Zapier vs IFTTT: برای اتوماسیون در محل کار کدام یک بهترین است؟

هنگام ایجاد روابط خودکار بین برنامه های مبتنی بر وب ، دو سرویس اغلب به ذهن خطور می کند: Zapier و IFTTT. هر دو مدیریت رابط کاربری رابط کاربری آسان و پشتیبانی از نرم افزار بسیار ساده می کنند.

اگرچه از نظر کارهایی که هر یک می توانند انجام دهند همپوشانی زیادی وجود دارد ، اما تفاوت های قابل توجهی بین آنها وجود دارد که می تواند هنگام انتخاب بهترین ابزار اتوماسیون وظیفه برای نیازهای شما تفاوت ایجاد کند. برای کمک به شما در انتخاب این گزینه ، ما این بررسی سر و صورت را به تجزیه و تحلیل ادغام ، تجربه کاربر و هزینه های هر سرویس ارائه می دهیم.

وقت آن است که Zapier vs IFTTT.

اتوماسیون در محل کار چیست?

هدف از اتوماسیون گردش کار کاهش تعداد کارهای دستی ، روتین مورد نیاز شما ، صرفه جویی در وقت ، پول و ، شاید کاهش احتمال خطا و نظارت در کارهای روزانه است..

تغییر مکان کار مدرن به سمت ابر ، استفاده از ابزاری مانند فضای ذخیره سازی ابری برای همکاری در پرونده ها ، برنامه های حسابداری برای مدیریت امور مالی ، برنامه های تیم مجازی مانند Slack و Trello برای توانمندسازی کار از راه دور و ابزارهای رسانه های اجتماعی برای گسترش آگاهی از برند است. زندگی را برای همه آسانتر کرده است.

ابزارهای اتوماسیون در محل کار از نوع Zapier و IFTTT به دنبال ادامه این روند هستند. آنها این کار را با پیوند دادن برنامه ها به یکدیگر از طریق روابط علت و معلولی یا ایجاد ماشه و عمل انجام می دهند. یعنی ، اتفاقی که در یک برنامه رخ می دهد باعث می شود یک رویداد به طور خودکار در برنامه دیگر رخ دهد. به زبان ساده: اگر A ، سپس B.

نمونه ای از یک کار معمول که می توانستید آن را خودکار کنید ، ورود به سیستم کارت های Trello تازه ایجاد شده در صفحه گسترده Google Sheets است. هر وقت یک توییت جدید ایجاد شود ، یادداشت دیگری در Evernote ایجاد می شود (بررسی Evernote ما را بخوانید).

در حالیکه Zapier و IFTTT به عنوان دو نام بزرگ در صنعت شناخته می شوند ، افراد دیگری مانند Integromat و Stringify در آنجا حضور دارند. در حقیقت ، مانند صنعت مدیریت چند ابر ، پیش بینی می شود اتوماسیون وظیفه بین برنامه های ابری رشد بزرگی در سال های آینده داشته باشد ، با رشد چشمگیر سالانه ترکیبی بین 23.56 درصد بین اکنون و 2023 ، زمانی که به 20 میلیارد دلار خواهد رسید.

Zapier vs IFTTT: Battle Automation

Zapier و IFTTT شباهتهای زیادی با آنچه می توانند انجام دهند و از بسیاری از برنامه های مشابه پشتیبانی می کنند. با این حال ، تفاوت های کافی وجود دارد که انتخاب یکی بر دیگری می تواند یک اشتباه برای نیازهای خاص شما باشد.

در حالی که ما فکر می کنیم Zapier به عنوان ابزاری برای کسب و کار حس می کند و IFTTT برای مصارف خانگی بهتر است ، هر دو ویژگی فوق العاده تر هستند. مانند اکثر مقایسه برنامه های مبتنی بر وب که با هم مقایسه کرده ایم ، خواه Dropbox در مقابل Google Drive یا Hostgator vs Bluehost ، خط پایین این مسابقه شخصی است و مخصوص نیازهای شماست.

