The Future of Cloud در سال 2017

یک سال جدید ، فرصت های جدید بسیاری را به ویژه در زمینه فناوری به ارمغان می آورد.


در Cloudward.net ، ما احساس می کنیم که آینده فناوری و ابر همان چیزهایی هستند؛ سن دیسک نصب به پایان رسیده است ، و ما آن را وارد کرده ایم که تقریباً کاملاً در مرورگر شما مستقر است.

به عنوان مثال در حال حاضر ، کارآفرینان کوچک می توانند کل کار خود را با استفاده از یک لپ تاپ انجام دهند.

آنها می توانند:

کتابهایشان را انجام دهید

موجودی آنها را بررسی کنید

پرداخت پردازش

با مشتری ها ارتباط برقرار کنید

بعضی اوقات با استفاده از بسیاری از برنامه های فعلی موجود در بازار ، می توانند همه برنامه های فوق را همزمان با استفاده از یک برنامه واحد انجام دهند.

1. نرم افزار به عنوان سرویس

سرویس نرم افزاری به عنوان سرویس یا SaaS به دو دلیل اصلی آینده خواهد بود. بسیاری از خواسته های مطرح شده برای متخصصان و صاحبان مشاغل بدان معنی است که آنها اغلب باید در هر زمان و از هرجای دیگر قادر به کار باشند.

در عین حال ، پیشرفتهای رو به جلو در فن آوری این شاهکار را از همیشه راحت تر کرده است.


© NashvilleGeek.com

این دو پیشرفت یکدیگر را تقویت می کنند و حداقل تعدیل قوانینی جدید را برای کسانی که به دنبال ایجاد حرفه ای در قرن بیست و یکم هستند ضروری می سازد. در حال حاضر ، بسیاری از مشاغل در حال تنظیم این واقعیت جدید هستند ، که حتی برای یافتن شغلی که حداقل نیازی به اندوخته ابری نداشته باشد ، فنی فنی نیز بعید است.

مهمتر از آن ، بین المللی شدن روزافزون نیز داریم.

شرکت های بزرگ چند ملیتی اکنون چندین دهه قادر به استخدام افراد در سمت های اداری از خارج از کشور بوده اند ، اما حتی شرکت های کوچک هم اکنون در این روند شرکت می کنند.

در اینجا در Cloudward.net با تیمی از نویسندگان و سردبیران از سراسر جهان همکاری می کنیم و هیچ یک از ما در همان کشور مستقر نیستیم.

همکاری ما حتی 15 سال پیش غیرممکن بود و ما با اطمینان می توانیم بگوییم که در حال حاضر بسیاری از شرکت ها در آنجا هستند ، که به راحتی نمی توانست بدون ابر و تمام خدمات اساسی تولید شده باشد..

2. همکاری آنلاین

در حال حاضر ، می توانید از اینترنت برای ارتباط با افرادی که استفاده می کنند استفاده کنید:

 اسکایپ

واتس اپ

 لاغر

و حساب خود را انجام دهید بدون اینکه با استفاده از دکمه “نصب” لمس کنید QuickBooks آنلاین یا Xero؛ و با استفاده از آنلاین همکاری کنید پرونده های گوگل.

یک مثال خوب از دوستان من که حسابدار منشی در کالیفرنیا است. از آنجا که بچه های او تقریباً با مدرسه انجام شده اند ، او و همسر به دنبال تغییر منظره هستند که امیدوارم در دراز مدت نیز پر سود باشد.

در حال حاضر ، آنها چندین کشور اروپایی را در نظر می گیرند که عمل خود را تغییر دهند ، با این که مدت زمان حضورشان در ایالتی گلدن به چند ماه در سال در طول فصل مالیات کاهش می یابد.

این سفر به هیچ وجه یک اقدام کوچک نیست ، اما به لطف SaaS و برادرش PaaS ، آنها قادر خواهند بود کار خود را مانند هرگز ترک نکنند. برخی از کارمندان پشتیبانی در لس آنجلس خواهند ماند ، اما هر روز ، آنها فقط می توانند وارد یک سرور مجازی شوند و شرکت را از آنجا اداره کنند.

3. ابر و سرگرمی

این دو مثال به شما ایده ای راجع به آنچه برای مشاغل می شود ارائه می دهد ، اما سرگرمی ها نیز جهانی تر می شوند.

Netflix یک مثال عالی است ، اما اکنون رقبای زیادی دارد و هرکدام برای تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی از هر دستگاه متصل به اینترنت ، میلیاردها میلیارد مخاطب را ارائه می دهند.. 

Steam یکی دیگر از خدمات عالی مبتنی بر ابر است؛ این امکان را به شما می دهد تا بازی ها را از هرجای دیگر خریداری و ذخیره کنید ، سپس هر وقت خواستید آنها را بارگیری و پخش کنید. با این حال ، در حال حاضر ، شرکت ها در حال انجام مراحل بعدی با نام GaaS هستند که بازی را به عنوان خدمات می نامند.

