Wix vs Weebly: بهترین وب سایت ساز برای سال 2020 کدام است؟

Wix و Weebly دو قدیمی ترین و بهترین سازنده وب سایت در بازار هستند. آنها پس از ایجاد مارک های خود در ارائه وب سایت های رایگان ، اکنون لیست بلند مدت از برنامه ها را با سازندگان قادر به ایجاد یک وب سایت حرفه ای ورزش می کنند.


در این مقایسه ، ما قصد داریم بیش از 5 دور به پیکس ویکس و وبیلی بپردازیم تا ببینیم کدام یک بهتر است. مانند بسیاری از این قطعات مقایسه ، بسیاری از آنچه ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد ترجیح شخصی است. ما قصد داریم از برندگان خود با منطق پشتیبان گیری کنیم ، اما شما باید افکار ما را بخوانید تا ذهن شما را تشکیل دهد.

اگر می خواهید ببینید که چگونه ما این سازندگان وب سایت را به تنهایی قضاوت کردیم ، بررسی Wix ما و بررسی Weebly را بخوانید.

Setting Up a Fight: Wix vs Weebly

Wix و Weebly آن را به دورهای مختلفی از بهترین سازندگان وب سایت ما راهنمایی و رتبه بندی گردن و گردن در بررسی های ما. این باید یک مقایسه جالب باشد ، زیرا هر دو از لحاظ ویژگی ها و طراحی با قیمت مناسب ، قیمت بسیاری برای ارائه دارند.

ما می خواهیم آنها را با استفاده از پنج معیار مورد استفاده برای ارزیابی سازندگان وب سایت در بررسی های خود ، مقایسه کنیم. ما می خواهیم آنچه را که به دنبال دور می گردیم توصیف کنیم ، جوانب و منافع هر سرویس را به شما ارائه دهیم ، افکار دور را ارائه دهیم و برنده اعلام کنیم. هر کدام از وب سایت های سازنده سه برد یا بیشتر از آن کسب می کند.

از آنجا که Wix و Weebly از نظر رتبه بندی بسیار نزدیک هستند ، ما باید از برخی از tiebreakers استفاده کنیم. بیشتر استدلال ما در افکار دور خواهد بود ، بنابراین قبل از پرش به برنده حتما آنها را بخوانید.

چندین دور وجود دارد که برنده برش مشخصی نیست. به عنوان مثال ، دور سه به اولویت می رسد.

راستش ، شما نمی توانید با هیچ یک از سازندگان وب سایت اشتباه کنید. به هر حال به خاطر این مقایسه ، فقط یک نفر می تواند پیروز شود. اگرچه احتمالاً در حاشیه های نازک قرار دارد ، ما هنوز می فهمیم که بهترین چیست.

1

امکانات

عملکرد اصلی سازنده وب سایت ساده است. شما یک رابط کشیدن و رها کردن استفاده می کنید ، که امیدوارم کاربرد آن بسیار آسان باشد. برای دور اول ، ما در جستجوی ویژگی هایی خواهیم بود که فراتر از خود سازنده است و به شما امکان می دهد وب سایتی بسازید که از مجموع اجزای آن بهتر باشد.

 • «
 • <
 • {شماره صفحه}
 • »

موارد در هر صفحه

2
3
4

از تمام برنامه های ماهانه 500 دلار شروع می شود
رایگان برای 5 گیگابایت

طرح

تم های اولیه

فرم ساز

ویرایشگر HTML

محدود

پشتیبانی انجمن

وکتور هنر گالری

سمعی

فیلم HD

قابلیت استفاده

رابط بکشید و رها کنید

ویرایشگر SEO

پشتیبانی موبایل

مرکز برنامه

پشتیبانی وبلاگ

پشتیبانی تجارت الکترونیکی

ویرایشگر صفحه

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

موارد اضافی

گواهی SSL

نام دامنه

اعتبار تبلیغاتی

بررسی سایت

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

0

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

0

آموزش های ویدئویی

آموزش متن

متفرقه

برنامه رایگان

 • «
 • <
 • {شماره صفحه}
 • »

ویکس

ما به ویژگی های Wix نمره ای عالی دادیم ، و دلیل آن آسان است. طراحی آن با نام تجاری شما تا یکپارچه سازی خدمات شخص ثالث پر از آنهاست. Weebly چیزهای زیادی به جدول می زند ، اما در این دور یک نبرد صعود دارد.

Wix یکی از بهترین فروشگاه های برنامه ای را که ما دیده ایم ، دارد. اکثر گزینه ها توسط Wix ساخته شده اند یا از مارک های شناخته شده ای تهیه شده اند. این امر باعث می شود که تعداد کمتر ، اما کیفیت بسیار بالاتر باشد. این برنامه شامل ناحیه ای است که در آن به یک برنامه نیاز دارید بدون اینکه روند ناامیدکننده از گزینه های کم کیفیت را امتحان کنید تا زمانی که یکی از این موارد را پیدا کنید.