برای کمک به شما در تصمیم گیری ، می خواهیم مقایسه خود را به سه مرحله تقسیم کنیم: ادغام ، ایجاد گردش کار و هزینه. پس از هر دور ، ما یافته های خود را خلاصه می کنیم و برنده اعلام می کنیم. سپس ، در پایان قطعه ، یک قهرمان کلی را انتخاب خواهیم کرد. بیایید به آن برسیم.

دور اول: برنامه های پشتیبانی شده

در ابتدا ، ما به یکی از مهمترین عوامل در انتخاب بین Zapier و IFTTT: برنامه های پشتیبانی شده شیرجه می زنیم. ما قبل از انتخاب یک برنده دور ، دسته برنامه ها ، برنامه های خاص و تعداد کل برنامه ها را بررسی خواهیم کرد.

Zapier برنامه های پشتیبانی شده

می توانید صفحات کامل برنامه های پشتیبانی شده توسط Zapier را در وب سایت شرکت مشاهده کنید. متأسفانه ، تعداد مستقیمی از تعداد آنها وجود ندارد و ما نمی خواهیم پنج مورد گذشته را بشماریم (برای مثال ، پنج سرویس برتر ذخیره سازی ابری برای ذخیره سازی رایگان).

Zapier ادعا می کند بیش از 1000 اتصال ، که چشمگیر است. تعداد این دو سال پیش در حدود 650 بود که این شرکت یک میلیون کاربر را پشت سر گذاشت. پشت این موفقیت این واقعیت نهفته است که Zapier بخش اعظم توسعه برنامه را در اختیار کاربران خود قرار می دهد ، چه مشارکت کنندگان فردی و چه توسعه دهندگان برنامه.

در نتیجه ، چندین دسته برنامه نمایش داده می شوند. هیچ دسته ای از فضای ذخیره سازی ابری وجود ندارد ، بنابراین ما مجبور شدیم بررسی کنیم تا ببینیم چه چیزی پشتیبانی می کند. از جمله یافته های ما Google Drive ، OneDrive ، Dropbox ، Egnyte Connect ، Box و SugarSync بود. گمشده در لیست مورد علاقه های محبوب مانند iCloud ، MEGA و pCloud بودند.

برنامه های برتر یادداشت برداری Evernote و OneNote ، هر دو نوت بوک Zoho و سایر برنامه های مبتنی بر وب Zoho شامل این موارد هستند. نمونه‌های برتر ما برای بهترین نرم افزار حسابداری در Quickbooks و FreshBooks نیز وجود دارد.

ابزارهای مدیریت پروژه مبتنی بر وب ، یکی از رقابت های بازارهای ابری امروز را تشکیل می دهند و Zapier ده ها تن از آنها را پشتیبانی می کند. برخی از موارد مورد علاقه ما Trello ، Asana ، JIRA ، Podio ، Wrike و Basecamp هستند.

از نظر انتقادی ، شما همچنین می توانید سرویس های لیست بزرگی را که مانند Todoist ، Wunderlist ، Toodledo و Google Tasks تازه وارد پشتیبانی می شوند ، کشف کنید. با این حال ، از دست رفتن در Any.do بزرگ است.

برنامه های نشانک یک دسته جالب دیگر برای خودکار سازی است. Zapier در زمان این نوشتن از پنج نشانگر مستقل پشتیبانی کرد: Pinterest ، پاکت پی سی ، Instapaper ، Pinboard و Vookmark.

خدمات رسانه های اجتماعی از رایج ترین آنها در روابط گردش کار خودکار است ، بنابراین خوب است که موارد بزرگ را در Zapier مشاهده کنید: Facebook، Instagram، Twitter، Pinterest and Linkedin.

