بهترین بررسیهای ذخیره سازی ابر 2020 | 31 بهترین خدمات در مقایسه

خدمات ذخیره سازی ابر چنان محبوب هستند که برخی از آنها صدها میلیون کاربر دارند. آنها می توانند محتوای شما را در ابر ذخیره کرده و آن را در دستگاه های خود همگام سازی کنند ، اما می توانید آنها را بیشتر از این استفاده کنید. آنها به شما امکان می دهند فایل ها را پیش نمایش و به اشتراک بگذارید ، با هم تیمی های خود همکاری کنید ، موسیقی و فیلم بازی کنید و موارد دیگر.


نه تنها آپلود پرونده های شما همکاری با تیم شما را آسان تر می کند ، بلکه فضای دیسک سخت شما را نیز آزاد خواهد کرد. به علاوه ، در صورت خراب شدن دیسک سخت یا سرقت از بین رفتن ، پرونده های شما هنوز در ابر قرار دارند. اسناد ، طرح ها ، گزارش ها یا حتی پرونده های بزرگتر مانند مدل ها و فیلم های سه بعدی ، همه نامزدهای خوبی برای سفر به ابر هستند.

بسیاری از سرویس ها می توانند به عنوان یک درایو شبکه عمل کنند ، به این معنی که هر محتوایی که در آن قرار دهید ، فقط در ابر ذخیره شده و برای پیش نمایش در رایانه شما در دسترس است. شما به صورت آفلاین قادر نخواهید بود به آن دسترسی پیدا کنید ، اما در هارد دیسک شما نیز جایی نخواهد گرفت.

اگر تمرکز شما بر همکاری است ، بهترین مقاله ذخیره ابر را برای همکاری با ما بخوانید. اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان هستید ، لیست ما از بهترین خدمات پشتیبان ابری را بررسی کنید. برای روشن شدن در مورد تفاوت بین ذخیره سازی و تهیه نسخه پشتیبان ، این مقاله را بخوانید.

اگر مطمئن نیستید که به چه مقدار فضای نیاز دارید و به طرف “زیاد” تکیه می کنید ، راهنمای ما را برای مقاله پرونده های بزرگ بخوانید.

چگونه ارزیابی می کنیم

خدمات ذخیره سازی ابر می تواند برای بسیاری از افراد چیزهای زیادی باشد ، اما برای اهداف این مقایسه ، معیارهایی را در نظر گرفتیم که همه آنها به اشتراک می گذارند و براساس آنها رتبه بندی می کنند. ما در این بخش می خواهیم آنها را ترسیم کنیم.

اشتراک گذاری و همگام سازی پرونده

اشتراک گذاری فایل ها و ویژگی های همگام سازی پایه و اساس یک سرویس ذخیره سازی ابری است. ابتدا بیشتر از احتمال استفاده از آنها خواهید بود زیرا همگام سازی فایلهای شما را به ابر می رساند در حالی که اشتراک فایلها به شما کمک می کند ، خوب ، آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. بیشتر سرویس ها از مدل رایج همگام سازی ایجاد شده توسط Dropbox در سال 2007 استفاده می کنند. در مورد Dropbox ما بیشتر بخوانید.

مدل رایج همگام سازی شامل یک نماد سینی سیستم و یک پوشه همگام سازی است. نماد سینی سیستم روش دسترسی شما به فضای ذخیره‌سازی ابری شما است. در بیشتر موارد ، پوشه همگام سازی شما را باز می کند ، پیوندی دارد که کلاینت وب ذخیره سازی cloud و فهرست تنظیمات را باز می کند. پوشه همگام سازی ، تمام محتوایی را که با کامپیوتر خود همگام سازی کرده اید نشان می دهد.

بسیاری از خدمات به شما امکان می دهند پرونده ها را با استفاده از سرویس دهنده دسک تاپ به اشتراک بگذارید ، اما همه به شما امکان می دهند آن را با استفاده از سرویس دهنده وب به اشتراک بگذارید. می توانید با کپی کردن و چسباندن پیوند یا دعوت کاربران به پوشه های خود ، از طریق ایمیل ، محتوا را در شبکه های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دعوت نامه های پوشه می تواند مجوزهای مختلفی به آنها متصل شود در حالی که پیوندها گزینه های کنترل محتوای خاص خود را دارند مانند گذرواژها ، تاریخ انقضا ، محدودیتهای بارگیری و موارد دیگر.