بیشتر برنامه ها نسخه رایگان و محدود را نیز ارائه می دهند. به عنوان مثال ، هتل های Wix دارای نسخه رایگان و پریمیوم هستند. نسخه رایگان هنوز به شما امکان می دهد سیستم رزرو و تنظیم نرخ را تنظیم کنید ، اما از رزرو تلفن همراه یا چند زبان پشتیبانی نمی کنید.

فروشگاه برنامه wix

فروشگاه برنامه Wix را از دیگر سازندگان وب سایت جدا می کند. در حالی که آنها همچنین دارای فروشگاه های اپلیکیشن هستند ، تعداد کمی از آنها احساس جامع بودن نسبت به Wix دارند. همه برنامه ها با کیفیت بالا هستند و با سیستم Wix ایجاد شده کار می کنند.

Wix یک ابزار بهینه سازی موتور جستجو را نیز در وب سایت شما ادغام می کند. می توانید کلمات کلیدی را برای صفحات تنظیم کنید ، توضیحات متا را مشخص کنید و تصاویر را با برچسب های alt ویرایش کنید. همچنین راهنمایی های گسترده ای در مورد سئو ارائه می دهد ، که به شما کمک می کند در نتایج Google بالاتر باشید.

قالب ها روش خوبی برای ایجاد نگاهی به وب سایت و مارک شما هستند. Wix یک قدم جلوتر می رود و یک طراح آرم را ارائه می دهد. پس از پاسخ دادن به چند سؤال ، Wix چندین گزینه آرم برای شما ارائه می دهد که می توانید ویرایش های بعدی را انجام دهید. آرم را می توان به راحتی و بدون قالب بندی در قالب شما در یک موضوع قرار داد.

سازنده آرم wix

ویرایشگر آرم از گالری هنر بردار رایگان که همراه Wix است استفاده می کند. گرافیک با کیفیت بالا بخشی از یک وب سایت خوب به نظر می رسد هزینه ، اما ضروری است. گنجاندن یک گالری با هر برنامه ای باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود و راهی آسان برای اضافه کردن گرافیک به وب سایت شما فراهم می کند.

Wix موارد اضافی مانند گواهی SSL / TLS ، اعتبار تبلیغ و فرم ساز را نیز ارائه می دهد. گزینه های استاندارد برای یک سازنده خوب وب سایت است ، اما کیفیت به مراتب بالاتر از رقبای خود است.

Weebly

Weebly همچنین یک لیست از ویژگی های انباشته دارد. اگرچه می تواند ضربات خوبی با Wix داشته باشد ، اما فاقد کیفیت فروشگاه برنامه Wix است. حتی با این وجود ، چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد و ممکن است متوجه شوید که گزینه های Weebly مناسب تر هستند.

فروشگاه برنامه بزرگتر است ، به طور کلی. گزینه های مختلفی را برای یک هدف خاص پیدا خواهید کرد ، اما شاید لازم باشد بهترین ابزار را برای خود شکار کنید. فروشگاه برنامه احساس می کند وردپرس به این صورت است که باید برخی از برنامه های متوسط ​​را جابجا کنید تا آنچه را که لازم دارید پیدا کنید.

بر خلاف Wix ، اکثر برنامه ها شخص ثالث هستند. گزینه های عالی وجود دارد ، اما سطح ناسازگاری را به فروشگاه اپلیکیشن اضافه می کند. برخی از برنامه ها برنامه های رایگان و پولی ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر حتی یک آزمایش را ارائه نمی دهند.

مرکز برنامه weebly

به نیازها و اولویتها می رسد. ممکن است برنامه ای با Weebly بیابید که بهتر از برنامه های Wix عمل کند ، اما همیشه اینگونه نیست. به عنوان مثال ، چاپگر یک سرویس تحقق عالی است که می توانید به صورت رایگان با وب سایت های Weebly ادغام شوید. به گفته این ، سایر برنامه ها فقط نسخه پولی را ارائه می دهند ، مانند انتصاب ، که یک برنامه رزرو شبیه هتل های Wix است.

شما به عملکرد برنامه برای عملکردهای اساسی وب سایت احتیاج ندارید. وبلاگ و پشتیبانی فرم از گیت درج شده است. Wix باعث می شود تا برنامه وبلاگ نویسی را نصب کنید تا به آن ویژگی دسترسی پیدا کنید.

شما چیزهای اضافی دریافت نمی کنید. Weebly شامل اعتبار تبلیغات ، بررسی وب سایت ، خدمات SEO یا یک گالری هنر بردار نیست. از آنجا که گالری هنری یکی از ویژگی های مورد علاقه ما در Wix است ، حذف آن در این دور به Weebly صدمه می زند.

در حالی که شما نمی توانید Weebly برای پرداخت SEO خود پرداخت کنید ، می توانید آن را ویرایش کنید. همان گزینه ها شامل کلمات کلیدی ، توضیحات متا و برچسب های دیگر در دسترس هستند. چند راهنما وجود دارد ، اما آنها به اندازه Wix احساس جامع نمی کنند. این خیلی مهم نیست ، زیرا بسیاری از اطلاعات سئو به صورت آنلاین وجود دارد.

