بهترین پشتیبان گیری آنلاین برای UK 2020

در زیر آسمان پوشیده از بریتانیا ، وجود دزد زیادی ادامه دارد. یک لپ تاپ هر 53 ثانیه ، معمولاً در یک میخانه یا لوله ، به سرقت می رود. Bobbies نمی تواند در همه جا باشد ، اما این آمار هنوز نگران کننده است و باید دلیلی برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود به شما بدهد. ما از پشتیبان گیری ها کاوش کرده ایم و بهترین نسخه پشتیبان آنلاین را برای انگلستان انتخاب کرده ایم و از CloudBerry Backup همراه با Amazon S3 شروع کرده ایم..


نه تنها کسی می تواند لپ تاپ شما را دزدید ، هارد دیسک شما ممکن است خراب یا نقص کار کند. می توانید داده های خود را بازیابی کنید ، اما نمی توانید مطمئن باشید که این کار خواهد کرد. درایوهای حالت جامد مانند هارد دیسک های معمولی تصادف نمی کنند – میزان خرابی آنها کمتر از 1 درصد است – اما خطاهای داده بیشتری دارند.

ما انتخاب های خود را برای این لیست از بهترین انتخاب پشتیبان آنلاین ما انتخاب کردیم. در صورت نیاز به ذخیره سازی ، تفاوت را مطالعه کنید و در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای انگلستان با مقاله ما مشورت کنید. قبل از شروع لیست ، بیایید معیارهایی را که برای تهیه آن استفاده کرده ایم ، مرور کنیم.

بهترین پشتیبان گیری آنلاین برای انگلیس سال 2020

چه چیزی پشتیبان گیری آنلاین را برای انگلیس بهترین می کند

تهیه نسخه پشتیبان اولیه می تواند مدت زیادی طول بکشد. داشتن سروری که نزدیک باشد انتقال شما را تسریع می کند زیرا اتصال شما قوی تر خواهد شد و هر چند وقت یک بار شکسته نمی شوید.

سرعت اتصال شما تحت تأثیر سرویس دهنده اینترنت و پشتیبان گیری آنلاین شما نیز قرار خواهد گرفت. اگر سرویس تهیه نسخه پشتیبان به شما امکان می دهد تنظیمات انتقال دلخواه را تنظیم کنید ، تعداد نخ ها را افزایش دهید تا سرعت را افزایش داده و در صورت لزوم آنها را بریزید ، این حتی بهتر است. یک الگوریتم انتقال سطح بلوک نیز به شما کمک خواهد کرد پس از تهیه نسخه پشتیبان اولیه.

با توجه به قوانین انگلستان ، این سرویس باید از حریم خصوصی شما محافظت کند – بهترین VPN ما را برای مقاله انگلیس بخوانید تا از آن محافظت بیشتری کند – و امنیت خوبی را ارائه دهید. خدمات پشتیبان باید رمزنگاری هنگام استراحت ، حمل و نقل خصوصی را ارائه دهند ، به این معنی که هیچ کس نمی تواند داده های ابری شما را بخواند. احراز هویت دو عاملی به هکرهایی که مایل به سرقت مدارک معتبر شما هستند نیز کمک خواهد کرد.

یک تجربه کاربری خوب استفاده از خدمات را برای شما آسان خواهد کرد. مشتری های دسک تاپ باید روی اکثر سیستم عامل ها کار کنند و رابط های آنها و همچنین وب و موبایل باید جذاب و ساده باشد..

شما نمی خواهید کیف پول خود را هنگام خرید نسخه پشتیبان آنلاین خالی کنید. به همین دلیل ما مورد توجه قرار می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که بیشترین لقمه را برای جلبک خود به دست آورده اید. ترجیحاً ، یک سرویس برنامه های زیادی نیز خواهد داشت ، زیرا این امر شانس پیدا کردن مناسب را افزایش می دهد.

1. بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای انگلستان: نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry با Amazon S3

پشتیبان گیری CloudBerry مانند پشتیبان گیری منظم از ابر نیست. فضای پشتیبان به شما نمی دهد. درعوض ، این یک مرکز اصلی برای برنامه های پشتیبان شما در سایر سیستم عامل های ابری خواهد بود. این ایده آل برای کسانی است که مجبورند چندین سرویس و رایانه را مدیریت کنند.

کلیه نقل و انتقالات مستقیم به سرویس شخص ثالث انجام می شود که در مورد ما Amazon S3 است. این CloudBerry Backup را به دلیل داشتن شبکه جهانی سرورها ، هزینه های ارزان و ادغام آسان ، تکمیل می کند. این سه سرور در لندن و به همان اندازه در ایرلند وجود دارد که باید شما را در دستیابی به سرعت بارگذاری و بارگیری سریعتر فعال کند.

CloudBerry-Backup-Plans-Slider1
© Cloudward.net

CloudBerry-Cloud-Storage-Slider2
© Cloudward.net

CloudBerry-Backup-Mode-Slider3
© Cloudward.net

CloudBerry-Backup-Source-Slider4
© Cloudward.net

CloudBerry-Backup-Schedule-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

می توانید امنیت CloudBerry Backup را به حداکثر برسانید ، اما این امر بیشتر به خدمات شریک بستگی دارد. پشتیبان گیری CloudBerry از طرف مشتری تا 256 بیتی AES پشتیبانی می کند. از آنجا که بسیاری از سرویس های ابری فقط از رمزگذاری سمت سرور پشتیبانی می کنند ، داشتن آن در سمت مشتری به این معنی است که شما کلید رمزگذاری را کنترل می کنید و فقط می توانید داده های خود را بخوانید.

آمازون با خدمات مدیریت کلید آمازون خود این گزینه را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین دارای ویژگی احراز هویت دو عاملی است که شما را از سرقت رمز عبور محافظت می کند.

امکانات سرور آمازون تحت حسابرسی شخص ثالث ، دسترسی محدود به اصل اصل حداقل امتیاز ، استفاده از سیستم های تشخیص ، احراز هویت چند عاملی ، نظارت و موارد دیگر را محدود می کند. آنها می توانند در مقابل آتش سوزی ، سیل و زلزله مقاومت کنند ، به لطف حسگرهای خودکار ، تجهیزات پاسخگو و اقدامات افزونگی داده ها.

Amazon S3 یک هدف وسوسه انگیز است زیرا رهبر بازار است و بسیاری از موارد نقض شده است. آنها بیشتر به دلیل کاربران بی دقتی بوده اند. با این حال ، اقدامات امنیتی شدید آن مانع بزرگی برای تهدیدهای احتمالی است.

دلایل دیگری که از CloudBerry نسخه پشتیبان تهیه کرده ایم و آمازون را دوست داریم

تنظیم CloudBerry Backup برای ضعف قلب نیست. شما باید حساب کاربری آمازون S3 خود را اضافه کرده و طرح تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، که نیاز دارد تا شما گزینه های بسیاری را انتخاب کنید. کاربرانی که عاشق سرگرمی با نرم افزار هستند ، آن را دوست دارند ، در حالی که دیگران از این کار خجالت می کشند. ما راهنمایی در مورد نحوه استفاده از پشتیبان گیری CloudBerry با Amazon S3 داریم که درد شما را تسکین می بخشد.

CloudBerry Backup از یک دسترسی به وب پشتیبانی می کند: Amazon S3. گزینه های زیادی ندارد ، اما کار را تمام می کند. آمازون از شما می خواهد برای بارگذاری پرونده ها “سطل” ایجاد کنید ، که در ابتدا می تواند مشکل باشد.

از آنجا که CloudBerry Backup فضای ذخیره سازی ارائه نمی دهد ، از این رو شما را مجبور به خرید یک بار مجوز می کنید. همچنین باید هزینه تهیه نسخه پشتیبان خود را بپردازید. برای 250 گیگابایت در آمازون S3 ، باید 5.57 دلار در ماه پرداخت کنید. این بهترین معامله در بازار نیست ، اما بدترین هم نیست.

