بهترین VPN برای لینوکس 2020

پنهانی نیست که کاربران لینوکس برای استفاده از سیستم عامل انتخابی خود مبلغی را پرداخت می کنند: در حالی که شما از تنظیم رایانه های شخصی و فضای خسته کننده خود برای سفارشی کردن رایانه خود ، آنطور که می بینید ، آزاد می شوید ، بسیاری از نرم افزارها بدون هیچ گونه عرق جدی در مغز شما این کار را نمی کنند. پایان. شبکه های خصوصی مجازی تفاوت چندانی ندارند ، به همین دلیل Cloudward.net لیستی از بهترین VPN را برای لینوکس جمع کرده است.


با این حال ، لازم به ذکر است که یک سلب مسئولیت کوچک در دستور کار است: از بین بررسی های VPN ما تعداد زیادی از ارائه دهندگان وجود دارد که با Linux خوب کار می کنند ، اما در این مقاله وجود نخواهد داشت. این بدان دلیل است که هر VPN که از پروتکل OpenVPN استفاده می کند – که بیشتر آنهاست – قابل اجرا است که بتواند روی لینوکس کار کند..

با این حال ، به عنوان تنظیم این کار به تخصص خاصی نیاز دارد ، برای این مقاله ما به ارائه دهندگان VPN که همراه با مشتری های بسته بندی شده لینوکس هستند مستقیم از دروازه می چسبیم. خدمات زیر همه را فقط بعد از زدن چند دکمه نصب کار می کنند ، هیچ مهارت پیشرفته ای لازم نیست. کاربران مک تقریباً با همان مسائل کار می کنند ، به همین دلیل ما لیستی مشابه بهترین VPN را برای مک تهیه کردیم.

فقدان مشتری های لینوکس به همین دلیل است ، به عنوان مثال ، در حالی که Cloudward.net بهترین VPN ExpressVPN بهترین مکان را در این لیست پیدا می کند ، یکی دیگر از ارائه دهندگان برتر ، NordVPN ، نمی کند (بررسی NordVPN ما را بخوانید تا دریابید که چرا چنین است؟ شرمنده) در همان زمان ، یک سرویس بسیار دوست داشتنی که در غیر این صورت همیشه به نظر می رسد که توجه ما ، ملاود را به خود جلب کند ، با رنگ های پرواز همراه است.

بهترین VPN برای لینوکس 2020

چه چیزی باعث بهترین VPN برای لینوکس می شود

مهمترین نکته برای آنچه بهترین VPN را برای لینوکس ایجاد می کند ، این است که آیا این فقط عملکرد آن است یا خیر: اعضای تیم پنگوئن معمولاً در درک چگونگی کار یک برنامه خوب هستند ، بنابراین یک رابط کاربری گرافیکی (پنجره ای که در واقع شما از یک برنامه استفاده می کنید) دکمه ها و ضامن ها و موارد مشابه) یک نیاز اصلی نیست.

با این حال ، ما برای ارائه چیزی جز رابط خط فرمان ، چند نکته را با برخی ارائه دهندگان تفریق نکردیم: به هر حال هیچ مطلبی وجود ندارد که بسیار کاربر پسند باشد. علاوه بر این ، ما همچنین از معیارهای استاندارد معمول پیروی کردیم ، مانند اینکه آیا VPN ایمن است ، آیا می تواند سانسور اینترنت و geoblocks را دور بیندازد ، تمام مواردی که VPN را VPN می کند..

هیچ کدام از بدترین انتخاب های VPN ما را که در Cloudward.net به عنوان پرکننده استفاده می شود ، پیدا نخواهید کرد ، این مطمئناً است: هر یک از ارائه دهندگان زیر به خودی خود عالی هستند ، آنها فقط با نصب آسان ، زندگی کاربران لینوکس را آسان تر می کنند. مشتری موجود است ما بهترین فضای ذخیره سازی ابری خود را برای لینوکس و بهترین پشتیبان گیری آنلاین برای مقالات لینوکس با همان فلسفه در ذهن خود نوشتیم.

1. بهترین VPN برای لینوکس: دسترسی به اینترنت خصوصی

هرچند عشق به PIA مهم نیست که چطور آنرا قطع کنید ، اما وقتی به تمام مشتری های Linux موجود در ارائه دهندگان VPN نگاه می کنید ، برنده کاملاً واضح است. همانطور که در بررسی PIA ما اشاره کردیم ، این سرویس بسیار آسان است و از آنجایی که مشتری لینوکس آن یک درگاه مستقیم است ، Team Penguin مزایایی را دوباره به دست می آورد..