Weebly دارای یک فروشگاه اپلیکیشن خوب و ویژگی های مفید مانند وبلاگ نویسی داخلی است. ابزار جستجوگرها نیز زیبا است. به طور کلی ، تجربه خوب و قابل توجه است ، اما در سطح Wix نیست.

دور یک افکار

شما با یک سازنده وب سایت یک مرکز برنامه عالی کسب می کنید. پیشنهاد Wix به طور مرتب با بقیه خدمات ادغام می شود ، اما ممکن است فاقد سفارشی سازی باشد که یک برنامه شخص ثالث می تواند ارائه دهد. وبلاگ Weebly به سمت بازار طاقچه حرکت می کند ، اما به قیمت قابلیت استفاده و گاهی اوقات با کیفیت.

فروشگاه برنامه متناسب با نیازهای شما ، ترجیح داده می شود ، بنابراین ارزش بررسی کردن هر دو را دارد. وجه تمایز این دور گالری هنر وکتور است. این یک افزودنی گسترده برای خدمات Wix است و حذف Weebly از آن برای از دست دادن دور کافی است.

دور: ویژگی های Point for Wix

آرم Wix
لوگوی Weebly

2

قیمت گذاری

هنگام انتخاب سازنده وب سایت ، قیمت مهم است. Wix و Weebly برنامه های بسیاری دارند ، اما ارزان ترین آنها دارای فضای ذخیره محدود و پهنای باند هستند. برای به دست آوردن تجربه کامل ، باید از وسط منحنی شروع کنید.

ویکس

از زمان انتشار آن در سال 2006 ، Wix یک گزینه go-to برای وب سایت های رایگان بوده است. ترکیب فعلی برنامه های بیشتری دارد ، اما گروه آزاد هنوز در هسته است. تا زمانی که بتوانید با پسوند دامنه “.wix.com” سر و کار داشته باشید ، چند روش دیگر برای ساخت یک وب سایت عالی به صورت رایگان وجود دارد.

برنامه رایگان دارای نقاط ضعف آن است که کمترین آن پسوند دامنه نیست. همچنین تبلیغات Wix غیر مزاحم در صفحه وب سایت شما قرار داده شده است. برنامه رایگان برای تلاش در سرویس و ساخت وب سایت شما بهترین گزینه است. بعد از آن می توانید به یک برنامه پرداخت شده ارتقا دهید و محدودیت ها را بدون شروع کار حذف کنید.

Wix طرحی را ارائه می دهد که دامنه شما را به سازنده Wix متصل می کند. ما آن را توصیه نمی کنیم. در حالی که این طرح ارزان است ، هنوز باید با تبلیغات Wix سر و کار داشته باشید. همچنین فقط 500 مگابایت فضای ذخیره سازی و 1 گیگابایت پهنای باند به شما می دهد.

اولین طرح “واقعی” Combo است که دارای 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 2 گیگابایت پهنای باند است. Wix شامل یک دامنه رایگان است و همه تبلیغات را نیز از وب سایت خود حذف می کند. برای اکثر کاربران ، این طرحی است که باید از آن استفاده کنید.

با این کار ، برای به دست آوردن فضای بیشتر و حذف محدودیت های پهنای باند ، باید به نامحدود ارتقا دهید. حق بیمه 3 دلاری نه تنها برای فضای ذخیره سازی و پهنای باند ، بلکه برای 300 دلار اعتبار تبلیغاتی نیز ارزش آن را دارد. این طرح مانند Combo است ، در غیر این صورت.

نه نامحدود و نه دسته کوچک موسیقی جاز اجازه نمی دهد یک فروشگاه آنلاین را اداره کنید ، اگرچه. برنامه های تجارت الکترونیکی 3 دلار دیگر هزینه دارند ، اما فراتر از افزودن فروشگاه به وب سایت خود باشید. Wix شامل نرخ محاسبه حمل و نقل ، تخفیف ها و یادآوری های خودکار ایمیل به صورت رایگان است. همچنین شما دو برابر فضای ذخیره سازی را به عنوان نامحدود دریافت می کنید.

در صدر جدول ، برنامه VIP هر آنچه را که تجارت الکترونیکی انجام می دهد ارائه می دهد ، مگر با اضافه کردن یک بررسی حرفه ای وب سایت و پشتیبانی از اولویت. با وجود نزدیک به 10 دلار اضافی در هر ماه ، به نظر نمی رسد ارزش آن را داشته باشد.

کمترین برنامه ها گیج کننده است. اتصال دامنه و دسته کوچک موسیقی جاز معنی چندانی ندارد ، به خصوص وقتی که ارتقاء به نامحدود بسیار ارزان است. سه برنامه وجود دارد که باید به آنها نگاه کنید: تجارت آزاد ، نامحدود و تجارت الکترونیکی. بسته به نیاز شما ، یکی از این برنامه ها بدون آنکه بانک را خراب کنید ، مناسب شما خواهد بود.

Weebly

Weebly در سراسر تخته ارزان تر است و فروشگاه های آنلاین را در یک رده پایین تر معرفی می کند ، اما ویژگی های فروشگاه آنلاین در سطح Wix نیست. هیچ برنامه تجارت الکترونیکی میان رده وجود ندارد ، که در صورت نیاز به ویژگی های تجارت الکترونیکی ، ممکن است به روز رسانی را مجبور کند.

