بهترین روتر VPN سال 2020

در این روزهای نظارت بر ترافیک آنلاین ، بازاریابی هدفمند و جرایم سایبری ، عضویت در یک سرویس VPN که هویت و موقعیت مکانی شما را پنهان می کند ، بیشتر از همیشه حس می کند. در واقع ، این ایده خوبی است که از کل شبکه WiFi خانگی خود محافظت کنید.


در حالی که بسیاری از بهترین خدمات VPN از اتصالات همزمان برای چندین دستگاه پشتیبانی می کنند ، معمولاً اینها بیش از سه تا پنج مورد نخواهد بود. (بررسی NordVPN ما را برای VPN که از شش پشتیبانی می کند بخوانید). این محدودیت ها بدان معنی نیست که اگر یک روتر دارای قابلیت VPN بخرید ، باید هزینه بیشتری را برای اشتراک های VPN اختصاص دهید..

در طول این راهنما ، ما روی پنج روتر بهترین VPN موجود امروز لمس خواهیم کرد. ما در تجزیه و تحلیل خود هم سازگاری و هم قدرت را در نظر خواهیم گرفت. با انتخاب یک سرویس VPN با کیفیت از کتابخانه بررسیهای VPN ما و جفت کردن آن با یکی از این روترها ، نه تنها قادر خواهید بود از رایانه ها و تلفن های هوشمند خود محافظت کنید ، بلکه کنسول های بازی ، تلویزیون های هوشمند و سایر دستگاه ها و دستگاه های IoT نیز به شما امکان می دهد..

چه چیزی بهترین روتر VPN را ایجاد می کند

قبل از اینکه به بهترین انتخاب های روتر خود برسیم ، بیایید بررسی کنیم که چه روتر برای کار با یک سرویس VPN به خصوص خوب است. دانستن آنچه باید جستجو کنیم و چرا باید به جستجوی آن بپردازیم ، به شما کمک می کند ملاحظاتی را که هنگام انتخاب خود در نظر گرفته ایم درک کنید و به شما کمک می کنیم در جستجوی خودتان پیشگویی کنید اگر پیشنهادات ما جوابگوی نیاز شما نباشد.

فقط از هر کسی بپرسید که مهمترین آنها در روتر برای چیست و “سرعت” احتمالاً جواب خواهد داد. هنگامی که در حال خرید روتر بی سیم با اهداف خود از VPN استفاده می کنید ، سرعت آن حتی بحرانی تر می شود.

به این دلیل است که VPN به منظور محافظت از حریم خصوصی شما از ترافیک شبکه از طریق سرور VPN استفاده مجدد می کنند. حتی اگر شما در یکی از سریعترین سرویس های VPN موجود امروز هزینه می کنید ، حداقل سرعت کمی را انتظار دارید.

روترهای بی سیم AC

یکی از مهمترین ملاحظات سرعت در هنگام خرید روتر ، اطمینان از خرید روترهایی است که از سریعترین استاندارد بی سیم استفاده می کند. در حال حاضر ، برای اکثر دستگاه ها ، این 802.11ac است که جایگزین استاندارد 802.11n شد. روترهایی که 802.11ac را اجرا می کنند ، معمولاً بی سیم AC نامیده می شوند. کسانی که دارای 802.11n هستند Wireless N هستند.

حتما این قسمت را درست دریافت کنید ، زیرا بسیاری از روترهای فروخته شده با وجود اینکه شش برابر کندتر هستند ، هنوز از 802.11n استفاده می کنند.

روترهای بی سیم AD که از استاندارد 802.11ad استفاده می کنند ، شروع به دستیابی به بازار نیز می کنند. اگر تمایل دارید هنگام استفاده از وسایل الکترونیکی در لبه برش بمانید ، ممکن است بخواهید با رفتن به Wireless AD ، شبکه WiFi خانگی خود را پیشروی کنید و از آینده محافظت کنید. متأسفانه ، بسیاری از افراد موجود از نصب VPN پشتیبانی نمی کنند.