امکانات

در این گروه ، بررسی می کنیم که آیا یک سرویس با برنامه های شخص ثالث ادغام شده است که شامل موارد اصلی همکاری مانند Microsoft Office Online ، Google Office Suite ، Trello ، Asana و موارد دیگر است. بسیاری از سرویس های محبوب دارای برنامه های خاص خود مانند مدیر وظایف ، برنامه های گردش کار و یادداشت برداری هستند. پخش کننده های موسیقی و ویدیو نیز متداول هستند.

Dropbox دارای Paper ، Box دارای Box Notes و OneDrive دارای OneNote است. می توانید مقایسه ما از آنها را در بهترین مقاله برنامه های یادداشت برداری ما مشاهده کنید. ما همچنین محبوب Google Docs vs Dropbox Paper را با هم مقایسه کرده ایم.

اگر عاشق عکس و فیلم هستید ، راهنمای ما را برای مقاله و عکس های ویدیو بخوانید (خیر ، Google Photos تنها خدمتی نیست که می توانید از آنها استفاده کنید) تا ببینید کدام سرویس به شما کمک می کند تا چند رسانه خود را از ابر پخش کنید. ما عاشقان موسیقی را فراموش نکردیم که می توانند برای راهنمای موسیقی با راهنمای ما مشورت کنند.

برنامه های تلفن همراه

iOS و Android محبوب ترین سیستم عامل های تلفن همراه هستند و بیشتر سرویس ها برنامه ای را برای این سیستم عامل ارائه می دهند. با این حال ، داشتن و برنامه به معنای خوبی نیست. بنابراین ما تمام برنامه های تلفن همراه را آزمایش می کنیم تا ببینیم آیا آنها می توانند با همتایان دسک تاپ خود مطابقت داشته باشند. 

امنیت

قرار دادن محتوای شما در ابر بدون امنیت مناسب ایده بد است. ممکن است مجرمان اعتبار شما را بدزدد ، ممکن است شخصی اطلاعات مخفی شما را بخواند و دولت ممکن است از طریق عکس های شما در حال مرور باشد. به گفته این ، داشتن امنیت خوب یک ضرورت است ، بنابراین باید توجه کنیم که امنیت هر سرویس چقدر است.

خدمات ابر از روشهای زیادی برای ایمن سازی داده های شما در برابر تهدیدات احتمالی استفاده می کنند. تأیید هویت دو عاملی باعث جلوگیری از دسترسی هکرهایی که رمز عبور شما را به سرقت برده اند به حساب شما هستند. با این وجود ، برای اطمینان از اینكه باید رمزعبور قوی خود را تهیه كنید ، مطمئن شوید.

پروتکل TLS مانع از موفقیت حملات انسان در وسط می شود ، در حالی که رمزگذاری اطلاعات شما را در هنگام ترانزیت و در حالت استراحت ایمن می کند. رمزگذاری خصوصی از خواندن پرونده های شما جلوگیری می کند. اشکال این است که سرویس هایی که ارائه می دهند در صورت فراموش کردن قادر نخواهند بود رمز عبور خود را مجددا تنظیم کنند. برای جلوگیری از دسترسی به محتوای خود ، از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید.

Ransomware می تواند داده های ابری شما را گروگان گرفته و خواستار پرداخت آن برای انتشار آن شود ، اما مقاله محافظت از باج افزار ما می تواند به شما در جلوگیری از آن کمک کند.

ما همه این ویژگی ها و نحوه اجرای خدمات در ایمن ترین مقاله ذخیره ابر را در نظر گرفتیم.

حریم خصوصی

امنیت شما ممکن است کافی باشد ، اما این بدان معنا نیست که حریم شخصی شما را تضمین می کند. این پنهانی نیست که دولتها به لطف قوانینی مانند قانون ایالات متحده آمریکا PATRIOT و CLOUD از شهروندان خود جاسوسی می کنند. برنامه نظارت PRISM در ایالات متحده یکی از نمونه های آن است. با افرادی که در حال بازی هستند ، این مهم است که شما از حریم شخصی اطلاعات خود در وب اطمینان داشته باشید.

