بررسی پشتیبان گیری آنلاین 2020 – بیش از 34 ارائه دهنده در مقایسه

افراد روزانه 2.5 کیتین بیلیون بایت تولید می کنند. این فیلم ها ، عکس ها و پست های بسیار باکیفیت است ، اما این یک اختلال درایو سخت است که از قبرستان دیجیتال دور است. اگر اینگونه نباشد ، شخصی می تواند لپ تاپ شما را سرقت کند یا حادثه دیگری ممکن است باعث شود که داده های خود را گم کنید.


برای بازیابی پرونده های خود می توانید از انتخاب بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات استفاده کنید ، اما انجام این کار یک راه حل مطمئن نیست. شما نمی توانید به درایوهای حالت جامد نیز وابسته باشید ، زیرا آنها خطاهای داده بیشتری را تجربه می کنند ، حتی اگر میزان خرابی آنها کمتر از 1 درصد باشد.

یک استراتژی بهتر برای جلوگیری از از بین رفتن داده ها استفاده از خدمات پشتیبان گیری آنلاین برای محافظت از داده های شما است. به هر حال این قانون 3-2-1 است. با استفاده از یک سرویس پشتیبان ابری ، می توانید از راه دور به داده های خود دسترسی پیدا کنید ، از نسخه های پشتیبان خودکار تنظیم کنید و آنها را به صورت افزایشی انجام دهید تا روند کار را سرعت بخشید.

برچسب زدن فایلهای خاص یا انواع پرونده ها برای تهیه نسخه پشتیبان ، داده های شما را ایمن نگه می دارد زیرا نسخه ای از آن را روی یک سرور از راه دور خواهید داشت. داده های شما در چندین سرور همانند سازی می شوند ، در صورت عدم موفقیت در دسترس خواهد بود.

برای پاک کردن فضای موجود در هارد دیسک شما نمی توانید از خدمات پشتیبان آنلاین استفاده کنید. این یک عملکرد ذخیره سازی ابری است. در اینجا می توانید در مورد تفاوت های بین دو نوع خدمات اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای اینکه دریابید کدام سرویس ذخیره سازی ابری برای شما بهتر کار می کند ، با بهترین لیست خدمات ذخیره سازی ابری ما مشورت کنید. اگر مشغول همکاری هستید ، بهترین مقاله ذخیره ابر را برای همکاری با ما بخوانید.

اگر مطمئن نیستید که به چه مقدار فضای پشتیبان نیاز دارید ، بهترین راهنمای پشتیبان گیری آنلاین نامحدود ما را بخوانید. علاقه مندان به ذخیره سازی متصل به شبکه باید بهترین پشتیبان گیری آنلاین ما را برای قطعه NAS بررسی کنند.

چگونه ارزیابی می کنیم

خدمات پشتیبان گیری آنلاین با یکدیگر متفاوت است و تغییرات کمی در ویژگیهای ارائه شده دارند. ما از دسته بندی های متداول مانند تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و بازیابی ، سرعت و قیمت گذاری برای رتبه بندی و رتبه بندی خدمات استفاده می کنیم. در ادامه با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد.

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی فایل

تهیه نسخه پشتیبان از فایل مهمترین مرحله در ارسال داده های شما به cloud است. برخی از سرویس ها باعث می شوند تا فایل های خاص و پوشه ها را برای تهیه نسخه پشتیبان از شما برچسب گذاری کنید ، در حالی که برخی دیگر هارد دیسک شما را اسکن کرده و نمای کلی از پرونده های انتخاب شده را به شما نشان می دهند. Backblaze از رویکرد دوم استفاده می کند و دوست داریم چقدر ساده باشد. اگر می خواهید در مورد Backblaze بیشتر بدانید ، بررسی Backblaze ما را بخوانید.

پس از تهیه نسخه پشتیبان اولیه ، که بسته به میزان نیاز به تهیه نسخه پشتیبان ، هفته ها طول می کشد ، می توانید برای اجرای خودکار ، از تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. می توانید ساعت یا روز خاصی را تعیین کنید ، آنها را به صورت روزانه یک بار اجرا کنید یا به صورت دستی آنها را آتش بزنید. پشتیبان گیری افزایشی ، که هر بار تغییر ایجاد می شود ، مفیدترین ویژگی نیست.