پشتیبان گیری CloudBerry به همان اندازه راه حل های ساده و ساده نیست ، بلکه گزینه های زیادی را ارائه می دهد و ارائه دهنده آن را انتخاب می کنید. این سرویس ممکن است در ابتدا بسیار دلهره آور باشد ، اما به محض عادت کردن ، می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. همراه با آمازون ، امنیت ، سرعت و طرح قیمت مناسبی را برای شما فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات ، بررسی CloudBerry Backup Backup و بررسی Amazon S3 ما را بخوانید.

2. BigMIND صفحه اصلی

BigMIND Home از همان شرکت پشتیبان تهیه پشتیبان Cloud Home Zoolz (بررسی خانه Zoolz) است. جای تعجب ندارد که این دو سرویس مشابه هستند ، اما BigMIND Home دارای ویژگی های جدیدی است که Zoolz Home آن را نمی کند.

داشبورد دسک تاپ BigMIND

گزینه های اتصال BigMIND

انتخاب هوشمند BigMIND

برنامه پشتیبان گیری BigMIND

BigMIND آنلاین فایلها را کاوش کنید

قبلی

بعد

این سرویس دارای یک مرکز داده در انگلیس است که به کاربران آن کمک می کند تا ارتباط خوبی برقرار کنند. انتظار می رود سرعت بارگذاری سریع و سرعت بارگیری کند داشته باشد ، زیرا BigMIND از داده های پشتیبان گیری از Amazon Glacier ، یک ذخیره سازی سرد برای بایگانی داده های طولانی مدت ، استفاده می کند. اگر این مورد علاقه شما است ، بررسی ما در یخچال آمازون را بخوانید. میانگین زمان بارگذاری برای 1 گیگابایت داده باید حدود 30 دقیقه باشد.

BigMIND پرونده های سمت سرور را با استفاده از AES 256 بیتی رمزگذاری می کند و به طور پیش فرض کلید رمزگذاری شما را مدیریت می کند. می توانید وقتی که برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را تنظیم می کنید ، خودتان آن را مدیریت کنید ، اما پس از آن. اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید ، نمی توانید به BigMIND اعتماد کنید تا پسورد خود را بازیابی کنید. پروتکل SSL از پرونده های شما در هنگام انتقال محافظت می کند ، اما باید خودتان آن را فعال کنید. 2FA نیز موجود است.

دلایل دیگر ما BigMIND را دوست داریم

سرویس گیرنده دسک تاپ ، موجود برای ویندوز یا macOS ، وضعیت پشتیبان گیری فعلی شما را نشان می دهد ، آخرین نسخه پشتیبان تهیه شده ، چند پرونده پشتیبان تهیه شده است و چند مورد در انتظار هستند. این اطلاعات مفید است و رابط کاربری جذاب و واضح است.

دسته بندی ها و دستگاه ها را می توانید در رابط وب رنگی و کاربردی مشاهده کنید. داشبورد آن به شما نشان می دهد که چند دستگاه به BigMIND وصل شده اند و تعداد زیادی از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اند. همچنین گرافیکی وجود دارد که فعالیت پشتیبان شما را با گذشت زمان و نمودار پای نشان می دهد که نمای کلی از انواع پرونده شما را نشان می دهد.

برنامه شخصی BigMIND 2.99 دلار در ماه هزینه دارد ، اما سالانه پرداخت می شود و 100 گیگابایت فضای تهیه نسخه پشتیبان را برای یک کاربر و سه رایانه فراهم می کند. این برنامه خانوادگی 6.99 دلار در ماه هزینه دارد و 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی را برای سه کاربر ، نه کامپیوتر و شش دستگاه تلفن همراه فراهم می کند. این یک معامله بهتر است ، اما احتمالاً فضای کافی برای تعداد زیادی از کاربران وجود ندارد.