روترهای دو باند و روترهای سه باند

همچنین ، به دنبال حداقل یک روتر دو باند باشید. بیشتر دستگاه ها با استفاده از باند 2.4 گیگاهرتزی بصورت پیش فرض متصل می شوند. بنابراین بیشتر دستگاه هایی را که همسایگان شما احتمالاً از آنها استفاده می کنند ، انجام دهید. نتیجه تراکم سیگنال زیادی است که می تواند منجر به کندتر سرعت داده شود.

روترهای دو باند همچنین می توانند با استفاده از باند 5GHz ، که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند ، انتقال دهند. همه روترهای 802.11ac باند دوتایی هستند ، در حالی که در مورد 802.11n یکسان نیست. دستگاه اتصال شما مانند لپ تاپ شما به یک آداپتور شبکه ای نیز پشتیبانی می کند که از 5 گیگاهرتز پشتیبانی می کند.

بهتر است به اصطلاح “روترهای سه باند” نامیده شود. روترهای سه باند سه سیگنال جداگانه پخش می کنند ، که اگر به درستی بین دستگاه های شما تقسیم شود ، نوعی مانند اجرای سه روتر جداگانه است. با استفاده از این روترها ، یک فرکانس 2.4 گیگاهرتز و دو فرکانس 5 گیگاهرتز دریافت خواهید کرد.

روترهای بی سیم AD ، که در بالا به آنها اشاره شد ، می توانند از طریق باند 60 گیگاهرتزی نیز انتقال دهند. در تئوری ، این باند می تواند با سرعت 7Gbps اجرا شود. با این حال ، سرعت عمل نظری به ندرت در عمل حاصل می شود. همچنین ، باندهای فرکانس بالاتر دامنه طولانی ندارند. با این حال ، سریعتر بهتر است ، به خصوص وقتی که با VPN سروکار دارید.

روترهای MIMO

تعداد آنتن ها نیز مهم است. روتر با دو آنتن از یکی از آنهایی که برای ارسال و دیگری برای دریافت استفاده می کند. این پیکربندی اصلی اکثر روترهای کم مصرف است و SISO نام دارد که مخفف “ورودی تک ، تک خروجی” است.

روترهای پیکربندی شده برای ورودی های متعدد و خروجی های متعدد روتر MIMO نامیده می شوند. سریعترین روترها امروز از پیکربندی MIMO استفاده می کنند. روتر با چهار آنتن از دو برای ارسال و دو برای دریافت استفاده می کند. دو جریان داده به معنی دو برابر کردن نرخ داده است.

آنتن های متعدد همچنین به اطمینان از قابلیت اطمینان اتصال کمک می کنند زیرا هر آنتن سیگنال متفاوتی را دریافت می کند ، که روتر می تواند برای ایجاد یک قوی تر ادغام شود. این روش به پیکربندی آنتن در سیستم های بی سیم ، تنوع مکانی گفته می شود.

در هنگام خرید روتر ، فقط در هنگام شمارش آنتن ها دقت کنید ، زیرا برخی از آنها با بیش از دو نفر هنوز هم می توانند فقط با یک دستگاه ارتباط برقرار کنند. اینها همان چیزی هستند که به عنوان روترهای تک کاربر MIMO (SU-MIMO) شناخته شده اند. MIMO های چند کاربره (MU-MIMOs) می توانند همزمان با چندین دستگاه صحبت کنند ، این تاخیر وحشتناک را کاهش می دهد و از درگیری های خواهر و برادر در روند جلوگیری می کند..

روترهای DD-WRT و Tomato VPN

بیشتر روترهایی که در قفسه های فروشگاه پیدا خواهید کرد VPN در حال اجرا نیستند. مهمتر از همه ، بسیاری از آنها حتی از خدمات VPN پشتیبانی نمی کنند.