پس از تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های خود ، تغییرات در آنها باعث می شود سرویس به جای جایگزینی کامل آنها ، قسمتهای تغییر یافته بارگذاری شود. این به عنوان کپی کردن پرونده در سطح بلوک شناخته شده است ، و ضمن محدود کردن تخلیه منابع سیستم ، روند پشتیبان گیری را سرعت می بخشد.

به جای پشتیبان گیری از ابر ، می توانید نسخه پشتیبان خود را به بخش های دیگر در هارد دیسک ، هارد اکسترنال ، دستگاه NAS و موارد دیگر ارسال کنید. هنگامی که می خواهید یک نسخه پشتیبان کامل تهیه کنید ، می توانید یک تصویر دیسک ایجاد کنید که در صورت خرابی هارد دیسک شما ایده آل است.

شما فقط به تهیه نسخه پشتیبان از رایانه خود محدود نمی شوید. سرویس هایی مانند IDrive به شما امکان می دهد از دستگاه های نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید. در واقع ، IDrive انتخاب برتر ما است ، بنابراین حتما در بررسی IDrive ما در مورد آن بیشتر بدانید.

وقتی می خواهید یک فایل را بازیابی کنید ، از ویژگی بازگردانی دسک تاپ یا مشتری وب استفاده می کنید. می توانید همه موارد پشتیبان تهیه شده یا پرونده های خاص را بازیابی کنید. شما همچنین می توانید گزینه ها را برای بازیابی پرونده ها در مکان اصلی یا مکان جدید دریافت کنید. برخی خدمات ، از جمله IDrive ، یک سرویس پیک را دارند که داده های خود را در درایو خارجی در نامه برای شما ارسال می کنند.

امکانات

در این دسته ، ما به ویژگی هایی که برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی غیرعادی است نگاه می کنیم. بر خلاف سرویس های ذخیره سازی ابری ، که می توانند با بسیاری از برنامه های شخص ثالث ادغام شوند و برنامه های همکاری بومی داشته باشند ، خدمات پشتیبان گیری آنلاین چند منظوره نیستند.

اکثر آنها دسترسی به نسخه هوشمند ، نسخه برداری ، سرعت زیاد و امکان فعال کردن چندین موضوع پشتیبان را برای افزایش سرعت انتقال ارائه می دهند. گفته می شود ، مواردی مانند Acronis True Image و SpiderOak ONE وجود دارند که دارای ویژگی های اضافی هستند. آنها شامل بایگانی ، همگام سازی ، اشتراک گذاری ، ابزار کلونینگ و موارد دیگر هستند. در زیر در فهرست “پنج” برتر ما صحبت خواهیم کرد.

خدماتی مانند Backblaze به شما امکان می دهد فایلهای صوتی را که از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید پخش کنید. Backblaze تنها خدمتی نیست که به شما امکان می دهد چنین کاری انجام دهید ، بنابراین بهترین گزینه پشتیبان آنلاین ما برای قطعه موسیقی را برای گزینه های بیشتر بخوانید.

پشتیبان گیری CloudBerry دارای مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند از جمله پشتیبان گیری از ابر به ابر ، امکان ساخت یک درایو USB قابل بوت و سیاست های حفظ آن است که شما می توانید از آنها استفاده کنید تا مشخص کنید چه زمانی باید نسخه های قبلی را از حافظه خود حذف کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry ما را بخوانید.

امنیت

آپلود داده های خود در ابر بدون امنیت مناسب هوشمندانه نیست. مجرمان سایبری ممکن است اطلاعات شما را سرقت کنند ، ممکن است شخصی اطلاعات مخفی شما را بخواند و دولت ممکن است عکس های شما را مرور کند. داشتن امنیت خوب یک ضرورت است ، بنابراین باید توجه کنیم که امنیت هر سرویس چقدر است.