با عضویت در برنامه Family Plus ، می توانید 1TB از فضای پشتیبان ابری را با 12.99 دلار دریافت کنید ، اما برای این مقدار فضا بهترین پیشنهاد نیست. این امکان را به شما می دهد تا آن را با چهار کاربر دیگر در 15 رایانه و دستگاه های تلفن همراه نامحدود به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی BigMIND ما را بخوانید.

3. تصویر واقعی Acronis

Acronis یک سرور در لندن دارد ، که به کاربران True Image کمک می کند تا از نسخه های پشتیبان اولیه نسبت به بسیاری از سرویس های دیگر سرعت بیشتری بگیرند. در تست های ما ، فقط 15 دقیقه زمان لازم برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی پوشه 1 گیگابایتی بود. از تنظیمات “بهینه” استفاده می کند ، اما Acronis می تواند “حداکثر” را اجرا کند که حتی سریعتر است.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

Acronis از AES 256 بیتی برای رمزگذاری پرونده های شما قبل از انتقال آنها استفاده می کند و پروتکل TLS / SSL از آنها در هنگام انتقال محافظت می کند. رمزگذاری به شما نیاز دارد تا از رمز عبوری استفاده کنید که فقط شما می دانید ، و این باعث می شود Acronis دارای دانش صفر باشد. توجه داشته باشید در صورت از دست دادن رمز عبور ، 2FA برای کمک به شما وجود ندارد. Acronis همچنین از Active Protection برای دفاع در برابر باج افزار استفاده می کند.

این شرکت داده ها را در مراکز مختلفی ذخیره می کند که همگی از کارت های کلیدی ، اسکن بیومتریک و نظارت برای جلوگیری از نفوذ استفاده می کنند و دارای زیرساخت های مقاوم در برابر بلایای طبیعی.

دلایل دیگری که دوست داریم Acronis تصویر واقعی باشد

مشتری رومیزی بصری و استفاده آسان است. یک منوی در سمت چپ وجود دارد که می توانید از آن برای حرکت در برنامه استفاده کنید. Acronis به جای انتخاب فایلهای خاص ، گزینه تهیه نسخه پشتیبان از نوع پرونده را به شما می دهد. در حالی که فضای بیشتری می طلبد ، ایجاد یک برنامه پشتیبان گیری بسیار ساده تر می شود. برای صرفه جویی در فضا می توانید پرونده هایی را که نمی خواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، حذف کنید.

داشبورد آنلاین شما را قادر به تهیه نسخه پشتیبان تهیه دستی و بازیابی فایل ها می کند ، که برای مدیریت از راه دور مفید است. از برنامه عمر Acronis پاک کنید. مشکلات جانبی آن توصیه برای ما را غیرممکن می کند. بهتر است بین دو برنامه سالانه: پیشرفته و حق بیمه انتخاب کنید.

پیشرفته 250 گیگابایت فضای پشتیبان را با 49.99 دلار یا 500 گیگابایت با قیمت 69.99 دلار فراهم می کند. حق بیمه برای 1 ترابایت فضای 99/99 دلار است و با قیمت 5TB با قیمت 259.95 دلار پیش می رود. همچنین می توانید تعداد رایانه ها را برای تهیه نسخه پشتیبان و همچنین فضای تهیه نسخه پشتیبان خود افزایش دهید ، اما هزینه سالی اضافی را برای شما به همراه خواهد داشت. جدول قیمت گذاری کامل را در بررسی تصویر واقعی Acronis ما ببینید.

4- دوبلتی

Duplicati یک راه حل پشتیبان تهیه منبع باز است که به شما امکان می دهد سرویس ابری خود را انتخاب کنید ، از Amazon S3 گرفته تا Dropbox ، برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده. به علاوه ، می توانید از آن برای تهیه پشتیبان محلی در هارد اکسترنال ، سرور محلی یا دستگاه NAS استفاده کنید.