نصب PIA در بدترین حالت ، چند دقیقه طول می کشد ، مانند تنظیم سایر ویژگی های امنیتی اضافی و یا سایر موارد دلخواه دیگر. این سرویس با رها کردن مشتری خود به شکلی که در آن قرار دارد ، به کاربران واقعی لینوکس لطف کرده است ، و ما خوشحال تر از این هستیم که جایزه برتر را برای این کار اعطا کنیم..

دلایل دیگر دسترسی ما به اینترنت خصوصی را دوست داریم

شما به احتمال زیاد از قبل به دلیل فعالیتهای بسیاری علیه جاسوسی توسط ISP های آمریکایی و به نفع بی طرفی خالص ، PIA را می شناسید. این ذهنیت بدون سیم یا زنده فقط پوشیدن پنجره نیست ، بلکه: PIA اقدامات بسیار محکمی در محافظت از داده های شما در هنگام مرور وب دارد ، از جمله رمزگذاری AES 256 بیتی و سوئیچ کشتن ماشه.

این همچنین یکی از بهترین VPN برای تورنت است که به دلیل برخورد آرامش نسبت به اشتراک پرونده و بسیاری از سرورهای بسیاری که در سراسر جهان پراکنده شده اند ، تورنت می کند. مخالفت با PIA بسیار کم است (به خصوص اگر شما به دنبال بهترین VPN برای لینوکس برای پورنو هستید) ، بنابراین ما همیشه بیشتر از این که بخواهیم خوانندگان خود را به بررسی ضمانت پرداخت پول هفت روزه توصیه کنیم ، خوشحال می کنیم..

2. AirVPN

یکی دیگر از سرویس های VPN که مشتری خود را به راحتی به لینوکس منتقل کرده است ، AirVPN اساساً مقام دوم را بدست می آورد زیرا مشتری ، در عین حال کافی ، فقط با استاندارد تعیین شده توسط PIA مطابقت ندارد. رابط کاربری گرافیکی قدیمی به نظر نمی رسد ، گاهی اوقات دکمه ها پیدا کردن آن سخت است و احساس می کنید مثل این شخص مسئول اخراج شده است قبل از اینکه بتواند طرح را بهینه کند.

به گفته این ، هر آنچه که شما نیاز دارید ، در واقع از آنجاست که از تست سرعت ، تا تست نشت DNS ساخته شده است. همانطور که در بررسی AirVPN ما اشاره کردیم ، به نظر می رسد در مورد این سرویس همه چیز به معنای این نیست که کاربران لینوکس قادرند ضمن مرور ناشناس بودن ، از یک تجربه کامل و همچنین بهینه بهره مند شوند.

دلایل دیگر اینکه چرا AirVPN را دوست داریم

AirVPN یکی از بهترین VPN ما در چین است که به دلیل فداکاری آن به امنیت و گمنامی بودن ، انتخاب می کند. اگر امنیت یک نگرانی اصلی است ، AirVPN همچنین قابلیت عملکرد Tor را فراهم می کند ، که به شما امکان می دهد از مرورگر Tor استفاده کنید در حالی که VPN خود را نیز فعال کرده است. این بدان معناست که به هنگام گشت و گذار در وب ، به سختی آبها را آب می خورید.

AirVPN یکی از معدود خدمات VPN است که یک آزمایش رایگان ارائه می دهد ، اگرچه برای دریافت یک کلید ، باید یک نامه دوستانه برای شرکت ارسال کنید. اگر ادعای شما شایسته تلقی شود ، قبل از اینکه بخواهید به یکی از برنامه های کاملاً مقرون به صرفه سرویس متعهد شوید ، چند روز با AirVPN سروصدا می کنید. احتمال این وجود دارد که خدمات را به خوبی انجام دهید.

3. TorGuard

TorGuard اسب تاریکی مورد علاقه Cloudward.net است که در هر زمان ارزیابی آن ، همیشه خیلی خوب عمل می کند ، اما همیشه وجود دارد که آن را از قسمت فوقانی دور نگه دارد. وقتی صحبت از پشتیبانی از لینوکس می شود ، این بسیار اتفاق می افتد: گرچه TorGuard یکی از ارائه دهنده های معدودی است که حتی یک مشتری Debian را ارائه می دهد ، اما کمی استخوان لخت است و به سادگی جایگاهی بالاتر از مکان سوم را تضمین نمی کند.

torguardclientarea

گفته می شود ، اگر نمی خواهید دستان خود را کثیف کنید (بیا ، آیا شما در Team Penguin هستید یا خیر؟) ، تجربه کاملاً خوبی در مورد اجرای TorGuard در لینوکس را تجربه خواهید کرد ، حتی بیشتر اگر این را در نظر بگیرید که خدماتی که شما را مجبور به گرفتن زیر ضرب المثل کنید تا مهمترین سیستم عامل مورد نظر خود را از آن استفاده کنید..