در حالی که برخی سرویس های VPN برنامه های قابل بارگیری ارائه می دهند که به منظور کار با روترهای خاص طراحی شده اند (برای مثال ExpressVPN برای چند مدل Linksys برنامه دارد) ، به طور کلی ابتدا باید تغییراتی در نرم افزار در روتر خود انجام دهید. این به طور کلی به معنای نصب سیستم عامل DD-WRT یا Tomato است که هر دو منبع آزاد و رایگان هستند.

علاوه بر این به شما امکان می دهد تا بهترین خدمات VPN موجود را اجرا کنید ، هر دو گزینه سیستم عامل همچنین به شما امکان می دهد موارد دیگری مانند گسترش دامنه روتر خود و مدیریت نحوه تخصیص پهنای باند بین دستگاه ها را افزایش دهید. هر دو همچنین امنیت روتر را بهبود بخشیده و مواردی مانند پشتی تولیدکننده را از بین می برند. این احتمالاً دلیل بزرگی است که بسیاری از مارک ها روترهای خود را قفل می کنند تا از بروزرسانی سیستم عامل جلوگیری کنند.

نصب هر دو سیستم عامل نیاز به چشمک زدن سیستم عامل به روتر شما دارد. مراحل فوق العاده پیچیده نیستند ، اما اشتباهات منجر به سوء استفاده از روتر شما می شود. از آنجا که DD-WRT و گوجه فرنگی منبع باز هستند و به طور رسمی توسط VPN یا تولید کننده های روتر پشتیبانی نمی شوند ، هیچ کس هزینه دستگاه آجری شما را نیز پوشش نمی دهد..

بسیاری از سرویس های VPN دستورالعمل های مفصلی را برای چشمک زدن به سیستم عامل ارائه می دهند ، و ما توصیه می کنیم از آن ها برای به روزترین دستورالعمل ها استفاده کنید. با درک این نکته ، اگر می خواهید نگاهی اجمالی به روند انجام دهید ، مقاله ما را در مورد نحوه نصب DD-WRT روی روتر خود بررسی کنید..

بین DD-WRT و گوجه فرنگی ، گوجه فرنگی ساده تر است و به طور کلی کاربرپسند تر است. متأسفانه ، با بسیاری از دستگاه های DD-WRT سازگار نیست ، بنابراین گزینه های خرید شما بسیار محدود است. اگر می خواهید به تنهایی بروید ، ما همچنان گوجه فرنگی را بیش از DD-WRT برای سهولت استفاده توصیه می کنیم.

با این حال ، ساده ترین روش این است که به سادگی خرید روتر با سیستم عامل مورد نظر خود که قبلاً چشمک زده است. در حالی که شما تولید کننده های زیادی را پیدا نکردید که روترهایی را برای استفاده آماده بفروشند ، فروشگاه روتر آنلاین FlashRouters.com انتخاب مناسبی از روترهای فلش شده برای فروش دارد.

چندین سرویس VPN با FlashRouters.com نیز همکاری دارند. می توانید روتر را که قبلاً راه‌اندازی شده است برای همکاری با اشتراک VPN خود بخرید و حتی کار بیشتری را نیز صرفه جویی کنید. خدمات VPN که FlashRouters.com روترهایی را برای پیکربندی شده برای آنها به فروش می رساند شامل موارد زیر است:

 • ExpressVPN (خواندن بررسی ExpressVPN)
 • دسترسی به اینترنت خصوصی (خواندن بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی)
 • IPVanish (خواندن بررسی IPVanish)
 • NordVPN (مطالعه NordVPN را بخوانید)

هشدار منصفانه ، رفتن با FlashRouters.com هزینه بیشتری نسبت به خرید روتر شما از Amazon.com خواهد داشت. برای در نظر گرفتن این هزینه ها ، در صورت موجود بودن ، هر دو در انتخاب روتر VPN ما قرار گرفتیم.