اینها دسته اصلی و برنامه هایی هستند که کاربر روزمره جذاب به نظر می رسد. Zapier در برنامه های محل کار بزرگ است ، به این معنی که ابزارهای طاقچه دیگری را برای افرادی مانند نشانگرهای رسانه های اجتماعی (تبلیغات تبلیغاتی Facebook ، MailChimp ، ClickFunnels) و توسعه دهندگان نرم افزار (GitHub ، Bitbucket ، Visual Studios) پیدا خواهید کرد..

IFTTT برنامه های پشتیبانی شده

IFTTT ، تا آنجا که می توانیم بگوییم ، حدود دو سوم از کل برنامه هایی که Zapier انجام می دهد پشتیبانی می کند. براساس وب سایت IFTTT ، تعداد این تعداد کمی بیشتر از 600 نفر است. IFTTT رویکرد داخلی را برای افزودن برنامه ها نسبت به Zapier انجام می دهد ، که بدون شک ، به همین دلیل تعداد این تعداد کمتر است..

این انتخاب به احتمال زیاد برای مصرف کنندگان مشاغل خانگی و کوچک کافی خواهد بود ، اما بسیاری از برنامه های محل کار با Zapier موجود نیستند.

جائیکه IFTTT از ناحیه Zapier پشتیبانی می کند ، پشتیبانی از لوازم خانگی است ، و این باعث می شود آن را برای اتوماسیون داخلی مناسب کنید. نکته اصلی این مزیت پشتیبانی از مراکز هوشمند مانند SmartThings ، iHome Control ، Z-Ware و حدود 50 نفر دیگر است. دستیاران خانگی Amazon Alexa و Google Assistant نیز پشتیبانی می شوند.

یک دسته کامل “لوازم” برای مرور در وب سایت IFTTT وجود دارد. وسایل IoT مانند ماشین ظرفشویی ، یخچال ، اجاق گاز ، واشر ، خشک کن و دستگاه های قهوه را پیدا خواهید کرد.

اثبات اینکه اکنون آینده است: با IFTTT ، می توانید به Coffeemaker WeMo خود بگویید که هنگامی که بند بند FitBit شما را بیدار می کند ، شروع به دم کردن کنید. یا ، می توانید به الکسا بگویید که به کتری اسمارت فایر خود بگویید که آب را جوش دهد. یا ، شما می توانید به طور خودکار سابقه واشر و خشک کن خود را در یک صفحه Google ضبط کنید ، این فوق العاده است برای اطمینان از اینکه بچه های شما هنگام تعطیلات در بلیز از کارهای خود مراقبت می کنند..

جابجایی وسایل و تجهیزات دشوار است ، IFTTT از طیف مناسبی از دسته های ابر پشتیبانی می کند ، حتی اگر به اندازه آنچه شما با Zapier می گیرید چشمگیر نباشد.

به عنوان مثال ، در حالی که Egnyte Connect پشتیبانی نمی شود ، Google Drive ، OneDrive ، Dropbox ، Box و Amazon Drive در دسترس هستند. همچنین چند گزینه ذخیره سازی ابری شخصی برای افرادی که تنظیمات خود را در خانه دارند از جمله QNAP ، Seagate Personal Cloud و WD My Cloud وجود دارد که هیچکدام از آنها پشتیبانی Zapier را دریافت نمی کنند..

پیشنهادات بهره وری کار شامل مدیران لیست کارهایی مانند Todoist و Toodledo است ، اما Wunderlist نیست. برنامه های مدیریت پروژه Trello و Asana هر دو پشتیبانی می شوند ، البته نه Wrike یا Basecamp. از بهترین برنامه های یادداشت برداری Evernote و OneNote است ، اما نه نوت بوک Zoho یا حتی Google Keep.

حداقل ، پشتیبانی رسانه های اجتماعی از هیچ حرکتی چشمگیر نیست: فیس بوک ، توییتر ، لینکدین ، ​​اینستاگرام ، وبلاگ Tumblr ، پینترست و Twitch همه پشتیبانی می شوند.