هسته اصلی Weebly ، مانند Wix ، برنامه رایگان آن است. شما باید تبلیغات Weebly غیر تهاجمی را در وب سایت خود نمایش داده و از پسوند دامنه “.weebly.com” استفاده کنید ، اما شما رمزگذاری کامل SSL / TLS ، پشتیبانی مستقیم چت و ایمیل و دسترسی به ابزارهای رایگان SEO را بدست می آورید..

یک برنامه ناخوشایند برای اتصال دامنه شما مانند Wix وجود دارد. این فضای ذخیره سازی یکسانی دارد اما پهنای باند نامحدود دارد و یک دلار کمتر در هر ماه هزینه دارد. ما هنوز طرفدار این نوع برنامه نیستیم.

Starter همان جایی است که ترکیب شروع به درخشش می کند. این طرح و همه مواردی که دنبال می شوند دارای فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند هستند. این همان برنامه نامحدود Wix است ، اما تقریبا نیمی از هزینه. شما دامنه رایگان دریافت می کنید ، بدون تبلیغات Weebly ، رمزگذاری SSL و دسترسی به یک فروشگاه آنلاین ، اگرچه این مجموعه ویژگی محدود است. شما همچنین به 10 محصول محدود هستید.

برنامه Pro در اصل یکسان است ، اما چند ویژگی را اضافه کنید. به عنوان مثال برای برخی از مناطق وب سایت خود از رمز عبور محافظت می کنید. این برای ایجاد یک منطقه عضویت مفید است و فقط دسترسی کاربران به رمز عبور را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین با پشتیبانی از پس زمینه های ویدیویی همراه است. برنامه های حرفه ای اجازه می دهد تا 25 محصول و 100 عضو ثبت نام شده.

با دو برابر قیمت Pro ، می توانید یک برنامه Business دریافت کنید. این طرحی است که ما برای فروشگاه های تجارت الکترونیکی توصیه می کنیم. محدودیت محصول حذف شده است و هیچ هزینه معامله ای نیز برعهده شما نیست. ابزارهای اضافی ، مانند بررسی محصول و یک ماشین حساب حمل و نقل نیز شامل می شوند.

در حالی که برنامه کسب و کار ارزش آن را دارد ، ما نمی توانیم به کمبود یک برنامه تجارت الکترونیکی برای ایجاد شکاف بین آن و برنامه Pro کمک کنیم. در حالی که Starter و بالاتر با پشتیبانی از یک فروشگاه آنلاین همراه هستند ، Business تنها فروشگاهی است که به فروشگاههای اختصاصی تجارت الکترونیکی کمک می کند..

دور دو فکر

Weebly ارزان تر از Wix در تخته است. هر دو طرح مشابهی از برنامه ها را ارائه می دهند ، از جمله یک برنامه رایگان و بی دست و پا برای اتصال دامنه شما. همچنین برنامه های گران قیمت وجود دارد که شامل تعدادی از ویژگی های اضافی ، عمدتاً برای فروشگاه های تجارت الکترونیکی است.

در حالی که ما یک برنامه تجارت الکترونیکی در وسط جاده در Weebly را از دست می دهیم ، ارزش آن غیرقابل انکار است. بیشتر کاربران یک برنامه Pro را در Weebly یا یک برنامه نامحدود در Wix انتخاب می کنند. Weebly این کار را با ارزان تر انجام می دهد ، هرچند که این برد را برای این دور مشخص می کند.

دور: نقطه قیمت گذاری برای Weebly

آرم Wix
لوگوی Weebly

3

طراحی و ابزار

هسته اصلی هر سازنده وب سایت خود سازنده است. در این دور ، ما می خواهیم ببینیم که چگونه می توانید وب سایت خود را با یکی از این ابزارها بسازید. اینجاست که در مورد قدرت سازنده و ابزاری که برای ایجاد وب سایت خود تهیه کرده اید صحبت خواهیم کرد.

ویکس

سازنده Wix قدرت زیادی دارد ، تقریباً به ضرر آن. روشن است که بسیاری از فکرها برای ساماندهی ابزارها برای گردش کار حداکثر مورد استفاده قرار گرفته است. تعداد گزینه ها را نمی توان نادیده گرفت ، و اگر می خواهید ساخت وب سایت خود را بدون منحنی یادگیری شروع کنید ، می تواند بازدارنده باشد..

انتخاب موضوع به همین روش است. این می تواند بسیار زیاد باشد ، فقط به این دلیل که گزینه های زیادی وجود دارد. Wix الگوی همه چیز را از پرتفوی گرفته تا فروشگاه های اینترنتی با زیر شاخه ها در هر یک ارائه می دهد. طیف خوبی از قالب های قابل استفاده وجود دارد که به دام های فزاینده ای نمی رسند که الگوهای سازنده وب سایت معمولاً انجام می دهند.

قالب های wix

قالب ها بیشتر کارهای پا را انجام می دهند. از ابتدا یک وب سایت عملکردی با محتوای ساختگی Wix دریافت خواهید کرد. پس از آن ، این مسئله است که موارد موجود را با محتوای خود جایگزین کنید ، قلم ها را تغییر دهید ، رنگ ها را تغییر دهید و غیره.

