بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای تصدی 2020

خدمات ذخیره سازی ابر طی ده سال گذشته بصورت نمایی رشد کرده و بسیار مقرون به صرفه شده اند. این امر باعث می شود تا شرکت های سطح شرکتی به دنبال استفاده از ابر به طور مؤثر انتخاب شوند. و ما امروز اینجا هستیم تا پنج ارائه دهنده برتر ابری سازمانی 2020 را به شما معرفی کنیم.


در گذشته های نه چندان دور ، تنها گزینه شرکتهایی که برای ذخیره داده ها داشتند خرید ، راه اندازی و مدیریت سرورهای ذخیره یا مزارع خصوصی آنها بود. اما این روش اشکالات مختلفی داشت.

در مرحله اول ، سخت افزار فیزیکی فقط هزینه زیادی دارد. ثانیا ، با افزایش هزینه های اضافی ، مانند پرسنل و هزینه های نگهداری ، سود خط تولید یک شرکت را از بین برد و زمان زیادی را صرف تلاش برای مدیریت یک زیرساخت داخلی داخلی کرد..

اما امروز ، همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرده است. فناوری های ذخیره سازی ابر چنان کارآمد و همه گیر شده است که بسیاری از شرکت ها با انتقال به ابر تصمیم به صرفه جویی در وقت و هزینه می گیرند..

انتخاب برتر ما در این لیست Egnyte است. ما خوشحال شدیم از دیدن ویژگی هایی که باعث می شود متخصصان فناوری اطلاعات پرونده های کارمندان را مدیریت کنند ، مجوزها را تنظیم کرده و Active Directory را کنترل کنند. لیست خدمات ما را در ادامه بخوانید.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای تصدی 2020

1. Egnyte

Egnyte یک انتخاب عالی برای شرکت ها است ، به خصوص که با توجه به مشاغل طراحی شده است. Egnyte به مشاغل اجازه می دهد تا هدر های پیام ، آرم ها و حتی آدرس اینترنتی یک حجم ذخیره ابر را سفارشی کنند.

برندسازی جنبه مهمی برای شرکتها محسوب می شود ، اما هنوز فواید کاربردی دیگری برای تفکر وجود دارد. حتی اگر Egnyte دارای ویژگی های اشتراک گذاری و همکاری مفیدی باشد ، که به کاربران امکان می دهد یکپارچه اطلاعات را به اشتراک بگذارند ، امنیت مورد توجه قرار می گیرد.

دلایل دیگر اینکه چرا Egnyte را دوست داریم

آنها علاوه بر رمزگذاری استاندارد ، مجوز دسترسی کاربر و گروه را نیز شامل می شوند ، که برای شرکت های مدیریت واحدهای کاربردی مانند بخش حقوقی ، اداره منابع انسانی ، بخش حسابداری ، بخش روابط عمومی و بخش فناوری اطلاعات ضروری است..

intro.mobile.access.egnyte
intro.mobile.access.egnyte

Egnyte همچنین به مدیران اجازه می دهد تا زمان زیادی را صرفه جویی کنید ، به آنها اجازه می دهد مجوزهای دسترسی را برای همه گروهها به طور هم زمان اعمال کنند ، و سیستم حسابرسی آنها فعالیتهای کاربر را به موقع انجام دهند..

بررسی را بخوانید

2. Tresorit

پیشنهاد اصلی فروش Probalby Tresorit این است که مراکز داده در اروپا واقع شده اند و این باعث می شود شرکت هایی که نیاز به سازگار با GDPR دارند و به سادگی نگران ذخیره داده های خود در سرورهای آمریکایی هستند ، به عنوان ایده ایده آل انتخاب شوند. 1

Tresorit-homepage-2019

قیمت گذاری: از حدود 10 دلار در ماه برای هر کاربر برای تیم هایی که بیش از 10 کاربر دارند و تقریباً به ذخیره سازی 1TB احتیاج دارند. مشتریان شرکت تقریباً پرداخت می کنند. 25 دلار در هر کاربر اما از ویژگی های بیشتری مانند دسترسی API برخوردار شوید. 