پنج بهترین روتر VPN موجود

اکنون که برخی از اصول اولیه روتر را از بین برده ایم ، زمان آن است که در مورد مشخصات صحبت کنیم: یعنی کدام گزینه های روتر برای جفت شدن با VPN شما مناسب ترین است؟ گزینه های روتر زیادی وجود دارد ، بنابراین این کار آسانی نبود. با این حال ، به لطف برخی از مشخصات چشمگیر و به طور کلی تجربیات مثبت کاربر ، ما با اطمینان می توانیم انتخاب های زیر ناامید نشوند.

1. NETGEAR Nighthawk X10 AD7200

انتخاب کردن Nighthawk X10 برای مکان شماره یک در این گردهمایی احتمالاً ساده ترین تصمیمی بود که ما باید گرفتیم ، و نه فقط به نظر می رسد جالب: این یکی از سریعترین روترهای موجود در بازار به دلایل مختلف است.

ابتدا باید خاطرنشان کنیم که این در واقع یکی از معدود روترهای AD بی سیم موجود است. اکثر سایرین از تغییرات سیستم عامل پشتیبانی نمی کنند. اگر دستگاه هایی دارید که قابلیت اتصال 60GHz را دارند ، این بدان معنی است که می توانید به دنبال یک مزیت سریع جدی باشید که برای حل مشکلات بافر Kodi و بازی های آنلاین مناسب است..

X10 دارای چهار آنتن برای ورودی و خروجی نیز است و برای حفظ چندین جریان داده ، فناوری MU-MIMO را اجرا می کند. برای کمک به ، روترهای NETGEAR از نرم افزار اختصاصی کیفیت خدمات پویا (QoS) استفاده می کنند تا اولویت فعالیت خود را با نیاز به پهنای باند بالاتر ، مانند بازی و پخش ویدیویی 4K قرار دهند..

شکر و تخم مرغ روی کیک پردازنده چهار هسته ای 1.7hHz Nighthawk X10 است. بیشتر روترها در هنگام پردازشگرها مسیر ارزان را طی می کنند. با این حال ، اگر شما چندین جریان را مدیریت می کنید یا آرزوهای بازی VR و جریان 4K را دارید ، یک پردازنده سریع می تواند دنیایی از تفاوت ایجاد کند.

Nighthawk X10 AD7200 قیمت:
آمازونحدود 450 دلار
FlashRouters.comDD-WRTحدود 600 دلار
FlashRouters.com گوجه فرنگیn / a

نکته منفی این است که Nighthawk X10 دقیقا ارزان نیست. با این وجود ، واقعیت اجرای بی سیم AD به معنای این است که شما روتی را برای سال های متمادی استفاده کنید ، بنابراین ممکن است توجیه پذیرتر از هزینه کمتری برای روتر باشد که زودتر منسوخ شود..

نکته منفی دیگر این است که از سیستم عامل Tomato پشتیبانی نمی کند. امیدوارم که این مسیر به پایین تغییر کند اما فعلاً با DD-WRT گیر کرده اید.

دلایل دیگری که NETGEAR Nighthawk X10 را دوست داریم

علاوه بر شش آنتن ، می توانید از شش پورت گیگابیت اترنت و دو درگاه USB 3.0 استفاده کنید تا مستقیماً دستگاه های خود را با سرعت سریعتر اینترنت متصل کنید. در صورت استفاده از دستگاه NAS ، این درگاه های USB بطور خاص Nighthawk X10 را به یک مرکز رسانه خانگی تبدیل کرده است..

مقاله ما را در مورد بهترین دستگاههای ذخیره سازی ابری شخصی برای رسانه خانگی برای برخی از نکات در اینجا بخوانید. اگر می خواهید شبکه خانگی خود را با استفاده از دستورات صوتی کنترل کنید ، سازگاری Amazon Echo و Alexa است.

2. Linksys WRT AC3200

Linksys مجموعه گسترده ای از روترهای قابل اعتماد را تولید می کند. متأسفانه ، یکی از مدلهای ارزشمند دیگر این شرکت ، Max-Stream AC5400 ، از سیستم عامل شخص ثالث پشتیبانی نمی کند.