در حالی که رابط کاربری پیچیده ای است ، قالب های ساخته شده نقشه راه برای یادگیری آن را ارائه می دهند. این یکی از نقاط قوت Wix است – امکان شروع با یک موضوع و یادگیری رابط کاربری که می خواهید. ما می خواهیم در دور بعد بیشتر درباره آن صحبت کنیم.

ابزار موجود در اختیار شما بسیار عالی است. Wix شامل مجموعه کاملی از متن ، رسانه و ابزارهای عنصر پویا است. شما دسترسی سریع به گالری وکتور هنر نیز دارید ، که یکی از مهمترین مواردی است که وب سایت شما را حرفه ای جلوه می دهد.

بازار برنامه wix

در حالی که به خودی خود تعجب آور نیست ، ترکیب چندین برنامه Wix می تواند چیزی عالی ایجاد کند. به عنوان مثال ، می توانید از Blogs ، Forum ، Chat و Hit Counter استفاده کنید تا حوزه وبلاگ خود را به یک تجربه اجتماعی تبدیل کنید.

وفور ابزارها برای سهولت استفاده چند مانع را ارائه می دهد. گفت ، همه چیز برای این بخش برنده است. Wix به شما ابزاری قدرتمند برای ساختن وب سایت شما می دهد ، مهم نیست که هدف شما چیست.

در خارج از عناصر پویا که الگوهای بسیاری از پیشنهادات Wix را ایجاد می کند ، شما باید پیکربندی وب سایت خود را با فروشگاه برنامه کنید. بیشتر برنامه ها ساده و گسترده هستند. به عنوان مثال ، می توانید Wix Forums و Wix Hit Counter را بارگیری کنید.

Weebly

Weebly الگوهای انتخابی کمتری نسبت به Wix دارد ، اما برای شروع کار هنوز کافی است. بیشتر آنها بر روی جذابیت بصری متمرکز هستند زیرا باید برای یک وب سایت باشد ، اما به اشتباه. در صورت تمایل می توانید یک نگاه ساده و ساده را پیدا کنید.

تم های weebly

قالب ها به اندازه Wix تعاملی نیستند. اکثر آنها چشمک می زنند ، شبیه به ظاهر Squarespace (بررسی مربع ما را بخوانید). در حالی که ما قالب های Squarespace را برای وب سایت های خاص و همچنین الگوهای Weebly دوست داریم ، Wix با انتخاب خود منطقه بزرگتری را پوشش می دهد.

وبی پذیرای اخلاق “کشیدن و رها کردن” است که اکثر سازندگان وب سایت اتخاذ می کنند. رابط تعاملی است ، به این معنی که می توانید عناصر را به معنای واقعی کلمه به صفحه خود بکشید ، نه فقط آنها را دوباره تنظیم کنید. این منجر به یک تجربه بصری می شود که خیال انگیز نیست ، اما کار را تمام می کند.

ویرایشگر weebly

یک نوار کناری تمام عناصری را که می توانید به صفحه شما اضافه شود ، نگه می دارد. کلیک بر روی یکی از آنها و کشیدن آن به موقعیت مورد نظر شما تمام کاری است که باید انجام دهید. عناصری که در نوار کناری ظاهر می شوند خاص صفحه هستند. به عنوان مثال ، بخش کوچکی از عناصر بلاگ نویسی را در صفحه وبلاگ خود خواهید داشت.

وبلاگ weebly نوار کناری

در حالی که انتخاب قالب کوچکتر است ، انتخاب برنامه بزرگتر است. می توانید با استفاده از نوار ابزار بالا در صفحه ویرایش ، فروشگاه برنامه را مرور کنید. این پنجره به فروشگاه برنامه ، که به طور پاک گذاشته شده است ، باز خواهد شد.

اگر برنامه تجارت الکترونیکی را خریداری کردید ، ابزارهای مفید بسیاری وجود دارد. محصولات را می توان به عنوان کالاهای فیزیکی ، بارگیری های دیجیتال یا خدمات ذکر کرد و هر محصول دارای تنظیمات SEO در داخل است. اگر تصمیم به انتخاب برنامه تجاری گرفتید ، می توانید ردیابی خودکار موجودی ، معافیت مالیاتی دستی و نشان های مربوط به سهام کم را نیز در خارج از سهام تنظیم کنید. و محصولاتی که در فروش هستند.

Weebly دارای رابط کاربری تمیز است که اگر اولین سازنده وب سایت شما استفاده کرده اید شهودی است. این گزینه ها ، بدون توجه به هدف وب سایت شما ، و یک فروشگاه بزرگ برنامه ، دارای گزینه های مختلفی است. ما می خواستیم علاوه بر آب نبات چشم ، الگوهای صریح و ساده را ببینیم ، اما همه چیز خوب است.

دور سه فکر

ویکس و وبی با سازندگانشان عالی هستند. Wix دارای رابط پیچیده تری است که اکتشاف را پاداش می دهد ، در حالی که Weebly بیشتر قدرت را با ظاهری ساده مدیریت می کند. مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، اما باید بتوانید به هدف خود برسید.