ما همچنین شامل نوازندگان موسیقی ، که به موقعیت IFTTT به عنوان شبکه عصبی برای یک کارخانه سازنده کمک می کند ، کمک می کند. Spotify ، SoundCloud ، Muzik ، Musixmatch ، Songkick و موارد دیگر نمایش داده می شوند ، در حالی که Zapier فقط Spotify و SoundCloud دارد.

دور یک افکار

این که آیا شما از Zapier یا IFTTT استفاده می کنید ، بستگی به این دارد که آیا برنامه هایی که استفاده می کنید پشتیبانی می شوند. به طور کلی ، به نظر می رسد که Zapier بیشتر به سمت توسعه مشاغل و نرم افزارها در نظر گرفته شده است ، در حالی که IFTTT برای استفاده در منزل ، به ویژه برای پشتیبانی از لوازم هوشمند آن ، حس بیشتری را ایجاد می کند.

با نادیده گرفتن موارد استفاده ، باید دور اول را به زاپیر اختصاص دهیم. این برنامه از تعداد بیشتری برنامه پشتیبانی می کند و به هر کاربر امکان می دهد تا برنامه ها را به صف اضافه کند ، تا زمانی که آن برنامه دارای یک API باشد که مبتنی بر REST یا XML-RPC باشد.

دور یک برنده: Zapier

دور دوم: ایجاد گردش کار

در مرحله بعد ، ما قصد داریم با Zapier و IFTTT به ایجاد گردش کار بپردازیم. با Zapier ، یک رابطه خودکار بین دو برنامه “zap” خوانده می شود ، در حالی که IFTTT با تعیین سنتی تر “اپلت” (شرکت مورد استفاده برای استفاده از آنها دستور العمل ها) پیش می رود..

Zapier: نحوه ایجاد Zaps

بعضی اوقات شما ایده خاصی در مورد اینکه چه وظایفی می خواهید برای خودکار سازی داشته باشید ، دارید. دیگران ، شما فقط می دانید که باید راهی برای کار سریعتر و باهوش تر وجود داشته باشد. برای مورد دوم ، Zapier یک واسط قابل جستجو برای کشف zaps برای همه برنامه های شما فراهم می کند.

برای دسترسی به این رابط ، وارد حساب Zapier خود شوید و روی زبانه “integrations” کلیک کنید.

می توانید نام برنامه مورد نظر خود را در یک zap وارد کنید یا آن را از لیست انتخاب کنید. پس از انتخاب برنامه ، صفحه را پایین بیایید بدون اینکه خودتان آنها را بسازید ، چه خستگی هایی را در دسترس شما قرار می دهد.

همچنین اگر می خواهید روابط گردش کار خاص تری ببینید ، می توانید همزمان برنامه ها را وارد کنید. به عنوان مثال ، اگر “Egnyte” و “Slack” را انتخاب کنید ، می توانید خلاصه های احتمالی مربوط به آن دو برنامه را نشان دهید.

Zapier یک جادوگر فراهم می کند تا شما را در روند ایجاد یک zap قدم بگذارد ، که نیاز به تعریف ماشه و یک عمل دارد. بر خلاف اضافه کردن برنامه جدید ، هیچ دانش توسعه خاصی برای این مورد لازم نیست.

در حاشیه سمت چپ ، می توانید zap خود را نامگذاری کنید و مراحل آنها را مرور و ویرایش کنید. صفحه اصلی رابط شامل مرحله فعلی است که با انتخاب یک برنامه ماشه شروع می شود.

می توانید یک برنامه شخص ثالث یا یکی از چندین برنامه Zapier را انتخاب کنید. گزینه ها شامل یک برنامه زمانبندی هستند ، که به شما کمک می کند یک اقدام خاص را در یک برنامه انجام دهید ، مانند ایجاد یک پست همزمان فیس بوک و توییتر یا شروع یک کارزار ایمیل MailChimp.

