بهترین سرویس های ذخیره سازی ابر و پشتیبان گیری از خدمات 2020

بهترین خدمات تجاری بصورت آنلاین پشتیبان بازبینی شده در سال 2020

با توجه به محبوبیت روزافزون ذخیره سازی آنلاین برای استفاده های شخصی ، تعجب آور نیست که ببینید که این خدمات در یک مکان تجاری به پایان رسیده اند. با این حال ، استفاده از حساب های شخصی می تواند باعث شود که مشتریان در معرض خطر قرار بگیرند تا اطلاعات به خطر بیفتد.


با ذخیره سازی فایل های cloud شرکت ، مشتری های شرکت از محافظت بیشتری در برابر پرونده هایشان در معرض خطر یا هک شدن محافظت می کنند. هر ارائه دهنده ویژگی ها و گزینه های کمی متفاوت برای انتخاب را ارائه می دهد ، که می تواند تصمیم گیری در مورد ارائه دهنده برای کل یک شرکت را دشوار کند.

خطرات و مزایا
© شین میهان

بهترین فضای ذخیره سازی ابر تجاری کوچک

فضای ذخیره‌سازی ابری تجاری برای مشاغل طراحی شده است تا آنها را به صورت مؤثرتر اداره کند. در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان به عنوان خدمات ذخیره سازی شخصی و تهیه نسخه پشتیبان از شرکت شروع به کار می کنند ، و شامل مشتری شرکت می شوند ، برخی مانند Box با مشتری های سازمانی در ذهن ساخته شده اند..

تفاوت بین فضای ذخیره سازی ابری تجاری و فضای ذخیره سازی ابری شخصی ، غالباً از نظر ویژگی ها و همچنین دسترسی تعداد کاربران به حساب کلی است. با یک برنامه شخصی ، فقط کاربرانی که برای ثبت نام در این حساب کاربری خود را ثبت کرده اند ، قرار است به فایلها و اسناد مربوط به آن دسترسی داشته باشد. ممکن است آنها بتوانند این فایلها را به اشتراک بگذارند اما قرار نیست هیچ کس دیگری فایل را در حساب خود ذخیره کند.


© 드림

از طرف دیگر یک طرح تجاری برای دسترسی چندین کاربر به حساب کاربری طراحی شده است. از آنجا که چندین اعتبار ورود به سیستم وجود دارد ، یک مدیر باید بتواند محدودیت ها و محدودیت های مربوط به دسترسی و صرفه جویی در کارمندان مختلف را تعیین کند. این سرپرست مرکزی می تواند تصمیم بگیرد که چه کسی قادر به انجام کارهایی است که درون حساب کاربری دارد.

برنامه های ذخیره سازی ابری کسب و کار غالباً دارای ویژگی هایی هستند که حساب های شخصی مانند امکان تنظیم محدودیت در پرونده ها و پوشه ها ندارند. آنها همچنین غالبا گزینه های مشترکی دارند که ممکن است از یک حساب شخصی مفقود شوند.

راه حل های ذخیره سازی آنلاین برای تجارت: مزایا

ذخیره سازی ابر تجاری دارای مزایای بسیاری است که می تواند بیش از مکانی برای یک شرکت برای ذخیره اطلاعات با ارزش خود در اختیار شرکت قرار دهد. علاوه بر اینکه محلی برای ایمن نگه داشتن پرونده ها از هکرهای احتمالی است ، مکان های ذخیره سازی آنلاین روشهای جدیدی را برای همکاری با کارمندان فراهم می کنند که قبلاً هرگز نتوانسته اند از آن استفاده کنند..

دیگر کارگران مجبور نیستند برای اتمام یک پروژه در یک اتاق باشند. درعوض ، همکاران تا زمانی که ارتباط اینترنتی داشته باشند می توانند در هر جای دنیا باشند. با استفاده از پیام رسانی و نرم افزار مشارکتی که در اکثر سرویس های ابری کسب و کار وجود دارد ، کارکنان بسیار ساده هستند که بتوانند بدون ارسال نامه های ایمیل بی پایان و همراه با پیوست های جدید برای بررسی ، یک پروژه را برطرف کنند. بسیاری از این ویژگیهای مشترک به کاربران اجازه می دهد تا یکدیگر را در کامنتها نشان دهند تا به آنها در مورد تغییرات در پرونده هشدار دهند.

