بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای همکاری 2020

اگر تاکنون از خانه کار کرده اید ، حتی فقط برای کار نه تا پنج ساله خود ، می دانید که این کار سخت است. برای دستیابی به همان سطح بهره وری همانطور که در جسمی در مطب هستید باید کارهای بیشتری انجام دهید. این حتی بیشتر می شود اگر کل تیم یا شرکت شما در مناطق مختلفی قرار دارند.


در این مقاله ، ما به بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای همکاری می پردازیم. برای سایر ابزارها ، مقاله ما را در مورد چگونگی کار آسان از راه دور بررسی کنید.

به اشتراک گذاشتن و تغییر پرونده ها ، کار با همکاران در زمان واقعی ، ارتباطات و مدیریت وظیفه اگر نرم افزاری برای کمک به شما نباشد دشوار و ناامیدکننده است. نرم افزاری مانند سرویس های ذخیره سازی ابری با ادغام برنامه ها. بیایید نگاهی بیندازیم که برای همکاری مهم است ، و سپس با رتبه بندی شروع می کنیم.

بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای همکاری 2020

چه چیزی بهترین فضای ذخیره سازی را برای همکاری بهتر می کند

به اشتراک گذاشتن آسان پرونده ها یکی از مهمترین ویژگی ها در هنگام همکاری است. همچنین می خواهید بتوانید به سرعت آنها را به اشتراک بگذارید و کنترل محتوا داشته باشید. این اجازه می دهد تا هنگام اشتراک گذاری ، دسترسی به فایل غیرمجاز را محدود کنید ، برای مثال ، پیوندهای محافظت شده با گذرواژه ، تنظیمات اجازه ، تاریخ انقضا و غیره.

برنامه های کاربردی زیادی برای کمک به شما در هنگام همکاری وجود دارد. برخی از خدمات بومی هستند و برخی دیگر ادغام شخص ثالث. محبوب ترین آنها Google Docs و Office Online هستند. خدماتی که یکی یا هردو را ارائه می دهند ، علاوه بر این ، در کتاب ما امتیاز دارند.

بدون سرعت بارگذاری خوب ، همکاری شما مبلغ زیادی نخواهد بود. تغییرات در پرونده ها باید به سرعت و ترجیحاً در زمان واقعی اجرا شوند. سرعت همگام سازی همان چیزی است که باعث می شود این اتفاق بیفتد و مطلوب ترین ویژگی در اینجا همگام سازی سطح بلوک است. این امکان همگام سازی سریعتر را فراهم می کند زیرا فقط بخش های تغییر یافته پرونده و کل پرونده را بارگذاری می کند.

ما همچنین ارزش را در نظر خواهیم گرفت. تقریباً همیشه یک برنامه رایگان وجود دارد که می توانید برای دیدن نحوه عملکرد یک سرویس یا حداقل یک آزمایش استفاده کنید. خدمات با تعداد برنامه هایی که ارائه می دهند متفاوت هستند و آنچه که این برنامه ها شما را از قیمت دریافت می کنند. ویژگی های بیشتر برای قیمت پایین همیشه بهتر است (بهترین معاملات ما در زمینه ذخیره سازی ابر را برای معامله بررسی کنید).

البته امنیت پرونده های شما نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. خواهیم دید که آنها داده ها را در سرور استراحت رمزگذاری می کنند ، آیا دارای رمزگذاری خصوصی بومی هستند (بهترین مقاله مقاله خدمات صفر دانش ما را در صورت نیاز بخوانید) و اینکه آیا آنها احراز هویت دو عاملی (2FA) دارند که در مقابل سرقت کمک می کند کلمه عبور و غیره.

اکنون که معیارهای خود را می دانیم ، بگذارید به سرویس هایی که برای همکاری بهتر هستند نگاهی بیندازیم.

1. تجارت Dropbox

Dropbox که در سال 2008 راه اندازی شد ، یکی از پیشروترین خدمات ابری امروز است که 500 میلیون کاربر دارد. با این حال ، Dropbox و کاربران آن در سال 2012 قربانی سرقت بزرگ داده شدند. این سرویس ، درس آن را آموخت و امنیت آن را ارتقا داد. Dropbox همگام سازی سطح بلوک را اختراع و کامل کرد و سرعت آن یکی از بهترین هاست.

Dropbox برای تجارت

هنگامی که شروع به استفاده از Dropbox Business ، یک پوشه تیم مرکزی می کنید و همه کارمندان شما به آن دسترسی دارند. می توانید زیر پوشه ها ایجاد کنید و به افراد یا گروه ها دسترسی پیدا کنید. کاربران همچنین می توانند با ایجاد لینک به اشتراک بگذارند. می توانید از پیوندها با گذرواژه محافظت کنید ، تاریخ انقضا را تعیین کنید یا آنها را فقط برای اعضای تیم محدود کنید.