به گفته این ، خدمات با رویکرد خود نسبت به حریم خصوصی متفاوت هستند. Google Drive و Dropbox به پروژه PRISM متصل شده اند در حالی که Google محتوای و ایمیل شما را اسکن می کند تا تبلیغات هدفمندی به شما ارائه دهد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد رویکرد Google در بررسی Google Drive ما کسب کنید.

حریم خصوصی شما چقدر قوی است ، همچنین بستگی به این دارد که خدمات در کدام کشور مستقر هستند. برخی از کشورها ، مانند کانادا و سوئیس ، بیش از سایرین از حقوق حریم خصوصی کاربران مراقبت می کنند.

ما همیشه دوست داریم خدمتی را ببینیم که به مقررات عمومی حمایت از داده ها ، رویکرد آهنین اتحادیه اروپا برای حفظ حریم ابری پایبند باشد. بسیاری این کار را می کنند ، اما موارد برجسته Sync.com ، Tresorit و MEGA هستند.

قیمت گذاری

یكی از مهمترین فاكتورها هنگام انتخاب سرویس ذخیره سازی ابری ، قیمت آن است ، در صورتی كه سرویس فوق العاده ای داشته باشید كه بازو و پا هزینه داشته باشد ، نکته ای نیست. اگر برنامه های حق بیمه ای با ارزش خوب داشته باشد بهترین کار است.

ارزش خوب با توجه به میزان دریافت قیمت تعیین می شود. هرچه برنامه خدمات بیشتری داشته باشد گزینه های شما بهتر خواهد بود. این سرویس عالی است اگر یک طرح یا آزمایشی رایگان نیز ارائه دهد ، بسیار عالی است ، بنابراین می توانید قبل از انجام آزمایش آن را آزمایش کنید. اگر فقط به ارزش خوب نگران هستید ، بهترین پیشنهادات ما را در ذخیره سازی ابر بخوانید.

بیشتر سرویس ها یک طرح آزمایشی یا یک برنامه رایگان ارائه می دهند. برنامه های رایگان از 2 GB ضعیف Dropbox تا 15 GB سخاوتمندانه Google Drive است که می توانید برای Google Photos نیز استفاده کنید. می توانید اطلاعات مربوط به معاملات رایگان را در بهترین بخش ذخیره رایگان ابر ما دریافت کنید.

راحتی در استفاده

مانند دسته قبلی ، سهولت استفاده بسیار مهم است زیرا مهم نیست که چه ویژگی های بسیار خوبی از یک سرویس برخوردار باشد ، اگر کاربران استفاده از آن را مشکل کنند ، این کار را انجام نمی دهند..

به همین دلیل ، تجربه ساده کاربر بهتر از تجربه ای پیچیده ، منسوخ و قدیمی است و شما را برای کمک به یک نبوغ فناوری اطلاعات می خواهد. خدمات ذخیره سازی ابر باید روی اکثر سیستم عامل ها کار کند ، همچنین دارای رابط های جذاب و بصری باشد.

بیشتر مشتری های دسک تاپ روی ویندوز و macOS کار می کنند ، اما ما به کسانی که در لینوکس کار می کنند ، امتیازهای بیشتری می دهیم. می توانید ببینید بهترین موارد ذخیره آنلاین آنلاین برای لینوکس کدام یک هستند. اگر در ویندوز کار می کنید ، با راهنمای ما برای ویندوز مشورت کنید

MEGA و OneDrive در این دسته قرار دارند ، بنابراین بررسی MEGA و بررسی OneDrive ما را بخوانید تا بیشتر بدانید که چگونه آنها با حریم شخصی برخورد می کنند.

سرعت

سرعت های سریع بستگی به نزدیکی شما به یک سرور و ارائه دهنده خدمات اینترنت شما دارد. ما به دنبال خدماتی هستیم که به شما امکان می دهد تنظیمات انتقال را بهبود بخشید تا ارتباط خود را بهبود بخشید و از الگوریتم انتقال سطح بلوک استفاده کنید. این تنها با ارسال قسمتهایی که تغییر کرده اند ، روند به روزرسانی پرونده هایی را که قبلاً بارگذاری شده اند ، سرعت می بخشد.

برای درجه بندی خدمات ، ما چندین آزمایش بارگذاری و بارگیری را با استفاده از یک پوشه 1 گیگابایتی انجام می دهیم و میزان زمان آنها را اندازه می گیریم. ما فاصله خود را با سرور نیز در نظر می گیریم.