تفاوت به عناصر پویا و انتخاب قالب کاهش می یابد. هر دو سازنده به اندازه كافی از انتخاب خود استفاده می كنند ، اما شما می خواهید با Weebly یك نگاه صریح و ساده به یك نگاه سخت داشته باشید. به همین دلیل ، ویکس در این دور پیروزی را به دست می آورد.

Round: Design and Tools Point for Wix

آرم Wix
لوگوی Weebly

4

راحتی در استفاده

سازندگان وب سایت به دلیل سهولت در استفاده از آنها وجود دارد. مطمئناً قدرت مورد استقبال است ، اما مفهوم تعامل با صفحه وب شما در ظاهر آنلاین ، همان چیزی است که سازندگان وب سایت می درخشند. ما می خواهیم ببینیم که چگونه به راحتی می توانید یک وب سایت زیبا به همراه Wix و Weebly در آینده ایجاد کنید.

ویکس

Wix یک سازنده پیچیده دارد که به کمال تعجب ، در سهولت استفاده قرار نمی گیرد. قالب ها ، اگرچه متراکم هستند ، نقشه راه برای یادگیری رابط را ارائه می دهند. به معنای پاک ترین عبارت ، با انجام دادن با Wix یاد می گیرید.

پس از انتخاب الگوی خود ، به ویرایشگر منتقل می شوید که صفحه وب و دکمه پنج تا هشت در سمت چپ شما را نشان می دهد. تعداد دکمه ها به الگوی شما و برنامه های اضافی که نصب کرده اید بستگی دارد. هر وب سایت دارای “منوها” ، “پس زمینه” ، “اضافه کردن عناصر” ، “افزودن برنامه ها” و “آپلودها” خواهد بود.

بسیاری از دکمه ها دارای زیر شاخه هستند. به عنوان مثال ، “افزودن عناصر” به شما امکان می دهد متن ، تصاویر ، جعبه ها ، فیلم ها ، موسیقی و موارد دیگر را اضافه کنید. تفکیک باعث می شود دکمه به درخشش نزدیک شود. بین دکمه ها همپوشانی وجود ندارد ، به عنوان مثال ، به این معنی که تمام عناصر شما با استفاده از دکمه “افزودن عناصر” اضافه می شوند.

تنظیمات بخش افزودنی wix

شما در ویرایشگر تغییر ایجاد می کنید. رابط کاربری پشتی مانند WordPress وجود ندارد. وقتی تغییری در وب سایت شما ایجاد شده است ، آن را در زمان واقعی مشاهده خواهید کرد.

پس از پیکربندی همه چیز ، می توانید از رابط کشیدن و رها کردن برای جابجایی عناصر در وب سایت خود استفاده کنید. هنگام انتخاب یک عنصر ، دکمه هایی را برای ویرایش آن نیز مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال ، شما می توانید سایت یک جعبه متن را تغییر داده یا فونت و رنگ را بدون قرار دادن یک عنصر متن دیگر ویرایش کنید.

بخش ویرایش wix

با کشیدن عناصر ، می توانید آنها را دقیقاً در جایی که می خواهید قرار دهید. Wix برای نشان دادن همه موارد در صفحه شما از نشانگرهای Photoshop-esque استفاده می کند. به شما امکان می دهد عناصر را آزادانه جابجا کنید و هنگامی که به یک مورد دیگر نزدیک هستید ، آنها را به جای خود بکشید.

شبکه های wix

لازم نیست وب سایت خود را طراحی کنید. Wix Intelligent Design Design ، وب سایت شما را بطور خودکار ایجاد می کند. همانند طراح آرم ، شما به چند سوال در مورد هدف و نگاه وب سایت پاسخ می دهید و ADI آن را برای شما تنظیم می کند.

ADI مخصوصاً برای فروشگاه های آنلاین است. سؤال می کند که چه چیزی را می فروشید ، کلمات کلیدی برای نام تجاری خود و طرح رنگی که ترجیح می دهید. این روند بیش از چند دقیقه طول نمی کشد و می توانید پس از انجام تغییرات جزئی در وب سایت خود ایجاد کنید.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، طرح ها کاملاً پراهمیت هستند. شما نمی خواهید عناصر پویا یا گزینه های طراحی طاقچه را با ویرایشگر اصلی انتخاب کنید. با این وجود ، برای ایجاد یک وب سایت در کمتر از 10 دقیقه ، ما نمی توانیم شکایت کنیم.

wix adi

Wix قدرت خود را با یک رابط پیچیده که تعجب آور است بسیار آسان مدیریت می کند. با این وجود ، هنوز هم باید آن را یاد بگیرید. عناصر پویا می توانند فضای کاری را مسدود کنند و چیزهای متحرک را به کابوس تبدیل کنند. با این وجود ، استفاده از Wix نسبت به سایر سازندگان وب سایت ، مانند 1 ، ساده تر است&1 سازنده وب سایت ، که مجموعه ای از ویژگی های خوب را دارد که می توانید در شماره 1 ما بخوانید&1 بررسی وب سایت سازنده.