با هیچ گزینه ای برای Tomato یا حتی DD-WRT با هیچ یک از روترهای Max-Stream (در این نوشتار) ، در واقع بهترین روتر Linksys با پشتیبانی VPN WRT AC3200 است. پشتیبانی گوجه فرنگی گزینه ای نیست ، اما DD-WRT این است که اگر به دنبال صرف هزینه ای اندک از Nighthawk X10 هستید و کمی از محصول فرومایه خود را در نظر نگیرید..

این به این معنی نیست که AC3200 ضعیف است. پیکربندی چهار آنتن هنوز قادر به ارتباطات MU-MIMO است و یک روتر سه باند است و دارای یک باند 2.4 گیگاهرتز و دو باند 5 گیگاهرتزی برای انتخاب.

این دستگاه همچنین دارای چهار پورت اترنت گیگابیت و پورت USB 3.0 است. این امر همه را برای پشتیبانی از چندین دستگاه عالی می کند.

Linksys AC3200: قیمت:
آمازونحدود 200 دلار
FlashRouters.com DD-WRTحدود 350 دلار
FlashRouters.com گوجه فرنگیn / a

با این حال ، در حالی که پردازنده دو هسته ای 1.32 گیگاهرتزی AC3200 بهتر از چیزی است که در اکثر روترها پیدا خواهید کرد ، با سرعت X10 مطابقت ندارد. همچنین ، این بی سیم AD نیست ، بنابراین باند 60 گیگاهرتزی وجود ندارد.

دلایل دیگری که ما از Linksys WRT AC3200 دوست داریم

این سری WRT را با یک ابزار مفید به نام Smart-WiFi بسته بندی می کند. می توانید از آن برای نظارت بر شبکه WiFi خانگی خود از تلفن هوشمند خود ، تنظیم اولویت های دستگاه ، مدیریت کنترل والدین و ارسال رمزهای عبور دیگران برای ورود به سیستم استفاده کنید.

3. Asus RT-AC3200

بزرگترین حسرت RT-AC3200 این است که در حال حاضر این بهترین روتر با پشتیبانی گوجه فرنگی در بازار است. اعطا می شود ، این احتمالاً سریع تغییر خواهد کرد ، اما AC3200 باید در صدر لیست خرید برای افرادی باشد که به دنبال یک تجربه کاربری دوستانه تر از آنچه که با یک روتر DD-WRT خواهید داشت ، مانند دو ورودی اول ما.

RT-AC3200 دارای شش آنتن قابل تنظیم (دو مورد بیشتر از دو انتخاب برتر ما) است و یک روتر سه باند است. همچنین دارای چهار پورت اترنت گیگابیت و دو پورت USB از جمله یکی برای USB 3.0 اگر می خواهید به دستگاه NAS وصل شوید.

CPU می تواند بهتر باشد: این یک پردازنده دو هسته ای 1 گیگاهرتزی است. وقتی دو سال پیش به بازار آمد ، شاید برای روتر چشمگیر بود.

Asus RT-AC3200: قیمت:
آمازونحدود 200 دلار
FlashRouters.com DD-WRTحدود 400 دلار
FlashRouters.com گوجه فرنگیحدود 400 دلار

امروز نه زیاد با این حال ، هنوز هم می توانید چندین دستگاه را به طور همزمان مدیریت کنید ، بنابراین برای اکثر کاربران می تواند گزینه عالی برای ساخت یک شبکه WiFi خانگی VPN باشد.

دلایل دیگر ما Asus RT-AC3200 را دوست داریم

RT-AC3200 به لطف یک بسته نرم افزاری عالی ، به راحتی تنظیم می شود. GUI کاربر پسند است و ویژگی ASUS Smart Connect بجای مجبور کردن شما به صورت دستی ، بهترین باند بهینه را برای هر دستگاه بطور خودکار تشخیص می دهد..