فقط یک برنامه تولید بومی وجود دارد ، Dropbox Paper ، اما Dropbox Business با Microsoft Office شریک است ، بنابراین Office Online بصورت پیش فرض ادغام می شود. با استفاده از آن می توانید پرونده های اداری را مشاهده کنید ، اما اگر می خواهید ویرایش کنید ، به اشتراک Microsoft Office 365 نیاز خواهید داشت. علاوه بر این ، ادغام های شخص ثالث برای ارتباطات ، مدیریت گردش کار و سایرین وجود دارد.

دو برنامه برای مشاغل کوچک وجود دارد ، استاندارد و پیشرفته. هر دو به ازای هر کاربر شارژ می شوند و حداقل به سه کاربر نیاز دارند. می توانید ماهانه – به ترتیب 15 دلار و 25 دلار – یا در هر سال پرداخت کنید ، که در این صورت تخفیف دریافت می کنید. استاندارد دارای 2 ترابایت فضای مشترک است ، در حالی که Advanced فضای ذخیره نامحدود را ارائه می دهد. یک آزمایش رایگان نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد 30 روز قبل از پرداخت خدمات را امتحان کنید.

دلایل دیگری که ما تجارت Dropbox را دوست داریم

اقدامات امنیتی Dropbox عالی هستند ، همچنین شما با ادغام برنامه های آن ، سهولت استفاده و همگام سازی سریع سطح بلوک که به همکاری کمک می کند خوشحال می شوید. که Dropbox را در وهله اول قرار می دهد.

بررسی تجارت Dropbox

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس را در بخش بررسی مشاغل Dropbox ما بخوانید. تجارت Dropbox به کاربران شخصی تمرکز نمی کند ، برای همین بررسی منظم Dropbox ما را بخوانید.

2. Google Drive

Google Drive ساده ، آسان و قابل استفاده و با هدف کاربران خانگی ، 800 میلیون کاربر را به خود اختصاص می دهد ، و این به لطف ادغام با مجموعه بهره وری گوگل ، Google Docs ، در هیچ بخش کوچکی نیست..

مجموعه اسناد شامل برنامه هایی برای پردازش کلمه ، صفحه گسترده و ارائه است. با اینها ، همکاری در زمان واقعی با دیگران آسان است. می توانید ویرایشهایی را پیشنهاد کنید ، اظهار نظر کنید ، به نسخه های قبلی سند برگردید و ببینید چه عواملی باعث شده دیگران ایجاد شوند. Google دارای جامعه گسترده ای از توسعه دهندگان است ، بنابراین کتابخانه شخص ثالث نیز کاربردهای زیادی دارد.

اشتراک گذاری با Google Drive آسان است ، اما جایی برای بهبود وجود دارد زیرا ویژگی های کنترل محتوا مانند تاریخ انقضا یا پیوندها را ارائه نمی دهد. می توانید پیوند خود را از طریق ایمیل ارسال کنید یا یک لینک دسترسی تنظیم کنید. Google Drive به اندازه کافی سریع است که امکان همکاری خوب را فراهم می کند. با این حال می تواند با افزودن همگام سازی سطح بلوک بهبود یابد.

حریم خصوصی Google تا حدودی مورد سؤال است زیرا به پروژه PRISM مرتبط شده است. با این وجود ، گوگل دسترسی به NSA را انکار می کند. همچنین پرونده های شخصی شما را اسکن می کند تا تبلیغات شخصی سازی شده ، جستجوی سفارشی و غیره را به شما ارائه دهد ، توصیه می کنیم در صورت نگرانی از Boxcryptor استفاده کنید (برای اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه مفید ، بررسی Boxcryptor ما را بخوانید).

دلایل دیگر اینکه چرا Google Drive را دوست داریم

گذشته از حریم خصوصی ، Google Drive فایلهای شما را با رمزگذاری AES-128 رمزگذاری می کند که در سمت سرور ذخیره می شوند. همچنین با استفاده از تأیید هویت دو عاملی از شما در برابر رمزهای عبور سرقت شده محافظت می کند.

گوگل در هنگام همکاری بسیار عالی است اما می تواند امنیت آن ، قابلیت های همگام سازی و اشتراک گذاری را بهبود بخشد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی Google Drive ما را بخوانید.

3. جعبه

Box به شما امکان می دهد پیوندها را با سایر کاربران دارای مجوز بدون محدودیت به اشتراک بگذارید ، اما در صورت داشتن مجوزهای مناسب می توانید در خارج از سازمان خود به اشتراک بگذارید. می توانید دعوت نامه را از طریق ایمیل ارسال کنید ، یا پیوندی ایجاد کنید و سپس آن را ارسال کنید. با جعبه ، کنترل محتوا خوب است ، زیرا می توانید تاریخ انقضا و پیوندهای محافظت از رمز عبور را تنظیم کنید.