پس از انتخاب خود ، لیستی از محرکهای احتمالی برای آن برنامه نشان داده می شود. به عنوان مثال ، Evernote را انتخاب کنید و سه محرک معمول ذکر شده را مشاهده خواهید کرد:

  • یادداشت جدید: وقتی ایجاد یک یادداشت جدید ایجاد می شود ، شروع می شود
  • برچسب جدید اضافه شده: وقتی یک برچسب به یک یادداشت اضافه می شود باعث می شود
  • یادآوری جدید: وقتی یک یادآوری مورخ به یک دفترچه اضافه می شود ، شروع می شود

یکی را انتخاب کنید و از شما خواسته خواهد شد که به Zapier اجازه دسترسی به برنامه را بدهید. بسیاری از برنامه ها از OAuth استفاده می کنند ، به این معنی که Zapier رمز عبور شما را ذخیره نمی کند. همچنین می توانید تعیین کنید که Zapier تا چه مدت اجازه دسترسی به آن را خواهد داشت.

Zapier سپس شما را از طریق مراحل خاص برنامه و ماشه ای که در ذهن داشته اید طی می کند. با استفاده از Evernote zap ، مجبور شدیم یک برچسب خاص را انتخاب کنیم و مشخص کنیم که کدام نوت بوک را می خواستیم که zap برای آن استفاده شود.

وقتی این کار را تمام کردید ، Zapier یک آزمایش را انجام می دهد. برای یافتن آن باید یک رویداد ماشه اخیر داشته باشید (با Evernote ، ما به یادداشتی نیاز داشتیم که اخیراً با عنوان “ایده کتاب” برچسب خورده است).

در مرحله بعد ، باید برنامه اقدام خود را انتخاب کنید. این اپلیکیشنی است که در صورت شروع ماشه ، عملی روی آن انجام خواهد شد. به طور کلی ، اقدامات حدود 5 دقیقه پس از شروع محرمانه برای مشترکان یا 15 دقیقه پس از آن برای کاربران رایگان شروع می شود (نگاه کنید به سه دور ، قیمت گذاری).

شما قادر خواهید بود برای جستجو در Zapier لیستی از برنامه های پشتیبانی شده را انتخاب کنید. پس از انجام این کار ، لیستی از اقدامات مردمی ارائه می شود. همچنین می توانید با کلیک بر روی “نمایش گزینه های کمتر رایج” ، اقدامات کمتری را مشاهده کنید.

ما اسلک را به عنوان برنامه اقدام خود انتخاب کردیم و هر وقت برچسب “ایده کتاب” به یک یادداشت اضافه شود ، ماشه ای را برای ارسال پیام مستقیم جدید انتخاب کردیم. با این کار چندین گزینه شخصی سازی ایجاد می شود ، مانند ایجاد DM به نظر می رسد که برخلاف یک بابات Zapier ، ایجاد یک پیام خاص و انتخاب یک نماد ربات از طرف ما آمده است..

پس از انتخاب خود ، می توانید عملکرد را مرور کنید.

بر روی “ادامه” کلیک کنید و Zapier عملکرد را آزمایش می کند تا اطمینان حاصل کند که کار می کند. پس از اتمام ، می توانید مرحله دیگری اضافه کنید یا روی “پایان” کلیک کنید.

zaps را می توان خاموش یا روشن کرد که دوست دارید. ساده ترین راه برای انجام این کار با داشبورد Zapier است ، جایی که می توانید zaps ها را تغییر نام دهید و ویرایش کنید.

داشبورد همچنین دارای برگه هایی برای بررسی نقشهای اخراج شده (سابقه کار) و مجوزهای برنامه (حسابهای متصل) است. برگه سابقه کار به شما امکان می دهد zaps ها را براساس تاریخ و وضعیت zap مانند “موفقیت” ، “متوقف / خطا” و “انتظار / برنامه ریزی” مرتب کنید.