URL: www.tresorit.com

3. جعبه

جعبه همچنین دارای مکانیسم های امنیتی محکم است. آنها نه تنها ابزاری برای مدیریت مجوزهای کاربر ارائه می دهند ، بلکه آنها همچنین یک ارائه دهنده امنیت صفر دانش هستند. برای شرکتهایی که باید انطباق HIPAA را حفظ کنند ، جعبه شما را پایین نمی آورد.

نسخه استارت سرویس آنها فقط برای هر کاربر در هر ماه 5.00 دلار هزینه دارد ، اما شرکت ها باید بیشتر به بسته Business (هرکدام از هر کاربر 15.00 دلار) در هر ماه علاقه مند شوند..

دلایل دیگر اینکه چرا ما جعبه را دوست داریم

جعبه برخی از ویژگی های منحصر به فرد را برای مشتریان سازمانی از قبیل همکاری مطمئن ، ابزارهای مدیریت پروژه و مجموعه قوانین برای اتوماسیون جریان کار فراهم می کند.

جعبه ابزارهای ادغام را با خدمات دیگر مانند Google Docs هماهنگ می کند ، و به شما امکان می دهد تا آرم های مارک های سفارشی ، هدر پیام ها و URL را برای ایجاد یک ظاهر حرفه ای به شما ارائه دهید.

بررسی را بخوانید

4. Citrix Sharefile

Sharefile راه حل ذخیره سازی ابر کلاس Citrix است و آنها در صنعت نرم افزار و خدمات تجاری مشهور هستند. از ویژگی های قابل توجه Sharefile می توان به یک سیستم حسابرسی اشاره کرد که گزارش فعالیت ، ادغام با Single Sign-On ، هشدارهای بارگیری و تأیید هویت دو عاملی را ایجاد می کند..

این مقدار زمان لازم برای چاپ یک سند ، امضای آن و اسکن آن را در ابر کاهش می دهد. اگرچه محدودیت اندازه پرونده آنها وجود دارد ، اما حد بسیار زیاد (10 گیگابایت) است که باید اکثر کاربران سازمانی را در خود جای دهد.

دلایل دیگر اینکه چرا Citrix Sharefile را دوست داریم

برای محافظت از داده های شرکت ها ، آنها سایت های بازیابی فاجعه را در هر دو ایالات متحده و اروپا راه اندازی کردند. آنها همچنین با رمزگذاری AES-256 بیتی و SSL / TLS انتقال اطلاعات را امن می کنند (اگرچه آنها یک ارائه دهنده دانش صفر نیستند).

بررسی Citrix ShareFile

این ویژگی نه تنها باعث افزایش بهره وری با ویژگی های همکاری می شود بلکه با ویژگی امضای الکترونیکی خود در صرفه جویی در وقت نیز کمک می کند (RightSignature).

بررسی را بخوانید

5. Dropbox برای تجارت

Dropbox for Business دارای مزایای بسیار بیشتری نسبت به سرویس کاربر شخصی است و به خصوص گران نیست. برای مبتدیان ، نسخه تجاری Dropbox از ظرفیت ذخیره سازی نامحدودی برخوردار است.

Dropbox برای تجارت

و برخلاف سرویس تک کاربری آنها ، سرویس تجاری شامل ابزاری است که به مدیران کمک می کند تا حسابهای کاربری و مجوزهای دسترسی گروهی را کنترل کنند ، که این یک اصلی از امنیت شرکتهای مدرن است. این ابزارها حتی می توانند دسترسی کاربر به پوشه های مشخص را محدود کنند ، که می تواند به یک شرکت کمک کند تا داده ها را در واحدهای کاربردی مانند حقوقی ، IT ، HR و غیره سازماندهی کند..

دلایل دیگر اینکه چرا ما جعبه را دوست داریم

نسخه کاربر تنها امکان بازیابی پرونده را تا 30 روز امکان پذیر می کند. اما نسخه تجاری کسب و کار بازیابی و نسخه نامحدود فایل ورزشی است ، بنابراین هیچ نگرانی وجود ندارد!

بررسی تجارت Dropbox

اگرچه آنها ویژگی های اشتراک گذاری و همکاری را برای افزایش بهره وری فراهم می کنند ، اما دسترسی به پرونده ها را با پیوندهای محافظت شده با رمز عبور قفل می کنند. به علاوه ، Dropbox for Business دارای ابزارهای ادغام برای Office 365 است.