خدمات پشتیبان گیری آنلاین از روشهای زیادی برای ایمن سازی داده های شما در برابر تهدیدات احتمالی استفاده می کنند. به عنوان مثال ، تأیید هویت دو عاملی باعث جلوگیری از دسترسی هکرهایی که رمز عبور شما را به سرقت برده اند به حساب شما هستند. با این وجود ، باید مطمئن شوید که یک رمزعبور قوی برای شروع کار دارید.

رمزگذاری خصوصی از خواندن پرونده های شما جلوگیری می کند. اشکال این است که خدماتی که ارائه می دهند در صورت فراموش کردن آنها قادر به تنظیم مجدد رمز عبور خود نخواهند بود. برای جلوگیری از دسترسی به محتوای خود ، از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید.

پروتکل TLS مانع از موفقیت حملات انسان در وسط می شود ، در حالی که رمزگذاری اطلاعات شما را در هنگام ترانزیت و در حالت استراحت ایمن می کند. Ransomware می تواند داده های ابری شما را گروگان گرفته و خواستار پرداخت آن برای انتشار آن شود ، اما مقاله محافظت از باج افزار ما می تواند به شما در جلوگیری از آن کمک کند.

یکی از امن ترین خدمات SpiderOak ONE است. با استفاده از رمزگذاری دانش صفر با AES 256-bit برای تأمین امنیت پرونده ها و رمزگذاری ابرداده شما ، که هرگز در وهله اول بارگذاری آن به یک سرور انجام نمی شود. در مورد SpiderOak ONE ما بیشتر بخوانید.

حریم خصوصی

امنیت شدید تضمین کننده حریم خصوصی شما نیست. برخی دولت ها از شهروندان خود جاسوسی می کنند. برنامه نظارت PRISM در ایالات متحده یکی از نمونه های آن است. قانون میهن پرستانه ایالات متحده و قانون CLOUD به دولت ایالات متحده کمک می کند تا نسبت به داده های ابری کاملاً محکم عمل کند. دیگر بازیکنان اصلی بازی نظارت روسیه ، انگلیس و استرالیا هستند.

با توجه به این نکته ، بسیار مهم است که از حریم شخصی اطلاعات خود در وب اطمینان داشته باشید. حفظ حریم خصوصی شما چقدر به کشور بستگی دارد که سرویس پشتیبان ابری در آن مستقر باشد. برخی از کشورها ، مانند کانادا و سوئیس ، نسبت به سایرین از حقوق حریم خصوصی کاربران مراقبت بیشتری می کنند. شما می توانید با مشورت بهترین پشتیبان آنلاین ما برای قطعه کانادا از این مزیت استفاده کنید.

ما دوست داریم خدماتی را ببینیم که به مقررات عمومی حمایت از داده ها ، رویکرد سنگ آهن اتحادیه اروپا نسبت به حریم خصوصی ابر رعایت می کنند. BigMIND Home دارای صفحه ای مطابق با سرمايه گذاری GDPR است كه می توانید برای دیدن نحوه اجرای این سرویس مشورت كنید. اگر می خواهید در مورد حریم خصوصی و ویژگی های BigMIND Home بیشتر بیاموزید ، بررسی ما را در BigMIND Homes بخوانید.

قیمت گذاری

مبلغ پرداختی برای استفاده از خدمات یکی از مهمترین معیارها در هنگام انتخاب یک سرویس پشتیبان آنلاین است. هیچ نکته ای در دریافت خدمات عالی وجود ندارد که شما را ورشکسته کند. اگر برنامه های حق بیمه ای با ارزش خوب داشته باشد بهترین کار است.

ارزش خوب با توجه به میزان دریافت قیمت تعیین می شود. هرچه برنامه خدمات بیشتری داشته باشد گزینه های شما بهتر خواهد بود. این سرویس عالی است اگر یک طرح یا آزمایشی رایگان نیز ارائه دهد ، بسیار عالی است ، بنابراین می توانید قبل از انجام آزمایش آن را آزمایش کنید. اگر فقط به ارزش خوب نگران هستید ، ارزانترین راهنمای تهیه نسخه آنلاین پشتیبان ما را بخوانید.