از برگه حسابهای اتصال ، می توانید حسابهای جدید اضافه کنید یا موارد دیگری را که دیگر استفاده نمی کنید غیرفعال کنید. این امر باعث می شود كه مجوزهای ناخواسته را تمیز كنید.

به طور کلی ، Zapier آسان برای استفاده است. ما کارهای فنی دیگری را که می توانید انجام دهید ، که شامل یک منحنی یادگیری بزرگتر است ، لمس نکردیم ، اما اکثر کاربران نیازی به فرو رفتن ندارند که به مکانیک ابزار تبدیل شده اند.

IFTTT: نحوه ایجاد اپلت ها

اپلت ها ، طبق تعریف ، برنامه های کوچکی هستند که برای انجام کارکردهای ابزار طراحی شده اند. برای IFTTT ، اپلتها به روابط ماشه و عملی که بین برنامه ها ایجاد می کنید ، اشاره دارند. همانند zaps ، اکثر اپلت های مورد استفاده قبلاً ایجاد شده اند و تنها کاری که باید انجام دهید اینست که برنامه های خود را انتخاب کنید تا ببینید چه چیزی ممکن است.

وب سایت IFTTT هم برای یافتن اپلت ها ، هم یک برگه “کشف” و “جستجو” دارد. برگه کشف برای پیشنهاد ایده های اتوماسیون طراحی شده است که ممکن است در غیر اینصورت فکرش را نمی کنید.

در بیشتر مواقع ، می خواهید از برگه جستجو استفاده کنید ، به شما امکان می دهد برنامه های خاصی را جستجو کرده و براساس دسته بندی مرور کنید. پس از انتخاب برنامه مورد نظر برای ساختن اطراف ، IFTTT لیستی از اپلت های از پیش ساخته را برمی گرداند.

به عنوان مثال ، “صفحات Google” را وارد کنید و IFTTT توصیه هایی را برای مواردی از قبیل صرفه جویی در توییت در صفحه گسترده و به صورت خودکار ردیابی ساعت کار در Google Drive به شما ارائه می دهد..

برای روشن کردن آن روی هر یک از توصیه ها کلیک کنید.

قبل از اجرای یک اپلت ، لازم است ارتباط بین هر برنامه درگیر و IFTTT را مجاز کنید ، البته.

اگر یک اپلت از پیش ساخته را مطابق با عملکردی که در ذهن داشتید پیدا نکردید ، می توانید با کلیک بر روی دکمه “اپلت جدید” در سمت راست بالای رابط ، برنامه مورد نظر خود را ایجاد کنید. با متن “اگر این پس از آن باشد” با متن بزرگ در صفحه نمایش داده می شود به صفحه جدید هدایت می شوید.

برای افزودن ماشه بر روی “سپس” کلیک کنید. شما به یک صفحه با لیستی از برنامه های پشتیبانی شده هدایت می شوید. فهرست را جستجو کنید یا از نوار جستجو استفاده کنید تا برنامه مورد نظر خود را استفاده کنید.

پس از اجازه دسترسی به برنامه ، اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، لیستی از محرک های احتمالی برنامه مورد نظر برای شما ارائه می شود.

برخی از محرک ها تعاریف زیر ماشه نیز دارند. به عنوان مثال ، اگر هر بار که یک توییت ارسال می کنید باعث ایجاد یک رویداد می شوید ، می توانید انتخاب کنید که شامل retweets وreplies باشد..

پس از آماده شدن ، روی “ایجاد ماشه” کلیک کنید. شما به صفحه اصلی ایجاد اپلت برمی گردید ، جایی که اکنون می توانید بر روی “سپس” کلیک کنید تا یک عمل اضافه کنید.

باز هم ، می توانید لیستی از برنامه ها را انتخاب کنید که هرکدام دارای طیف وسیعی از اقدامات ممکن است. به عنوان مثال ، Google Sheets به شما امکان می دهد یک ردیف به صفحه گسترده اضافه کنید یا یک سلول صفحه گسترده را به روز کنید.