یک برنامه بومی به نام Box Notes وجود دارد ، و این یکی از بهترین برنامه های یادداشت برداری است. از آنجا که هیچ برنامه بومی دیگری وجود ندارد ، Box یک کتابخانه بزرگ از راه حل های شخص ثالث را جبران می کند. با Google Docs و Office 365 به خوبی ادغام می شود.

Box دارای همان مدل پوشه همگام سازی است که توسط Dropbox پیشگام شده است ، و سرعت بارگذاری اولیه آن بسیار خوب است. این همگام سازی در سطح بلوک وجود ندارد ، بنابراین آپلودهای بعدی نسبت به راه حل هایی که ارائه می دهند کندتر هستند.

برنامه های قیمت گذاری جعبه منصفانه است. با قیمت 5 دلار در هر ماه (همه آنها در هر ماه شارژ می شوند) ، طرح استارت ارزانترین قیمت آن است. این تنها 100 گیگابایت را ارائه می دهد ، که برای بیشتر مشاغل زیاد نیست. محبوب ترین طرح ، Business ، با 15 دلار ذخیره نامحدود به شما می دهد. کسب و کار به علاوه 25 دلار هزینه دارد و علاوه بر تمام موارد موجود در برنامه تجارت ، ویژگی های بیشتری را نیز به شما می دهد.

دلایل دیگر اینکه چرا ما جعبه را دوست داریم 

Box در اقدامات امنیتی صرفه جویی نمی کند ، در برابر حملات وسط محافظت می کند و داده های شما در حالی که ذخیره می شوند توسط رمزگذاری AES-256 محافظت می شوند. جعبه حتی کلید خود را با همان سطح AES پیچیده ، که علاوه بر این به زرادخانه امنیتی آن است.

بسیاری از ویژگی های ما دوست داریم ، اما همگام سازی می تواند سریعتر باشد و برنامه های قیمت گذاری می توانند ارزش بیشتری را ارائه دهند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی Box ما را بخوانید.

4- Egnyte Connect

Egnyte در مورد به اشتراک گذاشتن عملکرد خوبی دارد ، زیرا بهترین انتخاب ما در بین بهترین ارائه دهندگان EFSS است. می توانید هنگام اشتراک یک پوشه – مالک ، کامل ، ویرایشگر و بیننده – به چهار گروه و افراد دسترسی چهار نوع دسترسی داشته باشید. می توانید پیوندی را برای اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی ایجاد کرده یا از طریق ایمیل ارسال کنید. کنترل بر روی پیوندهای ایجاد شده بسیار عالی است زیرا می توانید از رمز عبور ، تاریخ انقضا استفاده کنید ، هنگام دسترسی به یک پرونده ، اعلانی دریافت کنید و حتی بارگیری ها را محدود کنید.

جالب است توجه داشته باشید که برخلاف بسیاری از خدمات دیگری که در اینجا از آنها یاد می کنیم گزینه های تولید و تولید بومی را ارائه می دهد. می توانید وظایف را روی پرونده ها تنظیم کرده و سپس آنها را در تب “وظایف من” بررسی کنید. مانند Box ، همچنین با Google Docs و Microsoft Office ادغام می شود. گزینه های مایکروسافت شامل برنامه رایگان Office Online و Office 365 برای دسک تاپ است.

Egnyte در زمان بارگذاری های اولیه کمی کندتر از آنچه انتظار می رود انجام می دهد. هنگام آپلود پرونده های موجود – بسیار مهم هنگام همکاری – بسیار سریع است. این به لطف الگوریتم همگام سازی سطح بلوک آن است.

هیچ برنامه جداگانه ای در زرادخانه Egnyte وجود ندارد. Office ارزانترین برنامه است ، به ازای هر 40 دلار در هر ماه می توانید حداقل 5 کاربر داشته باشید. از آنجا که 5 ترابایت فضای ذخیره سازی را ارائه می دهد ، این طرح از نظر ارزش کلی بسیار مناسب است.

با برنامه کسب و کار ، در صورت نیاز به ذخیره سازی برخی از داده ها در ابر و برخی دیگر در یک سرور محلی ، 10 ترابایت فضای ، سفارشی سازی نقش پیشرفته و ذخیره سازی ابر ترکیبی دریافت می کنید. برنامه کسب و کار برای هر کاربر 15 دلار هزینه خواهد داشت ، با حداقل 25 کاربر.