بیشتر سرویس ها یک آزمایش را ارائه می دهند و برخی از آنها یک برنامه رایگان ارائه می دهند. به عنوان مثال ، می توانید در برنامه 5 گیگابایتی IDrive مشترک شوید. CloudBerry Backup حداکثر 200 گیگابایت فضای پشتیبان رایگان را فراهم می کند ، به این معنی که می توانید آن را با یک حساب رایگان در هر سرویس ذخیره سازی ابری جفت کنید..

راحتی در استفاده

استفاده از این سرویس چقدر آسان است مهم است زیرا مهم نیست که چند ویژگی عالی در اختیار داشته باشد ، اگر تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی فایل ها دشوار باشد ، آنها کافی نخواهند بود.

تجربه کاربر باید سرراست باشد. از این طریق می توانید روی کار خود تمرکز کنید و نه روی داده های خود. مشتری دسک تاپ باید روی اکثر سیستم عامل ها کار کند و رابط کاربری آن ، همراه با برنامه های وب و موبایل ، باید دلپذیر و شهودی باشد تا از آن استفاده کند..

بیشتر مشتری های دسک تاپ روی ویندوز و macOS کار می کنند ، اما ما دوست داریم ببینیم که آنها نیز در لینوکس کار می کنند. می توانید ببینید که بهترین نسخه پشتیبان آنلاین ما برای قطعه لینوکس چیست. علاوه بر مواردی که ذکر کردیم ، CrashPlan برای مشاغل کوچک و Duplicati در آن لیست قرار دارند ، بنابراین CrashPlan ما را برای بررسی مشاغل کوچک و بررسی Duplicati بخوانید تا در مورد آنها بیشتر بدانید.

اگر در ویندوز کار می کنید ، برای مقایسه ویندوز با بهترین فضای ذخیره‌سازی ابری ما مشورت کنید.

سرعت

تهیه نسخه پشتیبان اولیه می تواند مدت زیادی طول بکشد. چه مدت به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله فاصله شما با سرور ، ارائه دهنده خدمات اینترنت شما و میزان داده شما برای تهیه نسخه پشتیبان. ما به دنبال خدماتی هستیم که به شما امکان می دهد تنظیمات انتقال را بهبود بخشید تا ارتباط خود را بهبود بخشید و از الگوریتم انتقال سطح بلوک استفاده کنید. خدماتی که به شما امکان می دهند در پهنای باند خود کلاه بگذارید ، علاوه بر این ، یک مزیت دریافت می کنند.

برای درجه بندی خدمات ، ما چندین آزمایش بارگذاری و بارگیری را با استفاده از یک پوشه 1 گیگابایتی انجام می دهیم و میزان زمان آنها را اندازه می گیریم. ما فاصله خود را با سرور نیز در نظر می گیریم.

یکی از سریعترین خدمات موجود در بازار پشتیبان گیری آنلاین ، Acronis True Image است. بارگذاری پوشه آزمایش ما به طور متوسط ​​تنها 14 دقیقه طول کشید. ما از جنوب شرقی آسیا از یک اتصال با سرعت بارگذاری 14 مگابیت در ثانیه استفاده کردیم. این کمک می کند تا Acronis True Image دارای شبکه ای از سرورها در سراسر جهان باشد.

پشتیبانی

همه چیز خوب است در حالی که سرویس کار می کند ، اما وقتی این کار را نمی کند مسئله دیگری است. این جایی است که پشتیبانی فنی وارد می شود ، و پشتیبانی فنی خوب نیز بی ارزش است. خدمات معمولاً دارای پشتیبانی ایمیل هستند و برخی از آنها چت یا حتی پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهند.

اما قبل از تماس با تیم پشتیبانی ، کاربران می توانند با سؤالات متداول ، پایگاه دانش و در بسیاری از موارد با انجمن کاربران مشورت کنند. همچنین اغلب فیلم های آموزشی وجود خواهد داشت. ما در نظر می گیریم که چه نوع خدمات پشتیبانی ارائه می دهد و چه مدت طول می کشد تا آنها به سؤالات ما پاسخ دهند.

بهترین ارائه دهنده پشتیبان آنلاین

بسیاری از خدمات پشتیبان گیری آنلاین مشابه هستند ، با ویژگی های جدید عجیب و غریب. ما این مقام را با مقایسه عملکردهای کلی آنها با معیارهایی که در بخش قبلی بیان کردیم ایجاد کردیم. در این بخش با شروع IDrive سریعاً از پنج سرویس برتر لیست ما ، فهرست جدیدی را برای شما ارائه می دهیم.