بسته به اینکه چه برنامه ای را انتخاب کنید ، گزینه هایی برای تعریف بیشتر این عملکرد به شما داده می شود. با استفاده از Google Sheets و عملکرد “سلول به روزرسانی” ، ما توانستیم مسیر پوشه ، نام صفحه گسترده ، محل سلولی را نشان دهیم و مقادیر را به توئیت ها بچسبانیم (از توییتر به عنوان ماشه آزمایشی استفاده کردیم).

پس از اتمام این کار ، می توانید اپلای خود را مرور کرده و در صورت رضایت کلیک کنید “پایان” را کلیک کنید.

با مراجعه به جلو ، می توانید از برگه “اپلت ها” در منطقه “اپلایزهای من” برای مشاهده هرچه ساخته اید استفاده کنید. برای روشن یا خاموش کردن آنها ، فقط بر روی اپلت مورد نظر کلیک کرده و از دکمه سوئیچ استفاده کنید.

همچنین می توانید با کلیک کردن روی زبانه “خدمات” در سمت راست برگه اپلت ، سرویس های مجاز برای دسترسی به IFTTT را مشاهده و قطع کنید..

باید روی برنامه کلیک کنید ، روی تنظیمات در صفحه برنامه کلیک کنید ، روی قطع اتصال در صفحه تنظیمات کلیک کنید و سپس تأیید کنید که می دانید چه کاری انجام می دهید. به طور خلاصه: IFTTT به راحتی نمی تواند برنامه های متصل را مانند Zapier مدیریت کند ، که با آن می توان از یک صفحه واحد انجام داد.

در حالی که می توانید سابقه فعالیت را با استفاده از رابط IFTTT مشاهده کنید ، گزینه های حسابرسی اپلت ها و رویدادها به خوبی ساخته شده یا آموزنده نیستند زیرا در Zapier هستند.

دور دو فکر

استفاده از هر دو سرویس آسان است ، اگرچه مبتدی ها ممکن است IFTTT را در دسترس تر پیدا کنند. Zapier گزینه های بیشتری را برای ایجاد روابط برنامه ها و داشبورد بهتری برای نظارت بر همه چیز نسبت به IFTTT فراهم می کند. ما دوباره با Zapier کنار هم هستیم.

برنده دور دوم: Zapier

دور سوم: قیمت گذاری

با داشتن ایده بهتر درباره کاری که هر ابزار می تواند انجام دهد ، این امکان وجود دارد که شما قبلاً بین Zapier و IFTTT انتخاب خود را انجام داده باشید ، براساس آن قابلیت هایی که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

بین این دو همپوشانی کافی وجود دارد که این تصمیم برای برخی افراد واضح نیست. ممکن است تصمیم خود را بر سایر ملاحظات ، از جمله هزینه ، موضوع دور نهایی ما متکی کنید.

برنامه های قیمت Zapier

Zapier طیف خوبی از گزینه های اشتراک را دارد که با یک برنامه رایگان شروع می شود که برای برخی از کاربران کافی خواهد بود. Zapier Free به شما امکان می دهد پنج ضرب و شتم فعال را به طور همزمان حفظ کنید و در هر 100 وظیفه در هر ماه شما را تحت تأثیر قرار دهد (یک کار یک خاتمه کامل است).

با نسخه رایگان ، نمی توانید برنامه های حق بیمه را در zaps قرار دهید. برخی از نمونه برنامه های حق بیمه شامل Salesforce ، Shopify ، PayPal و Quickbooks بصورت آنلاین (بررسی Quickbooks ما را بخوانید).

سایر محدودیت ها در مورد Zapier Free این است که شما مجاز به ایجاد ضربات چند مرحله ای یا کارهای پخش خودکار نیستید. Autoreplay به این معنی است که اگر یک کار به دلیل چیزی مانند سرویس موقتی خاموش انجام شود ، Zapier دوباره امتحان می کند ، بنابراین لازم نیست که به صورت دستی.