دلایل دیگر اینکه چرا TorGuard را دوست داریم

همانطور که می توانید در بررسی TorGuard ما بخوانید ، به نظر می رسد نام بازی برای این سرویس شخصی سازی شده است. تنظیمات بسیار کمی در TorGuard وجود دارد که نمی توانید آنها را گنگ بزنید ، و این را برای هر یک از رایانه های DIY DIY که به عنوان کاربر لینوکس ما تعریف می کنیم ، ضروری می کند. اگر دوست دارید با تنظیمات اشتباه بگیرید ، احتمالاً باید ضمانت برگشت هفت روزه پول TorGuard را بررسی کنید.

صفحه اصلی TorGuard 2017

با این وجود ، این هم نکته مهمی در استفاده از این سرویس است ، زیرا بسیاری از مواردی که شما با استفاده از VPN های دیگر مجبورید بصورت دستی ترتیب دهید ، مانند دستیابی به ممنوعیت Netflix VPN با خرید مکانهای جدید سرور. اگر این کار بزرگی برای شما نباشد ، از استفاده از سریعترین سرویس های VPN در اطراف لذت خواهید برد و بسیار ارزان است ،.

4. مولود

یکی دیگر از اسبهای تیره رنگ ، مولود توسط یک شرکت کوچک سوئدی ساخته شده است که به نظر نمی رسد به سختی ستاره شود. به گفته این ، مشتری لینوکس آن مناسب افرادی است که زنگ و سوت را دوست ندارند و به ظریف ترین طرح ها اهمیت نمی دهند. ممکن است مثل یک تعارف به عقب برگردد ، اما این فقط به این دلیل است که: مولود کار را تمام می کند ، اما این در مورد آن است.

صفحه اول مولود

این نرم افزار به صورت تاربالو بسته بندی می شود و پایگاه دانش سرویس جزئیات و جزئیات مربوط به هر مرحله از مراحل نصب را ارائه می دهد. مسلماً ، آرزو می کنم که راهنمای دارای تصاویر باکیفیت باشد. اما تصور می کنم از آنجا که این مراحل نصب خط فرمان است ، تصاویر فوق العاده مهم نیستند.

همانطور که با ارائه دهندگان ذکر شده در بالا ، می توانید مستقیماً کد نصب را مستقیماً در ترمینال کپی و جایگذاری کنید. 

دلایل دیگر اینکه چرا ما مولود را دوست داریم

اگرچه ملاوود اولین انتخاب ما نیست ، اما یکی از این ارائه دهندگان است که باعث می شود نگرش آنها را تحسین کنید. این شرکت به شدت از حریم خصوصی مشتریان خود محافظت می کند و میزبان تنظیمات رمزنگاری و همچنین چندین پروتکل VPN را برای شما فراهم می کند تا از گزینه های دیگری که در اختیار شما قرار می دهد حتی با برخی از ارائه دهندگان برتر ما نیز استفاده کند ، با آنها رقیب شود..

mulvad-pay-by-cash

مولود یک آزمایشی سه ساعته را ارائه می دهد ، که فقط باید زمان کافی را برای شما فراهم کند تا بتوانید خدمات را از طریق سرعت های خود انجام دهید. گرچه ممکن است نیاز بسیاری از افراد را برآورده نکند ، قطعاً ملاوند خدمتی است که می تواند در سالهای آینده تماشا کند و برای برخی از حرفهایهای حریم خصوصی به نقطه شیرین خواهد رسید.

5. ExpressVPN

ما در ابتدا تردید کردیم که ExpressVPN را در این گردهمایی قرار دهیم زیرا حتی مشتری لینوکس نیز ندارد ، بلکه فقط یک رابط خط فرمان ارائه می دهد ، مجموعه ای از دستورات شما می توانید در ترمینال خود وارد کنید تا تقریباً همان نتایج GUI را بدست آورید. مشتری را فعال کنید. این می تواند درد بزرگی داشته باشد و کاربران تازه کار احتمالاً باید از آن دور شوند.