دلایل دیگری که چرا Egnyte Connect را دوست داریم

برای محافظت در برابر جرایم سایبری ، Egnyte قبل از بارگذاری پرونده های خود از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. دانش صفر نیست ، زیرا پرونده های شما را برای خواندن ابرداده قبل از رمزگذاری مجدد رمزگشایی می کند.

intro.mobile.access.egnyte
intro.mobile.access.egnyte

می توانید حداقل قدرت رمز عبور و 2FA را تنظیم کنید. اگر می خواهید در مورد Egnyte Connect اطلاعات بیشتری کسب کنید ، پیش بروید و بررسی مفصل Egnyte ما را بخوانید.

5- OneDrive for Business

OneDrive for Business پاسخ مایکروسافت به مطالبات تجاری در فضای ذخیره سازی ابری است. مایکروسافت همچنین یک نسخه معمولی و سلب شده را برای مصرف کنندگان ارائه می دهد که می توانید در بررسی OneDrive ما بخوانید.

می توانید محتوا را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید یا پیوندی را ایجاد کنید که به پوشه یا پرونده اشاره دارد. کاربران می توانند دسترسی به افراد خاص را محدود کنند و می توانند تاریخ انقضا را نیز تعیین کنند. با این وجود هیچ راهی برای ایجاد رمزهای عبور وجود ندارد. می توانید ببینید چه محتوایی را در ستون “اشتراک گذاری” به اشتراک گذاشته اید ، اما در صورت ورود تعداد زیادی از مطالب بسیار مناسب نیست.

حد اندازه فایل OneDrive
یک درایو

از آنجا که این سرویس مایکروسافت است ، با Office Online یکپارچه شده است. اگر به دنبال یکی از برنامه های Office 365 هستید ، نسخه های رومیزی برنامه های Office را دریافت خواهید کرد. می توانید از این کتابخانه برای ادغام با ابزارهای تولیدی پولی و رایگان غیر مایکروسافت استفاده کنید. با این وجود ، شما نمی توانید مانند برخی خدمات دیگر از طریق کتابخانه جستجو کنید ، و این مشکل یافتن ابزار مناسب را دشوار می کند.

بارگیری و بارگیری اولیه پرونده ها تقریباً مشابه سایر سرویس ها است. این سرویس در هنگام آپلود تغییرات ایجاد شده در پرونده ها ، متوقف می شود ، زیرا ، شما آن را حدس زده اید ، هیچ همگام سازی در سطح وجود ندارد. خوب ، همگام سازی سطح بلوک برای پرونده های Office وجود دارد ، اما فقط این موارد. یک ویژگی جالب امکان مسدود کردن همگام سازی نوع خاصی از فایل است.

OneDrive for Business برنامه های متنوعی دارد. پیدا کردن یک مورد مناسب ممکن است مشکل باشد زیرا برنامه های قیمت گذاری جداگانه برای OneDrive برای تجارت و دفتر 365 وجود دارد. شما می توانید برنامه های جداگانه Office 365 و Business را با قیمتی پایین تر از برنامه های گران تر تجاری که شامل Office 365 است خریداری کنید ، هرچند که نتیجه نمی گیرید. همه برنامه های بهره وری.

OneDrive for Business Plan 1 1 ترابایت برای هر کاربر 5 دلار ارائه می دهد. با OneDrive for Business Plan 2 شما برای 10 دلار در هر کاربر در هر ماه فضای ذخیره و نامحدودی محافظت می کنید. Office 365 Business Premium به شما امکان دسترسی به Office 365 و همچنین پشتیبانی تلفنی و وب 24/7 و خدمات دیگری را می دهد. هزینه آن 15 دلار در هر ماه برای هر کاربر است.

دلایل دیگری که ما تجارت OneDrive را دوست داریم

OneDrive for Business داده های شما را همزمان با رمزگذاری AES 256 بیتی رمزگذاری می کند. همچنین از امنیت لایه حمل و نقل (TLS) برای محافظت از داده های شما در هنگام سفر به مراکز داده خود استفاده می کند.

می توانید یک خط مشی برای انقضا رمزعبور تنظیم کنید ، اما قدرت آن نیست. اگر مدیر سرور هستید ، می توانید 2FA درخواست کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی OneDrive for Business ما را بخوانید.

افکار نهایی

این که آیا شما یک تیم کوچک هستید یا یک شرکت بزرگ هستید ، همکاری مهم است. شما نمی خواهید بهره وری را از دست دهید ، می خواهید با افزایش هزینه ای بیش از آنچه نیاز دارید ، کسب کنید.

سرویس مناسب ذخیره سازی ابری می تواند به شما در کاهش هزینه ها ، ایمن نگه داشتن داده ها و افزایش بهره وری کمک کند. انتخاب حافظه مناسب مناسب برای همکاری به چندین عامل مانند اشتراک گذاری ، تعداد برنامه های بهره وری ، سرعت ، ارزش و امنیت بستگی دارد.

انتخابت چیه؟ فکر می کنید چیزی را از دست داده ایم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map