اگر این محدودیت ها برای شما کار نمی کنند ، باید چهار سطح اشتراک را انتخاب کنید. مسئله این است که این اشتراک ها ارزان نیستند.

برنامه ها: رایگان: مبتدی: حرفه ای: Professional Plus:
هزینه ماهانه (صورتحساب سالانه)رایگان20 دلار50 دلار125 دلار
هزینه ماهانه (صورتحساب ماهانه)رایگان25 دلار62.50 دلار156.25 دلار
zaps5 در یک زمان20 در یک زمان50 در یک زمان125 در یک زمان
وظایف در هر ماه1001000300010000
برنامه های برترنهآرهآرهآره
Tore Autoreplayنهنهآرهآره

پایین ترین سطح ، Zapier Starter ، شما را در هر ماه 20 دلار بازپرداخت می کند – و تنها درصورتی که از قبل یک سال پیش پرداخت کنید ماه به ماه بروید و هزینه آن 20 درصد بیشتر خواهد بود.

برای اکثر کاربران مشاغل خانگی و کوچک ، برنامه Starter امیدوارم که در صورت نیاز به به روزرسانی به Zapier Professional ، هزینه بیش از دو برابر شود. در ضمن ، اگر حرفه ای سالانه پیش پرداخت کنید ، “پلاس حرفه ای” با قیمتی 125 دلار در هر ماه کاملاً گران است..

اگر ناراضی باشید ، Zapier یک سیاست برگشت پول دارد ، این شامل بازپرداخت برای کسانی است که فراموش کرده اند خدمات خود را لغو کنند یا بعد از استفاده از آن برای چند ماه ناراضی بودند.

برنامه های قیمت IFTTT

IFTTT بدون هیچگونه محدودیتی محدود است. گزینه های اشتراک به هیچ وجه وجود ندارد ، که تعجب آور است با توجه به اینکه این رقابت در بازار اتوماسیون برنامه پراکنده است.

اگر نمی دانید چگونه FTTT در تجارت باقی می ماند ، این شرکت بیشتر به سرمایه گذاران اعتماد دارد. طبق گفته Crunchbase ، بیش از 60 میلیون دلار بودجه دریافت کرده است.

دور سه فکر

دور سه بدون سوال به نفع IFTTT است. در حالی که شایعاتی مبنی بر قطع خدمات اشتراک IFTTT وجود داشته است ، هیچکدام عملی نشده اند. هزینه های سرمایه گذاران برای همیشه دوام نخواهد داشت ، زیرا دوست دارند بازده را مشاهده کنند.

در حال حاضر ، هیچ دلیلی برای انتخاب IFTTT از طریق Zapier در صورت داشتن برنامه هایی که شما استفاده می کنید وجود ندارد ، مگر اینکه Zapier Free پاسخگوی نیازهای شما باشد.

برنده دور سوم: IFTTT

حکم

در دو دوره یک به یک ، ما مشکلی نداریم که بگوییم Zapier سرویس اتوماسیون چشمگیر تر است. این ممکن است به معنای این نباشد که این سرویس بهتر برای شماست.

برای کسانی که به دنبال اتوماسیون استفاده از لوازم خانگی هستند ، Zapier هیچ کمکی نخواهد بود. بیشتر کاربران مشاغل خانگی و کوچک همه برنامه های مورد نیاز خود را تحت چتر IFTTT پیدا می کنند. از آنجا که IFTTT رایگان است و Zapier می تواند گران قیمت باشد ، این کاربران ابتدا می خواهند IFTTT را واگذار کنند. اگر IFTTT پاسخگوی نیازهای شما نیست ، پس از آن ، Zapier (ببینید ما آنجا چه کار کردیم؟).

برنده نهایی: Zapier

کدام یک از ابزارهای انتخابی اتوماسیون شما کدام یک است؟ افکار خود را در زیر به اشتراک بگذارید و از خواندن متشکرم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me