درست مانند برنامه های حسابداری یا خدمات پیام رسانی ، مشتریان می توانند تقریباً از هر رایانه ای وارد یک میز کار مجازی شوند که بتواند هر بازی را اجرا کند.

اگرچه GaaS هنوز در حال توسعه است ، اما نشان می دهد که فناوری ابر در سال 2017 تخته سنگی است که نمی تواند جلوی آن را بگیرد.

4- ابر و نظارت

اگرچه احتمالاً SaaS و نوع شركت آن همانطور كه ​​درنظر گرفته شده اند روند فنی خود را ادامه خواهند داد ، اما این احتمالاً برای امنیت نیز وجود نخواهد داشت. با نگاهی به تحولات اخیر ، با اطمینان می توانیم بگوییم که انقلاب فناوری واقعی برای سال 2017 در حوزه امنیتی خواهد بود.

دوربین نظارت
نظارت

گرچه در چند سال گذشته توجه بیشتر به NSA و shenanigans آن متمرکز شده است ، اتحادیه اروپا نیز به دنبال قانونگذاری برای نقض حریم خصوصی است..

کمتر از PRISM وحشتناک است ، هنوز هم بسیار ترسناک است که اجرای قانون هلند بتواند حساب های واتس اپ را با پشتیبانی کامل قوه قضاییه هک کند. اگرچه ممکن است به زودی اتحادیه اروپا را ترک کند ، انگلیس همچنین اقدامات لازم را برای جاسوسی از شهروندان در پیگیری برای یافتن مظنون به تروریست ها انجام داده است ، هرچند هنوز مشخص نیست چه کسی با این توصیف مطابقت دارد و چه کسی نیست.

با این حال ، این کشور برای تماشای نزدیکترین ، از این نظر در طول سال 2017 ، آلمان خواهد بود. به لطف موج وحشتی که در سال 2016 به وجود آمد ، سرویس های امنیتی آلمان به دنبال اجرای برخی اقدامات شدید برای جلوگیری از حملات آینده هستند.

اگرچه ایمن نگه داشتن مردم یک چیز خوب است ، البته قابل بحث است که جاسوسی از مردم باعث می شود آنها غیرقابل تصور باشند.

5. Cloud Security در سال 2017

خوشبختانه ، افراد زیادی در قدرت هستند که می خواهند جلوی این نظارت را بگیرند ، اما باز هم می پردازد که به عنوان یک شهروند خصوصی در مورد این موارد فکر کنید..

و به یاد داشته باشید ، مهم است که داده ها و عادات مرور خود را با استفاده از ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری که از یک سو و یک VPN خوب از طرف دیگر انجام می شوند ، امن کنید..

گرچه بهترین خدمات در این زمینه نیز گرانترین است ، اما نگه داشتن افراد از ردیابی شما ارزش آن را دارد.

گرچه تاکنون ما بر نقش دولت ها تأکید کرده ایم ، مجرمان نیز در اینترنت فعال می شوند. خصوصی نگه داشتن مرور خود با استفاده از VPN بدان معنی است که از هر دو شرکت جنایی و همچنین شرکتهای حقوقی در امان خواهید بود.

در همین راستا ، ما پیش بینی می کنیم که خدمات ذخیره سازی که امنیت واقعی را ارائه می دهند ، مانند Sync.com و pCloud, تعداد اعضای جدید زیادی در طول سال 2017 ثبت نام خواهند کرد.

درمورد آینده نزدیک ، همه این خدمات به احتمال زیاد باید روشهای نوین رمزگذاری بسیار ابتکاری و رمزهای دیگر را ادامه دهند تا یک قدم جلوتر از هر دو جنایتکار و همچنین سازمان های اطلاعاتی بمانند..

گرچه پیش بینی دقیق چه اتفاقی می افتد دشوار است (همه آنها راز هستند) ، 2017 به احتمال زیاد شاهد چندین فناوری جدید برای مبارزه با جاسوسی در تمام اشکال آن خواهیم بود.

خلاصه: Cloudward.net در سال 2017

برای ما در Cloudwards.net ، فناوری ابر در مورد توانمندسازی از طریق رایانه سازی است. ابزارهای جدید در زمینه همکاری آنلاین ، همراه با اقدامات امنیتی برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شما ، با هدف انجام دقیق این کار انجام شده اند.

سال 2017 سال دیگری خواهد بود که در آن تیم تحریریه در Cloudwards.net محتوا را طراحی کرده است تا به شما در رشد شغلی کمک کند و داده های خود را از چشمان مهربان باز نگه دارد.

ما مشتاقانه منتظر یک سال پیشرفت های جدید در فناوری آنلاین هستیم و خوانندگان خود را با استفاده از این پیشرفت ها ، یک قدم در یک زمان هدایت می کنیم..

لطفاً اگر نظرات خود را در مورد نظرات ما درجستیم ، به ما اطلاع دهید اگر احساس می کنید از دست رفته ایم یا می خواهیم آن را بگنجانیم. با تشکر از خواندن و بهترین آرزوها برای سال جدید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map