همچنین برخی از کاربران از نرم افزار ASUS AiCloud 2.0 بهره زیادی می گیرند که به شما امکان می دهد از راه دور به دستگاههای ذخیره سازی USB متصل به روتر دسترسی پیدا کنید. می توانید دسترسی به مرورگر را انتخاب کنید یا برنامه ای را برای گوشی هوشمند Android یا iOS خود بارگیری کنید.

4. Asus RT-AC5300

اگر به دنبال روتر پرقدرت ایسوس هستید و DD-WRT را در ذهن ندارید ، Asus RT-AC5300 شما را کمی بیشتر از RT-3200 به آینده منتقل می کند. این خانه همچنین با خانه های بزرگتر مناسب است و دارای هشت آنتن چشمگیر است که قادر به پوشش 5000 فوت مربع هستند.

البته ، همچنین قادر به ارسال و دریافت داده از چندین دستگاه به طور همزمان است. به علاوه ، این یک روتر سه باند است ، بنابراین نباید مشکلی در مورد تراکم شبکه داشته باشید. مانند RT-3200 ، RT-AC5300 از ویژگی Smart Connect Asus برای مدیریت باند دستگاه استفاده می کند ، بنابراین مجبور نیستید که.

این شامل تعویض بین باندهای 5 گیگاهرتزی برای مرتفع کردن بار است.

همچنین هشت پورت اترنت گیگابیت با دستگاه دریافت می کنید – دو مورد بیشتر از Nighthawk X10. این امر گزینه ای عالی را برای گیمرها ایجاد می کند ، که با پشتیبانی داخلی شبکه خصوصی WTFast Gamers (GPN) پشتیبانی می شود ، خدماتی که مسیرهای سرور را برای گیم پلی آنلاین بهینه می کند..

Asus RT-AC5300: قیمت:
آمازون:حدود 300 دلار
FlashRouters.com DD-WRTحدود 600 دلار
FlashRouters.com گوجه فرنگیn / a

درگاه های USB 3.0 و 2.0 نیز موجود است. CPU دو هسته ای 1.4 گیگاهرتزی است و دستگاه دارای 512 مگابایت حافظه است. X10 کاملاً قدرتمند نیست ، به علاوه RT-AC5300 بی سیم AD نیست. این دستگاه دو برابر آنتن دارد ، بنابراین باید بتوانید دستگاه های بیشتری را کنترل کنید.

دلایل دیگر ما Asus RT-AC5300 را دوست داریم

به نظر می رسد عنکبوت ربات مرده ، که نوع مورد علاقه ما عنکبوت ربات است. 

5. NETGEAR Nighthawk R7000 (AC1900)

اگر به دنبال یک روتر NETGEAR مقرون به صرفه تر از X10 هستید ، Nighthawk R7000 خوانده ای است که به دنبال آن هستید. در واقع ، این ارزان ترین روتر در این گردونه است.

علاوه بر برچسب قیمت دلپذیر ، نکته مهم دیگری برای R7000 وجود دارد که از سیستم عامل Tomato پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر DD-WRT چیز شما نیست.

روند نزولی بسیار مهم است: R7000 فاقد فناوری MU-MIMO است ، همانطور که می توانید از سه آنتن آن حدس بزنید. این تنها یک روتر دو باند است نه یک باند سه باند. همه این موارد باعث می شود که در خانه های کوچکتر وسایل کمتری که به حفاظت از VPN احتیاج دارند ، برای کاربران مناسب تر باشد.

گفته می شود ، برای استفاده محدود ، این کار به لطف پردازنده دو هسته ای 1 گیگاهرتزی انجام شده است. همچنین دارای چهار پورت اترنت ، یک درگاه USB 2.0 و یک درگاه USB 3.0 است.