من رانندگی می کنم

IDrive در دره سان فرناندو در کالیفرنیا مستقر است. این شرکت در سال 1995 راه اندازی شد ، که آن را به یک جانباز تبدیل می کند. سن آن به جز تجربه غنی اش نشان نمی دهد.

IDrive-Client-Backup-Slider1

IDrive-Client-Restore-Slider2

IDrive-Client-Scheduler-Slider3

IDrive-Client-Sync-Slider4

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5

قبلی

بعد

IDrive پشتیبان نامحدود ارائه نمی دهد ، اما به شما امکان می دهد از دستگاه های نامحدود از جمله NAS نسخه پشتیبان تهیه کنید. دو برنامه شخصی سالانه برای انتخاب وجود دارد: 2TB یا 5TB. برنامه 2TB شما را به بیش از 50 دلار باز می گرداند ، در حالی که برنامه 5TB حدود 75 دلار قیمت دارد. IDrive یک طرح رایگان با 5 گیگابایت فضای پشتیبان نیز برای تست آن ارائه می دهد.

IDrive از AES 256-bit برای رمزگذاری داده های شما در حالت استراحت و در هنگام ترانزیت استفاده می کند. این کلید رمزگشایی داده های شما را نگه می دارد ، اما اگر می خواهید رمزگذاری خصوصی داشته باشید می توانید آن را حفظ کنید. شما باید قبل از اجرای اولین نسخه پشتیبان خود ، این کار را انجام دهید.

کار با IDrive پیچیده تر است زیرا تهیه نسخه پشتیبان نامحدود را ارائه نمی دهد. شما باید فایل هایی را که می خواهید پشتیبان تهیه کنید انتخاب و انتخاب کنید. شما می توانید این کار را بر اساس مکان انجام دهید ، اما نه براساس نوع پرونده. به علاوه ، IDrive گزینه های بسیاری برای تنظیمات دارد ، بنابراین باید به آن عادت کنید. این مسئله برای اکثر مردم نباید مشکل ایجاد کند.

می توانید از IDrive در ویندوز ، macOS و Linux استفاده کنید. برنامه های گوشی های هوشمند برای Android یا iOS نیز وجود دارد.

خاموش کردن

Backblaze در سال 2007 راه اندازی شد و یکی از محبوب ترین خدمات پشتیبان گیری آنلاین است. با چنین سابقه طولانی ، جای تعجب نیست که در صدر بهترین لیست پشتیبان آنلاین ما قرار دارد.

Backblaze-Slider1

Backblaze-Slider2

Backblaze-Slider3

Backblaze-Slider4

Backblaze-Slider5

قبلی

بعد

محدودیت پرونده را روی نسخه پشتیبان نامحدود شما قرار نمی دهد. می توانید از فایل های با هر اندازه و بدون انتخاب دستی نسخه پشتیبان تهیه کنید. تنها با یک طرح ، طرح قیمت گذاری ساده است. هزینه آن 5 دلار در ماه یا 50 دلار در سال است. با توجه به اینکه اکثر سرویس های تهیه نسخه پشتیبان آن را ارائه نمی دهند ، برنامه ماهانه مناسب است.

اگر تصمیم به استفاده از Backblaze برای طولانی مدت دارید ، می توانید پیش پرداخت یک یا دو سال را که می خواهید تخفیف 10 یا 25 دلاری دریافت کنید ، انتخاب کنید..

Backblaze دارای ویژگی های امنیتی زیادی است که امیدواریم در سرویس پشتیبان از جمله رمزگذاری خصوصی شاهد آن باشیم. برای جلوگیری از سرقت هکرها از رمز عبور خود ، که در صورت ضعف آنها می توانند انجام دهند ، می توانید تأیید هویت دو عامل را فعال کنید. همچنین می توانید هر بار که وارد شوید ، گزینه ای را برای نیاز به کد امنیتی تنظیم کنید.