Weebly

Weebly یک رابط کاربری ساده دارد که باعث می شود سرعت سریع وب سایت شما عالی شود. عادت می کند ، اگرچه از سازنده وب سایت دیگری هستید ، می تواند مدتی طول بکشد. به گفته این ، تجربه کشیدن و رها کردن آن ، کارهایی را که در دیگر سازندگان وب سایت ها پیچیده هستند ، ساده می کند.

می توانید یک عنصر را از نوار ابزار سمت چپ انتخاب کرده و آن را به صفحه خود بکشید. Weebly با استفاده از نشانگرها به شما نشان می دهد که عنصر از کجا فرود خواهد آمد و عناصر اطراف آن را برای قرار دادن آن تنظیم می کند.

خطوط شبکه weebly

این مانند یک پازل است ، که برای آن قطعات را انتخاب می کنید. حتی با کمی تجربه طراحی ، همه چیز در صفحه صف آرایی خواهند کرد. در حین آزمایش ، سعی کردیم ویرایشگر Weebly را با اضافه کردن هر چه بیشتر عناصر در یک بخش شکستیم. در حالی که نتیجه خوب به نظر نمی رسید ، وبلی موفق شد همه چیز را مناسب کند.

طراحی weebly

عناصری که می توانید اضافه کنید به کدام صفحه ویرایش بستگی دارد. به عنوان مثال ، هنگام ویرایش وبلاگ خود فقط به عناصر بلاگ نویسی دسترسی خواهید داشت. لازم نیست نگران اضافه کردن عنصر به صفحه ای باشید که می تواند آن را بشکند.

هرچند این محدودیت و سردرگمی را در حین طراحی می افزاید. ما مجبور شدیم فقط برای پی بردن به ابزارهای بلاگ نویسی شکار کنیم تا بدانیم که آنها هنگام ویرایش وبلاگ ظاهر می شوند. شما مانند طراحی خود با Wix کنترل کامل بر طراحی خود ندارید.

شما همچنین ADI را از دست ندهید. جیمدو ، یک سازنده وب سایت که با بررسی جیمدو با آن دوست داشتیم ، سرویس مشابهی را به ADI بنام Jimdo Dolphin ارائه می دهیم. با توجه به بقیه خدمات Weebly ، ما نیز انتظار داریم که در اینجا. متأسفانه ، هیچ نوع دیگری وجود ندارد.

Weebly رابط کاربری بسیار خوبی دارد. برای اکثر وب سایت ها ، استفاده از Wix ساده تر است. به گفته این ، محدودیت هایی در طراحی دارد و هیچ ابزار اتوماتیک پیشنهادی وجود ندارد. اگر می خواهید یک وب سایت ساده درست کنید ، Weebly شگفتی می کند.

دور چهار اندیشه

این دور دشوار بود زیرا Weebly استفاده راحت تر است ، اما به دلیل آن دارای محدودیت هایی است که باعث می شود Wix در کل جذاب تر به نظر برسد. اگر صرفاً روی یک تجربه طراحی ساده متمرکز هستید ، Weebly باید انتخاب شما باشد.

Wix چندان پیچیده نیست. این پیچیده تر از وبیلی است ، اما زمان و عقل سلیم شما را مجرب می کند. Wix با توجه به قدرت و توانایی طراحی خودکار یک وب سایت ، باید این دور را پشت سر بگذارد.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای Wix

آرم Wix
لوگوی Weebly

5

پشتیبانی

پشتیبانی به اندازه سایر مناطق برای یک سازنده وب سایت مهم نیست. رابط کاربری باید انجام شود و اگر اینگونه نباشد ، پشتیبانی نمی خواهد مشکل را حل کند. به همین دلیل ، اکثر سازندگان وب سایت روی آن skimp می کنند. ما به دنبال ابزارهای Wix و Weebly هستیم تا با این وجود ابزارهای خود را که نیاز به پشتیبانی زیادی ندارند ، به مشتریان خود بپردازند و فراتر از این باشند.

ویکس

Wix پشتیبانی خود را در اطراف مرکز راهنمایی متمرکز می کند ، با توجه به اینکه چگونه سازنده کارآمد است ، معقول است. در حالی که پشتیبانی مستقیم در دسترس است ، برای یافتن آن باید یک روند آزار دهنده را در مرکز راهنمایی طی کنید.

مرکز راهنما دارای مقالاتی است که شامل 34 موضوع است. وقتی به سراغ آنها رفتیم ، متوجه شدیم که آنها به دو دسته تقسیم می شوند: سؤالات متداول و آموزش. اما Wix آنها را مانند این دسته بندی نمی کند.

مرکز راهنمایی wix

سؤالات متداول تقریباً به هرچیزی که می توانید رویاپردازی کنید ، حتی اساسی ترین سؤالات را نیز شامل می شود. ما یک مقاله اختصاصی برای تمدید پرداخت خودکار Wix Logo پیدا کردیم که به سادگی می گفت Wix Logo یک بار هزینه است. در حالی که اکثر مردم این موضوع را می دانند ، تصور کردن کسی که این سؤال را دارد دشوار نیست.