پشتیبانی

هیچ کس نمی خواهد با استفاده از سرویس ذخیره سازی ابری با مشکلی روبرو شود ، اما به محض انجام این کار ، پشتیبانی فنی خوب بی ارزش است. خدمات معمولاً دارای پشتیبانی از ایمیل هستند ، در حالی که برخی از آنها چت یا حتی پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهند.

اما قبل از تماس با تیم پشتیبانی ، کاربران می توانند با سؤالات متداول ، پایگاه دانش و در بسیاری از موارد با انجمن کاربران مشورت کنند. اغلب ، این فیلم های آموزشی نیز دارند. ما در نظر می گیریم که چه نوع خدمات پشتیبانی ارائه می دهند و چه مدت طول می کشد تا آنها به سؤالات ما پاسخ دهند.

بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر

برخی از سرویس های ذخیره سازی ابری از یک چیز بهتر از دیگری هستند ، اما برای اهداف این رتبه بندی ، ما عملکرد کلی آنها را با معیارهایی که در بخش قبلی بیان کردیم در نظر گرفتیم. در این بخش با شروع سریع قهرمان ، Sync.com ، از پنج سرویس برتر لیست ما ، سریعاً به شما معرفی می کنیم.

Sync.com

Sync.com سرویسی است که به دلیل امنیت و حریم خصوصی قوی شناخته شده است. این کمک می کند که مستقر در کانادا باشد که دارای قوانین محرمانه محرمانه است. این یکی از بهترین خدمات ذخیره سازی ابر دانش صفر است. اشکال این امر این است که با برنامه های شخص ثالث ادغام نمی شود.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Two-Factor-Authentication-Slider-5

قبلی

بعد

همچنین به دلیل اشتراک گذاری به دلیل اشتراک گذاری و گزینه های کنترل محتوا ، که از فایل ها و پوشه های اشتراکی شما محافظت می کند ، در صدر لیست ما قرار دارد. این موارد شامل حفاظت از رمز عبور ، رمزگذاری خصوصی برای پایان دادن ، تاریخ انقضا ، محدودیت بارگیری و موارد دیگر است. برای به اشتراک گذاشتن محتوا می توانید پیوندها یا پوشه های تیم ایجاد کنید.

اگر فکر می کنید Sync.com باید به عنوان جهنم گران باشد زیرا همه این موارد را فراهم می کند ، اشتباه می کنید. برخی از رقابتی ترین قیمت ها در بازار است. ارزان ترین برنامه آن ، Pro Personal 500GB ، فقط 49 دلار در سال است. هرچند بهترین پیشنهاد ، برنامه 2TB آن با قیمت 96 دلار در سال است. برای جزئیات بیشتر در مورد قیمت گذاری ، بررسی Sync.com ما را بخوانید.

pCloud

درست روی پاشنه های Sync.com ، pCloud می آید. شماره یک نیست زیرا نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای رمزگذاری خصوصی دارد ، اما هنوز هم بسیاری از خصوصیات بازخرید را دارد.

پرونده های رابط وب pCloud

پوشه همگام سازی pCloud

پیوند اشتراک فایل pCloud

پیوندهای بارگیری pCloud

pCloud Drive Client

قبلی

بعد

ابتدا انتخاب موسیقی ، فیلم ها و پیش نمایش عکس انتخاب برتر ما است. به علاوه ، این بهترین سرویس ذخیره سازی ابری برای Kodi است. pCloud با WebDAV نیز سازگار است. pCloud یک ترفند دیگر برای آستین خود دارد و این ابری است که از نسخه پشتیبان ابری استفاده کند. می توانید از آن برای تهیه نسخه پشتیبان از محتوا از Facebook ، Instagram ، Google Drive ، Dropbox و OneDrive گرفته تا pCloud استفاده کنید.

اشتراک گذاری و ویژگی های کنترل محتوا نیز به خوبی کار می کنند. می توانید پوشه ها و پرونده های خاص را از طریق پیوندها به اشتراک بگذارید. pCloud به شما امکان می دهد پوشه ها را با دعوت از دیگران و اعطای مجوزهای “بتوانید ویرایش کنید” یا “مشاهده کنید” به اشتراک بگذارید. از طرف دیگر ، می توانید پیوند بارگذاری را ایجاد کنید که دیگران می توانند از آن استفاده کنند تا مستقیماً در پوشه شما بارگذاری شوند یا پیوند بارگیری که به آنها امکان بارگیری پرونده های شما را می دهد.

pCloud نیز ارزش بسیار خوبی دارد. این حتی با یک حاشیه جزئی Sync.com را زیر نظر گرفته است. برنامه Premium 500 گیگابایتی آن فقط 47.88 دلار در سال است در حالی که بهترین برنامه آن ، Premium 2TB ، 95.88 دلار در سال است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات pCloud ، بررسی pCloud ما را بخوانید.