Backblaze پرونده های شما را با استفاده از AES 128 بیتی رمزگذاری می کند. هیچ کس تا آنجا که می دانیم این مسئله را شکست نداده است ، اما نسخه سنگین تر AES 256 بیتی را دوست داریم. SSL از پرونده های شما در هنگام انتقال محافظت می کند.

مانند برنامه قیمت گذاری ، تجربه کاربر Backblaze ساده و آسان است. نیازی به مدیریت چه مقدار یا چه چیزی از نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید ، زیرا Backblaze این کار را برای شما انجام می دهد ، هرچند این سرویس فایلهای سیستم و موقت را حذف می کند. شما حتی لازم نیست که یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. همه چیز خودکار است.

تصویر واقعی Acronis

می توانید برای Acronis True Image مجوز طول عمر بگیرید. به شما اجازه نمی دهد داده های خود را فقط در فضای ذخیره‌سازی محلی از cloud تهیه کنید. به همین دلیل توصیه می کنیم برنامه سالانه تهیه کنید. دو مورد برای انتخاب وجود دارد: Advanced و Premium.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1

Acronis-True-Image-Destination-Slider2

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3

Acronis-True-Image-Settings-Slider4

Acronis-True-Image-Tools-Slider5

قبلی

بعد

هزینه پیشرفته 4.16 دلار در هر ماه یا 49.99 دلار در سال برای 250 گیگابایت. این شامل تهیه نسخه پشتیبان کامل از تصویر ، کلون سازی دیسک فعال ، بازیابی جهانی و تهیه نسخه پشتیبان از رسانه های اجتماعی است. قیمت حق بیمه 8.33 دلار در ماه ، 99.99 دلار در سال برای 1 ترابایت است. این امضاهای الکترونیکی و مجوز blockchain برای پرونده ها را به لیست ویژگی ها اضافه می کند.

Acronis True Image از ابزار بایگانی مفیدی برخوردار است که می تواند برای آزاد سازی فضای روی هارد دیسک شما استفاده شود. این سرویس به شما امکان می دهد پرونده ها را در دستگاه ها همگام سازی کنید. مشتری آن مجموعه ای از ابزارهایی دارد که به وظایف مدیریت داده نیز کمک می کند.

Acronis True Image از رمزگذاری AES 256 بیتی و پروتکل TLS / SSL برای محافظت از داده های شما در هنگام انتقال استفاده می کند. دانش صفر نیز هست.

پشتیبان گیری CloudBerry

پشتیبان گیری CloudBerry یک سرویس پشتیبان گیری آنلاین استاندارد نیست. در عوض ، این یک مرکز کنترل است که به شما کمک می کند برنامه های پشتیبان را در سایر سرویس های ذخیره سازی ابری مدیریت کنید. از نظر فنی ، این یک راه حل خدمات زیرساختی است که فضای پشتیبان را ارائه نمی دهد. به همین دلیل ، شما باید آن را با یک سرویس مانند Wasabi جفت کنید. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی ما Wasabi بخوانید.

CloudBerry-Backup-Plans-Slider1

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2

CloudBerry-Backup-Mode-Slider3

CloudBerry-Backup-Source-Slider4

CloudBerry-Backup-Schedule-Slider5

قبلی

بعد

وصابی برای هر گیگابایتی 0049/0 سنت هزینه دارد. این بدان معناست که 1TB فقط 5 دلار در ماه هزینه دارد و برخلاف سایر خدمات IaaS ، واسابی هزینه بارگیری را ندارد.

پشتیبان گیری CloudBerry فقط به یک مجوز یک بار نیاز دارد. مجوز دسک تاپ ارزانترین گزینه با قیمت 49.99 دلار است. شما می توانید قبل از تصمیم به اشتراک ، آن را با یک آزمایش 15 روزه رایگان تست کنید. پس از اتمام این کار ، باید یک سرویس ابری تهیه کنید که فضای ذخیره سازی را فراهم کند.

CloudBerry Backup از بسیاری از روشهای امنیتی استاندارد برای راه حلهای ابری پشتیبانی می کند ، اما در دسترس بودن آنها به خدمات شریک هم بستگی دارد. با داشتن شریک مناسب ، CloudBerry Backup می تواند حداکثر 255 بیتی AES را در سمت مشتری استفاده کند.