علاوه بر این ، همگام سازی فضای ذخیره سازی ابری کسب و کار به کاربران امکان می دهد یک مکان را روی یک پروژه کار کنند و حتی در مواقعی که در محل کار خود نیستند از طریق دستگاه های مختلف به آن دسترسی پیدا کنند. با هماهنگی در همه حساب ها ، سایر کارگران قادر خواهند بود بلافاصله بدون دردسر ایمیل به پرونده ها و اسناد به روز شده دسترسی پیدا کنند. پرونده به صورت خودکار به پوشه اصلی سایر دستگاه ها پیوند می یابد.

شرکت ها همچنین می توانند از پس انداز هزینه ای که با ذخیره آنلاین ابر به وجود می آید ، بهره ببرند. در حالی که برای استفاده از خدمات آنها هزینه سرویس ماهانه یا سالانه وجود دارد ، هیچ نوع تعمیر و نگهداری و تجهیزات لازم برای خرید وجود ندارد. ادارات IT مجبور نیستند وقت خود را تلف كنند ، این پول برای یك شركت است و تجهیزات را حفظ می كند. در عوض ، آنها می توانند روی پروژه هایی کار کنند که بتوانند شرکت را به جلو سوق دهند.

مزایای دیگر این موارد عبارتند از:

 • اشتراک با کارمندان و مشتریان خارج از شرکت
 • امکان محدود کردن دسترسی به پرونده ها یا پوشه ها بر اساس نیازهای خاص کاربر
 • امکان تعیین تاریخ انقضا برای موارد مشترک
 • امنیت درجه نظامی

شرکت ها همچنین بیشتر به سمت محیط “دستگاه خود را بیاورید” در حال حرکت هستند. کارمندان می توانند با خرید خود و دریافت اطلاعاتی که می دانند بهترین کار را برای آنها به روز خواهد کرد. ابر سپس به مشاغل اجازه می دهد تا به این دستگاه ها دسترسی پیدا کنند. شرکت هر سال یا دو سال می تواند هزینه های به روزرسانی فن آوری را پس انداز کند و کارمندان مجبور نیستند دو یا سه نوع مختلف دستگاه را فقط برای انجام کارهای خود بیاموزند.

هنگام مقایسه شرکتهای ذخیره سازی ابری تجاری ، توجه به ویژگی ها و مزایای ارائه دهنده برای شرکت ممکن است مهم باشد. برخی گزینه ها در خارج می تواند به گروهها کمک کند تا در الگوی رشد مطلوب خود به جلو حرکت کنند ، در حالی که برخی دیگر هزینه های غیر ضروری دارند. همه ارائه دهندگان مجموعه گزینه های یکسانی را ارائه نمی دهند.

سرورهای ذخیره سازی Cloud: آنها در کجا قرار دارند?

محل ذخیره سازی یکی دیگر از موارد توجه در مقایسه ابر-خرید است. همه کشورها در مورد حریم خصوصی قوانین و مقررات یکسانی ندارند. ذخیره سازی ابر تجاری در انگلیس نسبت به ایالات متحده ، کانادا یا حتی چین نیازهای متفاوتی دارد. کسب و کارها باید بدانند که مراکز داده در کجا واقع شده است ، اطلاعات آنها به احتمال زیاد در چه مواردی ذخیره می شود و مقررات حریم خصوصی آن کشور چیست؟.


© StormSignal

به عنوان مثال ، فضای ذخیره سازی کسب و کار در ابر استرالیا لیستی از قوانین حفظ حریم خصوصی را که باید برای رعایت قانونی آنها رعایت کند ، دارد. این مقررات شرکتهایی که از ابر برای ذخیره سازی اطلاعات مشتری استفاده می کنند را مجبور می کند تا اطمینان حاصل کند که این داده ها از منابع خارجی خصوصی باقی می مانند. این قوانین همچنین جزئیات مربوط به ارائه دهندگان ابری را برای کمک به شرکت ها در رعایت این استانداردها ارائه می دهد.

دانستن مکانی که در آن داده ها در واقع ذخیره شده اند می تواند به شرکتها در تنظیم کشور خود کمک کند. مشتریان شرکت در خارج از ایالات متحده ممکن است قوانین حریم خصوصی خود را فاقد مطابقت با مقررات خود بدانند. مشتریان ایالات متحده ممکن است از یک محافظت بیشتر در یک کشور خارجی برخوردار شوند. با این حال ، ممکن است موارد قانونی در صورت وقوع اطلاعات موجود در دولت غیرقانونی غیرقانونی ایجاد شود.

هزینه ذخیره سازی ابر

ابر موقعیت مکانی از کنار هم سود می برد ، هنگامی که از مقایسه دو ارائه دهنده پایین می آید ، خط پایین همیشه پول است. سوال بزرگی که برای سرپرستان وجود دارد این است که: ذخیره سازی ابر تجاری چقدر هزینه دارد؟ در حالی که هزینه ماهانه به همان میزان برای یک کاربر خصوصی کم نخواهد بود ، اما اغلب نسبت به خرید سخت افزار و حفظ همه آن ها به صورت محلی مقرون به صرفه تر است..