عظیم

MEGA به عنوان یک شرکت حفظ حریم خصوصی تبلیغ می کند و این توجیه پذیر است که با توجه به اینکه قوانین GDPR را برای همه کاربران خود ، نه فقط آنهایی که در اتحادیه اروپا مستقر هستند ، گسترش می دهد. رمزگذاری صفر دانش آن نیز به محافظت از حریم خصوصی شما کمک می کند.

mega-vs-tresorit-mega-share

این یکی از بهترین تجربیات کاربران در بازار است. برنامه دسک تاپ در ویندوز ، macOS و Linux کار می کند در حالی که مشتری وب بصری و جذاب است. شما می توانید با کشیدن و رها کردن آنها در هر نقطه از پنجره مشتری ، پرونده های خود را به راحتی بارگذاری کنید. برای ویرایش محتوا می توانید بر روی “سه نقطه” کلیک راست کرده یا از آن استفاده کنید. با کشیدن آنها به یک مکان جدید می توانید فایل ها را به سادگی جابجا کنید.

برنامه وب MEGA به شما امکان می دهد پرونده های خود را با ایجاد پیوندی که می توانید با یک کلید محافظت کنید ، به اشتراک بگذارید. این باعث می شود آنها دانش صفر داشته باشند ، بنابراین فقط افرادی که به آنها کلید می دهید می توانند آنها را بخوانند. شما می توانید کلید خود را با پیوند خود وصل کنید ، به این معنی که هرکسی که پیوند دارد می تواند به آن دسترسی داشته باشد یا کلید را جداگانه ارسال کند.

با ایجاد پیوند یا دعوت دیگران از طریق آدرس ایمیل آنها می توانید یک پوشه را به اشتراک بگذارید. اگر این کار را انجام دهید ، می توانید یکی از چندین مجوز را تعیین کنید. برای دعوت دیگران برای بارگذاری در پوشه خود ، از جمله کاربران غیر MEGA ، می توانید آن را به یک پوشه “MEGAdrop” تبدیل کنید.

ترسوریت

Tresorit یکی از امن ترین خدمات ذخیره سازی ابری است و همچنین دارای حریم خصوصی بسیار خوبی است. برخلاف Sync.com ، گرچه با یک قیمت شیب دار همراه است.

mega-vs-tresorit-tresorit-Security

دارای رمزگذاری صفر دانش است که از پرونده ها در حالت استراحت محافظت می کند ، پروتکل TLS که از آنها در هنگام ترانزیت محافظت می کند ، احراز هویت دو عاملی است که به محافظت از اعتبار شما و سایر موارد کمک می کند. سیاست حفظ حریم خصوصی آن برای درک و حرکت آسان است. همچنین به GDPR پایبند است.

قابلیت های اشتراک گذاری آن نیز وجود ندارد. می توانید محتوا را با افراد خاص از طریق ایمیل یا با ایجاد پیوند و کپی کردن و چسباندن آن به اشتراک بگذارید. با ایجاد پیوند یا دعوت کاربران از طریق ایمیل می توانید یک پوشه را به اشتراک بگذارید. اگر از یک ایمیل برای اشتراک گذاری یک پوشه استفاده می کنید ، گیرندگان باید برای یک حساب Tresorit ثبت نام کنند. پرونده ها فقط با یک لینک به اشتراک گذاشته می شوند و آن شرایط را ندارند.

می توانید از لینک ها با استفاده از رمز عبور ، تاریخ انقضا یا محدودیت بارگیری محافظت کنید. پوشه ها دارای سه سطح مجوز هستند. آنها “مدیر” هستند که می توانند به اشتراک بگذارند ، ویرایش و مشاهده کنند. “ویرایشگر” ، که می تواند بخواند و اصلاح کند. و “مشاهده” ، که فقط می تواند بخواند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قابلیت اشتراک گذاری Tresorit در بررسی Tresorit ما کسب کنید.