بسیاری از سرویس ها فقط از رمزگذاری سمت سرور پشتیبانی می کنند ، اما CloudBerry Backup نیز آن را در سمت مشتری ارائه می دهد. در حین انتقال ، این سرویس از پروتکل TLS برای محافظت از پرونده های شما استفاده می کند. این نسخه از نسخه را نیز ارائه می دهد ، که در صورت برخورد با باج افزار به شما کمک می کند. Wasabi از رمزگذاری در زمان استراحت پشتیبانی می کند و احراز هویت دو عاملی را به شما می دهد.

پشتیبان گیری CloudBerry برای کاربران اصلی نیست زیرا استفاده از آن آسان نیست ، اما کاربران قدرت در خانه احساس خواهند کرد.

صفحه اصلی BigMIND

BigMIND Home محصول دیگری از این شرکت است که Zoolz Home Backup را ایجاد کرده است. جای تعجب ندارد که آنها مشابه هستند ، اما ویژگی های بسته های BigMIND Home به هوش مصنوعی دامن می زنند

داشبورد دسک تاپ BigMIND

گزینه های اتصال BigMIND

انتخاب هوشمند BigMIND

برنامه پشتیبان گیری BigMIND

BigMIND آنلاین فایلها را کاوش کنید

قبلی

بعد

برنامه شخصی BigMIND Home هر ماه 2.99 دلار هزینه دارد ، اما سالانه پرداخت می شود و 100 گیگابایت فضای تهیه نسخه پشتیبان را برای یک کاربر و سه رایانه فراهم می کند. برنامه خانواده در ماه 6.99 دلار هزینه دارد و 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی را برای سه کاربر ، نه کامپیوتر و شش دستگاه تلفن همراه در اختیار شما قرار می دهد.

با عضویت در برنامه Family Plus ، می توانید 1TB از فضای پشتیبان ابری را با 12.99 دلار دریافت کنید. این برنامه به شما امکان می دهد با چهار کاربر دیگر در 15 رایانه و دستگاه های تلفن همراه نامحدود به اشتراک بگذارید.

شما می توانید این سرویس را با استفاده از برنامه رایگان تست کنید که 5 گیگابایت فضای پشتیبان را برای یک کاربر فراهم می کند. به شما امکان می دهد از یک کامپیوتر ، یک درایو خارجی و دو دستگاه تلفن همراه نسخه پشتیبان تهیه کنید.

BigMIND Home با استفاده از الگوریتم AES 256 بیتی ، پرونده ها را روی سرورها رمزگذاری می کند. می توانید ضمن تنظیم برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود ، رمزگذاری خصوصی را انتخاب کنید ، اما نمی توانید پس از آن این کار را انجام دهید. پرونده ها توسط پروتکل SSL در هنگام حمل و نقل محافظت می شوند ، اما با کمال تعجب ، شما باید آن را فعال کنید. BigMIND احراز هویت دو عاملی را برای محافظت از اعتبار خود فراهم می کند.

مشتری دسک تاپ مفید است و رابط کاربری جذاب و آسان برای استفاده است. رابط وب ، که دسته ها و دستگاه ها را نمایش می دهد ، رنگارنگ تر است و شما را قادر می سازد محتوای خود را در ابر جستجو کنید. BigMIND Home برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس است.

پشتیبان گیری آنلاین سوالات متداول

بیایید نگاهی به تعدادی از سؤالاتی که در طول سالها از خوانندگان با آنها روبرو شده ، بیاندازیم.

پشتیبان گیری آنلاین چیست?

پشتیبان گیری آنلاین روشی برای ذخیره غیررسمی است که در آن داده ها بطور منظم از اینترنت پشتیبان تهیه می شوند و به طور معمول توسط یک ارائه دهنده خدمات میزبانی می شوند.

کدام سرویس پشتیبان گیری آنلاین بهترین است?

مطابق با رتبه بندی ما ، IDrive بهترین سرویس پشتیبان آنلاین است. این برنامه دارای امنیت قوی و برنامه اشتراکی ارزان قیمت است ، به شما امکان می دهد از دستگاه های نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید و از امنیت دانش صفر برخوردار است.