هزینه های ذخیره سازی ابر تجاری بسته به ویژگی ها و میزان کلی ذخیره مورد استفاده شما متفاوت خواهد بود. برخی از ارائه دهندگان هستند که قیمت مشخصی را برای هر کاربر ارائه می دهند. هر کارگر به همان ویژگی ها و مقدار مشخصی از فضای ذخیره سازی دسترسی پیدا می کند. همچنین خدماتی وجود دارد که به شرکتها امکان می دهد فضای انعطاف پذیر خریداری کنند که در صورت نیاز آنها گسترش می یابد. قیمت این سرویس همیشه بسته به میزان رشد یا کوچک شدن حجم کلی حساب متفاوت است.


© کن Teegardin

برای ارزانترین فضای ذخیره سازی تجاری تجاری ، مقایسه باید تکمیل شود. قیمت خدمات با توجه به ویژگی ها و اندازه حساب متفاوت است. همچنین بسته به تعداد دسترسی کاربران به حساب کاربری متفاوت است. به طور معمول ، مقرون به صرفه ترین خدمات از ویژگی های کمتری نسبت به رقبای خود برخوردار است گرچه ارائه دهندگان به طور معمول هزینه خود را برای رقابتی ماندن تغییر می دهند.

خدمات ابر تجاری

در حالی که ابر ممکن است به نفع شرکتهای بزرگتر باشد ، مشاغل کوچک می توانند از بسیاری از همان ویژگیها و گزینه های مشابه استفاده کنند. ذخیره سازی پشتیبان ابری از تجارت کوچک در حال تبدیل شدن به روشی محبوب برای SMB ها برای رقابت با شرکتهای بزرگتر است. این شرکت ها با استفاده از ذخیره سازی خارج از سایت می توانند با عدم نیاز به خرید سرورهای لازم برای به روزرسانی ، سربار فناوری اطلاعات خود را کاهش دهند. آنها همچنین می توانند با پیدا کردن ارائه دهنده ای با قابلیت محاسبات ابری از همان قدرت محاسباتی که شرکت های بزرگ در اختیار دارند استفاده کنند.

مانند شرکتهای بزرگ ، مشاغل کوچک می توانند در هر مکانی دسترسی یکسان داشته باشند. کارمندان می توانند نسخه های مجازی از برنامه های مورد استفاده خود را تهیه کرده و آن را در جاده با خود ببرند. این می تواند برای مهندسین و افرادی که قادر به دریافت دفتر در طول روز برای مدت طولانی نیستند بسیار مفید باشد.

مشاغل کوچک همچنین از امنیت استفاده می کنند که شاید نتوانسته اند از ابر جدا شوند. به این ترتیب ، آنها می توانند پرونده ها و اسناد خود را از هکرها در امان نگه دارند. این امنیت اضافه شده به آنها کمک می کند تا مطابقت داشته باشند و نه تنها از اطلاعات خود بلکه از اطلاعات مشتریشان نیز محافظت کنند.

از آنجا که مشاغل کوچک بیشتر برای کاهش هزینه کلی خود به سمت ابر روی آورده اند ، ارائه دهندگان بیشتری بسته های متناسب با آنها را ارائه می دهند. آنها اغلب فضای کمتری یا پوشش کمتری را برای کمک به پایین آمدن قیمت اشتراک ارائه می دهند. با این حال ، به طور معمول ، آنها از ویژگی هایی که در وهله اول مشتری های سازمانی را به سمت آنها جذب می کند ، کم نمی آورند.

پشتیبان گیری از ابر تجاری

در حالی که مشتریان سازمانی معمولاً بیش از مکانی برای پارک کردن وسایل خود از ابر استفاده می کنند ، تعداد معدودی وجود دارند که فقط آن را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه و ذخیره اسناد ابری می خواهند. این گروه ها زنگ و سوت زیادی نمی خواهند ، آنها فقط به یک منطقه خارج از سایت احتیاج دارند که به آنها اجازه می دهد مطابق با مقررات پشتیبان خود را حفظ کنند.