گرچه Duplicati ظرفیت ذخیره سازی را ارائه نمی دهد ، به شما امکان می دهد ارائه دهنده خود را انتخاب کنید. انعطاف پذیری زیادی است اگر به کار توجه نکنید. چندین گزینه از جمله Amazon S3 ، Google Drive ، OneDrive و دیگران دارای سرورهایی در انگلستان هستند (برای اطلاعات بیشتر در مورد این دو مورد ، بررسی Google Drive و بررسی OneDrive ما را بخوانید).

انتقال سریع شما چقدر بیشتر خواهد بود بستگی به سرویس انتخابی شما نسبت به Duplicati دارد ، اما همچنین نقش دارد. Duplicati می تواند به سرعت فشرده سازی و رمزگذاری پرونده ها را انجام دهد که این امر تأثیر زیادی در سرعت دارد. ما آن را با انتقال یک پوشه فشرده 1 GB به Google Drive آزمایش کردیم و آپلود آن فقط 12 دقیقه طول کشید.

Duplicati اضافه کردن پشتیبان Slider1

Duplicati اضافه کردن Destination Slider2

Duplicati اضافه کردن تنظیمات یخچال Slide3

Duplicati اضافه کردن پرونده ها Slider4

رمزنگاری رمزگذاری Duplicati5

قبلی

بعد

پس از ایجاد یک برنامه پشتیبان ، Duplicati این امکان را به شما می دهد که قبل از انتقال آنها به ابر ، فایل ها را رمزگذاری کنید. از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند ، تا جایی که کسی می داند هرگز شکسته نشده است. Duplicati گزینه فعال کردن SSL را نیز به شما پیشنهاد می دهد. پشتیبان گیری را کند می کند ، اما از انتقال اطلاعات شما در برابر استراق سمع محافظت می کند.

اگر داده های خود را رمزگذاری می کنید ، باید یک رمز ورود ایجاد کنید. Duplicati اگر ضعیف باشد به شما هشدار می دهد و در صورت نیاز یک رمز عبور قوی برای شما ایجاد می کند.

پس از آن بستگی به این دارد که کدام فروشنده را برای تهیه نسخه پشتیبان از آن انتخاب کنید. برخی مانند Amazon Drive و OneDrive داده های شما را رمزگذاری نمی کنند ، اما از آنجا که Duplicati می تواند این کار را برای شما انجام دهد ، نباید مشکلی ایجاد کند.

دلایلی دیگر که ما دوپلیتی را دوست داریم

Duplicati به شما نیاز دارد که یک مشتری دسک تاپ را بارگیری کنید ، اما بیشتر تجربه کاربر در وب اتفاق می افتد. رابط وب ظاهری تمیز دارد و به راحتی می توانید با استفاده از زبانه های ناوبری در سمت چپ ، اطراف آن را پیدا کنید. اگرچه گزینه های بسیاری را ارائه می دهد ، UX ساده است ، اگرچه نه به عنوان راه حل های پشتیبان مستقل.

مجبور نیستید از Duplicati استفاده کنید زیرا این منبع آزاد است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را از سایت Duplicati.com بارگیری کنید. لازم است یک نسخه پشتیبان تهیه آنلاین یا ذخیره سازی ابری ثبت نام کنید ، و احتمالاً هزینه آن را خواهد داشت.

گزینه های مناسب برای 1 ترابایت فضای ذخیره سازی شامل Dropbox به قیمت 99.99 دلار ، Amazon Drive با 59.99 دلار و Backblaze B2 با 60 دلار است. Backblaze به ازای هر گیگابایت شارژ می شود ، بنابراین بسته به نیاز خود می توانید پایین یا بالاتر بروید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها و سایر ویژگی ها ، بررسی Duplicati ما را بخوانید.

5- کربنیت

Carbonite با شبکه ای از ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده کار می کند. در Q2 2018 ، مدیرعامل آن ، محمدعلی ، گفت که این سرویس در حال استقرار یک پشته ابر – در واقع کاربنیت در حال کار است – در یک مرکز داده است که توسط شرکای این شرکت در اروپا اداره می شود..