یک درایو

OneDrive ورود مایکروسافت در بازار ذخیره ابری است. این گذشته در مورد حریم شخصی ، از جمله اتصال به پروژه PRISM ، گذشته ای طراحی شده دارد. OneDrive از آن زمان امنیت خود را به روز کرده است ، اما نمی تواند با ایمن ترین خدمات ذخیره سازی ابری مطابقت داشته باشد.

پرونده های رابط وب OneDrive

کشویی پوشه OneDrive Sync

پرتاب برنامه OneDrive

اشتراک گذاری فایل پیوند ایجاد OneDrive

Word OneDrive آنلاین

قبلی

بعد

تجربه کاربر آن در میان بهترین ها است ، هر چند. مشتری وب برای استفاده جذاب و شهودی است. به راحتی می توانید فایلها را با کشیدن و رها کردن بارگذاری کنید. می توانید با استفاده از کلیک راست یا با انتخاب محتوا و سپس انتخاب عملکرد از فهرست ، اقدامات را انجام دهید.

مایکروسافت OneDrive با Office Online ادغام می شود که می توانید بدون توجه به برنامه ای که در آن مشترک شده اید ، با دیگران همکاری کنید. اگر می خواهید یادداشت برداری کنید و آنها را به اشتراک بگذارید ، می توانید از OneNote استفاده کنید. برای برقراری ارتباط با دیگران ، Skype وجود دارد که با سرویس دهنده وب یکپارچه شده است. برنامه های بهره وری شامل فرم هایی برای مدیریت گردش کار و Sway برای انتشار محتوا هستند.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های Microsoft OneDrive و برنامه های قیمت گذاری در بررسی OneDrive ما کسب کنید.

ابر ذخیره سازی سؤالات متداول

در زیر ما برخی از سوالات متداول توسط خوانندگان ما ، به علاوه پاسخ ها قرار داده ایم.

ابر چیست؟?

این چیزهای کرکی و سفیدی موجود در آسمان نیست. در عوض ، این اصطلاح به نرم افزار و خدماتی اطلاق می شود که به جای محلی در رایانه شما از طریق اینترنت اجرا می شوند. این نرم افزار در مراکز داده که سرورهای زیادی در آن نگهداری می شود ، ذخیره می شود. با استفاده از یک مرورگر وب یا یک رایانه اختصاصی یا برنامه تلفن همراه می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

سرویس هایی مانند Microsoft Azure ، Amazon S3 و Wasabi نمونه هایی از زیرساخت های سرور هستند که به عنوان یک سرویس عمل می کنند و به شما در ایجاد ابر خود کمک می کنند. در بهترین مقاله ابر IaaS ما می توانید گزینه های بیشتری را پیدا کنید.

به چه مقدار فضای ذخیره سازی ابری نیاز دارم?

پاسخ شورت: این بستگی دارد. بستگی به چیزی دارد که می خواهید از آن استفاده کنید. اگر می خواهید در اسناد Office ، سخنرانی ها و یادداشت های مشترک به اشتراک بگذارید ، دیگر نیازی به آن ندارید. 100 گیگابایت باید بیش از حد کافی باشد.

شما باید روی خدماتی متمرکز شوید که قابلیت همکاری عالی دارند. Dropbox for Business یک انتخاب عالی است و می توانید در مورد Dropbox ما برای بررسی کسب و کار اطلاعات بیشتری کسب کنید. اگر این فنجان چای شما Google Drive یا Box نیست ، گزینه های خوبی هستند. اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت های همکاری Box را در بررسی Box ما بخوانید.

اگر قصد ذخیره عکس دارید ، به فضای بیشتری نیاز دارید. pCloud در صدر ارائه دهندگان ما برای عکس ها است و یک طرح 2TB ارزان نیز دارد. این می تواند در حدود 600000 عکس با اندازه متوسط ​​3MB داشته باشد. اگر یک عکاس حرفه ای هستید ، ممکن است یکی از خدمات را از بهترین فضای ذخیره سازی ابر برای مقاله عکاسان خود ترجیح دهید.

ویدیو حتی به فضای بیشتری نیاز دارد ، اما یک بار دیگر ، pCloud به نجات می رسد. پخش کننده وب آن بدون دردسر کار می کند و برنامه 2TB می تواند مجموعه HD شما را در خود جای دهد. برای سایر گزینه ها برای ذخیره فیلم ها در ابر با راهنمای ما مشورت کنید.

