duplicati برای Windows ، macOS و چندین طعم لینوکس (دبیان ، اوبونتو ، فدورا و RedHat) مشتری دارد. حتی نسخه ای برای Synology وجود دارد ، اما ما در حال دفن سرب هستیم. به عنوان نرم افزار منبع باز ، برخلاف CloudBerry Backup و Arq ، Duplicati هیچ هزینه سکسی برای شما نخواهد داشت. یخچال آمازون یا هر ارائه دهنده ابری که برای جفت کردن آن انتخاب می کنید ، باید هزینه آن را بپردازید.

افکار نهایی

پشتیبان گیری CloudBerry ، Arq و Duplicati تنها خدمات پشتیبان گیری هستند که ما برای استفاده با یخچال آمازون توصیه می کنیم و تنها یکی از آنها بسیار توصیه می شود. با این حساب ، نرم افزار پشتیبان گیری تنها راه برای وارد کردن پرونده ها به Glacier Vault نیست.

سرویس گیرندگان انتقال فایل وجود دارد ، همچنین به عنوان کاوشگرهای ابری شناخته می شوند ، مانند Cyberduck ، CloudBerry Explorer و FileZilla که این ترفند را نیز انجام می دهند ، نه فقط. آنها ابزار بارگذاری دستی هستند که برای ایجاد روابط پشتیبان گیری مداوم طراحی نشده اند. برای اطلاعات بیشتر بهترین مقاله مشتری انتقال فایل را بخوانید.

گزینه دیگر ساخت یک درایو شبکه متصل به Amazon Glacier است. یک درایو شبکه شبیه به یک درایو شسته شده روی رایانه شما است ، به جز اینکه فایل ها را به جای دیسک سخت خود در ابر ذخیره می کند.

ما مقاله ای در مورد نحوه ساخت یک درایو شبکه نیز داریم ، که با Dropbox ، Google Drive و سایر ارائه دهندگان نیز مطابق با Glacier کار می کند. با این حال ، همانطور که در کاوشگرهای ابری ، درایوهای شبکه کارهای دستی زیادی انجام می دهند تا آنها را به نرم افزارهای پشتیبان مناسب تبدیل کنند.

برای تهیه نسخه پشتیبان ، CloudBerry Backup گزینه ای آسان برای بایگانی داده ها با Amazon Glacier است. همچنین در بین بهترین خدمات پشتیبان آنلاین به طور کلی رتبه بندی شده و ارزش بررسی در یک محاکمه 15 روزه را دارد.

نظرات خود را در مورد یخچال آمازون و نحوه استفاده از آن برای بایگانی پرونده ها در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید. ما دوست داریم درباره نرم افزاری که از دست رفته ایم بشنویم ، مخصوصاً اگر برای پشتیبان گیری از دیسک سخت طراحی شده باشد. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map