روند اولیه تهیه نسخه پشتیبان از Carbonite سریع نیست و به رقبا نزدیک نمی شود. البته ، به دلیل الگوریتم انتقال سطح بلوک ، از پشتیبان گیری های بعدی بسیار سریعتر خواهد بود.

در این سرویس از رمزگذاری 128 بیتی AES استفاده شده است تا داده های خود را روی سرورها بپیچید ، اما اگر رمزگذاری خصوصی را فعال کنید ، از AES 256 بیتی استفاده می کند. علاوه بر این ، کلید رمزگذاری را نگه دارید ، که باعث می شود دانش کربنیت صفر باشد. به همین دلیل ، سرویس نمی تواند رمز عبور شما را مجددا تنظیم کند. اگر کسی آن را بدزدد ، شما را مجبور می کند آنرا قوی کنید و احراز هویت دو عاملی را فراهم کنید.

دلایل دیگر ما کربنیت را دوست داریم

نصب سرویس گیرنده دسک تاپ ساده است. پس از انجام این کار ، فقط یک قدم برای تکمیل فرآیند تهیه نسخه پشتیبان وجود دارد ، زیرا بیشتر این کار به صورت خودکار انجام می شود. این برخی از پرونده ها و پسوند ها را حذف نمی کند و پرونده های پشتیبان گیری به طور پیش فرض 4 گیگابایت یا بزرگتر ندارند. اگر می خواهید آنها را وارد کنید ، باید آنها را به صورت دستی برچسب گذاری کنید.

کربنیت همچنین پرونده های شما را رنگ می کند ، بنابراین می توانید به راحتی وضعیت آنها را در هنگام تهیه نسخه پشتیبان مشاهده کنید. شما باید این ویژگی را فعال کنید ، زیرا به طور پیش فرض روشن نیست.

علاوه بر مشتری دسک تاپ ، Carbonite دارای یک رابط وب جذاب است که به شما امکان می دهد وضعیت تهیه نسخه پشتیبان خود را بررسی کنید ، به پرونده های خود دسترسی پیدا کرده و حساب خود را مدیریت کنید.

صفحه اصلی بررسی کربنیت

شما می توانید همه این کارها را با برنامه موبایل انجام دهید. رابط کاربری آن حداقل و واضح است ، بنابراین به شما سردرد نمی دهد. در کنار ذخیره فایلها ، می توانید از برنامه استفاده کنید تا به طور خودکار از عکسهای خود در تلفن خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. چاره ای برای انجام این کار با سایر انواع پرونده ها وجود ندارد ، اما تهیه نسخه پشتیبان نامحدود برای عکس ها هنوز هم خوب است.

Carbonite سه برنامه نامحدود را برای انتخاب از جمله Basic ، Plus و Prime ارائه می دهد. اولین نسخه پشتیبان نامحدود با استخوانهای لخت را با قیمت 72 دلار در سال ارائه می دهد. بعلاوه درایو خارجی و تهیه نسخه پشتیبان ویدیو به صورت خودکار با 112 دلار در سال اضافه می شود و Prime با ارائه خدمات بازیابی پیک با 150 دلار در سال افزایش می دهد..

برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی Carbonite ما را بخوانید.

افکار نهایی

بریتانیا یک بیابان از راه دور نیست ، اما برخی از بهترین خدمات پشتیبان ، مانند IDrive و Backblaze ، فقط مراکز داده در ایالات متحده را دارند. که در صدر رتبه بندی بازبینی آنلاین ما هستند که سرورهای انگلیس دارند.

پشتیبان گیری CloudBerry انتخاب برتر ما است ، اما برای همه نیست. به همین دلیل سرویس های دیگر ، که ممکن است مناسب شما باشد ، در این لیست قرار دارند. آیا شما از خدماتی که شامل آن ها نشده ایم ، سرویس دهنده هایی را در انگلستان یا نزدیک خود استفاده می کنید؟ تجربه شما با آن چه بوده است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map