هزینه تهیه پشتیبان آنلاین چقدر است؟?

هزینه بستگی به میزان تهیه فضای پشتیبان شما و خدمات مورد استفاده شما دارد. به عنوان مثال ، برنامه شخصی 2TB IDrive برای شما 52.12 دلار در سال هزینه خواهد داشت ، در حالی که برنامه و برنامه تنها Backblaze که فضای نامحدودی دارد ، 50 دلار در سال برای شما هزینه خواهد کرد.

قیمت های Acronis True Image بستگی به میزان ذخیره شما و تعداد رایانه هایی که می خواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، بستگی دارد. برنامه پیشرفته آن 49.99 دلار در سال هزینه دارد و 250 گیگابایت را برای یک رایانه فراهم می کند.

نحوه استفاده از پشتیبان آنلاین?

برای استفاده از پشتیبان آنلاین ، باید در یک سرویس مشترک شوید. می توانید بر روی دکمه “بازدید” در رتبه بندی بالا کلیک کنید تا به وب سایت یک سرویس خاص بروید و برای برنامه یا آزمایش مورد نظر ثبت نام کنید.

در مرحله بعد ، شما باید سرویس گیرنده دسک تاپ را بارگیری و نصب کنید یا اگر قصد دارید از دستگاه تلفن همراه خود ، برنامه تلفن همراه نسخه پشتیبان تهیه کنید. در نحوه عملکرد خدمات تغییرات کمی وجود دارد ، اما همه آنها از شما درخواست می کنند که از کدام فایلها یا انواع پرونده هایی که می خواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، استفاده کنید. پس از انجام این کار ، می توانید نسخه پشتیبان تهیه کنید و به زودی داده های شما در ابر ایمن خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود ، این مقاله را بخوانید.

از کجا می توان عکس های پشتیبان آنلاین?

برای تهیه نسخه پشتیبان از عکس های خود باید از Backblaze استفاده کنید. فضای پشتیبان نامحدودی را برای ارزان فراهم می کند و هیچ کلاه مخفی ندارد. استفاده از آن همچنین اطمینان حاصل می کند که هیچ محدودیتی در بارگذاری یا اندازه پرونده وجود ندارد. می توانید در مورد بهترین عکسهای موجود در بهترین نسخه پشتیبان آنلاین برای مقاله عکس ها ، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

افکار نهایی

مهم نیست که چه چیزی یا چه مقدار به پشتیبان گیری نیاز دارید ، رتبه بندی ما به شما کمک می کند تا بهترین نسخه پشتیبان آنلاین را برای نیازهای خود انتخاب کنید. ما معیارهای زیادی را در نظر گرفتیم ، از جمله تهیه نسخه پشتیبان از پرونده و بازیابی ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی و ویژگی های آن.

IDrive انتخاب برتر ما به دلیل داشتن معاملات با ارزش عالی ، امنیت قوی و امکان تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه های نامحدود و رمزگذاری خصوصی است.

Backblaze به دلیل سهولت در استفاده ، برنامه ساده و ارزان و فضای پشتیبان نامحدود ، درست در پشت آن قرار دارد.

Acronis True Image دارای ویژگی هایی است که از کتابچه راهنمای ذخیره سازی ابری از جمله همگام سازی و یک کتابخانه ابزار خارج می شود. خیلی سریع است.

پشتیبان گیری CloudBerry برای علاقه مندان که می خواهند همه چیز را نیشگون گرفتن و کشیدن و بررسی اجمالی از خدمات پشتیبان چندگانه در یک مکان انجام دهند عالی است..

اگرچه مهم نیست ، آخرین انتخاب ما BigMIND Home است که فضای کمتری از نسخه پشتیبان تهیه نمی کند ، اما دارای ویژگی های جدیدی از جمله تشخیص چهره و تشخیص اشیاء است. امنیت و حریم خصوصی آن نیز قوی است.

این مقاله مروری بر بهترین خدمات پشتیبان آنلاین است ، بنابراین وقتی فکر می کنید خدمتی را پیدا کرده اید که برای شما مفید باشد ، توصیه می کنید برای اطلاعات بیشتر با بررسی آن مشورت کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map