با این حال ، دستورات سوالات اندک و ساده است و تنظیم ExpressVPN در زیر لینوکس یک نسیم است ، به این معنی که این مورد علاقه Cloudward.net به رغم نداشتن رابط کاربری گرافیکی و حتی داشتن GUI ، به سختی به نقطه شماره 5 می رود و باعث می شود احساس یک بار دیگر برگردید. در دهه 80.

دلایل دیگر اینکه چرا ExpressVPN را دوست داریم

اگر می خواهید با وارد کردن چند دستور ناراحت شوید ، احتمالاً قدرتمندترین VPN را در اختیار شما قرار می دهد. همانطور که می توانید در بررسی ExpressVPN ما بخوانید ، این سرویس سرعت های مجنون و قابلیت استفاده بسیار خوبی را ارائه می دهد ، اگرچه امکان تنظیم تنظیمات پیشرفته از طریق Linux CLI می تواند کمی پیچیده شود.

انتخاب ExpressVPN به معنای ایجاد اختلاف بین قابلیت استفاده و راحتی است که فقط شما می توانید با آن تماس بگیرید. خوشبختانه ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را برای کمک به شما در فکر کردن فراهم می کند. همچنین این بهترین VPN برای Netflix است ، به این معنی که ناخواسته های جریان دهنده با استفاده از لینوکس ممکن است برخی از دستورات تایپ شده را تنظیم کنند.

سخنان محترم

در زیر چند ارائه دهنده دیگر که نوعی تجربه لینوکس را ارائه می دهند ، اگرچه معمولاً به برخی از پیشرفت های پیشرفته نیاز است. همه ارائه دهندگان زیر به خودی خود عالی هستند ، آنها فقط عملکردهای افزونه ای را که ما احساس کردیم برای یک VPN خوب Linux ساخته نیستند ندارند..

VyprVPN

ارائه دهنده دیگری که یک رابط کاربری گرافیکی را برای یک CLI خالی می کند ، VyprVPN فقط ویژگی مشابه ExpressVPN را ندارد ، به این معنی که قرار دادن دستورات تایپ شده بیشتر فداکاری است. همانطور که می توانید در بررسی VyprVPN ما بخوانید ، با این حال ، این قربانی ممکن است برای برخی از افرادی که به امنیتی که سرویس ارائه می دهد ، ارزش آن را داشته باشد..

NordVPN

NordVPN یکی از ارائه دهنده های بسیاری است که باید در این لیست قرار داشته باشد ، به این دلیل نیست که کاربران Linux می توانند تنها با اتصال اتصال OpenVPN به سرورهای خود متصل شوند. در حالی که این مورد برای بسیاری از جانبازان لینوکس کار بزرگی نیست ، با رویکرد تازه کار این مقاله کاملاً منطبق نبود ، به این معنی که ما مجبور شدیم این سرویس عالی را به ذکرهای محترم واگذار کنیم.

نه اینکه NordVPN در این امر تنها باشد ، می توانید در مورد بررسی CyberGhost و بررسی IPVanish ما ، دو مورد دیگر را نیز بخوانید. هر سه ارائه دهنده یک چیز مشترک دارند: همه آنها اسکریپت های ساده ای را برای رفتن دارند که به شما امکان می دهد بدون اتصال به یک اتصال VPN تنظیم کنید.

اگر به مرور چند آموزش توجه ندارید ، راه اندازی OpenVPN از طریق هر یک از آنها نسیم است. تعداد انگشت شماری از دستورات را وارد کنید ، چند فایل را بارگیری کنید و در عرض چند دقیقه اینترنت را مرور می کنید ، با این پاداش که به نظر می رسد مانند نوعی تکنسین ساز باشید.

نتیجه

کاربران لینوکس غالباً با ساختن نرم افزاری که برای کار سیستم عامل طراحی نشده باشد ، کاملاً تلاش خواهند کرد ، با این حال ، کلیه ارائه دهندگان فوق یا شما یک مشتری سفارشی را به شما پیشنهاد می دهند یا ابزاری را برای کم و بیش ساخت خودتان به شما پیشنهاد می دهند..

گرچه این ممکن است همیشه آن چیزی باشد که شما به دنبال آن نیستید ، به روشی انتخابی است که شما در روزی که تصمیم به پیوستن به تیم پنگوئن گرفتید ، انتخاب کردید. اگرچه همه ما بعد از چند ساعت کار نکردن در آن سردردهای ناخوشایند داشته ایم ، در پایان همیشه این موضوع را می فهمیم.

نظر شما در مورد بهترین VPN ما برای انتخاب لینوکس چیست؟ آیا چیزی را که باید بدانیم از دست داده ایم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. وقتی اینجا هستید ، بایگانی VPN ما را بررسی کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map