اگر نمی دانید به چه مقدار فضای ذخیره نیاز دارید ، و شانس آن زیاد است ، نیاز به تعداد بیشتری مورد نیاز خواهید بود ، باید یکی از سرویس هایی را ارائه دهید که فضای ذخیره نامحدودی دارند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها در لیست بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر نامحدود ما بیابید. حتماً لیست ویژگی های ما را بررسی کنید تا از محدودیت ها و محدودیت های اندازه پرونده آگاه باشید. 

فضای ذخیره سازی ابر چگونه کار می کند?

مانند اینترنت ، به طور کلی ، یک مشتری و سرور وجود دارد. در این حالت ، مشتری کاربر رایانه ای است که در یک سرویس ذخیره سازی ابری مشترک است ، در حالی که سرور یک دستگاه در یک مرکز داده است.

یک مشتری نسخه ای از پرونده ها را از طریق اینترنت به سرور داده همگام می کند (که ارسال می کند) و سپس اطلاعات را ذخیره می کند. هنگامی که مشتری مایل است اطلاعات را بازیابی کند ، از طریق وب ، دسک تاپ یا مشتری تلفن همراه به سرور داده دسترسی پیدا می کند. سپس سرور یا پرونده ها را به مشتری ارسال می کند یا به مشتری اجازه می دهد تا پرونده ها را روی خود سرور دسترسی و دستکاری کند.

سیستم های ذخیره سازی ابر به طور کلی به صدها سرور داده (به ویژه برای ارائه دهندگان ذخیره سازی نامحدود) متکی هستند. رایانه ها به دلیل خرابی یا نگهداری ممکن است در بعضی مواقع در دسترس نباشند ، بنابراین داده ها معمولاً در چندین ماشین ذخیره می شوند. به این کار افزونگی گفته می شود. بدون افزونگی ، سیستم ذخیره سازی ابری نمی تواند به مشتری اطمینان دهد که در هر زمان معینی می توانند به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنند.

تعریف فضای ذخیره سازی ابر چیست؟?

فضای ذخیره سازی ابر یک مدل محاسبات ابری است که در آن داده ها روی سرورهای از راه دور دسترسی به اینترنت یا “ابر” ذخیره و نگهداری می شوند.

کدام یک از ذخیره سازی ابر امن ترین است?

مطابق با ایمن ترین مقاله ذخیره ابر ، Sync.com امن ترین ارائه دهنده فضای ذخیره سازی ابری است. Egnyte Connect ، یکی از بهترین راه حل های EFSS ، گرچه روی پاشنه های آن داغ است. این برای مصرف کنندگان انفرادی گران است ، اما برای مشاغل که می خواهند امنیت قوی داشته باشند ، انتخاب عالی است.

افکار نهایی

مهم نیست که برای استفاده از خدمات ذخیره سازی ابری برای چه مواردی نیاز دارید ، رتبه بندی ما به شما در انتخاب بهترین مورد کمک می کند. ما این مسئله را با در نظر گرفتن چندین عامل از جمله امنیت ، حریم خصوصی ، سرعت و… در نظر گرفتیم. Sync.com به دلیل رویکرد آن به امنیت ، حفظ حریم خصوصی و معاملات ارزشمند آن بهترین انتخاب ما است.

pCloud بسیار عقب نیست اما به اندازه Sync.com به حفظ حریم خصوصی متعهد نیست و از شما می خواهد که برای رمزگذاری خصوصی هزینه بیشتری بپردازید. MEGA برای حفظ حریم خصوصی عالی است اما نمی تواند با ارزش pCloud و با ویژگی های آن مطابقت داشته باشد. این سهولت در استفاده بسیار بالاست. Tresorit یک قلعه امنیتی و حریم خصوصی است اما به دلیل آن گران است.

آخرین انتخاب ما OneDrive است که نمی تواند کاملاً با امنیت یا حریم خصوصی دیگران مطابقت داشته باشد ، اما دارای ویژگی های همکاری قوی همراه با سهولت استفاده ساده است.

این مقاله مروری بر بهترین ارائه دهندگان است ، بنابراین وقتی فکر می کنید خدمتی پیدا کرده اید که برای شما مفید باشد ، توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد بررسی آن مشورت کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map