آموزش های بیشتر تعداد بیشتری مقاله در مرکز راهنمایی دارند. این پیاده روی ها با دستورالعمل های مرحله به مرحله ارائه می شوند ، بدون کپی کردن غیر ضروری در مورد اینکه چرا می خواهید کاری انجام دهید. آموزش های ساده ، مانند تغییر طرح هدر ، با یک فیلم نیز همراه است.

Wix پشتیبانی مستقیم از طریق تلفن و ایمیل را ارائه می دهد. پس از مشورت با مرکز راهنمایی ، به روشنی در نظر گرفته شده است ، اگرچه روند یافتن فرم های تماس باعث خشمگین شدن است.

شما باید یک مقاله را در مرکز راهنمایی بیابید ، “” آیا “زیر” آیا این به سؤال شما پاسخ داده است “را انتخاب کنید؟ بخش ، یک سیستم کمک خودکار را طی کرده و سپس به صفحه تماس منتقل می شوید.

پشتیبانی ارائه می شود ، اما پیدا کردن آن دشوار است. به گفته این ، ما مرکز راهنمایی را خیلی دوست داریم. باید بتواند به بیشتر سؤالات پاسخ دهد. اگر شما نیاز به تماس با پشتیبانی دارید ، خوشبختانه این روند را طی می کنید.

Weebly

ساختار پشتیبانی Weebly شبیه به Wix است ، یک مرکز راهنمایی در هسته برای پاسخ به بیشتر مسائل است. برخلاف Wix ، Weebly یک مسیر مستقیم برای تماس با پشتیبانی دارد ، هر چند. گزینه های تماس بیشتر نیز وجود دارد.

مرکز راهنما به شش موضوع شامل تجارت الکترونیکی ، ساخت وب سایت و بازاریابی ایمیل تقسیم شده است. خرده موضوعات در هر موضوع وجود دارد ، بنابراین می توانید آنچه را که از صفحه اصلی می خواهید پیدا کنید. اگر می خواهید سلسله مراتب را کاملاً دور بزنید ، یک نوار جستجو نیز در بالا وجود دارد.

مرکز کمک Weebly

مقالات به خوبی نوشته شده اند ، مجهز به دستورالعمل های مرحله به مرحله و تصاویر بزرگ ، اما دستورالعمل ها دارای برچسب نیستند. اگر در یک مرحله خاص در روند گیر کرده باشید ، اسکن مقالات دشوار می شود. آموزش های ویدئویی نیز در آن جبهه کمک می کند.

Weebly یک انجمن اجتماع را فراهم می کند ، که یکی از قوی ترین زمینه های پشتیبانی است. به راحتی می توانید فعالیت کنید و بسیار فعال باشید. در حین مشاهده ما ، یک مدیر در عرض یک ساعت به بیشتر پست ها پاسخ داد.

در صورت نیاز به تماس با پشتیبانی ، می توانید از هر مکانی در مرکز راهنمایی این کار را انجام دهید. Weebly ایمیل ، تلفن و چت را ارائه می دهد. مانند Wix ، Weebly شما را به سمت مرکز راهنمایی سوق می دهد اما احساس می کند بیشتر از یک بیل مانند یک لانه است..

پشتیبانی در مورد گزینه ها است و مشخص است که وبی آن را می فهمد. اگر به نماینده احتیاج دارید یا می خواهید خودتان به این موضوع بروید ، ابزارهایی برای شما وجود دارد. در مقایسه با روند دشوار Wix ، همه چیز به دنبال Weebly در این دور خوب است.

دور پنج افکار

نه ویکس و نه وبلی پشتیبانی بدی ندارند. شما می توانید تقریباً هر آنچه را که لازم دارید در مراکز راهنمایی آنها پیدا کنید و در صورت جستجوی پشتیبانی مستقیم در دسترس است. در حالی که کیفیت یکسان است ، سهولت نیست. Weebly یک سیستم پشتیبانی ساده دارد که تمام گزینه های خارج از خانه را ارائه می دهد ، که برای پیروزی در این دور کافی است.

دور: نقطه پشتیبانی برای Weebly

آرم Wix
لوگوی Weebly

6

حکم

Wix و Weebly دو سازنده وب سایت با بالاترین امتیاز ما هستند ، بنابراین جای تعجب ندارد که این مقایسه نزدیک بوده است. شما نمی توانید با هر یک اشتباه کنید ، اما ، هنگامی که در مقابل یکدیگر قرار می گیرید ، مشخص است که Wix دارای قدرت ، قابلیت استفاده و ویژگی هایی است.

Weebly دارای قدرت مناسب و رابط کاربری آسان است ، اما با توجه به قیمت و پشتیبانی از آن می درخشد. اگر می خواهید چند دلار پس انداز کنید ، این یک انتخاب عالی است. اگرچه باید در تصمیمات طراحی قربانی کنید.

خوشبختانه ، شما می توانید هر دو را به صورت رایگان امتحان کنید تا ببینید کدام یک برای شما بهتر است.

برنده: Wix

از Wix یا Weebly استفاده کرده اید؟ کدام یک را بیشتر دوست داری؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map