بررسی را بخوانید

مزایای مزایای ذخیره سازی ابر برای شرکتها

بزرگترین مشکل بیشتر سرویس های ذخیره سازی ابری عدم وجود کنترل های امنیتی کافی است. مطمئناً ، بسیاری از سرویس های ابری که برای افراد طراحی شده اند شامل مکانیسم های انقضا زمان و تاریخ هستند ، که کنترل می کنند کاربر خارجی می تواند به پرونده ها دسترسی پیدا کند ، اما این راه حل ناکافی است.

از آنجا که شرکت ها غالباً اطلاعات حساس مشتری را از بخش های حقوقی ، رویه های پزشکی و حتی شرکتهای فناوری کنترل می کنند. اگر نشتی رخ داده و اطلاعات توسط طرفهای ناخواسته دیده شود ، عواقب آن می تواند واقعاً مضر باشد.

به همین دلیل است که داشتن کنترل های امنیتی کافی در سرویس های ذخیره سازی ابری بسیار مهم است. با این گفته ، اکثر راه حلهای ذخیره سازی ابر در سطح سازمانی حاوی یک ساختار حساب کاربری هستند ، به موجب آن مدیر دارای کنترل بالایی است که می تواند به پرونده های کاربران شخصی دسترسی داشته باشد..

علاوه بر این ، بهترین خدمات درجه یک سازمان به مدیران امکان می دهد تا کاربران را در گروه های کاربری جمع کنند و از این طریق به آنها اجازه می دهند برای مدیریت و امنیت بهتر ، سیاست های گروهی و مجوزهای دسترسی را اعمال کنند. برای یک قدم جلوتر رفتن ، این راه حل های ذخیره سازی ابری حتی ابزارهای حسابرسی را ارائه می دهند. هر بنگاه اقتصادی می تواند چگونگی ممیزی های ارزشمند برای یک سازمان را درک کند و به مدیران کمک می کند تا حفره هایی را در تنظیمات اجازه کاربر خود پیدا کنند.

بهترین زمان سیستم های حسابرسی بر روی هر فعالیت کاربر تمبر می کند. از بارگذاری پرونده ، برای خواندن و نوشتن عملیات ، سرپرست قادر خواهد بود هر کاری را که کاربر انجام می دهد با یک سرویس ذخیره سازی ابری کنترل کند. این روزها ، شرکت ها برای مدیریت کارآمدتر روابط با شرکا ، افزایش بهره وری و دسترسی به تلفن همراه به فضای ذخیره سازی ابری نیاز دارند.

برخی از مزایا به شرح زیر است:

 • دسترسی به پرونده از راه دور بهبود یافته است
 • بهره وری از طریق همکاری بهبود یافته است
 • بهبود روابط مشتری از طریق به اشتراک گذاری داده ها
 • امنیت چند لایه از طریق رمزگذاری & کنترل گروهی
 • نیاز به میزبانی مراکز داده داخلی را برطرف می کند 
 • کاهش سربار مدیریت منابع IT

نتیجه

ذخیره سازی ابر برای شرکت مزایای بسیار بیشتری دارد ، در مقایسه با ایجاد ، اجرای و مدیریت یک زیرساخت ذخیره سازی داخلی. این کمک می کند تا با ارائه همکاری ، به اشتراک گذاری امن پرونده و افزایش بهره وری ، بار مدیریت را برطرف کنید.

از طریق سرویس ابری متمرکز. با مراقبت از شرایط امنیتی و احیای فاجعه ، شرکت ها می توانند بر آنچه مهمتر است – اجرای مشاغل متمرکز شوند.

IT یک سرویس پشتیبانی است که می تواند از خط مشی یک شرکت پایین بیاید ، اما ذخیره سازی ابر به شما در صرفه جویی در وقت و هزینه کمک می کند و همزمان سرعت و کارایی کار یک کارمند را بهبود می بخشد. نظر شما در مورد پنج انتخاب برتر ما چیست؟ نظرات و ایده های ممکن را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map