NETGEAR Nighthawk R7000 قیمت:
آمازونحدود 150 دلار
FlashRouters.com DD-WRTحدود 300 دلار
FlashRouters.com گوجه فرنگیحدود 300 دلار

R7000 از نرم افزار Genie NETGEAR استفاده می کند و به شما امکان می دهد کیفیت پویا خدمات (QoS) را تنظیم کنید. Dynamic QoS ترافیک اینترنت را برای بیشترین نیاز ، مانند پخش ویدیوی 4K و بازی های آنلاین ، در اولویت قرار می دهد

دلایل دیگر ما Asus RT-AC5300 را دوست داریم

ما می توانیم پولی را که پس انداز می کنیم صرف خدمات بهتر VPN کنیم.

ذکر محترم – Roqos Core

تعداد کمی از روترها در دسترس هستند که در واقع از اتصال به سرویسهای VPN پشتیبانی می کنند بدون اینکه با سیستم عامل ارتباط برقرار کنند. بهترین مثال در حال حاضر روتر Roqos Core است که با استفاده از خدمات VPN زیر قابل استفاده است:

 • ExpressVPN
 • NordVPN
 • دسترسی به اینترنت خصوصی
 • ProXPN
 • PureVPN
 • VyprVPN

این شامل بیشتر VPN های مورد علاقه ما ، از جمله چهار مورد از پنج بهترین VPN برای پورنو است. همچنین با یک سال خدمات Roqos VPN همراه است. مهمتر از همه اینها ، این دستگاه از پردازنده چهار هسته ای 2 گیگاهرتزی ، رم 2 گیگابایتی و 8 گیگابایت حافظه ورزشی استفاده می کند.

دلیل اینکه ما Roqos Core را در پنج مورد برتر گنجانده ایم این است که هیچ آنتن خارجی قابل تنظیم ندارد و نمی تواند همزمان با چندین دستگاه ارتباط برقرار کند. این تنها یک روتر دو باند است و یک قیمت گران قیمت نیز در آن وجود دارد.

هسته Roqos: قیمت:
آمازونحدود 300 دلار

با این وجود ، ایده ساخت روترهایی که توسط تولید کنندگان VPN آماده می شوند را دوست داریم و امیدواریم که در آینده گزینه های copycat را مشاهده کنیم.

افکار نهایی

ترافیک یک تجارت بزرگ با پول است ، خواه برای بازاریابی و یا برای اهداف نامرئی تر مانند سرقت هویت. شخصی اطلاعات شما را می خواهد و راه های بسیاری برای تهیه آن وجود دارد ، چه قانونی و چه غیرقانونی. در حالی که ابزارهای زیادی برای کمک به افراد در حفظ حریم خصوصی در آنجا وجود دارد ، یکی از ساده ترین اجرای آن ، عضویت در یک سرویس VPN است ، مانند یکی از موارد ذکر شده در بهترین گردآوری VPN ما..

در حالی که برخی از VPN های ارزان قیمت مانند دسترسی به اینترنت خصوصی وجود دارد ، خانواده های مدرن تمایل به محافظت از دستگاه های زیادی دارند. ساده ترین و به طور بالقوه مقرون به صرفه ترین روش سرمایه گذاری در روتر است که بتواند سرویس VPN شما را مستقیماً اجرا کند.

با انجام این کار به شما امکان می دهد محدودیت های اتصال اعمال شده توسط سرویس های VPN را بر طرف کنید و از دستگاههایی که معمولاً با برنامه های VPN پشتیبانی نمی شوند ، محافظت کنید.

امیدوارم که این جمع بندی ایده های خوبی را برای روترهای VPN به شما ارائه دهد. فقط به یاد داشته باشید اگر حفاظت از VPN هدف شماست ، مهمترین چیز این است که مطمئن شوید روتر انتخاب شده شما قادر است در وهله اول میزبان سرویس VPN باشد. اگر خودتان روتر VPN را اجرا می کنید و برخی از پیشنهادات را دارید ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ما نیز خوشحالیم که به سؤالات پاسخ دهیم. ممنون از خواندن!   

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map