بین فضای ذخیره سازی ابری و پشتیبان گیری ابر تفاوت وجود دارد. ذخیره سازی اغلب به کاربران امکان دسترسی ، ویرایش و به اشتراک گذاری پرونده های خود را می دهد. در حالی که می توان آن را دقیقاً مانند تهیه نسخه پشتیبان تهیه کرد ، اما معمولاً ویژگی هایی برای مشتریان تجاری وجود دارد که کار روی این پرونده ها را یکپارچه کنند. نمونه بارز این نوع خدمات عبارتند از:

 • آمازون
 • گوگل
 • Dropbox

خدمات پشتیبان گیری از ابر دقیقاً همانطور که صدا می کنند هستند. آنها برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های واقع در هارد یا سرور هستند. در حالی که برخی از این ارائه دهندگان امکان دسترسی به هر مکانی را دارند دقیقاً مانند ذخیره سازی و محاسبات ، اغلب ویژگی هایی برای اشتراک و ویرایش وجود ندارد که به کاربران امکان همکاری در یک پروژه را بدهد. این پرونده ها به سادگی روی سرور خارج از سایت قرار داده می شوند و تا زمانی که برای بازیابی سیستم یا حذف شدن توسط کاربر به دلیل قدیمی بودن یا غیر ضروری بودن لازم باشد ، در آنجا نگهداری می شوند. نمونه هایی از خدمات پشتیبان شامل موارد زیر است:

 • Carbonite Pro
 • Crashplan Pro
 • Mozy Pro

به طور معمول ، هنگامی که یک شرکت فقط یک سرویس پشتیبان را انتخاب می کند ، این است که به ماندن مطابق با برنامه بازیابی بلایای خود کمک کند.

امنیت

هنگام صرفه جویی در ابر ، نگرانی های امنیتی آشکاری وجود دارد. این احتمالاً شماره یک دلیل است که بیشتر شرکت ها علاقه ای به استفاده از ابر را برای نیازهای محاسباتی و ذخیره سازی خود ندارند. این یک مسئله معتبر است و نه مسئله ای که باید به راحتی از آن غافل شد.

برخی از ارائه دهندگان همان اندازه که می توانند امن نیستند. هنگام مقایسه دو یا چند سرویس ، سطح امنیت باید بیش از هر چیز دیگر بررسی شود. بیشتر آنها از امنیت AES درجه نظامی برای محافظت از سرورهای مستقر در مراکز داده خود استفاده می کنند. با این وجود ، همه سرویس ها در هنگام ترانزیت اطلاعات را رمزگذاری نمی کنند ، فقط در صورت استراحت درایوهای سخت آنها. دیگران اطمینان حاصل می کنند که پرونده ها قبل از آپلود شدن ایمن هستند.


© دنیس اسکلی

علاوه بر این ، برخی از ارائه دهنده های برتر ذخیره سازی ابری برای ارائه دهندگان مشاغل به سرپرست حساب اجازه می دهد تا کلید اصلی را نگه دارد. این رمز عبور تنها راهی برای عدم رمزگذاری پرونده ها برای خواندن آنهاست. بدون استاد ، هرکسی که وارد حساب کاربری شود ، فقط پرونده هایی را پیدا خواهد کرد که رمزگذاری شده و بنابراین غیرقابل خواندن هستند. با عدم دسترسی به این کد ، کارمندان شرکت ارائه دهنده Cloud نمی توانند به فایلهای موجود در سرورهای خود دسترسی پیدا کنند و یک لایه امنیتی برای مشتریان خود اضافه می کنند.

در حالی که همه حسابها دارای لایه امنیتی هستند ، حسابهای تجاری و حرفه ای دارای سطح بالاتری نسبت به برنامه های شخصی هستند. این امر به منظور این است که مشتریان شرکت بجای کارکنان برنامه های خود را بکار گیرند و از آنها بدون دانش یا تأیید سرپرست استفاده کنند و از این خدمات استفاده کنند..

هر روز گزینه های ذخیره سازی ابر کسب و کار 2020 در حال رشد است. برای اطمینان از ایمن بودن اطلاعات ، مدیران باید وقت خود را بگذرانند و تمام گزینه های خود را بررسی کنند. نه تنها مواردی مانند ویژگی ها و هزینه ها باید مورد توجه قرار گیرد ، امنیت و موقعیت مکانی مراکز ذخیره سازی نیز باید در نظر گرفته شود.

با بهره گیری از ابر ، مشاغل می توانند ظرفیت ذخیره سازی خود را افزایش داده و به کارمندان اجازه دهند بهتر از گذشته کار کنند. این تصمیمی نیست که باید به آرامی گرفته شود. شرکت ها باید وقت خود را برای یافتن بهترین خدمات برای آنها بگذرانند ، خدماتی که نیازهای آنها را برای اشتراک و همکاری و همچنین صرفه جویی در پرونده های مهم در صورت بروز یک رویداد فاجعه بار برطرف کند..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map